| | | | | Uitslagenlijst 9e Vrieling Hardenberg City Run
Hardenberg - Vrijdag 19 april 2013
HEREN, 750 M G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon Brockman Hi5Club
Coevorden
3:43
3
Maarten Mittendorff Hi
Coevorden
4:03
11
Bertjan Heersmink Hi5C
Coevorden
5:01
DAMES, 750 M G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Janiek Hutten
G-Voetbal Hardenberg
5:30
6
Annemiek Willems
Hardenberg
5:34
8
Marjolein Wolters Hi5C
Coevorden
5:54
9
Marieke Dubbink
Hardenberg
5:55
10
Gradie Baarslag
Hardenberg
6:03
11
Hermien Kappert Hi5Clu
Coevorden
6:10
J-6, 750 M BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Sikkenga
CBS De Bloemenhof
2:15
2:15
2
Dim Otten
CBS De Kastanjehof
3:13
3:13
3
Julius Hofsink
CBS Ds. Koningsberge
3:23
3:23
4
Stijn ten Napel
CBS Ds. Koningsberge
3:24
3:24
5
Jesper de Boer
CBS De Regenboog
3:25
3:25
6
Thije Oelen
CBS De Bloemenhof
3:27
3:27
7
Milan Berger
CBS De Bloemenhof
3:31
3:31
8
Yarel Soer
CBS De Regenboog
3:32
3:32
11
Luuk van der Kwaak
CBS Spreng-el
3:43
3:43
12
Tim Ramaker
CBS De Marsweijde
3:46
3:46
13
Jorn Zandman
CBS De Kastanjehof
3:46
3:43
14
Jari Hakkers
CBS De Regenboog
3:46
3:46
15
Roelof Timmerman
CBS 't Kompas Radewi
3:46
3:46
16
Joost Meilink
CBS De Marsweijde
3:47
3:42
17
Keen Withaar
CNBS Windesheim
3:48
3:48
18
Joran ter Wijlen
CBS De Akker
3:49
3:49
19
Ivar Aalderink
CBS De Regenboog
3:53
3:53
20
Arie Veurink
CBS De Marsweijde
3:54
3:51
22
Mark Hamhuis
CBS De Marsweijde
3:56
3:56
23
Merijn Smilde
CBS De Elzenhof
3:58
3:58
25
Elias Westerhof
CBS De Marsweijde
4:00
4:00
26
Niel van der Veen
CBS 't Kompas Radewi
4:01
4:01
27
Matthijs Landstra
CBS De Marsweijde
4:02
3:59
28
Mathijs Stoeten
CBS De Marsweijde
4:02
4:02
30
Daniël Lenters
CBS De Vlinder
4:05
4:04
31
Roan Oskam
CBS De Bloemenhof
4:05
4:05
32
Robbie Kelder
CBS De Kastanjehof
4:06
4:02
33
Julian Veenstra
CBS De Elzenhof
4:07
4:07
34
Milan Richterink
CBS Spreng-el
4:07
4:07
36
Justin Hakkers
CBS De Akker
4:11
4:10
37
Luca Aufderhaar
OBS Baalder
4:15
4:15
38
Arne Kikkert
GBS Ds. G. Doekessch
4:15
4:10
40
Senne Schottert
CBS De Akker
4:16
4:16
41
Kasper Mink
CBS De Marsweijde
4:16
4:11
42
Thijs Kuilder
CBS Groen v Prinster
4:16
4:13
43
Ferron Wennemars
CBS De Regenboog
4:17
4:16
44
Stef Schuurhuis
CBS De Bron
4:18
4:14
45
Richard Pullen
GBS De Morgenster
4:18
4:18
46
Sven Platjes
CBS De Marsweijde
4:18
4:18
47
Stefan Dorman
CBS De Marsweijde
4:19
4:15
48
Nathan Kampinga
CBS De Regenboog
4:19
4:19
49
Floris Sala
CBS De Vlinder
4:21
4:21
50
Mika Terwel
CBS De Marsweijde
4:23
4:21
52
Mees Drenthen
CBS De Marsweijde
4:25
4:25
53
Coen ten Brinke
CBS De Marsweijde
4:27
4:22
54
Pim Gerrits
CBS De Marsweijde
4:27
4:27
55
Julian Zomer
CBS De Elzenhof
4:28
4:28
56
Thomas Luisman
CBS Ds. Koningsberge
4:30
4:30
57
Stijn Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
4:30
4:30
58
Sil Altena
OBS 't Spectrum
4:32
4:32
59
Justin Saadhoff
GBS Dr. A. Risaeus
4:33
4:33
60
Mathijs Bouck
CBS De Marsweijde
4:36
4:36
61
Stan Meijer
CBS De Bloemenhof
4:39
4:39
63
Anouk Meerholz
GBS Ds. G. Doekessch
4:42
4:42
64
Mees van de Belt
CBS De Vlinder
4:43
4:43
66
Sem Potgieter
GBS De Morgenster
4:45
4:45
68
Remco Veltink
CBS De Wiekslag
4:47
4:47
69
Twan van Eersel
CBS De Marsweijde
4:47
4:45
70
Micha Janssens
CBS De Bloemenhof
4:49
4:49
71
Milan van de Klippe
CBS De Regenboog
4:51
4:48
73
Koen Haandrikman
CBS 't Kompas Radewi
4:52
4:52
74
Simon Buist
GBS De Morgenster
4:53
4:53
75
Yorrick Klaver
CBS De Bloemenhof
4:54
4:54
76
Julian Spijkers
CBS De Akker
4:56
4:56
77
Ruben Warmink
CBS De Bloemenhof
4:58
4:56
78
Daan Schepers
CBS De Bloemenhof
4:59
4:59
79
Javier Fokke
CBS De Marsweijde
4:59
4:59
80
Jitse Soeten
CNBS Windesheim
4:59
4:59
81
Ruben van den Akker
CBS De Marsweijde
5:00
5:00
82
Marcus Braker
CBS De Akker
5:00
5:00
83
Steven Waterink
CBS 't Kompas Radewi
5:01
5:01
84
Tycho Hudepol
CBS De Akker
5:01
5:01
85
Bastien Meijer
CBS De Elzenhof
5:02
5:00
86
Ingmar Everhardus
CBS De Ark
5:03
5:03
87
Quirijn Blonk
CBS De Marsweijde
5:03
5:03
88
Finn Brakke
CBS Groen v Prinster
5:03
5:00
89
Dylan Overweg
CBS De Bloemenhof
5:07
5:07
90
Jelle Harsevoort
GBS De Morgenster
5:07
5:07
91
Stef Runherd
CBS De Bloemenhof
5:09
5:09
93
Bjorn Hakkers
CBS De Akker
5:11
5:09
94
Tim Becker
CNBS Windesheim
5:12
5:12
96
Noud Dimmendaal
CBS De Akker
5:14
5:14
97
Levi Wagenaar
CBS De Marsweijde
5:14
5:14
98
Tim Snijders
CBS De Marsweijde
5:14
5:14
100
Rolf-Arend Vogelaar
CBS De Kastanjehof
5:15
5:12
102
Joost Hillebrand
CBS De Marsweijde
5:16
5:16
103
Bjorn van der Veen
CBS De Marsweijde
5:16
5:11
104
Gerran Jurjens
CBS De Bloemenhof
5:20
5:20
105
Niek van der Kolk
CBS De Akker
5:21
5:21
106
Devin Spanjaard
CNBS Windesheim
5:22
5:22
107
Milan Platjes
CNBS Windesheim
5:25
5:25
109
Rev Huisinga
CBS De Bloemenhof
5:26
5:26
110
Sepp Schipper
CBS De Bloemenhof
5:26
5:23
111
Jarik Nijman
CNBS Windesheim
5:28
5:28
112
Jens van Beest
OBS Cantecleer
5:29
5:26
113
Thies Hultink
CBS De Bloemenhof
5:33
5:33
114
Vincent de Ronde
CBS De Regenboog
5:34
5:34
115
Kai Kappert
OBS 't Spectrum
5:34
5:34
116
Teun Olthoff
OBS 't Spectrum
5:34
5:34
117
Joep Olthof
OBS 't Spectrum
5:34
5:34
118
Niels Runhaar
CBS De Marsweijde
5:35
5:35
119
Jurgen ter Wijlen
CBS De Akker
5:37
5:37
120
Thom Jurgens
CBS De Elzenhof
5:37
5:37
122
Roy Kelder
CBS De Kastanjehof
5:43
5:43
124
Tygo Veldman
CBS De Elzenhof
5:50
5:50
125
Thijmen Lenters
CBS De Marsweijde
5:51
5:51
126
Jesse Hofstede
GBS De Morgenster
5:53
5:53
127
Barte Lamberink
CBS De Marsweijde
5:53
5:53
128
Anando Robat
CBS De Bloemenhof
5:57
5:52
129
Niels van Middendorp
OBS Baalder
5:58
5:58
130
Tim Mulder
CBS De Marsweijde
5:58
5:56
131
Sven Plaggenmarsch
OBS Baalder
5:58
5:56
132
Milon Drenth
CBS De Marsweijde
5:59
5:59
133
Liam Drenth
CBS De Marsweijde
6:00
6:00
134
Thijs Vedelaar
CBS De Marsweijde
6:00
6:00
135
Jarvi Gouweleeuw
CBS De Marsweijde
6:01
6:01
136
Loïs Jansen
CBS De Bloemenhof
6:03
6:03
138
Marijn Heersmink
CBS De Marsweijde
6:04
6:03
139
Tim Zagema
CBS Rheezerveen
6:05
6:05
140
Jip Stroeve
CBS De Marsweijde
6:06
6:06
141
Rowan Martens
CBS De Akker
6:07
6:07
142
Sten van Dijk
CBS De Vlinder
6:07
6:03
143
Milan Kiwiet
CBS 't Kompas Radewi
6:12
6:12
144
Stijn van den Akker
CBS De Marsweijde
6:13
6:13
145
Nout L'Herminez
CBS De Marsweijde
6:14
6:14
146
Teije Hamer
CBS De Marsweijde
6:21
6:21
147
Milan Wassink
CBS De Elzenhof
6:24
6:24
148
Max Pullen
OBS 't Spectrum
6:24
6:24
149
Julian Langius
CBS De Bloemenhof
6:29
6:29
151
Remco Schrotenboer
CBS De Elzenhof
6:44
6:44
152
Daan Pullen
CBS De Elzenhof
6:48
6:48
153
Stijn Bolks
CBS De Bloemenhof
6:49
6:49
155
Leroy Belt
CBS De Bloemenhof
8:16
8:16
M-6, 750 M BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Floor Borst
OBS 't Spectrum
3:40
3:38
3
Merle Martens
CBS De Bloemenhof
3:50
3:50
4
Melanie Knol
CBS De Bloemenhof
3:51
3:51
5
Kristel Knol
CBS De Bloemenhof
3:52
3:52
6
Laura Geesink
OJS Het Palet
3:54
3:54
7
Isa Janssen
GBS Dr. A. Risaeus
3:57
3:57
8
Elise Marsman
CBS Spreng-el
4:01
4:01
9
Lara Stegeman
CBS De Bloemenhof
4:09
4:09
10
Robin ten Brinke
OBS De Kern
4:12
4:12
11
Mahiin Abdullah
OJS Het Palet
4:13
4:13
12
Eyleen Arkes
CNS De Fontein
4:14
4:14
13
Maud Benjamins
CBS Spreng-el
4:19
4:19
14
Saar Hulebosch
CBS De Akker
4:19
4:19
15
Estelle Mol
CBS De Marsweijde
4:21
4:17
16
Liz Batterink
CBS De Marsweijde
4:21
4:21
17
Manon ter Wielen
CBS De Bloemenhof
4:22
4:22
18
Renate Altena
CBS De Bloemenhof
4:22
4:22
20
Selena Hulzebosch
GBS Dr. A. Risaeus
4:25
4:23
21
Corael Dierdorp
CBS De Ark
4:26
4:26
22
Nynette Veneman
OBS De Kern
4:27
4:27
23
Eva-lynn Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:29
4:25
25
Demi Colling
CBS De Elzenhof
4:32
4:28
26
Tara Veldhuis
CBS De Bloemenhof
4:32
4:32
27
Wendy Wilps
CBS De Marsweijde
4:34
4:34
28
Didi Boessenkool
CBS Groen v Prinster
4:37
4:37
29
Maudi Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:37
4:37
30
Julia Berger
CBS De Bloemenhof
4:38
4:37
31
Marieke de Man
OJS Het Palet
4:39
4:39
32
Jolien Visscher
CBS Groen v Prinster
4:40
4:40
33
Jara Stokkelaar
CBS De Regenboog
4:41
4:41
34
Carlijn Euverman
GBS Ds. G. Doekessch
4:41
4:41
35
Jade Spijker
OBS Cantecleer
4:42
4:39
36
Tara Pertien
OBS Prinses Irene
4:42
4:42
38
Jet Regelink
CBS De Kastanjehof
4:45
4:44
39
Mulki Abdullah
OJS Het Palet
4:46
4:46
40
Manon ten Brinke
CBS De Kastanjehof
4:48
4:48
41
Roos Drenthen
CBS De Marsweijde
4:49
4:49
42
Eline Meijerink
CBS De Marsweijde
4:49
4:46
43
Cato Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessch
4:49
4:49
45
Noa Kamphuis
CBS De Elzenhof
4:55
4:55
46
Aimee Nijman
CBS De Elzenhof
4:58
4:58
47
Felien Klein
CBS Groen v Prinster
