Uitslagenlijst TataSteel/Runnersworld/Zaanlandcross

Zaandam - Zondag 17 februari 2013

JONGE, 2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Thomasse
AV Castricum
8:22
2
Marcus Thomasse
AV Castricum
8:28
3
Adwen Gieles
KAV Holland
8:28
4
Bram Klap
Lycurgus
8:46
5
Casper Peterse
Trias
9:03
6
Tobias Vrolijk
AV Castricum
9:11
7
Mike van Sleeuwen
Suomi
9:18
8
Wesley Steenbakker
Lycurgus
9:25
9
Graeme 't Hoen
AV Aalsmeer
9:39
10
Thomas Bruins
Heemskerk
10:05
11
Benjamin Stijns
NEA Volharding
10:05
12
Timothy Mulder
NEA Volharding
10:41
13
Tim Zijlstra
Purmerend
10:47
14
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
11:48
15
Tobias Stijns
Purmerend
11:52
16
Sven van Gelderen
Lycurgus
11:58
17
Jordy Drijfhout
Lycurgus
13:01
18
Cody Bakker
Lycurgus
13:05
MEISJ, 2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki Taag
KAV Holland
8:56
2
Lise Lemsom
AV Castricum
9:20
3
Danique Schram
DEM
9:30
4
Silvia Bloemendaal
NEA Volharding
9:50
5
Femke Drijfhout
Lycurgus
10:28
6
Sarah Koper
Zaanland
10:40
7
Milou Jongeneel
Purmerend
10:48
8
Julie Witteveen
AV Aalsmeer
10:48
9
Kelly
NEA Volharding
11:03
10
Isa Schram
DEM
11:09
11
Elisa Babucci
NEA Volharding
11:28
12
Keira Mulder
NEA Volharding
11:51
13
Romy Leenstra
NEA Volharding
12:20
14
Suze Butter
Lycurgus
12:31
15
Laura Babucci
NEA Volharding
12:32
16
Gwenn Romkes
Zaanland
12:34
JONGE, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Kluft
DEM
15:12
2
Jens van Gelderen
Lycurgus
15:17
3
Alexander Soethout
DEM
15:45
4
Mick Onrust
Zaanland
16:33
5
Douwe Koldijk
Haarlemmermeer
16:36
6
Boris Hoogervorst
KAV Holland
16:56
7
Simon Ri
Zaanland
17:03
8
Thijs de Moes
Haarlemmermeer
17:47
9
Nathan Muller
Hoofddorp
17:52
10
Mika Taag
KAV Holland
17:58
11
Duncan Steenbakker
Lycurgus
18:01
12
Gregory 't Hoen
AV Aalsmeer
18:19
13
Sietse van der Pal
Zaanland
18:42
14
Memhet Dernek
Zaandam
20:27
15
Kasper Vrolijk
AV Castricum
20:53
16
Nicolaas Veeneman
Haarlemmermeer
21:40
17
Onno de Moes
Haarlemmermeer
24:41
18
Thomas Wijkstra
NEA Volharding
24:56
MEISJ, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Poel
DEM
17:00
2
Lotte Pröpper
Phanos
17:10
3
Esmee Bakker
DEM
17:39
4
Carlijn Bouwer
Trias
18:25
5
Esméé Mulders
Haarlemmermeer
18:30
6
Lieve Butter
Lycurgus
19:02
7
Renée van Rookhuizen
DEM
19:58
8
Yanniek Bouwer
Trias
21:58
9
Kim Niesten
DEM
22:37
10
Anouk Remijse
AV Castricum
23:02
JONGE, 4 KM AB/NEO/REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Büller
AV Haarlem
13:16
2
Stan Niesten
DEM
13:35
3
Sytze van Stempvoort
Suomi
14:01
4
Ralf Looze
Phanos
14:04
5
Chris van Hensbergen
KAV Holland
16:18
6
Marouane El Ibraimi
Zaandam
16:29
7
Hans den Boer
DEM
18:09
8
Jelle de Moes
Lycurgus
19:48
9
Muhammed Cimen
Zaandam
20:26
MEISJ, 4 KM AB/NEO/REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske van der Pal
Zaanland
16:48
VSEN, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Pal
