| | | | | Uitslagenlijst Goudse Nationale Singelloop
Gouda - Vrijdag 13 september 2013
J-12, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
23
Wessel van Vlaardingen
Gouda
5:03
5:01
42
Ernesto Schillevoort
Gouda
5:38
5:38
51
Jippe Groenendijk
Reeuwijk
6:03
6:02
M-12, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Isabel van Steenwijk
Gouda
4:26
4:26
11
Tessa van der Winden
Gouda
4:57
4:57
18
Gitta Posthumus
Moordrecht
5:26
5:18
20
Denise van Waardenberg
Gouda
5:28
5:28
24
Caitlin Schillevoort
Gouda
5:45
5:45
29
Fréderique Debisarun
Utrecht
5:49
5:49
35
Floor Schrijvers van Z
Gouda
6:05
6:01
36
Melanie van Dam
Lekkerkerk
6:02
6:01
47
Isabelle Swagemakers
Gouda
6:31
6:23
52
Jennifer van der Blom
Gouda
7:26
7:17
55
Liselotte Roosemalen
Gouda
7:42
7:32
J-12, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Martijn van Noort
Moordrecht
8:55
8:20
16
Jayvy Zwijnenburg
Waddinxveen
9:08
8:31
31
Maurits de Jong
Waddinxveen
9:54
9:17
34
Martijn van den Beld
Gouda
9:58
9:21
35
Ymo van de Bovenkamp
Gouda
10:10
9:27
48
Stijn van Assem
Bergambacht
10:22
9:46
69
Roald van der Meijden
Gouda
11:12
10:29
74
Daniël Heikoop
Bergambacht
11:15
10:39
76
Merijn Vervoorn
Zoeterwoude
11:28
10:51
91
Mathijs Bos
Zevenhuizen Zh
11:56
11:12
98
Marijn de Jong
Waddinxveen
12:00
11:17
100
Mels Schrijvers van Ze
Gouda
12:05
11:18
112
Jasper Padding
Waddinxveen
12:29
11:51
114
Tycho Zwijnenburg
Waddinxveen
12:41
11:56
119
Olivier van der Wielen
Gouda
13:32
12:42
122
Jummy Huurman
Zevenhuizen Zh
13:32
12:49
M-12, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Myouska Zwijnenburg
Waddinxveen
9:09
8:31
5
Dunya van den Tooren
Gouda
9:42
9:08
8
Mika Luijbregts
Waddinxveen
10:10
9:33
11
Lieke Vervoorn
Leiden Atletiek
10:32
9:55
22
Mandy van der Meijden
Gouda
11:14
10:35
41
Dominique Bernadina
Moordrecht
12:03
11:28
46
Merlijn Beemsterboer
Gouda
12:28
11:44
60
Thessa Pimmelaar
Bodegraven
13:49
13:06
MAN, 3.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Joost van Zutphen
AV Gouda
13:54
13:53
52
Dide Al Pandera Zulfan
Gouda
18:07
18:03
55
Stefan van der Star
Moordrecht
20:13
18:16
71
Chris Bongaerts
SC Reeuwijk
21:36
19:49
76
Lucas van der Draaij
Gouda
21:00
20:08
99
Lennart Krijgsman
Moordrecht
23:33
22:49
102
Hartger Wiggelinkhuijs
Culemborg
23:35
23:18
116
Hugo van de Waterlaat
Oostvoorne
31:05
29:52
VROUW, 3.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Karen Vonk Noordegraaf
Moordrecht
19:19
19:15
25
Eva Laoh-van der Veer
Gouda
20:27
20:04
29
Eline Vonk Noordegraaf
Moordrecht
20:17
20:13
30
Monique van der Hoven
Gouda
20:29
20:15
31
Paula van der Meer
AV Gouda
20:51
20:16
33
Mira Kremenovic
Bodegraven
20:36
20:17
37
Mireille d'Hamecourt
Gouda
20:26
20:19
39
Laurene Brobbel
Schoonhoven
22:30
20:29
40
Shevonne Brobbel
Schoonhoven
22:32
20:31
41
Marleen van der Meer
Gouda
22:24
21:02
42
Liesbeth van Meijeren
Reeuwijk
21:47
21:02
50
Bernadette van der Mee
Gouda
22:10
21:37
52
Andrea Matla
Nieuwerkerk ad IJsse
22:30
21:46
55
Judith van Swieten
AV Gouda
23:43
22:06
57
Jorleny Maldonado Narv
Gouda
22:20
22:11
59
Marianne Pinckaers
's-Gravenhage
23:15
22:16
63
Margriet Trouborst
Utrecht
24:01
22:18
66
Ineke Vonk Noordegraaf
Moordrecht
22:42
22:38
70
Tamara den Braber
Waddinxveen
24:48
23:18
76
Tessa van der Draaij
Gouda
24:17
23:26
82
Lisa Kwinkelenberg
Utrecht
24:24
23:54
83
Froukje van den Heuvel
Amsterdam
24:13
23:55
84
Anouk Hoogendoorn
Bodegraven
25:47
23:57
87
Yvonne van IJsseldijk
Gouda
25:11
24:01
90
Yvonne van de Velde
Schoonhoven
25:15
24:08
102
Nelleke van Barneveld
Gouda
26:29
25:35
105
Elisabeth Verver
Bergambacht
26:37
25:37
109
Sharon Plugge
Alphen aan den Rijn
25:48
25:44
110
Randy Nurdian Pustiadi
Amsterdam
26:18
25:49
113
Mariska van den Broek
Gouda
27:42
27:39
116
Christina van Duppen
Gouda
27:50
27:49
117
Nel van den Bergh
Schoonhoven
28:57
27:50
120
Madelon van der Krans
Waddinxveen
29:54
28:54
125
Anneke van Riel
Oostvoorne
31:12
29:59
128
