| | | | | Uitslagenlijst Zandstrooisterloop
Schoonebeek - Vrijdag 30 augustus 2013
5KMD, 5KM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Meyke Scholman
Klazienaveen
22:11
8
Bente Scholman
Klazienaveen
26:01
10
Melissa Uiterwijk Wink
Emmen
26:22
15
Sandra Hinderks
Emmercompascuum
27:35
18
Monika Hilberts
Schoonebeek
28:26
22
Jantje Frieling
Nieuw Amsterdam
28:57
23
Ingrid Driehuizen
Nieuw Schoonebeek
29:26
27
Hester Ramaker
Schoonebeek
29:43
31
Nicolet Beukers
Schoonebeek
30:06
32
Jolien Hagel
Steenwijksmoer
30:18
34
Joelle Schutten
Schoonebeek
30:25
35
Annette Hagel
Steenwijksmoer
30:27
36
Ramona Wesseling
Schoonebeek
30:29
45
Irma Platzer
Nieuw Schoonebeek
31:59
46
Rochel Oost
Nieuw Amsterdam
32:01
48
Roelineke Gommer
Schoonebeek
32:15
51
Monique Grupstra
Borkerstraat 21
32:31
52
Leonie van dijk
Klazienaveen
32:36
54
Heike van Zaal
Schoonebeek
33:27
5KMH, 5KM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joost Hindriks
Schoonebeek
17:46
3
Jeroen Kerkdijk
Schoonebeek
19:33
10
Jelle Scherpen
nieuw schoonebeek
20:29
12
Marice Lamain
Emmer-Compascuum
20:34
13
Michel Kerkdijk
Schoonebeek
20:39
18
Lambert van Nuil
Klazienaveen
21:07
20
Jannes Bosman
Klazienaveen
21:19
21
jarno wesseling
schoonebeek
21:27
33
J. Veenstra
Nieuw Amsterdam
22:38
39
Matthijs Landman
Schoonebeek
23:53
48
Henk Schuurhuis
Schoonebeek
24:57
50
Roelof Rotmensen
Schoonebeek
25:05
52
Gerko van Leeuwen
Schoonebeek
25:15
54
Benny Hilberts
Schoonebeek
25:26
55
Alfons Hilberts
Schoonebeek
25:28
56
Gerard Schepers
Schoonebeek
25:50
57
Tonnie Huser
Emmercompascuum
25:53
59
Ger Bakker
Nieuw Amsterdam
25:58
62
Jaap Schuurman
Klazienaveen
26:16
68
Hans Super
Emmer-Compascuum
27:45
69
Gerrit Kerkdijk
Schoonebeek
28:15
79
Bertus Hilberts
Schoonebeek
31:15
10KMD, 10KM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helma Strijker
Klazienaveen
52:11
2
Marion Wittendorp
Klazienaveen
52:55
3
Carina Herbers
Klazienaveen
54:31
4
Marja Blom
Emmer-Compascuum
55:51
5
Jolijn Sorgdrager
Klazienaveen
56:31
6
Marjolein van den Kolk
Erica
57:37
10KMH, 10KM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Henk Oldehinke
Dedemsvaart
40:04
9
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
42:15
10
Hielke Jan Meppelink
Schoonebeek
42:43
13
Arjan Speldoorn
Klazienaveen
43:01
18
Richard Timmerman
Klazienaveen
44:21
22
Albert van der Scheer
Schoonebeek
45:23
23
E.C. Bleijswijk
Klazienaveen
45:50
28
Jeroen Schonewille
Klazienaveen
47:32
29
Rene Spijkers
Klazienaveen
47:33
32
Chiel Schepers
Nieuw Schoonebeek
48:03
37
Arjen van der Vegt
Rotterdam
49:07
38
Herman Klaassen
Schoonebeek
49:09
39
Klaas Blom
Emmer-Compascuum
49:37
44
Jan Folkers
Nieuw Amsterdam
50:11
48
Herman Schepers
Nieuw Schoonebeek
51:28
50
Ronald van Essen
Hoogeveen
51:42
52
Addy van den Bosch
Schoonebeek
51:49
59
Bert Driehuizen
Nieuw Schoonebeek
54:48
60
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:54
63
Jan Sorgdrager
Klazienaveen
57:39
65
G.R. Vennegeerts
Emlichheim
59:33
66
Frans Suelmann
Klazienaveen
1:00:30
Uitslagen.nl
12-09-2013 20:59