Uitslagenlijst 2e Dinkelloop

Losser - Zondag 22 december 2013

MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
LAAC Twente
38:38
2
Andre Winkelhorts
Gronau (GER)
39:05
3
Stephan Könnnecke
TION
39:53
4
Wim Westerveld
Losser
41:36
5
Maarten Hoes
Enschede
43:24
6
Kevin Lensen
Iphitos
44:24
7
Edwin Eertman
Losser
44:40
8
Frank Hooijsma
Enschede
46:45
9
Ben vd Berg
Losser
47:01
10
R Snippers
Losser
48:42
11
Arjan Kamphuis
Losser
49:34
12
Floor Vrinte
Iphitos
51:40
13
Johan Rijfkogel
Enschede
51:50
14
Koen Naafs
Losser
56:10
15
Haarman
Losser
56:10
16
Jimmy Rijfkogel
Enschede
59:59
M40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin van de Voet
TION
41:11
2
Simon Engelberts
TION
41:43
3
Bas Noordkamp
Iphitos
42:05
4
Jeroen Olde Benneker
Enschede
42:40
5
Jeroen Loskamp
Iphitos
42:42
6
Martijn van Nieuwkuijk
Iphitos
43:29
7
Peter Visser
Iphitos
44:36
8
Herman Hassink
Enschede
45:22
9
Jan Vonck
Enschede
45:59
10
HenkJan Zweers
Altringahm (GBR)
49:16
11
Marcek van Tellegen
LAAC Twente
50:14
12
Ard Hennink
Enschede
52:08
M50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Rawee
Amersfoort
41:32
2
André Somhorst
LAAC Twente
43:35
3
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
46:31
4
Rene Heerink
Iphitos
50:05
5
Paul Elferink
Losser
51:41
6
Jon Bonke
Enschede
1:04:38
DSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josien Katier
Losser
1:00:14
2
Evelien Wennink
De Lutte
1:05:08
D35+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helen smit- v.d Giesse
LAAC Twente
53:07
2
Inge Weusthof
Rossum Ov
1:02:22
3
Marieke Jonker
Losser
1:03:25
4
Nienke de Haan
Enschede
1:04:37
5
Mireille Zuurwelle
Oldenzaal
1:05:00
6
Bianca Weernink
Rossum Ov
1:10:51
MSEN, 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefen Mengels
TION
28:38
2
Devi Wolthuizen
Enschede
30:51
3
Niek Bruins
Enschede
39:43
M40+, 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Wolkotte
Overdinkel
32:32
2
Stephan Bos
Overdinkel
32:44
3
MArtin Kalter
Iphitos
39:14
4
M Kerkhof
Enschede
39:54
5
JInne Stienstra
Iphitos
41:39
6
Rutger Jan Hesselink
Enschede
42:48
M50+, 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Boek
Iphitos
40:07
2
Herman ten Broeke
Iphitos
41:55
3
Wim Delmte
Iphitos
42:00
4
Jan Vrinte
Iphitos
45:38
5
Joop Mengels
Enschede
45:39
6
Jan van der Zande
LAAC Twente
51:43
DSEN, 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hetty Bennink
Enschede
40:07
2
Alice Gibson
De Lutte
42:15
D35+, 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margot Heerink
Iphitos
40:06
2
Erna Kip
Iphitos
41:58
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
LAAC Twente
17:47
2
MAtthias Hardt
Bad Bentheim (GER)
17:55
3
Ruud Schurink
Ootmarsum
18:45
4
Mark VLutters
Iphitos
19:02
5
DAniel Lange
Losser
20:04
6
Simon Hardt
Bad Bentheim (GER)
20:28
7
Aion Huygen
Enschede
22:11
8
Sander Veege
TION
23:23
9
Soren Berghouts
Losser
23:54
10
Niek Aveskamp
Losser
24:28
11
Maarten Vanekeh
Losser
25:39
12
Remco Lotgerink
Enschede
25:49
13
Elmar Holle
25:49
14
Trosten Gang
Losser
28:35
M40+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Loskamp
Iphitos
20:55
2
Riekus Lensen
Iphitos
21:30
3
Peter Wrekenhorst
Iphitos
22:38
4
Peter Beernink
Iphitos
22:55
5
Willy Lange
Losser
24:12
6
Berry Attasio
Almelo
27:05
7
Peter Zijlstra
Losser
29:38
8
Kees Witziers
Losser
31:42
M50+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerhard Wessels
avVN
23:16
2
C van Leeuwen
TION
26:50
3
Gerrit Grashof
De Lutte
28:31
DSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorthe Heideman
Marathon Pim Mulier
24:45
2
Loes WIjlens
Iphitos
25:02
D35+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adele Smits
LAAC Twente
24:54
2
Nicole Beernink
Iphitos
25:28
3
Anny Vaneker
Iphitos
26:48
4
Brigitte Hendriks
Almelo
26:54
5
Astrid Kers
Iphitos
29:18
6
Jse Wrekenhorst
Iphitos
30:14
7
Kristel Bosch
Losser
30:15
8
Miriam Dikken
Iphitos
32:58
9
Maria Rutten
Iphitos
32:58
TRIM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Lem
Losser
28:05
2
Timo Lem
Losser
28:07
3
Timon Landewe
Hengelo Ov
30:01
4
Jorn Landewe
Hengelo Ov
32:45
MAN, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Bloemen
Iphitos
10:46
2
TRistan Loskamp
Iphitos
10:56
3
Luca Hooijmans
Overdinkel
11:49
4
JOnas Busmann
Bad Bentheim (GER)
12:13
5
Bertus Bouwma
Losser
16:19
DAMES, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja Henning
Bad Bentheim (GER)
11:35
2
Marleen Leferink
Bad Bentheim (GER)
12:11
3
Svenja Oschem
Bad Bentheim (GER)
12:11
4
Kayleigh Hammink
SISU
12:41
PUP J, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian Kok
Oldenzaal
4:33
2
Mats vd Berg
Losser
5:17
3
Skip van Tellgen
Enschede
5:50
4
Ewan Nijmeijer
Losser
5:50
5
Jesper Bos
Overdinkel
5:53
6
Bram Blokhuis
Iphitos
6:17
7
Juup vd Berg
Losser
7:24
8
Dax van Tellgen
Enschede
7:29
PUP M, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikita Hammink
SISU
4:39
2
Julia van der Meulen
SISU
5:16
3
Iris Nijmeijer
Iphitos
5:20
4
Inez van der Meulen
SISU
5:36
5
Marlie Bos
Overdinkel
5:44
6
Lieke Visser
Losser
6:54
7
Esmee Rekers
Almelo
7:22
www.uitslagen.nl
26-12-2013 11:30