Uitslagenlijst Corsorun Eelde

Eelde - Vrijdag 30 augustus 2013

M5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert/Jan Stevens
Hoogeveen
15:46
15:45
2
Tom hendrikse
Assen
15:58
15:57
3
Freek Hoolsma
Assen
16:38
16:37
4
Job Bennen
Rolde
17:18
17:17
5
Thijs Borcheld
Eelde
17:28
17:28
6
Wietse van der Meer
Assen
19:50
19:44
7
Sander van der Greft
Groningen
20:00
19:58
8
Roelof Roffel
Bedum
20:58
20:57
9
Peter Stokje
Groningen
21:04
21:02
10
Steven Braam
Eelde
21:34
21:27
11
Mino Kasanwidjojo
Groningen
22:09
22:05
12
Koen Poppema
Eelde
22:19
22:09
13
Henk Wijnholds
Garsthuizen
23:51
23:44
14
Timon Frieling
Yde
23:59
23:54
15
Bernard Kuiper
Assen
24:00
23:59
16
Luuk ten Have
Annen
24:01
23:59
17
Jeroen Jagt
Assen
24:15
24:06
18
Martijn Riemersma
Eelde
25:00
24:53
19
Jim Coombs
Haren
25:11
25:06
20
Melle
Loppersum
25:40
25:37
21
Rene Pul
Paterwsolde
25:42
25:38
22
Lennart Venema
Paterswolde
25:46
25:45
23
Niels de Jonge
Eelde
25:47
25:44
24
Jooost Kerkhoff
Loppersum
25:52
25:50
25
Richard Paulusma
Eelde
25:54
25:50
26
Dennis vd Wal
Eelde
26:59
26:54
27
Kjell Mul
Paterswolde
27:33
27:26
28
Ruben Withaar
Eelde
27:44
27:40
29
S. Scheper
Slochteren
27:58
27:52
30
Gelis Kasanwidjojo
Veendam
28:01
27:54
31
Felix de Roo
Eelderwolde
28:14
28:10
32
Merein Frieling
Yde
28:17
28:12
33
John Broekman
Gieten
28:27
28:24
34
Legiman Irosemito
Hoogezand
29:19
29:12
35
John Jagt
Assen
32:36
32:28
36
P.Koerts
Ees
33:14
33:10
V5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Popken
Exloo
20:05
20:04
2
Juliana Schilt
Zuidlaren
23:56
23:53
3
Kim Noteltiers
Eelde
26:21
26:19
4
Isa Schade
Haren
26:38
26:34
5
Manon de Wolf
Groningen
26:42
26:38
6
Brecht van de Poll
De Punt
26:58
26:53
7
Aaudia Boon
Annen
27:27
27:21
8
Ria Groesz
Paterswolde
27:33
27:26
9
Monique Babtist
Annen
27:35
27:30
10
Martine Braam
Eelde
27:53
27:45
11
Antje Scheper
Slochteren
27:56
27:49
12
Saskia Knuijver Kelder
Haren Gn
28:26
28:19
13
Miranda Venema
Paterswolde
29:41
29:38
14
Jacqueline barteling
Eelde
29:42
29:39
15
Willeke Sprenger
Eelde
29:56
29:50
16
Maroesjke Neutel
Groningen
30:03
29:58
17
Merel de Jonge
Eelde
30:27
30:25
18
Demi Kloosterman
Assen
31:13
31:07
19
Marjon de Hoog
Harkstede
31:14
31:07
20
Gerdie Zuur
Marum
31:17
31:13
21
Debbie Groesz
Paterswolde
31:43
31:35
22
Myrthe Mul
Paterswolde
31:44
31:36
23
Mathilde Pasveer
Eelde
31:49
31:41
24
Richarda Hoeve
Eelde
32:37
32:35
25
Monique Teuben
Zuidlaren
33:49
33:46
26
Annemieke Tieleman
Eelde
34:02
33:51
27
Dana Pasveer
Eelde
34:08
34:00
28
Emma Pasveer
Eelde
34:08
34:01
29
Daniella Roeters
Eelde
35:16
35:12
30
Gioya Evers
Eelde
35:17
35:12
31
Rosita Beuker
Eelde
35:18
35:15
32
Lisa Doek
Eelde
35:21
35:17
33
Anja Smit
Groningen
38:38
38:34
M10S, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Onderdendam
31:25
31:24
2
Maarten Zeegers
Groningen
