Uitslagenlijst Boekeldercross Comp. (2-4)
Aalten - Zaterdag 9 november 2013
4-5, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4-5, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
5:28
6-7, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Emma Groot Wassink
Dinxperlo
5:45
6-7, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8-9, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Lotte Kleinnibbelink
AVA 70
4:41
8-9, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Mick Peppelinkhausen
Doetinchem
4:26
18
Stefan Kruisselbrink
Winterswijk
4:50
10-11, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Johanna Loskamp
DJK Lowick
10:51
10-11, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12-13, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Linde Klein Nibbelink
Ava70
8:36
9
Aïsha Reiring
Lichtenvoorde
10:08
12-13, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
14-15, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim-Melina Bomkamp
LAZ Rhede
8:03
4
Marie Steldermann
LAZ Rhede
8:22
6
Hannah Bußkönning
LAZ Rhede
8:41
14-15, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VROUW, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Cindy Brusse
Ropes & Running
21:23
4
Marjolein Heinsbroek
De Loper
22:58
5
Hanneke Gerrits
Ropes en running
23:05
11
Karin Schlüter
ASV Ellewick
24:46
24
Hester Pennings Doorni
Aalten
27:10
29
Renee Houwers
Lichtenvoorde
28:01
30
Tamara Brockotter
Clinic Ava70
28:19
33
Diana Schulingkamp
Clinic Ava70
28:51
34
Carline v Weelden
Clinic Ava70
28:58
35
Yvonne Essink
Clinic Ava70
29:03
36
Monique Sellink
Clinic Ava70
29:06
38
Hester Visschers
De Zandloper
29:22
40
Mireille Eekelder
Lopersgroep 90
29:26
41
Dagmar Schenk.
Clinic Ava70
29:55
42
Brenda Megens
De Zandloper
29:56
45
Melanie Sheridan
Clinic Ava70
30:19
46
Jennifer Bloom
ASV Ellewick
30:20
47
Harmke Gussinklo
Clinic Ava70
30:21
50
Antoinette Westendorp
Clinic Ava70
32:32
51
Henriette Brethouwer
Aalten
32:35
52
Henrieke Koskamp
Clinic Ava70
32:37
53
Melanie Hogeweg
Clinic Ava70
33:02
54
Leontien Balke
Clinic Ava70
33:16
58
Jacqueline Kortbeek
Clinic Ava70
34:13
60
Esther Schulenkamp
Clinic Ava70
34:36
61
Jenny Klompenhouwer
Isselburg
34:46
62
Debbie Brockotter
Clinic Ava70
34:48
V45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wilma Hoftijzer
Ropes & Running
24:44
12
Yvonne van Huenen
Clinic Ava70
29:44
16
Doris Knoop-Schmitz
Bocholt
30:03
18
Joke Klein Molekamp
Dinxperlo
30:41
21
Gerlinde Visser
Isselburg-Werth
33:14
23
Jeannette Boekelder
Archeus
34:13
MAN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Malte Stockhausen
LAZ Rhede
18:04
5
Fabian Busskonning
LAZ Rhede
18:39
10
Hans Brunsveld
Ropes & Running
19:17
12
Pascal Kolkman
Winterswijk
19:32
15
Michael Nienhaus
LAZ Rhede
19:46
16
Sander Arink
Lichtenvoorde
19:48
18
Frank Buesink
Lichtenvoorde
19:57
24
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
20:51
31
Mark Ormel
Ropes & Running
21:38
34
Domenique Schreurs
Winterswijk
22:04
36
Rob te Brummelstroete
Archeus
22:16
37
Jurgen ter Haar
Ropes & Running
22:20
38
Timo Kruisselbrink
Archeus
22:21
43
Rody Goldewijk
Lichtenvoorde
22:46
48
Patrick Weijers
Clinic Ava70
23:24
50
Dirk Gross Heyinck
Bocholt
23:47
53
Manus Peppelinkhausen
Doetinchem
25:06
57
Rudi Stronks
Ropes & Running
26:20
59
Arno Knuvink
Ropes en Running
26:41
60
Rene Klein Molekamp
Dinxperlo
26:43
61
Gerben Schepers
Clinic AVA70
26:45
64
Pascal Veldboom
Clinic Ava
27:22
66
Jochem Prinsen
clinic AVA '70
28:16
67
Gerwin Jansen Eupe
Clinic Ava70
30:12
M45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friedhelm Betting
DJK Lowick
19:14
2
Geert Wevers
Ava70 (AHAAF)
19:59
4
Wijnand te Lintum
Winterswijk
21:21
6
Wim Klein Wolterink
Ropes & Running
22:04
15
Ard Heinen
Ropes & Running
23:47
19
Willem Duenk
Lichtenvoorde
24:43
21
Gerben van Polen
Clinic Ava70
24:59
28
Wiljan Klein Molekamp
Dinxperlo
27:08
VROUW, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Kristel van Langen
Dinxperlo
53:47
V45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Monique de Jong
AVL Zevenaar
58:22
MAN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martijn Groot Wassink
Ava70
37:18
4
Klaus Schlüter
ASV Ellewick
38:41
6
Bram Vrieze
Lopersgroep 90
39:51
12
Maarten Angenent
Ropes & Running
43:24
17
Robin Reusen
Ropes & Running
47:07
19
Arne Teunissen
Isselburg Anholt
51:41
M45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Herman te Lindert
Sinderen
47:11
17
Roelof Oldenhave
Dinxperlo
56:25
VROUW, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Zolingen
AVA 70
1:16:28
4
Annelies Schellinger
Utrecht
1:30:09
MAN, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Andres Stockhausen
Bocholt
1:16:14
M45+, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Maurice Wienholt
Winterswijk
1:04:00
5
Hans Winkelhorst
Bredevoort
1:09:10
Grote deelname! bedankt deelnemers/vrijwilligers.
Uitslagen.nl
18-11-2013 20:10