Uitslagenlijst 1e cross G/O crosscompetitie

Kampen - Zaterdag 9 november 2013

MPUPC, MPC 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guusje Koning
Athlos
4:31
2
Elodie van Arken
De Gemzen
4:33
3
Renske Hanekamp
De Gemzen
4:41
4
Meike Schipper
Athlos
4:54
5
Loïs van Zuthem
Athlos
4:55
6
Maureen Nap
Athlos
4:56
7
Anna Sijbrandij
Flevo Delta
4:57
8
Mounia Dadou
Athlos
4:57
9
Nienke Kroes
Cialfo
4:59
10
Olivia Buter
Athlos
5:33
11
Bente Hanekamp
De Gemzen
5:39
12
Fabienne Sinte Maarten
Athlos
5:43
13
Eva Middelkamp
Athlos
5:43
14
Maud Dollenkamp
Cialfo
6:00
15
Lisa van der Sluijs
Athlos
6:31
JPUPC, JPC 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
4:03
2
Christian Kleermaker
Athlos
4:25
3
Timo Hanekamp
De Gemzen
4:42
4
Damian Wolters
Athlos
4:46
5
Ruben Jacobs
Athlos
4:51
6
Maik Dollenkamp
Cialfo
10:00
MPUPB, MPB 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien Molenberg
Athlos
3:52
2
Estelle Willems
Isala '96
4:10
3
Lynn Bunnik
Athlos
4:11
4
Isabel van Houweling
De Gemzen
4:25
5
Indy Broersma
Athlos
4:26
6
Iris den Otter
Athlos
4:33
7
Kayliin Wierda
NOP
4:35
8
Esmee Vis
De Gemzen
4:36
9
Anniek Draaistra
NOP
4:41
10
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
4:43
11
Maxime van Mourik
Athlos
4:44
12
Dide Krolis
Athlos
4:50
13
Fleur Gerrits
De Gemzen
4:53
14
Miriam Felix
Flevo Delta
5:02
15
Donna ten Hove
Isala '96
5:10
16
Suusje Berkenbosch
De Gemzen
5:12
17
Nienke de Rooij
Athlos
5:18
18
Nanouk Bal
Athlos
5:19
19
Jolijn Bakkenes
Athlos
5:20
JPUPB, JPB 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika van Mierlo
Isala '96
3:51
2
Cas Kanis
Isala '96
4:01
3
Thijs van der Maaten
Athlos
4:09
4
Bram Nusmeier
Athlos
4:11
5
Mohammed Bouzalmat
Athlos
4:12
6
Tom Edelman
Athlos
4:21
7
Luuk van der Maaten
Athlos
4:29
8
Davey Visker
Isala '96
4:55
9
Rens van Oosten
De Gemzen
4:56
10
Nour Belga
Athlos
4:58
11
Bas Oosterhof
De Gemzen
5:13
12
Tieme van Oosten
De Gemzen
5:38
MPA1, MPA 1 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sativa Wenker
Ciko '66
4:09
2
Kyra de Vries
Isala '96
4:12
3
Jayra Bijsterbosch
Cialfo
4:22
4
Sterre Kurpershoek
Athlos
4:26
5
Lotte van Gool
Athlos
4:32
6
Jasmina Dadou
Athlos
4:33
7
Fleur Kester
Athlos
4:36
8
Nikkie Dollenkamp
Cialfo
5:15
JPA1, JPA 1 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soufian Tamrouti
Isala '96
3:33
2
Jim van Emmerik
Cialfo
3:46
3
Sam van Emmerik
Cialfo
3:57
4
Timo van den Brink
Athlos
3:58
5
Thijmen Middelkamp
Athlos
3:58
6
Senna Beuckens
NOP
4:00
7
Daniel Kleermaker
Athlos
4:03
8
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
4:12
9
Jelle Sprenger
Athlos
4:17
10
Thijmen Teseling
Flevo Delta
4:21
11
Jesse ten Have
Athlos
4:22
12
Boet Veld
Athlos
4:23
13
Merijn Renshoff
De Gemzen
4:26
14
Tom ter Haar
NOP
4:26
15
Brendon Noordijk
Athlos
4:32
16
Niek Wiffen
Athlos
4:35
17
Daan Geerling
Athlos
4:37
18
Maarten Dotinga
Isala '96
4:40
MPA2, MPA 2 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Geerling
Athlos
3:58
2
Tess ter Haar
Athlos
4:03
3
Rianne Breugem
Athlos
4:06
4
Rosa Molenberg
Athlos
4:11
5
Merline van den Berg
Athlos
4:13
6
Tara Brinker
Athlos
4:13
7
Iris Bredewolt
Cialfo
4:19
8
Rosa Kroon
Athlos
4:20
9
Maureen Wind
Isala '96
4:23
10
Isa Komen
Athlos
4:25
11
Evelien van Houweling
De Gemzen
4:30
12
Janneke Leenders
Athlos
4:31
13
Janouk Kroes
Cialfo
4:39
14
Shenouk Meijer
Athlos
4:57
15
Maureen de Ruiter
De Gemzen
6:00
JPA2, JPA 2 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quint de Boer
Athlos
3:39
2
Ike Edelman
Athlos
3:51
3
Joran Medemblik
Athlos
3:54
4
Niek ter Haar
NOP
3:55
5
David ten Have
