Uitslagenlijst Taxandria Vennenloop

Oisterwijk - Zaterdag 20 april 2013

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kas van Veen
Prins Hendrik
49:19
49:19
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
49:27
49:27
3
Bram Kock
Tilburg Road Runners
50:04
50:04
4
Paul Visser
Tilburg Road Runners
51:18
51:17
5
Rob Wouters
Tilburg Road Runners
53:33
53:33
6
Martijn Tissink
Attila
55:21
55:20
7
Cris Timmermans
DAK
56:36
56:35
8
Gijs Ooms
Tilburg Road Runners
1:04:41
1:04:33
9
Oskar Baijens
Gloria
1:34:53
1:34:51
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
51:21
51:21
2
Jeroen van Disseldorp
Tilburg Road Runners
51:47
51:47
3
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
52:09
52:08
4
Walter Stals
Eindhoven Atletiek
1:01:21
1:01:18
5
Jeroen Verstegen
Attila
1:09:29
1:09:26
6
Patrick Hooijen
Attila
1:18:40
1:18:38
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Stam
Scorpio
52:23
52:22
2
Kees van Helmond
Scorpio
55:37
55:36
3
Jan van Loenhout
Chaam
58:39
58:38
4
Werner Giesbergen
Scorpio
58:49
58:48
5
Arie Verhoeven
Loopgroep Goirle
59:31
59:28
6
Dimitri Kardamanidis
Attila
1:00:14
1:00:10
7
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
1:01:42
1:01:40
8
Hans van Alphen
Scorpio
1:01:45
1:01:41
9
Geert Abrahams
Achil '87
1:01:52
1:01:50
10
Eric Rennert
Passaat
1:01:52
1:01:50
11
Mark van de Ven
Attila
1:02:15
1:02:12
12
Jack vd Huygevoort
Achil '87
1:03:04
1:03:00
13
Maurits Appels
Attila
1:05:40
1:05:38
14
Johan van Wanrooij
Atledo
1:07:23
1:07:19
15
Frank van den Akker
Atledo
1:07:28
1:07:23
16
David Eldred
Kaatsheuvel
1:08:26
1:08:22
17
Theo Walbeek
Loopgroep Goirle
1:10:44
1:10:35
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud van Woensel
AV Oirschot
55:46
55:45
2
Bert van Exsel
Sprint
59:03
59:03
3
Wim Elshout
Hillegom
1:01:08
1:01:07
4
Will Balvers
Prins Hendrik
1:02:46
1:02:41
5
Geert Alofs
Prins Hendrik
1:03:00
1:02:58
6
Peter van der Ark
Scorpio
1:03:43
1:03:39
7
Kees van der Put
avVN
1:06:39
1:06:36
8
Jan Andries
Atledo
1:06:42
1:06:38
9
Jan vd Lee
DAK
1:09:40
1:09:36
10
Chris Sprengers
ACW '66
1:09:47
1:09:43
11
Hens Koreman
Atledo
1:09:57
1:09:52
12
Jhpm vd Eijnde
Tilburg Road Runners
1:10:15
1:10:00
13
Harry Boezer
avVN
1:10:29
1:10:27
14
Ad van Zelst
AV Oirschot
1:13:38
1:13:31
15
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
1:15:33
1:15:27
16
A Aarts
Scorpio
1:15:53
1:15:50
17
Hans Klompe
Scorpio
1:19:51
1:19:42
18
Ton Rosenberg
Tilburg Road Runners
1:22:38
1:22:24
19
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
1:24:32
1:24:24
VWED, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariska Scholtes
