Uitslagenlijst ABN AMRO Kids Runs

Rotterdam - Zaterdag 13 april 2013

J7/8, 1 KM (7-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter Fallaux
Nederland
4:01
3:59
2
Noud Cools
Rotterdam
4:11
4:10
3
Lucas Bal
Nederland
4:16
4:14
4
Frank Borgmeijer
Fortuna
4:16
4:16
5
Tjebbe in't Hof
Rotterdam
4:20
4:17
6
Lars Molenaar
Poortugaal
4:25
4:25
7
Tim Hasselaar
Rockanje
4:26
4:26
8
William Zielinski
PAC
4:29
4:29
9
Zayd Tiboucha
Obs de Triangel
4:30
4:26
10
Alain Schulten
Rotterdam
4:31
4:30
11
Mees Huibrechtse
Rotterdam
4:32
4:28
12
Bilal Ikachoura
ODBS Pierre Bayle
4:32
4:30
13
Bram Schumacher
Nederland
4:33
4:28
14
Stan Lute
Rotterdam Atletiek
4:34
4:32
15
Cas Eikelenboom
Rotterdam
4:34
4:31
16
Jesse Breestraat
Rotterdam
4:37
4:23
17
Huug van de Vinne
Scopias
4:38
4:35
18
Dennis Guit
De Kleine Prins
4:40
4:31
19
Joel Kommers
Van Oldenbarneveltschool
4:41
4:38
20
Imraan Baddaou
Rotterdam
4:42
4:42
21
Raoul Hooijmeijer
Barendrecht
4:44
4:42
22
Kevin Lindemans
Vlaardingen
4:45
4:41
23
Owen Bouwer
Rotterdam
4:46
4:43
24
Jacky Berger
De Vierambacht
4:46
4:45
25
Timayden Holters
Obs de Triangel
4:46
4:45
26
Aaron Kokee
Capelle aan den IJssel
4:48
4:46
27
Pepijn Grip
De Vierambacht
4:50
4:48
28
Tim Kievit
Hellevoetsluis
4:50
4:48
29
Dion van Orselen
Hellevoetsluis
4:51
4:51
30
Stijn Veringmeier
obs de Wereldwijzer
4:53
4:50
31
Efe Donmez
Rotterdam
4:54
4:51
32
Jaheim Ajeigbe
Van Oldenbarneveltschool
4:54
4:51
33
Otis Leurink
Van Oldenbarneveltschool
4:54
4:51
34
Ryan Landveld
Rotterdam
4:55
4:52
35
Joris Verbeek
Paus Joannesschool
4:55
4:45
36
Amine Ajal
De Vierambacht
4:55
4:53
37
Christiano Geukens
De Kleine Prins
4:55
4:45
38
Cédric de Jager
Nederland
4:55
4:50
39
Maxim Kooiman
Barendrecht
4:55
4:46
40
Andre Gates
Bergschenhoek
4:57
4:48
41
Sjoerd Brouwer
De Kleine Prins
4:57
4:56
42
Sander van der Sluis
Albert Schweitzer
4:58
4:41
43
Olivier Beukers
Van Oldenbarneveltschool
4:58
4:54
44
Nout Brouwer
De Driemaster
4:59
4:53
45
Zeb Middendorp
Obs de Triangel
4:59
4:52
46
Damian Lionaar
Obs de Triangel
5:00
4:57
47
Joeri Dalhuizen
Rotterdam
5:00
4:56
48
Niek Versteeg
Van Oldenbarneveltschool
5:00
4:55
49
Ben Heshof
Nederland
5:00
4:55
50
Jonas Dagevos
Van Oldenbarneveltschool
5:01
4:54
51
Max Redert
Van Oldenbarneveltschool
5:01
5:01
52
Wouter Fallaux
Nederland
5:02
4:57
53
Mick Zuijdwegt
De Kleine Prins
5:03
5:02
54
Ramon Hooijmeijer
Barendrecht
5:04
5:02
55
Jos van Duijnhoven
HV Victoria E8
5:05
5:01
56
Poalo van der Straaten
Berkel en Rodenrijs
5:05
5:05
57
D'Angelo Post
Rotterdam
5:06
5:03
58
Quinten Werner
Rotterdam Atletiek
5:06
4:51
59
Casper Schol
De Kleine Prins
5:06
5:06
60
Jayceon Klauber
Ds. J.J. Buskesschool
5:08
4:50
61
Zoltin Kwerreveld
Van Oldenbarneveltschool
5:08
5:08
62
Kristaps Abols
's-Gravenhage
5:08
5:08
63
Nico Leeuwenburg
Ds. J.J. Buskesschool
5:09
4:49
64
Niek Scheffer
De Kleine Prins
5:09
4:58
65
Desley Molendijk
Obs de Triangel
5:10
5:07
66
Matthijs de Jong
Rotterdam
5:10
5:08
67
Timo Haddon
Voorne Atletiek
5:11
5:11
68
Melle de Koster
Vlaardingen
5:12
5:09
69
Tygo Caljouw
Ridderkerk
5:12
5:09
70
Ian van Schooneveld
De Kleine Prins
5:13
5:05
71
Moussa el Bakali
Oscar Romeroschool
5:15
5:15
72
Lucas Appel
Obs de Triangel
5:15
5:08
73
Nicolas Chapper
De Plevier
5:15
5:10
74
Robin van den Heuvel
Obs de Triangel
5:16
5:08
75
Ruben Bak
Spijkenisse
5:16
5:14
76
Badr-Eddine Ajdid
Dukdalf
5:19
5:19
77
Marouane Bouazza
Oscar Romeroschool
5:19
4:58
78
Maas Heere
Rotterdam
5:19
5:08
79
Joshua Jansen
Ds. J.J. Buskesschool
5:20
5:07
80
Jochem van der Graaff
Rotterdam
5:20
5:07
81
Steijn van Schie
AV '40
5:20
5:20
82
Splinter Rood
Rotterdam
5:21
5:15
83
Pascal Schoufour
Paus Joannesschool
5:24
5:15
84
Rocus Kunst
Rotterdam Atletiek
5:24
5:09
85
Sten de Ridder
Rotterdam Atletiek
5:24
5:14
86
Jasper van der Knijff
De Driemaster
5:25
5:19
87
Wouter Sybrandi
Rotterdam Atletiek
5:26
5:16
88
Quinten Man
Nieuwerkerk ad IJssel
5:27
5:16
89
Jamie Kruit
Paus Joannesschool
5:27
5:11
90
Ayman Belhassan
ODBS Pierre Bayle
5:28
5:22
91
Kymani Nedd
Paus Joannesschool
5:28
5:12
92
Wasim Vos
Wilhelminaschool
5:28
4:59
93
Isam
Nicolaasschool
5:29
5:08
94
Mustafa Kabba
ODBS Pierre Bayle
5:29
5:26
95
Tjerk de la Court
Van Oldenbarneveltschool
5:30
5:16
96
Dries Mouna
OBS de Kubus
5:33
5:24
97
Taha Marsou
Ibn-i Sina
5:34
5:14
98
Mohammed Aazouz
Van Oldenbarneveltschool
5:35
5:30
99
Achraf Asghir
Ibn-i Sina
5:35
5:11
100
Daniel Vermeij
Rotterdam
5:35
5:21
101
Olivier de Lange
Van Oldenbarneveltschool
5:36
5:15
102
Nick van der Steldt
Bleiswijk
5:36
5:25
103
Devon Miller
Paus Joannesschool
5:36
5:16
104
Stijn Sybrandi
Rotterdam
5:37
5:27
105
Donghwi Nam
Rotterdam
5:38
5:32
106
Ilias Ayadi
De Vierambacht
5:38
5:36
107
Jacco van der Helm
Berkel en Rodenrijs
5:38
5:30
108
Altan Sonmezer
De Kleine Prins
5:39
5:26
109
Durk van Mechelen
Montessorischool Jacob Maris
5:40
5:22
110
Hûd Maghnouj
Ibn-i Sina
5:40
5:21
111
Jort Broekhuizen
Rotterdam
5:40
5:10
112
Kay Weber
De Kleine Prins
5:41
5:32
113
Azeddine Zouaoui
Oscar Romeroschool
5:42
5:21
114
Rowencio Bhawanidin
De Christophoor
5:42
5:37
115
Michel Vermeer
Spark
5:42
5:40
116
Stefano van Krimpen
Obs de Triangel
5:43
5:40
117
Tom Schuurman
Utrecht
5:43
5:34
118
Roendly Richardson
Ds. J.J. Buskesschool
5:43
5:24
119
Menno Ruijer
Rotterdam
5:43
5:40
120
Jayant Gerlat
Ds. J.J. Buskesschool
5:45
5:27
121
Lorenzo van der Leije
Rotterdam
5:45
5:30
122
Camiel Klarenbeek
Montessorischool de Schakel
5:45
5:14
123
Cian Stuart
Hellevoetsluis
5:46
5:39
124
Dirk Hopman
Ds. J.J. Buskesschool
5:47
5:28
125
Rodrick Schattevo
Schiedam
5:47
5:42
126
Jort Veenhof
Capelle aan den IJssel
5:48
5:28
127
Kai Matti
HV Victoria E8
5:48
5:40
128
Yunis Abii
De Christophoor
5:49
5:45
129
Faissal Loubann
Boxtel
5:49
5:41
130
Wasim Azaouyat
Paus Joannesschool
5:49
5:33
131
Roshan Woudenberg
Rotterdam
5:51
5:47
132
Max Ruigrok
De Kleine Prins
5:51
5:36
133
Ayoub Acharki
ODBS Pierre Bayle
5:51
5:48
134
Jack Stowell
De provenier
5:51
5:51
135
Rens de Jong
PAC
5:51
5:51
136
Kerim Ozec
Van Oldenbarneveltschool
5:52
5:31
137
Jaimy de Rooij
Rotterdam
5:53
5:53
138
Jurre Karstens
PAC
5:53
5:51
139
Otis Roobol
Dominicusschool
5:53
5:40
140
Jiyan Akin
Dukdalf
5:53
5:53
141
Mustafa Develi
Dukdalf
5:53
5:53
142
Deniz Ozturk
OBS De Klimop
5:53
5:36
143
Thijn Schram
Maasland
5:54
5:52
144
Mika Vonk
obs de Wereldwijzer
5:54
5:50
145
Ivar Bouwman
Andries van der Vlerk
5:54
5:37
146
Hamza Coban
obs de Wereldwijzer
5:54
5:54
147
Newt Plat
Barendrecht
5:55
5:55
148
Yoeri Noordermeer
Maassluis
5:55
5:45
149
Barend van der Donk
Van Oldenbarneveltschool
5:55
5:36
150
Bilal Acharki
ODBS Pierre Bayle
5:56
5:51
151
Joram Schneider
Bleiswijk
5:56
5:44
152
Julian Jansen
's-Gravenhage
5:56
5:41
153
Ayoub Hanania
Oscar Romeroschool
5:56
5:27
154
Caiden Nassy
Rotterdam
5:57
5:53
155
Daan van der Griendt
Rotterdam Atletiek
5:57
5:53
156
Renan Bhaggoe
OBS Finlandia
5:57
5:44
157
Sadik Alkarakpei
OBS Finlandia
5:57
5:44
158
Matt den Ouden
Bleiswijk
5:58
5:42
159
Jespe Vloemans
Rotterdam
5:58
5:44
160
Adem Coban
obs de Wereldwijzer
5:58
5:58
161
Noah Belhabes
Rotterdam
5:58
5:43
162
Daniel Duimelinks
Obs de Triangel
6:00
5:54
163
Finn Bossche
Rotterdam Atletiek
6:00
5:53
164
Bauke Sparrius
Albert Schweitzer
6:01
5:44
165
Diego Lozano Andujar
JC Dragon's Heart Europe
6:01
5:48
166
Hidde de la Houssaye
Rotterdam
6:02
5:39
167
Coen Speelpenning
Heenvliet
6:02
5:36
168
Oscar Dielis
De Kleine Prins
6:02
5:52
169
Sven van der Hoff
Rotterdam
6:03
5:49
170
Murad Aldinov
Emmausschool
6:03
5:57
171
Jesper Brokling
Heenvliet
6:03
5:38
172
Nick Weber
De Kleine Prins
6:05
5:53
173
Damian Lalji
Shri Saraswatieschool
6:05
5:37
174
Damian Leering
Rhoon
6:05
6:04
175
Sebastiaan Bruinzeel
Montessorischool Jacob Maris
6:05
5:46
176
Tudor Pipernea
Boekarest
6:06
5:45
177
Romar Vissers
Van Oldenbarneveltschool
6:06
5:52
178
Timo Audenaarde
obs de Wereldwijzer
6:06
6:01
179
Niels Bougonjen
de fontein
6:06
5:37
180
Thijs Mussig
Spijkenisse
6:07
5:59
181
Daniël Lijtsman
KBS De Horizon
6:07
5:49
182
Johnny Pinto e Neto
Ds. J.J. Buskesschool
6:07
5:48
183
Serafettin Buyukkelek
Schiedam
6:08
5:48
184
Daan van de Meulen
obs de Wereldwijzer
6:08
6:04
185
Mihailo Djokic
ODBS Pierre Bayle
6:08
6:05
186
Jeppe de Nijs
Rotterdam
6:08
6:03
187
Casper Spithout
Montessorischool Jacob Maris
6:08
5:51
188
Caleb Monteiro Neves
Emmausschool
6:10
6:04
189
Duncan Roest
De Christophoor
6:12
6:07
190
Marwim Monteiro Brito
De Vierambacht
6:12
6:10
191
Kay Eering
Albert Schweitzer
6:12
5:53
192
Jaydi Cruz
Albert Schweitzer
6:12
5:53
193
Gabrielius Camara
OBS De Klimop
6:12
5:50
194
Abdelkarim el Ouassghiri
Oscar Romeroschool
6:12
5:44
195
Idris Nangmal
OBS de Kubus
6:13
6:03
196
Yagiz Aydin
OBS de Kubus
6:13
6:03
197
Maurits Bootsma
Montessorischool Jacob Maris
6:14
5:55
198
Kevin Martina
Rotterdam
6:15
6:06
199
Julian van Brakel
De Kleine Prins
6:15
6:01
200
Bora Aydin
Van Oldenbarneveltschool
6:15
6:12
201
Selim Surmeli
Rotterdam
6:15
6:07
202
Ashish Chilar
JC Dragon's Heart Europe
6:17
5:56
203
Simon Sorber
Rotterdam
6:17
6:09
204
Friso Zumker
De Kleine Prins
6:17
6:13
205
Jason Mulder
De Kleine Prins
6:18
6:07
206
Reagy Martis
Obs de Toermalijn
6:18
6:18
207
Yelte Kattenberg
Andries van der Vlerk
6:19
6:01
208
Damian Jankie
Rotterdam
6:19
6:16
209
Bunyamin Aydin
OBS de Zonnehoek
6:19
5:56
210
Mikah Palanyandi-Donker
De Kleine Prins
6:19
6:18
211
Björn van Keulen
Capelle aan den IJssel
6:20
6:17
212
Sanel Alic
ODBS Pierre Bayle
6:21
6:06
213
Randy Kievit
Paus Joannesschool
6:23
6:13
214
Sven van der Mast
Montessorischool de Schakel
6:23
5:53
215
Joep Kok
Rotterdam
6:24
6:17
216
Nono Schlundt Bodien
De Vierambacht
6:25
6:04
217
Bo Schaipp
De Vierambacht
6:26
6:04
218
Tom Broadbent
Rotterdam
6:27
6:01
219
Maarten Hopstaken
Rotterdam
6:27
5:59
220
Ben Stapelbroek
Obs de Triangel
6:27
6:04
221
Collin Holstege
Berkel en Rodenrijs
6:28
6:05
222
Ahmet Dag
obs de Wereldwijzer
6:29
6:21
223
Olivier Klarenbeek
Montessorischool de Schakel
6:30
5:58
224
Mohammed Ameziane
Ibn-i Sina
6:30
6:06
225
Ali Al Khafaji
Ibn-i Sina
6:30
6:06
226
Tijmen Wubben
Montessorischool de Schakel
6:31
5:58
227
Amir Charraydi
Obs de Triangel
6:31
6:08
228
Ryan Hengst
Montessorischool de Schakel
6:31
6:00
229
Bjorn van Zanten
obs de Wereldwijzer
6:32
6:26
230
Aymane-el Addouti
De bavokring
6:35
6:15
231
Sijf Noyons
Rotterdam
6:36
6:34
232
Sander van Wijngaarden
Hendrik-Ido-Ambacht
6:36
6:06
233
Teddy van ' t Hart
Rotterdam
6:37
6:31
234
Xavi Cassa
Berkel en Rodenrijs
6:38
6:26
235
Dinand Jalink
Rotterdam
6:38
6:30
236
Rico van Dorp
Spijkenisse
6:38
6:21
237
Melle Helfrich
De Kleine Prins
6:38
6:27
238
Darryll Chin Joe Kie
Rotterdam
6:39
6:27
239
Joshua Bakker
Montessorischool de Schakel
6:39
6:08
240
Stef Verbeek
Hellevoetsluis
6:39
6:22
241
Karim Boulahyan
Oscar Romeroschool
6:39
6:10
242
Olav de Boer
De Kleine Prins
6:40
6:25
243
Satoi Ito
Amsterdam
6:40
6:19
244
Donald Verhulst
De provenier
6:40
6:38
245
Daniel Radumilo
Ds. J.J. Buskesschool
6:40
6:37
246
Jessie Romijn
Wilhelminaschool
6:40
6:11
247
D'Shawn Pieters
obs de Wereldwijzer
6:40
6:31
248
Jort Zonneveld
Vlaardingen
6:43
6:43
249
Lorenzo van Dijck
Paus Joannesschool
6:43
6:40
250
Emirhan Yildirim
Oscar Romeroschool
6:44
6:15
251
Mohammed Sallouf
Oscar Romeroschool
6:45
6:16
252
Milan Pfeiffer
Rotterdam
6:45
6:29
253
Dylan Stoker
De Kleine Prins
6:45
6:32
254
Ali
De bavokring
6:46
6:25
255
Esco Heere
De Kleine Prins
6:48
6:36
256
Demi Goncalves Horta
Oscar Romeroschool
6:49
6:23
257
Zakaria Zarzar
OBS De Klimop
6:49
6:27
258
Tijmen van der Plas
Berg en Dal
6:50
6:28
259
Ibrahim Akalay
ODBS Pierre Bayle
6:52
6:37
260
Franklin Figueiredo Ramos
Emmausschool
6:54
6:48
261
Imran el Azzaoui
Al-Ghazali
6:55
6:28
262
TJ van der Noll
Heerjansdam
6:55
6:36
263
Jayvion Bryant Stolk
Rotterdam
6:55
6:47
264
Damian Horsten
Obs de Toermalijn
6:56
6:23
265
Bilal Erdogan
Al-Ghazali
6:56
6:30
266
Hussen Hamid
Ibn-i Sina
6:56
6:29
267
Mika Gulickx
Van Oldenbarneveltschool
6:56
6:33
268
Koen Koetsenruijter
Spijkenisse
6:58
6:42
269
Thymen
De bavokring
6:58
6:29
270
Atiq Nangmal
OBS de Kubus
6:59
6:50
271
Marco van der Plas
Rotterdam
6:59
6:43
272
Tarik
De bavokring
7:01
6:33
273
Moos van Tongeren
Hellevoetsluis
7:02
6:54
274
Bradley Bouma
Rotterdam
7:02
6:55
275
Luke Augustinus
Fortuna
7:02
6:57
276
Jules Pieck
Rotterdam
7:03
6:50
277
Ewindar Demirhan
Van Oldenbarneveltschool
7:04
6:40
278
Lorenzo Huizinga
JC Dragon's Heart Europe
7:05
6:43
279
Ricardo Punt
JC Dragon's Heart Europe
7:05
6:45
280
Mohammed Ouladalilhaj
OBS De Klimop
7:06
6:48
281
Thijs Bauwens
obs de Wereldwijzer
7:06
7:02
282
Kelvin Yang
de fontein
7:06
6:35
283
Abdullahi Abaas Ali
OBS De Klimop