Athlos
3:56
6
Bas v.d. Horst
Athlos
4:05
7
Geert van der Hulst
Cialfo
4:06
8
Rens van der Guchte
Athlos
4:09
9
Bas Gerrits
De Gemzen
4:20
10
Sil Krediet
Isala '96
4:22
11
Bram van Maare
Athlos
5:00
12
Tom Oosterhof
De Gemzen
5:28
MJD1, MD 1 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi van Emmerik
Cialfo
6:21
2
Sarah Peerik
Hanzesport
6:25
3
Minke Nijhuis
PEC 1910
6:26
4
Pien Veld
Athlos
6:32
5
Emma van Emmerik
Cialfo
7:00
6
Nienke Voesten
NOP
7:00
7
Laila Dadou
Athlos
7:09
8
Kirsten Wierda
NOP
7:29
9
Rizlan Tamrouti
Isala '96
7:41
10
Sterre van der Linden
Athlos
7:48
11
Vera Hakvoort
Athlos
8:03
12
Lisa Waning
Athlos
8:16
13
Bo van der Lugt
Athlos
8:41
14
Myrthe Renshoff
De Gemzen
8:50
15
Nienke Weggeman
Athlos
8:54
16
Tessa Hanekamp
De Gemzen
10:05
MJD2, MD 2 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Molenberg
Athlos
6:36
2
Bea Post
Atletics Nijverdal
6:40
3
Nikki Boon
Flevo Delta
7:05
4
Ruth Oostveen
Flevo Delta
7:06
5
Nora Lip
NOP
7:08
6
Chenne van den Berg
Athlos
7:08
7
Iris Geerling
Athlos
7:15
8
Moniek Timmer
Atletics Nijverdal
7:33
9
Ilva Overmars
Athlos
7:40
10
Fleur Tijmes
Isala '96
7:44
11
Iris Reurink
De Gemzen
8:02
12
Marije Salverda
Isala '96
8:20
JJD1, JD 1 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dano van Mierlo
Isala '96
7:11
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
7:26
3
David Koning
Athlos
7:33
4
Karsten van Ommen
Isala '96
8:07
5
Julian ten Hove
Isala '96
8:16
6
Marc van Engelen
Athlos
8:18
7
Gijs de Bruijne
Flevo Delta
8:21
8
Joèl van den Brink
Athlos
8:33
9
Daan van Trier
De Gemzen
8:45
10
Ruben Kas
De Gemzen
8:49
11
Robin van der Stege
Flevo Delta
9:39
12
Xander van Mourik
Athlos
9:40
13
Twan Koesveld
Cialfo
9:48
14
Lars Bosman
Isala '96
10:02
JJD2, JD 2 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Owen Beuckens
NOP
7:34
2
Robin Boersma
NOP
7:41
3
Dirk van Dis
Flevo Delta
8:00
4
Jasper Voesten
NOP
8:12
5
Michael de Vries
Isala '96
8:20
6
Roel van Maanen
NOP
8:36
7
Leon van DerVvelden
Flevo Delta
8:40
8
Toon Grooteboer
Athlos
8:58
9
Jip de Bruin
Athlos
9:00
10
Wouter Janssen
Athlos
9:04
11
Ruben Koopman
Isala '96
9:10
MJC, MC 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Lau
Ciko '66
6:49
2
Irene Bijman
Isala '96
7:05
3
Floor Doornwaard
De Gemzen
7:24
4
Ilhem Tamrouti
Isala '96
7:47
5
Elke Pronk
Atletics Nijverdal
7:53
6
Mila Koster
Isala '96
8:00
7
Maud Lodder
Athlos
8:13
8
Jethel Bos
De Gemzen
8:17
9
Eva van der Hulst
Cialfo
8:32
10
Selina Doldersum
Isala '96
8:45
11
Rebecca Brink
Athlos
8:56
12
Naomi Hagen
Athlos
9:00
13
Emma de Lange
Athlos
9:03
14
Jacquelien Klaver
Flevo Delta
9:39
15
Anna van der Sluijs
Athlos
9:57
16
Marit Hanekamp
De Gemzen
10:02
17
Esmeé de Ruiter
De Gemzen
17:13
JJC, JC 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Nusselder
Argo
8:22
2
Andu Vollema
Hanzesport
8:30
3
Giorgis Kampman
ACO Van Elderen
8:39
4
Roy van Os
Atletics Nijverdal
8:55
5
Scott Boon
Flevo Delta
9:01
6
Jarno de Groot
Flevo Delta
9:18
7
Kjell Raaijmakers
Athlos
9:35
8
Timo Haak
Cialfo
9:37
9
Noèl Butoh
Athlos
9:55
10
Daan Hollander
Isala '96
10:09
11
Olav Koning
Athlos
10:20
12
Eric Jan Wind
Isala '96
10:21
13
Robert de Jong
Athlos
10:24
14
Koen Verbrugh
Athlos
11:03
MJB, MB 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Wikke Verbaan
Athlos
10:23
2
Maggy Kamara
Athlos
10:39
3
Annelies Breet
Flevo Delta
10:39
4
Elise Lankhaar
Athlos
11:06
5
Anne Meiberg
De Gemzen
11:44
6
Lisanne Maasland
Cialfo
12:09
MJA, MA 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Stoel
Isala '96
9:20
2
Nina Meijerink
De Gemzen
10:12
3