4:58
4:56
48
Lynn Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
4:59
4:59
49
Norah Tjarks
OJS Het Palet
5:00
5:00
50
Sanne Spijkers
CBS De Bloemenhof
5:02
5:00
51
Florien Dimmendaal
CBS De Akker
5:03
5:03
53
Julia Grootoonk
CBS De Bloemenhof
5:06
5:06
54
Tessa Batterink
CBS De Marsweijde
5:08
5:08
56
Liv Huisinga
CBS De Bloemenhof
5:10
5:10
57
Roos Breukelman
CBS De Marsweijde
5:11
5:09
58
Lotte Vinke
OBS Prinses Irene
5:11
5:08
59
Sharina Hakkers
GBS De Morgenster
5:16
5:12
60
Rhona Hakkers
CBS De Bloemenhof
5:20
5:20
61
Carlijn Jansen
GBS Ds. G. Doekessch
5:20
5:20
62
Lisa vd Haar
OBS Prinses Irene
5:21
5:21
63
Britt Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
5:22
5:22
64
Danee Dijkens
CBS De Akker
5:23
5:23
65
Esmee Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
5:24
5:24
66
Julia Eggengoor
CBS De Elzenhof
5:24
5:24
67
Naline Prins
CBS De Bloemenhof
5:25
5:25
68
Jasmijn Otten
CBS De Bloemenhof
5:25
5:25
69
Carlijn Freriks
CBS De Kastanjehof
5:25
5:21
70
Meike Witteveen
Hardenberg
5:25
5:25
71
Nine Olthoff
CBS De Kastanjehof
5:26
5:22
72
Iris Kuilder
CBS De Vlinder
5:26
5:26
73
Merel Martens
CBS De Marsweijde
5:26
5:26
74
Huwaidah Haruna
OBS Baalder
5:27
5:27
75
Lotte Aufderhaar
OBS Baalder
5:29
5:29
76
Lindy Goris
CBS De Bloemenhof
5:30
5:30
77
Feroniek Lohuis
GBS De Morgenster
5:33
5:33
79
Lisan Godeke
OBS 't Spectrum
5:35
5:35
80
Sasha Steenbergen
OBS 't Spectrum
5:36
5:32
81
Iris Jongsma
GBS De Morgenster
5:36
5:36
82
Roos Jongsma
GBS De Morgenster
5:36
5:36
83
Lotte van Loosbroek
CBS De Elzenhof
5:40
5:40
85
Kim Reinders
CNBS Windesheim
5:41
5:41
87
Anna Janssen
CBS De Marsweijde
5:42
5:40
88
Sheila Dimovic
CBS De Vlinder
5:44
5:44
89
Denise Hutten
CBS De Marsweijde
5:44
5:44
90
Febé Herbers
CBS De Marsweijde
5:44
5:44
91
Karlijne Ramaker
CBS 't Kompas Radewi
5:44
5:44
92
Janine Veld
CBS 't Kompas Radewi
5:45
5:45
93
Hannelore Huisjes
CBS De Kastanjehof
5:45
5:45
94
Kirsten van 't Oever
CBS De Bloemenhof
5:46
5:46
95
Daphne Welink
CBS De Marsweijde
5:46
5:46
96
Milou Dijkstra
CBS De Vlinder
5:47
5:47
97
Naomi Schotborg
CBS De Elzenhof
5:48
5:47
98
Tessa Meijerink
CBS De Marsweijde
5:48
5:44
100
Inge vd Haar
OBS Prinses Irene
5:50
5:50
101
Jose Schoemaker
CBS De Elzenhof
5:50
5:50
102
Lieke Eggengoor
CBS De Bloemenhof
5:50
5:50
105
Susanne Centen
CBS De Bloemenhof
5:53
5:49
106
Luna Nieuwenhuis
CBS De Elzenhof
5:55
5:55
107
Lea Schoemaker
CBS De Elzenhof
5:56
5:56
108
Nikita van 't Oever
CBS De Bloemenhof
5:57
5:52
109
Dewi Langenberg
CBS De Akker
5:57
5:57
110
Alice Ekkelenkamp
CBS De Akker
6:04
6:04
112
Esmee Boonstra
CBS De Akker
6:07
6:07
113
Dana Bekman
OBS 't Spectrum
6:07
6:07
114
Nouk de Vries
CBS De Bloemenhof
6:11
6:11
115
Lynn van der Meulen
CBS De Regenboog
6:12
6:12
116
Jolein Bruins
CBS De Vlinder
6:13
6:13
117
Leah Grendelman
CBS De Vlinder
6:14
6:14
118
Dominique Boonen
CBS De Ark
6:16
6:16
119
Annelin Woelders
OBS Prinses Irene
6:17
6:17
120
Desiree Stigter
CBS De Vlinder
6:17
6:17
121
Noor van Dongen
CBS De Marsweijde
6:23
6:23
122
Isa Dogger
Westerhaar-Vriezenv
6:34
6:34
123
Bianca Altena
CBS De Bloemenhof
6:35
6:35
124
Jikke Grimme
CNBS Windesheim
6:36
6:36
125
Amber van Eijk
OBS Cantecleer
6:40
6:36
126
Anna Drayer
CBS De Marsweijde
6:41
6:41
127
Jasmijn Weerts
CBS De Marsweijde
6:42
6:42
128
Denise ter Wee
CBS De Akker
6:50
6:50
129
Lynette Hagedoorn
CBS De Bloemenhof
6:53
6:53
130
Roos Dommerholt
CBS De Bloemenhof
7:05
7:05
131
Marleen Ubels
CBS De Bloemenhof
7:05
7:05
132
Lieke Brink
CBS De Marsweijde
7:21
7:17
133
Naomi Mol
CBS De Bloemenhof
7:49
7:49
134
Lara Schuurman
CBS De Marsweijde
7:56
7:56
135
Britt Altena
CNS De Fontein
17:03
17:03
J-7, 1 KM - 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adne Slot
CBS De Marsweijde
4:07
4:07
2
Merijn Mink
CBS De Marsweijde
4:11
4:11
4
Twan ten Brinke
GBS Ds. G. Doekessch
4:13
4:11
5
Bram Zoomer
CBS De Marsweijde
4:18
4:17
6
Daan Wanink
CBS De Bloemenhof
4:21
4:21
7
Finn Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:25
4:20
8
Jorn Kikkert
GBS Ds. G. Doekessch
4:25
4:22
10
Ivo Dimmendaal
CBS De Akker
4:31
4:31
11
Koen Zoomer
CBS De Marsweijde
4:33
4:32
12
Jens Altena
CBS De Kastanjehof
4:33
4:32
13
Jonathan Woudt
GBS Ds. G. Doekessch
4:34
4:32
14
Julan Brink
CBS De Bloemenhof
4:34
4:31
15
Jur Veneman
CBS De Kastanjehof
4:35
4:33
16
Jelmer van de Belt
CNS De Fontein
4:36
4:35
17
Stijn Hutten
GBS Ds. G. Doekessch
4:37
4:35
18
Alwin Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
4:37
4:35
19
Jelmer Otten
CNS De Fontein
4:38
4:36
20
Stef Timmerman
GBS Dr. A. Risaeus
4:39
4:37
21
Ian Hulzebosch
GBS De Regenboog
4:40
4:38
22
Sem Schuurhuis
CBS De Bron
4:40
4:40
24
Bas Runherd
CBS De Bloemenhof
4:41
4:40
26
Niels Millekamp
CBS De Bloemenhof
4:42
4:41
27
Matthias Overweg
GBS De Morgenster
4:45
4:42
28
Gijs Benjamins
CBS Spreng-el
4:46
4:44
30
Tigo van Dijkhuizen
CBS De Bloemenhof
4:49
4:48
31
Wes Gerrits
CBS De Marsweijde
4:51
4:49
32
Levi Gort
CBS De Regenboog
4:52
4:51
34
Ruben Dijkstra
GBS Dr. A. Risaeus
4:54
4:52
35
Joran Jonink
CBS De Bloemenhof
4:57
4:56
36
Hielke Soeten
CNBS Windesheim
4:58
4:52
37
Daan Drenthen
CBS De Marsweijde
4:58
4:56
38
Mart Alfring
CBS Spreng-el
4:59
4:58
39
Zefanja de Jonge
CBS Ds. Koningsberge
5:02
4:59
40
Niek van der Noordaa
CBS De Elzenhof
5:03
5:00
43
Jarnick Koops
CBS 't Kompas Radewi
5:06
5:05
44
Joran Ramaker
CBS 't Kompas Radewi
5:09
5:07
45
Jarnick Korblet
CNBS Windesheim
5:09
5:08
46
Stefan Spijker
CBS De Bron
5:10
5:04
48
Dennis Snoeijer
CBS Groen v Prinster
5:14
5:12
49
Max Becker
CNBS Windesheim
5:14
5:13
50
Tim de Weerd
GBS Dr. A. Risaeus
5:14
5:09
51
Jop Horstra
GBS Ds. G. Doekessch
5:15
5:13
52
Chris Potgieter
OBS De Kern
5:15
5:09
55
Kris Meilink
CBS De Elzenhof
5:21
5:21
56
Kevin Baksteen
CBS De Elzenhof
5:21
5:19
57
Sven Zwijnenberg
CBS De Marsweijde
5:21
5:20
58
Merlin Smulders
CBS De Elzenhof
5:27
5:21
59
Koen Spit
CBS De Marsweijde
5:28
5:27
60
Tim Jorink
CNBS Windesheim
5:31
5:25
61
Patrick van de Vin
CBS De Elzenhof
5:34
5:28
62
Thomas Kroezen
OBS Baalder
5:36
5:30
63
Gerben Hamhuis
CNS De Fontein
5:37
5:32
64
Matthijs Spijker
CBS De Bron
5:38
5:31
65
Joost van der Noordaa
CBS De Elzenhof
5:40
5:37
66
Daan Odink
CBS Ds. Koningsberge
5:40
5:37
67
Carlo Schoemaker
CBS De Elzenhof
5:41
5:38
68
Ties van Beest
OBS Cantecleer
5:45
5:44
70
Niek Karsten
CNBS Windesheim
5:52
5:47
71
Luca Seinen
CBS De Bloemenhof
5:53
5:48
72
Jort Kerssies
CBS De Bloemenhof
5:54
5:48
73
Mees L'Herminez
CBS De Marsweijde
5:54
5:52
74
Rens Hamberg
CBS De Bloemenhof
5:54
5:49
75
Thijs Schoemaker
CNBS Windesheim
5:58
5:57
76
Sem Spijker
OBS Cantecleer
5:58
5:57
77
Jelke Zwijnenberg
CBS De Marsweijde
5:59
5:57
78
Roan Amsink
CBS De Kastanjehof
6:12
6:06
79
Tim Schilstra
CBS De Elzenhof
6:12
6:05
80
Tom Schotkamp
CBS De Elzenhof
6:13
6:06
81
Willem Veurink
CBS De Elzenhof
6:15
6:07
82
Tobias Overweg
GBS Ds. G. Doekessch
6:20
6:15
83
Marnick Fidom
CNBS Windesheim
6:20
6:16
85
Daan Ubels
CBS De Bloemenhof
6:35
6:32
86
Melvin ter Bekke
CNBS Windesheim
6:53
6:53
87
Jesse Hamberg
CBS De Marsweijde
6:59
6:55
88
Stan Herbes
CBS De Marsweijde
7:14
7:11
M-7, 1 KM - 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmin Crofts
CBS De Marsweijde
4:29
4:27
2
Lotte Schoemaker
CNBS Windesheim
4:32
4:32
3
Romee Kramer
CBS De Regenboog
4:38
4:35
6
Indy Altena
CNS De Fontein
4:44
4:43
7
Marit Tempelman
CBS De Regenboog
4:45
4:41
8
Roos Potgieter
OBS De Kern
4:48
4:43
9
Lieke Schotanus
CNS De Fontein
4:55
4:54
11
Milou Karssies
Hollandscheveld
4:59
4:57
12
Julia Pothof
CBS Groen v Prinster
4:59
4:57
13
Jade Holtvluwer
CBS De Bloemenhof
5:02
4:59
15
Laura Grootoonk
CBS De Bloemenhof
5:06
5:05
16
Anouk de Klerk
Dedemsvaart
5:16
5:11
17
Nynke Bouck
CBS De Marsweijde
5:18
5:15
18
Manon Meulenkamp
OBS De Kern
5:23
5:21
19
Yente Hallink
CBS De Elzenhof
5:24
5:18
20
Mariël Hemmink
CBS De Wiekslag
5:24
5:23
21
Ronja Westerman
OJS Het Palet
5:24
5:21
22
Chelsey Overweg
CBS De Bloemenhof
5:32
5:27
23
Veerle Hamer
CBS De Marsweijde
5:32
5:29
24
Laïs Schottert
CBS De Wiekslag
5:34
5:33
25
Anna de Vries
CBS De Vlinder
5:34
5:29
26
Joyce Hutten
CBS De Marsweijde
5:35
5:31
27
Lotte Ebbink
CBS De Marsweijde
5:38
5:34
28
Lindsey Drenthen
CBS De Bron
5:39
5:33
30
Meike Fix
CBS Groen v Prinster
5:43
5:39
31
Lora Ansems de Vries
CBS De Elzenhof
5:43
5:37
32
Daniek Bruins
OBS 't Spectrum
5:45
5:44
33
Kim van der Meulen
CBS De Regenboog
5:47
5:44
34
Noor Veurink
CBS De Kastanjehof
5:49
5:43
35
Dana van 't Holt
CBS De Bloemenhof
5:49
5:44
36
Bibian Klein
CBS Groen v Prinster
5:50
5:48
37
Jarell Dijkens
CBS De Akker
5:50
5:47
38
Lisa Wopken
GBS De Morgenster
5:54
