Uitslagenlijst Halve Marathon van Rockanje
Rockanje - Zondag 5 januari 2014
MSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan van Leeuwen
Krimpen aan de Lek
1:26:55
2
Robert de Korte
Rozenburg Zh
1:28:09
4
Dimitri Pennings
Krimpen aan den IJss
1:29:22
7
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
1:31:38
8
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners
1:31:51
9
Tjalling de Vries
Rotterdam
1:32:18
13
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:37:21
16
Dennis Zijlmans
Spijkenisse
1:39:04
17
Merijn Martens
Hellevoetsluis
1:39:18
19
Willem Korver
Hellevoetsluis
1:40:18
23
Jurrie van der Velden
Ridderkerk
1:41:25
25
Sander Klink
Hellevoetsluis
1:41:49
29
Stefan Voogt
Hellevoetsluis
1:42:38
30
Nick Lansbergen
Hendrik-Ido-Ambacht
1:42:40
32
Richard Goedendorp
Hellevoetsluis
1:43:54
35
Jan Willem Rozema
Rotterdam
1:45:57
36
Raymond van Garderen
Hoogvliet Rotterdam
1:45:59
40
Jeroen de Bloeme
Spijkenisse
1:47:21
41
Michel Kranee
's-Gravendeel
1:48:07
42
Mark van Gelder
Spijkenisse
1:48:51
46
Frans van Arendonk
Geervliet
1:49:21
48
Steven Gunnewegh
Spijkenisse
1:50:41
49
Martijn Versteeg
Spijkenisse
1:52:09
54
Michael Vaandrager
Rotterdam
1:53:16
56
Martijn Spoelstra
Rotterdam
1:54:40
59
Cihangir Pekkan
Spijkenisse
1:55:05
60
Peter Verhelst
Spijkenisse
1:55:07
61
Michel van Velzen
Dirksland
1:55:38
63
Silvester Schol
Spijkenisse
2:00:46
M35, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Helbers
Hellevoetsluis
1:21:17
4
Ralph Doggen
Rotterdam Atletiek
1:29:14
5
Niels van de Boogert
Pallas '93
1:31:27
8
Daniele Colle
Voorne Atletiek
1:34:17
9
Joeri Post
Rotterdam Running Am
1:35:48
10
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:35:54
13
Gijsbrecht Brouner
Rotterdam
1:37:57
14
Willem van der Maas
Rotterdam Running Am
1:39:15
15
Bert Sterkenburg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:39:55
17
Martijn Meijer
Hellevoetsluis
1:45:08
18
Juriaan Leissner
Spijkenisse
1:46:43
19
Reinier Hamelink
Puttershoek
1:49:20
21
Remko Boer
Rotterdam Running Am
1:52:51
25
Henk Jan Bischop
Rotterdam
1:58:10
26
Erik Ledeboer
Mijnsheerenland
2:00:16
27
Martin van der Giesen
Numansdorp
2:02:00
29
Richard Gunneman
Spijkenisse
2:12:36
30
Robert van Lenten
Pallas '93
2:30:24
M40, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Folkert van der Krol
Energie
1:19:40
3
Maarten den Bakker
Heenvliet
1:28:00
5
Arno Ammerlaan
Zwijndrecht
1:34:00
6
Peter Verstraate
Zwijndrecht
1:37:17
8
Dennis van Oudenaarden
Oostvoorne
1:38:16
11
Jos Mastenbroek
Pallas '93
1:39:51
12
Aart Eigenheim
Zwijndrecht
1:40:54
13
Jeroen Brabander
Berkel en Rodenrijs
1:40:57
14
Brett Sullivan
Hellevoetsluis
1:41:16
15
Dannis van IJpen
Rotterdam Running Am
1:41:54
19
Roy Sweeris
Hoek van Holland
1:44:47
20
Stefan van der Spek
Parthenon
1:44:52
21
Aschwin du Clou
Berkel en Rodenrijs
1:46:47
22
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
1:47:43
23
Michel van Wingerdan
Rhoon
1:47:53
24
Edwin Berends
Hellevoetsluis
1:47:57
26
Marco van Toledo
Voorne Atletiek
1:48:57
27
Raoul Bolier
Hellevoetsluis
1:50:59
28
Raymond van den Driess
Rockanje
1:51:07
29
Olaf van de Poll
Brandwijk
1:51:49
30
MArcel Naaktgeboren
