Uitslagenlijst 2e Sportvoedingwebshop-Lageveldloop

Wierden - Zaterdag 14 december 2013

J-9, 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Seppenwoolde
AV Rijssen
6:09
2
Matthias Haase
AV Rijssen
6:48
3
Lars jansen Eupe
AV Rijssen
6:49
4
Twan vossebelt
Rijssen
6:51
5
Levi Elbertsen
AV Rijssen
6:55
6
Frank Heuver
Vriezenveen
7:24
7
Quinten van den Berg
Vriezenveen
7:26
8
Rick Dasselaar
Vriezenveen
7:34
9
Douwe Jansen Eupe
Vriezenveen
7:38
10
Leander Haase
AV Rijssen
7:55
11
Joris Lemans
Vriezenveen
7:59
12
Stan Overmars
Twenterand
9:13
J1316, 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Kouwen
Balkbrug
6:05
M-9, 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Dennekamp
AV Rijssen
8:02
2
Laura Boers
Vriezenveen
8:11
J-12, 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Bakker
AV Rijssen
5:11
2
Gijs Bakker
AV Rijssen
5:28
3
Paul Völker
Vreden (D)
5:36
4
Nico Heming
Stadtlohn
5:37
5
Niels Dennekamp
AV Rijssen
5:49
6
Frank Seppenwoolde
AV Rijssen
5:53
7
Boaz Elbertsen
AV Rijssen
6:25
8
Laurence ten Brinke
AV Rijssen
6:35
9
Remco Broekman
Twenterand
6:43
10
Thomas Beltman
Rijssen
7:00
11
David Koops
Vriezenveen
7:33
12
Wesley Dekker
Twenterand
9:24
M-12, 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Mullink
Twenterand
7:31
2
Lotte Zagers
Twenterand
8:53
MSEN, 2400 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
10:23
2
Joris Roosink
Rijssen
10:59
3
Jonas Amfsfeld
Enschede
11:02
4
Rens Dau
Almelo
11:50
5
Robin Willemsen
Stadtlohm (D)
11:51
6
Max van Marle
Almelo
12:25
7
Tijs van Marle
Almelo
14:41
8
Jestin Petersen
Haaksbergen
18:00
M40, 2400 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivan Van Brande
Vriezenveen
16:30
VSEN, 2400 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika Heming
Stadtlohn
11:43
2
Wies Jacobs
Almelo
14:11
3
Mariska Gerrits
Almelo
18:06
V35, 2400 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cooky Rohof-Hoekstra
Vriezenveen
20:18
2
Ineke Platenkamp
Twenterand
20:18
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seb Wiggemans
Deventer
18:37
2
Hilco Huisjes
Daarleveen
18:52
3
Branco van Minnen
SISU
19:38
4
Luca Heming
Stadtlohn
19:50
5
Montell Veldhuis
Nijverdal
19:57
6
Wiliam van Eeken
Wieln
20:01
7
Ids Tuinstra
Enschede
20:21
8
Martijn Schutterman
Rijssen
20:42
9
Henk-Jan Koershuis
Almelo
20:51
10
Eric Bennemann
Südlohn
20:55
11
Remy van der Beek
Haaksbergen
20:57
12
Rutger op den Dries
Hellendoorn
21:09
13
Ephrem Kuiper
Enschede
21:14
14
mike de Boer
Borne
21:22
15
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
21:28
16
Andreas van Scherpenze
Almelo
21:29
17
Thijs Coppelmans
Enschede
22:18
18
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
22:25
19
Roland Zwiggelaar
Wierden
22:32
20
Rick Gal
Zutphen
22:38
21
H.hendriks
Sibculo
22:39
22
Ricky Gast
Daarlerveen
22:45
23
Joost Postmus
Rijssen
22:47
24
Philip van Horssen
Rijssen
22:48
25
Maik van de Berg
Lutten
22:58
26
Bas Hobert
Wierden
23:02
27
G.Korblist
Almelo
23:08
28
Sander Veger
Enschede
23:17
29
Wim Kleefman
Hardenberg
23:29
30
Stefan ter Broeke
Rijssen
23:31
31
Wilfried Lucassen
Wierden
23:34
32
Kevin Kamphuis
Enter
23:45
33
Evert Teunis
Vriezenveen
24:01
34
Tom Kaal
Borne
24:59
35
Wilfred Schöppers
Rijssen
25:42
36
Emiel Bolks
Sibculo
25:46
37
Marcel Bolks
Beerzerveld
25:46
38
Johan Wessels
Wierden
26:08
39
Martijn Snip
Almelo
26:17
40
Sjaak Zandbergen
Vriezenveen
26:23
41
Jos Smeenk
Almelo
26:36
42
Tijn Rohof