5:50
39
Sanna Kampferbeck
CBS De Bloemenhof
5:59
5:55
40
Roos Schepers
CBS De Marsweijde
6:01
5:58
41
Leona Steenbergen
OBS 't Spectrum
6:01
6:00
42
Joëlle van Ommen
CBS De Ark
6:08
6:03
43
Marcha Bakker
OJS Het Palet
6:14
6:10
44
Carmen Vrielink
CBS De Bron
6:24
6:18
45
Adia Folkersma
CBS De Marsweijde
6:32
6:29
46
Deveney Keuken
CBS De Vlinder
6:36
6:31
47
Merie- Sophie Hans
CBS De Vlinder
6:38
6:33
48
Angel Horvat
CNBS Windesheim
6:40
6:37
49
Rosalina Kloppenbörg
CNBS Windesheim
6:40
6:38
50
Ilse Leideman
CBS De Marsweijde
6:41
6:38
51
Evelien Veld
CBS 't Kompas Radewi
6:43
6:40
52
Kim Rigterink
OBS 't Spectrum
6:45
6:42
53
Anna Wilpshaar
OBS 't Spectrum
6:45
6:42
54
Kiona Veldman
CBS De Elzenhof
6:55
6:54
55
Nienke Meyerink
OBS Den Velde
7:06
7:04
57
Marit Rigterink
CBS 't Kompas Radewi
7:19
7:16
J-8, 1 KM - 8 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joël Vis
CBS De Bloemenhof
3:59
3:58
2
Lars op t Enk
OBS 't Spectrum
4:00
3:59
3
Sven de ruiter
CBS De Marsweijde
4:00
3:59
4
Morris Drent
CBS De Regenboog
4:01
4:01
5
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
4:05
4:05
7
Sil van der Weide
CBS De Marsweijde
4:09
4:07
8
Rolin Slump
GBS Dr. A. Risaeus
4:10
4:09
9
Bram Drenthen
CBS De Marsweijde
4:15
4:14
10
Mike Heuver
CBS De Bloemenhof
4:16
4:15
11
Stef Zoomer
CBS De Marsweijde
4:20
4:19
12
Jasper de Boer
CBS De Marsweijde
4:20
4:19
13
Paycan van Laar
CBS 't Kompas Radewi
4:21
4:20
14
Niels van Haren
CBS De Kastanjehof
4:21
4:18
16
Jos van der Horst
CBS De Bloemenhof
4:24
4:22
17
Jeffrey Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:25
4:22
18
Daniel Geesink
OJS Het Palet
4:26
4:26
19
Silas Perfors
OBS 't Spectrum
4:26
4:26
20
Daan Tangenberg
CBS De Marsweijde
4:28
4:27
22
Antal Robat
CBS De Bloemenhof
4:30
4:28
23
Pascal Dorman
CBS De Marsweijde
4:30
4:29
24
Rob van den Enk
CBS Groen v Prinster
4:30
4:27
25
Daan Potgieter
GBS De Morgenster
4:32
4:30
26
Kris Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessch
4:32
4:29
27
Hero Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessch
4:32
4:30
28
Kris Jongsma
GBS De Morgenster
4:34
4:32
29
Sem Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
4:34
4:33
30
Robin Tjarks
OJS Het Palet
4:39
4:37
31
Marnik van der Sluis
CBS Ds. Koningsberge
4:40
4:37
32
Bjorn van der Veen
CBS 't Kompas Radewi
4:41
4:41
33
Joep Reinders
CNBS Windesheim
4:41
4:40
34
Roy Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
4:42
4:38
35
Daan Welink
CBS De Marsweijde
4:42
4:40
36
Bram Godeke
OBS 't Spectrum
4:42
4:42
37
Lars Eilander
GBS Dr. A. Risaeus
4:44
4:41
38
Jarno Meijerink
CNBS Windesheim
4:45
4:45
39
Senne Meier
CBS De Marsweijde
4:46
4:42
40
Sander Ramaker
CBS 't Kompas Radewi
4:48
4:47
41
Wesley de Boer
CBS De Regenboog
4:49
4:48
42
Nick Eshuis
CBS De Elzenhof
4:51
4:48
43
Thomas Creutzburg
CBS De Kastanjehof
4:54
4:50
44
Dennis Veltink
CBS De Wiekslag
4:55
4:51
45
Thijmen Bouwhuis
CBS De Marsweijde
4:55
4:51
46
Jorn Reefman
CBS De Wiekslag
4:57
4:52
47
Sam van Middendorp
OBS Baalder
4:58
4:54
48
Joël janssen
CBS De Bloemenhof
4:59
4:58
49
Kas Nijman
CBS De Marsweijde
4:59
4:54
50
Keanu van der Vecht
CBS Rheezerveen
5:00
4:58
51
Andy Plaggenmarsch
CBS Rheezerveen
5:00
4:54
52
Bram Schepers
CBS De Bloemenhof
5:00
4:59
53
Ruud Withaar
CNBS Windesheim
5:01
5:00
54
Twan Meulenkamp
OBS De Kern
5:01
5:00
55
Kees de Vries
GBS Ds. G. Doekessch
5:01
4:57
57
Leon Lammers
CBS De Elzenhof
5:03
4:58
58
Lucas van den Hoek
OJS Het Palet
5:06
5:04
59
Stefan Kampman
OJS Het Palet
5:07
5:05
60
Arjen Nijman
CNBS Windesheim
5:08
5:03
61
Josia Gezici
CBS De Bloemenhof
5:08
5:02
62
Dustin Vieregge
CNBS Windesheim
5:10
5:09
63
Hidde Otten
CBS De Bloemenhof
5:14
5:12
64
Milan Metselaar
CBS De Bron
5:14
5:09
65
Dylan Rouw
CBS De Regenboog
5:14
5:13
66
Daan Meinen
CBS De Marsweijde
5:17
5:13
67
Nigel Wild
CNBS Windesheim
5:17
5:15
69
Tygo de Graaf
GBS Dr. A. Risaeus
5:23
5:19
70
Mathijs de Krijger
GBS De Morgenster
5:33
5:27
71
Sem Pullen
OBS 't Spectrum
5:35
5:35
72
Kay Eilander
GBS De Morgenster
5:39
5:37
73
Thomas Pouwels
SBO Prof. Waterinksc
5:40
5:36
74
Krijn Grimme
CNBS Windesheim
5:41
5:36
75
Sven Bijker
CNBS Windesheim
5:41
5:37
76
Kevin Beuving
CNBS Windesheim
5:42
5:37
77
Marco Hartog
CBS De Kastanjehof
5:43
5:41
78
Thijs Veurink
CBS De Marsweijde
5:57
5:52
79
Stan van de Klippe
CBS De Regenboog
6:01
5:59
80
Gianni Steen
OJS Het Palet
6:35
6:32
81
Ruben Hakkers
SBO Prof. Waterinksc
6:43
6:37
82
Damion Huzink
SBO Prof. Waterinksc
6:59
6:53
83
Joey Jorink
CNBS Windesheim
7:01
6:56
M-8, 1 KM - 8 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Odylia van Rechteren
OBS Cantecleer
4:06
4:05
4
Nienke posthumus
CBS De Bloemenhof
4:17
4:13
5
Karlijn Bakker
CBS Spreng-el
4:31
4:31
6
Laura Marsman
CBS Spreng-el
4:34
4:33
8
Sanaa Kampinga
CBS De Regenboog
4:39
4:38
9
Denise Putter
CBS De Bloemenhof
4:44
4:43
11
Jeda Blommendaal
CBS De Elzenhof
4:49
4:47
12
Maartje de Boer
CBS De Elzenhof
4:53
4:50
13
Bas Hofstede
GBS Dr. A. Risaeus
4:54
4:48
14
Lotte Hankamp
CBS De Wiekslag
4:55
4:51
15
Nienke Bolks
CBS De Marsweijde
4:57
4:55
16
Jessie Wind
CNBS Windesheim
5:00
4:54
17
Esmee Zweers
CBS De Bloemenhof
5:00
4:58
18
Donice Tempelman
GBS Dr. A. Risaeus
5:01
4:56
19
Eline Jutstra
CBS De Marsweijde
5:03
5:00
20
Mandy ten Napel
CBS Ds. Koningsberge
5:04
5:02
21
Lieke Martens
CBS De Marsweijde
5:05
5:01
22
Krista Breukelman
CBS De Elzenhof
5:07
5:02
23
Anouk Hulzebosch
GBS Dr. A. Risaeus
5:07
5:04
24
Amy Willems
CBS De Bloemenhof
5:07
5:07
25
Kim van der Velde
CNBS Windesheim
5:08
5:02
26
Sarah Coenders
CBS De Bloemenhof
5:10
5:06
27
Naomi Klaver
CBS De Bloemenhof
5:10
5:08
28
Elise Timmerman
CBS 't Kompas Radewi
5:11
5:09
29
Nora Roskamp
CBS De Bloemenhof
5:12
5:10
31
Inza Warrink
CBS De Bloemenhof
5:13
5:10
32
Amber Ligtenberg
CBS De Marsweijde
5:14
5:10
33
Paula Gosse
CBS De Elzenhof
5:14
5:11
35
Tessa Sportel
CBS Groen v Prinster
5:15
5:10
36
Yaika Barneveld
CBS De Bloemenhof
5:16
5:14
37
Emma Post
GBS Ds. G. Doekessch
5:17
5:13
38
Lotte Edelijn
CBS De Akker
5:17
5:10
39
Laura Post
GBS Ds. G. Doekessch
5:18
5:14
40
Kim Boessenkool
CBS De Bloemenhof
5:18
5:13
41
Yara Zomer
CBS De Elzenhof
5:19
5:16
42
Rianne Ekkelenkamp
CBS De Akker
5:19
5:17
43
Laura Zagers
CBS De Kastanjehof
5:20
5:18
44
Katie Kolkman
CBS De Vlinder
5:21
5:14
45
Noa Saadhoff
GBS Dr. A. Risaeus
5:21
5:18
46
Carlijn Visscher
CBS De Regenboog
5:22
5:18
47
Mette Brink
CBS De Marsweijde
5:22
5:19
48
Floor Weegenaar
CBS De Regenboog
5:22
5:19
49
Dalan Theodoro
CBS Rheezerveen
5:23
5:21
50
Mandy Colling
CBS De Elzenhof
5:24
5:22
51
Anniek Huiskes
CBS De Regenboog
5:24
5:23
52
Lisa Schuurman
CBS De Elzenhof
5:26
5:21
53
Vera Rikkers
CBS De Bloemenhof
5:26
5:23
54
Bente van der Veen
CBS De Vlinder
5:30
5:23
55
Sanne vd Haar
OBS Prinses Irene
5:31
5:25
56
Indy Huisjes
OBS Prinses Irene
5:32
5:26
57
Inge van der Haar
CBS Spreng-el
5:33
5:30
58
Milou Cremer
OBS Cantecleer
5:36
5:32
59
Leone van t Holt
CBS De Akker
5:38
5:34
60
Sterre Overweg
CBS De Marsweijde
5:41
5:37
61
Isa Spijker
OBS Cantecleer
5:43
5:39
62
Zara Eikens
CBS De Kastanjehof
5:43
5:43
64
Enola Bos
CBS De Regenboog
5:46
5:45
65
Lourdes Kampman
CBS De Bloemenhof
5:47
5:40
66
Kim ten Brinke
OBS De Kern
5:47
5:42
67
Fleur Smit
SBO Prof. Waterinksc
5:48
5:41
68
Sophie Schottert
CBS De Bloemenhof
5:48
5:42
69
Carolien Balt
CBS De Regenboog
5:48
5:44
70
Tess Regelink
CBS De Kastanjehof
5:50
5:46
71
Anouk Hofsink
CBS De Bloemenhof
5:52
5:49
72
Loes van Dongen
CBS De Marsweijde
5:55
5:55
73
Joya Bakhuis
CNBS Windesheim
5:56
5:51
74
Leonie Altena
CBS De Bloemenhof
5:59
5:59
75
Rolita lugies
CBS De Bloemenhof
6:04
6:02
76
Kristin Naafs
OBS 't Spectrum
6:05
6:04
77
Luna Wolf
CBS 't Kompas Radewi
6:08
6:05
78
Mandy Schonewille
CNBS Windesheim
6:09
6:03
79
Kim van Spijker
CBS 't Kompas Radewi
6:09
6:06
81
Lotte Gerrits
OBS De Eiber
6:13
6:07
82
Silke Huisken
CNBS Windesheim
6:13
6:07
83
Annemijn meier
CBS De Bloemenhof
6:16
6:11
84
Lieke Reinders
OBS Prinses Irene
6:18
6:11
85
Rosalie Meier
CBS De Bloemenhof
6:20
6:14
86
Denise Nieuwenhuis
GBS Ds. G. Doekessch
6:30
6:26
87
Suus Janssen
CBS De Kastanjehof
6:31
6:26
88
Leah Olthoff
CBS De Kastanjehof
6:34
6:29
89
Ylva Vosjan
CBS De Kastanjehof
6:35
6:30
90
Nikki Postema
CBS De Vlinder
6:39
6:32
91
Carlijn Stadman
CBS De Vlinder
6:39
6:32
92
Yasmin Mulder
CNS De Fontein
6:45
6:44
93
Dione Otter
CBS De Regenboog
6:45
6:44
94
Wendy Nijenhuis
CNS De Fontein
6:47
6:42
95
Mischa Pouwels
SBO Prof. Waterinksc
6:52
6:46
J-9, 1 KM - 9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sean de Putter
CBS Ds. Koningsberge
3:41
3:40
2
Dylan Lucas
GBS De Morgenster