Zwijndrecht
1:51:51
31
Patrick Mertens
Hellevoetsluis
1:51:53
32
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
1:52:22
33
Jeroen Van Esch
Oostvoorne
1:52:50
34
Jeroen van de Polder
Rozenburg Zh
1:53:03
35
Jaspert Koster
Rozenburg Zh
1:53:18
36
Dick van Kerkhof
Parthenon
1:53:29
37
Marcel van den Berg
Rotterdam
1:54:09
38
Peter de Jeu
Oud-Beijerland
1:54:35
39
Erik Schippers
Hellevoetsluis
1:54:52
40
Jeroen van der Heiden
Rotterdam Running Am
1:54:55
41
Harmen Hoek
Rotterdam Running Am
1:55:41
42
Gert-Jan Hogeveen
Spirit Lelystad
1:55:53
43
Lennard Leenheer
Sliedrecht
1:56:39
44
Ferry de Graaf
Hellevoetsluis
1:56:46
47
Rob van der Zwaan
Rotterdam
2:03:30
M45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
1:22:32
6
Ruud Riesmeijer
Spijkenisse
1:28:26
7
Allard Moene
Voorne Atletiek
1:29:40
9
Gert-Jan Goudappel
Pallas '93
1:32:21
10
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
1:32:53
11
Jeroen de Kort
De Koplopers
1:34:08
13
Cornelis de Stigter
Loopgroep Aart Stigt
1:36:06
16
Cor van der Wel
Rotterdam Running Am
1:40:49
18
Robbert Bliek
Rotterdam Running Am
1:42:09
21
Jacques van Male
Zoetermeer
1:43:36
22
Woet Kosters
Voorne Atletiek
1:43:41
24
Johan Snijders
Voorne Atletiek
1:44:30
26
Arie van Sintmaartensd
Zuidland
1:45:36
30
Marcel Westerhout
Oostvoorne
1:47:01
33
Rob van Maanen
Voorne Atletiek
1:48:48
35
Raymond Verschoor
Rotterdam
1:49:13
38
Jan Willem IJsseldijk
Rhoon
1:49:42
39
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:50:02
42
Ronald van Mil
Vlaardingen
1:50:56
43
Edward van der Raaf
Fortuna
1:51:35
44
Marcel Straver
Hellevoetsluis
1:51:43
47
John van Zutphen
Pallas '93
1:53:39
54
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:59:00
55
Jan jaap Schelling
Rotterdam Running Am
1:59:03
58
J Nels
Rotterdam Running Am
2:00:53
59
Anton Hollemans
Dutch Runners
2:01:25
63
Peter Makop
Hellevoetsluis
2:07:20
65
Albert l 'Istelle
Berkel en Rodenrijs
2:09:28
M50, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marius Vlootman
Rotterdam Running Am
1:31:16
4
Frits Berkhout
Rotterdam Running Am
1:33:39
5
Thijs van der Feen
Hellevoetsluis
1:33:55
6
Emiel Schell
Hellevoetsluis
1:36:44
9
Ties van Elst
De Koplopers
1:37:54
10
Willem den Hartog
Zwijndrecht
1:38:05
11
Ronald van der Graaf
Voorne Atletiek
1:38:11
13
Hans van der Linden
Typhoon
1:38:51
15
Rob Faasen
Voorne Atletiek
1:39:36
16
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:42:01
18
Jan van Santvoort
Rotterdam
1:42:36
24
Pierre Hooimeijer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:44:36
25
Marcel Tunderman
Den Bommel
1:46:26
27
Aad Strormann
Berkel en Rodenrijs
1:47:30
30
Henk Hekke
Voorne Atletiek
1:48:45
34
Paul van Lieshout
Hoogvliet Rotterdam
1:49:24
36
Arjan van der Hurk
Voorne Atletiek
1:51:38
41
Willem van der Vaart
Fortuna
1:53:01
45
Ton Geerts
Rotterdam Running Am
1:55:28
46
Paul van Kastering
Nijmegen
1:55:49
48
Victor Willems
Capelle aan den IJss
1:58:15
49
Niek Baart
Rotterdam Running Am
1:58:29
50
Wim van de Vliet
Dordrecht
1:59:10
51
Hans Gennissen
Rotterdam Running Am
1:59:17
55
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
2:03:55
56
Ed van de Stokken
Spijkenisse