7:06
6:48
284
Ivar Spiering
Trackstars Nesselande
7:07
6:37
285
Yunus Emre Akca
Al-Ghazali
7:09
6:43
286
Olivier Hoekstra
De provenier
7:09
6:55
287
Goutam Bhageloe
Shri Saraswatieschool
7:11
6:43
288
Kevin Spits
JC Dragon's Heart Europe
7:11
6:51
289
Boet Schoeberichts
Papendrecht
7:13
7:01
290
Berru Kaytan
ODBS Pierre Bayle
7:14
7:00
291
Ozan Gulmus
Paus Joannesschool
7:14
6:58
292
Wouter Wassink
HV Victoria E8
7:15
7:07
293
Jan Huls
Van Oldenbarneveltschool
7:16
6:52
294
Twan Kraaijeveld
Vlaardingen
7:16
7:12
295
Adriaan van Waasbergen
Montessorischool Jacob Maris
7:16
6:56
296
Robin Weijers
Vlaardingen
7:17
7:13
297
Jens Post
Nieuwerkerk ad IJssel
7:18
6:59
298
Ruben van der Hoeven
Nieuwerkerk ad IJssel
7:18
7:00
299
Casper Krook
Capelle aan den IJssel
7:18
7:10
300
Emre Hancer
OBS de Zonnehoek
7:20
7:05
301
Anel Alic
ODBS Pierre Bayle
7:20
7:05
302
Jesper Schut
Nederland
7:21
7:10
303
Igor Marcusse
Van Oldenbarneveltschool
7:21
6:58
304
Wout Verschueren
Nederland
7:21
7:10
305
Mohammed
De bavokring
7:22
6:54
306
Armando 's Gravenhage
Hellevoetsluis
7:22
7:04
307
Reinier Heikoop
Rotterdam
7:22
7:04
308
Zep Bomboi
Montessorischool Jacob Maris
7:22
7:02
309
Janneman van Eijk
Montessorischool Jacob Maris
7:24
7:03
310
Tinus Rijsdijk
Dordrecht
7:24
6:54
311
Enzo Muller
Heenvliet
7:24
6:58
312
Kian Brink
Rotterdam
7:24
7:05
313
Sarosh Hamid
Paus Joannesschool
7:27
6:58
314
Quinten Pronk
Vlaardingen
7:28
7:26
315
Dalil Fissoune
ODBS Pierre Bayle
7:28
7:14
316
Faiz Nazmi Ahmad Nazarene
Voorburg
7:29
6:58
317
Mehmet Firtana
OBS De Klimop
7:30
7:03
318
Danny Hoogendoorn
OBS De Klimop
7:32
7:13
319
Rivano Martina
obs de Wereldwijzer
7:33
7:23
320
Hicham Fissoune
ODBS Pierre Bayle
7:33
7:32
321
Ali Al Zeen
OBS De Klimop
7:35
7:14
322
Kishan Sewnandan
Oscar Romeroschool
7:35
7:07
323
Karan Ramcharan
Shri Saraswatieschool
7:36
7:10
324
Mikao Bos
JC Dragon's Heart Europe
7:38
7:12
325
Aernout de Gooijer
Capelle aan den IJssel
7:38
7:12
326
Niek Ruys
De Vierambacht
7:39
7:15
327
Rayan el Hajoui
De bavokring
7:41
7:12
328
Miguel Alonso
De bavokring
7:42
7:13
329
Aniss Koudadi
Al-Ghazali
7:43
7:16
330
Daniël Katebi
Dominicusschool
7:43
7:31
331
Ahmet Sahbaz
Al-Ghazali
7:44
7:17
332
Sam van Asperen
JC Dragon's Heart Europe
7:45
7:22
333
Reda Bouarfa
Al-Ghazali
7:46
7:18
334
Ayoub Gerrit
Al-Ghazali
7:46
7:19
335
Jimmy Hellewegen
De Driemaster
7:48
7:41
336
Lucas Hellewegen
De Driemaster
7:49
7:42
337
Pursley Tekelenburg
Talmaschool
7:50
7:20
338
Kaan Boyukunlu
OBS Finlandia
7:57
7:44
339
Talha Aydin
OBS de Zonnehoek
7:59
7:35
340
Wouter Dieleman
Rotterdam
8:02
7:38
341
Bilal Ullah
OBS De Klimop
8:05
7:39
342
Ayoub Tarquiht
OBS De Klimop
8:09
7:47
343
Bunty Sampat
Shri Saraswatieschool
8:11
7:43
344
Saahil Kumar
Shri Saraswatieschool
8:12
7:46
345
Yudhistria de Weerd
obs de barkentijn
8:14
8:00
346
Lars Smits
Rotterdam
8:18
8:14
347
Ashwan Biere
Shri Saraswatieschool
8:22
7:55
348
Dylano Huizinga
JC Dragon's Heart Europe
8:32
8:12
M7/8, 1 KM (7-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt de Blaauw
Nederland
4:18
4:16
2
Kika de Vos
PAC
4:22
4:20
3
Isabel van Noordenne
Nederland
4:24
4:21
4
Steffie Seher
Nederland
4:38
4:36
5
Liv Dinis
Kinna
4:39
4:38
6
Sanne Stijlen
Baettwil
4:41
4:38
7
Liv de Winkel
PAC
4:46
4:44
8
Lieke van Santen
Voorne Atletiek
4:47
4:47
9
Lidwien Hemler
PAC
4:50
4:46
10
Isabel Bekkers
De provenier
4:53
4:53
11
Liselotte Bultema
Spark
4:59
4:57
12
Maíre Westerveld
De provenier
5:03
5:01
13
Ashley Campos Ochoa
Rotterdam
5:04
5:03
14
Isa Faber
Rotterdam
5:08
5:05
15
Zoë Meijndert
Heerjansdam
5:10
5:06
16
Lente Prikker
Barendrecht
5:14
5:13
17
Beau Jane Adam
Van Oldenbarneveltschool
5:15
4:59
18
Margriet de Jong
Victoria ME8
5:15
5:10
19
Lotte Linde
Capelle aan den IJssel
5:16
5:14
20
Megan Davanee Smits
Capelle aan den IJssel
5:16
5:15
21
Lara Stijlen
Baettwil
5:18
5:16
22
Juliëtte Schulten
Rotterdam
5:19
5:19
23
Anne Bisschop
Voorne Atletiek
5:21
5:18
24
Lisanne Boer
De Kleine Prins
5:21
5:19
25
Mira den Outer
Rotterdam
5:21
5:13
26
Kiri Arnold
Capelle aan den IJssel
5:22
5:19
27
Mette Smeets
Rotterdam Atletiek
5:22
5:19
28
Jennifer van Meel
De provenier
5:23
5:23
29
Roxanne Pronk
De provenier
5:23
5:23
30
Alyssa Sijtema
Rotterdam
5:27
5:20
31
Alaska van Emmerik
ODBS Pierre Bayle
5:27
5:22
32
Zoe Saevarsson
Leidschendam
5:27
5:27
33
Esmee Yol
Capelle aan den IJssel
5:30
5:25
34
Taisha Tahapary
Obs de Triangel
5:30
5:27
35
Fenna van Buren
Bleiswijk
5:30
5:28
36
Jacey van den Berg
Ds. J.J. Buskesschool
5:32
5:12
37
Marina Maza Lizana Rooije
Paus Joannesschool
5:33
5:30
38
Alyssa Wijman
obs de Wereldwijzer
5:33
5:29
39
Esmée Hoogendijk
De provenier
5:35
5:32
40
Yamilé van Beek
De Vierambacht
5:36
5:21
41
Floor Terpstra
Andries van der Vlerk
5:37
5:20
42
Dide Haarmans
Van Oldenbarneveltschool
5:38
5:22
43
Irem Özel
De provenier
5:41
5:39
44
Ilana de Visser
Nederland
5:44
5:40
45
Julie Nollen
Rotterdam
5:45
5:38
46
Sunaichly Makaija
Rotterdam
5:47
5:43
47
Tuanna Kilic
De provenier
5:48
5:46
48
Sigrid Spek
Nederland
5:48
5:42
49
Sofia van Kersen
Schiedam
5:49
5:44
50
Bente Geenen
Van Oldenbarneveltschool
5:49
5:36
51
Nienke Brouwer
De Kleine Prins
5:51
5:43
52
Juliette van den Berg
Hellevoetsluis
5:52
5:48
53
Izaira Pengel
Rotterdam
5:52
5:33
54
Eva Groothuijs
Victoria ME8
5:53
5:48
55
Eva Immerzeel
De Driemaster
5:55
5:50
56
Jeske Bosman
Nederland
5:55
5:48
57
Diede van de Wal
Spirit Oud Beijerland
5:55
5:49
58
Zara van Krevelen
Nederland
5:56
5:49
59
Benthe van de Velde
Rotterdam
5:56
5:54
60
Sabine Visker
Nederland
5:57
5:51
61
Britt Kalle
Rotterdam
5:59
5:50
62
Sarina Lengkeek
Hoogvliet Rotterdam
5:59
5:56
63
Lieke de Munnik
Andries van der Vlerk
6:00
5:43
64
Lune Rietveld
Van Oldenbarneveltschool
6:00
5:53
65
Jada Diwan
De provenier
6:01
6:01
66
Eden Alingh
De Kleine Prins
6:02
5:53
67
Lucia Kwakernaak
Obs de Triangel
6:02
6:02
68
Emma Leenheer
Zwijndrecht
6:03
6:03
69
Christina Steens
HV Victoria E8
6:04
5:55
70
Danique Verhoeven
Spijkenisse
6:04
5:56
71
Lo-anne Kuyper
Rotterdam
6:05
5:54
72
Ilham Abarnouss
ODBS Pierre Bayle
6:05
6:02
73
Kiara_Jael van Blokland
Basisschool Over De Slinge
6:05
6:00
74
Nina Stam
Rotterdam
6:06
6:03
75
Faye Burger
Zwijndrecht
6:06
6:06
76
Noa Vermaas
Rotterdam
6:08
6:01
77
Amber Saabeel
Rotterdam Atletiek
6:08
6:05
78
Donna de Wolf
OBS de Kubus
6:08
5:57
79
Amy Veugelers
Fortuna
6:08
6:03
80
Neomai de Bloeme
Dominicusschool
6:08
5:55
81
Iza de Gruyter
Ds. J.J. Buskesschool
6:08
5:44
82
Julia Latkowska-Perez
Van Oldenbarneveltschool
6:08
5:52
83
Maartje van der Graaff
Rotterdam
6:09
5:55
84
Dominoque Kroon
Van Oldenbarneveltschool
6:09
6:06
85
Tahnee Vroom
Fortuna
6:09
6:06
86
Donna Dupuis
Victoria ME8
6:11
6:06
87
Orla Alblas
Schiedam
6:11
6:04
88
Isabelle Roepel
Victoria ME8
6:11
6:07
89
Bo Blok
Rotterdam
6:12
6:10
90
Cassidy Diwan
De provenier
6:12
6:12
91
Yara Dijkhuizen
Van Oldenbarneveltschool
6:14
5:59
92
Enna Bleijs
Van Oldenbarneveltschool
6:15
6:00
93
Emma Dekker
Rotterdam Atletiek
6:16
6:12
94
Johanna Reijnen
Wilhelminaschool
6:16
5:47
95
Caithlyn Place
De Driemaster
6:16
6:10
96
Minte Sweeris
De Driemaster
6:17
6:11
97
Juul Zumker
De Kleine Prins
6:18
6:13
98
Fenna Mol
Rotterdam
6:18
5:56
99
Isabella Doornhaag
De Kleine Prins
6:18
6:04
100
Liza Korevaar
Wilhelminaschool
6:18
5:48
101
Nicole Ramos
Rotterdam
6:19
5:52
102
Nina Puck Kraanen
De Kleine Prins
6:19
6:08
103
Shania Casuela
Paus Joannesschool
6:20
6:01
104
Alicia de Vos
De Kieviten
6:21
5:58
105
Rosa Eland
Bergschenhoek
6:22
6:00
106
Juul Vlietland
Ouddorp Zh
6:22
6:14
107
Ava Roscam Abbing
De provenier
6:22
6:20
108
Luna Costa
Bleiswijk
6:23
6:16
109
Lianne Jansen
Albert Schweitzer
6:23
5:56
110
Julianne de Boer
Victoria ME8
6:25
6:19
111
Esther Haarsma
De Kleine Prins
6:25
6:16
112
Douae Bouchlaghem
Paus Joannesschool
6:26
6:08
113
Sara de Keijzer
Hellevoetsluis
6:27
6:08
114
Lorena Spera
OBS de Kubus
6:28
6:17
115
Rowan Kikkert
De Driemaster
6:28
6:22
116
Carly van der Heiden
Schiedam
6:29
6:07
117
Sien Meijers
Van Oldenbarneveltschool
6:29
6:07
118
Malou Korner
Montessorischool Jacob Maris
6:29
6:10
119
Larissa Sonneveld
De Driemaster
6:29
6:21
120
Yvonne Spruit
Rotterdam
6:30
6:27
121
Salma Benseddik
ODBS Pierre Bayle
6:31
6:29
122
Luna Smit
Noordhoek
6:32
6:21
123
Yasmina Atache
ODBS Pierre Bayle
6:32
6:17
124
Merel te Braake
Trackstars Nesselande
6:33
6:22
125
Mirthe Hectors
Victoria ME8
6:34
6:28
126
Mila Nieuwenhuis
Obs de Triangel
6:34
6:26
127
Malene Bachman
Montessorischool Jacob Maris
6:36
6:17
128
Inssaf Dakiouri
Oscar Romeroschool
6:36
6:07
129
Clarion Darson
Oscar Romeroschool
6:37
6:07
130
Zakia Sheikh
Ibn-i Sina
6:37
6:12
131
Zayra Oedit
Ds. J.J. Buskesschool
6:37
6:11
132
Elle Baus
Barendrecht
6:37
6:27
133
Melissa Kunst
KBS De Horizon
6:37
6:18
134
Lisa van Oosten
Andries van der Vlerk
6:38
6:20
135
Sally Lew
Barendrecht
6:38
6:27
136
Esma Acharki
ODBS Pierre Bayle
6:39
6:34
137
Celeste Lozano Andujar
JC Dragon's Heart Europe
6:39
6:26
138
Jada de Looff
De plataan
6:41
6:28
139
Nikita Soeteman
De plataan
6:41
6:29
140
Sterre Dekker
Maasland
6:42
6:40
141
Liza van Welsenis
Albert Schweitzer
6:43
6:15
142
Luna Kievit
Paus Joannesschool
6:43
6:34
143
Sevim Karakas
OBS Finlandia
6:44
6:28
144
Puck de Hoog
Bleiswijk
6:45
6:28
145
Laurien Hemler
Rotterdam
6:45
6:33
146
Cheryne cristina do Rosario de W
Rotterdam
6:46
6:37
147
Eloise Fernandez Sainz
Rotterdam
6:46
6:30
148
Charlotte van Steenbergen
Albert Schweitzer
6:46
6:18
149
Sura Uçer
OBS De Klimop
6:46
6:21
150
Yaëlle Proper
Barendrecht
6:50
6:32
151
Fleur van Fessen
obs de Wereldwijzer
6:51
6:40
152
Zara Costa
Bleiswijk
6:51
6:43
153
Jade Tjoe-A-On
Nootdorp
6:51
6:44
154
Aleyna Yukselen
OBS de Zonnehoek
6:51
6:27
155
Bobbi Bergakker
Delft
6:52
6:36
156
Ivy Stowell
De provenier
6:52
6:47
157
Jennifer Sens
obs de Wereldwijzer
6:52
6:42
158
Dina Tahiri
Oscar Romeroschool
6:53
6:24
159
Philippine Hoek
Montessorischool Jacob Maris
6:53
6:34
160
Marwa
Nicolaasschool
6:54
6:42
161
Sophie Bakker
Rotterdam
6:55
6:30
162
Manou van der Sluis
Rotterdam
6:55
6:45
163
Loïs Roodbergen
Rhoon
6:55
6:51
164
Joppe Vijselaar
Rotterdam
6:55
6:45
165
Charlotte Amesz
Poortugaal
6:56
6:51
166
Ouling Hu
Vlaardingen
6:56
6:44
167
Dy-Ailys Cruz
Rotterdam
6:56
6:33
168
Emma Heere
Rotterdam
6:56
6:46
169
Britt Zoeter
Poortugaal
6:56
6:52
170
Gabrijela Kolundzija
OBS De Klimop
6:57
6:32
171
Kewther Hamid
Ibn-i Sina
6:57
6:30
172
Suveybe Ari
Ibn-i Sina
6:57
6:33
173
Ella van Veelen
Obs de Triangel
6:58
6:52
174
Claudia Vermoen
De Christophoor
6:58
6:53
175
Naomi Hadgu
Ds. J.J. Buskesschool
6:58
6:35
176
Tuscha Huisman
Poortugaal
6:59
6:39
177
Noor Azzouzi
Rotterdam
6:59
6:42
178
Judith de Jong
De Kleine Prins
7:00
6:50
179
Kim van Dijk
Ds. J.J. Buskesschool
7:00
6:35
180
Fien Maingay
Van Oldenbarneveltschool
7:01
6:54
181
Gabriella Lupson
De plataan
7:01
6:33
182
Terri Paak
De Kleine Prins
7:02
6:52
183
Lynn van Zanten
De Kleine Prins
7:02
6:52
184
Maha Tabghi
Obs de Triangel
7:02
6:59
185
Ashlee Schaaij
Ds. J.J. Buskesschool
7:04
6:39
186
Rumeysa Ogur
Ibn-i Sina
7:05
6:39
187
Paulina Rivadeneira Pardo
Capelle aan den IJssel
7:05
6:45
188
Sonja Tupker
Ds. J.J. Buskesschool
7:05
6:40
189
Angelina Swart
Ds. J.J. Buskesschool
7:05
6:43
190
Ruzica Tubin
Nicolaasschool
7:06
6:52
191
Danelsia
De bavokring
7:06
6:39
192
Jihan Zovin
Nicolaasschool
7:06
6:53
193
Angelina Vellekoop
Van Oldenbarneveltschool
7:07
6:45
194
Sara
De bavokring
7:08
6:42
195
Anna Visser
De Vierambacht
7:10
6:49
196
Alyssa Ferreira
Rotterdam
7:10
6:53
197
Renske Verschoor
Heenvliet
7:10
6:44
198
Anais Naser
Van Oldenbarneveltschool
7:10
6:51
199
Devika Raghubar
Shri Saraswatieschool
7:11
6:43
200
Yara van Spengen
Zevenhuizen Zh
7:11
6:58
201
Lotte van Rees
Van Oldenbarneveltschool
7:11
6:52
202
Karishma Koerdjan
Shri Saraswatieschool
7:11
6:44
203
Luna Hage
Van Oldenbarneveltschool
7:12
6:53
204
Marit Akerboom
De Kleine Prins
7:13
6:56
205
Luna Tielemans
De Kleine Prins
7:13
6:56
206
Zoë van Doren
Rotterdam
7:14
7:01
207
Noor van Homelen
Montessorischool Jacob Maris
7:14
6:55
208
Natania Sunarja
OBS Finlandia
7:14
6:57
209
Lindsy Schuurman
Spijkenisse
7:15
7:15
210
Julia Sturm
Ds. J.J. Buskesschool
7:15
6:53
211
Jasmijn Schol
De Kleine Prins
7:15
7:02
212
Sarah Wunschmann
De Kleine Prins
7:15
7:01
213
Qente Schilperoordt
Obs de Triangel
7:15
7:11
214
Ila Satram
Albert Schweitzer
7:16
6:51
215
Isa van Rooijen
Ds. J.J. Buskesschool
7:16
6:56
216
Teun Broer
Rotterdam
7:16
7:04
217
Sara Mersch
Rotterdam
7:16
7:10
218
Orlencia Breinburg
Ds. J.J. Buskesschool
7:17
6:51
219
Nicky Post
Moordrecht
7:19
6:59
220
Marijne Steinbusch
Van Oldenbarneveltschool
7:20
6:59
221
Jana Ivanovic