3:47
3:46
4
Rutger Zandink
CBS De Regenboog
3:53
3:52
5
Tycho van Bussel
OBS 't Spectrum
3:54
3:53
6
Youri Valk
CBS De Elzenhof
3:54
3:52
7
Jort Karsten
CNBS Windesheim
3:55
3:53
8
Brent ten Napel
CBS De Kastanjehof
3:57
3:57
10
Willem Vrieling
CBS De Ark
3:59
3:58
11
Mike Pertien
OBS Prinses Irene
4:03
4:01
12
Jorben de Lange
CBS De Wiekslag
4:04
4:01
13
Maurice Pasveer
CBS De Vlinder
4:04
4:04
14
Kevin Hutten
GBS Ds. G. Doekessch
4:05
4:04
15
Jarno Hakkers
CBS De Bloemenhof
4:06
4:03
16
Jacco Betting
CBS Rheezerveen
4:09
4:09
17
Sten Brink
CBS De Bloemenhof
4:09
4:08
18
Sil Ouwinga
CBS De Bloemenhof
4:10
4:08
19
Stijn Drenthen
CBS De Marsweijde
4:10
4:10
20
Jelmar van der Kamp
CBS De Marsweijde
4:12
4:11
21
Colin Freriks
CBS De Kastanjehof
4:13
4:10
22
Jochem Dijkstra
CBS De Vlinder
4:14
4:12
23
Marijn Olsman
GBS De Morgenster
4:23
4:18
24
Pascal Pothof
CBS Groen v Prinster
4:23
4:20
25
Bart aan het Rot
CBS Spreng-el
4:23
4:21
26
Daniel Gosse
CBS De Elzenhof
4:26
4:25
27
Tom Bolks
GBS Dr. A. Risaeus
4:27
4:24
28
Lotte de Roo
GBS Ds. G. Doekessch
4:28
4:26
29
Roy de Vin
CBS De Elzenhof
4:28
4:27
30
Roy Pullen
CBS De Kastanjehof
4:28
4:28
31
Arjan Snel
GBS Ds. G. Doekessch
4:35
4:33
32
Giovanni Davidis
OBS Baalder
4:35
4:29
33
Jesper Oskam
CBS De Bloemenhof
4:36
4:32
34
Harm Weitkamp
GBS Ds. G. Doekessch
4:36
4:33
35
Bram Kobes
CBS De Regenboog
4:36
4:35
36
Ike de Weerd
GBS Dr. A. Risaeus
4:37
4:37
38
Finn Mulder
CBS De Marsweijde
4:38
4:35
39
Levi de Jonge
CBS Ds. Koningsberge
4:38
4:37
41
Auke Brink
CBS De Marsweijde
4:41
4:40
42
Nick Hindriks
CBS Rheezerveen
4:41
4:32
43
Jan Breukelman
CBS De Kastanjehof
4:42
4:41
45
Hidde Borger
CBS De Elzenhof
4:43
4:39
46
Chiel Meyer
CBS De Bloemenhof
4:44
4:39
47
Robert Hemmink
CBS De Wiekslag
4:44
4:42
48
Lars Ramaker
CBS De Bloemenhof
4:45
4:40
50
Jaron Schottert
CBS De Akker
4:47
4:46
51
Patrick van Wijngaarde
CBS De Elzenhof
4:48
4:44
53
Rowan Westerman
CBS De Regenboog
4:49
4:47
54
Miel Kaptein
CBS De Kastanjehof
4:50
4:42
55
Ruben ter Wijlen
CBS De Akker
4:50
4:48
56
Timo kramer
CBS De Bloemenhof
4:51
4:48
57
Bram Meilink
CBS De Marsweijde
4:53
4:50
58
Tim van Rij
GBS Ds. G. Doekessch
4:56
4:55
60
Sil Veltink
CBS De Wiekslag
4:58
4:55
61
Tijmen Meilink
CBS De Elzenhof
4:58
4:55
62
Bart Hulzebosch
GBS Ds. G. Doekessch
4:59
4:56
63
Ties van der Veen
CBS De Bron
5:00
4:53
64
Jarno Richterink
CBS Spreng-el
5:00
5:00
65
Julian Bruins
CBS De Vlinder
5:03
4:58
67
Robert Bugel
GBS De Morgenster
5:04
4:57
69
Stan van Dijk
CBS De Bloemenhof
5:09
5:07
70
Daan Olthof
CNBS Windesheim
5:13
5:06
71
Fedi Blommendaal
SBO Prof. Waterinksc
5:15
5:09
72
Sjoerd Wilps
CBS De Marsweijde
5:18
5:16
73
Chiel Hutten
CBS Spreng-el
5:20
5:16
74
Jesse van Boxtel
CBS De Marsweijde
5:21
5:15
75
Liron de Boer
CBS De Regenboog
5:26
5:25
76
Bram Grooten
CBS De Bloemenhof
5:27
5:22
77
Max ten Brinke
CBS De Bloemenhof
5:28
5:23
78
Jeffrey Luisman
CBS Ds. Koningsberge
5:31
5:31
79
Thijmen Nijeboer
SBO Prof. Waterinksc
5:35
5:29
81
Brian Hofstede
GBS Ds. G. Doekessch
5:36
5:36
82
Elroy ter Wijlen
CBS De Bloemenhof
5:41
5:38
83
Jorn Rigterink
CBS 't Kompas Radewi
5:45
5:40
84
Tim Schonewille
CBS De Marsweijde
5:46
5:45
86
Rodi Overweg
GBS Ds. G. Doekessch
5:47
5:47
87
Paskal Kuilder
CBS De Vlinder
5:50
5:47
88
Daan Leijrik
CBS De Marsweijde
5:59
5:54
89
Silas Vrielink
CBS De Bron
6:01
5:54
90
Melvin Reimer
OBS 't Spectrum
6:03
5:58
91
Sven Naber
SBO Prof. Waterinksc
6:29
6:23
M-9, 1 KM - 9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Mip Otten
CBS De Kastanjehof
3:56
3:56
3
Evita Logtenberg
CBS De Ark
4:11
4:11
4
Isa ten Brinke
GBS Ds. G. Doekessch
4:20
4:19
6
Amy-lynn Zweers
CBS De Bloemenhof
4:31
4:30
7
Lynn Dekker
CBS De Bloemenhof
4:33
4:31
8
Nienke Zandink
CBS De Regenboog
4:37
4:36
9
Nienke Mulder
CBS De Elzenhof
4:39
4:35
10
Nynke Kerssies
CBS De Elzenhof
4:44
4:43
11
Eline Muis
CBS De Bloemenhof
4:47
4:42
13
Ismay Lichtendonk
SBO Prof. Waterinksc
4:52
4:51
14
Emma Hoes
CBS De Marsweijde
4:53
4:53
15
Kim Leideman
CBS De Marsweijde
4:54
4:49
16
Carolien Meerholz
GBS Ds. G. Doekessch
4:55
4:55
17
Fleur Bakhuizen
CBS Spreng-el
4:56
4:54
18
Nika Jaspers
CBS Rheezerveen
4:56
4:54
19
Lotte Weegenaar
CBS De Regenboog
4:57
4:57
20
Lizé Dijkhuis
CBS De Kastanjehof
4:58
4:52
21
Chimene Prins
CBS De Elzenhof
5:01
4:58
22
Latisha Overweg
CBS De Bloemenhof
5:03
5:01
23
Tess Welleweerd
CBS De Bloemenhof
5:04
5:02
24
Iris Meems
GBS Ds. G. Doekessch
5:07
5:05
25
Noa Westerveld
CBS De Kastanjehof
5:08
5:06
26
Esmee Runherd
CBS De Bloemenhof
5:10
5:07
27
Noa Huisjes
CBS De Bloemenhof
5:10
5:07
28
Sara Kaplan
CBS De Kastanjehof
5:10
5:03
29
Paula Brunink
CBS De Kastanjehof
5:10
5:02
30
Emma Smilde
CBS De Elzenhof
5:12
5:08
31
Isa Wanink
CBS De Bloemenhof
5:12
5:08
32
Lise Kaptein
CBS De Kastanjehof
5:12
5:04
33
Vere Nij Bijvank
OJS Het Palet
5:13
5:11
34
Tess Stroeve
CBS De Bloemenhof
5:14
5:10
36
Maud Onnink
CBS De Bloemenhof
5:15
5:11
37
Godelieve Nzasi
OJS Het Palet
5:16
5:14
38
Wendy Gosse
CBS De Elzenhof
5:16
5:10
39
Maike Verkerk
CBS De Marsweijde
5:17
5:13
40
Sanne Wopken
GBS De Morgenster
5:20
5:14
41
Anna de Ruiter
CBS De Marsweijde
5:20
5:16
42
Tirza Lamberink
CBS De Regenboog
5:21
5:18
43
Anna Niemarkt
CBS De Kastanjehof
5:21
5:13
44
Emma Ramaker
CBS De Marsweijde
5:28
5:23
45
Lisa Grootoonk
CBS De Bloemenhof
5:30
5:27
46
Isa Veurink
CBS De Kastanjehof
5:33
5:26
47
Anouk Schoemaker
CBS 't Kompas Radewi
5:33
5:29
48
Nadieh hakkers
CBS De Bloemenhof
5:35
5:29
49
Anne-Lot Veneman
CBS De Kastanjehof
5:36
5:29
50
Lisa Stokkelaar
CBS De Regenboog
5:37
5:35
51
Tessa Kampman
GBS De Morgenster
5:38
5:32
52
Veerle Kalsbeek
OBS De Kern
5:39
5:38
53
Naomi Jaspers
GBS De Regenboog
5:40
5:34
54
Inge Pullen
CBS De Bloemenhof
5:41
5:37
55
Petra Steggink
OBS Cantecleer
5:43
5:42
56
Danieke Wesselink
CBS De Bloemenhof
5:43
5:38
57
Ruth Bouwhuis
GBS De Regenboog
5:45
5:39
58
Anouk Hurink
CBS Spreng-el
5:47
5:44
59
Amaya Crofts
CBS De Marsweijde
5:48
5:47
60
Heleen Hamer
CBS De Marsweijde
5:48
5:44
62
Amber Jurjens
CBS De Bloemenhof
5:49
5:45
63
Marinka Mulder
CBS De Vlinder
5:50
5:43
64
Kim van Lutterveld
CBS De Elzenhof
5:50
5:44
65
Sanne Stoeten
CBS De Marsweijde
5:51
5:49
66
Jill Gort
CBS De Regenboog
5:51
5:48
67
Dionne Boon
CBS De Bloemenhof
5:52
5:49
68
Mandy Meijerink
SBO Prof. Waterinksc
5:53
5:51
69
Mirthe Compagne
CBS Spreng-el
5:56
5:54
70
Tessa Schepers
CBS De Bloemenhof
5:58
5:55
71
Kaya Kramer
SBO Prof. Waterinksc
5:59
5:53
72
Merle Veurink
CBS De Bloemenhof
6:00
5:57
73
Kim Bouwhuis
CBS De Kastanjehof
6:00
5:53
74
Aileen Goris
CBS De Kastanjehof
6:01
5:52
76
Isa de Vries
GBS De Morgenster
6:04
5:59
77
Isabella Seinen
CBS De Bloemenhof
6:05
6:00
78
Britt Lenters
CBS De Bloemenhof
6:06
6:01
79
Maxime Boessenkool
CBS Groen v Prinster
6:06
6:02
80
Indy Halm
CBS Groen v Prinster
6:07
6:03
81
Robine Juurlink
CNBS Windesheim
6:13
6:08
82
Suzanne Leemhuis
CNBS Windesheim
6:17
6:11
83
Janiek Gerrits
CNBS Windesheim
6:17
6:11
84
Anouk van Dijk
CNBS Windesheim
6:17
6:10
85
Kayleigh Stroeve
CBS De Elzenhof
6:19
6:15
86
Ayleen Dorgelo
CBS De Elzenhof
6:38
6:32
87
Nienke Waijerink
CBS De Vlinder
6:40
6:34
88
Dicle van der Maarsum
CBS De Vlinder
6:42
6:39
89
Charissa Hagedoorn
CBS De Bloemenhof
6:43
6:43
90
Kirsten Benjamins
CBS De Bloemenhof
7:06
7:01
91
Elisa Heward
CBS De Bloemenhof
7:12
7:08
92
Desirée Korterink
SBO Prof. Waterinksc
7:28
7:20
J-10, 1 KM - 10 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jarno Westerman
CBS De Regenboog
3:20
3:19
2
Dimitri Tempelman
CBS De Regenboog
3:40
3:40
4
Kai Bouwmeester
CBS De Vlinder
3:43
3:42
5
Silvan Kroezen
CBS De Regenboog
3:47
3:46
6
Wiljan Timmermans
Hardenberg
3:49
3:48
7
Aron Drent
CBS De Regenboog
3:49
3:49
8
Remon ten Napel
CBS Ds. Koningsberge
3:51
3:50
9
Frank Seppenwoolde
Rijssen
3:52
3:51
10
Ivar Schutteman
OJS Het Palet
3:53
3:51
11
Sybren Fix
CBS Groen v Prinster
3:53
3:51
12
Yme Meier
CBS De Marsweijde
3:56
3:55
13
Peter Bruins
OBS 't Spectrum
3:57
3:56
14
Milan Veneman
CBS De Marsweijde
3:57
3:57
15
Jasper Spanjaart
CBS De Marsweijde
3:59
3:58
16
Elano Oegema
CBS Groen v Prinster
3:59
3:57
17
Mike Euverman
GBS Ds. G. Doekessch
4:00
3:59
18
Lauren Brill
CBS De Marsweijde
4:00
3:59
19
Milan Oenen
CBS De Bloemenhof
4:01
4:01
20
Lars Benjamins
CNBS Windesheim
4:03
4:02
23
Milan Engelmoer
CBS De Marsweijde
4:06
4:02
24
Rick Knol
GBS Ds. G. Doekessch
4:06
4:04
25
Roy Hulzebosch
GBS De Regenboog
4:09
4:07
26
Jarno Ramaker
GBS Dr. A. Risaeus
4:09
4:03
27
Bart Potgieter
OBS De Kern
4:10
4:08
28
Dave van Doorn
CBS Groen v Prinster
4:10
4:09
29
Youri van 't Oever
CBS De Bloemenhof
4:11
4:09
30
Yaïr van Dijk