Zaanland
24:34
2
Natasha Dawson
Zaandam
24:54
3
Mechtild Dackus
Atletiek Maastricht
26:35
4
Jessie Geel
DEM
27:34
5
Hester van Roode
DEM
28:15
6
Ella Mankor
Zaanland
29:22
7
Felicia Los
DEM
29:38
8
N. Bijman
Phanos
30:08
9
Merel Albers
Zaandam
32:22
10
Jamie van Son
Zaanland
32:53
11
Wendy Hillebrand
Phanos
34:29
12
Saskia Hillebrand
Phanos
35:51
V35, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka Betjes-Langeber
Lycurgus
25:15
2
Esther van Heerde
Loopgroep Aart Stigt
25:52
3
Martien Schaub
Phanos
26:06
4
Annemieke van Dijk
Zaanland
29:57
5
Joyce de Roo
Zaanland
35:20
6
Linda Berkhof
Haarlem
40:27
V45, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Coster
AV '23
26:08
2
José Doorson
Zaanland
26:51
3
Mildred Bertelkamp
Phanos
27:36
4
Anneke Lam-Witt
Haarlemmermeer
28:56
5
Ria Stam
AV Castricum
29:02
6
Jolanda Stas
Zaanland
30:23
7
Laura Hyslop
Zaanland
31:09
8
Sonja van Zeelt
Wormerveer
31:50
9
Nel Oversteegen
Phanos
32:57
10
Tiny Tol
Zaanland
34:07
11
Edith Borst
Zaanland
35:15
12
Miriam Schmidt
IJmuiden
36:38
13
Mariette Steevens
Phanos
37:39
14
Mariette Zon
Zaanland
37:59
15
Lieneke de Koning-Sche
NEA Volharding
43:09
16
Marjolein de Heer
Zaanland
51:23
REC6, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Kajuiten
Purmerend
38:22
MSEN, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zac Freudenburg
AV '23
26:38
2
Erwin Meijer
Climax
28:23
3
Jeffey Vork
Breukelen Ut
30:20
4
Eddy Wagner
Suomi
30:21
5
Alex Bouwmeester
Zaanland
30:37
6
Marijn Buijtendorp
Zaanland
30:45
7
Jacco Langerak
Hellas
31:21
8
Lourens Veen
KAV Holland
31:26
9
Rikkert van Assouw
KAV Holland
32:16
10
Dave Visser
IJmuiden
32:21
11
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
32:30
12
Jesse Wit
Phanos
33:17
13
Duco Huitema
Lycurgus
34:03
14
Norbert Vis
Amsterdam
34:07
15
Bas Thijssen
Zaanland
34:29
16
Mark Dackus
Atletiek Maastricht
35:17
17
Sander Groenendijk
Amsterdam
36:24
18
Valentijn Jacobs
Amsterdam
36:35
19
Bryan Warrink
Hoorn Nh
37:25
20
Sergio Todaro
Amsterdam
37:29
21
G. van der Maat
Eindhoven
37:37
22
Jeroen van Vuuren
Loopgroep Aart Stigt
38:00
23
Fabian Schouten
AV Aalsmeer
38:32
24
Toer van den Berg
AV '23
38:39
25
Marcel Taanman
Zaanland
38:48
26
Jasper de Bie
NEA Volharding
39:33
27
Dennis Hulst
Purmerend
39:46
28
Edgar de Jong
Zaanland
39:58
29
Marlijn Molenaar
Oostknollendam
40:10
30
Jan Willem de Bie
NEA Volharding
40:20
31
Arjan van Diepen
Zaanland
40:24
32
Mark Scheijde
Zaanland
42:30
33
Lian Baay
Phanos
42:33
34
Mischa Zwagers
Zaanland
45:02
35
Kevin Truijens
Zaanland
46:10
36
Sander Mandjes
Assendelft
49:53
M40, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geordie Klein
Loopgroep Aart Stigt
28:28
2
Willem van 't Veer
Lycurgus
29:55
3
Richard Dijkhuizen
Castricum
30:06
4
Erik Bakker
De Spartaan
30:13
5
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
30:24
6
Dirk Klaassen
Lycurgus
31:44
7