Anneke Meijer-Huizer
's-Gravenhage
1:13:48
1:13:48
MAN, 7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Michiel Steller
Waddinxveen
26:39
26:34
11
Tjeerd Hoornweg
Alphen aan den Rijn
29:04
28:50
14
Khalid Boutachekourt
Gouda
29:08
28:59
16
Matthijs Klaassen
Rotterdam
29:52
29:10
20
Jan Peter de Vries
Krimpen aan den IJss
30:37
29:21
21
Stefan de Vries
Krimpen aan den IJss
30:38
29:22
28
Dimo Monster
Dutch Runners
30:41
29:49
33
Rick Pennewaard
Waddinxveen
31:26
30:33
35
Wim de Groot
Loopgroep Oudewater
30:59
30:51
37
Stefan van Mourik
Nieuwerkerk ad IJsse
32:07
30:59
41
Abel van den Bovenkamp
Gouda
31:18
31:17
48
Robin Toscani
Nieuwerkerk ad IJsse
31:53
31:44
50
Peter Jan Bekhuis
Bodegraven
32:05
31:57
52
Arnout van Nieuwkoop
Gouda
33:19
32:00
54
Pim Klingens
Capelle aan den IJss
33:31
32:04
58
Niels Boverhuis
Bodegraven
33:06
32:17
59
Peter Steenland
Waddinxveen
33:46
32:17
65
Lennart van der Neut
Bodegraven
32:41
32:33
72
Leendert Simons
Krimpen aan den IJss
34:03
32:56
79
Michiel Goedvolk
Nieuwerkerk ad IJsse
33:39
33:19
82
Hans Waterham
Capelle aan den IJss
34:16
33:26
83
Arnold Hoornweg
De Groene Hart Loper
33:48
33:33
87
Gerhard Frikken
Waddinxveen
35:29
33:46
88
Arie den Oudsten
Waddinxveen
34:01
33:50
90
Jorn van Doesum
's-Gravenhage
34:22
33:57
93
Martijn Rietveld
Haastrecht
35:20
34:02
97
Frank Boverhuis
Bodegraven
34:55
34:06
100
Mathieu van der Burg
Gouda
35:30
34:11
114
Martijn Versteeg
Gorinchem
36:33
35:09
117
Bart van der Vis
Rotterdam
37:00
35:15
118
Erik Vermeulen
Bergambacht
35:23
35:17
129
Mathijs Middelkoop
Rotterdam
36:58
35:50
130
Robin Metselaar
Zevenhuizen Zh
37:38
35:51
132
Lennard Hesseling
Hekendorp
36:42
36:03
134
Thomas van der Toorn
's-Gravenhage
36:16
36:04
136
Michel Verzeide
Ouderkerk aan den IJ
37:00
36:20
139
Reinier Rietveld
Haastrecht
37:59
36:40
140
Patrick van den Berg
Gouda
37:37
36:41
144
Gerben de Bree
Voorschoten
37:16
36:57
147
Cees van de Haar
Veenendaal
37:55
36:59
149
Gerben Speksnijder
Waddinxveen
38:11
37:17
154
Marlé van Tol
Alphen aan den Rijn
37:56
37:33
164
Adriaan van Verseveld
Nieuwerkerk ad IJsse
40:00
38:11
171
Markus van der Toorn
Waddinxveen
38:41
38:29
173
Wilco van Wensveen
Reeuwijk
39:04
38:32
185
Willem Brobbel
Schoonhoven
41:08
39:07
190
Jasper van den Brink
Gouda
40:00
39:22
193
Vincent van Tongeren
Reeuwijk
40:17
39:31
207
Harry van den Bergh
Schoonhoven
40:27
40:05
210
Sander Laurentius
Capelle aan den IJss
40:41
40:19
213
Martijn Korevaar
Waddinxveen
41:45
40:20
214
Peter Saers
Zevenhuizen Zh
40:32
40:22
215
Jasper van Honstede
's-Gravenhage
41:50
40:24
219
Marcel van de Grift
Barendrecht
42:17
40:28
226
Gert-Jan Pennewaard
Reeuwijk
41:38
40:42
228
Dré Mevissen
Zevenhuizen Zh
41:44
40:49
232
Frans van Kersbergen
Gouda
42:23
41:06
233
Daan den Hollander
Voorne Atletiek
42:27
41:12
255
Alexander Wagener
Olympus '70
44:11
42:22
289
Maarten Wijnen-Meijer
Gouda
46:49
45:02
291
Michael Kevin Koster
's-Gravenhage
46:56
45:18
302
Walter de Bruijn
Moordrecht
48:19
46:32
303
Gert Jan Oskam
Waddinxveen
47:48
46:32
304
Patrick Dannenburg
Reeuwijk
47:21
46:34
313
Bastiaan Breugem
Capelle aan den IJss
48:21
47:46
317
Ronald van de Wetering
Reeuwijk
48:42
48:09
319
Dennis Regeer
Alphen aan den Rijn
49:39
48:49
320
Robert Pennewaard
Waddinxveen
50:14
49:19
323
Aad-jan de Heij
Zoetermeer
51:27
51:07
324
Arthur Rebelo
's-Gravenhage
52:44
51:10
328
Patrick van der Pluijm
Gouda
1:17:38
1:17:38
329
Glenn Versteeg
Bergambacht
1:19:59
1:19:59
333
Michel van der Zijden
Moordrecht
1:29:14
1:29:14
VROUW, 7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Annelies van der Maas
Gouda
34:29
32:37
8
Chantal Tofield
Waddinxveen
35:13
33:45
12
Lianne Heijboer
Hazerswoude-Dorp
36:44
34:52
25
Evelyn van de Bildt
Enschede
36:52
36:01
27
Willemieke van Vliet
Zoetermeer
36:31
36:02
28
Annelies van den Bos
's-Gravenhage
37:27
36:04
30
Cindy Steenbergen
Gouderak
36:59
36:20
34
Jeanette van Munster
Zwolle
37:39