CBS De Regenboog
4:11
4:11
31
Duncan Keuken
CBS De Vlinder
4:11
4:09
32
Alrik Hofstede
GBS De Morgenster
4:11
4:10
33
Gijs Posthumus
CBS De Bloemenhof
4:12
4:11
34
Thom ten Brinke
CBS De Marsweijde
4:12
4:08
35
Twan Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:12
4:09
36
Stijn Huisjes
CBS De Marsweijde
4:14
4:11
39
Jorn Bijker
CNBS Windesheim
4:15
4:12
40
Tom Gruppen
CBS De Bloemenhof
4:19
4:17
41
Ivo de Vries
OBS 't Spectrum
4:20
4:18
43
Thijmen Putter
CBS De Bloemenhof
4:21
4:19
44
Jona Somsen
SBO Prof. Waterinksc
4:21
4:16
45
Jurgen Zweers
CBS De Bloemenhof
4:22
4:20
46
Jacco Buist
GBS De Morgenster
4:22
4:20
47
Bas Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekessch
4:22
4:21
48
Matthijs Jonkman
Vriezenveen
4:24
4:21
49
Jasper Reinders
CBS De Vlinder
4:24
4:21
50
Kevin Spalink
CBS De Bloemenhof
4:27
4:26
51
Gerran van de Haar
CBS Spreng-el
4:29
4:24
52
Jens Otter
CBS De Regenboog
4:29
4:29
53
Marnix Pullen
GBS De Morgenster
4:32
4:30
54
Lars van Ginkel
CBS Ds. Koningsberge
4:34
4:28
55
Sam Keizer
GBS Dr. A. Risaeus
4:35
4:32
56
Wessel Roelofs
CBS Rheezerveen
4:37
4:33
58
Jesse Sloot
CNBS Windesheim
4:38
4:35
59
Mika Kroese
GBS Ds. G. Doekessch
4:38
4:38
60
Wesley Lichtendonk
SBO Prof. Waterinksc
4:40
4:34
61
JieMie Zhou
CBS De Kastanjehof
4:42
4:40
62
Justin Veldhuis
CBS De Bloemenhof
4:43
4:40
63
Julian Dorman
CBS De Bloemenhof
4:44
4:42
66
Wesley Belt
SBO Prof. Waterinksc
4:50
4:45
68
Daan van Ginkel
SBO Prof. Waterinksc
4:51
4:43
70
Niek Potgieter
GBS De Morgenster
4:53
4:51
71
Rinze van der graaf
CBS De Elzenhof
4:54
4:52
72
Sebastiaan van den Hoe
OJS Het Palet
4:55
4:53
73
Sem Eilander
GBS De Morgenster
4:55
4:51
74
Rubin van der Sluis
CBS Ds. Koningsberge
4:56
4:55
75
Sven Wesselink
CBS De Regenboog
4:57
4:56
76
Lennart Bouwhuis
CBS De Vlinder
4:57
4:57
77
Maarten Sala
CBS De Vlinder
4:58
4:56
78
Caspar Wolf
CBS 't Kompas Radewi
4:59
4:56
79
Thijs Welleweerd
CNS De Fontein
4:59
4:55
80
Luuk Nijman
CBS De Marsweijde
4:59
4:59
81
Nick Platjes
CBS De Marsweijde
5:01
4:59
82
Jeffrey Scholten
CBS De Bloemenhof
5:03
5:00
83
Silas Jurjens
CBS De Kastanjehof
5:05
5:03
84
Yorick Dorgelo
CBS De Elzenhof
5:06
5:00
85
Hjalmar Roelofs
SBO Prof. Waterinksc
5:11
5:03
86
Rutger Markhorst
CBS De Kastanjehof
5:12
5:08
87
Lars Brink
CBS De Marsweijde
5:13
5:11
88
Twan ter Maat
CBS De Elzenhof
5:18
5:12
89
Berne Gerrits
OBS De Eiber
5:18
5:13
90
Michiel Scholten
CBS De Bloemenhof
5:23
5:19
91
Jannes Hulter
SBO Prof. Waterinksc
5:42
5:36
92
Jim Hutten
GBS Dr. A. Risaeus
5:48
5:45
93
Joost Wolbink
CBS Rheezerveen
5:51
5:48
94
Lucas Scherpen
CBS De Vlinder
6:00
6:00
95
Gijs de Vries
SBO Prof. Waterinksc
6:02
5:55
96
Aron Bosman
SBO Prof. Waterinksc
6:57
6:48
97
Collin Slot
SBO Prof. Waterinksc
7:00
6:51
M-10, 1 KM - 10 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen van der Weide
CBS De Akker
3:54
3:53
2
Fabienne Rouw
CBS De Regenboog
4:06
4:05
3
Zoi Dijkhuis
CBS De Kastanjehof
4:09
4:08
4
Inge van der Spoel
CBS De Elzenhof
4:11
4:09
5
Lotte Beenen
CBS De Elzenhof
4:12
4:11
6
Vera Roelofs
CBS Rheezerveen
4:21
4:20
7
Sarah Roossien
CBS Spreng-el
4:22
4:18
8
Romeé Lamberink
CNS De Fontein
4:23
4:19
9
Noa Schuurman
CBS De Elzenhof
4:25
4:22
11
Jolijn van de Belt
CBS De Ark
4:35
4:34
12
Janiek de Vries
GBS Ds. G. Doekessch
4:36
4:33
13
Jedidja Boer
CBS De Bloemenhof
4:40
4:38
14
Renique Jaspers
GBS Dr. A. Risaeus
4:40
4:36
15
Indy Slot
CBS De Marsweijde
4:41
4:38
16
Marlies Hultink
CBS De Bloemenhof
4:41
4:37
17
Indi van Faassen
CBS De Marsweijde
4:42
4:38
18
Julia van Dijk
CBS De Regenboog
4:44
4:39
19
Marit Dijkstra
GBS Dr. A. Risaeus
4:50
4:46
20
Cyenne Reinders
CBS De Marsweijde
4:50
4:50
21
Mendy Eggengoor
CBS De Bloemenhof
4:51
4:46
22
Lien Bomhof
CBS De Elzenhof
4:52
4:47
23
Hilde An Snijders
CBS Spreng-el
4:53
4:48
24
Ilse Jager
CBS De Bloemenhof
4:56
4:51
25
Esmee van Haren
CBS De Kastanjehof
4:57
4:55
26
Rebecca Ramaker
CBS 't Kompas Radewi
4:58
4:55
27
Nadie Medema
GBS Dr. A. Risaeus
5:00
4:56
28
Mandy ten Brinke
CBS De Kastanjehof
5:02
4:56
29
Jolijn Jansen
CBS De Bloemenhof
5:03
5:01
30
Anneli de Krijger
GBS De Morgenster
5:04
4:59
31
Estelle Noteboom
Westerhaar-Vriezenv
5:05
5:01
32
Isa Bosh
CBS De Bloemenhof
5:06
5:01
33
Fabienne Nawijn
OBS De Kern
5:07
5:01
34
Thirza van der Veen
CBS De Vlinder
5:08
5:07
35
Celine Kolkman
CBS De Vlinder
5:08
5:07
36
Rachel Eggengoor
Hardenberg
5:08
5:03
38
Julia Hemstede
CBS De Bloemenhof
5:09
5:05
39
Anna van der Spoel
CBS De Elzenhof
5:10
5:09
40
Fleur Drenthen
CBS De Marsweijde
5:11
5:10
41
Dionne Stegeman
CBS De Bloemenhof
5:12
5:07
42
Sanne van Duren
CBS De Elzenhof
5:12
5:10
43
Melissa de Boer
CBS De Regenboog
5:13
5:10
44
Isa Hakvoort
CBS De Marsweijde
5:14
5:13
45
Romy Schonewille
CNBS Windesheim
5:15
5:09
46
Anne-Britt Hans
CBS De Vlinder
5:18
5:15
47
Marjolijn Drenthen
OBS Prinses Irene
5:21
5:16
48
Carmen Bekker
CBS De Marsweijde
5:25
5:21
49
Judith Wilpshaar
OBS 't Spectrum
5:28
5:22
50
Bo Harsmolle
CBS De Bloemenhof
5:29
5:26
51
Sabine Reinink
CBS De Bloemenhof
5:33
5:29
52
Iris Molema
CBS De Bloemenhof
5:37
5:32
53
Vera-lynn Meier
CBS De Bloemenhof
5:37
5:35
54
Rochelle Maathuis
CNBS Windesheim
5:38
5:30
55
Larissa Lenters
CBS De Elzenhof
5:38
5:34
56
Milou van Lutterveld
CBS De Marsweijde
5:39
5:38
57
Lisa Kappert
CBS De Vlinder
5:39
5:33
58
Lisa Amsink
CBS De Kastanjehof
5:40
5:34
59
Indy Breukelman
OJS Het Palet
5:42
5:38
60
Laurie wilps
CBS De Marsweijde
5:43
5:40
62
Lisa Breukelman
CBS De Elzenhof
5:44
5:42
63
Monique Oosting
GBS Dr. A. Risaeus
5:44
5:41
64
Anne Vonk
GBS Dr. A. Risaeus
5:45
5:42
65
Kaylie Elbertsen
OBS De Kern
5:45
5:40
66
Bo Schotkamp
CBS De Elzenhof
5:47
5:45
67
Chayenne Bols
SBO Prof. Waterinksc
5:47
5:41
68
Ellen Seinen
SBO Prof. Waterinksc
5:48
5:41
69
Marit Bolks
GBS Ds. G. Doekessch
5:49
5:44
70
Esmee Otten
CNS De Fontein
5:50
5:45
71
Michelle Huiskes
CBS De Regenboog
5:52
5:49
72
Myrthe Schuldink
CBS De Bloemenhof
5:52
5:49
73
Rachel Hartog
CBS De Kastanjehof
6:01
5:54
74
Kelly Meijer
CBS De Bloemenhof
6:01
5:54
75
Lysanne Rigterink
CBS 't Kompas Radewi
6:02
5:58
76
Vera Veurink
CBS De Wiekslag
6:04
6:04
78
Yulin Oldehinkel
SBO Prof. Waterinksc
6:13
6:06
79
Lisanne Bolks
GBS De Morgenster
6:17
6:13
80
Kayleigh Steen
OJS Het Palet
6:31
6:27
81
Danique Pieper
CBS De Bron
6:37
6:35
83
Rebecca Heward
CBS De Bloemenhof
6:52
6:49
J1112, 1 KM - 11+12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
3:31
3:30
3
Sven Sportel
CBS Groen v Prinster
3:38
3:36
4
Joost van de Belt
CBS De Kastanjehof
3:40
3:37
5
Martijn Bolks
CBS De Marsweijde
3:42
3:39
6
Abe Veltink
CNS De Fontein
3:47
3:44
7
Marnik Hutten
CBS De Marsweijde
3:47
3:45
8
Sjoerd Kivits
CBS De Bloemenhof
3:47
3:46
9
Jochem Posthumus
CBS De Bloemenhof
3:48
3:45
11
Ryan ter Wielen
CBS De Bloemenhof
3:51
3:48
12
Wessel hakvoort
CBS De Marsweijde
3:52
3:49
13
Thomas de Boer
CBS De Elzenhof
3:52
3:51
14
Zico Stevens
CBS De Vlinder
3:52
3:49
15
Sander Reinders
GBS De Morgenster
3:55
3:53
16
Stan Spalink
CBS De Bloemenhof
3:55
3:54
17
Stef Reinders
CBS De Akker
3:59
3:51
18
Enrico Tempelman
GBS Dr. A. Risaeus
4:00
3:58
19
Pascal Ligtenberg
CBS De Marsweijde
4:01
4:01
20
Mark Boessenkool
CBS De Bloemenhof
4:02
4:00
21
Jesse Zweers
CBS De Bloemenhof
4:02
4:01
22
Daan Hofstede
GBS Dr. A. Risaeus
4:03
3:54
23
Giovang Groningen
CBS De Bron
4:05
4:02
24
Giel Otten
CBS De Marsweijde
4:05
4:03
25
Menno vd Vinne
GBS De Morgenster
4:06
4:02
26
Thijmen Bakhuizen
CBS Spreng-el
4:06
4:03
27
Leon Potgieter
CBS De Vlinder
4:08
4:04
28
Rick Snel
GBS Ds. G. Doekessch
4:08
4:04
30
Ruben van Dijk
CBS De Bron
4:11
4:08
31
Leon Welleweerd
CBS De Bloemenhof
4:13
4:08
32
Marc van Dijk
CBS De Bloemenhof
4:13
4:11
33
Bram van der Horst
CBS De Bloemenhof
4:13
4:10
34
Wouter Brink
CBS De Bloemenhof
4:14
4:11
35
Bjorn Jonink
CBS De Bloemenhof
4:14
4:12
36
Sven Wolbink
CBS Rheezerveen
4:15
4:10
37
Niels Tigelaar
CBS De Marsweijde
4:16
4:10
38
Matteo Smits
CBS Ds. Koningsberge
4:18
4:11
39
Tom Zagers
CBS De Kastanjehof
4:19
4:17
40
Max Stoeve
CBS De Bloemenhof
4:19
4:17
41
Tygo Bril
CBS Ds. Koningsberge
4:19
4:12
42
Tim Westerveld
CBS De Kastanjehof
4:19
4:17
43
Youri Luisman
CBS Ds. Koningsberge
4:20
4:20
44
Leon Kramer
CBS De Bloemenhof
4:22
4:20
45
Lars Mecklenfeld
OBS De Regenboog
4:22
4:20
46
Bjorn Ligtenberg
GBS Ds. G. Doekessch
4:23
4:19
47
Ferdy Bril
CBS 't Kompas Radewi
4:24
4:18
48
Lars Woelders
OBS Prinses Irene
4:25
4:22
49
Jelmer Waterink
CBS De Vlinder
4:25
4:21
50
Jorrit Stroeve
CBS De Bloemenhof
4:25
4:21
51
Mats van Beveren
CBS De Kastanjehof
4:25
4:19
52
Thomas Lennips
CBS De Bloemenhof
4:31
4:30
53
Stefan Logtenberg
