Uitslagenlijst 1e Bij Folkert Winterloop 13-14

Sneek - Zondag 3 november 2013

MAN, WINTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Scheenstra
ZUIDVEEN
31:43
2
Douwe Yska
NIJLAND
33:12
3
Siep Nota
Sneek
33:15
4
Jetze Genee
Makkum
34:24
5
Albert van Ramshorst
Sneek
34:35
6
Maro van Meerveld
Sneek
34:44
7
Richard de Jong
Sneek
34:52
8
Mark Smit
IJlst
35:00
9
Maris Jacobs
Velden
35:07
10
Harmen Jorritsma
Joure
35:19
11
Freek Jaarsma
Makkum
35:26
12
Klaas Kroese
Scharnegoutum
35:33
13
Marcel Hoekstra
Harlingen
36:13
14
Jurjen Jagersma
IJlst
36:23
15
Sjoerd Boskma
Bolsward
37:01
16
Hein Keekstra
Bolsward
37:02
17
Marco Leeverink
Bolsward
37:03
18
Ewold Kooistra
Makkum
37:08
19
Han Meij
Hemelum
37:17
20
Marcel Dijkstra
IJlst
37:26
21
Merin Eggink
Sneek
37:34
22
J. Boonstra
Sneek
37:56
23
Arnoud Huisman
Sneek
38:11
24
Lieuwe Palstra
Bolsward
38:23
25
Jeroen Ensing
Sneek
38:24
26
Folkert Attema
Heeg
38:25
27
Beke Cnossen
BOAZUM
38:26
28
Erik Siemonsma
Sneek
38:33
29
Geert Koolmoes
Sneek
38:36
30
Hendrik Falkena
IJsbrechtum
38:42
31
Nolle Lam
Elahuizen
38:51
32
Johan Wolthuizen
Sneek
38:55
33
R. Blaeser
Bolsward
39:08
34
V Rees
Sneek
39:13
35
Jeroen Tiesma
Bolsward
39:16
36
Reinier de Vries
Sneek
39:18
37
Wennie Brouwer
Sneek
39:22
38
Wim Kuipers
SNEEK
39:23
39
Jeroen Hoek
Hichtum
39:38
40
Bert Baanstra
SNEEK
39:43
41
Andrew Guest
Sneek
39:47
42
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
40:02
43
Bert Barborst
IJlst
40:03
44
Johannes de Boer
It Heidenskip
40:05
45
Joost Tijsen
Sneek
40:06
46
Arnold v/d Meulen
Sneek
40:09
47
Peter Boersen
Leeuwarden
40:10
48
Peter Westerhof
Sneek
40:14
49
Theake de Jong
Sneek
40:31
50
Jildert Boersma
Leeuwarden
40:37
51
Marco van der Bos
Sneek
40:40
52
Chris Jansen
SNEEK
40:41
53
Jaap Ypma
Hartwerd
40:45
54
Robert Rijpma
Sneek
40:47
55
Luuk Naarding
Oosthem
40:53
56
Walter Falkena
Nijland
41:06
57
Rob Swart
Sneek
41:12
58
Martin van den Burg
Sneek
41:17
59
Wietse Dijkstra
Sneek
41:41
60
Simon Sytsma
Ysbrechtum
41:47
61
Piet Miedema
IJlst
41:49
62
Alex Jager
Seek
41:51
63
Murk Keekstra
Bolsward
41:59
64
H. de Hoop
SNEEK
42:01
65
Wibe Elgersma
Harich
42:08
66
J.Bootsma
Sybrandaburen
42:10
67
Huub Rommers
Sneek
42:11
68
Cor van Sluis
FRANEKER
42:35
69
Chris Vessies
Koudum
42:44
70
Ysbrand Valkema
Ysbrechtum
42:52
71
Albert Rijpma
Sneek
42:52
72
Henri Hofman
Sneek
43:04
73
Rutger Ruiter
Sneek
43:20
74
Louis Ubbens
Sneek
43:45
75
Karst Anema
STIENS
44:01
76
Redmar Vrieling
Sneek
44:19
77
Jan Dotinga
OOSTHEM
44:33
78
E.R. Ringma
Sneek
44:35
79
André Jerusalem
Sneek
44:40
80
Bernard Dames
Sneek
44:49
81
Bart - Jeroen Terpstra
Ede
44:55
82
P.Londema
Sneek
45:12
83
Leo van der Meulen
Sneek
45:16
84
Wietze Jonker
Wommels
45:20
85