36:58
39
Joyce van der ham- Mim
Gouda
37:45
37:27
44
Eline Werkman
Scherpenzeel Gld
38:30
38:02
47
Heleen de Groot
Loopgroep Oudewater
38:34
38:14
50
Wieteke van der Star
Moordrecht
39:47
38:21
51
Anja Lindhout
Zevenhuizen Zh
39:05
38:22
52
Daisy Halvemaan
Zoetermeer
38:42
38:23
53
Maureen Heijne den Bak
Gouda
40:12
38:32
55
Annemarie van Leeuwen
Haastrecht
38:56
38:51
58
Vanja Oosterlee
Zoetermeer
40:05
38:59
63
Hetty van Breugel
Nieuwerkerk ad IJsse
39:33
39:09
65
Marrit van Luxemburg
Gouda
41:14
39:22
67
Deliaan van der Vaart
Gouda
39:42
39:23
71
Jenny Middendorp
Zoetermeer
39:49
39:30
74
Diana Breugem
Nieuwerkerk ad IJsse
40:03
39:37
77
Guusta van der Zwaart
Haastrecht
41:45
39:50
80
Maud van Tongeren
Reeuwijk
40:40
39:55
83
Eveline Verweij
Waddinxveen
40:02
39:59
84
Ingeborg de Jonge
Reeuwijk
40:48
40:02
89
Meghan Jordaan
Hoogvliet Rotterdam
40:40
40:17
93
Yvonne Lenting-Rekelho
Nieuw-Vennep
40:52
40:37
94
Mirjam vd Heide
Waddinxveen
42:06
40:38
96
Greet Landman
Loopsport Groningen
41:39
40:39
100
Caroline van der Starr
SC Reeuwijk
42:55
40:59
103
Nicky van der Graaf
Avantri
42:27
41:03
104
Femke van den Berkmort
Gouda
42:42
41:03
107
Maria den Besten
Haastrecht
41:12
41:07
111
Toinet van der Veen
Alphen aan den Rijn
42:45
41:14
117
Anouk van der Lubben
Gouda
43:32
41:32
118
Monique Verweij
Den Hoorn Texel
41:47
41:34
121
Linda Tuiloo-Rondeltap
Gouda
43:17
41:40
125
Rowena van den Aakster
Hylas
43:15
41:44
126
Manon van den Akker
Reeuwijk
42:57
41:44
127
Marloes Bottenberg
Eibergen
42:56
41:46
133
Chardé-Milou van Elk
Gouda
42:37
42:01
138
Mariette Eikelboom
Reeuwijk
42:41
42:24
142
Corrie Botermans
Leiden Road Runners
43:04
42:33
147
Esmeralda Hoogendoorn
Gouderak
43:26
42:44
153
Linda Overeijnder
Moordrecht
44:25
42:57
154
Miranda Perdijk
Poortugaal
43:56
42:59
158
Petra van Veen-Roling
Boskoop
43:49
43:04
163
Corry Maasdamme-Huffel
avVN
43:37
43:22
173
Leny Koppejan
Voorne Atletiek
44:59
43:44
179
Nellie van Dam-Hus
Stolwijk
45:05
43:52
183
Janneke Boeijenga-Kool
Moordrecht
44:32
44:02
186
Cathrien de Blois
Alphen aan den Rijn
45:40
44:09
188
Gerda den Hollander
Reeuwijk
45:01
44:15
190
Annemarie de Jongste
Gouda
46:07
44:28
193
Esther Vervoorn
Zoeterwoude
45:02
44:30
197
Marie-José van der Mar
's-Gravenhage
46:15
44:38
200
Miranda Loendersloot
Moordrecht
46:13
44:42
211
Jeannette Graafland
Stolwijk
46:01
44:55
218
Nelleke van Dixhoorn
Gouda
45:48
45:09
223
Sylvia Roosch
Krimpen aan den IJss
46:07
45:17
224
Jeanette Helmstrijd
Krimpen aan den IJss
46:07
45:17
227
Stephanie Nooijen
Aarle-Rixtel
47:03
45:25
233
Marjoleine Saleming
Reeuwijk
46:33
45:36
234
Michelle van Geest
Coevorden
46:15
45:40
237
Sylvia van Straalen
Moordrecht
46:58
45:40
244
Annelies Besse
Ouderkerk aan den IJ
47:47
46:08
245
Anita van Weerdhuizen
Gouda
46:26
46:11
246
Marjolein van Loenen
Gouda
46:58
46:13
255
Manon van de Guchte
Gouderak
47:24
46:32
257
Mirjam van de Guchte
Gouda
47:25
46:34
266
Aline Teekens - Rabouw
Gouda
47:43
47:10
271
Andrea Vink
Alphen aan den Rijn
48:03
47:47
272
Chantal van Oosterom
Bergambacht
48:35
48:00
275
Lucian Roeters
Capelle aan den IJss
49:27
48:37
281
Roelinda Wiggelinkhuij
Culemborg
49:20
49:03
293
Renate Wittebol-Duinke
Moordrecht
52:36
50:48
294
Annemarie Groenendijk
Gouda
54:35
54:22
295
Joyce vd Weijde
Moordrecht
55:41
55:34
297
Laurina de Visser
Gouderak
58:00
57:26
300
Paulien van der Horst
Schoonhoven
1:38:15
1:38:15
302
Denise van den Heuvel
Gouda
1:43:37
1:43:37
MAN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Charlotte van der Knaa
Gouda
36:18
36:13
5
Arnold Alexander
Zevenhuizen Zh
37:09
37:08
10
Patrick Palsgraaf
AV Gouda
38:39
38:37
13
Mark van der Houweling
Moordrecht
38:53
38:51
18
Daan de Langen
Loopgroep Aart Stigt
39:21
39:19
36
Leendert-Jan Breur
Haastrecht
41:40
41:36
54
Geert-jan van Putten
Gouda
42:59
42:52
55
Dustin Boorsma
's-Gravenhage
43:41
42:52
60
Willem-Jan Ribberink
Gouda
44:25
43:03
63
Niels van Oostrum
