Uitslagenlijst 29e AVW DijkgatbosCross (CrossCircuit.nl)

Wieringerwerf - Zondag 10 november 2013

J-9, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jared Broers
Hera
4:10
2
Loann Lobles
Noordkop
4:13
3
Dylan Adriaansen
Noordkop
4:17
4
Lennart Boogaard
Heerhugowaard
4:21
5
Stef Koning
ARO '88
4:31
6
Vasco Mosselman
SAV
4:34
7
Cas Huizinga
SAV
4:48
8
Cas van der Veen
DOKEV
4:51
9
Guillermo de Jong
SAV
5:10
10
Ravi Raadgers
Noordkop
5:18
11
Wouter Groeneweg
Wieringermeer
5:49
12
Jelle Groeneweg
Wieringermeer
6:18
M-9, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ella Mosselman
SAV
4:06
2
Fee Mok
SAV
4:07
3
Tess van Dalen
SV Sportlust
4:36
4
Anna Huizinga
SAV
4:42
5
Lana Broers
Hera
4:46
6
Femke Yska
Nijland
4:53
7
Marit Schoenmaker
ARO '88
4:59
8
Madalynn de Jong
SAV
5:08
9
Cerise Rood
Grootebroek
6:20
M-12, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Horror
5:11
2
Nina v. Diepen
Hylas
5:16
3
Marene Scholtens
Lionitas
5:18
4
Mirte Jansen
DOKEV
5:23
5
Isa Raadgers
Den Helder
5:45
6
Kara Zwagemaker
SAV
6:01
7
Nina Kruijer
Hylas
6:04
8
Femke Yska
6:08
9
Thyra Terweij
NEA Volharding
6:14
10
Myrthe Koelemeij
Hera
6:18
11
Annika Boogaard
SAV
6:28
12
Rosanne Koning
ARO '88
6:51
13
Anouk Schilder
Hera
6:56
14
Rianne Montsma
Wieringermeer
7:21
15
Quinty Dam
Wieringermeer
7:22
16
Demi Kunne
Hera
7:41
17
Zola Assorgio
SV Sportlust
7:46
18
Rilana Groot
SAV
8:09
J-12, JEUGDLOOP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djao Lobles
Noordkop
7:39
2
Nick Beerepoot
Spanbroek
7:56
3
Jochem van Dijk
DOKEV
8:13
4
Vince v Dalen
Den Heldeer
8:28
5
Dave Schoenmaker
ARO '88
8:30
6
Casper Peterse
Trias
8:45
7
Kay Ruiter
SAV
8:49
8
Maarten Koster
Venhuizen
8:58
9
Ryan Steenvoorden
Noordkop
9:21
10
Tijmen Jansen
DOKEV
9:27
11
Joost van Oers
Wieringermeer
10:11
M-15, JEUGDLOOP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Telenga
Lionitas
7:49
2
Diewertje v. Kampen
Hylas
8:00
3
Noa Zoon
Noordkop
8:05
4
Dianne Conijn
DOKEV
8:11
5
Mare te Biesebeek
Lionitas
8:17
6
Anoek Steur
ARO '88
8:34
7
Danielle Keet
DOKEV
8:43
8
Michelle van Dorth
Hylas
9:42
9
Robin Post
Wieringermeer
11:56
J-15, JEUGDLOOP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jan de Jong
Horror
11:13
2
Twan Pormes
DOKEV
11:37
3
Welmer de Boer
Horror
11:44
4
Jan Junior Groot
SAV
11:55
5
Peter van Dijk
AV Edam
12:00
6
Rinse Altena
Horror
12:21
7
Sam Volten
SAV
12:37
8
Dennis Jonker
DOKEV
12:43
9
Nick Schoenmaker
ARO '88
12:43
10
Wouter Baljet
Horror
13:04
11
Ard Ursem
ARO '88
14:14
12
Ralph Iliohan
Wieringermeer
14:34
13
Jordi Boon
14:37
M-19, JEUGDLOOP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Baljet
Horror
12:30
2
Heleen Wildoer
SAV
12:49
3
Danielle van Dorth
Hylas
12:55
4
Floortje v. Kampen
Hylas
13:00
5
Lisanne Keet
DOKEV
13:23
6
Irene Kalter
Lionitas
13:31
7
Rianne van Diepen
Hylas
13:38
8
Rosa Steltenpool
Hylas
14:17
9
Rosan Steur
ARO '88
15:10
J-19, JEUGDLOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Bijpost
Texel
17:21
2
Joeri Slagter
Hera
17:23
3
Jeffrey van Dok
Noordkop
17:30
4
Chris van Hensbergen
