Uitslagenlijst 4e Zandstuve Bosloop 21012-2013

Vroomshoop - Zaterdag 9 februari 2013

J-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mikel Berenst
Vroomshoop
8:51
M-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Koelman
Vroomshoop
8:08
J-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Koelman
Vroomshoop
7:28
M-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Dankelman
Arrien
7:02
2
Kim Bosscher
Ommen
7:10
3
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:19
4
Naomi Wessels
Rijssen
7:32
J-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurence ten Brinke
Enter
6:47
2
Bram Bakhuis
Westerhaar-Vriezenv
7:26
3
Stefan Steenbergen
Rijssen
8:07
M-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lena Nijhof
Hengelo Ov
7:14
J-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Steenbergen
Rijssen
7:44
M-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wies Jacobs
Almelo
6:24
2
Marjolein Klaren
Vroomshoop
6:31
3
Nienke Koelman
Vroomshoop
6:45
4
Romee Tellen
Daarlerveen
7:18
J-14, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
Ommen
4:51
2
Jari Kouwen
Balkbrug
6:22
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annewil Veldman
Daarle
20:19
2
Annet Fledderus
Nieuw-Amsterdam
21:21
3
Kimberly Kok
Den Ham Ov
21:43
4
Simoon ten Hag
Aadorp
26:09
5
Alice van Hulst
Westerhaar-Vriezenv
26:12
6
Annelies Coes
Vriezenveen
28:12
7
Jerona Schuldink
Vroomshoop
28:37
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
22:45
2
Jelly Fledderus
Nieuw-Amsterdam
24:16
3
Heidi Onnink
Hardenberg
24:48
4
Karin Bezemer
Giethmen
26:33
5
Henriët van Nuil
Westerhaar-Vriezenv
27:12
6
Marianne Wessels
Rijssen
27:20
7
Anja van der Vegt
Den Ham Ov
27:32
8
Ellie Gerrits
Sibculo
28:37
9
Anja Kortman
Capelle aan den IJss
30:51
10
Janet Bouwmann
Vroomshoop
32:26
11
Gerjon Tellen
Daarlerveen
33:16
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerwin Wessels
Elst Gld
18:39
2
Jeffrey Uitert
Kring van Dorth
18:45
3
Janhenk Kleinlugtenbel
Hellendoorn
19:08
4
Daniël Gouw
Kampen
19:17
5
René de Jager
Sibculo
20:09
6
Dinand Hankamp
Vroomshoop
20:37
7
A. Kuiper
Den Ham Ov
20:45
8
Fulco Rook
Capelle aan den IJss
21:26
9
Edwin Visserman
Vroomshoop
21:41
10
Heidi Kolthof
Vroomshoop
21:47
11
Daan Spoor
Vroomshoop
22:19
12
John Vos
Aadorp
23:29
13
Thomas Spoor
Vroomshoop
23:54
14
Koen Bosch
Vroomshoop
24:21
15
Sjoerd Mulder
Daarlerveen
24:24
16
Bas Kerkdijk
Almelo
24:31
17
Daniël Schreurwater
Den Ham Ov
24:57
18
Tim Spoor
Vroomshoop
24:57
19
Mika Tellen
Daarlerveen
25:49
20
Tycho Tellen
Daarlerveen
26:46
21
Jeroen Spoor
Vroomshoop
27:10
22
Reinder Jan Klunder
Vroomshoop
27:10
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
S. Strik
Nijverdal
18:42
2
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
19:27
3
Wilko Kolkman
Vroomshoop
21:06
4
Gert Staarman
Vroomshoop
22:39
5
André Evers
Marienheem
23:02
6
Jan Schutte
Sibculo
23:10
7
Marc Kosse
Vroomshoop
23:56
8
Theo de Winter
Kring van Dorth
24:21
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Nijbijvank
Haarle gem Hellendoo
18:47
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:56
3
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
19:10
4
Jan Beldman
Dalfsen
19:22
5
Jan Ekkel
Vroomshoop
20:31
6
Henk enoch
Den Ham Ov
21:27
7
Henk Kappert
Daarle
21:49
8
Frans Oonk
Almelo
22:22
9
Dick Dubbink
Vroomshoop
22:48
H60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aaldert Zomer
Nijverdal
22:26
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke ten Brinke
Westerhaar
45:03
2
Marleen Herbert
Hardenberg
45:25
3
Ilona Bolks
Sibculo
46:31
4
Suzan Bouwhuis
Hellendoorn
1:02:17
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanet Reekers
Daarlerveen
50:17
2
Ria Spoor
Vroomshoop
53:17
3
Linda Breukelman
Hardenberg
53:18
4
Geke Tempelman
Beerzerveld
54:57
5
Bertine Olthof
Vroomshoop
59:03
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilco Huisjes
Daarlerveen
36:32
2
René Ramaker
Hoogenweg
37:32
3
Michiel Huzen
Nieuwleusen
39:02
4
Wilco Wolfs
Wierden
39:45
5
Erik Fokke
Vroomshoop
42:51
6
David Jansen
Vroomshoop
44:01
7
H. Vos
Aadorp
46:23
8
Jan de Romph
Wierden
46:28
9
Corné Bal
Vriezenveen
46:46
10
K. Schonewille
53:54
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Nijhof
Hengelo Ov
40:41
2
Jerry de Jong
Vroomshoop
40:46
3
John Blankhorst
Dalfsen
42:28
4
Jan Schuurs
Den Ham Ov
44:25
5
J.F. vd Belt
Almelo
45:11
6
Henri Slotman
Vroomshoop
46:05
7
Alex Grootemarsink
Ommen
48:04
8
Richard Grobben
Daarlerveen
52:58
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
41:05
2
Eduard Kruiper
Haarle gem Hellendoo
41:42
3
Jan Tjerkstra
Ommen
45:45
4
Mans Veldsink
Dedemsvaart
46:45
5
Vincent Kosse
Geerdijk
46:59
6
Roelof Veurink
Den Ham Ov
47:57
7
Alphons Schokker
Ommen
48:04
8
Fokke Wind
Den Ham Ov
48:33
9
Tonny Holleboom
Broekland Ov
49:28
10
Tonny Kosse
Vroomshoop
50:15
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
47:42
De laatste wedstrijd van dit seizoen is
op 9 maart.
Organisatie: Loopgroep de Zandstuve / Sportlust Vroomshoop
http://www.loopgroep-dezandstuve.nl
Uitslagen.nl
19-02-2013 23:04