De Kleine Prins
7:20
7:06
222
Mara Verkaik
De Kleine Prins
7:20
7:06
223
Nikki Weber
De Kleine Prins
7:21
7:06
224
B'Elana van Haren
OBS Finlandia
7:21
7:04
225
Lies Thissen
Rotterdam
7:22
7:03
226
Enna Otte
Rotterdam
7:22
7:04
227
Kyara de Brito
De bavokring
7:22
6:56
228
Nynke de Kruif
De Kleine Prins
7:23
7:15
229
Juuls Neomagus
Rotterdam
7:23
6:53
230
Anouk Reitzema
Rotterdam
7:23
6:53
231
Sammy van der Hulst
Bleiswijk
7:23
7:21
232
Destiny Maynard
De bavokring
7:24
6:57
233
Myrthe Baselier
De Vierambacht
7:24
6:59
234
Yasmina Ziani
De Vierambacht
7:24
6:59
235
Lashayra Simons
Ds. J.J. Buskesschool
7:24
7:06
236
Amy Hunter
PAC
7:25
6:58
237
Dilda
De bavokring
7:25
6:58
238
Foske van Bommel
Rotterdam
7:26
6:59
239
Teuntje Sluijter
De Vierambacht
7:26
7:02
240
Anne Noor Wassink
HV Victoria E8
7:27
7:18
241
Jet Hiddema
Ds. J.J. Buskesschool
7:27
7:01
242
Kyara Fortuin
obs de Wereldwijzer
7:29
7:21
243
Maryam Behzad
Paus Joannesschool
7:30
7:08
244
Carensse Mathilda
obs de Wereldwijzer
7:31
7:22
245
Nahal Motia Esfahani
De Kleine Prins
7:31
7:19
246
Lieke van der Scheer
Ds. J.J. Buskesschool
7:31
7:05
247
Bedia Arican
ODBS Pierre Bayle
7:32
7:17
248
Julie Rubens
Montessorischool Jacob Maris
7:32
7:14
249
Annabel Visser
Montessorischool Jacob Maris
7:32
7:14
250
Fenna Smid
Montessorischool Jacob Maris
7:32
7:12
251
Lois Langbroek
Hoogvliet Rotterdam
7:32
7:22
252
Jessica Walecka
obs de Wereldwijzer
7:33
7:24
253
Lara Su Poldervaart
OBS De Klimop
7:36
7:11
254
Lena Venema
De Vierambacht
7:36
7:13
255
Emma van Vreedendaal
Ds. J.J. Buskesschool
7:37
7:19
256
Dina Ramadani
Nicolaasschool
7:38
7:27
257
Cato Witvliet
Ds. J.J. Buskesschool
7:39
7:13
258
Floor Molenaar
Barendrecht
7:39
7:33
259
Nina van Dijk
Montessorischool Jacob Maris
7:40
7:20
260
Zehra Ozel
OBS De Klimop
7:41
7:17
261
Aslinur Karadeniz
OBS De Klimop
7:41
7:17
262
Sibel Ersoy
ODBS Pierre Bayle
7:41
7:37
263
Rosalie Post
Albert Schweitzer
7:41
7:16
264
Fatima
De bavokring
7:42
7:15
265
Yasmina Amrhar
KBS De Horizon
7:42
7:22
266
Nergis Ozturkoglu
Al-Ghazali
7:44
7:16
267
Bobby Blaauw
Montessorischool Jacob Maris
7:45
7:26
268
Noor Smaaili
OBS Finlandia
7:45
7:29
269
Romaisa Abbadi
Al-Ghazali
7:48
7:21
270
Alishba Sheikh
Obs de Triangel
7:48
7:43
271
Rana
De bavokring
7:49
7:21
272
H Oufrad
De bavokring
7:50
7:20
273
Zarifgul Kaplan
OBS Finlandia
7:50
7:33
274
Mayra Bakboord
De Kleine Prins
7:50
7:38
275
Neelam Radjpalsingh
OBS de Zonnehoek
7:51
7:28
276
Molly Neefjes
Rotterdam
7:51
7:39
277
Victoria 's Gravemade
Hellevoetsluis
7:52
7:33
278
Eva Balk
Rotterdam
7:54
7:35
279
Aimee Tolun
OBS de Kubus
7:54
7:42
280
Marijn Kort
Rotterdam
7:54
7:34
281
Julia van der Heijden
Rotterdam
7:54
7:35
282
Eva Schreuder
CBS Het Spectrum
7:55
7:34
283
Manouk Beekenkamp
CBS Het Spectrum
7:55
7:34
284
Noor Schreuder
Rotterdam
7:55
7:35
285
Yanilee Peroti
Ds. J.J. Buskesschool
7:56
7:30
286
Jet Witjens
Rotterdam
7:56
7:37
287
Meriana van Dijk
Rotterdam
7:56
7:44
288
Isabella Fens
Capelle aan den IJssel
7:57
7:36
289
Iva Balancevic
De Kleine Prins
7:58
7:46
290
Oumaima Bouziane
OBS De Klimop
7:59
7:34
291
Amber de Hoog
OBS De Klimop
7:59
7:35
292
Soraya Ouchene
Basisschool Over De Slinge
8:00
7:57
293
Evi Sidibe
Paus Joannesschool
8:01
7:40
294
Shurela Koeiman
OBS De Klimop
8:02
7:40
295
Namira Bourkha
OBS de Zonnehoek
8:02
7:39
296
Lina Moujahid
Montessorischool de Schakel
8:03
7:51
297
Ayca Eren
de fontein
8:06
7:36
298
Maja Neumann
Rotterdam
8:06
7:48
299
Fanta Djabi
De Vierambacht
8:06
7:43
300
Anischa van de Kleijn
Talmaschool
8:07
7:37
301
Sara Nafi
OBS De Klimop
8:09
7:47
302
Guler Kose
obs Blijvliet
8:09
7:52
303
Sanjali Khanna
Obs de Triangel
8:11
8:08
304
Asmita Koerdjan
Shri Saraswatieschool
8:12
7:44
305
Faree'áh Allahi
OBS De Klimop
8:14
7:49
306
Beryl Essel
Talmaschool
8:20
7:49
307
Ellysa van Noort
Talmaschool
8:20
7:49
308
Zehranur Karadurmus
Talmaschool
8:25
7:55
309
Melisa Akgoz
Paus Joannesschool
8:30
8:09
310
Jada Miller
Paus Joannesschool
8:34
8:11
311
Carmen de Clerck
Obs de Triangel
8:39
8:33
312
Graciella Delgado Ramos
Ds. J.J. Buskesschool
8:40
8:17
313
Yenelva Rellum
De bavokring
8:49
8:20
J9/10, 1 KM (7-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isayay Klein Ikkink
Rotterdam Atletiek
3:43
3:43
2
Bas Stam
Rotterdam Atletiek
3:44
3:43
3
Daniel van Noordenne
Nederland
3:44
3:44
4
Claes Cools
Rotterdam
3:52
3:52
5
Gijs de Haan
AV '40
3:54
3:52
6
Samuel Grout
PAC
3:56
3:54
7
Stefan Klouwens
Schiedam
3:57
3:57
8
Maurizio van der Straaten
Ilion
3:57
3:57
9
Joris Keller
's-Gravenhage
4:00
3:59
10
Ravi Mohunlol
Achilles
4:01
4:01
11
Tjebbe Hemler
PAC
4:03
4:02
12
Luuk Scheffer
De Kleine Prins
4:07
4:06
13
Mohammed Amine Benamar
Rotterdam
4:08
4:08
14
Alex Taal
PAC
4:08
4:07
15
Ernst Schippers
Hellevoetsluis
4:10
4:09
16
Justin Pries
Rotterdam
4:10
4:10
17
Gaspard Lecrivain
's-Gravenhage
4:10
4:10
18
David Hadziantoniou
Van Oldenbarneveltschool
4:11
4:09
19
Benjamin den Hartog
Nederland
4:12
4:11
20
Danick Imholz
Nederland
4:14
4:13
21
Jonathan van der Kroft
Van Oldenbarneveltschool
4:14
4:14
22
Dogukan Murat
Ibn-i Sina
4:16
4:14
23
Jonas van de Molen
Van Oldenbarneveltschool
4:17
4:15
24
Salim Douhdouh
ODBS Pierre Bayle
4:19
4:19
25
Sebastiaan den Hartog
Nederland
4:20
4:18
26
Osama Sallouf
Oscar Romeroschool
4:20
4:19
27
Halvar de Jager
Nederland
4:20
4:18
28
Teun Domburg
Ouddorp Zh
4:20
4:20
29
Jair da Veiga
OBS Delfshaven Palet
4:21
4:17
30
Jesse Faber
Rotterdam Atletiek
4:21
4:18
31
Luuk Omvlee
Van Oldenbarneveltschool
4:24
4:22
32
Jaouad el Fakrouni
Oscar Romeroschool
4:25
4:24
33
Tom vd Poel
Rotterdam
4:26
4:24
34
Max Schuurman
Utrecht
4:27
4:22
35
Finn de Korte
De Kleine Prins
4:29
4:25
36
Rio Tjon-A-Tsien
Rotterdam
4:29
4:24
37
Tijs Gijsbertsen
Nederland
4:30
4:27
38
Sami Mrabti
Van Oldenbarneveltschool
4:31
4:31
39
Mohamed Ahanssas
OBS de Vier Leeuwen
4:33
4:30
40
Elbial Begio
Ds. J.J. Buskesschool
4:34
4:29
41
Ian de Rooij
Van Oldenbarneveltschool
4:34
4:32
42
Bella Barry
O.B.S. de Tuimelaar
4:35
4:33
43
Silvester Bardak
OBS de Kubus
4:36
4:28
44
Safouan Allach
De Vierambacht
4:36
4:36
45
Deniz Baykal
Energie
4:37
4:32
46
Sem van der Helm
Rotterdam
4:37
4:35
47
Niciloj Netten
Van Oldenbarneveltschool
4:40
4:39
48
Jan Venhuizen
Van Oldenbarneveltschool
4:41
4:38
49
Menno Lancel
De Kleine Prins
4:42
4:39
50
Laurens Kuijpers
Van Oldenbarneveltschool
4:43
4:41
51
Moos de Hamer
Rotterdam
4:44
4:42
52
Demian Geerse
Vlissingen
4:44
4:41
53
Abdullahi Mursal
Basisschool Over De Slinge
4:46
4:46
54
Ed-Yenay Sumter
SBO van Heuven Goedhart
4:48
4:44
55
Roel Kooreman
Nederland
4:49
4:45
56
Tom Gjaltema
Nederland
4:49
4:48
57
Tijn van Til
Van Oldenbarneveltschool
4:49
4:43
58
Marcel van der Wielen
Van Oldenbarneveltschool
4:50
4:44
59
Ruben de Ruiter
Poortugaal
4:51
4:50
60
Rafael Ramos
Rotterdam
4:51
4:44
61
Yori Sweeris
De Driemaster
4:51
4:47
62
Deniz Sargit
Obs de Triangel
4:51
4:48
63
Mitch Nobel
Ds. J.J. Buskesschool
4:53
4:40
64
Ole van der Krogt
De Kleine Prins
4:53
4:39
65
Yusuf Zengen
obs Blijvliet
4:53
4:49
66
Bobby Visser
Paus Joannesschool
4:55
4:18
67
Orkun Sahintas
ODBS Pierre Bayle
4:55
4:53
68
Bart van IJken
Ouddorp Zh
4:55
4:55
69
Jesse Bot
Rotterdam
4:56
4:49
70
Tim van der Klis
Rotterdam
4:57
4:49
71
Dayo A Dos Santus Rocha
Basisschool Over De Slinge
4:57
4:56
72
Sidney Dunk
Rotterdam
4:57
4:55
73
Shemar van der Welle
Obs de Triangel
4:57
4:57
74
Wisse van Duin
Rotterdam
4:58
4:52
75
Darnell Hall
O.B.S. de Tuimelaar
4:58
4:55
76
Santiago van Wijk
Schiedam
4:59
4:57
77
Anthony Rockenfeller
obs de Wereldwijzer
5:00
4:57
78
Damiëndo 't Zand
OBS Finlandia
5:00
4:54
79
Luuk Roodenburg
Nederland
5:00
4:55
80
Daniel Wolleswinkel
Rotterdam
5:00
4:55
81
Bjorn Boer
De Plevier
5:01
4:59
82
Mats de Kleer
Berkel en Rodenrijs
5:01
4:49
83
Willem Gribnau
Rotterdam
5:02
5:00
84
Nadir Chamsse
Basisschool Over De Slinge
5:02
5:01
85
Philip Bakkes
Rotterdam
5:02
4:56
86
Ties Hoogeveen
Rotterdam
5:03
4:50
87
Floris Brouwers
Rotterdam
5:03
4:59
88
Mihailo
De bavokring
5:03
4:53
89
Christian van den Brink
Rotterdam
5:03
4:42
90
Tim Vernet
Zwartewaal
5:03
4:56
91
Furkan Kabadayi
Paus Joannesschool
5:03
4:56
92
Younes El Mardi
Al-Ghazali
5:04
5:00
93
Dixon Brunclik
Rotterdam
5:04
5:02
94
Colin van Kempen
Schiedam
5:04
4:59
95
Jurrian de Ruyter
obs de barkentijn
5:05
5:02
96
Diederik Smeets
Rotterdam
5:06
5:01
97
Victor Boon
Wilsele
5:07
5:03
98
Timo Spiering
PAC
5:07
5:02
99
Bradley van Lammeren
Nederland
5:07
5:00
100
Odin Rood
Rotterdam
5:07
5:04
101
Wouter de Vries
Leusden
5:08
5:01
102
Sukru Mert Sahin
obs Blijvliet
5:08
5:03
103
Sam Oostenbrink
Rotterdam
5:09
5:06
104
Joep Speelpenning
Heenvliet
5:09
5:02
105
Lars van den Heuvel
Barendrecht
5:10
4:49
106
Kylian Kattenberg
Andries van der Vlerk
5:10
4:50
107
Mehmet Yaylali
OBS Delfshaven Palet
5:11
5:08
108
Dennis Swiers
Heenvliet
5:11
5:04
109
Pippijn Combee
Van Oldenbarneveltschool
5:12
5:09
110
Thorsten Schuring
Rotterdam
5:12
5:07
111
Gerchel Raven
Oscar Romeroschool
5:12
4:56
112
Stijn van Hulzen
Rotterdam Atletiek
5:13
4:54
113
Roy Peters
Hellevoetsluis
5:13
5:05
114
Alexander van der Velden
Barendrecht
5:13
5:01
115
Roy van Broekhoven
Basisschool Over De Slinge
5:14
5:11
116
Sebastiaan Hoekstra
De provenier
5:15
5:03
117
Mels Ploumen
De Vierambacht
5:15
5:12
118
Canter Voormolen
Rotterdam
5:15
5:03
119
Kris Brabander
Van Oldenbarneveltschool
5:15
5:09
120
Sep Roskamp
Rotterdam
5:15
5:00
121
Mink van de Wal
Spirit Oud Beijerland
5:16
5:02
122
Damian van Ederen
obs de Wereldwijzer
5:16
5:04
123
Walter Drossaert
Rotterdam
5:17
5:14
124
Cairo Mendeszoon
De bavokring
5:17
4:57
125
Melvin Ruijters
Rotterdam
5:19
5:17
126
Mohamed Bouhany
Oscar Romeroschool
5:19
5:16
127
Daan Boertien
Nederland
5:20
5:16
128
Kars Bebelaar
Rotterdam Atletiek
5:21
5:19
129
Jason Kroon
Ds. J.J. Buskesschool
5:21
5:15
130
Kendrick
De bavokring
5:21
5:11
131
Paul Pieck
Rotterdam
5:21
5:10
132
Taco Olmer
Rotterdam
5:21
5:12
133
Ali Nabe
Basisschool Over De Slinge
5:22
5:20
134
Yoeri van der Jagt
Yerseke
5:22
5:05
135
Guus Andringa
Rotterdam
5:23
5:11
136
Youssef Bouyoumad
obs Blijvliet
5:23
5:19
137
Bilal Sevinc
OBS de Zonnehoek
5:23
5:08
138
Ibrahim Bouzian
Oscar Romeroschool
5:23
5:21
139
Mohamed el Issati
de fontein
5:23
5:20
140
Levy Kwappenberg
obs de barkentijn
5:24
5:22
141
David Steens
HV Victoria E8
5:24
5:16
142
Storm Mulder
Rotterdam
5:24
5:21
143
Felix van Barneveld
Soest
5:24
5:21
144
Theo Prins
Rotterdam
5:25
5:16
145
Saifedinne Lahjaiji
de fontein
5:25
5:22
146
Fazal Wering
OBS De Klimop
5:26
5:16
147
Bjorn Kunst
Paus Joannesschool
5:27
5:23
148
Sjoerd Molenaar
Rotterdam
5:27
5:12
149
Wessel Otto
Rotterdam
5:28
5:12
150
Jean Poulino
De plataan
5:28
5:17
151
Hidde Sparrius
Albert Schweitzer
5:29
5:16
152
Jayden Lupson
De plataan
5:30
5:09
153
Nordin Amrhar
KBS De Horizon
5:30
5:12
154
Mohamed Nabe
Basisschool Over De Slinge
5:30
5:29
155
Kay van Dusschoten
De Kleine Prins
5:30
5:19
156
Eren Yildiz
Obs de Triangel
5:31
5:28
157
Ouassim Allach
Rotterdam
5:31
5:30
158
Simon Stijnen
De provenier
5:32
5:26
159
Kick Meijndert
Heerjansdam
5:32
5:24
160
Quinten Wortelboer
De Kleine Prins
5:32
5:28
161
Duke van der Hulst
Bleiswijk
5:32
5:31
162
Eryk Robak
OSBS de Kameleon
5:33
5:28
163
Jasper Kooistra
Schiedam
5:34
5:29
164
Guido Schaafsma
O.B.S. de Tuimelaar
5:34
5:30
165
Maikel Chen
OBS de Zonnehoek
5:34
5:20
166
Mark Groen
Voorne Atletiek
5:35
5:30
167
Hamza Ahmad
De Kleine Prins
5:35
5:23
168
Cees van der Scheer
Ds. J.J. Buskesschool
5:35
5:24
169
Ibrahim Dag
obs de Wereldwijzer
5:36
5:34
170
Bodi Winkler
Ds. J.J. Buskesschool
5:36
5:24
171
Brian-Elvis Essel
Talmaschool
5:36
5:36
172
Lars Marcusse
Van Oldenbarneveltschool
5:36
5:30
173
Nigel Roest
Rotterdam
5:37
5:26
174
Martijn van der Sluijs
Rotterdam
5:37
5:22
175
Tiago Dutra
Sao Paulo
5:37
5:18
176
Omar Arbib
Ibn-i Sina
5:38
5:36
177
Jordano Sanches Monteiro
Emmausschool
5:38
5:18
178
Kaoutar el Haji
Ds. J.J. Buskesschool
5:39
5:30
179
Jaswant Oosterholt
Oscar Romeroschool
5:39
5:23
180
Jip Hiddema
Ds. J.J. Buskesschool
5:39
5:18
181
Samad Ayada
Al-Ghazali
5:39
5:36
182
Davey Koedood
Paus Joannesschool
5:39
5:21
183
Mohamed Ahmed Nuur
OBS de Zonnehoek
5:40
5:17
184
Yannick Manders
Rotterdam
5:40
5:14
185
Jayden Rijssel
Albert Schweitzer
5:40
5:31
186
Ibrahim El Bouazzaoui
Al-Ghazali
5:40
5:24
187
Laurens de Bruin
Barendrecht
5:40
5:17
188
Juri Stijlen
Baettwil
5:41
5:39
189
Diego Barning
Oscar Romeroschool
5:41
5:24
190
Sebastian Stoutjesdijk
HV Victoria E8
5:41
5:32
191
Aamer Akaouch
De provenier
5:41
5:34
192
Sahin Papadogan
Obs Delfshaven
5:42
5:37
193
Tijmen Dekker
Maasland
5:42
5:40
194
Jaden van Petten
obs de barkentijn
5:42
5:39
195
