Uitslagenlijst 5e Zandstuve Bosloop 2012-2013

Vroomshoop - Zaterdag 9 maart 2013

J-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mikel Berenst
Vroomshoop
8:11
M-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Koelman
Vroomshoop
8:25
J-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Swabedissen
Rijssen
6:34
2
Bram Koelman
Vroomshoop
7:33
3
Thijs Wekamp
Vroomshoop
7:34
M-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:07
2
Britt Dankelman
Arrien
7:22
3
Naomi Wessels
Rijssen
7:26
4
Jasmijn Langhorst
Hengelo Ov
8:22
J-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Marsman
Ommen
6:32
2
Laurence ten Brinke
Enter
6:35
3
Bram Bakhuis
Westerhaar-Vriezenv
7:21
4
Stefan Steenbergen
Rijssen
8:07
M-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lena Nijhof
Hengelo Ov
7:58
2
Fleur Langhorst
Hengelo Ov
8:26
J-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Bakker
Rijssen
5:41
2
Gijs Bakker
Rijssen
5:47
3
Ruben Steenbergen
Rijssen
7:51
M-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Klaren
Vroomshoop
6:15
2
Wies Jacobs
Almelo
6:26
3
Nienke Koelman
Vroomshoop
6:45
4
Hannah Wessels
Rijssen
7:10
J-14, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
Ommen
4:50
2
Jari Kouwen
Balkbrug
6:30
3
Tim Swabedissen
Rijssen
6:33
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pullen
Dedemsvaart
20:38
2
Karina Willems
Zwolle
20:45
3
Annet Fledderus
Nieuw-Amsterdam
20:59
4
Tess Boekema
Zwolle
21:41
5
Linda Eek-Timmerman
Zwolle
22:44
6
Alice van Hulst
Westerhaar-Vriezenv
27:07
7
Leonie Veldman
Vroomshoop
27:40
8
Diana Hendriks
Sibculo
27:57
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Veurink
Ommen
21:56
2
Jelly Fledderus
Nieuw-Amsterdam
24:08
3
Ineke Nawijn
Hardenberg
24:31
4
Gerda Nijbijvank
Haarle gem Hellendoo
24:32
5
Heidi Onnink
Hardenberg
25:19
6
Henriët van Nuil
Westerhaar-Vriezenv
26:58
7
Anja van der Vegt
Den Ham Ov
27:16
8
Jenny Kikkert
Daarle
31:42
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Tuinstra
Almelo
18:04
2
Ids Tuinstra
Enschede
18:38
3
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:41
4
Edwin Dollekamp
Enschede
20:31
5
Vincent Witmond
Enschede
20:43
6
A. Kuiper
Den Ham Ov
21:33
7
Edwin Visserman
Vroomshoop
22:03
8
Michel Schuiling
Coevorden
22:23
9
Edgar Hultink
Bergentheim
24:06
10
Jan Waayman
Bergentheim
25:39
11
Berry Waanders
Nijverdal
31:34
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
S. Strik
Nijverdal
19:22
2
René van Weezep
Nijverdal
19:38
3
Gert Hekman
Vroomshoop
19:46
4
Marcel Nijhof
Holten
21:30
5
Marco Baltes
Lemelerveld
22:04
6
Wilko Kolkman
Vroomshoop
23:05
7
Anne Marsman
Ommen
23:09
8
Gert Staarman
Vroomshoop
23:38
9
Henny Berends
Balkbrug
24:03
10
Wouter Wekamp
Vroomshoop
31:09
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Nijbijvank
Haarle gem Hellendoo
19:17
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
19:42
3
Johan Lohuis
Rijssen
20:24
4
Theo Boekema
Zwolle
20:32
5
Dick Dubbink
Vroomshoop
23:04
6
Henk Spoor
Vroomshoop
26:51
7
Johan Kippers
Wierden
27:11
8
Gerrit Jan Waayman
Bergentheim
30:20
H60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aaldert Zomer
Nijverdal
22:56
2
J. Kuilder
Almelo
26:31
3
Albert Kuilder
Almelo
27:27
4
A. Koetsier
Holten
32:45
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Hardenberg
45:38
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
46:17
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
46:03
2
Saskia Bekhuis
Vasse
47:50
3
Ria Spoor
Vroomshoop
52:54
4
Linda Breukelman
Hardenberg
52:55
5
Geke Tempelman
Beerzerveld
56:42
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Markelo
35:47
2
Hilco Huisjes
Daarlerveen
36:33
3
Wilco Wolfs
Wierden
39:12
4
Johan Steenbergen
Rijssen
39:29
5
René Ramaker
Hoogenweg
42:23
6
Erik Fokke
Vroomshoop
43:10
7
Martin de Haan
Dedemsvaart
43:18
8
David Jansen
Vroomshoop
44:08
9
H. Vos
Aadorp
46:14
10
Ronald Zwarts
Zwolle
47:12
11
Jan de Romph
Wierden
47:22
12
Adam Bakker
Rotterdam
51:49
13
Jan Bernhard Dijkstra
Zwolle
55:05
14
K. Schonewille
55:23
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jerry de Jong
Vroomshoop
41:23
2
Bert Luchies
Vroomshoop
41:32
3
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
41:40
4
Henk Timmerman
Daarle
44:57
5
Jan Schuurs
Den Ham Ov
44:57
6
Henri Slotman
Vroomshoop
46:39
7
Ronald Buld
Oldenzaal
50:38
8
Benno Witzand
Vroomshoop
53:35
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eduard Kruiper
Haarle gem Hellendoo
42:30
2
Simon Noorda
Groningen
43:30
3
Jan Tijhuis
Rijssen
46:25
4
Jan Tjerkstra
Ommen
46:38
5
Roelof Veurink
Den Ham Ov
48:20
6
Mans Veldsink
Dedemsvaart
49:00
7
Wim Dollekamp
Nijverdal
1:03:47
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benno Braamhaar
Rijssen
47:18
2
Jan Fransen
Hasselt
50:10
Dit was de laatste wedstrijd van dit seizoen.
Wij hopen u crossseizoen 2013-2014 wederom
te mogen verwelkomen.
Organisatie: Loopgroep de Zandstuve / Sportlust Vroomshoop
http://www.loopgroep-dezandstuve.nl
www.uitslagen.nl
10-03-2013 14:49