Uitslagenlijst Halve Marathon van Haren

Haren - Zaterdag 8 maart 2014

MSEN, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Hoolsma
Assen
1:13:27
1:13:27
2
Sieger Haakma
Loopgroep Zuidhorn
1:19:21
1:19:20
3
Danny Schoch
1:19:25
1:19:22
4
Anne Wiersma
Climax
1:20:59
1:20:57
5
Taco de Jong
Paterswolde
1:22:17
1:22:11
6
Bert-Jan Wever
Runners Stadskanaal
1:22:24
1:22:22
7
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
1:22:28
1:22:25
8
Anne Sinkeler
Giethoorn
1:23:34
1:23:24
9
Jochem Slijkhuis
Groningen
1:24:46
1:24:45
10
Reinder Bergsma
Loopgroep Zuidhorn
1:25:08
1:25:06
11
Peter Pettinga
Eelde
1:25:10
1:25:07
12
Tim Abelen
1:26:55
1:26:37
13
Tom Dijk
Zeist
1:27:47
1:27:03
14
Ricardo Damminga
Baflo
1:29:21
1:29:18
15
Hendrik Hoving
Eelde
1:29:29
1:28:18
16
Ewoud Vos
Loopgroep Astrea
1:29:30
1:29:23
17
Ronald Meijboom
ATC '75
1:29:50
1:29:46
18
Valentin Hornillos
Groningen
1:30:03
1:29:13
19
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
1:30:06
1:30:00
20
Bart Buijtendijk
Garrelsweer
1:30:25
1:30:14
21
Wouter de Vries
Lionitas
1:30:31
1:30:11
22
Roelof Dries
Groningen
1:30:37
1:30:14
23
Rienk Kuipers
Groningen
1:30:57
1:30:50
24
Ruurd van der Berg
Haren Gn
1:31:36
1:31:24
25
Romke Bon
Groningen
1:31:53
1:31:39
26
Marius Hordijk
Amsterdam
1:32:01
1:31:55
27
Richard Brouwe
Heerhugowaard
1:32:14
1:32:11
28
Arnout Slijkhuis
Loopgroep Groningen
1:32:26
1:32:21
29
Jasper Koehorst
Groningen
1:32:44
1:32:10
30
Peter ter Steege
Assen
1:33:17
1:33:06
31
Ydo Schuuring
Groningen
1:33:20
1:32:52
32
Thomas Alberts
Hinte (GER)
1:33:26
1:33:19
33
Hans Coenraads
Haren Gn
1:33:28
1:33:08
34
Wouter Patberg
AAC '61
1:33:51
1:33:40
35
Patrick Erdman
Winschoten
1:33:56
1:33:09
36
Erik Dusseljee
Assen
1:34:07
1:34:00
37
Niek Joxhorst
Loopgroep Astrea
1:34:11
1:34:05
38
Richard van der Meij
Fivelstreek
1:34:51
1:34:26
39
Henk Tijdink
Deventer
1:35:13
1:35:06
40
Ben Timmer
Groningen
1:35:39
1:35:24
41
Gert Sluiter
Loopgroep De Drentsc
1:35:56
1:35:49
42
Gustaaf Verhagen
Eelde
1:35:58
1:35:52
43
Freddy Sekema
Groningen
1:35:59
1:35:37
44
Johan Bolhuis
Groningen
1:36:03
1:34:22
45
Arjen luinenburg
Groningen
1:36:04
1:35:01
46
Arjan van der Steege
Niederlangen (GER)
1:36:06
1:35:54
47
Arnold Meulenbelt
Groningen
1:36:22
1:36:11
48
Chris Woldhuis
Groningen Atletiek
1:36:45
1:36:05
49
Rutger Duursma
Groningen
1:36:56
1:36:43
50
Mathijs Pieters
Paterswolde
1:37:01
1:36:33
51
Thomas Kuijer
Hoogezand
1:37:31
1:37:26
52
Edwin Dasselaar
Triathlon
1:37:42
1:37:29
53
Torsten Murra
Winsum Gn
1:38:00
1:37:42
54
Ronald Bosch
Winsum Gn
1:38:06
1:37:48
55
Niels Doorten
Groningen
1:38:13
1:38:07
56
Arjen Boels
Groningen
1:38:21
1:37:31
57
Sebastiaan Sijtstra
Groningen
1:38:53
1:38:06
58
Eric-Jan Thalen
Roden
1:39:43
1:39:00
59
Adrik Schmid
Groningen
1:39:43
1:39:16
60
Michiel de Jong
Groningen
1:39:55
1:39:22
61
Luuk Kruizinga
Loopgroep Zuidhorn
1:40:12
1:40:01
62
Michiel Oosterwijk
Rotterdam
1:40:21
1:40:10
63
Mick de Haan
Loopgroep gRUNN
1:40:47
1:40:11
64
Frank Jansen
