| | | | | Uitslagenlijst 1e Competitiecross
Heiloo - Zaterdag 9 november 2013
JJA, JONGENS JUN AB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Melvin Bouman
AV Castricum
14:07
JJB, JONGENS JUN AB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Yorick Konijn
AV Castricum
12:05
15
Calvin Hoogland
AV Castricum
13:15
18
Steven Feenstra
AV Castricum
13:32
20
Jeremy Wevers
AV Castricum
14:35
MJA, MEISJES JUN AB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJB, MEISJES JUN AB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJC, JONGENS JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jens van Gelderen
Lycurgus
10:53
7
Michel van den Hoven
Trias
11:10
8
Sjoerd Wezelenburg
Lycurgus
11:10
11
Daan Notenboom
AV Castricum
11:20
18
Ralph Iliohan
Wieringermeer
12:14
20
Willem van Amsterdam
AV Castricum
12:26
22
Sten van der Moer
AV Castricum
13:01
23
Thomas Arensman
NEA Volharding
13:03
28
Thijs van Noorloos
Lycurgus
13:39
31
Hidde Zeestraten
AV Castricum
14:02
32
Steijn Vlekke
AV Castricum
14:19
MJC, MEISJES JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Marit Dommanschet
Lycurgus
9:06
20
Maaike Uijttenboogaard
NEA Volharding
9:32
24
Anouk Remijnse
AV Castricum
9:39
27
Juliette Bruin
Wieringermeer
9:47
29
Afra Straathof
AV Castricum
9:58
31
Maaike Bakker
AV Castricum
10:01
35
Allisha Schouten
NEA Volharding
11:37
JJD2, JONGENS JUN D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Duncan Steenbakker
Lycurgus
7:43
13
Matthijs van de Lagewe
Lycurgus
8:49
17
Jip Hacquebard
AV Castricum
9:06
18
Kasper Vrolijk
AV Castricum
9:10
23
Lars Diekema
Wieringermeer
10:05
30
Thomas Wijkstra
NEA Volharding
11:47
JJD1, JONGENS JUN D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Quinten van Delft
Hollandia
8:29
6
Jeroen van het Hof
AV Edam
8:39
32
Tobi Oluwatobi Obakcin
Hylas
10:38
34
Timothy Mulder
NEA Volharding
10:48
MJD2, MEISJES JUN D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
16
Mila Kuller
NEA Volharding
7:38
19
Dora Kruistum
AV Castricum
8:17
20
Alisia Bruin
Wieringermeer
8:19
24
Amber van den Hoff
Wieringermeer
9:43
MJD1, MEISJES JUN D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
18
Kris Reijersen van Buu
AV Castricum
7:54
24
Esmee van der Wal
Lycurgus
8:36
26
Rosalinde Wück
NEA Volharding
8:44
31
Rosa Kroonstuiver
Lycurgus
10:32
J MIN, J + M MINI PUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Posthuma de Boer
Hylas
5:01
M MIN, J + M MINI PUP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jaskien van der Kolk
Trias
5:12
5
Eva van Waveren Hogerv
AV Castricum
6:12
8
Marieke Vermaat
Wieringermeer
6:24
JPC, JPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sven van Gelderen
Lycurgus
5:06
4
Javier Melk Boekel
Lycurgus
5:20
7
Wessel Groen
NEA Volharding
5:43
MPC, MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Lenneke Pettinga
AV Castricum
5:43
10
Nienke Mast
NEA Volharding
5:44
12
Lieke van de Griend
Hollandia
5:51
16
Lindsey van der Plas
Lycurgus
5:59
18
Laura Babucci
NEA Volharding
6:01
19
Chiméne Ooms
Wieringermeer
6:06
20
Sophie Bergman
NEA Volharding
6:08
26
Lizz de Vries
Wieringermeer
7:07
JPB, JPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Jelle Groen
NEA Volharding
4:44
17
Stijn Uijttenboogaard
NEA Volharding
5:02
19
Milan Dias Gago
NEA Volharding
5:06
21
Gijs van Oostenbrugge
Lycurgus
5:09
25
Quincy Koeten
Wieringermeer
5:14
27
Thomas Bruins
AV Castricum
5:17
37
Joey van der Plas
Lycurgus
5:51
38
Kristian Verwoerd
Lycurgus
5:52
47
Miquel Kemna de la Igl
Lycurgus
6:10
48
Joost Diekema
Wieringermeer
6:15
MPB, MPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Angelique Vermaat
Wieringermeer
5:16
13
Franka Holland
AV Castricum
5:44
14
Sorcha Bijl
NEA Volharding
5:45
18
Dijantha de Bruin
Hollandia
6:14
20
Ivy-Jane Ten Haaf
Noordkop
6:20
23
Lotte Kronenberg
AV Castricum
6:27
JPA1, JPA1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jesse Looren de Jong
Lycurgus
4:31
4
Koen Postuma de Boer
Hylas
4:36
7
Mirco Gramsma
NEA Volharding
4:42
10
Wesley Steenbakker
Lycurgus
4:45
12
Ties Arensman
NEA Volharding
4:48
20
Jasper de Groot
AV Castricum
5:10
28
Edgar Donkersloot
AV Castricum
5:28
32
Hugo Blankestijn
AV Castricum
5:32
49
Sonny Blaas
NEA Volharding
6:02
50
Wesley Steenbakker
Lycurgus
6:09
51
Youri van der Linden
AV Castricum
6:10
MPA1, MPA1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sanna van de Griend
Hollandia
4:40
21
Romy Leenstra
NEA Volharding
5:39
23
Froukje Schaaders
AV Castricum
5:42
JPA2, JPA2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Collin Geugjes
NEA Volharding
4:29
13
Jasper van de Wetering
Lycurgus
4:35
24
Niels Hendrix
AV Castricum
4:56
32
Jasper van Moorselaar
Hera
5:09
38
Benjamin Stijns
NEA Volharding
5:23
41
Joost van Oers
Wieringermeer
5:28
50
Sjoerd Diekema
Wieringermeer
5:46
MPA2, MPA2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Thyra Terweij
NEA Volharding
4:32
8
Laura Wilde
NEA Volharding
4:37
10
Marjolein van der Kraa
Trias
4:40
13
Rosaly Zomerdijk
NEA Volharding
4:58
20
Veronique Bruin
Wieringermeer
5:12
25
Carmen Brasser
AV Castricum
5:24
26
Milou Jongeneel
NEA Volharding
5:25
30
Elisa Babucci
NEA Volharding
5:42
31
Robin Kuller
NEA Volharding
5:47
32
Jinke van de Lageweg
Lycurgus
5:50
Uitslagen.nl
08-01-2014 22:30