2:07:47
57
Ernst van Luijken
Puttershoek
2:09:53
59
Bastiaan van der Knaap
Rotterdam Running Am
2:10:53
63
John Retel Helmrich
Rockanje
2:20:57
M55, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles Timmermans
Pallas '93
1:26:41
3
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerlan
1:34:42
4
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:36:17
6
Frank van der Krigt
Wateringen
1:38:45
7
Peter van Jaarsveld
Rotterdam Running Am
1:44:08
10
Arjan van Gils
Rotterdam Running Am
1:45:05
17
J Hoogeterp
Rotterdam Running Am
1:48:20
19
Ad van der Linden
Zwijndrecht
1:50:53
20
Huub Wieleman
Rotterdam Running Am
1:51:26
25
Leonard Boekestijn
De Lier
1:57:20
26
HW Chan
Capelle aan den IJss
1:57:40
27
Rob van der Gaag
Hellevoetsluis
1:57:53
28
Theo van Gammeren
Capelle aan den IJss
1:58:47
35
Corné Zwinkels
Voorne Atletiek
1:59:49
38
John van Belle
Rotterdam Running Am
2:05:52
39
Martin Dijkgraaf
Voorne Atletiek
2:06:19
41
Guus Timmers
Rotterdam Running Am
2:07:29
42
Martin Lautenschlager
Zwijndrecht
2:11:27
43
Bart van Leeuwen
Parthenon
2:22:42
M60, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Groothuizen
Parthenon
1:31:10
2
Chris den Hartog
Parthenon
1:45:50
5
Van der Meulen
Rotterdam Running Am
1:47:23
6
Leo van der Ent
Vierpolders
1:48:39
8
Cok van Bodegom
Pallas '93
1:49:03
18
Raymond Wissink
Pallas '93
2:01:50
19
Jan Veenstra
Rotterdam Running Am
2:06:36
20
Harmann Groeneveld
Dordrecht
2:07:11
21
Piet van der Pols
Heenvliet
2:08:34
23
Imo Jongepier
Nieuw- en Sint Joosl
2:10:26
24
Bart Klein Zeggelink
Passaat
2:10:47
25
Ferry van Pieterson
Dutch Runners
2:12:16
VSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Alexandra de Rotte
Utrecht
1:49:50
4
Emilita Zizi Fernandes
Rotterdam
1:52:01
5
Clarissa Slingerland
Rotterdam Running Am
1:53:21
12
Madelon van der Zwan
Pallas '93
1:57:00
13
Manon Korteland
Spijkenisse
1:59:08
16
Monique van Loon
Hellevoetsluis
2:00:30
17
Brigith van der Hoek
's-Gravendeel
2:00:56
18
Jolanda Jongejan
Rotterdam
2:01:04
20
Marieke Aantjes
Hellevoetsluis
2:01:52
22
Ilona van Wagtendonk
Rotterdam
2:04:44
24
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
2:04:59
26
Kim van de Wijngaart
Rotterdam
2:05:23
31
Aberson Voorham
Pallas '93
2:10:18
33
Marielle Heijboer
Melissant
2:11:52
34
Annelies de Vos
Hellevoetsluis
2:12:28
35
Kristie Kamphorst
Oostvoorne
2:13:47
36
Angela Krijgsman
Hellevoetsluis
2:13:53
37
Tinka Schouwenburg
Hendrik-Ido-Ambacht
2:24:31
V40, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
1:44:23
2
Marcel Vermeer
Spijkenisse
1:48:04
5
Ingrid Machielse
Hellevoetsluis
1:56:44
6
Gertine Montoux
Hellevoetsluis
1:57:09
7
Carla Bastemeijer
Rotterdam Running Am
2:00:50
9
Patricia Frieling
Rockanje
2:02:36
10
Patricia Vermeer
Spijkenisse
2:32:24
V45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:41:20
6
Esther Sweeris
Voorne Atletiek
1:47:28
7
Gita Hoogeveen
Rotterdam Running Am
1:55:30
13
Cora van der Hoeven
Abbenbroek
1:59:59
15
Janneke van Schaik
Rotterdam
2:05:04
16
Marie-Louise Ruben-van
Parthenon
2:05:08
V50, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan de Waaij
Pallas '93
1:45:46
2
Wilma van der Linde
Fortuna
1:51:55
3
