Uitslagenlijst 9e Krakelingenloop

Heukelum - Zaterdag 27 april 2013

MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Mutai
Kenia
29:16
2
Antoine Duvivier
België
30:01
3
Albert Meijer
Running2000
32:09
4
Thijmen Schouten
Loopgroep PK
33:24
5
Nabil Karimi
Typhoon
33:28
6
Vincent Langendam
Hercules
33:59
7
Greg van der Velde
Hercules
34:16
8
Henkjan den Braven
Passaat
34:56
9
Arjan Kaashoek
Typhoon
35:11
10
Messaoud Dardouri
Atverni
35:15
11
Lucas van der Veen
Typhoon
36:51
12
Michel van Kats
Loopgroep Aart Stigt
37:37
13
Lennaert den Hoed
Parthenon
39:12
14
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
40:28
M35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Bassa
Prins Hendrik
33:37
2
Remon van der Wal
Passaat
35:08
3
Ruben Verlangen
Statina
35:32
4
Michel Doeser
Typhoon
35:50
5
Michiel van Dijk
GAC Hilversum
36:12
6
Erik Negerman
GAC Hilversum
36:17
7
Louran van Keulen
Loopgroep Athletic P
36:54
8
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
37:33
9
Aalbert Mintjes
Passaat
37:53
10
John Stehouwer
Passaat
38:24
11
Marthel IJkelenstam
Typhoon
38:58
12
Rene Korevaar
Passaat
40:50
13
Roeland Romijn
Clytoneus
43:22
14
Stefan van der Weide
Passaat
49:36
15
Sibrand Komdeur
Hercules
52:11
M45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Marguoum
Parthenon
34:46
2
Hafid Chaaby
Typhoon
35:25
3
Erik Klooster
Passaat
36:03
4
Kees van Helmond
Scorpio
36:34
5
Gerard Lensvelt
Spiridon
37:04
6
Johan Roozemond
Altena Road Runners
37:32
7
Henk van Andel
Typhoon
38:03
8
Manfred Boogaard
VAV
38:17
9
Jan Weide
Typhoon
38:54
10
Wim Derks
Parthenon
39:17
11
Ed Baks
Atverni
39:56
12
Arno Deen
Passaat
40:32
13
Jan van Meurs
Clytoneus
40:49
14
Jos Verlegh
Avantri
42:16
15
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigt
42:25
16
Jerry Punt
Hercules
42:47
17
Goof van den Heuvel
Typhoon
43:28
18
Jan Arie van Arendonk
Typhoon
43:31
19
Arie Pankras
Parthenon
43:34
20
Andre Leeuwis
Passaat
43:38
21
Wilco 't Lam
Statina
45:57
22
Jaap van Dam
Passaat
46:23
23
Huib den Braven
Loopgroep PK
47:48
24
Frank Brandsma
Statina
48:15
25
Willem Zwart
Passaat
48:36
M55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
Passaat
35:51
2
Ruud Woord
THOR
36:59
3
Jaap Stijlaart
Triathlon
37:51
4
Rob Prins
PAC
38:12
5
Adri van Graafeijland
Triathlon
39:23
6
Ruud Schwarz
Hercules
40:04
7
Toon Verkerk
avVN
40:40
8
Piet Hopmans
Spado
40:46
9
Albert Stehouwer
Passaat
41:40
10
Arie van der Ham
Loopgroep Oudewater
42:40
11
Piet Wuijster
Avantri
43:06
12
Bart van Vliet
avVN
43:24
13
Rob Stofberg
Clytoneus
44:29
14
Evert van Donk
Climax
44:37
15
Andre van IJzendoorn
Statina
44:57
16
Tom de Raad
Loopgroep PK
45:10
17
Leo van den Hoven
Clytoneus
45:33
18
Thomas Prins
Passaat
46:05
19
Gerrit Koerting
Statina
46:37
20
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
47:07
21
Czesiu Godlewski
Typhoon
47:07
22
Ruud Grootenboer
Passaat
47:08
23
Piet Huizer
Typhoon
47:31
24
Frank Boon
Typhoon
47:51
25
Peter Hans van Eeden
Typhoon
51:32
26
Rien van Ekeren
Passaat
51:57
27
Gerard van Raalte
Parthenon
53:35
28
Harrie Stempher
avVN
55:51
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Venhuizen
Seven Hills Running
36:13
2