32:49
32:47
3
Mathijs de Vroome
Peize
32:49
32:47
4
Robert Huisjes
Assen
33:37
33:36
5
Rene Wilkens
Gieten
35:01
34:59
6
Sjors Beukeboom
Paterswolde
38:30
38:28
7
Hendrik Hoving
Eelde
38:40
38:36
8
Duurt Dijkman
Groningen
40:09
40:09
9
Maurice Postema
Hoogezand
40:50
40:48
10
Wesley Danes
Groningen
41:13
41:10
11
Dennis Wennemars
Groningen
41:17
41:15
12
Frodo Hugenholtz
Eelde
41:35
41:31
13
Gert Sluiter
Annen
42:13
42:08
14
D.W.van der Merwe
Glimmen
43:14
43:04
15
Erik Groenendal
Eelde
43:31
43:24
16
Lars van de Grift
Eelde
45:45
45:38
17
Harm Buist
Zevenhuizen Gn
46:32
46:27
18
Nick Wolters
Eelde
48:26
48:19
19
Sven Otter
Wolvega
49:20
49:12
20
Savio Broekhuijsen
Assen
49:24
49:21
21
Harmen Stam
Ten Boer
49:26
49:20
22
Mark Visscher
Paterswolde
51:19
51:19
23
Rudy Velting
Eelde
52:02
51:58
24
Robbin Schaafsma
Eelde
52:31
52:24
25
Gerard Postema
Groningen
59:02
58:52
M1040, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ludy Timmer
Assen
34:37
34:36
2
Erik Grave
Annen
34:37
34:36
3
Anno Huizenga
Assen
35:00
34:59
4
Jannes Dolfing
Westerbork
35:01
34:59
5
G. Watermulder
Sappemeer
36:21
36:19
6
Robert Stam
Bovensmilde
36:26
36:26
7
Fjodor van der Sluijs
Gieterveen
36:49
36:49
8
Gerarld Kleiker
Vries
37:27
37:24
9
Erik Wellen
Klijndijk
39:01
38:58
10
Arjan Elling
Vries
39:37
39:34
11
Arjan Griffioen
Hoogezand
40:08
40:08
12
Marco Bakker
Assen
40:08
40:04
13
Bennie Wiegman
Kielwindeweer
40:51
40:51
14
Bert Smid
Odoorn
41:53
41:49
15
Mark van Mossel
Onnen
42:40
42:36
16
Henk Heemskerk
Groningen
42:48
42:41
17
Martijn Kloosterman
Assen
43:01
42:57
18
J. van der Merwe
Glimmen
43:30
43:21
19
Jan Ruiter
Delfzijl
44:55
44:50
20
Ronald Smeenk
Eelde
45:46
45:38
21
Gezienus Oldenkamp
Gieten
47:41
47:34
22
Andre Nijdam
Groningen
47:59
47:50
23
Evert Pluim
Anloo
48:18
48:08
24
Willem Thijs
Eelde
48:41
48:35
25
Peter Eekhof
Hoogezand
49:01
48:53
26
Steven Baird
Groningen
49:50
49:44
27
Edmond Vorwijk
Vries
51:11
51:11
28
Ronald Flikkema
Vries
51:19
51:19
29
Erwin Hamminga
Annen
52:06
51:56
30
R.A.Ector
Nooitgedacht
52:25
52:15
31
Bob Knuijver
Haren Gn
54:52
54:45
M1050, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Berghuis
Zuidlaren
36:01
36:01
2
Henry Perdok
Norg
36:11
36:10
3
Kees Groenendijk
Haren
36:24
36:22
4
Henk Por
Groningen
36:45
36:43
5
Maarten Hoeksema
Groningen
38:31
38:29
6
Remy Notten
Zuidlaren
38:51
38:51
7
Lucas Buikema
Haren
39:52
39:50
8
Albert Oosting
Zuidlaren
40:43
40:43
9
Paul Abrahams
Gieten
43:01
42:56
10
Albert Hazenberg
Loppersum
44:43
44:43
11
Roelof Jager
Tynaarlo
46:30
46:23
12
Jan Hiemstra
Eelde
47:16
47:12
13
Bert ten Hoff
Musselkanaal
47:47
47:40
14
Hein Bokern
Gasteren
49:21
49:16
15
Herman Sandker
Anloo
49:24
49:15
16
Jack van den Broecke
Gieten
49:50
49:42
17
Henk Strengers
Eelde
50:04
49:58
18
Eric Zeegers
Zuidlaren
52:06
51:56