Jan-Willem van Winkel
Atos
32:00
8
Michel Frenay
KAV Holland
32:34
9
Richard Halderman
Loopgroep PK
32:42
10
Jose Vicente Requena M
Loopgroep Aart Stigt
33:36
11
Fabian Ernst
Haarlemmermeer
34:00
12
Ruben Romkes
Zaanland
34:18
13
Paul Oly
Lycurgus
35:31
14
Michiel Richards
Zaandam
37:06
15
Olof Glorie
Trias
43:30
M45, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachid Mohammadi
Atos
27:43
2
Sierk Ybema
AV '23
30:02
3
Abdelhamid Mohammadi
Atos
30:10
4
Martijn Hiensch
Phanos
31:17
5
Sjaak Betjes
Lycurgus
31:51
6
Wessel
AV '23
32:58
7
Col Grootjans
Voorschoten '97
33:41
8
Martin Geerders
Atos
33:51
9
P Leeuwerink
Zaanland
34:37
10
Bram Couperus
AV Haarlem
34:40
11
Tauber Peter
Suomi
35:07
12
S Slootweg
Rijnsoever
35:12
13
Ronald Wiering
Zaanland
35:37
14
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
35:47
15
John 't Hoen
AV Aalsmeer
35:50
16
Harry Timmerman
Zaanland
36:03
17
Willem-Jan de Ruijter
Leiden Atletiek
36:44
18
Niek Molenaar
Voorschoten '97
37:40
19
Han Stiekema
Heemskerk
38:09
20
Frank Mijnals
Amsterdam
38:44
21
Aalt Smienk
Atos
40:01
22
R Mandjes
Wormer
42:43
23
Albert Deen
Haarlem
43:46
24
Arno Belien
Dutch Runners
46:26
M50, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Roukema
avVN
29:17
2
E. Aardenburg
DEM
30:39
3
Hans Wesseling
Leiden Atletiek
31:39
4
Kv Leuven
AV Haarlem
33:03
5
René van Ravenzwaaij
Phanos
33:08
6
Eugene Bouweriks
Zaandam
33:30
7
Sander Rietveld
Atos
33:53
8
Henri Numan
DEM
34:07
9
Marcoen Beets
Zaandam
35:09
10
Ron Bel
Voorschoten
35:56
11
Eric Fris
Zaanland
37:07
12
Henk Meester
NEA Volharding
38:02
13
Wim Plug
Velserbroek
38:57
14
Gertjan vd Meij
Rijnsoever
39:35
15
Leo Vloon
Waterland
40:40
16
Simon Heeremans
Suomi
41:44
17
Thijs van der Kolk
Zaanland
43:04
18
Niels kerkhoven
Zaanland
45:02
19
Robert Kruyshaar
Zaanland
47:13
20
Dirk van Lier
NEA Volharding
50:14
21
Rene de Vries
Haarlem
54:11
M55, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
31:37
2
Jaap Velserboer
avVN
32:04
3
Ger Kragten
Atos
33:56
4
Joop van Tiel
DEM
35:53
5
Frank Harms
Haarlemmermeer
36:01
6
Rob Sluijter
avVN
37:12
7
Peter Zwart
Atos
37:13
8
Nico Vergouw
Zaanland
37:21
9
Lourens Koopman
Assendelft
38:05
10
Ruud Revers
Haarlemmermeer
38:13
11
Jan C.J. van Hout
DEM
39:41
12
Gerard van Kesteren
AV Haarlem
41:09
13
Gerard Lijnzaad
AV '23
41:10
14
Kees Janssen
Wormer
43:14
15
Peter Lansbergen
Assendelft
43:23
16
Gerrit Valenteijn
Zaanland
44:18
17
K. van Rijn
Middenbeemster
44:18
18
Rikus Bijvoet
Zaanland
46:14
19
Alfons Knijn
avVN
46:40
20
Jan Dubbeld
NEA Volharding
46:47
21
Willem Blom
Dutch Runners
47:13
22
Martin Jansen
DEM
47:33
23
Dick Wezel
Zaanland
47:42
24
Hans Nijenmanting
Zaanland
48:19
25
Rien de Vreede
Middenbeemster
50:03
26
Joop Keetman
Lycurgus
58:59
REC8, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Fraenk
Zaandam
36:33
Tata Steel - Runnersworld
www.uitslagen.nl
25-02-2013 21:40