Tilburg Road Runners
57:40
57:38
2
Femke van Hest
Tilburg Road Runners
57:51
57:49
3
Ciska Hensen
Kaatsheuvel
59:20
59:18
4
Hilde de Boer
Attila
1:00:07
1:00:05
5
Karin van der Sangen
Generaal Michaelis
1:02:05
1:02:01
6
Hilde Gilissen
Tilburg
1:05:05
1:04:52
7
Ingrid Spapens
Achil '87
1:05:14
1:05:10
8
Loes Vingerhoets
Achil '87
1:05:14
1:05:10
9
Fieke Broeders
Tilburg Road Runners
1:08:33
1:08:30
10
Alma Engelhart
Loopgroep Wijbosch
1:18:16
1:18:05
MRECR, 15 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Michels
Haaren
56:51
56:50
2
Peter Graafmans
Alphen Nb
59:24
59:22
3
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
1:00:05
1:00:02
4
Thijs Coolegem
Taxandria
1:00:19
1:00:16
5
Tim Soetens
Den Bosch
1:00:26
1:00:24
6
Peter Fitters
Tilburg Road Runners
1:00:51
1:00:49
7
Han Mathijssen
Haaren
1:03:12
1:03:07
8
Rob Verhagen
Oostelbeers
1:04:06
1:03:55
9
Cees Broers
Tilburg
1:04:10
1:04:05
10
Pim Hagoort
Hilvarenbeek
1:04:59
1:04:56
11
Jos van den Broek
Tilburg
1:05:39
1:05:28
12
Bas Pijnappel
Taxandria
1:06:25
1:06:21
13
Hans van den Bersselaa
Taxandria
1:07:13
1:07:00
14
Bjorn Vesseur
Tilburg Road Runners
1:07:45
1:07:38
15
Jeroen van den Berg
Reek
1:07:58
1:07:52
16
Jan Op 't Hoog
Moergestel
1:08:29
1:08:25
17
Frank Schuite
Loopgroep Goirle
1:08:30
1:08:21
18
Luciën Schoenmakers
Oisterwijk
1:08:46
1:08:39
19
Huug van der Velden
Oisterwijk
1:09:09
1:08:54
20
Serge de Bruijn
Oisterwijk
1:09:24
1:09:16
21
Jaap Walenkamp
Tilburg
1:10:13
1:10:01
22
Paul Dusee
Udenhout
1:10:24
1:10:01
23
Jan Kuijpers
Boxtel
1:10:33
1:10:28
24
Herman van Herwaarden
Haaren
1:10:38
1:10:24
25
Jac op 't Hoog
Moergestel
1:10:51
1:10:44
26
Theo van Etten
Tilburg
1:11:16
1:11:09
27
Leon Aleman
Drimmelen
1:11:53
1:11:41
28
Remco Koedam
Eindhoven Atletiek
1:12:12
1:12:03
29
Alex Buddenbaum
Berkel-Enschot
1:13:03
1:12:37
30
Rob Froonhoff
Amersfoort
1:13:19
1:13:07
31
Dirk van Korven
Achil '87
1:14:01
1:13:37
32
Hans van Hal
AV Oirschot
1:14:10
1:14:04
33
Ad van Dongen
Molenschot
1:14:15
1:14:09
34
Ruud Rundberg
Oisterwijk
1:14:55
1:14:48
35
Henk van Rosmalen
Tilburg
1:15:32
1:15:27
36
Bram van Oirschot
Diessen
1:17:04
1:16:40
37
Piet Roozen
Moergestel
1:17:11
1:17:02
38
Marcel Vlot
Sliedrecht
1:17:17
1:17:04
39
Stan Gommers
Achil '87
1:17:24
1:17:05
40
Eric Leduc
Oisterwijk
1:18:11
1:18:02
41
Henrik Sellies
Achil '87
1:19:36
1:19:14
42
Corne van Gestel
Achil '87
1:19:37
1:19:13
43
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
1:20:17
1:20:09
44
Patrick Rodrigus
Taxandria
1:20:19
1:20:04
45
Erwin Gulickx
Gloria
1:21:03
1:20:57
46
Willy van Roij
Tilburg
1:21:13
1:20:58
47