CBS De Marsweijde
4:33
4:30
54
Hajo Hilbrands
CBS De Bloemenhof
4:33
4:30
55
Gert van der Haar
CBS Spreng-el
4:34
4:26
56
Melle Huisken
CNBS Windesheim
4:37
4:34
57
Jan Bruins
OBS 't Spectrum
4:39
4:37
58
Frank Bakker
CBS Spreng-el
4:41
4:37
59
Tim van Os
OBS De Regenboog
4:43
4:42
60
Tjisse v.d. Vinne
GBS De Morgenster
4:45
4:41
61
Bram Leusink
CBS De Kastanjehof
4:49
4:42
62
Robin Hendriks
SBO Prof. Waterinksc
4:50
4:45
63
Rudie Lohuis
GBS De Morgenster
4:51
4:45
64
Lucas Gunnink
GBS De Morgenster
4:54
4:50
65
Siem Croezen
CBS De Bloemenhof
4:57
4:56
66
Rob Wesselink
CBS De Regenboog
4:58
4:55
67
Igor Hagedoorn
SBO Prof. Waterinksc
4:59
4:56
68
Bas Hamhuis
CBS De Bloemenhof
5:00
4:58
69
Hidde Huisjes
CBS De Akker
5:01
4:52
70
Han Bolks
CBS De Bloemenhof
5:01
4:59
71
Tim Breukelman
CBS De Kastanjehof
5:03
5:00
72
Rick ten Dolle
CBS De Akker
5:03
4:57
73
Ryan Franken
OBS 't Spectrum
5:05
5:04
74
Rik Schippers
GBS De Morgenster
5:07
5:01
75
Niek Bakhuis
CNBS Windesheim
5:09
5:06
77
Bart Dorman
SBO Prof. Waterinksc
5:10
5:04
78
Joran Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
5:11
5:03
79
Arin Smulders
CBS De Elzenhof
5:14
5:12
80
Tygo van Laar
SBO Prof. Waterinksc
5:14
5:09
82
Jimmy v.Brummelen
CBS De Kastanjehof
5:18
5:15
83
Rowan Hans
CBS De Kastanjehof
5:23
5:20
84
Bram Roosa
CBS De Kastanjehof
5:30
5:23
85
Gernand Hamhuis
SBO Prof. Waterinksc
5:45
5:37
86
William Hofsink
CBS De Bloemenhof
5:51
5:44
87
Jasper Hamhuis
CBS De Bloemenhof
5:57
5:52
88
Vincent Nijenhuis
SBO Prof. Waterinksc
6:08
6:04
89
Jochem Bakkenes
CBS De Kastanjehof
7:19
7:13
M1112, 1 KM - 11+12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marlot Bruggink
Vriezenveen
3:35
3:34
4
Maaike Evers
CBS De Bloemenhof
3:40
3:39
6
Anna Hulzebosch
CBS De Akker
4:00
3:58
7
Maud Bosch
CBS De Bloemenhof
4:03
4:01
8
Karina Reinders
GBS De Morgenster
4:06
4:02
9
Sofie van der Weide
Hardenberg
4:06
4:04
10
Shayeen Kampman
CBS De Vlinder
4:09
4:03
11
Maureen Jonink
CBS De Bloemenhof
4:11
4:06
12
Michelle Menzo
OBS Den Velde
4:11
4:07
14
Emma Westenberg
OBS De Eiber
4:14
4:13
15
Joelle van der Veen
CBS De Regenboog
4:17
4:16
16
Anais Coenders
CBS De Bloemenhof
4:18
4:15
17
Loes van der Veen
CBS De Bron
4:19
4:15
18
Harley Kuilder
CBS De Bloemenhof
4:21
4:17
19
Lonneke Heerkes
CBS De Akker
4:28
4:26
20
Iris Mulder
CNS De Fontein
4:29
4:26
21
Lynn Plaggenmarsh
CBS Rheezerveen
4:29
4:27
22
Laura Hamhuis
CNS De Fontein
4:30
4:25
23
Aniek Klokkers
CBS De Vlinder
4:30
4:22
24
Eva Meyer
CBS De Bloemenhof
4:30
4:28
25
Ymke Nijeboer
CBS De Akker
4:33
4:30
26
Chantal Auf der Haar
CNS De Fontein
4:34
4:30
27
Jirna Hindriks
CBS Rheezerveen
4:34
4:29
28
Donna Logtenberg
CBS De Ark
4:35
4:30
29
Miren Hakkers
CBS De Bloemenhof
4:35
4:31
30
Liv Kampman
CBS De Bloemenhof
4:35
4:31
31
Isa Hoogeweg
CBS Groen v Prinster
4:35
4:27
32
Jessie Jaspers
CBS Rheezerveen
4:36
4:30
33
Sanne Bosch
CBS De Kastanjehof
4:42
4:37
35
Maud Kuipers
CBS Ds. Koningsberge
4:43
4:39
36
Chantal Hakkers
SBO Prof. Waterinksc
4:43
4:35
37
Romee Altena
CBS 't Kompas Radewi
4:44
4:38
38
Chinouk van Dijkhuizen
CBS De Bloemenhof
4:45
4:41
39
Emma Cramer
CBS De Bloemenhof
4:45
4:43
40
Esther Lougheed
CBS De Akker
4:46
4:38
42
Leonie Hamberg
CBS De Bloemenhof
4:47
4:45
43
Clarissa Bakhuis
CBS De Vlinder
4:48
4:43
44
Mienke Veneman
OBS De Kern
4:48
4:42
45
Marissa van 't Holt
CBS De Akker
4:50
4:45
46
Daphne Bosma
CBS De Vlinder
4:50
4:42
47
Joëlla Valkman
CBS De Bloemenhof
4:50
4:48
48
Eline Spijkers
CBS 't Kompas Radewi
4:50
4:45
49
Samantha Hagedoorn
OBS De Eiber
4:51
4:49
50
Lizy Stadman
CBS De Vlinder
4:51
4:46
51
Lara Hallink
CBS De Elzenhof
4:51
4:45
52
Silke Kerssies
CBS De Elzenhof
4:51
4:45
53
Debbie Meijerink
CNBS Windesheim
4:52
4:49
54
Marlinde Kieft
OBS Den Velde
4:52
4:48
55
Denice Drenthen
CBS De Bloemenhof
4:53
4:48
56
Aurora Heuten
SBO Prof. Waterinksc
4:57
4:54
58
Judith Hamhuis
CBS De Wiekslag
4:58
4:50
59
Jiske Warners
CBS De Akker
4:58
4:56
60
Iris Meinen
CBS De Marsweijde
5:01
4:56
61
Meike Kerssies
CBS De Bloemenhof
5:02
4:57
62
Nynke Timmers
CBS De Bloemenhof
5:04
4:58
63
Cachelle Kolkman
CBS De Vlinder
5:04
4:58
64
Tess Runhaar
CBS De Bloemenhof
5:05
5:00
65
Tabitha Vis
CBS De Bloemenhof
5:07
5:02
66
Samirah Gezici
CBS De Bloemenhof
5:07
5:07
67
Daniëlle Hakkers
GBS De Morgenster
5:08
5:06
68
Julia Otten
CBS De Bloemenhof
5:08
5:02
69
Dagmar Peursum
OJS Het Palet
5:12
5:06
70
Veerle Brouwer
OBS De Eiber
5:15
5:10
71
Meike van de Belt
CNS De Fontein
5:15
5:10
72
Marit Bos
CBS De Regenboog
5:18
5:15
73
Fleur Ridderman
CBS De Vlinder
5:19
5:11
74
Rychelle Dommerholt
CBS De Vlinder
5:19
5:11
75
Janiek Kerkdijk
GBS De Morgenster
5:22
5:15
76
Anoek Mulder
CBS De Elzenhof
5:22
5:15
77
Lonneke Leffers
CBS Groen v Prinster
5:23
5:15
78
Anouk Vosjan
CBS De Kastanjehof
5:23
5:17
79
Sam Eshuis
CBS De Elzenhof
5:25
5:18
80
Julia Sloot
CNBS Windesheim
5:32
5:28
81
Lieke Ouwinga
CBS De Bloemenhof
5:33
5:27
83
Hanna Hoes
CBS De Marsweijde
5:34
5:30
84
Maegwin kampman
CBS De Vlinder
5:37
5:29
85
Julia Overweg
GBS De Morgenster
5:38
5:36
86
Marijn van den Hoek
OJS Het Palet
5:39
5:33
87
Jasmijn van Beugen
CBS De Vlinder
5:40
5:35
88
Esmeralda Datema
GBS De Morgenster
5:46
5:39
89
Lies Janssen
CBS De Kastanjehof
5:46
5:45
90
Maryamo Abdi Osmaan
OJS Het Palet
5:58
5:52
91
Marith Ribberink
CBS De Elzenhof
6:01
5:55
93
Yasmin Gezici
CBS De Bloemenhof
6:06
6:06
95
Cindy Kerssies
OBS De Regenboog
6:09
6:09
98
Asha Abdi Osmaan
OJS Het Palet
6:48
6:42
99
Rachel Mol
SBO Prof. Waterinksc
9:46
9:46
HEREN, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Twenterand
9:37
9:35
2
Nick Marsman
ACO Van Elderen
9:57
9:56
8
Jelmer Boertien
CBS Spreng-el
12:02
12:00
9
David Kampinga
CBS De Regenboog
12:08
12:06
10
Thijs Terlouw
CBS De Bloemenhof
12:09
12:07
12
Patrick Wuite
GBS Ds. G. Doekessch
12:18
12:16
14
Nick Hofstede
GBS Ds. G. Doekessch
12:45
12:43
15
Juan Nasta
CBS De Elzenhof
12:48
12:44
16
Lars Bekman
CBS De Kastanjehof
12:50
12:47
17
Ferron Goossensen
GBS De Morgenster
12:51
12:49
18
Csaba Nijboer
CNBS Windesheim
12:52
12:50
22
Eelke de Haan
SBO Prof. Waterinksc
13:19
13:15
23
Vincent Bosch
OBS De Eiber
13:25
13:24
24
Jos Bleyenburg
GBS Ds. G. Doekessch
13:25
13:23
25
Julian Lenters
CBS De Vlinder
13:25
13:20
26
Siward Langius
OBS 't Spectrum
13:41
13:37
29
Stef Regelink
CBS De Kastanjehof
13:45
13:41
30
Robin Hulter
CBS Spreng-el
13:49
13:45
33
Justen Cremer
CBS De Elzenhof
13:55
13:54
34
Remco Benjamins
Hardenberg
13:55
13:48
35
Rutger Stad
CBS De Bloemenhof
13:57
13:53
37
Justen Kroesen
CBS De Bron
14:11
14:09
38
Steven Lambers
CBS De Bloemenhof
14:12
14:10
39
Rémon ten Napel
CBS Ds. Koningsberge
14:22
14:19
40
Bart Veurink
GBS Ds. G. Doekessch
14:23
14:16
41
Kevin van der Velde
CNBS Windesheim
14:29
14:27
42
Jan Willem Grimme
CNBS Windesheim
14:29
14:27
47
Dominic Suurling
Bergentheim
14:36
14:34
49
Bertus Lamberink
Hardenberg
14:36
14:29
50
Stan Stoevelaar
CBS De Vlinder
14:43
14:39
51
Ruben van Dijk
CBS De Vlinder
14:44
14:40
54
Stijn Hoekstra
CBS De Vlinder
14:46
14:42
56
Thymen Ligtenberg
Hardenberg
14:52
14:51
57
Bart Plaggenmars
GBS De Regenboog
15:04
15:01
58
Thymon Jutstra
CBS De Marsweijde
15:07
15:04
59
Nick Bouwhuis
CBS De Vlinder
15:10
15:05
60
Michael Top
CBS De Vlinder
15:10
15:06
62
Tico van der Poel
Hardenberg
15:31
15:26
64
Roan Kremer
CBS De Bloemenhof
15:34
15:31
65
Rick Wolbink
CBS De Vlinder
15:37
15:31
66
Idwer Doldersum
CBS De Bron
15:43
15:40
67
Carsten Elbertsen
Hardenberg
15:54
15:47
68
Joshua van de Blet
CBS De Vlinder
16:07
16:03
69
Ramon Duiverman
Dedemsvaart
16:08
16:05
71
Jelmer Anbergen
Dedemsvaart
16:10
16:07
73
Martijn Maatje
OJS Het Palet
16:29
16:27
76
Wolter Dragsma Hi5Club
Coevorden
16:56
16:51
77
Luca Metselaar
CBS De Bron
17:02
16:58
79
Bastian Veurink
CBS De Vlinder
17:06
17:00
81
Arjan Bosman Hi5Club
Coevorden
17:17
17:11
84
Steven ter Bekke
Hardenberg
17:33
17:31
85
Geordi Boonstra
Hardenberg
18:32
18:29
DAMES, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Norwien Bruinsma
Atletics Nijverdal
13:24
13:22
8
Iris van Boxtel
Hardenberg
14:27
14:23
13
Kirsten Gosse
CBS De Elzenhof
15:57
15:53
14
Vera ten Brinke
CBS De Bloemenhof
16:56
16:51
15
Evelien Brandt
Vrieling Adviesgroep
16:58
16:51
18
Nasteho Abdi Osmaan
OJS Het Palet
17:40
17:38
22
Danielle Smit
Westerhaar-Vriezenv
18:03
17:57
24
Kim Van der Felz
Slagharen
18:26
18:21
30
Ashleigh Struikman
Dedemsvaart
19:38
19:35
31
Inge Herssevoort
Dedemsvaart
19:39
19:34
32
Jacqueline vd Poll
Westerhaar-Vriezenv
19:52
19:45
34
Sharon klein Leugenmor
Hardenberg
20:08
20:04
36
Kim Zandbergen
CBS De Elzenhof
20:59
20:55
38
Sandra Benjamins Hi5Cl