Groningen
1:40:50
1:40:18
65
Davy Paap
Groningen
1:40:51
1:40:21
66
Matthijs ter Steege
Groningen
1:40:53
1:40:41
67
Robert van der Noord
Groningen
1:40:58
1:40:27
68
Jesper Buijvoets
Groningen
1:41:30
1:41:15
69
Jelle Vlieger
Groningen
1:41:55
1:40:42
70
Gerjan Schuuring
Drachten
1:42:05
1:41:38
71
Mark Rook
Groningen
1:42:16
1:40:51
72
Olivier Vegter
Groningen
1:42:17
1:41:53
73
Stefan Weber
Groningen
1:42:37
1:41:20
74
Ralph Slegtenhorst
Groningen
1:42:37
1:41:27
75
Bijar Alkaidy
Groningen
1:43:18
1:43:07
76
Timon Waardenburg
Groningen
1:43:24
1:42:23
77
Martin Muller
Aquilo
1:43:27
1:42:54
78
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
1:43:30
1:42:30
79
Kuba Filipkowski
Assen
1:43:34
1:43:28
80
René Ronde
Assen
1:43:34
1:43:30
81
Gerald Schuil
Loopgroep Bedum
1:43:44
1:42:48
82
Aad Oosterhof
Peize
1:43:52
1:43:29
83
Arjen Klopstra
Veendam
1:43:53
1:43:29
84
Remko van der Heide
Drachten
1:43:58
1:43:14
85
Allard Bloem
Loopgroep Zuidhorn
1:44:00
1:43:50
86
Alfred Donker
Haren Gn
1:44:01
1:43:12
87
Rene Kornelius
Coevorden
1:44:05
1:43:20
88
Chris Vugteveen
Leeuwarden
1:45:03
1:44:26
89
Mark Timmer
Loopgroep Bedum
1:45:17
1:44:49
90
Eddy Jager
Aquilo
1:46:14
1:46:08
91
Jorn Seubers
Groningen
1:46:15
1:45:03
92
David Samson
Loopgroep Bedum
1:46:19
1:45:18
93
Allard Klinkers
Amsterdam
1:46:24
1:45:09
94
Peter Brink
Groningen
1:46:32
1:46:18
95
Stan Geerdink
Groningen
1:46:38
1:45:21
96
Dustin Dijkstra
Zuidlaren
1:46:45
1:46:24
97
Jarno Sikken
Groningen
1:47:14
1:45:57
98
Jack Sluiter
Loopgroep De Drentsc
1:47:23
1:47:09
99
Migiel de Lange
Haren Gn
1:47:35
1:47:10
100
Hans Koetje
Ten Boer
1:47:37
1:46:54
101
Robbert Kelder
Groningen
1:47:57
1:47:43
102
Leonard Hordijk
ATC '75
1:48:30
1:48:23
103
Bert Andriessen
Hoogezand
1:48:43
1:46:35
104
Kor van der Flier
Aquilo
1:48:49
1:48:20
105
Erik Ruiter
Rijswijk Zh
1:48:58
1:48:42
106
Rob Bergsma
Groningen
1:48:59
1:48:45
107
Glenn Veldscholte
Groningen
1:49:04
1:48:19
108
Lex Doornbos
Groningen
1:49:17
1:47:45
109
Tim America
Amsterdam
1:49:29
1:48:32
110
Koen America
Utrecht
1:49:30
1:48:33
111
Martijn Kuitert
Joure
1:50:13
1:50:01
112
Verhaagen
Assen
1:51:02
1:50:04
113
Jesse Bobeldijk
Amsterdam
1:51:20
1:50:34
114
Martin Hoekstra
Groningen
1:51:31
1:50:52
115
Tim Noorman
Delfzijl
1:51:34
1:51:08
116
Rene Warnders
Assen
1:51:59
1:51:30
117
Erwin van Riet
Veendam
1:52:19
1:51:42
118
Stanley Boonstra
Groningen
1:52:20
1:51:22
119
Arjo Spaan
Groningen
1:52:26
1:51:34
120
Peter van der Mast
Groningen
1:53:02
1:52:46
121
Mark Hollemans
Haren Gn
1:54:12
1:52:39
122
Bob Hollemans
Utrecht
1:54:12
1:52:41
123
Arjan Vrieling
Aquilo
1:54:39
1:53:36
124
Bob Platel
Haren Gn
1:54:40
1:54:23
125
Dennis van der Wal
Roden
1:54:44
1:53:31
126
Maurits Klein
Groningen
1:55:00
1:53:49
127
Jelle Wagenaar
Winschoten
1:55:10
1:54:23
128
Willem van Olst
Groningen
1:55:12
1:53:31
129
Cornee Veenhuis
Gieten
1:55:27
1:55:17
130
Ralf Christiaanse
Hoogezand
1:55:36
1:55:00
131
Henk westerkamp
Groningen
1:55:47
1:53:39
132