R. Beimin
Eindhoven
45:23
86
H.Dijkstra
Sneek
45:46
87
Roelof de Boer
Scharnegoutm
45:49
88
Gerben Brouwer
Sneek
45:54
89
Martin Molenaar
Sneek
45:55
90
Bert Rienstra
Sneek
46:01
91
Jan Feenstra
Sneek
46:05
92
Matthijs Beute
Sneek
46:07
93
Jouke Hoekstra
IJlst
46:10
94
Bart de Klerk
Sneek
46:11
95
Jan Willem Kram
IJlst
46:13
96
Ronald de Vries
Bolsward
46:13
97
Koos van der Ploeg
Leeuwarden
46:22
98
Pieter van der Bosch
Jonkersvaart
46:42
99
Martin Dijkstra
Sneek
46:47
100
Pieter Westra
Workum
46:57
101
Hans van der Meulen
Sneek
47:03
102
Martin van der Zee
SNEEK
47:07
103
Marcel van de Pol
Sneek
47:16
104
Jurgen Buren
Bolsward
47:34
105
Pierre Boorsma
Sneek
47:50
106
Raymond Buis
Harlingen
47:51
107
Marten van der Wal
It Heidenskip
48:20
108
Sonja Riesen
Sneek
48:24
109
W. Nicolai
Sneek
48:35
110
S.de Witte
Sneek
48:37
111
Paul van der Zwan
Sneek
48:41
112
Barry Bijlholt
Sneek
48:45
113
Johan Bandstra
Workum
48:46
114
Eit Gaastra
48:52
115
Jeroen Pol
Harlingen
48:54
116
Moos Matser
Sneek
48:57
117
Anthoon Haagsma
SNEEK
48:59
118
Menno Mensonidus
Harlingen
49:13
119
Oane Bootsma
IJlst
49:54
120
Rudie Vallinga
Bolsward
50:00
121
Frank Roffel
Sneek
50:03
122
Jan Faber
Sneek
50:03
123
Jitze Bok
Sneek
50:06
124
Maarten v/d Zee
Heeg
50:08
125
Femme de Bruin
Leeuwarden
50:33
126
Rob Poiesz
Sneek
50:39
127
Pieter van der Bij
JIRNSUM
50:55
128
Gerald van den Berg
Sneek
50:56
129
Jacob Schram
50:57
130
Richard Thoen
Jutryp
51:08
131
Theo Weidenaar
Sneek
51:28
132
L.v.d.Pol
Heeg
51:30
133
Bert de Vos
Sneek
51:39
134
Jelle Breeuwsma
Folsgare
52:04
135
Douwe Koopmans
IJsbrechtum
52:16
136
Erwin Huitinga
Sneek
54:37
137
Francisco Oosterbaan
Goënga
54:46
138
Nico Rusticus
Sneek
56:11
139
Patrick Dijkhuizen
SNEEK
56:17
140
Theo Runia
Leeuwarden
58:14
141
Tonnie Bakker
Sneek
59:07
142
Jan Matser
Sneek
1:00:45
VROUW, WINTERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
Sneek
35:32
2
Simone van Dijk
Makkum
38:47
3
Regine Postma
Heeg
40:45
4
Jeanette Hendrik
Leeuwarden
40:58
5
Liesbeth Steenbergen
SNEEK
42:02
6
Ineke Altenburg
Sneek
42:39
7
Barbara Jaarsma
Makkum
43:07
8
Antina IJska
Makkum
44:41
9
Bertha Breeuwsma
Bolsward
44:48
10
Hinke Goemaat
Idsegahuizum
45:05
11
Andrea Kroes
Makkum
45:18
12
Gatske de Jong
SNEEK
45:18
13
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
45:24
14
Ingrid Floor
Sneek
45:24
15
Irene Swart
Sneek
45:30
16
Jelske Galema
Workum
46:06
17
Karin Danhof
Irnsum
46:16
18
Henrieta Oosterbaan
Goenga
46:53
19
Yda Hylkema
It Heidenskip
46:57
20
Grijmans
Pingjum
47:14
21
Giny Hettinga
IJLst
47:17
22
Marleen van der Zee
Heeg
47:22
23
Roelina Adema
Hommerts
47:23
24
Mazia Hamstra
Scharnegoutum
47:28
25
Antje van der Wal
Sneek
47:39
26
Marja van der Werf-Zoe