Pepe Bol Raap
Rotterdam
5:43
5:39
196
Kilion Mistel
Rotterdam
5:43
5:25
197
Lasse Bresser
Spirit Oud Beijerland
5:43
5:29
198
David Punt
KBS De Horizon
5:44
5:27
199
Guo Snoeij
Montessorischool de Schakel
5:46
5:22
200
Jarno Sonneveld
De Driemaster
5:47
5:43
201
Digi Imamdi
Van Oldenbarneveltschool
5:47
5:39
202
Enes Odabas
Van Oldenbarneveltschool
5:47
5:38
203
Djainizio Soares Barbosa
Oscar Romeroschool
5:47
5:31
204
Paul van Nispen
Rotterdam
5:48
5:34
205
Laurens de Bont
HV Victoria E8
5:50
5:40
206
Suhyl Wijnsteir
Basisschool Over De Slinge
5:50
5:50
207
Sandro da Silva
OSBS de Kameleon
5:50
5:45
208
Bruno Peeters
PAC
5:51
5:34
209
Dennis Fortuin
PAC
5:51
5:34
210
Deen Matti
HV Victoria E8
5:52
5:44
211
Zyon Hoepel
Rotterdam
5:52
5:50
212
Christian Zaanen
Montessorischool de Schakel
5:53
5:46
213
Leon Biesbroeck
Rotterdam
5:54
5:40
214
Jesper Vos
Rotterdam
5:54
5:49
215
Alexander Zee
Albert Schweitzer
5:54
5:43
216
Saif Ashikali
Albert Schweitzer
5:55
5:45
217
Kennedy Licas
obs Blijvliet
5:55
5:50
218
Luc Buijs
Rotterdam
5:55
5:36
219
Menno Backx
Rotterdam
5:55
5:36
220
Pim Smit
Sparta
5:55
5:44
221
Dominggus Paays
Ds. J.J. Buskesschool
5:56
5:44
222
Maurits Post
Rotterdam
5:57
5:41
223
Nasreddin Ouchene
Basisschool Over De Slinge
5:58
5:55
224
Daan Nieuweboer
Ds. J.J. Buskesschool
5:58
5:37
225
Said Turkmenli
Al-Ghazali
5:59
5:44
226
Emiel Hendrik Villerius
Oud-Beijerland
6:00
5:36
227
Faas Sluijter
De Vierambacht
6:00
5:39
228
Tyson Mens
De plataan
6:02
5:41
229
Abdullah Taner
Al-Ghazali
6:02
5:59
230
Halil Celik
Obs de Triangel
6:02
5:50
231
Raoul van der Hor
Rotterdam
6:03
5:49
232
Oscar Lexmond
De Kieviten
6:04
5:39
233
Bryan Ros
Rotterdam
6:04
5:40
234
Jasper in der Maur
Krimpen aan de Lek
6:04
5:47
235
Jordy Janssen
Capelle aan den IJssel
6:04
5:40
236
Marijn Sloot
Fortuna
6:05
5:43
237
Shiva Ramdajal
Van Oldenbarneveltschool
6:05
5:50
238
Anas El Koudai
De bavokring
6:05
5:56
239
Jarenzo Filemon
OBS Delfshaven Palet
6:06
6:03
240
Dylan Willemsen
Rotterdam
6:06
5:53
241
Amar Sewnandan
Oscar Romeroschool
6:07
5:51
242
Alper Oksak
OBS de Kubus
6:08
5:50
243
Omar Sebbar
OBS De Kleine Wereld, Taborstr
6:08
5:59
244
Musab Aydin
OBS de Zonnehoek
6:08
5:46
245
Felix Preen
De provenier
6:09
6:02
246
Rino Juginovic
Wilhelminaschool
6:10
6:10
247
Coen Burggraaf
Van Oldenbarneveltschool
6:11
6:01
248
Sebastiaan Swinkels
Van Oldenbarneveltschool
6:11
6:00
249
Abderrahmane Marsou
Ibn-i Sina
6:12
6:07
250
Zaid Anariar
Ibn-i Sina
6:12
6:06
251
Jaouad el Hajjouti
obs de Wereldwijzer
6:14
6:12
252
Eugemar Marhjn
Nicolaasschool
6:14
6:00
253
Danat Tekle
Emmausschool
6:15
5:50
254
Ahmed Ouazhir
valentijnschool
6:15
5:48
255
Jesse Mulders
Obs de Triangel
6:15
6:15
256
David Koster
valentijnschool
6:15
5:50
257
Martijn van der Meer
Voorne Atletiek
6:15
6:12
258
Leonardo van Dijk
Ds. J.J. Buskesschool
6:16
6:01
259
Stephen Sirvania
Obs de Triangel
6:16
6:14
260
Naty Martina
Ds. J.J. Buskesschool
6:17
6:00
261
Saber Ajdid
Dukdalf
6:19
6:19
262
Royanick Carrera
Nicolaasschool
6:19
5:57
263
Jay Werner
Ds. J.J. Buskesschool
6:21
6:06
264
Daniel Gibok
OSBS de Kameleon
6:21
6:15
265
Giovano Ramjiawan
Nicolaasschool
6:21
6:11
266
Luke den Ouden
De Kieviten
6:21
5:56
267
Burak Aktalan
Al-Ghazali
6:22
6:19
268
Gabriël Hofman
Dominicusschool
6:23
6:06
269
Casper Persoon
Rotterdam
6:23
6:10
270
Nils van Velden
Rotterdam
6:23
6:05
271
Yassaine Garrouj
Nicolaasschool
6:23
6:03
272
Dario Cindric
Emmausschool
6:24
6:00
273
Dylan Paltoe
obs de barkentijn
6:25
6:21
274
Jonas Laven
Rotterdam
6:25
6:18
275
Alec Dubbeld
Rotterdam
6:26
6:13
276
Lars van den Band
Voorne Atletiek
6:26
6:08
277
Karmi Molenaar
Capelle aan den IJssel
6:27
6:15
278
Mounir Zouaoui
Oscar Romeroschool
6:28
6:09
279
Wouter Oogjen
Spark
6:29
6:00
280
Quinten van der Nat
Barendrecht
6:30
6:07
281
Dayal Manbodh
Oscar Romeroschool
6:31
6:12
282
Vishal Chilar
JC Dragon's Heart Europe
6:32
6:27
283
Tristan de Jonge
Barendrecht
6:32
6:07
284
Timo de Ruiter
Ds. J.J. Buskesschool
6:32
6:26
285
Philip Spanjer
De Kleine Prins
6:32
6:20
286
Sunny Birtantie
Shri Saraswatieschool
6:33
6:22
287
Cas Ploegmakers
Albert Schweitzer
6:34
6:05
288
Niek Bouman
Van Oldenbarneveltschool
6:34
6:18
289
Shivam Moelchand
Shri Saraswatieschool
6:35
6:08
290
Rayvano Neede
Oscar Romeroschool
6:36
6:17
291
Lucas de Meijer
Cadzand
6:37
6:25
292
Levi van der Sluis
Wilhelminaschool
6:38
6:34
293
Djamaro Maanster
Rotterdam
6:38
6:17
294
Anando Mendes Robalo
Nicolaasschool
6:38
6:16
295
Gini Weeks
OBS Finlandia
6:40
6:35
296
Ayoub Ait Amar
ODBS Pierre Bayle
6:40
6:39
297
Emre Karaöz
De Vierambacht
6:41
6:39
298
Arijn Jakupi
Basisschool Over De Slinge
6:42
6:29
299
Joshua Lisboa
Nicolaasschool
6:42
6:19
300
Chico van de Polder
OBS de Kubus
6:43
6:25
301
Ryan Alphenaar
Rotterdam Atletiek
6:43
6:21
302
Abou Nabe
Basisschool Over De Slinge
6:45
6:43
303
Burhan Reyman
Nicolaasschool
6:46
6:23
304
Chairo Kalmez
Nicolaasschool
6:46
6:23
305
Damian van Noord
Rotterdam
6:47
6:26
306
Damien Nederpel
Ds. J.J. Buskesschool
6:47
6:27
307
Thiemo Houtman
De Plevier
6:49
6:37
308
Rik Bosch
De Plevier
6:49
6:37
309
Haydar Ersoy
ODBS Pierre Bayle
6:51
6:49
310
Roy Eversteyn
Ds. J.J. Buskesschool
6:51
6:32
311
Corne Loendersloot
Ds. J.J. Buskesschool
6:52
6:31
312
Christiaan Schreuder
CBS Het Spectrum
6:53
6:28
313
Romario Borges da Costa
Nicolaasschool
6:54
6:40
314
Jesse Haagsma
CBS Het Spectrum
6:56
6:31
315
Mateusz Syzdul
Basisschool Over De Slinge
6:57
6:52
316
Omer Faruk
Ibn-i Sina
6:58
6:52
317
Chaniel de Vries
Nootdorp
7:00
6:40
318
Karlo Juginovic
Wilhelminaschool
7:01
7:00
319
Eren Yilmaz
Al-Ghazali
7:03
6:48
320
Mahmud Gonder
Ibn-i Sina
7:04
6:42
321
Alex Baur
De Plevier
7:07
6:42
322
Jayden Mark van Steijn
Rotterdam
7:08
6:44
323
Jasper Dries
De Plevier
7:08
6:44
324
Philip van Tholen
De Kleine Prins
7:12
6:55
325
Amresh Pancham
OBS De Klimop
7:13
7:08
326
Johnathan Coeriel
Obs Delfshaven
7:15
7:02
327
Joris Rijsdijk
Dordrecht
7:20
6:54
328
Rick van Bergen
De Driemaster
7:20
7:05
329
Lennard Busstra
De Kleine Prins
7:23
7:09
330
Erik Duba
De Kleine Prins
7:23
7:09
331
Muhammed Kaplan
OBS Finlandia
7:24
7:18
332
Hamza Kallou
Obs Delfshaven
7:24
7:11
333
Tij Pelikaan
CBS Het Spectrum
7:24
6:57
334
Jip Vlietland
Ouddorp Zh
7:28
7:14
335
Guido Stout
De Driemaster
7:28
7:25
336
Thomas Naaktgeboren
Ds. J.J. Buskesschool
7:29
7:12
337
Brandon Visser
Ds. J.J. Buskesschool
7:29
7:15
338
Abhi Kumar
Shri Saraswatieschool
7:34
7:06
339
Wilson De Jesus Vaz Moren
Emmausschool
7:35
7:10
340
Danil Li
Talmaschool
7:51
7:51
341
Melih Utku
OBS De Klimop
7:56
7:44
342
Erdem Cicek
De bavokring
8:03
7:53
343
Sontje Francisca
obs de Wereldwijzer
8:06
8:06
344
Johrvenlee Francisca
Vlaardingen
8:06
8:04
345
Roy Verkerk
CBS Het Spectrum
8:15
7:50
346
Altaaf Gopi
obs de Wereldwijzer
8:41
8:36
M9/10, 1 KM (7-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabel Raap
Fortuna
3:56
3:56
2
Demi van Mourik
Rotterdam
3:56
3:56
3
Lotte de Visser
Nederland
3:59
3:59
4
Floor Huibrechtse
Rotterdam
4:05
4:05
5
Heather Koornstra
Hekelingen
4:21
4:21
6
Joyce van Welie
Fortuna
4:24
4:24
7
Noa de Kievit
Zuid-Beijerland
4:24
4:23
8
Eva van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
4:28
4:26
9
Linda Nukta
O.B.S. de Tuimelaar
4:29
4:27
10
Mara Gog
Fortuna
4:29
4:29
11
Merel Pijnenburg
PAC
4:30
4:27
12
Mereke Venis
Hellevoetsluis
4:31
4:29
13
Laura Leekens
Genk
4:32
4:28
14
Christina Agusallim
Ds. J.J. Buskesschool
4:37
4:31
15
Judtih Haarsma
De Kleine Prins
4:42
4:40
16
Isis Taal
De Driemaster
4:42
4:38
17
Celeste Smits
Capelle aan den IJssel
4:47
4:46
18
Isabella Beukers
Bergschenhoek
4:48
4:39
19
Souhailla Essousi
De bavokring
4:50
4:39
20
Babs Uijtdewilligen
Capelle aan den IJssel
4:51
4:41
21
Wissal Chiguer
Rotterdam Atletiek
4:53
4:51
22
Lizzy van Boven
Nederland
4:53
4:46
23
Kelly Ramos
Rotterdam
4:56
4:48
24
Tamar Prooijen
Van Oldenbarneveltschool
4:58
4:54
25
Maaike Verveer
Nederland
5:02
4:55
26
Isabel Smeets
Rotterdam
5:02
4:52
27
Samar
De bavokring
5:03
4:53
28
Kayleigh Doekhi
Rotterdam
5:04
4:53
29
Maud Schlundt Bodien
De Vierambacht
5:04
4:56
30
Kenya Ramos
PAC
5:05
4:58
31
Sanne Schalekamp
Rotterdam
5:05
4:56
32
Noor Lankhorst
Rotterdam
5:06
4:57
33
Nathalie Meurs
Hellevoetsluis
5:06
5:02
34
Babbe Schuckink Kool
Rotterdam
5:08
4:59
35
Tessa Sparreboom
Nederland
5:10
5:03
36
Mattea Duursma
De Vierambacht
5:12
5:04
37
Femke Bultema
Spark
5:12
5:09
38
Julie de Lange
Van Oldenbarneveltschool
5:13
5:09
39
Joy de Held
Rotterdam
5:14
5:01
40
Madelief Leurink
Van Oldenbarneveltschool
5:15
5:09
41
Ismene Zwanenburg
De plataan
5:16
4:56
42
Marly de Vries
Poortugaal
5:17
5:12
43
Sterre van der Beek
Van Oldenbarneveltschool
5:17
5:16
44
Noor van de Wal
Spirit Oud Beijerland
5:18
5:04
45
Jessie Andringa
Rotterdam
5:19
5:09
46
Yuki Matti
Rotterdam
5:22
5:02
47
Marit Bouwman
Andries van der Vlerk
5:24
5:04
48
Elena Bakkes
Rotterdam
5:25
5:18
49
Laquinthia in't Hout
Montessorischool de Schakel
5:25
5:18
50
Gaia Wijngaarde
Rotterdam
5:25
5:21
51
Fabienne van den Berg
Hellevoetsluis
5:27
5:18
52
Lakeisha van Meel
De provenier
5:27
5:20
53
Julie Hallema
Rotterdam
5:28
5:25
54
Valerie Prikker
Barendrecht
5:28
5:18
55
Floor Prikker
Barendrecht
5:28
5:18
56
Aicha Brink
OBS de Kubus
5:28
5:11
57
Amal Azaroual
Driehoek
5:29
5:27
58
Fenne Gringhuis
Rotterdam Atletiek
5:30
5:11
59
Sofie de Vroed
Ridderkerk
5:32
5:24
60
Bo de Wolf
OBS de Kubus
5:33
5:16
61
Kaoutar Guerrouj
Nicolaasschool
5:33
5:25
62
Chimene Goeptar
Ds. J.J. Buskesschool
5:33
5:25
63
Carlijn Smits
Van Oldenbarneveltschool
5:34
5:27
64
Des'ray van den Berg
Ds. J.J. Buskesschool
5:34
5:27
65
Meike Kroon
KBS De Horizon
5:34
5:18
66
Quinty Huisman
Poortugaal
5:34
5:28
67
Jasmijn Groen
Voorne Atletiek
5:35
5:29
68
Loubna Al Mahani
De provenier
5:35
5:28
69
Elisa Nicolina
Oscar Romeroschool
5:38
5:26
70
Eva Derks
Andries van der Vlerk
5:39
5:30
71
Demi van Uden
Oscar Romeroschool
5:40
5:23
72
Annisa Sunaraja
Al-Ghazali
5:40
5:29
73
Lindsay Landman
Van Oldenbarneveltschool
5:40
5:31
74
Catey van Rosmalen
De Kleine Prins
5:40
5:37
75
Patrycia Hudak
OSBS de Kameleon
5:41
5:31
76
Thyra van Saus
Fortuna
5:41
5:35
77
Nicola Rauba
OSBS de Kameleon
5:41
5:31
78
Sanne Hoogendijk
De provenier
5:41
5:32
79
Stephanie Simson
OBS De Klimop
5:41
5:39
80
Lindsey McClanahan
Ds. J.J. Buskesschool
5:41
5:36
81
Mahrukh Rehman
Nicolaasschool
5:42
5:27
82
Lotte Brouwers
De Kleine Prins
5:42
5:28
83
Tizainny Kelly
Oscar Romeroschool
5:42
5:28
84
Emma Kommers
Van Oldenbarneveltschool
5:43
5:34
85
Phine van Rees
Van Oldenbarneveltschool
5:43
5:34
86
Rosa Assendelf
Van Oldenbarneveltschool
5:43
5:37
87
Robin Manders
Rotterdam
5:44
5:18
88
Sterre de Vette
Oud-Beijerland
5:44
5:29
89
Nora Hamberg
Dordrecht
5:45
5:18
90
Paulien van Aalst
Nieuw-Vennep
5:45
5:27
91
Cilene Pereira de Pina
Ridderkerk
5:45
5:21
92
Evi Zwijgers
Zuid-Beijerland
5:47
5:36
93
Joanne Schmidt
Amstelveen
5:49
5:44
94
Lenka Venis
Hellevoetsluis
5:50
5:46
95
Zehra Topaloglu
Al-Ghazali
5:50
5:40
96
Ivana Martoredje
Basisschool Over De Slinge
5:51
5:48
97
Marit van Dam
Ouderkerk aan den IJssel
5:51
5:35
98
Yasmina Melhaoui
Oscar Romeroschool
5:51
5:47
99
Luna Schreuder
Rotterdam Atletiek
5:52
5:40
100
Daniëlle Lieuw
Rotterdam
5:52
5:42
101
Sophie Hoenjet
Victoria ME8
5:52
5:49
102
Michelle Vlasblom
Andries van der Vlerk
5:53
5:34
103
Salma Amezian
Oscar Romeroschool
5:53
5:48
104
Frouke Reitsma
Rotterdam
5:53
5:42
105
Isabella Martha
Rotterdam
5:53
5:47
106
Maryamawit Belay
OBS De Klimop
5:53
5:51
107
Benthe Kroon
Rotterdam
5:54
5:48
108
Aya Ayal
Ibn-i Sina
5:54
5:47
109
Loubna Yaagoubi
OBS Delfshaven Palet
5:55
5:49
110
Helena Vermeulen
Rotterdam Atletiek
5:56
5:35
111
Souhailla Essousi
De bavokring
5:56
5:45
112
Jennifer van Twist
Montessorischool de Schakel
5:57
5:33
113
Thula Isaack
De Kleine Prins
5:58
5:44
114
Eline Verschueren
Nederland
5:58
5:51
115
Orit Begashaw
De plataan
5:58
5:38
116
Lena van Duifhuizen
Rotterdam Atletiek
5:59
5:36
117
Claire Moerman
Schiedam
5:59
5:49
118
Amanda Kasprzak
Talmaschool
5:59
5:57
119
Chemane Bol
Paus Joannesschool
5:59
5:41
120
Esmee Pitt
Zuid-Beijerland
6:00
5:55
121
Eylul Demir
OBS de Vier Leeuwen
6:00
5:58
122
Djimila Aboudou
Van Oldenbarneveltschool
6:01
5:52
123
Elsa Stapelbroek
Obs de Triangel
6:02
5:38
124
Kimberley Meurs
Hellevoetsluis
6:02
5:58
125
Vennie Cloteda
obs de barkentijn
6:03
5:58
126
Fabienne Held
obs de barkentijn
6:03
5:59
127
Romaissea Ouchen
Nicolaasschool
6:04
5:47
128
Kris de Winter
Goes
6:04
5:52
129
Shania Silberie
CBS Het Spectrum
6:04
5:43
130
Rayaël van Meygaarden
De Kleine Prins
6:05
5:50
131
Samira Abarnouss
ODBS Pierre Bayle
6:06
6:04
132
Fenne Kentie
Van Oldenbarneveltschool