Jorien van den Doel
Fortuna
1:51:57
5
Janet Vrieling
Spirit Lelystad
1:52:04
7
Lilian van der Steen
Fortuna
1:55:25
8
Monique Kempff
Capelle aan den IJss
1:58:17
12
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
2:06:15
15
Annemarie Malschaert
Parthenon
2:08:28
17
Angela de Jong
Voorne Atletiek
2:12:56
M 10, 10,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Postma
Hellevoetsluis
39:09
2
Michael Groen
Krimpen aan de Lek
40:45
5
Vincent Bloem
Voorne Atletiek
44:38
7
Leon de Pree
Hellevoetsluis
45:20
8
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
46:52
9
Jan Pieter Borst
Oostvoorne
48:24
10
Bert Hansen
Voorne Atletiek
48:51
11
Michel Offenberg
Voorne Atletiek
48:54
14
Michel Blokpoel
Hellevoetsluis
49:39
15
Taco Ditiecher
Spijkenisse
50:36
16
Willem van Santen
Rozenburg Zh
50:52
18
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
51:53
19
Victor de Moura Corret
Rotterdam
52:07
20
Ramon van der Knaap
Pallas '93
52:40
22
Wouter van Munster
Rotterdam
52:53
23
Eric Zinnemerss
Hellevoetsluis
52:56
25
Stefan Laslo
Hellevoetsluis
53:37
27
Evert van de Vlekkert
De Heen
54:53
28
Jeroen vd Meer
Rozenburg Zh
55:25
29
Angelo van der Hoeven
Abbenbroek
55:38
31
Bob van Steenwijk
AV Gouda
56:23
32
Ab Troost
Pernis Rotterdam
56:53
34
Jaco de Vries
Hellevoetsluis
57:34
36
Richard Ossewwijer
Rockanje
57:57
38
Dick van IJperen
Oostvoorne
58:14
39
Patrick Thijsen
Hellevoetsluis
58:17
40
Aad Hoogerwerf
Voorne Atletiek
58:20
42
Michel Goudappel
Zwartewaal
59:32
47
Cor vd Nol
Voorne Atletiek
1:00:47
49
Andre Vingerling
Zwartewaal
1:00:58
51
Frank Schouwaert
Oostvoorne
1:01:14
52
Paul Persy
Voorne Atletiek
1:01:16
56
Marcel Koornneef
Rozenburg Zh
1:01:41
58
Arie Willmes
Hellevoetsluis
1:02:18
60
Jeffrey van Dalen
Hoogvliet Rotterdam
1:03:29
61
Edwin Noordermeer
Voorne Atletiek
1:03:41
65
Bert van der Jagt
Rockanje
1:04:19
67
Gerard Rila
Voorne Atletiek
1:04:42
69
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
1:05:15
70
Nard Wiegmann
Voorne Atletiek
1:05:47
74
Arjan van der Veer
Rockanje
1:08:16
76
Nico Heijmen
Hellevoetsluis
1:12:38
79
Paul Zeegers
Rotterdam Running Am
1:13:14
80
Corno Stam
Rotterdam Running Am
1:16:16
V 10, 10,8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ghislaine vd Vlies
Maassluis
55:03
3
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
56:20
5
Naomi Ringlever
Zwijndrecht
57:47
7
Laura de Kruif
Vierpolders
58:01
10
Jeanine van Lambaart
Passaat
59:00
11
Joyce Goudappel
Rozenburg Zh
59:56
12
Leontine van der Bie
Hoogvliet Rotterdam
1:00:18
13
Brigitte Hoornweg
Rockanje
1:00:55
15
Ludwina v Dormolen-Qui
Passaat
1:01:51
16
Laura van Velzen
Rotterdam
1:01:54
17
Ella Naaijen-Sterrenbu
Typhoon
1:02:07
18
Petra de Graaf-Vrijenh
Geervliet
1:02:25
19
Katarina Banusic
Spijkenisse
1:02:28
20
Hanneke de Vries
Voorne Atletiek
1:02:59
21
Esther de Breij
Zwijndrecht
1:04:07
22
Leona van den Berg
Voorne Atletiek
1:04:52
23
Brigitta Homma
Voorne Atletiek
1:04:55
24
Tanja Leijdekkers
Rockanje
1:05:11
26
Gercoline Hollemans
Zwijndrecht
1:06:33
27
Jacqueline Ruinemans
Rockanje
1:06:58
29
Wendy van Donkelaar
Rockanje
1:07:10
32
Sharon Mackay
Voorne Atletiek
1:08:25
33
Corine van Beerschoten