Lindsay van Marrewijk
Haag Atletiek
37:30
3
Anne Zijderveld
Passaat
38:12
4
Janita Koorevaar
Avantri
43:31
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Breukink
Hellas
40:32
2
Marleen Zijderlaan
Avantri
42:45
3
Gerda Huiskamp
Hercules
43:21
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Hagevoort
Triathlon
40:47
2
Marijke von Bergh
Attila
41:21
3
Cora Vlot
Passaat
41:47
4
Jeanine van Overveld
THOR
46:27
5
Anja van Vliet
avVN
46:31
6
Anja Verschoor
Passaat
48:00
MREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
35:47
2
Teus van Dijk
Giessenburg
37:08
3
Dick Kant
Woudrichem
37:37
4
Bart Visscher
Culemborg
38:34
5
Sven Lentjes
Gorinchem
38:55
6
Jan-Pieter Kreft
Gorinchem
39:10
7
Jan van Gerwen
Breda
40:05
8
Peter van Maurik
Hoornaar
40:13
9
Wim Kuijpers
Andel
40:16
10
Leo van Zandwijk
Brakel
40:19
11
Jimmy Ockhuizen
Gorinchem
40:50
12
Tonny van Geffen
Rijswijk Nb
41:31
13
Jan van Stigt
Giessen
41:35
14
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
41:36
15
Gerrit den Hartog
Hoornaar
41:37
16
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
41:41
17
Herbert van Vliet
Sleeuwijk
41:54
18
Maurice Speijer
Meteren
42:12
19
Arthur Karreman
Doorn
42:12
20
Marcel Ruben
Dordrecht
42:22
21
Alfred van Kuyl
Varik
42:27
22
Wim Kruis
Gorinchem
42:28
23
Laurens van der Kevie
Meerkerk
42:34
24
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
42:54
25
Carolus IJzerman
Giessenburg
42:55
26
Wim in 't Veld
Giessenburg
42:56
27
Nico Baas
Bleskensgraaf
43:06
28
Tjia Liem
Rotterdam
43:09
29
Dirk de Jong
Dordrecht
43:16
30
Pieter Niesing
Herwijnen
43:17
31
David Blankers
Almkerk
43:23
32
Luciano Meijdam
Leerdam
43:24
33
Theo Scholtens
Leerdam
43:29
34
Ron Jansen
Hoornaar
43:46
35
Ed Stijnen
Culemborg
44:08
36
Gertjan van Montfoort
Utrecht
44:22
37
Erik van Vugt
Leerdam
44:22
38
Perry Bloks
Hagestein
44:42
39
Dennis Joosen
Leerdam
44:45
40
Adrie Schrijver
Hoornaar
44:53
41
Kees van Wageningen
Noordeloos
44:54
42
Arie van Vliet
Werkendam
44:55
43
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
45:12
44
Karel Uitterlinden
's-Gravendeel
45:16
45
Jos Broere
Hoogblokland
45:21
46
Piet van Krieken
Hardinxveld Giessend
45:35
47
Henk van Dillen
Alblasserdam
45:35
48
Bhiem Jainandunsing
Asperen
45:43
49
Marcel van Leeuwen
Gorinchem
45:47
50
Henk van Kleij
Heukelum
45:52
51
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
46:01
52
Rob Blesgraaf
Arnhem
46:03
53
Henk van Omme
EXtrarunners Gorcum
46:04
54
Ed den Breejen
Hoornaar
46:09
55
Jan Verwolf
Culemborg
46:10
56
PJ Peet
Papendrecht
46:20
57
Aart Versluis
Papendrecht
46:22
58
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
46:29
59
Gerard Tjalsma
Leerbroek
46:45
60
Cees Korporaal
Sliedrecht
46:50
61
Wim Gerritsen
Gorinchem
47:00
62
Wim Lammers
Bleskensgraaf
47:03
63
Roderik van Zomeren
Asperen
47:03
64
Jor den Besten
Sliedrecht
47:08
65
Wim Verhagen
Gorinchem
47:19
66
Dion Kocken
Almere
47:43
67
Tamme de Vries
Herwijnen
47:46
68
Dani van Zandwijk
Herwijnen
47:52
69
Arie van Zandwijk
Herwijnen
47:53
70
Siegfried van den Brin
Gorinchem
47:54
71
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
47:56
72
Michiel van Wijk
Heukelum
47:57
73