Coevorden
21:32
21:26
H-NEO, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
16:34
16:34
5
Gertin Roke
ACO Van Elderen
17:15
17:15
7
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
17:52
17:52
9
Robbin Schulenburg
Rijssen
18:06
18:06
10
William van Eeken
Bergentheim
18:20
18:20
17
Kevin Timmerman
Hardenberg
19:55
19:53
18
Robbert-Jan Hamberg
Hardenberg
19:58
19:27
19
Rutger Springer
Hardenberg
20:03
19:49
20
Marc van der Graaf
Dedemsvaart
20:10
20:03
21
Stan van der Velde
Hardenberg
20:11
20:02
23
Jordi van der Heyden
Dedemsvaart
20:21
20:21
27
Selmar Woertel
McDonald's Hardenber
21:07
20:12
29
Jery Houtzagers
Hardenberg
21:42
21:06
31
Nick van der Veen
Hardenberg
21:53
21:48
32
Gerrit Willems
Bergentheim
22:01
21:03
33
Jelle Timmermans
Hardenberg
22:02
21:57
40
Seán de Putter
Bergentheim
23:42
23:05
41
Michael de Leeuw
McDonald's Hardenber
23:55
22:58
42
Rachnar Kikkert
Hardenberg
24:02
23:46
43
Jasper Dronkers
McDonald's Hardenber
24:03
23:07
45
David Hindriks
McDonald's Hardenber
24:27
23:28
47
Jeffrey Hulsman
Hardenberg
24:55
24:55
53
Lennaert Joostens
Groningen
25:18
24:26
58
Brend van Weert
Hardenberg
26:41
26:41
60
Remco Dronkers
McDonald's Hardenber
26:56
25:58
61
Jarno van`t Holt
Gramsbergen
27:38
27:38
64
Iordache Kikkert
Hardenberg
29:08
28:52
66
Danny Logtenberg
DGB Energie
32:08
31:21
67
Arno Kampjes
McDonald's Hardenber
32:09
32:09
H-SEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
Wevelgem (BE)
15:53
15:53
6
Gerjan Welleweerd
Bergentheim
17:51
17:51
8
Edwin van Laar
ACO Van Elderen
18:57
18:57
13
Martin de Haan
Dedemsvaart
19:28
19:28
15
Jan van Beveren
orthopedie
19:36
19:27
17
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
19:55
19:55
22
Jonathan Deemter
Hardenberg
20:12
19:51
24
Frank Klein Koerkamp
Hardenberg
20:23
20:01
27
Jaap Hofman
Vrieling Adviesgroep
20:41
20:30
30
Gert Mulderij
Assurantiekantoor Mu
20:57
20:26
39
Jos Fidom
Assurantiekantoor Mu
21:39
21:05
47
Dirk Nijmeijer
Assurantiekantoor Mu
22:08
21:38
48
Dion Houtzagers
Hardenberg
22:21
21:44
50
Andre Eggengoor
Vriezenveen
22:36
22:29
51
Wolfram Verboom
orthopedie
22:36
22:27
55
Gerrit Veurink
Rheezerveen
22:49
22:36
56
Jeroen van den Poll
Hardenberg
22:49
22:42
57
Frank Schumacher
Dedemsvaart
22:50
21:51
58
Richard Hofsink
Hardenberg
22:58
22:22
59
Remco Bos
Westerhaar-Vriezenv
23:12
23:01
60
Christian Baarslag
Evenementenhal Harde
23:38
23:21
61
Pieter Goudriaan
Vechtstede notarisse
23:42
23:32
62
Nathan van den Berg
Hardenberg
23:43
23:34
66
Gerben Hiemstra
Hardenberg
23:45
23:08
67
Patrick Jonkman
Vriezenveen
23:47
23:13
71
Niels Schuurman
Hardenberg
24:31
24:25
75
Martijn van Faassen
Vrieling Adviesgroep
24:53
24:43
76
Remco ten Have
Installatiebedrijf B
24:53
24:42
77
Jan bert stroeve
Evenementenhal Harde
24:55
24:36
78
Ignas Jorritsma
Amstelveen
24:55
24:01
79
Rik Belt
Installatiebedrijf B
24:57
24:16
82
Stephan Borneman
Hardenberg
25:13
25:05
86
Sander Hutten
Bruchterveld
25:17
24:41
87
Christian v. Steenbrug
McDonald's Hardenber
25:23
24:27
91
Gerrit-Jan Harsevoort
HHC 9
25:40
25:09
94
Maarten Fikkert
Vriezenveen
25:51
25:04
98
Haico Eggengoor
Hardenberg
26:02
25:02
99
Emiel Middelkamp
Prins Sport
26:03
25:09
102
Raymond Beukeveld
Medifast
26:13
25:03
108
Ewoud van der Kamp
Hardenberg
26:31
25:43
110
Harald Kamerhuis
DGB Energie
26:36
25:42
112
Klaas Peter van Houten
Heemserveen
26:43
25:54
114
Peter Rutgers
Installatiebedrijf B
27:01
26:21
120
Martijn Schepers
Hardenberg
28:17
27:15
121
Arjen ten Brinke
Hardenberg
28:21
27:46
125
Patrique Janssen
Hardenberg
29:20
28:55
129
Michael Heijting
Ultieme Uitdaging/Sp
29:51
29:30
130
Ronald Rutgers
Installatiebedrijf B
32:43
32:04
133
Erik Westerkamp
Vrieling Adviesgroep
34:47
33:46
H40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Hilbrand van de Belt
orthopedie
19:36
19:27
7
Jeroen Machielsen
Nijverdal
20:03
20:03
9
Gertjan de Haan
Noordscheschut
20:10
20:09
10
Bert Manenschijn
ACO Van Elderen
20:37
20:37
14
Floris de Graaf
DGB Energie
21:40
21:08
17
Gerwin van Dijk
Hardenberg
22:31
21:55
19
Johan van der Weide
Gramsbergen
22:39
22:26
29
Erik Zomerdijk
Vrieling Adviesgroep
24:01
23:51
31
Sjoerd Wijbenga
Hengelo Ov
24:25
24:22
33
Alex Breukelman
Hardenberg
24:28
24:13
35
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
24:35
24:23
36
Theo Oldehinkel
Hardenberg
24:36
24:11
39
Gerrit Drenthen
Bruchterveld
25:00
24:10
40
Ben Kleinheerenbrink
DGB Energie
25:23
24:32
43
Dick van Haren
Assurantiekantoor Mu
25:42
25:07
44
Marco Goris
Ultieme Uitdaging/Sp
25:43
25:31
47
Dirko Luisman
Ommen-Hardenberg
26:08
25:37
49
Marco Helmich
Installatiebedrijf B
26:10
25:32
50
Gerwin Bouwhuis
Installatiebedrijf B
26:21
26:10
52
Roelof Vrieling
Dedemsvaart
26:27
25:49
55
Alexander Luisman
Bergentheim
26:35
26:01
58
Herman Plaggenmarsch
Vrieling Adviesgroep
27:04
26:39
59
Wim Hamberg
Ommen-Hardenberg
27:10
26:05
60
Remco Bergevoet
Bergentheim
27:35
26:59
63
Harjan van`t Holt
Gramsbergen
27:38
27:38
66
Dick Veneberg
Bruchterveld
28:34
27:40
67
Bert Schottert
Ultieme Uitdaging/Sp
28:50
28:26
68
Michel Stravers
Alphen aan den Rijn
29:00
28:37
69
Richard Hofkamp
DGB Energie
29:17
28:28
70
Edwin Grootoonk
Hardenberg
29:30
28:35
73
Ronald Breukelman
Hardenberg
29:51
28:43
75
Anrico Wassing
Installatiebedrijf B
29:54
29:14
76
Wim Timmermans
Dedemsvaart
30:05
30:05
78
Gerbert Kamphuis
Installatiebedrijf B
30:33
30:19
80
Jaco van den Hoek
Ultieme Uitdaging/Sp
31:12
30:54
83
Michiel Klumperbeek
TDC Zorg
32:39
31:35
H50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:35
18:35
3
Roelof Hutten
Bruchterveld
19:05
19:05
5
Jan-Hendrik Hutten
Spurt '88
19:45
19:45
6
Heinz Stroeve
Emlichheim (DLD)
20:47
20:45
7
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
21:03
21:01
17
Apollo Wim Lindenhoviu
Den Ham Ov
25:34
25:13
18
Bernard Herbert
Bergentheim
25:45
25:41
23
André van der Kolk
Hardenberg
27:06
25:56
35
Gerrit Jan Otten
Hardenberg
29:24
29:02
39
Harry Tennekes
Installatiebedrijf B
31:14
31:02
44
Hans Klein Koerkamp
Hardenberg
32:28
31:34
46
Klaas Doldersum
Westerhaar-Vriezenv
33:01
32:19
48
Gerrit willem Lennips
Hardenberg
40:43
40:33
D-NEO, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Beele Pronk
Atletics Nijverdal
20:49
20:47
3
Jacqueline Teterissa
DGB Energie
23:20
22:53
4
Nathalie Herbers
Hardenberg
24:04
23:59
5
Marleen van der Weide
Gramsbergen
24:07
23:55
10
Kirsten Veerman
Hardenberg
25:49
24:50
11
Kirsten Nijland
Hardenberg
25:58
25:02
12
Michelle van der Werf
Emmen
26:05
25:56
13
Manuela Timmermans
Groningen
26:14
25:59
14
Kyra Schoemaker
Kloosterhaar
26:19
25:39
15
Maïllis Jansen
Kloosterhaar
26:20
25:40
17
Ruth Roessink
Kloosterhaar
26:24
25:46
20
Nicole Ribberink
Ultieme Uitdaging/Sp
27:39
27:20
23
Marijke Hans
Nieuw-Schoonebeek
27:55
27:55
24
Marjolijn Hofsink
Hardenberg
28:12
27:28
25
Wianne Visser
Bruchterveld
28:31
27:53
27
Anouk van de Belt
Dedemsvaart
28:52
28:52
28
Marjolein Dopmeijer
Dedemsvaart
28:52
28:23
29
Samantha Ribberink
Ultieme Uitdaging/Sp
29:43
29:24
30
Dorien Hofsink
DGB Energie
29:44
28:54
31
Marjolein Olsman
Hardenberg
30:00
29:54
32
José Veurink
Ultieme Uitdaging/Sp
30:08
30:02
34
Nienke Veltink
Ultieme Uitdaging/Sp
30:59
30:39
35
Monique van de Merwe
Den Ham Ov
31:16
30:59
36
Anouk Hulzebos
Ultieme Uitdaging/Sp
31:23
31:01
37
Kristel Schumacher
Dedemsvaart
31:24
30:32
38
Marjon van Braam
Kloosterhaar
32:58
32:19
42
Rianne Rengelink
Hardenberg
36:55
36:10
43
Malou van Weert
Hardenberg
37:11
36:40
D-SEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lies Deruddere
Wevelgem (BE)
19:00
19:00
4
Sanne Schaap
Ultieme Uitdaging/Sp
24:11
24:00
8
Nanda Latumalea
Dedemsvaart
24:40
24:40
10
Mariet Pielman
Vrieling Adviesgroep
25:15
25:07
11
Lisette Schoppink
Dutch Runners
25:16
24:29
12
Heidy Vanderveen
Marienberg
25:17
25:05
19
Jorien Altena
Oud Ootmarsum
25:46
25:30
20
Rianne Haandrikman
Evenementenhal Harde
26:01
25:43
25
Mariska Eilander
Hardenberg
26:50
26:22
28
Jacqueline Reins
Prins Sport
27:12
26:50
33
Brendie Seinen
Vechtstede notarisse
27:44
27:34
37
Carola Breukelman
Ultieme Uitdaging/Sp
28:15
27:53
38
Rosalie Pragt
Ultieme Uitdaging/Sp
28:15
27:52
39
Renate Bouwhuis
Installatiebedrijf B
28:19
28:02
41
Annemieke Brinkman
Slagharen
28:33
27:30
43
Hester op de Haar
Hardenberg
28:45
28:04
45
Henriette Withaar
Gramsbergen
28:47
28:25
49
Maaike Bouwhuis
Ultieme Uitdaging/Sp
29:02
28:46
50
Hanneke Bouwhuis
Ultieme Uitdaging/Sp
29:02
28:46
52
Marieke Kelder
Gramsbergen
29:11
28:02
54
Minke Laurenze Heidema
Dalen
29:24
28:22
57
Karien Goedkoop
Amersfoort
29:47
28:34
58
Danielle Huising
Hardenberg
29:47
28:56
59
Gerlinde Odink
Ultieme Uitdaging/Sp
29:51
29:33
60
Jakobien Hein-Winters