Joure
47:45
27
Pytsje Rijpma
Heeg
48:04
28
Hannie v.d. Feer
Bolsward
48:36
29
Gelna Beimers
Leeuwarden
48:50
30
A.G. de Visser
Sneek
49:22
31
Nelie Jasper
Sneek
49:23
32
Fokje Altenburg
IJlst
49:48
33
Marije Visser
Sneek
49:48
34
Jennie van der Goot
Sneek
50:10
35
Anja Hofstra
Witmarsum
50:58
36
Ciske Kroets
Witmarsum
51:11
37
IJldou Wiersma
Sneek
51:29
38
G. Breeuwsma
Schettens
51:35
39
Annie Sibma
Sneek
51:40
40
Fogl
Sneek
51:40
41
Hedwig Falkena
Hommerts
51:51
42
Miriam Keuken
Sneek
51:56
43
Natasja Wiersen
Workum
52:14
44
K. Falkena
Nijland
52:55
45
Annemijn Meulman
SNEEK
53:14
46
Lena Wijbenga
Makkum
53:38
47
Esmé Keja
Sneek
53:41
48
Ilonka Marcelis
Sneek
53:42
49
Inge Kools
Leeuwarden
53:54
50
Sjoukje de Glee
Sneek
54:40
51
Janet Been
Sneek
54:59
52
Onbekend
Sneek
55:03
53
Annalies Bouma
Harlingen
55:31
54
Aukje Altenburg
Sneek
56:11
55
Tineke Bootsma
IJlst
56:28
56
Annemarijke Terpstra
Sneek
56:34
57
Irene Bok
Sneek
56:34
58
Anita Reus
Sneek
57:47
59
Annette Oorschot
Oppenhuizen
59:36
60
Dunya Seinen
Sneek
59:45
61
Tanja Beljon
Sneek
1:00:46
JPUPC, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timen de Boer
Wommels
5:54
2
Taeke v/d Bij
Jirnsum
6:39
MPUPC, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kiana Huitema
Sneek
6:51
JPUPB, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Blaeser
Bolsward
6:10
MPUPB, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
5:20
JPUPA, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Visser
Heeg
5:29
2
Jelle Blaeser
Bolsward
5:48
3
Kars Krähenbühl
Sneek
5:59
MPUPA, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Meerding
SNEEK
5:06
2
Suze de Vries
Sneek
5:28
3
Tirza
IJlst
5:35
4
Bethe Siemonsma
Sneek
5:48
5
Ilse Jerusalem
Sneek
6:05
6
Demelza Guest
Sneek
6:14
7
Bo Slot
Sneek
6:32
JJUND, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd de Boer
WOMMELS
4:24
2
Rein Kramer
Bolsward
4:48
3
Fimme Busman
Sneek
5:15
4
Mees Beerda
IJLST
5:22
5
Sam Slot
Sneek
5:32
6
Jurre de Boer
Sneek
5:58
7
Wander Slart
Sneek
6:37
MJUND, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera de Vries
Sneek
4:38
2
Nikée Siemonsma
Sneek
4:41
3
Roeline
Nijland
4:49
4
Shannon Huitema
SNEEK
4:57
5
Ilse Steigenga
Exmorra
4:59
6
Floor Kram
IJlst
5:07
7
Karlijn van der Meeren
Jutrijp
5:28
8
Floor Spittens
Heeg
5:43
9
Marrit Oosterbaan
Goënga
5:55
10
Moniek Okkema
Sneek
6:12
JJUNC, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Douwe Yska
Nijland
4:23
2
Wouter Baljet
Oosthem
4:24
3
Luc Visser
Heeg
4:58
MJUNB, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Boersma
Sneek
5:01

Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan BijFolkert, Hotel van der Valk Sneek en alle vrijwilligers !!
Uitslagen.nl
03-01-2014 19:57