6:06
5:49
133
Nikki Bakker
Rotterdam
6:07
5:44
134
Jaroslava Kilikova
OSBS de Kameleon
6:08
5:56
135
Jeanine Lampe
Rotterdam
6:08
6:01
136
Rosa Elkahayri
Paus Joannesschool
6:08
5:50
137
Ysa Dekker
Victoria ME8
6:08
6:00
138
Shariqah Chedie
Van Oldenbarneveltschool
6:09
6:03
139
Annabella de Kort
Van Oldenbarneveltschool
6:09
5:51
140
Manou Zwetsloot
Van Oldenbarneveltschool
6:09
6:02
141
Dian Julia Haverkamp
Capelle aan den IJssel
6:09
6:00
142
Rajae Reda
obs de Wereldwijzer
6:10
5:58
143
Yara Ketting
De plataan
6:10
5:50
144
Anna Sips
Rotterdam
6:10
5:58
145
Renske Postema
Capelle aan den IJssel
6:12
6:00
146
Anna van der Veen
Rotterdam
6:12
6:03
147
Miriam Charbouch
De provenier
6:14
6:07
148
Rosalie Brouwer
Van Oldenbarneveltschool
6:14
5:57
149
Marijn Boon
De Kleine Prins
6:15
6:07
150
Donna Karstens
PAC
6:15
5:59
151
Noa Suurland
Hoogvliet Rotterdam
6:16
6:03
152
Esmee Cohen
Ds. J.J. Buskesschool
6:17
6:01
153
Maaike Kievit
Hellevoetsluis
6:17
6:03
154
Naomi Troost
De plataan
6:18
5:57
155
Isabella in't Hof
Rotterdam
6:19
5:57
156
Julia Lagerwaard
Rotterdam
6:19
5:57
157
Ine de Vriend
Rotterdam
6:19
5:57
158
Sharon Buis
Rotterdam
6:19
6:02
159
Anne Grootkerk
De Kleine Prins
6:20
6:12
160
Lotta Scholtze
De Kleine Prins
6:20
6:04
161
Sofie van de Sandt
Rotterdam
6:21
6:10
162
Mila Scherrenberg
Rotterdam
6:21
5:59
163
Romaissa Melhaoui
Oscar Romeroschool
6:21
6:04
164
Hala Koudadi
Al-Ghazali
6:21
6:18
165
Lieke de Waard
Krimpen aan den IJssel
6:21
6:00
166
Roos van Gastel
Rotterdam
6:22
5:59
167
Nada Elsinga
De Kleine Prins
6:22
6:07
168
Ariba Mazhar
Driehoek
6:23
6:18
169
Anouk Klaassen
Rotterdam
6:24
6:03
170
Selin Polat
OBS De Klimop
6:24
6:12
171
Xanne Ebbenhorst
Obs de Triangel
6:24
6:13
172
Anniek van der Schee
Rotterdam
6:24
6:02
173
Esmée Nab
De Plevier
6:25
6:12
174
Babette van der Sloot
Rotterdam
6:25
6:02
175
Halima Ameziane
obs de Wereldwijzer
6:26
6:22
176
Genecieve Zimmerman
Sint Leonardusschool
6:27
6:02
177
Isabelle Linders
De provenier
6:28
6:21
178
Indra Hulstkamp
Barendrecht
6:29
6:14
179
Buse Atalan
Obs de Triangel
6:30
6:29
180
Fenne Smits
De Kleine Prins
6:30
6:19
181
Zeynep Erdogan
obs Blijvliet
6:31
6:21
182
Alexandria Berg
De provenier
6:34
6:25
183
Romaissa Lahjaiji
de fontein
6:34
6:26
184
Dounia el Arkoubi
OBS Delfshaven Palet
6:35
6:33
185
Salma Oumahsan
Oscar Romeroschool
6:35
6:30
186
Coco Stout
De Driemaster
6:35
6:35
187
Romaissa Yekhlef
OBS Delfshaven Palet
6:35
6:31
188
Selma Mujanovic
OBS Delfshaven Palet
6:36
6:28
189
Sena
De bavokring
6:37
6:25
190
Jewellisa Zimmerman
Nicolaasschool
6:37
6:23
191
Ilaiza van den Koppel
Van Oldenbarneveltschool
6:37
6:28
192
Berenice Wor
Wilhelminaschool
6:38
6:34
193
Sabrina Wor
Wilhelminaschool
6:38
6:34
194
Maaike Eendhuizen
Ds. J.J. Buskesschool
6:38
6:23
195
Jeanine den Outer
Ds. J.J. Buskesschool
6:38
6:23
196
Lanney Leite Andrade
Nicolaasschool
6:39
6:19
197
Nazli Sucu
OBS de Zonnehoek
6:39
6:16
198
Jie-lina Bello
Vlaardingen
6:39
6:29
199
Annika Warbout
Basisschool Over De Slinge
6:39
6:26
200
Nariye mercan Unlu
Al-Ghazali
6:40
6:25
201
Enes Goremez
Al-Ghazali
6:40
6:28
202
Nicky Ham
Ds. J.J. Buskesschool
6:41
6:27
203
Maud Bos
Bleiswijk
6:41
6:30
204
Rumeysa Demir
obs Blijvliet
6:42
6:32
205
Puck van der Veen
Rotterdam
6:42
6:32
206
Amber Brink
OBS de Kubus
6:44
6:26
207
Nina Khoshnam
OBS de Kubus
6:44
6:26
208
Melissa Lozano Andujar
JC Dragon's Heart Europe
6:44
6:31
209
Robine Korten
Rotterdam
6:44
6:22
210
Claire Daemen
Rotterdam
6:45
6:35
211
Jet de Haas
Rotterdam
6:45
6:35
212
Deborah Loendersloot
Ds. J.J. Buskesschool
6:45
6:32
213
Shannon Hamden
Rotterdam
6:46
6:22
214
Esmee van Lieshout
JC Dragon's Heart Europe
6:47
6:34
215
Isabel Lobato
Talmaschool
6:48
6:43
216
Keet Mieras
Rotterdam
6:49
6:22
217
Carlijn Roepel
Capelle aan den IJssel
6:49
6:22
218
Anaïs Andrade
Rotterdam
6:49
6:22
219
Gaia Hermans
Montessorischool de Schakel
6:50
6:26
220
Sheniva Mossel
OBS Delfshaven Palet
6:50
6:45
221
Mila Hooglander
Paus Joannesschool
6:50
6:32
222
Daphne Goene
Paus Joannesschool
6:50
6:32
223
Michelle Coomans
Paus Joannesschool
6:50
6:32
224
Roos Stevens
De Kleine Prins
6:50
6:37
225
Claudia Eren
De Kleine Prins
6:51
6:43
226
Jamie Stal
Paus Joannesschool
6:51
6:33
227
Lisa Jansen
Albert Schweitzer
6:51
6:29
228
Danique Delgado Santos
Albert Schweitzer
6:51
6:30
229
Safiya Ziani
De Vierambacht
6:52
6:35
230
Angie Arias Reyes
Nicolaasschool
6:52
6:31
231
Yndra Oedit
Ds. J.J. Buskesschool
6:53
6:35
232
Mina Shiamizadeh
Driehoek
6:53
6:49
233
Larisa Reigman
Paus Joannesschool
6:54
6:35
234
Rochelle Sewlal
Montessorischool de Schakel
6:54
6:29
235
Gwen Eekhof
Obs de Triangel
6:54
6:43
236
Oumnia Zkik
Ibn-i Sina
6:54
6:31
237
Maaike Buytendijk
OBS de Kubus
6:56
6:39
238
Elizabeth Nuis
's-Gravenhage
6:56
6:54
239
Ruby Langerak
OBS de Kubus
6:57
6:40
240
Chanique Riebroek
's-Gravenhage
6:58
6:56
241
Valerie Veldhoen
obs de barkentijn
6:58
6:54
242
Elianne Vermaas
Numansdorp
6:59
6:44
243
Senna Ipskamp
KBS De Horizon
6:59
6:41
244
Tessa van Pelt
OBS de Kubus
7:00
6:43
245
Naomi Bruinsel
KBS De Horizon
7:01
6:41
246
Priscilla Doorduijn
De plataan
7:01
6:40
247
Joelle Hoppzak
Ds. J.J. Buskesschool
7:02
6:55
248
Lian Kouveld
De plataan
7:02
6:41
249
Noa van der Meijden
Ds. J.J. Buskesschool
7:03
6:47
250
Arwien Hardien
Albert Schweitzer
7:04
6:54
251
Cynthia vd Roest
Ds. J.J. Buskesschool
7:05
6:48
252
Jayleigh Bouterse
Nicolaasschool
7:05
6:45
253
Imane Jerroudi
Rotterdam Atletiek
7:05
6:58
254
Arisha Jawahierkan
Nicolaasschool
7:05
6:42
255
Samantha Jangi
Shri Saraswatieschool
7:06
6:46
256
Bahar Murat
Al-Ghazali
7:06
6:55
257
Imane Amayou
OBS Delfshaven Palet
7:06
7:00
258
Yasmin Linkers
Nicolaasschool
7:07
6:47
259
Florine Sarton
De Kleine Prins
7:07
6:51
260
Ruveyda Sena Cam
Al-Ghazali
7:07
6:52
261
Carmen Brouwer
De Plevier
7:08
6:43
262
Imaan Ditta
OBS de Zonnehoek
7:09
7:03
263
Loubna Sayeh
OBS Delfshaven Palet
7:09
7:03
264
Shivani Bihari
Shri Saraswatieschool
7:10
6:50
265
Melody da Costa
Dominicusschool
7:11
6:49
266
Elvira Lau
Talmaschool
7:12
7:06
267
Aaliyah Gravenstijn
Ds. J.J. Buskesschool
7:12
6:55
268
Liv Leering
Rhoon
7:14
7:11
269
Panay Schilperoordt
Obs de Triangel
7:14
7:00
270
Anne Hoek
De Kleine Prins
7:14
7:01
271
Priscilla Bolle
Obs de Triangel
7:14
7:00
272
Pica Lamberts
De Vierambacht
7:14
6:52
273
Simran Nagesar
Shri Saraswatieschool
7:15
6:56
274
Ritwika Harpal
Shri Saraswatieschool
7:16
6:57
275
Amrita Bhalla
Shri Saraswatieschool
7:16
6:57
276
Bouchra Kasmi
OBS De Klimop
7:17
7:01
277
Mila Twigt
KBS De Horizon
7:20
7:01
278
Hatice Melek Ozkurt
valentijnschool
7:22
6:56
279
Brigida Fermino
valentijnschool
7:23
6:56
280
Jiya Autar
Ds. J.J. Buskesschool
7:23
7:05
281
Chelsea van Rijswijk
Rotterdam
7:24
6:56
282
Soraya el Hatimi
Rotterdam
7:26
7:18
283
Demi de Raad
Rotterdam
7:28
7:09
284
Siham El Jaghaoui
Nicolaasschool
7:28
7:20
285
Rebecca Spiering
Trackstars Nesselande
7:28
7:17
286
Nienke de Vries
Amersfoort
7:29
7:09
287
Graciela Da Luz Mendes
Nicolaasschool
7:29
7:10
288
Selma Metalsi
OBS de Zonnehoek
7:30
7:06
289
Assia el Abbas
Nicolaasschool
7:30
7:10
290
Munira Ahmed Nuur
OBS de Zonnehoek
7:31
7:08
291
Ouafae
De bavokring
7:31
7:20
292
Ilayda Buyukduran
Nicolaasschool
7:32
7:10
293
Imane Lgamawi
OBS de Zonnehoek
7:32
7:09
294
Maysae Kardal
obs de barkentijn
7:32
7:26
295
Ilayda Gencer
Ibn-i Sina
7:33
7:26
296
Tyara Weewee
De Christophoor
7:34
7:09
297
Esha Awadhpersad
Shri Saraswatieschool
7:35
7:09
298
Osariemen Wilson
De Christophoor
7:36
7:11
299
Julia Tazelaar
Ds. J.J. Buskesschool
7:37
7:18
300
Gökceay Kilinç
Emmausschool
7:38
7:12
301
Nadia Ramcharan
Shri Saraswatieschool
7:39
7:13
302
Nina Ramcharan
Shri Saraswatieschool
7:39
7:13
303
Islam Tahraoui
OBS de Zonnehoek
7:40
7:24
304
Ge-Ny Benjamin
Nicolaasschool
7:41
7:41
305
Fabienne de Ridder
Ds. J.J. Buskesschool
7:42
7:21
306
Raquel Chamata
Emmausschool
7:44
7:18
307
Chanel Arnhem
Emmausschool
7:45
7:19
308
Melat Tafear
OBS De Klimop
7:48
7:32
309
Zila Bakerjian
Oscar Romeroschool
7:48
7:32
310
Evy van Heijningen
CBS Het Spectrum
7:49
7:28
311
Anisa Yasmin Ahmad Nazarene
Voorburg
7:51
7:32
312
Hiba Al Zeen
OBS De Klimop
7:51
7:34
313
Natalija Kolundzija
OBS De Klimop
7:51
7:34
314
Iris Smits
Rotterdam
7:52
7:41
315
Anastasia Djorai
De plataan
7:52
7:31
316
Sanjana Autar
OBS de Zonnehoek
7:56
7:33
317
Kreeya Engelhardt
OBS de Zonnehoek
7:56
7:32
318
Safae Ajbar
Driehoek
7:57
7:54
319
Melydia dos Santos
Obs de Triangel
8:00
7:46
320
Elif Bastih
OBS De Klimop
8:01
7:45
321
Zeliha van der Weele
OBS de Zonnehoek
8:02
7:38
322
Sofia von Burg
OBS De Klimop
8:06
7:52
323
Desteny Rockenfeller
obs de Wereldwijzer
8:07
7:52
324
Nandini Nandkoemarsing
Shri Saraswatieschool
8:09
7:43
325
Rienne Gomes
Nicolaasschool
8:16
7:53
326
Esmee Lakerveld
Wilhelminaschool
8:26
8:22
327
Yasmin Abati
Emmausschool
8:33
8:07
328
Mariam el Bouazzaoui
Al-Ghazali
8:35
8:20
J1112, 1 KM (7-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alessio van der Straaten
Ilion
3:25
3:25
2
Edouard Lecrivain
's-Gravenhage
3:29
3:29
3
Saso Jongen
PAC
3:36
3:36
4
Stijn van Wijk
Maasland
3:43
3:43
5
Raphael Markus van de Linde
Rotterdam Atletiek
3:45
3:45
6
Jaimy Voogt
Nederland
3:46
3:46
7
Rohan Jankie
Sparta
3:46
3:45
8
Tomas van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
3:51
3:49
9
Pol Bardet
Van Oldenbarneveltschool
3:53
3:51
10
Walid Ayadi
obs de barkentijn
3:55
3:55
11
Dylan Singerling
Rotterdam
3:56
3:50
12
Sem Van Prooijen
Van Oldenbarneveltschool
3:56
3:56
13
Bram ter Avest
Van Oldenbarneveltschool
3:57
3:57
14
Otman el-Fassi
valentijnschool
3:57
3:57
15
Tom Fobbe
Nederland
3:58
3:58
16
Jack Adam
Van Oldenbarneveltschool
4:04
4:04
17
Roan Koornstra
Hekelingen
4:06
4:04
18
Adil Ayadi
obs de barkentijn
4:06
4:06
19
Chun Kit Liu
valentijnschool
4:08
4:06
20
Bart Combee
Van Oldenbarneveltschool
4:09
4:09
21
Mathieux Panacho
Nieuwerkerk ad IJssel
4:10
4:08
22
Ties de la Court
Van Oldenbarneveltschool
4:13
4:13
23
Faissal Cherradi
Dukdalf
4:14
4:13
24
Josha Kasmir
PAC
4:15
4:13
25
Asher Saalblok
Basisschool Over De Slinge
4:15
4:15
26
Dushently Isenia
obs de barkentijn
4:15
4:14
27
Younes Fallagui
Berkel en Rodenrijs
4:16
4:16
28
Lars van Orselen
Hellevoetsluis
4:20
4:13
29
Damian Kuyper
SBO van Heuven Goedhart
4:21
4:17
30
Jamie Louwerens
Dukdalf
4:22
4:21
31
Pieter Smits
Van Oldenbarneveltschool
4:25
4:24
32
Nassim Bouraoud
OBS De Klimop
4:28
4:28
33
Beerend van der Plas
Berg en Dal
4:30
4:29
34
Mats Matti
Rotterdam
4:31
4:24
35
Fatteh Naas
Al-Ghazali
4:31
4:29
36
Yigit Yalcin Guner
Nicolaasschool
4:31
4:28
37
Yannick van Breugel
Voorne Atletiek
4:33
4:30
38
Ricardo von Burg
obs de barkentijn
4:33
4:29
39
Kevin Brus
obs de barkentijn
4:33
4:28
40
Sankoumba Djabi
De Vierambacht
4:33
4:33
41
Montell Pinas
SBO van Heuven Goedhart
4:36
4:31
42
Melih Ozel
OBS De Klimop
4:37
4:35
43
Daan Omvlee
Van Oldenbarneveltschool
4:43
4:39
44
Ricky- Samuel Kroezen
Basisschool Over De Slinge
4:43
4:40
45
Jasper Bol
Voorne Atletiek
4:43
4:41
46
Mees Geenen
Van Oldenbarneveltschool
4:46
4:41
47
Nico van den Brink
Rotterdam
4:48
4:43
48
Burakhan Cankurtaran
OBS de Zonnehoek
4:49
4:45
49
Rick van Noort
Spark
4:51
4:46
50
Angelino dos Santos
Obs Delfshaven
4:51
4:43
51
Rody Verveer
Nederland
4:53
4:47
52
Robert Mocheletti
OBS De Klimop
4:53
4:51
53
Aziz Candanpolat
OBS De Klimop
4:54
4:50
54
Anass Ayada
Al-Ghazali
4:54
4:53
55
Jayson Salm
Rotterdam
4:54
4:47
56
Xander Jansen
obs de barkentijn
4:55
4:55
57
Jelle van de Wal
Spirit Oud Beijerland
4:57
4:51
58
Teun Kentie
Van Oldenbarneveltschool
4:58
4:50
59
Utku Can Gezegen
obs de Wereldwijzer
4:58
4:50
60
Yassin Tourich
valentijnschool
4:58
4:56
61
Levi Kroon
Rotterdam
5:00
4:51
62
Björn Vaandrager
SBO van Heuven Goedhart
5:00
4:55
63
Jamie Meijerink
obs de Wereldwijzer
5:01
4:53
64
Ahmed Ayada
valentijnschool
5:03
5:01
65
Osama el Mardi
Al-Ghazali
5:05
5:04
66
Kjell Broekhuizen
Rotterdam
5:07
4:58
67
Garland Zaalblok
OBS de Vier Leeuwen
5:07
5:05
68
Hamza Gurcan
obs de barkentijn
5:08
5:08
69
Joris Poll
Nederland
5:09
5:06
70
Presley van der Rassel
Rotterdam
5:10
4:54
71
Ty van der Kooy
Spijkenisse
5:12
5:08
72
Harash Radmanesh
obs de Wereldwijzer
5:13
5:03
73
Colin Kruithof
obs de barkentijn
5:13
5:13
74
Alexander Scholl
O.B.S. de Tuimelaar
5:18
5:12
75
Berkan Karakoyun
Albert Schweitzer
5:20
5:14
76
Yuan Zhang
Obs Delfshaven
5:25
5:23
77
Ishan Baidjoe
Shri Saraswatieschool
5:26
5:22
78
Hasan Akin
SBO van Heuven Goedhart
5:28
5:23
79
Ogulcan Ibis
OBS De Klimop
5:33
5:32
80
Yu Xun Chen
OBS de Zonnehoek
5:34
5:28
81
Mohammed el Mardi
Al-Ghazali
5:34
5:33
82
Andy Mendes
SBO van Heuven Goedhart
5:34
5:29
83
Michael van Rijswijk