KAV Holland
17:32
5
Jelle vd Duim
Texel
18:31
6
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
18:50
7
Floris Doedens
Hylas
19:01
8
Joey Steenvoorden
Noordkop
19:27
9
Bas Portegijs
DOKEV
21:07
10
Kevin Post
Wieringermeer
23:01
11
Alex Vaars
DOKEV
23:03
V-SEN, 6 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Berkhout
Hera
23:00
2
Suzan Nieman
Hera
24:57
3
Charissa Czech
Noordkop
25:02
4
Talissa vd Fluit
Hylas
25:34
5
Eileen Groenland
Trias
25:54
6
Tanya ten Velden
SV Sportlust
27:11
7
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
27:29
8
Jasmijn vd Burg
Texel
27:40
9
Veerle van Balen
AV '23
29:15
10
Floor ter Burg
Noordkop
29:59
11
Sylvia Bos
SAV
30:33
12
Lillian Hauwert
SAV
30:39
13
Charlotte Moes
Hollandia
30:41
14
Rianne Breedijk
Zaanland
30:46
15
Jessica Sleeswijk
Hera
30:48
16
Laura vd Heuvel
TAS '82
32:28
17
Sanne Glas
Winkel
32:29
18
Ella Heddes
TAS '82
33:02
19
Sandra Okkerse
SV Sportlust
35:37
20
Sabine Beentjes
Oosthuizen
36:22
21
Ilse Glas
Heerhugowaard
38:02
22
Iris Reitsma
Alkmaar
38:03
23
Trineke de Jong
Wieringermeer
38:37
24
Marloes Smit
DOKEV
40:44
25
Chantal Koomen
Schagen
40:45
26
Jacky van Heerwaarden
TAS '82
40:46
27
Doutzen Mud
Tytsjerk
42:27
28
Karin van den Burg
Noordkop
42:33
29
Lucy van Straaten
Tuitjenhorn
42:55
30
Floor van Straaten
Tuitjenhorn
42:58
V35+, 6 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Hofmans
Heerhugowaard
25:57
2
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
26:44
3
Jacqueline Prins
Hoorn
27:58
4
Linda Tesselaar
Hera
28:07
5
Gerie Schilder-Tol
AV Edam
28:32
6
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
29:06
7
Monique Paauw
Hollandia
29:43
8
Gabrielle Rovers
Hera
30:04
9
Marleen Stroomer
Zwaag
30:11
10
Annemieke van Dijk
Zaanland
30:21
11
Miranda Mulder Verbrug
Den Helder
30:53
12
Nicole Jong-Missoudan
Hera
31:39
13
Renata Slagter
Hera
31:41
14
Margret v. Kampen
Wieringerwerf
32:26
15
Pauline Appelman
SAV
35:20
16
Petra van Dijk
DOKEV
35:52
17
Martine Wilms
DOKEV
36:18
18
Carolien Raadgers
Den Helder
36:33
19
Nadja Modderman
Schellinkhout
39:16
20
Miranda Jonkman
SAV
41:21
21
Hélène Schilder
SAV
41:22
22
Vivian Modderman
Blokker
43:55
23
Fieke Halberstadt
Hera
45:10
V45+, 6 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Sistermans
Zaanland
26:10
2
Esther Veldhuis
SAV
27:49
3
Marijke de Wijs
SV Sportlust
27:52
4
Ans Tholl
SAV
29:29
5
Margret Koster
SAV
29:39
6
Marja Mulder
SV Sportlust
29:51
7
Margreet Broersen-Bakk
SAV
30:52
8
Marian Baas-Bakker
Hollandia
31:00
9
Lia Koedijk
TAS '82
31:17
10
Elles de Groot
Nieuwe Niedorp
31:47
11
Mary Koenis
Hollandia
31:59
12
Jessica Bustos-Soza
Hollandia
32:21
13
Margareth Smal
Hollandia
32:57
14
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
33:46
15
Esther Winter
Heerhugowaard
33:47
16
Annette Bleekes
SAV
33:56
17
Brenda Hoogeveen
Wieringerwerf
34:02
18
Hankie Bijl
Hollandia
34:08
19
Bianca Smit
SV Sportlust
34:13
20
Karina Dobber
SV Sportlust
35:44
21
Saskia Boon
SAV
36:14
22
Iris van der Meij
SV Sportlust
37:34
23
Afra Broersen
SAV
41:37
24