Bilthoven
1:08:34
34
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
1:08:38
36
Renate Bergsma
Papendrecht
1:10:44
38
Mirjam Noordermeer
Voorne Atletiek
1:11:39
39
Claudette Salomons
Rotterdam
1:11:42
41
Susanne Meerbach
Oostvoorne
1:12:45
43
Yunary Maccow Mejia
Abbenbroek
1:15:57
44
Ricelle Jansen
Vlaardingen
1:16:00
M 5, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Kruik
Voorne Atletiek
19:15
2
Ruben van Dijk
Spijkenisse
19:32
3
Tjark Klee
Voorne Atletiek
19:35
5
Joey van 't Verlaat
Spijkenisse
22:15
9
Leo van der Nol
Oostvoorne
25:48
12
Lasse l' Istelle
Berkel en Rodenrijs
26:16
15
Jeroen Raukema
Spijkenisse
28:42
16
Aart Oosterhuis
Capelle aan den IJss
30:57
18
Marco van der Merwe
Pretoria (ZAf)
31:55
20
Jorg Ligthart
Voorne Atletiek
37:28
V 5, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Natasja Ottervanger
Spijkenisse
25:22
4
Kim van 't Verlaat
Spijkenisse
25:44
5
Wendy van 't Verlaat
Spijkenisse
25:59
6
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
26:11
7
Natasja de Winkel
Zuidland
26:30
8
Marjolijn Hartmans
Hellevoetsluis
28:29
9
Yolanda Hofsteenge
Hellevoetsluis
28:31
12
Antine Lalleman
Rozenburg Zh
29:09
13
Barbera van Strien
Rockanje
30:14
14
Mirella van den Berg
Rockanje
30:16
17
Charelle den Otter
Spijkenisse
31:34
18
Ellen den Otter
Spijkenisse
31:36
19
Wendy van de Kolle
Hellevoetsluis
31:38
20
Wendy Thomas
Hellevoetsluis
31:41
21
Diana van Toledo
Voorne Atletiek
31:50
23
Marcelle Jansen
Rotterdam Atletiek
32:06
24
Laura den Uijl
Rozenburg Zh
32:09
25
Sylvia Ouwerkerk
Heenvliet
33:19
26
Sandy van Eekelen
Voorne Atletiek
33:22
27
Merel Keuvelaar
Hendrik-Ido-Ambacht
33:30
28
Melanie Kranenburg
Zuidland
33:46
29
Danielle Broeders
Rockanje
34:01
31
Daniella Stremme
Hellevoetsluis
35:41
33
Nicky Rijckaert
Hellevoetsluis
38:08
35
Ellen van der Sluis
Fortuna
40:29
36
Lina van der Merwe
Pretoria (Zaf)
41:41
1 KM, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jirre Griffioen
Voorne Atletiek
3:57
3
Aiden Breeman
Voorne Atletiek
4:11
4
Tobias Bosveld
Rozenburg Zh
4:12
7
Isabel van Steenwijk
AV Gouda
4:18
8
Lieke van Santen
Voorne Atletiek
4:20
10
Kay Kokshoorn
Voorne Atletiek
4:30
11
Mark Groen
Voorne Atletiek
4:31
12
Felicity Breeman
Voorne Atletiek
4:32
13
Dion van Orselen
Hellevoetsluis
4:34
16
Marlies Waldman
Voorne Atletiek
4:49
19
Anne Bisschop
Voorne Atletiek
4:53
20
Esra de Bruin
Voorne Atletiek
4:55
21
Wesley Monster
Voorne Atletiek
5:02
22
Jorrit Bol
Voorne Atletiek
5:03
24
Mare Sullivan
Hellevoetsluis
5:07
25
Yannick Bosveld
Rozenburg Zh
5:48
26
Maurice Koster
Rozenburg Zh
5:58
2 KM, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marnix van Meggelen
Voorne Atletiek
8:40
3
Douwe Faasen
Voorne Atletiek
9:23
4
Lars Adriaanse
Voorne Atletiek
9:24
5
Jelle de Vette
Voorne Atletiek
9:42
6
Kirsten van Santen
Voorne Atletiek
9:50
8
Jorg Ligthart
Voorne Atletiek
10:02
9
Luc de Boer
Voorne Atletiek
10:09
11
Sebastiaan Martin
Voorne Atletiek
10:58
13
Svenja Blansjaar
Voorne Atletiek
12:32
14
George Sullivan
Hellevoetsluis
13:35
15
Annemarije Klee
Voorne Atletiek
14:34
Opm. n.a.v. uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
Uitslagen.nl
08-01-2014 14:03