Zwijndrecht
43:31
43:19
72
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
44:00
43:50
73
Sander van IJsseldijk
Gouda
44:02
43:55
79
Alex Bakkeren
Nieuwerkerk ad IJsse
45:20
44:07
80
Mario de Gilder
Moordrecht
44:15
44:08
81
Tristan van den Enden
Gouda
45:58
44:10
83
Sebastiaan Glissenaar
Gouda
44:57
44:13
84
Henk-Jan Teeuwen
Waddinxveen
44:15
44:13
96
Jan-Willem Meijerink
Utrecht
45:02
44:32
98
Patrick van 't Hag
Dutch Runners
46:09
44:36
104
Gerard Trommel
Rotterdam Atletiek
45:43
44:55
110
Joshua Cozijnsen
Culemborg
45:22
45:13
115
Frans Pieter Trouborst
Gouda
46:13
45:23
119
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
45:54
45:36
123
Hildo Jansma
Loopgroep Oudewater
46:53
45:42
133
Benno Braamhaar
AV Rijssen
46:16
46:08
134
Martin van der Wal
Dutch Runners
46:25
46:09
136
Cor Huijsman
Loopgroep Athletic P
46:19
46:11
139
Remco van der Grift
Zoetermeer
46:22
46:19
140
Jasper van Lienden
Reeuwijk
46:55
46:23
146
Shane Syed
Capelle aan den IJss
46:41
46:39
148
Chris Heemskerk
Bodegraven
46:55
46:42
154
Jeroen van der Brugge
Gouda
47:12
46:52
159
Robbert van der Sprong
Gouda
47:21
47:06
164
Klaas Graveland
Dutch Runners
48:43
47:17
169
Michael Hagoort
Snelrewaard
47:37
47:28
172
Rene Feldmann
Nieuwerkerk ad IJsse
48:46
47:32
192
Robbert-Jan ten Wolde
Gouda
49:16
48:10
202
Lucas Wiersma
Alphen aan den Rijn
49:15
48:24
215
Gerrit Oostenveld
Reeuwijk
48:57
48:53
218
Yorick Stapels
Nieuwerkerk ad IJsse
50:20
48:54
219
Sebastiaan van Doorn
Gouda
49:06
48:56
222
Marco van der Meijden
Gouda
49:13
48:58
230
Stephan van de Bildt
Nieuwerkerk ad IJsse
49:27
49:14
253
Martijn Penterman
Eibergen
50:33
49:51
255
Wessel Bottenberg
Eibergen
50:34
49:52
261
Theo Wiltenburg
Zevenhuizen Zh
51:01
50:09
271
Sjaak de Graas
Dutch Runners
51:41
50:26
272
Peter van der Meer
Franeker
50:59
50:31
285
Geert van der Heijden
Gouda
51:32
50:52
296
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
52:06
51:10
297
Willem van der Plaat
Gouda
51:30
51:13
299
Harry Lindhout
Zevenhuizen Zh
52:10
51:13
301
Gert de Wit
Zevenhuizen Zh
52:14
51:22
308
Marijn van Moolenbroek
Gouda
52:53
51:47
312
Erik van den Crommenac
Rotterdam
52:42
52:06
336
Bas van Binnendijk
Dutch Runners
54:24
52:50
341
Dennis Dannenburg
Reeuwijk
54:48
53:01
359
Marcel van Luxemburg
Gouda
55:20
53:47
361
Fred de Koning
Waddinxveen
55:34
53:52
369
Goof van den Heijkant
Gouda
54:43
54:17
386
Sander van den Arend
Gouda
55:47
55:04
392
Tom Botermans
Leiden Road Runners
56:12
55:14
396
Jeroen Mijderwijk
Moordrecht
57:59
55:25
399
René Kersbergen
Waddinxveen
57:10
55:27
403
Peter van der Star
Moordrecht
57:11
55:35
432
Bernard Dijkhuizen
Amsterdam
58:43
57:21
433
René Steenkamer
Haastrecht
58:21
57:23
436
Christiaan Trouborst
Gouda
58:18
57:25
440
Dirk Hoogendoorn
Moerkapelle
58:13
57:39
445
Berend de Jonge
Dutch Runners
59:09
58:02
467
Akis Kampadellis
Capelle aan den IJss
1:00:56
59:10
480
Marco Brandhorst
Waddinxveen
1:01:06
1:00:37
482
Marcel Soonieus
Moordrecht
1:02:22
1:01:13
486
Pieter Loyson
's-Gravenhage
1:01:54
1:01:28
493
Arco Ketting
Pernis Rotterdam
1:02:20
1:01:41
501
Martien bij de Vaate
Gouda
1:03:33
1:02:36
503
Ronald van der Knaap
Gouda
1:04:41
1:02:42
507
Louis Friederichs
Zoetermeer
1:04:45
1:03:33
514
Jan Maarten Gaasbeek
Gouda
1:07:16
1:05:27
518
Benny IJsselstijn
Stolwijk
1:09:10
1:07:17
VROUW, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Alinda Lindeboom
Rotterdam
42:42
41:47
6
Willeke Hulscher
Moordrecht
42:19
42:10
7
Ilona van Vliet
Lekkerkerk
43:39
43:35
17
Margriet Huisman
Moordrecht
46:23
45:59
21
Mirjam Steenbergen
Moordrecht
47:14
46:49
22
Rosalieke de Wit
Oudewater
47:03
46:55
23
Mariska van Adrichem
Gouda
48:36
46:57
24
Esther Lammers-Pille
Gouda
47:38
47:02
28
Lisette Knuisting Neve
Gouda
49:01
47:37
31
Bep van Rooijen
IJsselstein Ut
48:12
47:50
32
Gabriella Rietmeijer
Alphen aan den Rijn
48:56
47:56
35
Femke den Neijsel
Nieuwerkerk ad IJsse
48:15
48:10