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
48:01
74
Casper Koerting
Gorinchem
48:10
75
Jan van Dillen
Alblasserdam
48:14
76
Jan Rekers
Asperen
48:14
77
Pieter Hartman
Zwijndrecht
48:16
78
Joost van Dijk
Geldermalsen
48:17
79
Willem van de Voorde
Bleskensgraaf ca
48:19
80
Wilbert Diepenhorst
Meerkerk
48:27
81
Niels de Vries
Heukelum
48:41
82
Bas van Binnendijk
Bergschenhoek
48:43
83
Herman van Ommen
Papendrecht
48:49
84
Cor Hoekstra
Gorinchem
48:57
85
Leo Kraaijeveld
Sliedrecht
49:06
86
Koen Bijl
Herwijnen
49:15
87
Frits Foppen
Vianen Ut
49:16
88
Rob Froonhoff
Amersfoort
49:22
89
Remco de Bruijne
Leerdam
49:27
90
P. Piket
Spijk gem Lingewaal
49:37
91
Jan de Groot
Giessenburg
49:39
92
Dick de Wit
Deil
49:46
93
Otto van den Berg
EXtrarunners Gorcum
49:54
94
Kees Westerhout
Hardinxveld Giessend
50:12
95
Walter Sterkenburg
EXtrarunners Gorcum
50:16
96
Pieter Knops
Heukelum
50:21
97
Edward Pieper
Dordrecht
50:33
98
Joost de Jonge
Breda
50:35
99
Jan Temminck
Asperen
50:49
100
Rene Morrien
Gorinchem
50:50
101
Hans Visser
Dordrecht
50:50
102
Rudi de Reuver
Utrecht
50:59
103
Hans Sterrenberg
Vuren
51:02
104
Michel Linschoten
Sleeuwijk
51:18
105
Henkjan Stolk
Barendrecht
51:22
106
Cor Mostert
Leerdam
51:26
107
Daan Reuhman
Waalre
51:38
108
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
51:53
109
Ronald Kaijim
Zwijndrecht
51:59
110
André van Iperen
Heukelum
52:08
111
Tom de Jonge
Breda
52:11
112
Arjan Groeneveld
Spijk gem Lingewaal
52:28
113
Cees Verolme
Dordrecht
52:29
114
Quint Vlot
Hardinxveld-Giessend
52:37
115
Gert Vernhout
EXtrarunners Gorcum
53:06
116
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
53:17
117
Dick Nederlof
Hardinxveld-Giessend
53:25
118
Cees Sins
Oosterhout Nb
54:58
119
Erik Faas
Haaften
55:06
120
Henk van Wijk
Giessenburg
55:22
121
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
55:33
122
Lex Heeres
Heukelum
55:43
123
Gerard Radstaat
Lexmond
56:24
124
Piet Tukker
Gorinchem
56:32
125
Gijs de Man
Asperen
56:37
126
Michel de Valk
Gorinchem
56:40
127
Jan Vink
Noordeloos
56:40
128
Jack de Jonge
Arkel
56:46
129
Jan Willem v Ballegooi
Sliedrecht
56:47
130
Bert van Ballegooijen
Hardinxveld-Giessend
57:11
131
Griedo Bel
Heukelum
57:31
132
Dirkjan Hoekmeijer
Leerdam
58:08
133
Ferrie Koffeman
Gorinchem
58:08
134
Nico Bakker
Dordrecht
58:15
135
Joop Viveen
Arkel
59:02
136
Reinier Pieters
Heukelum
1:00:13
137
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:01:52
138
Nolan Vink
Leerdam
1:02:07
139
Vico Vink
Leerdam
1:02:07
140
Leon van Renswou
Leerdam
1:02:18
141
Anton van Kinderen
Papendrecht
1:11:28
142
Joseph Vogelezang
Papendrecht
1:12:17
VREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Honkoop
Sliedrecht
43:21
2
Marieke Mullaert
IJzendijke
44:28
3
Wenda Schampaert
Heukelum
45:50
4
Diana Vlot
Gorinchem
46:53
5
Bea de Jongh
EXtrarunners Gorcum
48:39
6
Martina van Dalsen
EXtrarunners Gorcum
48:57
7
Bea Kolijn
Gorinchem
50:49
8
Alice Harrems
Gorinchem
50:50
9
Marian Westerbeek
Poortugaal
51:32
10
Heleen Boelens
Woudenberg
51:52
11
Goverdien den Braven
Hoogblokland
52:01
12
Annemiek van Dortmont
Asperen
52:23
13
Karin Kruisinga
Papendrecht
52:43
14
Josje Verhoeven
Heukelum
53:13