Rotterdam
5:35
5:23
84
Jamall Nobel
Voorne Atletiek
5:35
5:34
85
Hussen Osman
SBO van Heuven Goedhart
5:36
5:32
86
Tarik Tauil
valentijnschool
5:37
5:34
87
Anas Asghir
Ibn-i Sina
5:39
5:34
88
Ot Combee
Van Oldenbarneveltschool
5:40
5:34
89
Valentino Elkahayari
Paus Joannesschool
5:41
5:31
90
Naoufal Chara
Ds. J.J. Buskesschool
5:42
5:32
91
Jesse Burggraaf
Van Oldenbarneveltschool
5:42
5:34
92
Keshone Jordan
obs de barkentijn
5:42
5:41
93
Furkan Tezgel
obs de barkentijn
5:46
5:43
94
Pepijn de Vos
PAC
5:47
5:45
95
Youssef Imlahi
Van Oldenbarneveltschool
5:47
5:39
96
Marisa Bukman
Van Oldenbarneveltschool
5:47
5:39
97
Muhammed Gürses
OBS de Vier Leeuwen
5:49
5:48
98
Ibrahim Afkir
OBS de Vier Leeuwen
5:52
5:50
99
Numan Ozturkoglu
Al-Ghazali
5:56
5:55
100
Hamza El Azzaoui
Al-Ghazali
5:57
5:52
101
Dean Scherpenisse
De Kieviten
5:58
5:41
102
Kerem Polat
OBS De Klimop
5:59
5:55
103
Quincy Chin Joe Kie
Rotterdam
6:00
5:58
104
Joliene van Steenbergen
Rotterdam
6:00
5:54
105
Ouail Bouziane
OBS De Kleine Wereld, Taborstr
6:07
6:01
106
Salah Eddine Bouzariouh
Al-Ghazali
6:09
6:07
107
Enes Keskin
obs de Wereldwijzer
6:09
6:00
108
Racardo Bakker
obs de Wereldwijzer
6:09
5:58
109
Abdisamed Hashin
obs de Wereldwijzer
6:10
5:58
110
Mahoammed Amin Islimani
obs de Wereldwijzer
6:10
5:58
111
Belal Ameli
obs de Wereldwijzer
6:10
5:58
112
Jayden Abel
OBS de Vier Leeuwen
6:13
6:12
113
Hamzah Abad
OBS de Vier Leeuwen
6:15
6:14
114
Sam Lew
Barendrecht
6:15
6:08
115
Tyrell Santos
Oscar Romeroschool
6:15
6:10
116
Denzel Enow
obs de barkentijn
6:20
6:19
117
Abdullah Ullah
OBS De Klimop
6:22
6:20
118
Ricardo van der Jagt
Yerseke
6:26
6:22
119
Mehdi Erdogan
Al-Ghazali
6:28
6:27
120
Rafik Mghannas
Al-Ghazali
6:28
6:27
121
Stefano Oesla
Basisschool Over De Slinge
6:35
6:23
122
Yafet Yohannes
Oscar Romeroschool
6:42
6:41
123
Batuhan Koksal
OBS De Klimop
6:56
6:55
124
Jarno Cobi
Bergen op Zoom
7:06
6:52
125
Amin Benhaddq
Rotterdam
7:10
7:03
126
Ilyas van der Weele
OBS de Zonnehoek
7:14
7:11
127
Rachid Haji
Oscar Romeroschool
7:52
7:50
128
Mohammed Faruk Karaaslan
Ibn-i Sina
8:37
8:30
M1112, 1 KM (7-12JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Shurianty Mathilda
Energie
3:26
3:26
2
Denise Bosch
Ilion
3:42
3:42
3
Rim Bouazzaoui
Al-Ghazali
3:48
3:47
4
Manon Kool
Rotterdam Atletiek
4:05
4:02
5
Jennifer Weijers
Nederland
4:11
4:09
6
Anouk Ruijters
PAC
4:12
4:12
7
Britt Biesheuvel
Schiedam
4:20
4:18
8
Jamila Zimmerman
O.B.S. de Tuimelaar
4:20
4:18
9
Iris Pijnenburg
PAC
4:21
4:18
10
Feyi van den Elshout
PAC
4:23
4:22
11
Annika Allijn
Nederland
4:23
4:22
12
Kirsten van Santen
Voorne Atletiek
4:25
4:22
13
Romy Singewald
Nederland
4:36
4:36
14
Corinda den Hartog
Nederland
4:39
4:36
15
Madelief van der Wal
Energie
4:40
4:40
16
Jill van de Vinne
Scopias
4:40
4:38
17
Florien Varossieau
Van Oldenbarneveltschool
4:40
4:38
18
Ricci Geenen
Van Oldenbarneveltschool
4:43
4:41
19
Isabelle Serrano
Rotterdam
4:54
4:48
20
Valéria Montijn
Nederland
4:56
4:52
21
Yasmine Asabdoun
obs de Wereldwijzer
4:57
4:55
22
Mira Verseput
Van Oldenbarneveltschool
4:59
4:53
23
Veerle van Brussel
Van Oldenbarneveltschool
4:59
4:53
24
Inger Bresser
Spirit Oud Beijerland
5:01
4:56
25
Birgit Mol
Rotterdam
5:02
5:00
26
Amal Benamar
Rotterdam
5:04
5:03
27
Jamie van der Sluijs
obs de Wereldwijzer
5:04
5:03
28
Laura Maurik
Capelle aan den IJssel
5:10
5:02
29
Rochelle Ramkisoen
Nederland
5:10
5:04
30
Mere Gringhuis
Rotterdam Atletiek
5:12
5:09
31
Sanae el Koubai
valentijnschool
5:15
5:07
32
Joelle Schmidt
Amstelveen
5:15
5:12
33
Merel van der Wilt
Ridderkerk
5:15
5:13
34
Kadriye Özbas
OBS de Vier Leeuwen
5:18
5:14
35
Seresia Vermeer
SBO van Heuven Goedhart
5:19
5:14
36
Sverre Vos
Rotterdam
5:19
5:10
37
Denise Spoordonk
Paus Joannesschool
5:19
5:15
38
Julia Bosveld
Rotterdam
5:19
5:16
39
Ouassima Bouazza
Oscar Romeroschool
5:22
5:19
40
Daniek Jansen
De Kleine Prins
5:23
5:14
41
Sylvie Heshof
Nederland
5:23
5:19
42
Eveline Lijtsman
KBS De Horizon
5:23
5:19
43
Katinka Olmer
Rotterdam
5:24
5:22
44
Leona van Rooijen
Ridderkerk
5:25
5:22
45
Minyi Zhang
Obs Delfshaven
5:26
5:24
46
Safiya Morais
Capelle aan den IJssel
5:28
5:24
47
Chiara Sijtema
Rotterdam
5:29
5:22
48
Sanae Azouag
OBS De Klimop
5:31
5:30
49
Rebecca Haasnoot
Zwartewaal
5:31
5:27
50
Rosa Neeleman
Ridderkerk
5:32
5:23
51
Saviera Proeve
O.B.S. de Tuimelaar
5:33
5:30
52
Maysae Tahtah
OBS De Klimop
5:34
5:33
53
Logan Landman
Van Oldenbarneveltschool
5:36
5:31
54
Funda Gurbuz
Van Oldenbarneveltschool
5:36
5:31
55
Jihane Tahraoui
OBS de Zonnehoek
5:37
5:34
56
Eden Middendorp
Rotterdam
5:38
5:29
57
Fatima Bouzian
Oscar Romeroschool
5:38
5:35
58
Esmee Schaafsma
O.B.S. de Tuimelaar
5:39
5:33
59
Milana Allen
Andries van der Vlerk
5:39
5:30
60
Juliette de Meijer
Cadzand
5:40
5:34
61
Shaday Maelissa
O.B.S. de Tuimelaar
5:41
5:39
62
Luca Stuart
Hellevoetsluis
5:45
5:41
63
Lisandra Paulina
O.B.S. de Tuimelaar
5:45
5:42
64
Yvet den Hartog
De Plevier
5:46
5:38
65
Ilse Kroon
KBS De Horizon
5:47
5:43
66
Kaylee Nieuwland
Zwartewaal
5:50
5:42
67
Yasemin Sucu
OBS de Zonnehoek
5:50
5:46
68
Janel Drooger
Basisschool Over De Slinge
5:50
5:40
69
Maryan Cansuur
Basisschool Over De Slinge
5:51
5:38
70
Nora Arabat
Obs Delfshaven
5:51
5:44
71
Safia Mekki
Van Oldenbarneveltschool
5:52
5:46
72
Ilayda Ikn
SBO van Heuven Goedhart
5:52
5:48
73
Beyza Aydin
Van Oldenbarneveltschool
5:53
5:47
74
Gulnihal Taner
Al-Ghazali
5:54
5:49
75
Rachelle Ramautar
Shri Saraswatieschool
5:55
5:50
76
Noa Appel
Obs de Triangel
5:55
5:47
77
Destiny van der Sluijs
Obs de Triangel
5:55
5:47
78
Magda Alblas
Basisschool Over De Slinge
5:56
5:50
79
Indra Abrahamsz
Andries van der Vlerk
5:57
5:48
80
Anne-Roos Smeets
Rotterdam
5:58
5:41
81
Ervanur Keceli
Nicolaasschool
5:58
5:56
82
Sara Langelaar
Ds. J.J. Buskesschool
5:59
5:49
83
Tizhem Huusein
OSBS de Kameleon
5:59
5:49
84
Beyza Tokyay
Oscar Romeroschool
6:01
5:57
85
Zeliha Kucu
O.B.S. de Tuimelaar
6:01
5:58
86
Martyna Krzemkowska
Rotterdam
6:01
5:55
87
Esmée van Wijngaarden
Hendrik-Ido-Ambacht
6:02
5:54
88
Rabab el Elhaddachi
Rotterdam
6:07
6:01
89
Quinty Aalberts
Paus Joannesschool
6:07
5:57
90
Elza Zijp
obs de Wereldwijzer
6:09
5:58
91
Reyhan Ozdemir
obs de Wereldwijzer
6:10
5:58
92
Shakar Latif
obs de Wereldwijzer
6:10
5:58
93
Marueedy Maduro
obs de Wereldwijzer
6:10
5:58
94
Maaike Smits
De Kieviten
6:10
5:59
95
Ikram Yachou
OBS De Klimop
6:13
6:09
96
Leeanneh Tanis
Brielle
6:16
6:14
97
Elena van der Meer
Rotterdam
6:19
6:15
98
Mara Kilsdonk
Dordrecht
6:20
6:13
99
Indra Mathoera
Ds. J.J. Buskesschool
6:21
6:11
100
Yasmina Khoulani
Nicolaasschool
6:23
6:21
101
Hilal Taner
Nicolaasschool
6:23
6:21
102
Bo van Tongeren
Hellevoetsluis
6:23
6:12
103
Melike Tamer
Obs Delfshaven
6:23
6:21
104
Kate Roobol
Dominicusschool
6:24
6:14
105
Kayleigh Emmerloot
obs de barkentijn
6:29
6:22
106
Isaura Paulina
O.B.S. de Tuimelaar
6:31
6:28
107
Madelon Denneman
De Kleine Prins
6:31
6:30
108
Zaira Schotborg
obs de barkentijn
6:34
6:27
109
Nasteno Mohamed Aden
obs de barkentijn
6:35
6:27
110
Elisa Warbout
Basisschool Over De Slinge
6:38
6:25
111
Brenda van Oosterhout
Van Oldenbarneveltschool
6:38
6:29
112
Bonakita Schaaij
Ds. J.J. Buskesschool
6:39
6:23
113
Hafsa Hamdani
Dukdalf
6:44
6:44
114
Emine Kucu
O.B.S. de Tuimelaar
6:46
6:43
115
Samira Bensadik
SBO van Heuven Goedhart
6:46
6:41
116
Ashley Sewlal
Montessorischool de Schakel
6:46
6:36
117
Selma Bouhany
Oscar Romeroschool
6:52
6:48
118
Manon van der Wal
De Driemaster
6:53
6:46
119
Betul Kurum
OBS de Zonnehoek
6:57
6:52
120
Noa van Driel
De Kleine Prins
6:58
6:50
121
Priscilla Klapwijk
SBO van Heuven Goedhart
7:00
6:54
122
Salma Amrani
Obs Delfshaven
7:01
6:54
123
Saloua Garrouj
Nicolaasschool
7:02
7:00
124
Soukaina Zeroulie
Driehoek
7:02
7:00
125
Shirley Bihari
Shri Saraswatieschool
7:03
6:58
126
Babs van Tongeren
Hellevoetsluis
7:05
6:52
127
Sophia Klapwijk
SBO van Heuven Goedhart
7:08
7:03
128
Stephanie Schoenmaker
SBO van Heuven Goedhart
7:08
7:03
129
Farisha Radjpalsingh
OBS de Zonnehoek
7:12
7:05
130
Lybrycha Klimsop
OBS de Vier Leeuwen
7:21
7:19
131
Floor de Leeuw
Obs de Triangel
7:24
7:15
132
Daphne van Schie
's-Gravenhage
7:32
7:23
133
Fadime Utku
OBS De Klimop
7:33
7:29
134
Raouida Ouladalilhaj
OBS De Klimop
7:33
7:29
135
Arife Batur
OBS de Zonnehoek
7:38
7:30
136
Yamina Bourkha
OBS de Zonnehoek
7:38
7:35
137
Quinty Marijs
Obs de Triangel
7:38
7:29
138
Perihan Oztoprak
OBS de Vier Leeuwen
7:53
7:51
139
Amal Ziyani
OBS de Vier Leeuwen
7:55
7:53
140
Deveny Profar
OBS de Vier Leeuwen
8:03
7:59
141
Britny Proost
OBS de Vier Leeuwen
8:07
8:04
142
Seher Murat
OBS de Zonnehoek
8:26
8:21
143
Aleyna Kaya
OBS de Zonnehoek
8:27
8:21
144
Naomi Wekema
Oscar Romeroschool
8:35
8:30
J1012, 2.5 KM(10-15JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stan Schipperen
Nederland
8:08
8:08
2
Arne van der Linde
Passaat
8:15
8:15
3
Najib Ali Hassan
Talmaschool
8:35
8:32
4
Haico Boer
Nederland
8:36
8:36
5
Ruben Speelpenning
Heenvliet
8:51
8:49
6
Marnix van Meggelen
Voorne Atletiek
8:53
8:52
7
Nur Halilovic
De Kleine Prins
9:06
9:06
8
SH Voschezang
GAC Hilversum
9:07
9:07
9
Tikhoe Isaack
De Kleine Prins
9:11
9:11
10
Roel Linde
Capelle aan den IJssel
9:13
9:12
11
Ismail Sadiki
Oscar Romeroschool
9:17
9:17
12
Chahid Aoquab
OBS Finlandia
9:21
9:21
13
Samir Hmoumi
Dominicusschool
9:25
9:25
14
Adil El Marnissi
De Kleine Prins
9:25
9:24
15
Jesse van der Sluis
Albert Schweitzer
9:29
9:22
16
Douwe Faasen
Voorne Atletiek
9:31
9:29
17
Lukas Bos
Capelle aan den IJssel
9:32
9:30
18
Emie Adriaansen
Vlaardingen
9:32
9:29
19
Pelle Stam
De Kleine Prins
9:37
9:29
20
Twan Weeda
Fortuna
9:39
9:36
21
Tristan Schuring
Rotterdam
9:44
9:41
22
Wolf Bekkers
De provenier
9:44
9:44
23
Ramy Martens
Albert Schweitzer
9:45
9:38
24
Merlijn Kox
Rotterdam
9:45
9:42
25
Yassine Bouzaggaoui
Obs Delfshaven
9:46
9:37
26
Gino Zeelenberg
Bleiswijk
9:47
9:41
27
Liam Born
Albert Schweitzer
9:53
9:52
28
Olivier Stigter
HC Victoria JD3
9:56
9:52
29
Thijs Middendorp
Fortuna
9:57
9:45
30
Jort Matti
HC Victoria JD3
9:57
9:54
31
Mart Koedood
PAC
9:57
9:51
32
Lucas van Osch
HC Victoria JD3
9:58
9:54
33
Jens van Veen
Fortuna
9:58
9:46
34
Noah Cinjee
AV '40
9:59
9:56
35
Mike den Breejen
Nederland
9:59
9:54
36
Michiel de Veld
De Kleine Prins
9:59
9:57
37
Judd Hayworth
Essey
10:02
9:56
38
Ruben Stijnen
De provenier
10:02
10:02
39
Ibrahim el Hachioui
Oscar Romeroschool
10:02
10:02
40
Daan van Veen
Fortuna
10:04
9:52
41
Bas van Lookeren
HC Victoria JD3
10:06
10:03
42
Sam Doller
Calvijn Vreewijk
10:06
10:04
43
Mathias Hoornaert
Rumbeke
10:10
10:03
44
Mees Clement
Rotterdam
10:10
10:05
45
Ole Colenbrander
Rotterdam
10:11
10:05
46
Ruben Claus
PAC
10:15
10:07
47
Pepijn de la Houssaye
Rotterdam
10:16
10:10
48
Luc Giele
Voorne Atletiek
10:16
10:15
49
Tim van der Helm
Rotterdam
10:17
10:09
50
Ruben Groeneweg
Rotterdam
10:17
10:14
51
Tibor Nagy
OSBS de Kameleon
10:20
10:02
52
Milos Petrovic
Stephanusschool
10:21
10:18
53
Kai Ray
Rotterdam
10:21
10:00
54
Thomas Visser
Andries van der Vlerk
10:23
10:19
55
Mateus Dutra
Sao Paulo
10:25
10:23
56
Jesse van Jole
Nederland
10:27
10:21
57
Ayoub Mouaouya
Calvijn Vreewijk
10:28
10:23
58
Quertin Dekeister
Halluir
10:30
10:19
59
Jaber Karbila
CBS Het Spectrum
10:30
10:20
60
Ilja van der Hoek
Sint Leonardusschool
10:33
10:21
61
Jourwensley Victoria
Obs de Triangel
10:33
10:28
62
Finn Lexmond
De Kieviten
10:35
10:31
63
Koen van Beurden
Rotterdam
10:35
10:28
64
Bart Post
Nieuwerkerk ad IJssel
10:36
10:32
65
Felix Osinga
HC Victoria JD3
10:36
10:33
66
Marouane Bouhou
Stephanusschool
10:37
10:35
67
Ezra Jahn
Capelle aan den IJssel
10:37
10:34
68
Keyvairo
Stephanusschool
10:38
10:36
69
Joris van t Hof
De Kleine Prins
10:42
10:34
70
Mats Haantjes
de fontein
10:43
10:30
71
Matthijs Belder
Nieuw-Lekkerland
10:43
10:22
72
Wolf Buijs
Bilthoven
10:44
10:41
73
Sarwan Chedie
Shri Saraswatieschool
10:44
10:42
74
Dalvin Dasburg
Nicolaasschool
10:45
10:43
75
Rowan Brakel
Hellevoetsluis
10:45
10:40
76
Bas Amesz
Poortugaal
10:45
10:34
77
Nelsy Lopes Oliveira
Nicolaasschool
10:46
10:46
78
Luuk Jochems
Fortuna
10:49
10:36
79
Thomas Swiers
Heenvliet
10:53
10:46
80
Lucio Pascual
Rotterdam
10:54
10:36
81
Luuk Dane
Sint Leonardusschool
10:55
10:44
82
Tim Vroegindeweij
CBS Het Spectrum
10:58
10:41
83
Jim Jordaan
CBS Het Spectrum
10:58
10:41
84
Maarten Groen
Voorne Atletiek
10:59
10:57
85
Simon van Wageningen
Sint Leonardusschool
10:59
10:48
86
Martijn Hofwegen
Ds. J.J. Buskesschool
11:01
10:42
87
Huub Stoopendaal
Obs de Triangel
11:01
10:49
88
Younes Zaroual
Nicolaasschool
11:04
11:04
89
Kick Verhoog
HC Victoria JD3
11:04
11:01
90
Bram Overgaag
HC Victoria JD3
11:04
11:01
91
Robin van Kinderen
Rotterdam
11:04
10:59
92
Mels de Ridder