37
Wietske van der Plaat
Gouda
48:43
48:27
39
Marjan van Alphen
Reeuwijk
49:01
48:30
44
Florianne van Kempen
Rotterdam
51:19
49:21
45
Colette Schouten
Rotterdam
51:05
49:26
49
Yvonne de Ronde
Nieuwerkerk ad IJsse
51:55
49:48
50
Linda de Vries
Bergambacht
51:02
49:59
56
Maria van der Meer
Franeker
50:59
50:31
58
Kimberley Zeltenrijch
Gouda
51:02
50:45
72
Marianne van IJzendoor
Gouda
52:27
52:01
82
Monique Goedegebuure
Gouda
52:48
52:32
88
Marleen Wuring - Buter
Moordrecht
53:03
52:54
90
Miranda van Winden
Bergambacht
53:23
53:06
93
Martine Huisman
Bergambacht
54:14
53:12
99
Gerdien Roelevink
Reeuwijk
54:58
53:26
100
Marleen van de Weterin
Gouda
53:33
53:28
101
Yvonne Ravensbergen
Rijnsburg
54:18
53:40
104
Anita Schoonderwoerd
Gouda
54:39
53:52
107
Hanneke van der Hoek
Gouda
54:38
54:21
117
Marleen Brenninkmeijer
Gouda
56:42
55:01
121
Sanne van de Brug
Alphen aan den Rijn
56:35
55:32
128
Marjon Vermeulen
Bergambacht
57:18
56:14
130
Jeanet Hamberg
Waddinxveen
56:41
56:19
140
Arienne Steenbergen
Nieuwerkerk ad IJsse
57:55
56:51
148
Rosanne Gorissen
Amersfoort
57:34
57:23
153
Manuela Bakkeren
Nieuwerkerk ad IJsse
59:02
57:48
159
Wilma Thierbach
Capelle aan den IJss
59:01
58:20
164
Dineke van Lienden
Reeuwijk
59:54
58:49
165
Femke van der Zijden
Moordrecht
59:47
58:50
167
Marjolein Hoogendoorn
Gouderak
1:00:03
58:53
182
Monica van Vliet
Moordrecht
1:00:55
59:49
196
Marjan Kobrua-van Olst
Gouda
1:02:01
1:00:51
197
Annemarie van den Oord
Culemborg
1:01:34
1:00:59
216
Colinda Kapoen
Pernis Rotterdam
1:04:44
1:04:06
218
Bernadet de Keyzer
Reeuwijk
1:05:45
1:04:20
221
Willeke van Leeuwen
Moordrecht
1:06:02
1:04:56
222
Marleen Nieuwenhuyse
Moordrecht
1:06:02
1:04:56
226
Patricia van den Heuve
Capelle aan den IJss
1:05:36
1:05:20
228
Nathalie Biemans
Moordrecht
1:06:56
1:05:48
243
Marlies Kouwenhoven
Moordrecht
1:09:54
1:08:22
244
Jennifer Landsmeer
Nootdorp
1:10:59
1:09:29
246
Margreet Sleurink
Zwijndrecht
1:10:38
1:10:22
247
Lenny van Vliet
Bergambacht
1:13:33
1:12:08
TEAM, BEDRIJVEN 7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loes van Loenen
Wim Jansen Bloemist
29:13
29:10
2
Marc Eeckelaer
Snelh.v.ondergeschik
33:45
32:57
3
Mirjam Ernst-Alkema
Mokveld Dames Dreamt
34:39
33:59
4
Anton Hollemans
Concordia De Keizer
36:24
35:22
5
Kevin Zijderhand
Rabobank team 5
37:05
35:32
6
Willem Spoorendonk
Concordia De Keizer
36:47
35:42
7
Hans Telkamp
Rabobank team 5
37:28
36:01
8
Gonda Schalij
Apotheek Heerkens
36:44
36:17
9
Marlous Happel
Apotheek Heerkens
36:54
36:27
10
Pieter van Teeffelen
DataLand
38:30
36:32
11
Gerrit Boogaardt
Team Fitform
37:47
36:49
13
Mohamed Boyssarhouane
Apotheek Heerkens
37:36
37:09
14
Sofia Brenkman-Steenbe
Mokveld Dames Dreamt
39:26
37:28
15
Marco van Mierlo
Snelh.v.ondergeschik
38:24
37:35
16
Corine van den Broek
Concordia De Keizer
38:58
37:55
17
Robert Jan van Dam
Gabriël
39:53
38:02
18
Willemijn Faas
Mokveld Dames Dreamt
40:01
38:03
20
Robert Roos
Boer Makelaardij
40:12
38:18
21
Mirjam Esseboom
Snelh.v.ondergeschik
39:22
38:34
22
Sander Aandeweg
Rabobank team 5
40:46
38:48
23
Chris Heerkens
Apotheek Heerkens
39:16
38:49
24
Anke van der Bijl
Wim Jansen Bloemist
38:56
38:51
25
Wilbert Mastenbroek
Team Fitform
40:04
38:53
26
Brenda 't Hoen
Team Fitform
40:04
39:01
28
Saskia de Hoogh
Apotheek Heerkens
39:39
39:12
29
Vijay Mangroe
Concordia De Keizer
40:22
39:18
31
Hans van Dijk
Overwater Assurantie
40:48
39:35
32
Raisa Visser
Concordia De Keizer
41:29
40:25
33
Jolanda van Beek
Wim Jansen Bloemist
40:51
40:46
34
Monique van Maanen
Rabobank team 6
43:01
41:29
35
Marije van Dijk
Boer Makelaardij
44:08
42:16
37
Roxalanne de Hesselle
Snelh.v.ondergeschik
43:19
42:30
38
Marieke de Vries
Rabobank team 6
45:01
43:30
39
Toos Voorvelt
Rabobank team 5
45:59
44:09
43
Angelique van den Berg
Promen 2
46:28
44:32
46
Manon Ligthart
Overwater Assurantie
46:14
45:00
47
Wouter Esseboom
Snelh.v.ondergeschik
46:28
45:40
48
Rianne Strijbis
SUCSEZ B.V.