Lotus Westerhof
Athlos
10:38
MSEN, SR/MASTR 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
7:35
2
Seb Wiggemans
Daventria
7:40
3
Kevin van de Wassenber
Athlos
8:11
4
Rob Stuber
Athlos
8:12
5
Stefan Breet
Flevo Delta
8:26
6
Sander van den Belt
Athlos
8:51
7
Harrie Prinsen
NOP
8:55
8
Marco Gunther
Athlos
9:26
9
Dennis Bout
Athlos
10:40
M35, SR/MASTR 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vels
NOP
8:54
2
Kerst Beuckens
NOP
9:18
3
Berthram Mak
De Gemzen
10:01
4
Jeremy Robbemond
Athlos
10:50
VSEN, SR/MASTR 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Huijgen
Athlos
10:04
2
Karin Hijmans
Flevo Delta
10:53
3
Marije Stevens
Athlos
10:59
4
Iris Bouw
Athlos
11:15
5
Yvonne van der Vegte
Daventria
12:39
V35, SR/MASTR 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Olgers
NOP
9:57
2
Ilse van Arken
De Gemzen
13:34
JJB, JB 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivan Feitsma
Athlos
13:28
2
Matthieu van den Broek
De Gemzen
13:35
3
Bob te Lindert
Argo
13:39
4
Simon Vos
PEC 1910
14:15
5
Nick Marsman
ACO Van Elderen
14:30
6
Joël Plantinga
Isala '96
14:37
7
Rik Reijers
Atletico '73
14:39
8
Zowie ter Hove
Atletico '73
15:22
9
Nieck-Jan Gal
Argo
16:15
10
Lars van Surksum
PEC 1910
16:26
11
Jeroen Dekker
Athlos
16:52
12
Mathijs Weijkamp
Atletico '73
16:55
13
Niels van Lohuizen
De Gemzen
17:26
14
Wilco Jonker
De Gemzen
18:57
15
Arnout Mak
De Gemzen
20:06
JJA, JA 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Dikkers
PEC 1910
13:13
2
Rubin Vos
PEC 1910
13:59
3
Thomas van Laar
PEC 1910
14:11
4
Bram Tolkamp
AVA '70
14:28
5
Rens Houwer
Argo
14:35
6
Ruben Schoenmakers
De Gemzen
14:55
7
Twan Wildeboer
PEC 1910
16:09
8
Daniël van der Stege
Flevo Delta
17:37
VSEN, V SR V MAST 6 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
23:35
2
Ylona Ruiter
De Gemzen
29:31
V35, V SR V MAST 6 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
26:26
2
Renata Veltman
De Gemzen
27:12
V40, V SR V MAST 6 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Mazereeuw
Urk
25:58
2
Hilde Tempel
Athlos
26:17
V50, V SR V MAST 6 K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greet Vrijbloed
Isala '96
27:53
2
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
30:33
3
Bea Kendziorra-Beijer
Flevo Delta
31:57
M50, MAST 50 EN 60 6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Papegaaij
Isala '96
22:44
2
Jaap Vlaming
NOP
22:49
3
Pieter jan Vlaming
NOP
23:06
4
Jos Ruijter
NOP
23:43
5
Ronald Nijland
De Gemzen
24:32
6
Willem de Vries
NOP
25:31
7
Wim Potjes
De Gemzen
25:52
8
Menno Koomen
Veluwe
28:50
M60, MAST 50 EN 60 6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flip Nijhoff
De Gemzen
28:20
2
Wim Krooshof
De Gemzen
30:14
MSEN, SR / MAST 35 8.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Sinke
NOP
31:19
2
Jeroen Celie
Athlos
31:53
3
Maurice Bulsing
Flevo Delta
35:33
4
Gerbert van den Brink
Dronten
38:00
M35, SR / MAST 35 8.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
29:13
2
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
30:30
3
Jan Loosman
NOP
32:18
4
Johan Nijhof
Athlos
34:01
5
Sjoerd van Hemert
Athlos
35:18
6
Janko van Arken
De Gemzen
35:41
7
Jan ten Hove
Isala '96
38:09
M40, SR / MAST 35 8.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul de Brie
Phanos
31:05
2
Robert Reitsema
Isala '96
32:27
3
Maurice Mulder
NOP
33:10
4
Marco Scholten
Triathlon
33:43
5
Herbert van Zeijts
Athlos
35:14
6
Marcel Mars
Veluwe
36:15
7
Erik Oevering
Nagele
37:14
8
Harrie Hatzmann
De Gemzen
38:41
9
Wilbert Mazereeuw
Urk
41:52
Organisatie: AV Isala '96, Kampen.
Uitslagen.nl
10-11-2013 20:56