Rotterdam Atletiek
11:05
10:57
93
Berg Helfrich
De Kleine Prins
11:06
11:04
94
Fabian van Benthem
Sint Leonardusschool
11:08
10:57
95
Joris de Waart
Energie
11:08
11:02
96
Guiliani Reyke
Nicolaasschool
11:09
11:09
97
Sam van Nies
De Plevier
11:12
11:02
98
Sebastiaan Dingemans
Ds. J.J. Buskesschool
11:12
10:52
99
Mohammed Faraji
CBS Het Spectrum
11:13
10:56
100
Daan de Groot
De Kleine Prins
11:13
11:10
101
Ivar Poldermans
Rotterdam
11:14
10:56
102
Bram van Tijn
Rotterdam
11:14
10:49
103
Ayoub El Ouasghiri
De provenier
11:14
11:14
104
Rob Dille
Nootdorp
11:18
11:17
105
Noah Roodbergen
Rhoon
11:18
10:57
106
Paul Post
Moordrecht
11:18
11:15
107
Jurriaan Rietveld
Andries van der Vlerk
11:21
11:18
108
Tjeerd Roosenstein
HC Victoria JD3
11:22
11:17
109
Abbas Jalil
Calvijn Vreewijk
11:23
11:20
110
Joost van Dilst
Rotterdam
11:23
11:15
111
Damian Schouten
Spijkenisse
11:24
11:01
112
Robel Saleh
Calvijn Vreewijk
11:25
11:23
113
Loek de Munnik
Andries van der Vlerk
11:25
11:21
114
Hanan Safraz
OBS Finlandia
11:27
11:25
115
Nabil Ahmed
OSBS de Kameleon
11:27
11:10
116
Daniël Martins Silva
CSG Calvijn Lombardijen
11:31
11:28
117
Menno Peute
Hellevoetsluis
11:31
11:26
118
Zakaria
De bavokring
11:33
11:33
119
Jens Peeters
Rotterdam
11:34
11:26
120
Abdikafi Jimale
Talmaschool
11:36
11:36
121
Kayan Kaya
Obs de Triangel
11:36
11:31
122
Pepijn van den Dool
Rotterdam
11:38
11:28
123
Gilliano
De bavokring
11:38
11:37
124
Auritio de Vries
Nootdorp
11:39
11:38
125
Jeroen van Emmerik
Hellevoetsluis
11:40
11:39
126
Jervis Boele
Sint-Montfort
11:42
11:18
127
Iso Kork
Rotterdam
11:44
11:38
128
Mike Voogt
Sint Leonardusschool
11:44
11:32
129
Bram Bouwman
Nieuwerkerk ad IJssel
11:45
11:42
130
Zakaria Seraar
OBS Delfshaven Palet
11:45
11:41
131
Anas Karbila
CBS Het Spectrum
11:46
11:37
132
Houssine Kasmi
OBS Finlandia
11:46
11:45
133
Ommy Migabo
De Driemaster
11:47
11:42
134
Adbessamed Ayadi
OBS Delfshaven Palet
11:50
11:43
135
Issam Amhaou
Calvijn Vreewijk
11:50
11:47
136
Jason Moreira
Obs Delfshaven
11:50
11:39
137
Rick Oosterom
Numansdorp
11:53
11:32
138
Mladen Tubin
Nicolaasschool
11:53
11:53
139
Sidney Nora
Emmausschool
11:53
11:39
140
Martijn de Ronde
De Kleine Prins
11:55
11:41
141
Daan Huys
Numansdorp
11:55
11:34
142
Joris Hoedt
HC Victoria JD3
12:02
11:57
143
Charlie Biesbroeck
Rotterdam
12:04
11:59
144
Devi Robbemond
Fortuna
12:07
11:54
145
Fran Bruneel
Markelo
12:08
11:46
146
Trevino Sunarja
OBS Finlandia
12:08
12:07
147
Enrique Bruneel
Maassluis
12:10
11:48
148
Donnell Leming
De Christophoor
12:10
12:08
149
Delano Barendrecht
De Kleine Prins
12:11
11:57
150
Nigel Keehnen
Sint Leonardusschool
12:13
12:03
151
Douwe Zumker
De Kleine Prins
12:14
12:13
152
Robin Warmerdam
Spark
12:16
11:54
153
Morris van der Zon
Rotterdam Atletiek
12:16
12:02
154
Joost Cammaert
Barendrecht
12:19
12:08
155
Beau Boere
Sint Leonardusschool
12:19
12:08
156
Linus Veldhuijzen
Rotterdam
12:19
12:17
157
Marius Voskuilen
HC Victoria JD3
12:21
12:17
158
Martijn Sluiter
Albert Schweitzer
12:21
12:11
159
Mohammed Haddouti
OBS De Kleine Wereld, Taborstr
12:26
12:25
160
Joey van Wurmond
Bergambacht
12:27
12:25
161
Mirza Kapetanovic
De provenier
12:29
12:29
162
Filipe dos Santos Ferreira
Rotterdam
12:31
12:27
163
Leon Caljouw
Ridderkerk
12:34
12:20
164
Mitchell Masselink
Albert Schweitzer
12:35
12:26
165
Jimmy van Putten
De Plevier
12:36
12:30
166
Max Sips
Abbenbroek
12:38
12:31
167
Tom van Doorn
Assen
12:39
12:17
168
Amine Bouaali
obs Blijvliet
12:40
12:37
169
Rutger Verschoor
Heenvliet
12:42
12:31
170
Luuk van der Hoeven
Nieuwerkerk ad IJssel
12:43
12:40
171
Yarrel Wielzen
Stephanusschool
12:45
12:43
172
Sven Bouwman
Andries van der Vlerk
12:45
12:41
173
Luc Broere
de fontein
12:46
12:32
174
Kane Meijer
Heenvliet
12:48
12:36
175
Thomas Brokling
Heenvliet
12:48
12:35
176
Sil Dost
Heenvliet
12:49
12:38
177
Jens Ruijer
Rotterdam
12:49
12:43
178
Gianni van Gelderen
Rotterdam
12:50
12:26
179
Cody Goosen
de fontein
12:52
12:37
180
Kamil Babur
Emmausschool
12:53
12:39
181
Ruben Bax
CBS Het Spectrum
12:53
12:37
182
Samuel Broere
de fontein
12:54
12:41
183
Wouter Kloos
Rockanje
12:55
12:48
184
Mats de Boer
CBS Het Spectrum
12:57
12:39
185
Piotr Kaminski
OSBS de Kameleon
12:58
12:42
186
Tim Kramer
Rotterdam
12:59
12:54
187
Maikel Kamminga
De Korf
13:00
12:56
188
Julian Fortes
Nicolaasschool
13:01
13:00
189
Myron Besman
Dominicusschool
13:02
12:57
190
Sophie Hunter
PAC
13:02
12:55
191
Olivier Borsboom
Berkel en Rodenrijs
13:03
12:47
192
Lucas Koelemeijer
Sint Leonardusschool
13:03
12:52
193
Keanu Felicia
Dominicusschool
13:04
12:59
194
Armando Berndsen Rivas
Emmausschool
13:07
12:53
195
Gijs Helbers
Rockanje
13:08
13:01
196
Lennart van der Krogt
De Kleine Prins
13:09
12:49
197
Timo Yasamin
De Kleine Prins
13:09
12:48
198
Luc Veenhof
Capelle aan den IJssel
13:09
12:57
199
Rick La Rondelle
De Plevier
13:11
12:59
200
Thomas Boer
De Kleine Prins
13:13
13:10
201
Romeo Lalji
Shri Saraswatieschool
13:17
13:15
202
Danilo Chapper
De Plevier
13:19
13:08
203
Jelmer van der Graaff
Rotterdam
13:19
13:05
204
Niels de Jong
De Kleine Prins
13:20
13:13
205
Maarten van t Hof
De Kleine Prins
13:21
13:16
206
Emir Kaan Ersoy
Oscar Romeroschool
13:21
13:18
207
Salim el Hachioui
Oscar Romeroschool
13:23
13:14
208
Vitor Labrie
De Vierambacht
13:24
13:01
209
Anwar Mungra
Oscar Romeroschool
13:28
13:27
210
Jasper Valster
vv Dubbeldam
13:36
13:14
211
Michel van den Berg
vv Dubbeldam
13:37
13:14
212
Esmaro Watson
Obs de Toermalijn
13:43
13:19
213
Albert van Zeijl
Obs de Triangel
13:44
13:27
214
Shane Verbeek
Andries van der Vlerk
13:44
13:40
215
Samuel Costa Sa
OBS Finlandia
13:46
13:44
216
Joebert Polders
vv Dubbeldam
13:48
13:25
217
Luuk van Duijn
Delft
13:48
13:31
218
Dylan Kerremans
vv Dubbeldam
13:48
13:25
219
Tim Roskam
vv Dubbeldam
13:48
13:25
220
Rik de Jong
Rotterdam
13:48
13:38
221
Divano Wynaldum
Nicolaasschool
13:50
13:46
222
Ilias Ikachoura
ODBS Pierre Bayle
13:53
13:41
223
Romario Bout
Emmausschool
13:56
13:44
224
Kees Prins
Rotterdam
13:57
13:55
225
Nick Spuybroek
Vlaardingen
13:59
13:42
226
Rafael Mendes Monteiro
Emmausschool
13:59
13:47
227
Pavan Mahangi
Shri Saraswatieschool
14:00
13:57
228
Jim van der Raad
Vlaardingen
14:00
13:44
229
Jeffrey Vredenbregt
Vlaardingen
14:04
13:44
230
Samar Harnam
Shri Saraswatieschool
14:04
13:58
231
Marwan el Bali
OBS Delfshaven Palet
14:06
13:58
232
Abdelkarim el Khattouti
Obs Delfshaven
14:06
14:05
233
Mashel Tap
Obs de Triangel
14:06
13:48
234
Mike van der Graaf
De Christophoor
14:07
14:00
235
Serhat Ersoz
Dominicusschool
14:08
14:04
236
Kaj de Kom
CBS Het Spectrum
14:10
13:53
237
Quint Steentjes
CBS Het Spectrum
14:15
13:57
238
Justin Nova Smit
CBS Het Spectrum
14:20
14:02
239
Oswaldo Bluekens
Nicolaasschool
14:20
14:16
240
Angelo Verhoef
Hoogvliet Rotterdam
14:20
14:13
241
Julian van Wijk
Heenvliet
14:21
14:09
242
Itasham Sheikh
Ibn-i Sina
14:22
14:14
243
Berkay Kenis
OBS Finlandia
14:23
14:23
244
Fatih Emre Ergun
Ibn-i Sina
14:26
14:14
245
Youssef Belhadj
OBS Finlandia
14:27
14:27
246
Sil van Buren
Oostvoorne
14:28
14:18
247
Tiebe Kluijtmans
Oostvoorne
14:28
14:19
248
Mick van Zwieten
Oostvoorne
14:28
14:19
249
Rithik Nerain
Shri Saraswatieschool
14:29
14:23
250
Robin Appeldoorn
Papendrecht
14:30
14:12
251
Ibrahim Sekak
Rotterdam
14:35
14:25
252
Tigo Swager
Hoogvliet Rotterdam
14:37
14:24
253
Emmanuel David Miranda Go
Emmausschool
14:38
14:24
254
Rick Benjamin Mallens
Sprint
14:39
14:16
255
Mert Lamba
OBS Finlandia
14:42
14:42
256
Simon Steeg
Hoogvliet Rotterdam
14:42
14:35
257
Jaero Tholen
Stephanusschool
14:42
14:35
258
Robbie Busman
de fontein
14:43
14:30
259
Selman Kaplan
OBS Finlandia
14:43
14:40
260
Kaan Kelezoglu
Obs de Triangel
14:45
14:43
261
Bedirhan Ayik
Emmausschool
14:46
14:32
262
Dustin van Haren
OBS Finlandia
14:48
14:43
263
Ivan Neves Almeida
Talmaschool
14:56
14:46
264
Marley van der Sar
Obs de Triangel
14:58
14:52
265
Chakir van de Kleijn
Talmaschool
14:59
14:48
266
Rick van Doorn
Assen
15:00
14:39
267
Noah Post
Albert Schweitzer
15:04
15:03
268
Damian Slobbe
Oud-Beijerland
15:04
14:52
269
Berkehan Perk
Obs de Triangel
15:14
14:58
270
Irwin Weeks
Oscar Romeroschool
15:25
15:22
271
Nabil Bourghanzour
de fontein
15:36
15:24
272
Zeynep Buyukatak
Oscar Romeroschool
15:40
15:26
273
Ibrahim Avci
De provenier
15:43
15:40
274
Roeland Diepenbroek
De provenier
15:53
15:45
275
Marc van Rossum
Sint-Montfort
16:01
15:36
276
Startnummer 3149
Nicolaasschool
16:01
15:57
277
Habtom
Nicolaasschool
16:02
15:59
278
Khizer Anees Raza
Nicolaasschool
16:04
16:01
279
Eloy Sommerville
De Korf
16:10
16:08
280
Tayfun Gucer
Talmaschool
16:12
16:02
281
Giandro Marchena
obs Blijvliet
16:22
16:19
282
Emre Arslan
Talmaschool
16:25
16:23
283
Ivo Duba
De Kleine Prins
16:36
16:21
284
Irem Ozlerk
CBS Het Spectrum
16:41
16:27
285
Abdul Alparslan
obs Blijvliet
16:42
16:38
286
Yusuf Muse
Accent Centrum
16:44
16:41
287
Salahedinne Talhaoui
Obs Delfshaven
16:45
16:31
288
Hassan el Kaddouri
obs Blijvliet
16:56
16:54
289
Jeroen Nijveld
Obs de Triangel
17:06
16:46
290
Tristan Omen
De bavokring
17:15
16:51
291
Burak Dogan
Oscar Romeroschool
17:35
17:33
292
Mustafa Suverekli
Calvijn Vreewijk
17:47
17:45
293
Ayoub el Jaddarti
Stephanusschool
18:01
18:01
294
Boran Balik
obs Blijvliet
18:14
18:09
295
Tarik Smaaili
OBS Finlandia
18:49
18:45
296
Fanbin Jing
Emmausschool
21:37
21:25
M1012, 2.5 KM(10-15JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Veldhoen
Nederland
8:38
8:38
2
Alicia van Welie
Voorne Atletiek
9:22
9:21
3
Loes Brand
AV '47
9:39
9:35
4
Jasmijn Baptist
Texel
9:49
9:45
5
Hannah den Engelse
PAC
9:59
9:48
6
Veroni Stolk
Hellevoetsluis
10:22
10:20
7
Ilvia Hederik
Nederland
10:29
10:25
8
Fleur Theeven
Sittard
10:41
10:37
9
Danique Dukers
De Driemaster
10:45
10:40
10
Elmira van Zuijdam
Rotterdam Atletiek
10:55
10:47
11
Suzanne Meurs
Hellevoetsluis
10:55
10:54
12
Emma Struijs
Voorne Atletiek
11:02
11:00
13
Maaike Lesuis
Voorne Atletiek
11:03
11:01
14
Natasa Petrovic
Stephanusschool
11:05
10:46
15
Birte Veldman
CBS Het Spectrum
11:09
10:54
16
Romée van de Lavoir
KBS De Horizon
11:14
10:56
17
Debora Hofwegen
Passaat
11:20
11:16
18
Nora-Luca Soree
PAC
11:24
11:20
19
Mella Groeneweg
Rotterdam
11:28
11:25
20
Romy Seher
Nederland
11:30
11:24
21
Pleun de Haas
Rotterdam
11:31
11:15
22
Rachel van der Voorden
Nederland
11:32
11:26
23
Anissa Benquku
Stephanusschool
11:39
11:20
24
Angela de Vries
De Driemaster
11:46
11:42
25
Abigail Place
De Driemaster
11:47
11:43
26
Ashley da Costa
de fontein
11:47
11:32
27
Tessa de Kom
CBS Het Spectrum
11:49
11:30
28
Daisy Verburg
Ds. J.J. Buskesschool
11:50
11:44
29
Roos Smit
CBS Het Spectrum
11:53
11:33
30
Marwa Akalay
ODBS Pierre Bayle
11:56
11:44
31
Fleur ten Broecke
De Kleine Prins
12:05
11:49
32
Najoua el Oikili
Oscar Romeroschool
12:09
12:04
33
Mayranthy Thodé
Calvijn Vreewijk
12:11
12:01
34
Kim Hameeteman
Sint Leonardusschool
12:12
12:03
35
Nadine Meijboom
Spijkenisse
12:15
11:56
36
Rosa Nap
Albert Schweitzer
12:17
12:09
37
Mijke Kapsenberg
Albert Schweitzer
12:18
12:09
38
Sanne IJsselstein
Nederland
12:18
12:12
39
Laura Bliek
Albert Schweitzer
12:18
12:09
40
Afenaisa Rozenstein
De Korf
12:27
12:25
41
Sushmita Parbhudayal
de fontein
12:28
12:14
42
Faith Promes
ODBS Pierre Bayle
12:30
12:16
43
Ouiam Ouallal
Calvijn Vreewijk
12:36
12:26
44
Gysa Vliegenthart
Maassluis
12:38
12:21
45
Eva Nooteboom
Heenvliet
12:38
12:27
46
Anne Caljouw
Ridderkerk
12:39
12:25
47
Michelle Dawson
Emmausschool
12:40
12:27
48
Fleur Stigter
Rotterdam
12:42
12:19
49
Liza van der Sluis
Wilhelminaschool
12:43
12:24
50
Isabel van Santbrink
JC Dragon's Heart Europe
12:45
12:33
51
Isabelle Kemper
JC Dragon's Heart Europe
12:45
12:33
52
Anna Vroom
JC Dragon's Heart Europe
12:45
12:33
53
Lani van Dongen
Heenvliet
12:48
12:36
54
Jet van 't Hoff
JC Dragon's Heart Europe
12:51
12:40
55
Anna Gerding
De Kleine Prins
12:51
12:35
56
Youssra Belmoussa
Emmausschool
12:53
12:40
57
Julia Gerla
Vlaardingen
12:54
12:32
58
Julia Buurman
's-Gravendeel
12:54
12:32
59
Britney Bockkom
Schiedam
12:55
12:32
60
Alisha den Heijer
Rotterdam
12:55
12:35
61
Yina Chen
Talmaschool
12:58
12:53
62
Eva van der Helm
Berkel en Rodenrijs
12:59
12:47
63
Joyce van den Bos
Albert Schweitzer
12:59
12:54
64
Famke van Tillo
Rotterdam
13:00
12:55
65
Rixte Absil
De provenier
13:00
12:52
66
Sienna Rosalina Reto
De Kleine Prins
13:02
12:57
67
Kelly van den Bergh
De Korf
13:04
12:48
68
Isa Nooijen
JC Dragon's Heart Europe
13:07
12:54
69
Noa Warren
CBS Het Spectrum
13:07
12:49
70
Chaima Fadis
Ibn-i Sina
13:08
13:06
71
Sophie van Vreedendaal
Ds. J.J. Buskesschool
13:09
13:03
72
Francisca Reijnen
Wilhelminaschool
13:09
12:50
73
Lize Davelaar
Wilhelminaschool
13:09
12:50
74
Charifa Aarab
De Korf