Andries Stekelenburg
Oisterwijk
1:22:02
1:21:36
48
Hans Piëtte
Tilburg
1:22:13
1:21:58
49
Ton van Erp
Oisterwijk
1:22:30
1:22:20
50
Peter Verheijen
Achil '87
1:24:30
1:24:07
51
Gerard de Nooy
's-Hertogenbosch
1:24:39
1:24:16
52
Gerrit Caspers
Moergestel
1:34:54
1:34:28
VRECR, 15 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie Jansen
Atledo
1:12:27
1:12:22
2
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
1:15:15
1:15:05
3
Jeanne Kemps
AV Oirschot
1:21:21
1:21:13
4
Lobke de Regt
Achil '87
1:24:30
1:24:07
5
Ria van der Meer
Oisterwijk
1:26:53
1:26:36
MRECR, 10 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Fonken
Tilburg Road Runners
32:54
32:53
2
Jos van den Bersselaar
Taxandria
36:33
36:31
3
Bart Vingerhoets
Oisterwijk
38:31
38:28
4
Giel Ulijn
Oisterwijk
39:04
39:01
5
Marcel Scherrenburg
Attila
39:05
39:01
6
Jef Barrevoets Bogers
Oisterwijk
39:19
39:15
7
Eric van Dun
Tilburg Road Runners
39:45
39:36
8
Maurice Bosma
Taxandria
40:30
40:27
9
Niels van Koolwijk
Hilvarenbeek
40:36
40:26
10
Marcel Boonen
Tilburg
41:04
40:59
11
Eric van Mierlo
Berkel Enschot
41:15
41:07
12
Jos Nij Bijvank
Oisterwijk
41:42
41:41
13
Peter van der Heijden
Prins Hendrik
41:44
41:39
14
Erik van Roovert
Attila
41:59
41:56
15
Mark Zoon
Atledo
42:24
42:19
16
Tony de Groot
Boxtel
42:27
42:14
17
Bryan de Rooij
Oisterwijk
42:32
42:20
18
Thijs van Berlo
Tilburg
42:37
42:27
19
Kees van Sas
Alphen
42:53
42:42
20
Bart van Loon
Tilburg
42:58
42:54
21
Anton van Eijck
Berkel-Enschot
43:36
43:23
22
Fons Essink
Sint Michielsgestel
43:52
43:48
23
Luc Beekman
Tilburg Road Runners
44:44
44:35
24
Marcel de Kok
Rosmalen
45:01
44:58
25
Maarten Veldhuizen
Riel
45:12
45:09
26
Bas van Empel
Tilburg
45:33
45:20
27
Eugène den Boer
Bavel
45:49
45:44
28
Frank van Zijl
Tilburg
46:06
45:59
29
Jurjen van Esch
Oisterwijk
46:20
46:18
30
Ziga Petek
Hilvarenbeek
46:20
46:10
31
Ewald Hoedemakers
Prins Hendrik
46:26
46:08
32
Eduard van Nispen
Oisterwijk
46:43
46:37
33
Maikel Denissen
Moergestel
46:52
46:44
34
Barend Doedee
Tilburg
47:15
47:03
35
Kees van Veen
Goirle
47:49
47:43
36
Joost Pijnappel
Taxandria
48:18
48:06
37
Jan van Dijk
Scorpio
48:27
48:19
38
Bart de Cort
Oisterwijk
48:35
48:35
39
Henri van Kasteren
Helvoirt
48:41
48:39
40
Arie van Nifterik
Hilvarenbeek
48:49
48:38
41
Daan de Jong
Tilburg Road Runners
49:02
48:47
42
Jan de Jong
Moergestel
49:17
49:17
43
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
49:28
49:15
44
John van Santvoort
Tilburg
49:31
49:13
45
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
49:46
49:30
46
Gerard van Dijk
Tilburg
49:47
49:37
47
Peter van Oosterhout
Scorpio
49:51