Vriezenveen
26:42
43
Bas van 't Hag
Almelo
26:49
44
Bram Jeurissen
Wierden
26:52
45
Sven Voorbergen
Wierden
27:09
46
Patrick Kelder
Vriezenveen
27:19
47
Rob ballast
Rijssen
27:20
48
Jack Petersen
Haaksbergen
27:52
49
Paul Jannink
Almelo
28:57
50
Ronnie Wilmink
Hengelo Ov
29:00
51
Bertjan Zandman
Tubbergen
29:17
52
Michel Hams
Wierden
29:51
53
Gerwin Hammers
Wierden
29:55
54
Seine Meulman
Wierden
29:59
55
Rudy Platenkamp
Vriezenveen
31:02
56
Martin Kuyper
Vriezenveen
31:20
57
Niels Kaal
Borne
33:05
58
Ellen Zwaring
Rijssen
33:20
59
Wouter Beverdam
Wierden
33:29
60
Julian Schutte
Westerhaar-Vriezenv
34:45
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
S.Strik
Nijverdal
20:25
2
Peter Liemburg
Drachten
21:29
3
Hendri Schipper
Sibculo
21:36
4
Jan Roosink
Rijssen
22:08
5
Frank van Marle
Almelo
22:46
6
Wim Beltman
Rijssen
23:06
7
Wichard Dennekamp
AV Rijssen
23:47
8
Erik Elkink
Markelo
23:55
9
Kees Timmerman
Den Ham Ov
24:08
10
Anne Marsman
Ommen
24:44
11
Jan Schutte
Sibculo
24:58
12
Harrie Jasper
Sibculo
25:00
13
Seino Baan
Rijssen
25:28
14
Lote Wierik
Wierden
26:03
15
Dirk Getkate
Enter
26:47
16
Gert Poelman
Westerhaar-Vriezenv
27:06
17
P. Wekamp
Geerdijk
27:22
18
Eddy van Horssen
Rijssen
27:54
19
Rene Fokke
Vriezenveen
28:07
20
Gerard Rohof
Vriezenveen
28:21
21
Zwier van Nuil
Westerhaar-Vriezenv
28:40
22
Derk Hendriks
Vriezenveen
29:45
23
Verhoef
Vriezenveen
29:58
24
Evert Bos
Almelo
30:05
25
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
34:45
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Somhorst
LAAC Twente
21:54
2
Wieger Wiggemans
Deventer
22:02
3
Dick Sanderman
AV Rijssen
22:36
4
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
22:54
5
Henk Jan Smedema
Loopgroep Het Lageve
24:11
6
Henk Akkerman
Staphorst
24:22
7
Wolter Croezen
Twenterand
24:53
8
Roelof Veurink
Den Ham Ov
25:13
9
Cor Kuiper
Enschede
25:22
10
Ben Haarhuis
Geesteren Ov
25:55
11
Toon Woertman
Daventria
27:18
12
Jan Dekkers
Wierden
28:22
13
A Stegeman
Vriezenveen
29:05
14
Frans Heering
AV Rijssen
29:27
15
Dico Oprel
Hanzesport
30:18
16
Kees Kramer
Nijverdal
30:29
17
Johannes Kuilder
SISU
30:42
18
Han Jannink
Wierden
31:48
19
Ab Koetsier
Holten
33:50
20
Tonnie van de Weijer
Almelo
34:07
21
Albert Kuilder
Almelo
35:22
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lina Völker
Vreden
21:41
2
Rachel Roezenkamp
Rijssen
23:00
3
Nadinja Schonewille
Almelo
25:06
4
Marije Minkjan
Markelo
25:39
5
Tamara Buijse
Wierden
25:52
6
Rolinde Middeljans
Wierden
27:46
7
Alice van Ulst
Twenterand
28:03
8
Stefanie Timmerhuis
SISU
28:45
9
Famke Zandman-Potijk
Tubbergen
29:17
10
Marleen Matel
Twenterand
29:29
11
Jerona Schuldink
Loopgroep Het Lageve
29:37
12
Dirja Veneberg
Hoge Hexel
29:59
13
Linda de Croon
Wierden
30:12
14
Ellen Lubbers
Wierden
30:31
15
Manon Braamhaar
Wierden
30:56
16
Sharon Gast
Daarlerveen
31:25
17
Rachel Griffioen
Alphen aan den Rijn
31:32
18
Marjanne Pastoor
Rijssen
33:15
19
Eline Hut
Nijverdal
33:22
20
Leonie roelofsen-schut
Laren Gld
34:59
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
24:16
2
Marleen Blijleven
Markelo
29:02
3
Andrea Olthof
Vroomshoop
30:05
4
Els Molendijk
Vriezenveen
35:41
V45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Roosink
Rijssen
24:03
2
Zerline de Boer
avVN
25:35
3
Everdien de Lange
Enter
29:29
4
Ilonka Zwienenberg
Almelo
29:35
5
Dini Wolters
Vriezenveen
30:37
6
Anita Tijhuis
Wierden
30:57
7
Hanny Koerssen
Sibculo
32:55