19
Erik Neelen
Eelde
54:28
54:19
M1060, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
38:24
38:24
2
Garmt Borgman
Hoogezand
41:34
41:34
3
Jan Adema
Groningen
45:03
44:57
4
Henk Nijland
Zuidlaren
45:07
45:02
5
Jacob Willemsen
Assen
46:46
46:40
6
Herman van der Poel
Eelde
47:33
47:23
7
Henk Venema
Nieuw-Buinen
50:25
50:17
8
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
52:32
52:27
9
Hans Muller
Paterswolde
52:45
52:36
10
Jan Brugge
Groningen
57:18
57:10
V10S, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saffira Kiewiet
Haren
36:26
36:24
2
Renate Kramer
Bunde
41:03
41:01
3
Marieke Lokhorst
Zuidlaren
43:29
43:26
4
Esther Wietzes
Assen
48:52
48:52
5
Djoeke Brons
Paterswolde
49:13
49:06
6
Josta Goris
Eelde
52:02
51:55
7
Martina Pruchova
Gieten
52:45
52:38
8
Marieke Nijenhuis
Anloo
54:13
54:04
9
Marjolein Kolstein
Paterswolde
54:13
54:07
10
Lianne Frankruyter
Stedum
55:23
55:18
11
Bo Kloosterman
Assen
58:08
58:04
12
Janny Bonder
Vries
1:02:57
1:02:57
13
Ivonne Wessels
Eelde
1:06:21
1:06:12
V1040, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
40:11
40:11
2
Mirjam Bijlsma
Zuidlaren
40:50
40:50
3
Cora van der Wal
Gieten
41:17
41:13
4
Christien Koning
Groningen
41:36
41:33
5
Marjan Oostinga
Eelde
42:15
42:15
6
Grietje Hoogerkamp-Hee
Odoorn
43:12
43:09
7
Francine Werners
Eelde
46:35
46:31
8
Ina Oortwijn
Annerveenschekanaal
46:47
46:41
9
Yvonne Boers
Assen
48:53
48:50
10
Janet Degenhart
Winschoten
49:02
48:55
11
Marleen Völlink
Anloo
49:35
49:26
12
Carla Frankruijter
Bedum
55:16
55:16
V1050, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Siebenga
Gasselte
43:02
42:57
2
Agnes Meerman
Eelde
46:45
46:41
3
Griean Hoster
Zuidlaren
48:39
48:36
4
Linda Beukeboom
Paterswolde
49:25
49:25
5
Marian Overgaauw
Eelde
52:20
52:12
6
Antoinette muller-vd B
Paterswolde
55:15
55:06
7
Eline Brink
Haren Gn
55:15
55:07
8
Nel Westerhoff
Annen
59:01
58:55
9
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:03:57
1:03:52
M1-35, JEUGD GROEP 3-5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Medendorp
Eelde
5:06
5:05
2
Niels van der Meer
Assen
5:06
5:03
3
Morris Belgrave
Eelde
5:31
5:28
4
Tobias Belgraver
Eelde
6:01
5:59
5
Pelle Westerhuis
Eelde/Paterswolde
6:07
6:03
6
Luuk Groenendal
Eelde
6:39
6:38
7
Finn Kruisselbrink
Paterswolde
7:16
7:13
V1-35, JEUGD GROEP 3-5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carmen
Haren
4:27
4:25
2
Anouk van de Ven
Paterswolde
4:36
4:34
3
Lieke van de Ven
Paterswolde
4:52
4:50
4
Ilse van de Ven
Paterswolde
4:53
4:52
5
Hanne Kremer
Eelde
6:08
6:06
6
Veronique Wilting
Paterswolde
7:10
7:08
7
Mieke Meinders
Eelde
7:10
7:09
M1-68, JEUGD GROEP 6-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julian Vos
Eelderwolde
4:04
4:02
2
Nick Ottens
Eelde
4:27
4:24
3
Thomas Venema
Paterswolde
4:28
4:26
Uitslagen.nl
03-09-2013 21:20