49:41
48
Theo Koster
Taxandria
50:05
49:53
49
Henk Welte
Taxandria
50:09
49:59
50
Cees Heinen
Oisterwijk
50:37
50:26
51
Arie Aarts
Moergestel
50:51
50:44
52
Ad van de Wiel
Oisterwijk
51:42
51:32
53
Frank van der Sterre
Oisterwijk
51:59
51:46
54
Chris van den Akker
B-Enschot
52:01
51:32
55
Huib Nouwens
Taxandria
52:17
52:08
56
Paul van Oirschot
Oisterwijk
52:36
52:24
57
Hans Stakenburg
Vught
52:39
52:35
58
Paul Spaan
Attila
53:10
53:02
59
Peter van Rooij
Sint Oedenrode
53:41
53:24
60
Frank Vermeulen
Tilburg
53:45
53:37
61
Roel Bakker
Moergestel
53:57
53:36
62
Frans Spaargaren
Taxandria
54:01
53:46
63
Jan-Willem de Groot
Oisterwijk
54:32
54:06
64
Luuk de Jong
Oud-Alblas
54:33
54:09
65
Piet Versteden
Oirschot
54:46
54:35
66
Harm-Jan Strating
Valkenswaard
55:08
54:52
67
Erik Werger
Taxandria
55:18
55:01
68
Theo van der Burgt
Veldhoven
55:34
55:13
69
Anne Henk Drese
's-Hertogenbosch
56:46
56:28
70
Arno Hoecks
Tilburg
56:51
56:40
71
Peter de Laat
's-Hertogenbosch
1:00:38
1:00:16
72
Peter van Wezel
Achil '87
1:02:42
1:02:18
73
Ferry van der Donk
Eindhoven
1:02:55
1:02:36
VRECR, 10 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maartje van Berkel
Oisterwijk
46:23
46:01
2
Ilona Welte
Tilburg
46:33
46:23
3
Nellie van Beers
AV Oirschot
46:53
46:47
4
Miranda Meijer
Prins Hendrik
47:25
47:20
5
Mattie Smulders
Oisterwijk
48:15
47:55
6
Karin Matthijssen
Berkel-Enschot
48:19
47:59
7
Nikki Bagchus
Loon op Zand
49:21
49:16
8
Eveline Heinen-Broodwi
Taxandria
49:41
49:31
9
Leny Burgmans
Attila
50:03
50:01
10
Conny Pijnenburg
Attila
50:04
49:46
11
Ilse van den Bergh
Boxtel
50:07
49:50
12
Maria Schoenmakers
Prins Hendrik
50:17
50:13
13
Rian vd Wiel
Oisterwijk
51:42
51:30
14
Kim van Leeuwen-Puts
Oisterwijk
51:44
51:23
15
Nathalie van Geloven
Oisterwijk
53:14
53:07
16
Pam van den Hurk
Fortuna '67
53:34
53:18
17
Tine Volkering
Tilburg
53:45
53:37
18
Ingrid Derks
Oisterwijk
54:01
53:52
19
Natasja van den Broek
Taxandria
55:22
55:01
20
Rianne Vrijdag-Swinkel
Oisterwijk
55:35
55:18
21
Ilse Verbeek
Taxandria
56:02
55:44
22
Erica Schoenmakers-Ver
Oisterwijk
56:06
55:49
23
Esther Paijmans
Taxandria
56:21
56:02
24
Karen Eldred
Kaatsheuvel
56:36
56:15
25
Yvonne Puts
Heukelom Nb
57:07
56:50
26
Astrid Reijrink
Achil '87
57:08
57:00
27
A. Vugts
Diessen
57:08
57:00
28
Yvonne Koppelmans
Diessen
57:08
57:01
29
Anastasia Somers
Diessen
57:08
57:01
30
Nellie Kolen
Tilburg
57:37
57:23
31
Miranda ten Brinke
Oosterhout Nb
58:09
57:50
32
Astrid de Regt
Rosmalen
58:19
58:12
33
Petra Leduc
Oisterwijk
58:23
58:14
34
Ingrid Sup
Heukelom
58:37
58:19
35
Anne-Sophie Spaargaren
Tilburg
58:38
58:22
36
Desere tokatlioglu-van