15
Rianne van Stenis
Papendrecht
53:34
16
Nannet Vermeer
Tilburg
53:47
17
Corrine Wolsheimer
EXtrarunners Gorcum
53:52
18
Pleuni de Bruin
Noordeloos
54:41
19
Winnette Boer
Giessenburg
54:56
20
Manon Ensink
Haaften
55:06
21
Jolanda den Haan
Giessenburg
55:45
22
Miranda Hentenaar
Gorinchem
55:45
23
Ingrid de Stigter- van
Arkel
55:45
24
Adri den Hartog
Asperen
55:56
25
Janet Vugts
Diemen
56:51
26
Wilma Trapman
Schelluinen
56:52
27
Netty Bronkhorst
Vuren
56:58
28
Helmi Kocken
Uden
57:12
29
Kitty Wakelkamp
Leerdam
57:33
30
Joke de Kreij
EXtrarunners Gorcum
58:32
31
Amanda de Kruyf
Gorinchem
58:33
32
Lotte Verdouw
Schoonhoven
58:49
33
Caroline van der Plas
Gorinchem
58:52
34
Lenie de Visser
Schiedam
59:29
35
Esther van Iperen
Heukelum
1:00:03
36
Jobke Schot
Gorinchem
1:00:43
37
Karen Krause
Leerdam
1:02:38
38
Gemma Versluis
Papendrecht
1:03:15
39
Barbara Hebels
Gorinchem
1:03:24
40
Cindy Verhaar
Leerdam
1:03:30
41
Pascale Koornsma
Gorinchem
1:05:35
42
Yvonne Vervloet
Leerdam
1:07:59
43
Linda Bos
Oud-Alblas
1:11:28
44
Wil Bot
Sliedrecht
1:12:17
45
Annie van Rossum
Vianen Ut
1:29:58
M65, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kruis
Typhoon
43:49
2
Cees Methorst
avVN
47:30
V55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith Margadant
Delta Sport
47:25
2
Ria Maarleveld
Arena Atletiek
47:45
3
Angela Veld
Statina
49:31
4
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
53:59
MREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Poesiat
's-Gravenzande
15:33
2
Ruben Stittelaar
Tricht
16:49
3
Erik van Rooden
Hermeta
18:23
4
Bram de Groot
RPS
18:29
5
Gijs van den Hurk
Beuningen Gld
18:51
6
Kees Bleichrodt
Culemborg
18:58
7
Erik-Jan Hoogendoorn
Bouwbedrijf Sprong
19:06
8
Henry Vos
Hermeta
19:26
9
Michell Baas
Sliedrecht
19:34
10
Marten Hulleman
Leerdam
19:40
11
Rogier Mooijman
Van Noord
19:44
12
Raimo Haverink
RPS
19:48
13
Maarten van Dieren
RPS
19:50
14
Koos den Besten
Heukelum
20:26
15
Gert Mulder
Dodewaard
20:36
16
Arie van Horssen
Haaften
21:20
17
Joeri Verlegh
Schoonhoven
21:51
18
Reinoud de Leeuw
Van Noord
21:56
19
Rob Kroon
Van Noord
22:11
20
Olmo Doosje
Heukelum
22:11
21
Pradeep vd Esch
Hardinxveld-Giessend
22:22
22
Philip Kortes
Amersfoort
22:29
23
Harry Verkuil
Gorinchem
22:49
24
Fabian Steurrijs
Tricht
22:55
25
Rick Woudenberg
Leerdam
23:01
26
Ewoud Woudenberg
Leerdam
23:01
27
Henk van Noord
Van Noord
23:06
28
Henk Verploegh
Bouwbedrijf Sprong
23:22
29
Jeroen Vis
Rotterdam
23:27
30
Johan Gelderblom
Schoonhoven
23:27
31
Peter de Jong
Gorinchem
23:30
32
Rob Pennings
Asperen
23:53
33
Erik-jan van Sas
Nijmegen
24:03
34
Huub Verlegh
Schoonhoven
24:09
35
Johan Vos
Utrecht
25:00
36
Jan van Acquoij
Gorinchem
25:09
37
Kees Kiep
Gemeente Lingewaal
25:43
38
Koos Zieldorff
Schoonhoven
25:58
39
Kevin Schenk
Oosterwijk
26:27
40
Henk Wintermans
Hank
26:55
41
Marco Messercola
Heukelum
27:10
42
Hendrik Verhaar
Leerdam
27:18
43
Jos Vink
Gemeente Lingewaal
27:46
44
William Viveen
Gemeente Lingewaal
27:46
45
Herbert Coenen
Culemborg
28:34
46
Wardy Doosje
Heukelum
28:50
47
Kees Huizer
Hardinxveld-Giessend
30:47
48
Kees Geluk
Vlaardingen
31:34
VREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Flobbe
Utrecht