Hardenberg
29:54
29:07
65
Anneke ter Wijlen
Hardenberg
30:25
29:33
66
Hanneke Jonkman
Alteveer gem De Wold
30:29
29:43
67
Marijke van der Sluis
Spurt '88
30:36
30:18
71
Karin Reimert-Wermink
Vriezenveen
30:47
30:18
73
Marieke Zieleman
Hardenberg
30:50
30:25
74
Sharon Specsavers
Specsavers
30:56
30:15
75
Albertien Luning
Hardenberg
30:58
30:13
78
Marlies Wassens
Dedemsvaart
31:23
30:14
79
Marah Katerberg
Hardenberg
31:24
30:32
82
Marjon ten Berge
Nijverdal
31:31
30:21
84
Monique van Steenbrugg
Ultieme Uitdaging/Sp
32:01
31:42
85
Sabrina Ribberink
Bruchterveld
32:04
31:17
89
Alet Pescadinha
Hardenberg
32:51
32:07
91
Dorinda Lennips
Hardenberg
33:56
33:30
93
Brenda Boessenkool
Dedemsvaart
36:12
35:10
D35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Annemiek Watermulder
Zuidlaren
21:40
21:40
3
Ivette Leemhuis
Vechtstede notarisse
22:33
22:25
7
Charlotte Westerman
Hardenberg
23:27
23:19
10
Fennanda martens
Hardenberg
24:43
24:39
11
Gina Ligtenberg
Hardenberg
24:44
24:39
13
Geke Tempelman
Beerzerveld
25:05
25:03
14
Geralda Hulzebosch
Marienberg
25:17
25:03
15
Henriet van Nuil
Loopgroep de Zandstu
25:59
25:31
16
Herma van der Weide
Medifast
26:14
25:58
18
Hettie Kamphuis-Warmel
Ommen
26:22
25:54
19
Jacolien Dorman
Vechtstede notarisse
26:24
26:17
23
Brenda ten Brinke
Hardenberg
26:50
26:43
24
Mariska van Dijk
Hardenberg
27:12
27:09
26
Mariska de Vries
Hardenberg
27:27
27:00
27
Jolanda Plaggenmarsch
Vrieling Adviesgroep
27:32
27:06
32
Kathelijne Swarts
Ultieme Uitdaging/Sp
28:48
28:28
33
Sietske Mulder-Wamelin
Hardenberg
28:58
28:12
40
Herma Mulder
Vrieling Adviesgroep
29:42
29:29
43
Renate Zomerdijk
Vechtstede notarisse
29:50
29:40
44
Renate Meulenkamp
Hardenberg
29:56
29:04
45
Marjan Edelijn
Gramsbergen
30:00
29:16
46
Dianne Verkerk
Heemserveen
30:20
29:37
55
Helga Meulenkamp
Bruchterveld
31:13
30:21
58
Alice van de Hoek
Ultieme Uitdaging/Sp
31:38
31:21
59
Ditta de Roo
Ultieme Uitdaging/Sp
31:45
31:26
62
Michelle Wassing
Installatiebedrijf B
32:03
31:51
65
Desiree Olsman
Beerzerveld
32:18
32:08
69
Joseppha van der Weter
De Krim
32:32
31:27
71
Dianne Jonkman
Vriezenveen
32:38
31:26
72
Ingeborg Bergevoet
Bergentheim
32:45
32:08
75
Marjan Grootoonk
Hardenberg
32:55
32:00
76
Carla Marsman
Vrieling Adviesgroep
33:09
32:08
77
Jolanda Janssen-Slot
Hardenberg
33:10
33:07
78
Franca ten Brinke
Installatiebedrijf B
33:11
32:56
80
Annette van Weert
Hardenberg
34:27
33:54
82
Willeke van der Jagt
Dedemsvaart
45:20
44:08
83
Geesje Willems
Bruchterveld
45:20
44:09
D45, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Linda Breukelman
Hardenberg
23:25
23:22
3
Jacqueline Ruizenaar
Ommen-Hardenberg
25:00
24:58
6
Harjetta Hilbrands
Hardenberg
25:51
25:47
7
Henny Mulderij
Assurantiekantoor Mu
26:46
26:15
8
Janny Benjamins
Gramsbergen
27:29
27:10
17
Birgit Kesselaar
Hardenberg
28:40
28:00
19
Marianne Hamberg
Hardenberg
29:06
28:00
22
Zwanet Bosscher
Ultieme Uitdaging/Sp
29:20
28:59
25
Marja van der Vinne
Hardenberg
29:48
29:21
26
Johanna Soer
Ommen-Hardenberg
29:59
29:44
30
Annie Warmelink-Kottie
Giethmen
30:35
30:06
32
Bouwina Breukelman
Hardenberg
30:41
30:07
34
Margreth Kikkert
Slagharen
30:44
29:54
35
Diana Valk Warmelink
Hardenberg
31:20
30:53
37
Manny van den Berg
Hellendoorn
31:29
30:47
41
Jeannette Otten
Hardenberg
32:02
31:23
45
Fenny Ensing
Ultieme Uitdaging/Sp
34:00
33:39
47
Hendrie van der Veen
Hardenberg
38:11
37:10
48
Mannetta Batterink
Installatiebedrijf B
38:26
38:10
49
Yolanda van der Aa
Ultieme Uitdaging/Sp
40:30
40:09
HEREN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Erik Leusink
Budget Bestrating Ha
33:30
33:29
5
Martijn van Goor
Budget Bestrating Ha
36:24
36:22
6
Thomas van der Wal
Klazienaveen
36:46
36:45
12
Wim Jongsma
Installatiebedrijf B
39:09
39:03
16
Danny Niemans
Gekkenhuis - 1
40:35
40:26
20
Stef Lennips
Gekkenhuis - 2
41:02
40:53
21
Anne Kampjes
Gekkenhuis - 2
41:02
40:55
22
Felix Poppelaars
Groningen
41:19
41:09
23
Joël Timmerman
Dedemsvaart
41:19
41:08
24
Rene Kampman
ACO Van Elderen
41:24
41:10
25
Christiaan Vermeulen
Dedemsvaart
41:24
41:18
28
Maurice Koop
Gekkenhuis - 2
41:45
41:39
30
Herman Barkmeijer
Balkbrug
42:08
42:01
36
Jos Lennips
Gekkenhuis - 2
43:09
43:01
38
Martijn Ekkel
Gekkenhuis - 1
43:13
43:02
39
John Hendrickx
Bergentheim
43:19
43:09
42
Alfred Hamberg
Beter Wonen Vechtdal
44:02
43:32
43
Rene van der Beek
Hardenberg
44:09
44:05
45
Marcel Bouwhuis
Installatiebedrijf B
44:19
44:14
54
Gerard Wehkamp
Dedemsvaart
45:37
45:31
55
Jeroen Verdonkschot
Hardenberg
45:43
45:16
56
Jildert Kuiken
Beter Wonen Vechtdal
45:43
45:11
59
Geerhard Jansen
Hardenberg
46:25
46:10
60
Gerwin Hesselink
Hardenberg
46:29
46:17
63
André de Jong
Vrieling Adviesgroep
46:42
46:14
64
Jelle de Vent
Gekkenhuis - 1
46:44
46:33
66
Bart Hutschemakers
Vrieling Adviesgroep
46:58
46:37
68
Peter Moolevliet
Hardenberg
47:46
47:08
69
Bastiaan Janssen
Gekkenhuis - 1
47:48
47:41
75
Eddy Gerritsen
Gramsbergen
49:19
49:06
77
Rob van Lenthe
Gekkenhuis - 1
49:32
49:24
78
Joris Prenger
Gekkenhuis - 2
49:34
49:22
81
Nick Espeldoorn
Hardenberg
50:32
50:18
83
Ronald van Duinen
Vrieling Adviesgroep
50:34
50:03
84
Marcel Pijlstra
Gramsbergen
50:41
50:35
86
Erik Zagers
ACO Van Elderen
50:57
50:40
87
Gerko van den Akker
Hardenberg
50:59
50:35
88
Hidde van de Belt
Gekkenhuis - 2
51:01
50:54
89
Christiaan Wellen
Slagharen
51:04
50:40
92
Menno Wilpshaar
Hardenberg
51:28
51:20
93
Robin Schepers
Kloosterhaar
51:35
51:04
94
Wouter Beukeveld
Dedemsvaart
51:51
51:26
99
Arjen Oosterveld
Beter Wonen Vechtdal
53:19
52:50
104
Rik Trommel
Gekkenhuis - 1
56:37
56:27
H40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Albert Veurink
Rheezerveen
39:41
39:32
6
Stefan Ensing
Vrieling Adviesgroep
42:30
42:03
9
Wim Welleweerd
Bergentheim
44:24
44:13
21
Harry Wildeboer
Hardenberg
46:57
46:47
22
Rob Hamer
Ommen-Hardenberg
46:58
46:42
23
Arjan Lamberink
Hardenberg
47:05
46:50
25
Jasper Vrieling
Vrieling Adviesgroep
47:23
47:17
26
Harry Hilberdink
Vrieling Adviesgroep
47:26
46:58
31
Robin Zwaneveld
Vrieling Adviesgroep
48:38
48:11
32
Anne ten Brinke
Hardenberg
48:51
48:32
35
Harm Folkers
Vrieling Adviesgroep
49:21
48:59
36
Remco van Lutterveld
Hardenberg
49:23
49:04
39
Marc richard Feenstra
Meppel
50:23
49:48
40
René Meijer
Emmer-Compascuum
50:32
50:32
44
Henk-Jan de Bruijn
Ommen-Hardenberg
52:57
52:41
47
Jan Hindriks
Beter Wonen Vechtdal
54:20
53:48
48
Harjan van Duren
Beter Wonen Vechtdal
54:56
54:26
51
Cees Naberman
Beter Wonen Vechtdal
1:05:47
1:05:13
H50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Gerrit Voortman
Budget Bestrating Ha
37:12
37:11
6
Albert van Duinen
Vrieling Adviesgroep
45:08
45:02
9
Rene de Vent
Ommen-Hardenberg
47:41
47:23
14
Dirk Timmermans
Hardenberg
49:22
49:04
17
Claus Stiekema
Beter Wonen Vechtdal
50:48
50:19
18
Johan Roetert
Vrieling Adviesgroep
51:11
50:49
20
Hans Haandrikman
Hardenberg
51:26
51:07
22
Frans Dorresteijn
Vrieling Adviesgroep
51:51
51:27
25
Niels Smulders
Gramsbergen
52:31
51:58
26
Aafko Jager
Beter Wonen Vechtdal
52:47
52:16
28
Tonny van Dijk
Dedemsvaart
53:14
52:49
31
Jan van Duinen
Vrieling Adviesgroep
54:00
53:40
32
Gert Luisman
Ommen-Hardenberg
54:34
54:08
33
Dick van Elburg
Dedemsvaart
54:42
54:15
38
Jan Fennema
Beter Wonen Vechtdal
1:00:04
59:35
39
Gert van Duinen
Vrieling Adviesgroep
1:04:01
1:03:28
DAMES, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Lies Deruddere
Wevelgen (BE)
41:23
41:21
3
Dineke Welleweerd
Bergentheim
43:25
43:14
5
Marijke Vreugdenhil
Lutten
44:06
44:04
9
Anita Deemter
Installatiebedrijf B
48:04
47:58
13
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
49:32
49:13
14
Alma van der Velde
Ommen-Hardenberg
51:02
50:44
15
Jeannette Nijeboer-Mui
Bruchterveld
51:33
51:13
17
Christa Veurink
Hellendoorn
51:49
51:49
18
Jolinda Vermeulen
Hoogenweg
52:13
52:04
19
Anita Lotterman
Hardenberg
52:34
52:13
23
Sharon Dekker
Wielen (GER)
54:00
53:56
25
Paula Breukelman
Hardenberg
55:02
54:48
26
Danielle Tigelaar
Bergentheim
55:10
54:56
27
Henriëtte Lopers
Apeldoorn
55:16
54:53
30
Raffaële Pasveer
Hardenberg
55:51
55:27
31
Mariska Bulthuis
Hardenberg
55:51
55:39
32
Janneke Merjenburgh
Hardenberg
56:31
56:06
34
Helga Kruijdenberg
Kloosterhaar
57:01
56:39
35
Ragna van Lieshout
Hardenberg
57:26
57:14
37
Rita Nijeboer-de Weerd
Bergentheim
57:42
57:20
39
Janine Schraa
Vrieling Adviesgroep
58:43
58:14
42
Annelous van Toor
Enschede
1:01:10
1:00:50
46
Nicolette Bolks
Hardenberg
1:04:31
1:04:18
47
Marja van Duinen
Vrieling Adviesgroep
1:05:31
1:04:58
48
Astrid Kuper
Beter Wonen Vechtdal
1:05:47
1:05:14
49
Alice Visscher
Dedemsvaart
1:09:40
1:09:05
50
Irena van den Berg
Hardenberg
1:12:00
1:11:30
Uitslagen.nl
22-04-2013 21:43