46:26
45:58
49
Valentina Visser
Team MT (2)
47:23
46:04
50
Anne-Martha Meijerink
Rabobank team 6
47:41
46:12
51
Edwin van den Eng
Promen 2
48:28
46:32
53
Corwine Voordendag
Rabobank team 6
48:29
47:35
54
Carola van Kregten
Rabobank team 6
48:29
47:35
55
Feline van Ankum
Team MT (2)
49:13
47:55
56
Patricia Gouweloos
Overwater Assurantie
49:32
48:18
57
Sandra van der Nol
Team MT (2)
52:12
50:54
TEAM, BEDRIJVEN 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Robert Willemse
Allianties
33:43
33:42
3
Maureen Koster
Rabobank team 1
34:52
34:50
5
Huib den Braven
Meeus Assurantiën
37:09
36:17
6
Gerard Lensvelt
Adviesbureau Verhoev
36:48
36:45
7
Doortje Rietveld
Healthclub Openair
38:20
36:53
8
Arnout Huiskens
Mokveld Valves Toppe
36:56
36:54
9
Erik van de Berg
Allianties
37:21
37:19
10
Annelies Drenth
Healthclub Openair
37:51
37:38
11
Erwin de Krijger
100%Sportief
39:04
38:37
13
Jeroen Kapel
Team Rabobank Westla
40:22
39:21
14
Rik Snelleman
Inbox Storage
40:05
39:28
15
Roelof Flierman
Rondetafel Gouda Tea
40:07
39:35
19
Anton Lefeber
Mokveld Valves Toppe
40:39
40:18
20
Sanne van Zanten
Mokveld Valves Toppe
40:29
40:25
21
Wesley Canto Garcia
Rabobank team 1
40:31
40:28
23
Martin Delleman
Adviesbureau Verhoev
40:34
40:31
25
Patrick van Midddelkoo
Rabobank team 1
41:09
41:00
26
Jacco Schipperen
Adviesbureau Verhoev
41:21
41:18
27
Robert Wassens
Technolution Team 2
42:15
41:22
28
Simon Gorissen
Schoffelstudent
41:41
41:39
29
Joost van Zuijlekom
Kenniscentrum Calibr
42:09
41:49
30
René Stallen
Technolution Team 1
43:12
42:18
31
Marcel Markus
Gouda Vuurvast Servi
42:41
42:23
32
Carola van Heusden
Team Twigt 1
43:23
42:28
34
Paige Déhais
Mokveld Valves Toppe
43:27
42:36
36
Hans van den Bersselaa
Gouda Refractories
43:30
43:10
38
Bart Molenaar
Rabobank team 2
43:31
43:29
39
Marcel van der Borden
R-B Antilopers
44:08
43:51
40
Bart Jan van der Bosch
Indigo Schilderwerke
44:27
43:54
41
Victor Schweinsberg
Gouda Refractories
44:22
44:05
43
Willem Peter Stout
Mokveld Valves Toppe
44:35
44:13
44
Frans Bartelet
Rabobank team 1
45:15
44:22
45
Marjolein Looije
Healthclub Openair
44:37
44:25
46
Tony Anders
Mokveld Valves Talen
44:31
44:26
47
Dirk van den Dool
Nedasco 2
44:40
44:28
48
Patrick van Gils
R-B Antilopers
45:27
44:34
51
Paul Kompier
Mokveld Valves Talen
45:25
44:57
52
Robbert Bodegom
Inbox Storage
45:43
45:03
53
Marc Bogaard
Rabobank team 4
46:03
45:09
54
René Reijm
Rabobank team 4
46:03
45:11
55
Hilair Zwinkels
Team Rabobank Westla
45:46
45:22
57
Lex Bouwmeester
Hof Hoorneman Bankie
47:20
45:30
58
Matthijs van de Weteri
Hof Hoorneman Bankie
47:20
45:30
59
Ronald van Dodewaard
Rabobank team 2
46:00
45:30
60
Aad Smit
Indigo Schilderwerke
47:00
45:43
62
Jordy Schouten
Inbox Storage
46:28
45:48
63
Tijmen Henrich
Team Twigt 2
47:30
45:51
64
Johnny Veerman
Indigo Schilderwerke
47:22
46:05
65
Gert Vink
Rondetafel Gouda Tea
46:28
46:18
66
Inge Schipperen
Adviesbureau Verhoev
46:29
46:23
67
Antoinette Snelleman
Inbox Storage
46:29
46:26
69
Patrick Nootebos
Mokveld Valves Talen
46:47
46:36
70
Arno Groot Koerkamp
Nedasco 1
46:56
46:42
71
Arnoud Rijneveld
Team Van de Sprong
47:47
46:55
72
Sebastiaan Krijnsen
Het Sterren Team
49:17
47:12
73
Chris Assem
Mokveld Valves Talen
47:26
47:15
74
Theo Mul
Technolution Team 1
48:59
47:20
75
Jeffrey van Gils
R-B Antilopers
48:21
47:20
76
René van Meggelen
Mokveld Valves Toppe
47:46
47:27
77
Jack Klijs
Kenniscentrum Calibr
48:11