Attila
58:47
58:31
37
Ingrid Smits
Taxandria
59:24
59:04
38
Sophie de Jong
Oud-Alblas
59:28
59:04
39
Ellen van Asten
Oisterwijk
59:31
59:08
40
Margreet de Jong
Oisterwijk
59:32
59:08
41
Diana van der sterre
Oisterwijk
59:37
59:24
42
Barbara van Berkel
Vught
1:00:12
59:53
43
Carla Bogaers
Attila
1:00:36
1:00:23
44
Helma Leeuwenstijn
Taxandria
1:00:38
1:00:18
45
Nicolle Rosenberg
Tilburg
1:00:39
1:00:25
46
Sonja van Esch-Loeve
Attila
1:00:40
1:00:26
47
Suzanne Vugs
Taxandria
1:00:57
1:00:38
48
Noortje Breedijk
Oisterwijk
1:01:30
1:01:06
49
Patricia van Oirschot
Oisterwijk
1:01:51
1:01:30
50
Yvonne Maas
Attila
1:03:20
1:03:01
51
Anja Zwart
Taxandria
1:04:00
1:03:40
52
Barbara van Bilsen
Oisterwijk
1:04:25
1:04:04
53
Rian van Etten
Eindhoven
1:04:46
1:04:23
54
Ingrid Steerneman
Eindhoven
1:04:46
1:04:24
55
Magaret van Dijk
Boxtel
1:12:59
1:12:48
MRECR, 5 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
15:46
15:46
2
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
16:27
16:26
3
Niek Gillis
Hulten
17:27
17:25
4
Raoul Clemminck
Tilburg
17:28
17:28
5
Roy Louer
Tilburg Road Runners
17:29
17:29
6
Dani van de Sanden
Tilburg Road Runners
17:51
17:50
7
Menno de Jong
Moergestel
17:57
17:55
8
Mark Wagenaars
Boxtel
18:22
18:21
9
John Marijnissen
Breda
18:51
18:50
10
Arian van den Dries
Achilles
18:58
18:55
11
Peter de Kort
Dongen
19:09
19:09
12
Paul Lutterman
Breda
19:32
19:27
13
Arno Dingemans
Tilburg
19:57
19:53
14
Karel Uiterlinden
s,Gravenmoer
20:21
20:20
15
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
20:32
20:30
16
Remco Hoogendoorn
Tilburg
21:05
20:58
17
Rémon Jansen op de Haa
Amersfoort
21:20
21:09
18
Sanne Hoekstra
Atledo
22:04
21:49
19
Cantor Verhoeven
Oisterwijk
22:19
22:12
20
Christian le Sage
Dongen
23:24
23:03
21
Giljaam Pas
Tilburg
23:34
23:28
22
Cliff Foster
Vught
23:45
23:24
23
Haroldinio Abauna
Eindhoven
23:51
23:11
24
Ferry Meeuwis
Oisterwijk
24:04
23:51
25
Marco van der meer
Oisterwijk
24:10
23:56
26
Joris Peeters
Tilburg
24:26
24:13
27
Thijs Vennix
Diessen
24:28
24:03
28
Alexander Sinke
Tilburg
24:37
24:15
29
Joep Verheijden
Loon op Zand
25:06
24:51
30
Peter Rossieau
Eindhoven Atletiek
25:20
25:03
31
Henk van Aspert
Eindhoven
25:21
25:05
32
Hans van der Meer
Oisterwijk
25:37
25:23
33
David van Geijn
Tilburg
25:39
25:24
34
Peter de Bresser
Oisterwijk
26:04
25:37
35
John Mout
Oisterwijk
26:19
26:01
36
Ton Vorselaars
Oisterwijk
26:30
26:14
37
Jeff van der Putten
Oisterwijk
26:33
26:11
38
Ruud Sannen
Tilburg
27:25
27:14
39
Wim Valentin
Tilburg
27:40
27:13
40
Paul Westland
Tilburg
27:43
27:43
41
Johan Delsman
's-Hertogenbosch
28:40
28:24
42
Ron Peeters