8
Paulien Schonewille
Almelo
33:03
9
Nicolet Bonke
Vriezenveen
34:45
10
Dianne Eshuis
Vriezenveen
34:54
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roald Goossen
Rijssen
38:24
2
Michel Gerritsen
Rijssen
39:06
3
Danny Koppelman
Hoge Hexel
39:08
4
Steven Mengels
Enschede
40:26
5
Thomas van de Wal
Klazienaveen
40:33
6
Ferry van den Berg
Hellendoorn
43:59
7
Erik Fokke
Vroomshoop
44:13
8
Robert-Jan Wolters
Vriezenveen
44:32
9
Mart Rozenkamp
Rijssen
45:33
10
Rene De Jager
Sibculo
45:51
11
Emiel Willems
Vriezenveen
46:22
12
Bas Jalink
Amsterdam
46:44
13
Marc Bakhuis
Vriezenveen
47:07
14
Sander van den Tillaar
Enschede
47:27
15
Maarten Zomer
Vriezenveen
47:51
16
Peter Winters
Bornerbroek
48:31
17
Erik Kamerling
Almelo
48:40
18
Yanick Daoust
St.Roche de Richelie
49:18
19
Maarten Woldendorp
Albergen
50:17
20
Gerard Sluiskes
Wierden
50:19
21
Teun Krikke
Vriezenveen
50:21
22
Reggy Schotman
Wierden
50:55
23
Niek ten Harkel
Wierden
50:57
24
Richard Mast
Avanti-Wilskracht
51:30
25
Jiiri Winters
Hellendoorn
51:57
26
Michek Schuiling
Nijverdal
52:28
27
Jeroen Timmer
Enschede
52:35
28
Jan Stege
Wierden
52:37
29
Gerben Heimerink
Goor
53:06
30
Erik Zagers
Hardenberg
54:01
31
Bram Timmer
Enschede
56:14
32
Ralf Egberink
Enschede
1:02:39
33
Mark Lenferink
Almelo
1:03:48
34
Gerard Ruiter
Wierden
1:05:50
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
38:10
2
Robin Te Wierik
Wierden
41:50
3
Erik Lentfert
Hengelo Ov
42:02
4
Theo Fuhler
Klazienaveen
42:05
5
Aalt Hagedoorn
Wierden
43:10
6
Richard van der Weijde
Almelo
44:47
7
Herco Krommendijk
Wierden
46:11
8
Gertjan Jonkeren
Almelo
48:02
9
Richie Brokers
Hengelo Ov
51:16
10
Bert Dam Wichers
Wierden
51:37
11
Jan de Romph
Wierden
53:30
12
Wijnand Zoutendijk
SISU
55:00
13
Bert Toeters
Vriezenveen
57:40
14
Hans Loovers
Vriezenveen
58:58
15
Marinus Jasper
Kloosterhaar
59:36
16
R Hilbeunk
Geesteren Ov
59:40
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
43:01
2
Ron Hofte
Borne
44:44
3
Dirk Platjes
Sibculo
47:00
4
Henri Timmerhuis
SISU
47:59
5
Robert Blokzijl
Almelo
50:48
6
Jan Staman
Wierden
51:09
7
Henk Meijerink
Wierden
51:39
8
Ton Geerdink
SISU
51:44
9
Henk Knol
Hengelo Ov
51:47
10
Lucien Popma
Vriezenveen
52:44
11
Bert Jan Nijhuis
Enschede
53:42
12
Andre de Paepe
Almelo
54:28
13
Rene Kreuwel
Harbrinkhoek
54:28
14
Gerrit Bultman
LAAC Twente
54:37
15
Jelle Twijnstra
Zwolle
55:49
16
Tonny Kosse
Twenterand
56:32
17
Tonny Holleboom
Broekland Ov
57:40
18
Jan Wiltvank
Vriezenveen
57:43
19
Jan Haas
Markelo
58:54
20
Gerrit Kerkdijk
Vriezenveen
59:35
21
H Hemmeuder
Almelo
1:03:42
22
Tjerk Tuinstra
SISU
1:03:49
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Venekamp
TION
45:48
2
Ellis Bebseler
Ambt Delden
46:12
3
Ilona Bolks
Sibculo
52:42
4
Marlies Semmelrot
Zenderen
55:40
5
Marianne Scholte Alber
Almelo
1:00:18
6
Eveline Lenferink
Almelo
1:01:59
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Kaal
Borne
57:35
2
Erna Jasper-Sturris
Twenterand
59:36
3
Chantal Berends
Almelo
59:36
4
Klaartje Vermeeren
Ewiijk
1:03:49
Dit was de tweede loop in de
SportvoedingWebshop-Lageveldlopen competitie.
De volgende zijn op 25 jan. en 15 maart
http://www.sportvoedingwebshop-lageveldlopen.nl
Voor vragen of opmerkingen over de uitslagen mail
met webmaster@av-twenterand.nl
Organisatie AV-Twenterand in samenwerking met SportvoedingWebshop.com
http://www.av-twenterand.nl http://www.sportvoedingwebshop.com
www.uitslagen.nl
21-01-2014 10:05