Marion Holkema
42:57
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
Hera
34:00
2
Pim Molenaar
Hera
34:56
3
Ferdy van der Heide
Hera
35:46
4
Eric van Santen
AV Edam
36:08
5
Yunis abu Stitan
Noordkop
36:15
6
Raymond Koen
Noordkop
37:43
7
Michel Pannekeet
Trias
38:24
8
Arjen Hart
Hera
38:43
9
Michel Dekker
Hera
38:53
10
Cas Bommer
Hera
40:33
11
Daniel Spijker
Noordkop
40:44
12
Jan Arie Portegijs
DOKEV
40:59
13
Bart Tesselaar
Noordkop
41:06
14
Rene Schilder
AV Edam
41:19
15
Hidde Timmermans
Hollandia
41:32
16
Emiel Doorgeest
Zaanland
41:52
17
Johan Baas
Hollandia
42:01
18
Emiel van Tongerlo
SV Sportlust
42:30
19
Sidney Kobe
Alkmaar
42:42
20
Wim Schilder
Hollandia
43:37
21
Matthijs de Groot
NOVA
43:42
22
Don Beukers
SV Sportlust
44:26
23
Jan Klaver
Hollandia
45:20
24
Daniël Hoenderdos
Enkhuizen
45:25
25
Peter Borst
Hensbroek
45:37
26
Jurriaan Alderlieske
Grootebroek
45:42
27
Rob Molenaar
Hera
46:12
28
Remco Oudhuis
Noordkop
46:25
29
Wim Tensen
Wervershoof
46:55
30
Pedro Compõete
Alkmaar
47:41
31
Tjalf-Pieter Hek
Den Helder
48:00
32
Jeroen Koopman
Den Helder
48:02
33
Jack Gorter
Andijk
48:53
34
Cees Gorter
Hoogkarspel
49:02
35
Carlo Jark
AV Edam
49:16
36
Tim Slijkhuis
TAS '82
51:17
37
Kevin de Bruin
51:19
38
Tomasz Czapelski
Wieringerwerf
54:43
39
Jeroen Busch
Schagen
57:28
40
Jan Bakker
Obdam
1:06:39
M35+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Nat
Hera
36:56
2
Richard Kramer
SAV
38:09
3
Bart Klaver
Hera
38:15
4
Jim Mooij
Hollandia
38:19
5
Sander Groot
Loopgroep Hoorn
39:02
6
Menno Mud
Tytjerk
39:04
7
Rob Schilder
SAV
39:04
8
Rober Stroet
SAV
39:30
9
Richard Smit
Hera
39:47
10
Gerard Koeman
Hollandia
40:23
11
Walter Klanker
Hylas
40:54
12
Joram Kauwoh
SV Sportlust
42:21
13
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
43:27
14
Alex Kok
Hollandia
44:00
15
Mark Wester
ARO '88
44:23
16
Jan Koopman
Noordkop
44:44
17
Richard Ippel
Wieringerwerf
45:11
18
Erwin le Blansch
Loopgroep Hoorn
45:33
19
Niels Betten
Abbekerk
45:41
20
Ernst Oppedijk
46:00
21
Joost Dekker
Zwaag
47:36
22
Marco Bijl
Hollandia
47:48
23
Edwin Bruin
Medemblik
48:36
24
Johnny van Beers
Heerhugowaard
49:15
25
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
49:17
26
Mark Koning
Zwaag
50:41
27
David Knol
Medemblik
50:47
28
Rick Zuurbier
51:32
29
Stefan Hes
Hoorn
53:15
30
Sander Schimmann
Wognum
54:22
31
Michiel Ooms
Wieringerwerf
54:37
32
Arjan vd Heuvel
Heerhugowaard
57:58
33
Peter Lodewijks
Heerhugowaard
57:59
34
Rene van Wijk
NEA Volharding
1:08:07
M45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
36:33
2
René Korpershoek
Hera
38:56
3
Anko Top
Wieringermeer
39:05
4
Ton Bosgoed
SAV
39:32
5
Gerard Warnaar
Hera
39:34
6
Louis Dam
Zaanland
39:45
7
Peter Bosgoed
ARO '88
39:55
8
Jos Louter
Hollandia
40:09
9
Rob Berger
Trias
41:10
10
Hans Pater
Hera
41:14
11
Gerard Wever
Hollandia
42:06
12
Rene Burger
TAS '82
42:09
13
Sjaak Mettes
Hollandia
42:19
14
Peter Dekker
SAV
42:32
15
Dick Groenink
Noordkop
43:16
16
Rene Steur
ARO '88
43:19
17
Bert Bouma
Hollandia
43:23
18
Peter Plomp
Loopgroep Aart Stigt
43:32
19