Oisterwijk
28:52
28:39
43
Huub Somers
Oisterwijk
30:09
29:42
44
Kees de Kort
Achil '87
31:04
30:41
45
Bart de Groot
Sliedrecht
34:48
34:22
46
Gery van Asten
Leende
35:00
34:36
47
Frans van der Eerden
Schijndel
39:42
39:31
48
Herman van Geijlswijk
Berkel-Enschot
42:13
42:01
VRECR, 5 KM TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janny Maas
Boxtel
18:42
18:40
2
Ingrid Zwets Pelkmans
Sprint
18:51
18:49
3
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
19:08
19:07
4
Marit de Roij
Oisterwijk
21:27
21:26
5
Anouk Fitters
Tilburg
22:40
22:27
6
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
23:30
23:24
7
Tialda Gerritsma
Dongen
25:02
24:50
8
Linda Sedee
's-Hertogenbosch
25:58
25:53
9
Kim Laros
Tilburg
26:43
26:21
10
Esther Vorster
Taxandria
27:26
27:09
11
Lieneke van den Oetela
Taxandria
27:30
27:11
12
Sabine van der Bruggen
Oisterwijk
27:36
27:22
13
Imke Denissen
Moergestel
27:36
27:22
14
Rosanne Franken
Tilburg
27:40
27:13
15
Linie Hijstek
Tilburg Road Runners
28:07
27:58
16
Corien Bakker
Taxandria
28:20
28:02
17
Helma Timmermans
Taxandria
28:21
28:04
18
Kirsten Vingerhoets
Taxandria
28:25
28:04
19
Shirley Bakker-Pieters
Taxandria
28:32
28:13
20
Jessica Bik
Oisterwijk
28:35
28:09
21
Jessy Delsman
OSS-VOLO
28:40
28:27
22
Karin de Lange
Achil '87
29:02
28:38
23
Simone Schijvens
Achil '87
29:29
29:06
24
Petra Pijnappel
Oisterwijk
29:37
29:17
25
Simone van Halteren
Tilburg
30:04
29:41
26
Sjan de Kort
Achil '87
31:04
30:41
27
Brigitte van den Broek
Tilburg
31:18
31:01
28
Gwenny Janssen
Nijmegen
31:45
31:26
29
Ans van Roij
Boxtel
31:55
31:38
30
Janet van Gool
Achil '87
32:03
31:39
31
Maarte Stevens
Oisterwijk
32:53
32:28
32
Marijn van Valderen
Tilburg
33:14
32:49
33
Lotte Verstraten
Vught
34:10
33:44
34
Angelique Senders
Hilvarenbeek
34:47
34:25
35
Carolien de Jong
Oud-Alblas
37:58
37:31
36
Alisa Villevoije
Berkel-Enschot
39:43
39:32
M400, 400M JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evy van de Leur
Roosendaal
1:47
1:46
2
Emma van Haaren
Oisterwijk
1:47
1:45
3
Tess van Oirschot
Oisterwijk
1:52
1:50
4
Ann van Hout
Oisterwijk
1:57
1:56
5
Mara Op 't Hoog
Moergestel
2:01
2:01
6
Livia van Geloven
Oisterwijk
2:18
2:17
7
Wynn de Bruin
Oisterwijk
2:22
2:22
8
Renske Bogers
Oisterwijk
2:37
2:35
J400, 400M JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Pelkmans
Sprint
1:32
1:31
2
Giel Drijvers
Oisterwijk
1:33
1:32
3
Siebe van Esch
Taxandria
1:42
1:41
4
Michiel Fuite
Berkel-Enschot
1:44
1:44
5
Luca Pinas
Haaren
1:46
1:45
6
Raoul van Amelsvoort
Oisterwijk
1:50
1:49
7
Mik Strooper
Goirle
1:56
1:55
8
Michiel Gulickx
Gloria
1:59
1:58
9
Tobias Meijdenberg