13:10
13:05
75
Miryam Alkarakpei
OBS Finlandia
13:15
13:14
76
Tiffany de Jong
Rotterdam
13:21
13:20
77
Dèmeny Gloudi
Spijkenisse
13:23
13:15
78
Lente Neefjes
Ds. J.J. Buskesschool
13:25
13:02
79
Britt Moraal
Ds. J.J. Buskesschool
13:25
13:01
80
Mariëlle Meijboom
Spijkenisse
13:26
13:06
81
Sietske Roos
Rotterdam
13:28
13:02
82
Joleen van der Lee
Schiedam
13:33
13:23
83
Rosalita Phillip
Nicolaasschool
13:34
13:31
84
Shanais Monteira Miranda
Nicolaasschool
13:37
13:34
85
Tessa de Keijzer
Hellevoetsluis
13:37
13:23
86
Liza van der Spek
Sint Leonardusschool
13:40
13:30
87
Anne-Sophie van Hooft
Sint Leonardusschool
13:40
13:30
88
Fatima Bensiali
Stephanusschool
13:41
13:22
89
Luna Huizer
HCB MD7
13:45
13:27
90
Roos Wolgen
CBS Het Spectrum
13:46
13:25
91
Esmee Hoozemans
Nieuwerkerk ad IJssel
13:47
13:43
92
Esli Esen
Andries van der Vlerk
13:47
13:44
93
Mandy Tolenaars
Sint Leonardusschool
13:47
13:36
94
Naomi van Duijn
Delft
13:48
13:31
95
Pietra Justus
Talmaschool
13:48
13:43
96
Fleur van Buuren
Sint Leonardusschool
13:49
13:38
97
Delal Alkaya
Nicolaasschool
13:50
13:47
98
Annouck Koster
HCB MD7
13:50
13:32
99
Merel Kuindersma
HCB MD7
13:50
13:31
100
Emma Eendhuizen
Rotterdam
13:54
13:29
101
Fadoua Bouznada
Emmausschool
13:54
13:41
102
Catheleine Hoek
De Kleine Prins
13:55
13:38
103
June Buunpoo
Talmaschool
13:55
13:52
104
Isabelle van Ochten
HCB MD7
13:55
13:35
105
Roos Koster
HCB MD7
13:55
13:35
106
Elise Isaack
De Kleine Prins
13:57
13:40
107
Celainy Obispo
Calvijn Vreewijk
13:59
13:49
108
Hajar Chaouch
Nicolaasschool
14:00
13:56
109
Jowanna Ribeiro
Oscar Romeroschool
14:04
13:50
110
Vévye van Eijmeren
De Kleine Prins
14:05
13:47
111
Carmen van de Bos
De Kleine Prins
14:05
13:47
112
Samia Ankoum
Obs de Triangel
14:06
13:47
113
Ellaine Beekenkamp
CBS Het Spectrum
14:06
13:46
114
Jasmine Lake
CBS Het Spectrum
14:06
13:47
115
Renée van der Velden
Rotterdam
14:07
13:58
116
Chaimae Azerkan
Oscar Romeroschool
14:12
14:09
117
Louise van Aggelen
Berkel en Rodenrijs
14:12
14:03
118
Ritika Kasi
Shri Saraswatieschool
14:13
14:06
119
Anouk Dirven
De Plevier
14:15
14:05
120
Siham Bel Hadj
OBS Delfshaven Palet
14:19
14:14
121
Lieke De Bondt
Geervliet
14:20
14:10
122
Floor Speelpenning
Heenvliet
14:20
14:10
123
Isabel Smit
HCB MD7
14:21
14:01
124
Susanne Bakker
HCB MD7
14:23
14:03
125
Pien Kraamwinkel
JC Dragon's Heart Europe
14:24
14:12
126
Noortje vd Dorpel
JC Dragon's Heart Europe
14:24
14:12
127
Badria Ben Khey
Oscar Romeroschool
14:26
14:11
128
Isabel Heikoop
Rotterdam
14:27
14:08
129
Marit Vlek
Rotterdam
14:27
14:09
130
Nisrine Ouchan
Calvijn Vreewijk
14:27
14:17
131
Anna Willemse
De Kleine Prins
14:28
14:23
132
Anmol Warya
Shri Saraswatieschool
14:28
14:22
133
Shaniqua Plukker
Calvijn Vreewijk
14:28
14:18
134
Xannelou van der Horst
CBS Het Spectrum
14:29
14:11
135
Sandy Almeida
Calvijn Vreewijk
14:29
14:19
136
Iris Vroegindeweij
CBS Het Spectrum
14:30
14:09
137
Borbardha Berisha
obs Blijvliet
14:31
14:25
138
Tessa Blom
Sint Leonardusschool
14:32
14:24
139
Kim de Kruijff
HCB MD7
14:32
14:12
140
Puck Bijl
Sint Leonardusschool
14:32
14:25
141
Robin Braal
HCB MD7
14:33
14:15
142
Robin de Goeij
HCB MD7
14:33
14:13
143
Lara Weenink
HCB MD7
14:34
14:14
144
Puck Egeter
HCB MD7
14:34
14:14
145
Kieke van Schaik
HCB MD7
14:34
14:15
146
Samantha Sparnaay
Spijkenisse
14:36
14:18
147
Romy Kunen
Spijkenisse
14:36
14:18
148
Mieke Kramer
Rotterdam
14:37
14:30
149
Zoe Monteiro
Nicolaasschool
14:39
14:36
150
Naygelica Thomas
De Christophoor
14:44
14:40
151
Sue-Ellen Felipa
De Christophoor
14:44
14:41
152
Emilie van Deursen
Rotterdam
14:45
14:43
153
Irem Kontas
Emmausschool
14:53
14:36
154
Rimeely Hook
Obs Delfshaven
14:54
14:41
155
Mariem Tahtahi
Oscar Romeroschool
14:54
14:40
156
Madelief Knijnenburg
Albert Schweitzer
14:56
14:32
157
Hajar Faris
Oscar Romeroschool
14:56
14:51
158
Inez van der Steen
Rotterdam
14:57
14:31
159
Sanae el Fakrouni
Oscar Romeroschool
15:08
14:54
160
Sana Tarrahi
Calvijn Vreewijk
15:09
14:58
161
Julia Rooda
Albert Schweitzer
15:11
14:46
162
Marie-Louise Diaby
Talmaschool
15:12
15:09
163
Khadeeja Raza
Albert Schweitzer
15:14
15:10
164
Anouk Gouijn Stook
HCB MD7
15:15
14:56
165
Shalimar Sirvania
Obs de Triangel
15:15
14:56
166
Dalila Mellouk
obs Blijvliet
15:15
15:08
167
Roosmarijn Baselier
De Vierambacht
15:15
14:53
168
Imane
De bavokring
15:18
15:15
169
Maissae
De bavokring
15:18
15:14
170
Merve Sahin
CBS Het Spectrum
15:24
15:10
171
Joyce Ramos
Obs Delfshaven
15:29
15:04
172
Sumaya Abdisayed Husein
Obs Delfshaven
15:29
15:22
173
Rüveyha Kahveci
Sint-Montfort
15:30
15:13
174
Kadiatou Lamarana Ly
obs Blijvliet
15:31
15:24
175
Sara Tahiri
Emmausschool
15:35
15:23
176
Rachel dos Santos Cordoso
OBS Delfshaven Palet
15:35
15:27
177
Selen Kaplan
Emmausschool
15:35
15:20
178
Dilara Keskin
Oscar Romeroschool
15:37
15:17
179
Berfin Tok
obs Blijvliet
15:40
15:31
180
Salwa Harreman
De bavokring
15:41
15:37
181
Surien Samboe
obs Blijvliet
15:48
15:40
182
Selma Mechbal
Sint-Montfort
15:51
15:24
183
Chantal Risseeuw
Ds. J.J. Buskesschool
15:53
15:29
184
Irem Gunbatti
obs Blijvliet
15:55
15:46
185
Meryem Koker
Oscar Romeroschool
15:56
15:43
186
Sophie de Nijs
Rotterdam
15:59
15:36
187
Shamirah Rozenblad
De Korf
16:02
15:45
188
Felicity Promes
ODBS Pierre Bayle
16:03
15:49
189
Hanaan Cruz
Nicolaasschool
16:07
16:04
190
Femke van Dijk
Schiedam
16:10
15:53
191
Danycia Feller
Emmausschool
16:11
15:58
192
Zeneb Elshora
Talmaschool
16:11
16:08
193
Shundell Leming
De Christophoor
16:12
16:09
194
Aleyna Yazir
CSG Calvijn Lombardijen
16:14
16:14
195
Tessa Kounalis
Obs de Triangel
16:17
16:01
196
Jennifer Flisar
Obs de Triangel
16:18
16:02
197
Doga Yigitler
Ds. J.J. Buskesschool
16:24
16:00
198
Naíde Martins Reis Brito
Emmausschool
16:27
16:14
199
Helen Lyassu
Obs Delfshaven
16:31
16:16
200
Ilse van Ommeren
obs Blijvliet
16:32
16:25
201
Ira Hendriks
Obs de Triangel
16:44
16:31
202
Zelal Bag
CBS Het Spectrum
16:49
16:32
203
Iris Batenburg
JC Dragon's Heart Europe
16:51
16:39
204
Daisy van Oeveren
JC Dragon's Heart Europe
16:52
16:41
205
Hayal Sahingoz
obs Blijvliet
16:56
16:48
206
Romy Potze
Hoogvliet Rotterdam
17:05
16:47
207
Luna Sandra Wouters
De bavokring
17:12
16:48
208
Siham Afkir
Obs Delfshaven
17:14
17:06
209
Felicety Hoste
OBS Delfshaven Palet
17:15
17:05
210
Fatma Alici
OBS Delfshaven Palet
17:15
17:06
211
Mehtap Cicek
obs Blijvliet
17:23
17:16
212
Damita van Bommel
De Plevier
17:25
17:08
213
Kother Amin
Ibn-i Sina
17:33
17:32
214
Hajar Afroukh
obs Blijvliet
17:34
17:26
215
Sevde Sevinckan
Ibn-i Sina
17:36
17:34
216
Habibah Gul
obs Blijvliet
17:38
17:29
217
Chaimae el Ouassghiri
Oscar Romeroschool
17:38
17:24
218
Sidika Han
obs Blijvliet
17:39
17:31
219
Ebrar Solak
Emmausschool
17:50
17:35
220
Diana van Leeuwen
Sint-Montfort
18:03
17:39
221
Rebecca Kimmel
Sint-Montfort
18:03
17:39
222
Rania Bouhany
ODBS Pierre Bayle
18:11
17:58
223
Ruveyda Karaca
obs Blijvliet
18:13
18:06
224
Najla "l Barani
obs Blijvliet
18:14
18:08
225
Hale Koruyucu
obs Blijvliet
18:14
18:06
226
Joen Lima
De Korf
18:22
17:57
227
Judy Werleman
De Korf
18:24
18:00
228
Ema Salic
CBS Het Spectrum
18:36
18:21
J1315, 2.5 KM(10-15JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Naaijer
Nederland
7:32
7:32
2
Alesys Brunel
Le Portel
7:39
7:39
3
Biagio van der Straaten
Ilion
8:08
8:08
4
Thomas Noteboom
Nederland
8:15
8:15
5
Issam Er-Rabhi
Sparta
8:25
8:25
6
Abel Lefranc
Issoudun
8:28
8:27
7
Stan Jansen
Rotterdam Atletiek
8:36
8:36
8
Naresh Dolman
Calvijn Vreewijk
8:54
8:53
9
Dani Caeiro Mouzo
Nederland
8:57
8:55
10
Jarin Hedzer van der Kooi
Impala
8:58
8:58
11
David Ramos Olveira
Nicolaasschool
8:58
8:58
12
Seth van Savooijen
CBS Het Spectrum
9:10
9:06
13
Jop van Heemst
Flakkee
9:26
9:26
14
Ruben Scholte
Rotterdam
9:35
9:31
15
Soufyan Tarrahi
CSG Calvijn Lombardijen
9:35
9:33
16
Pim Groen
Voorne Atletiek
9:40
9:40
17
Lex Haanskorf
Rotterdam
9:43
9:39
18
Yari Haagsma
Rotterdam
9:47
9:45
19
Jorg Ligthart
Voorne Atletiek
9:55
9:54
20
Murat Boudal
Calvijn Vreewijk
9:58
9:56
21
Aymen
De bavokring
9:59
9:58
22
Hamza Bakour
Calvijn Vreewijk
10:00
9:59
23
Aness Igalla
CSG Calvijn Lombardijen
10:10
10:08
24
Gijs de Groot
Calvijn Vreewijk
10:11
10:09
25
Anass Younousse
Calvijn Vreewijk
10:17
10:16
26
Ayoub Aoualadhaddou
Calvijn Vreewijk
10:17
10:17
27
Yassin Tarrahi
Calvijn Vreewijk
10:22
10:17
28
Aart Valat
Rotterdam
10:25
10:25
29
Sebastiaan Martin
Voorne Atletiek
10:26
10:26
30
Lucas Goudman
Calvijn Vreewijk
10:28
10:22
31
Samir El Bouiaidi
OBS Finlandia
10:30
10:28
32
Quinten Algra
Rotterdam
10:30
10:28
33
Octavio Doelwijt
CSG Calvijn Lombardijen
10:30
10:27
34
Mohamed Ouardy
CSG Calvijn Lombardijen
10:30
10:29
35
Lasse l' Istelle
Berkel en Rodenrijs
10:40
10:37
36
Olivier Grauss
Voorne Atletiek
10:42
10:40
37
Jamie dos Santos
Obs de Triangel
10:45
10:45
38
Micha Dekker
Calvijn Vreewijk
10:47
10:44
39
Rick Willemstein
Nederland
10:47
10:44
40
Lars Boertjes
Klaaswaal
10:47
10:45
41
Bas Belder
Nieuw-Lekkerland
10:48
10:47
42
Bram Theeven
Sittard
10:57
10:55
43
Rociano Ramkisoen
Nederland
11:04
11:04
44
Lars Boertien
Nederland
11:12
11:11
45
Achraf Reyani
CSG Calvijn Lombardijen
11:15
11:14
46
Yunus Coban
Sint-Montfort
11:27
11:25
47
Kevin Jansen
Rotterdam
11:30
11:27
48
Halil Avci
obs Blijvliet
11:34
11:31
49
Max van Beurden
Rotterdam
11:38
11:36
50
Brandon Simmonds
CSG Calvijn Lombardijen
12:01
11:58
51
Rens van Staveren
Rotterdam
12:05
12:02
52
Hugo Jak
Sint-Montfort
12:08
12:04
53
Xavier Dullens
Hoofddorp
12:12
12:10
54
Muhammed Dinc
Calvijn Vreewijk
12:17
12:17
55
Toine van der Pluijm
Calvijn Vreewijk
12:52
12:50
56
Yoran den Heijer
Rotterdam
12:54
12:53
57
Joshua Sabajo
Calvijn Vreewijk
13:16
13:11
58
Max Kroonen
vv Dubbeldam
13:37
13:15
59
Steven van de Velde
vv Dubbeldam
13:48
13:24
60
Jeremy Cool
JC Dragon's Heart Europe
14:04
14:03
61
Ali el Bazghouti
Calvijn Vreewijk
14:04
14:02
62
Dario Siric
CSG Calvijn Lombardijen
15:23
15:22
63
Joao Costa Sa
OBS Finlandia
15:24
15:23
64
Chris Kokee
Capelle aan den IJssel
15:51
15:47
65
Thanu Thambiaiyah
Calvijn Vreewijk
16:07
16:00
66
Çan Yücel
CSG Calvijn Lombardijen
16:25
16:25
67
Dynaigelly Francisca
Vlaardingen
20:54
20:51
M1315, 2.5 KM(10-15JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ashley Melcherts
Nederland
7:49
7:49
2
Kristel van den Berg
Fortuna
7:50
7:50
3
Diane van Es
PAC
8:17
8:17
4
Lisa Kroon
Nederland
8:28
8:28
5
Lois Stokkers
Nederland
8:41
8:39
6
Veerle Ooink
AV '40
9:07
9:06
7
Leannah Sies
Flakkee
9:26
9:26
8
Yosta de Stigter
Nederland
9:31
9:31
9
Maud Blokzijl
Nederland
9:37
9:37
10
Judith Lodder
Flakkee
9:43
9:43
11
Puck van Wiltenburg
Hercules
9:47
9:47
12
Famke Kooreman
Nederland
10:28
10:27
13
Robin Hassing
Fortuna
11:06
11:03
14
Karlijn Pap
CBS Het Spectrum
11:06
11:02
15
Shirley Adney
O.B.S. de Tuimelaar
11:19
11:19
16
Dian Slooff
Nederland
11:22
11:21
17
Youssra el Aita
Calvijn Vreewijk
11:29
11:26
18
Iza van den Baar
Rotterdam
11:38
11:36
19
Danielle de Jong
Ridderkerk
11:39
11:35
20
Britt Eygendaal
Poortugaal
11:41
11:38
21
Nina Konijnenburg
Poortugaal
11:44
11:40
22
Fréderique Post
Moordrecht
11:55
11:51
23
Annelise Pap
CBS Het Spectrum
12:17
12:13
24
Cynthia Almeida
Calvijn Vreewijk
12:32
12:29
25
Noa Hollemans
Vlaardingen
12:43
12:40
26
Femke Bosch
Vlaardingen
12:43
12:40
27
Christine Engelmoer
JC Dragon's Heart Europe
12:48
12:46
28
Randa Basheer
CBS Het Spectrum
12:51
12:46
29
Kaoutar Hassaïne
Calvijn Vreewijk
13:18
13:18
30
Catarina da Silva Ferreir
CSG Calvijn Lombardijen
13:18
13:18
31
Marjolein In der Maur
Krimpen aan de Lek
13:21
13:17
32
Manouk van Aalst
Nieuw-Vennep
13:21
13:17
33
Schania Baez Schipper
Obs de Triangel
13:25
13:20
34
Jennifer Schellevis
Rotterdam
13:28
13:23
35
Cherrianne Sabajo
Calvijn Vreewijk
13:48
13:46
36
Jorina Peene
Barendrecht
13:53
13:50
37
Barbara van Meijeren
JC Dragon's Heart Europe
14:00
13:57
38
Chandra Verhoeckx
Calvijn Vreewijk
14:09
14:06
39
Maaike Zonneveld
CBS Het Spectrum
14:15
14:10
40
Alisha Rozenblad
Calvijn Vreewijk
14:29
14:26
41
Seyma Kocyigit
Calvijn Vreewijk
14:39
14:39
42
Claudia Gomes
Calvijn Vreewijk
15:06
15:02
43
Chayenne van den Langenbe
Calvijn Vreewijk
15:12
15:08
44
Danielle Hoozemans
Nieuwerkerk ad IJssel
15:41
15:37
45
Samarawet Desta
Calvijn Vreewijk
15:50
15:48
46
Anouk Albers
CBS Het Spectrum
16:00
15:55
47
Rebeca Pusçasu
Sint-Montfort
16:17
16:14
48
Amanda van Herk
Sint-Montfort
16:17
16:13
49
Oumaima Kharbach
Sint-Montfort
18:35
18:30
50
Fatima Lamnaouar
Sint-Montfort
18:35
18:30
51
Naida Pivic
Sint-Montfort
18:41
18:36
52
Zhiwen Chen
Calvijn Vreewijk
21:17
21:15
53
Ouassima Afkir
Sint-Montfort
21:17
21:12
54
Büsra Çifci
Sint-Montfort
21:17
21:12
www.marathonrotterdam.nl
Uitslagen.nl
01-05-2015 14:43