47:34
78
Eric van der Stok
Inbox Storage
48:28
47:49
79
Sebastiaan v Ballegooi
Rabobank team 4
48:46
47:53
82
Aart Duits
Mokveld Valves Liefh
48:09
47:55
83
Roy van den Anker
Multisafe
49:15
48:10
84
Paul Groen
Rabobank team 2
48:45
48:11
85
Susan Bron
Indigo Schilderwerke
49:31
48:13
86
Leen Hofstede
Team Twigt 2
49:58
48:18
87
Rob van Barlingen
Kenniscentrum Calibr
48:57
48:21
89
Elbert Bijkerk
Schoffelstudent
48:45
48:33
90
Edwin van der Horst
Rabobank team 2
49:08
48:38
91
Auke Lenstra
Het Sterren Team
49:55
48:38
92
Kees van der Lely
Rabobank team 1
48:47
48:43
93
Brigitte van Dongen-Gi
Meeus Assurantiën
49:39
48:46
94
Bert Koster
Rabobank team 1
49:03
48:48
96
Niek Sluijter
Team Inkomen
49:46
48:56
97
Remco de Jong
Team Inkomen
49:47
48:58
99
Joost den Adel
Rabobank team 4
50:06
49:14
101
Maarten den Heijer
Rabobank team 2
50:13
49:18
102
Charissa Rietveld
Healthclub Openair
50:54
49:19
103
Frank Spaas
Mokveld Valves Talen
49:48
49:22
104
Ron Blokland
Gouda Refractories
49:43
49:25
105
Jaap de Wit
Eikelboom Equip
49:50
49:27
106
Aad van Ravesteijn
Team MT
50:23
49:34
107
Wim Eikelboom
Eikelboom Equip
49:51
49:48
108
Sven van der Starre
Rabobank team 2
50:24
49:49
111
Dennis Massaar
SUCSEZ b.V.
50:08
50:03
113
Jasper van Heusden
Team Twigt 1
51:12
50:18
114
Hans Hagen
Rondetafel Gouda Tea
50:41
50:22
116
Erik Naafs
Rondetafel Gouda Tea
52:24
50:30
118
Mark van Schaick
Team Inkomen
51:30
50:39
119
Rolinka Druyff
Valckenbosch
52:07
50:49
120
Deborah Langbroek
Healthclub Openair
52:29
50:53
121
Ruud Wetzels
Technolution Team 2
52:45
51:05
122
Simao dos Santos da Cr
Mokveld Valves Liefh
51:36
51:11
124
Hans van der Hoorn
Technolution Team 2
53:01
51:21
125
Robbert Bron
Indigo Schilderwerke
52:50
51:31
127
Jacco Bosland
BEGEER ACCOUNTANTS T
53:07
51:34
128
Tom Gelauf
AKAHA Nederland B.V.
52:23
51:45
129
Annemiek van Gennep
Rabobank team 4
52:27
51:46
130
Joost Wijtman
Inbox Storage
52:36
51:55
132
Arjan Bouwens
De Antilopen 2.0
52:27
51:59
133
Fred Vermeij
Schoffelstudent
52:07
52:00
134
Alex Zuidam
Schoffelstudent
52:19
52:07
135
Bianca Perfors
Healthclub Openair
53:43
52:08
137
Hans van Groningen
Rondetafel Gouda Tea
53:59
52:09
138
Mark Arts
De Antilopen 2.0
52:39
52:09
139
Erwin Broeders
Team Inkomen
53:16
52:26
140
Ben Kerkhof
Noorderland Adviesgr
53:27
52:42
142
Folkert de Vries
Noorderland Adviesgr
54:53
52:52
143
Petra Koenen-Dekkers
Meeus Assurantiën
53:46
52:53
144
Manfred Visbeen
Gouda Vuurvast Servi
54:03
53:09
146
Michel Krul
Hof Hoorneman Bankie
55:17
53:18
147
Jan Wilpshaar
Hof Hoorneman Bankie
55:15
53:24
148
Martijn Bakker
Schoffelstudent
53:36
53:31
149
Marga Eikelboom
Eikelboom Equip
53:58
53:34
150
Martijn van Boven
Schoffelstudent
53:46
53:38
151
Jos van der Krabben
De Antilopen 2.0
54:10
53:41
152
Roger Middendorp
100%Sportief
54:13
53:41
153
Ronald Kraan
Technolution Team 1
55:45
53:46
154
Joep Bosman
Team Van de Sprong
54:09
53:48
155
Alice Blom
Hof Hoorneman Bankie
55:55
54:05
156
Oskar Janssen
Technolution Team 1
55:50
54:07
157
Wesly Tol
AKAHA Nederland B.V.
54:46
54:10
158
Michiel Leegwater
Technolution Team 2
56:14
54:30
159
Herre Harmsma
Rondetafel Gouda Tea
56:34
54:38
161
Tonke de Best
BEGEER ACCOUNTANTS T
56:32
54:52
162
Ergin Yikilmaz
Gouda Refractories
56:57
54:55
163
Bert Bouwmeester
Noorderland Adviesgr
55:47
55:02
164
Aart Duiser
Mokveld Valves Liefh
55:07
55:04
167
Michel Speksnijder
AKAHA Nederland B.V.