Oisterwijk
2:10
2:10
10
Tobias van Geloven
Oisterwijk
2:15
2:14
11
Dave van der Meer
Oisterwijk
2:23
2:21
12
Sjors van Nispen
Oisterwijk
2:29
2:28
13
Finn Kepers
Oisterwijk
2:39
2:37
14
Koen Somers
Oisterwijk
2:40
2:39
M800, 800M JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Safira den Oudsten
Spiridon
3:10
3:09
2
Milena Weber
Attila
3:19
3:19
3
Janne Allaart
Best
3:19
3:19
4
Lieke van Esch
Oisterwijk
3:27
3:25
5
Noa van de Leur
Roosendaal
3:32
3:30
6
Jella van de Ven
Oisterwijk
3:33
3:32
7
Imme van Eijck
Berkel-Enschot
3:34
3:32
8
Veerle Op 't Hoog
Taxandria
3:52
3:51
9
Karlijn van der Heijde
Udenhout
3:52
3:49
10
Meike van Oirschot
Oisterwijk
3:56
3:54
11
Fenna van Rijsewijk
Oisterwijk
4:02
4:00
12
Lisa Leduc
Oisterwijk
4:25
4:23
13
Jessica Lukken
Oisterwijk
4:28
4:26
14
Maud van der Meer
Oisterwijk
4:30
4:28
15
Guusje de Bruin
Oisterwijk
4:35
4:33
16
Marjolijn Wolfs
Moergestel
4:50
4:48
J800, 800M JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Bosma
Taxandria
2:54
2:53
2
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
3:01
3:00
3
Tim Pelkmans
Sprint
3:03
3:03
4
Marijn Hoondert
Oisterwijk
3:05
3:03
5
Gijs Fuite
Taxandria
3:07
3:07
6
Sam van Abeelen
Taxandria
3:08
7
Merijn van Esch
Oisterwijk
3:09
3:07
8
Martijn Gulickx
Gloria
3:12
3:11
9
Ivan den Oudsten
Spiridon
3:17
3:15
10
Christian Maas
Taxandria
3:18
3:17
11
Teun Drijvers
Oisterwijk
3:19
3:18
12
Joris Michels
Oisterwijk
3:22
3:20
13
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
3:32
3:30
14
Raoul van Heel
Taxandria
3:32
3:30
15
Sijmen van Gennip
Oisterwijk
3:40
3:40
16
Imeno Weber
Attila
3:43
3:41
17
Niek Bakker
Taxandria
3:45
3:44
18
Antonie Vrijdag
Oisterwijk
3:52
3:50
19
Vigo Linnenbank
Tilburg
4:11
4:10
20
Stefan Ulijn
Taxandria
4:15
4:13
21
Stijn Lukken
Oisterwijk
4:22
4:21
M1500, 1500M JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa van Boekel
Taxandria
5:32
5:32
2
Florine Linnenbank
Tilburg
5:51
5:50
3
Noor van Berkel
Taxandria
5:56
5:55
4
Nina Franke
Oss '78
6:00
5:58
5
Willemijn Fuite
Taxandria
6:11
6:11
6
Lotte Bosma
Taxandria
6:26
6:25
7
Philo Vrijdag
Oisterwijk
6:43
6:42
8
Loes van Berkel
Taxandria
6:52
6:51
9
Laura Leduc
Oisterwijk
7:04
7:02
10
Daphne Wolfs
Moergestel
8:27
8:26
J1500, 1500M JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hidde Olde Heuvel
Oisterwijk
5:35
5:35
2
Koen ter Schegget
Taxandria
5:36
5:35
3
Thomas Kooistra
Tilburg Road Runners
5:39
5:39
4
Teun v Oirschot
Taxandria
6:05
6:04
5
Luuk Mentink
Taxandria
6:26
6:25
6
Jort van Breda
Taxandria
6:43
6:42
ALLE SPONSOREN EN VRIJWILLIGERS BEDANKT, TOT VOLGEND JAAR!
Uitslagen.nl
25-04-2013 13:16