Nico van Dalen
SV Sportlust
43:38
20
Andre Gerritsen
Slootdorp
43:49
21
Frank Boon
SAV
44:06
22
Erik Leibbnand
Noordkop
44:36
23
Cees Beets
AV Edam
45:04
24
Marco Schoen
Loopgroep Hoorn
45:29
25
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
46:05
26
Marcel Beentjes
Hollandia
46:09
27
Hans Burger
Tuitjenhorn
46:43
28
Rene Bakker
TAS '82
46:56
29
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
47:43
30
Marcel Laan
48:17
31
Jan Metselaar
Den Oever
48:30
32
Marcel Steenvoorden
Den Helder
49:03
33
Mark van Dijk
Olympus '70
49:22
34
Sjaak Pronk
Hollandia
49:50
35
Jan Oudeman
Hera
50:25
36
Dammy Wehrman
Wieringerwerf
50:30
37
Gert van Dorth
Hylas
51:18
38
Rob Kruijssen
ARO '88
52:58
39
Aad Vlaar
Spierdijk
53:24
40
Harry Schilten
Middenmeer
57:37
41
Jan Veenstra
ARO '88
1:01:22
M55+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hennie Punt
Trias
40:25
2
Ton Sjerps
SAV
40:58
3
Piet Jonker
Trias
42:38
4
Kees Bot
Hollandia
43:11
5
Jan Kreuk
SAV
43:21
6
Cees Meijer
SAV
43:48
7
Jan Smit
Hollandia
44:03
8
Frans Dekker
avVN
45:09
9
Kees Mak
avVN
45:35
10
Nico Wagenaar
Hera
47:46
11
Arie Snoek
Hera
47:59
12
Nico Wenker
Hollandia
48:34
13
Anton Knijn
Hollandia
48:38
14
Arie Kossen
NOVA
49:17
15
Hans van Straten
Heerhugowaard
49:33
16
Dirk-Jan Giskes
NOVA
49:36
17
Cor Mol
50:17
18
Peter Jacobs
Noordkop
51:17
19
Simon Laan
Hollandia
51:30
20
Henk Kooijman
Noordkop
51:42
21
Jos ten Velden
SV Sportlust
51:52
22
Kik Huisman
Hollandia
52:03
23
Nico v. Koningsbruggen
Noordkop
52:53
24
Cees Bakker
Hera
53:08
25
Hans Hes
Hera
53:37
26
Ad Steltenpool
Wognum
53:51
27
Frans Forrer
Noordkop
54:13
28
Ton Overspelt
Hollandia
54:27
29
Piet Baardse
Hollandia
54:43
30
Ab Hoek
TAS '82
54:44
31
Lou Couvert
Hollandia
55:06
32
Wim van der Poel
Zaanland
55:36
33
Piet Visser
Hollandia
56:53
34
Cees Dubbeld
TAS '82
58:54
35
Hendrik Visser
Wieringerwerf
59:03
36
Tim Veld
Hollandia
1:00:36
37
Ted Wester
Hera
1:02:03
38
Hans Schipper
Hera
1:04:28
MRECR, 6 KM RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Strikker
Den Helder
23:54
2
Remco Bruin
Alkmaar
24:27
3
Alwen Lobles
Den Helder
25:49
4
Paul Jan de Graaf
26:42
5
Willem Mulder
Anna Paulowna
26:45
6
Stefan Duistermaat
Anna Paulowna
26:58
7
Rob Donker
Slootdorp
27:32
8
Renzo Cruiming
Den Helder
27:50
9
Richard Keppel
Alkmaar
28:12
10
Willem Heins
Hoorn
28:21
11
Jacob van der Wulf
Den Helder
28:55
12
Ronald van Etten
Wieringerwerf
29:26
13
Rogier van Dijk
Anna Paulowna
29:47
14
Robin v. Kalsbeek
Hoogkarspel
30:07
15
Rob Neuvel
Amsterdam
30:44
16
Co Wiskerke
30:59
17
Sjaak van Grieken
Breezand
31:44
18
Lawrence Raadgers
Den Helder
32:31
19
Kees Brandhoff
Hoorn
33:01
20
Peter van Grieken
Breezand
33:06
21
Jan Springveld
HEERHUGOWAARD
33:22
22
Jan van Oers
Wieringerwerf
37:12
23
Arie Blokker
Wieringerwerf
39:18
24
Wim Dudink
Grootenbroek
40:32
25
Teun Rooks
Wieringerwerf
41:39
VRECR, 10 KM RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Visser
Wieringerwerf
54:42
2
Yvette Meilink
Hoorn
1:02:09
Runnersworld, CAV Agrotheek bv, PH Verheul
Uitslagen.nl
12-11-2013 22:39