56:02
55:25
169
René Verschoore de la
BEGEER ACCOUNTANTS T
57:20
55:39
170
Arnoud de Best
BEGEER ACCOUNTANTS T
57:21
55:39
171
Marga van der Krabben
De Antilopen 2.0
56:13
55:44
172
Bram van Welie
Rondetafel Gouda Tea
57:38
55:49
173
Machiel Bosma
Mokveld Valves Liefh
56:23
55:53
174
Carola van den Dool
Promen 1
56:19
56:03
175
Mathilda Bosland
BEGEER ACCOUNTANTS T
57:38
56:04
176
Jikke Snelleman
Inbox Storage
56:47
56:07
177
Angelique Ruijgrok
Het Sterren Team
57:32
56:14
178
Linda van de Brink
Valckenbosch
57:39
56:22
179
Alwin van Breenen
Valckenbosch
57:42
56:25
180
Peter van der Linden
Het Sterren Team
57:47
56:28
181
Hendrik Jan Vos
Indigo Schilderwerke
57:50
56:32
182
Corry Vos
Indigo Schilderwerke
57:50
56:33
183
Koen den Edel
Inbox Storage
57:21
56:38
184
Pauline de Vries
Rabobank team 3
57:49
56:40
185
Sander Janmaat
AKAHA Nederland B.V.
57:36
57:00
186
Mark Scheltes
Gouda Vuurvast Servi
57:35
57:07
187
Jan van der Wel
Technolution Team 2
58:55
57:13
189
Trees Bijsterveld
Museum Gouda
58:59
57:15
190
Marcel van den Tooren
Museum Gouda
58:59
57:15
191
Gerard de Kleijn
Museum Gouda
58:59
57:15
192
Marion Kwinkelenberg
Promen 1
57:32
57:18
193
Geert Dupree
Rondetafel Gouda Tea
59:11
57:23
194
Danny de Zwart
SUCSEZ b.V.
57:33
57:27
195
André Bos
BEGEER ACCOUNTANTS T
59:10
57:38
197
Rene Plas
Gouda Vuurvast Servi
58:12
57:54
198
Susanne Bos
BEGEER ACCOUNTANTS T
59:26
57:57
199
Bas Heins
De Antilopen 2.0
58:31
58:03
200
Jan de Korte
Team Van de Sprong
58:58
58:04
201
Miranda van Leersum
Rabobank team 4
58:51
58:10
202
Netiie van der Wal
Healthclub Openair
59:48
58:12
203
Mi Ri van de Mannen
Healthclub Openair
59:48
58:12
204
Jasper de Graaff
R-B Antilopers
59:51
58:19
205
Teun de Jong
Team Rabobank Westla
59:21
58:22
206
Hans van de Wetering
Gouda Refractories
1:00:25
58:27
207
Anette v Berge Henegou
Eikelboom Equip
59:48
58:28
208
William Meijer
Technolution Team 2
1:00:23
58:42
210
Reserve
Technolution Team 1
1:00:44
59:03
211
Maurice Massaar
SUCSEZ b.V.
59:10
59:04
212
Angelique de Groot
Multisafe
1:00:09
59:05
213
Marita Uppelschoten
Multisafe
1:00:09
59:06
214
Liesbeth van den Heuve
BEGEER ACCOUNTANTS T
1:01:02
59:21
215
Kim Kiebert
AKAHA Nederland B.V.
59:59
59:21
216
Karin Koster
Rabobank team 3
1:01:17
1:00:07
217
Esther Karssens
SUCSEZ b.V.
1:00:23
1:00:15
218
Jan Joost Mak
Rondetafel Gouda Tea
1:02:35
1:00:38
219
Mark van Burken
Rondetafel Gouda Tea
1:02:48
1:00:51
220
Wouter Poelman
Rondetafel Gouda Tea
1:02:48
1:00:52
221
Arie van Vliet
Gouda Vuurvast Servi
1:01:15
1:00:54
222
Jolanda Schut
Kenniscentrum Calibr
1:02:03
1:01:40
223
Lisa Hoogerbrug
Healthclub Openair
1:03:19
1:01:41
224
Kitty Sallevelt
Rabobank team 3
1:03:40
1:02:30
225
Sietske van Tol
Healthclub Openair
1:05:54
1:04:18
226
Loek Ligthart
Rondetafel Gouda Tea
1:06:16
1:04:20
227
André Verstoep
Hof Hoorneman Bankie
1:06:23
1:04:37
228
Marietta Witte-De Swar
Meeus Assurantiën
1:05:40
1:04:45
229
Fadoua el Allaoui
Rabobank team 3
1:06:09
1:04:57
230
Isabel Kerkhoff-Keizer
Rabobank team 3
1:06:09
1:04:57
232
Patrick Volkering
Team Rabobank Westla
1:07:10
1:06:10
233
Dick de Graaff
R-B Antilopers
1:08:01
1:06:26
235
Maartje Duits
Healthclub Openair
1:08:28
1:06:52
236
Paul Verheul
Healthclub Openair
1:08:27
1:06:52
237
Marijke van Vliet
Voogt BV
1:09:58
1:08:00
238
Hetty van Wingerden
Voogt BV
1:09:57
1:08:00
239
Andre Schalk
Gouda Vuurvast Servi
1:09:18
1:08:24
240
Sabine Beuker
Indigo Schilderwerke
1:10:12
1:08:52
241
Loek Beuker
Indigo Schilderwerke
1:10:12
1:08:52
242
Marijke van der Kolk
BEGEER ACCOUNTANTS T
1:14:36
1:12:54
Uitslagen.nl
14-09-2013 11:36