22:06
2
Astrid van der Born
Schoonhoven
22:45
3
Sharon Maasland
Hardinxveld Giessend
23:20
4
Antje Velthuis
Culemborg
23:36
5
Dorine Versluis
Utrecht
24:44
6
Wil van Honk
Bouwbedrijf Sprong
24:50
7
Miranda Klijn
Bouwbedrijf Sprong
24:59
8
Carla Nanninga
Hermeta
26:08
9
Cecile Malingre
Schoonhoven
26:16
10
Rachel Wesseling
Tiel
26:29
11
Carmen Temminck
Hermeta
27:02
12
Margreet Overdijk
Leerdam
28:17
13
Ardi Coenen
Culemborg
28:34
14
Esu Doosje
Heukelum
28:50
15
Wil Groeneveld
Spijk gem Lingewaal
28:52
16
Elise Klijn
Meteren
28:54
17
Carla Malestein
Bunschoten-Spakenbur
28:56
18
Irene Kampen-Kocken
Culemborg
30:33
19
Ineke de Boer
Heukelum
30:46
20
Josje Blesgraaf
Arnhem
30:56
21
Petra Kok
Culemborg
31:09
22
Astrid Hoevenaars
Culemborg
31:09
23
Lonneke de Man
Asperen
31:10
24
Marcella van den Berg
Hoornaar
31:10
25
Antoinette Thomassen
Ochten
31:35
26
Elith Kokshoorn
EXtrarunners Gorcum
32:10
27
Marijke van den brink
Culemborg
32:25
28
Anne Marie AdriaanseTe
Leerbroek
33:23
29
Lianne de Jong
Gorinchem
33:26
30
Simone den Hartog
Hoogblokland
33:27
31
Hannie van Donselaar
Culemborg
33:27
32
Lenie Arts
Eindhoven
33:38
33
Inge Verbakel - Verhoe
Nieuwerkerk ad IJsse
33:48
34
Helen Verhoef-Haas
Heukelum
33:48
35
Anita den Hartog
Leerdam
35:05
36
Angelique van Acquoij
Gorinchem
35:41
37
Marjo Hak
Bouwbedrijf Sprong
36:55
38
Matthia Sprong
Bouwbedrijf Sprong
36:56
39
Carin van der Werff
Gorinchem
39:49
J6-9, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Kalfstermen
Heukelum
9:24
2
Daan de Groot
de Wegwijzer
9:59
3
Lucas van Dortmont
Asperen
10:30
4
Koen Vroon
Heukelum
10:53
5
Ervin Schampaert
de Wegwijzer
10:56
6
Sebastiaan Sprong
Den Haag
11:11
7
Thijnen van Zessen
de Wegwijzer
11:36
8
Corné Kroes
de Wegwijzer
11:52
9
David Knops
de Wegwijzer
12:33
10
Bram van Oosterum
de Wegwijzer
13:04
11
Stan Visser
de Rietput
14:01
12
Gilano Cara
de Wegwijzer
14:22
M6-9, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Plenter
de Rietput
10:51
2
Justine Stephens
de Rietput
11:35
3
Mila Westerbeek
Papendrecht
12:12
4
Danitchia Cara
de Wegwijzer
12:51
5
Lylika Jonkman
de Wegwijzer
13:03
6
Girmay Isabella
de Wegwijzer
13:50
7
Sterre Kars
de Wegwijzer
14:18
J1012, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Huigen
de Rietput
7:40
2
Hristo Vermeer
Arkel
7:54
3
Tristan van de Hoef
Herwijnen
7:59
4
Wouter van Wijk
de Rietput
8:10
5
Michael Versfeld
de Rietput
8:38
6
Mike den Besten
CBS De Open Poort
8:58
7
Dominik Versfeld
de Rietput
9:15
8
Julian van Heiningen
Hoogblokland
9:28
9
Brian den Besten
CBS De Open Poort
9:43
10
Stan Vroon
de Rietput
10:17
11
Jelle de Jong
Heukelum
10:53
12
Casper Stöver
de Wegwijzer
11:59
M1012, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina den Haan
Giessenburg
9:00
2
Naomi Hitipeuw
Heukelum
9:36
3
Evy van Laar
de Rietput
10:06
4
Esmée de la Rosette
de Rietput
10:19
5
Anouk van Dortmont
Asperen
10:41
6
Isolde Stephens
de Rietput
11:57
7
Tyra Visser
de Rietput
12:17
8
Marloes Jakobsen
de Rietput
12:17
9
Nora van Wijk
de Rietput
12:18
M1315, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Peele
Schelluinen
8:45
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
04-05-2013 18:18