Dirk Sackman
Loopgroep Groningen
1:56:05
1:55:02
133
Harmen Stam
Ten Boer
1:56:35
1:55:29
134
Andre Beiden
Leer
1:56:52
1:55:57
135
Gerrit Schenk
Urk
1:57:02
1:56:03
136
Bram van Beetz
Groningen
1:57:15
1:56:47
137
Willie Ruinemans
Groningen
1:57:43
1:56:59
138
Frank van Dijk
Groningen
1:57:47
1:57:15
139
Bjorn schmitz
Groningen
1:58:15
1:57:35
140
Roland Niehaus
Loopgroep Nienoord
1:58:37
1:57:26
141
Bert Sportel
Scheemda
1:59:02
1:58:31
142
Wiebren Wijma
Zuidhorn
1:59:05
1:58:00
143
Arjen Tuin
Groningen
1:59:32
1:58:23
144
Michel Veenma
Assen
1:59:33
1:58:23
145
Jose Luis Solano Viota
Assen
2:00:08
1:59:44
146
Martijn Boer
Beilen
2:00:23
1:59:41
147
Simon Schenk
Groningen
2:00:31
1:59:33
148
Ebe van der Molen
Zuidhorn
2:00:36
2:00:36
149
Matthijs Grozema
Zuidlaren
2:01:54
2:00:58
150
Erik de Vos
Annen
2:01:54
2:00:54
151
Dirick Jan van Strien
Groningen
2:02:06
2:01:20
152
Roelof Rademaker
Assen
2:03:15
2:02:46
153
Teun van Roy
Harkstede
2:03:36
2:02:28
154
Alex Pelster
Groningen
2:04:00
2:02:33
155
Wilfred Oostra
Groningen
2:04:48
2:03:31
156
Anton Zijlstra
Loopgroep Bedum
2:05:22
2:04:16
157
Arjan Meijerhof
Haren Gn
2:05:49
2:04:55
158
Roy Hefting
Uithuizermeeden
2:05:55
2:04:43
159
Pepijn van Arkel
Eelde
2:06:12
2:05:19
160
Freek Langejan
Haarlem
2:06:31
2:05:44
161
Stefan van der Wal
Appingedam
2:06:44
2:05:32
162
Rick Visscher
Wagenborgen
2:06:47
2:06:47
163
Thorsten Stege
Oldersum (GER)
2:07:19
2:06:24
164
Daan van Welie
Groningen
2:07:44
2:07:21
165
Christiaan Sijsling
Groningen Atletiek
2:08:18
2:07:17
166
Jaap Nuis
Groningen
2:08:34
2:07:11
167
Daniel Prins
Groningen
2:08:41
2:07:26
168
Peter Kuiken
Groningen
2:09:05
2:07:47
169
Geert Huberts
Loopgroep Zuidhorn
2:09:16
2:08:36
170
Tom Kosse
Groningen
2:09:18
2:08:01
171
Paul de Haan
Eelderwolde
2:10:05
2:09:36
172
Lars Evers
Eelderwolde
2:10:05
2:09:37
173
Frank Euwema
Paterswolde
2:10:46
2:10:17
174
Ido Kooistra
Loopgroep Groningen
2:10:47
2:10:39
175
Marjan Coenraads
Haren Gn
2:11:09
2:09:11
176
Roelof van der Berg
Assen
2:11:48
2:11:28
177
Frank Simons
Groningen
2:12:44
2:12:28
178
Anjo Karperiem
Assen
2:13:02
2:11:42
179
Tom Oolders
Groningen
2:16:43
2:16:20
180
Armin Ahmadi
Groningen
2:17:16
2:16:59
M40, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Grietinus Reinders
Leek
1:28:05
1:28:02
2
Richard Lich
Ter Apel
1:30:35
1:30:28
3
Wubbo Gremmer
Aquilo
1:32:17
1:32:11
4
Johan Stulp
Assen
1:34:53
1:34:48
5
Albert Liewes
Wehe-den Hoorn
1:35:24
1:35:22
6
Haitze de Vries
Haren Gn
1:36:33
1:36:15
7
Remko Elema
Loopgroep De Drentsc
1:36:57
1:36:48
8
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsc
1:38:09
1:38:00
9
Jan Barkhof
Peize
1:38:10
1:37:47
10
Klaas Vredenborg
Loopgroep Astrea
1:38:12
1:37:31
11
Richard Schudde
Delfzijl
1:38:17
1:37:50
12
Dick Vries
Appingedam
1:38:22
1:38:19
13
Jeroen Brouwer
Winsum Gn
1:38:39
1:38:20
14
Bart Hurenkamp
Uithuizermeeden
1:38:46
1:38:29
15
Erwin Folkerts
ATC '75
1:38:55
1:38:51
16
John Roobol
Zuidlaren
1:39:44
1:37:52
17
Gerke Bos
Groningen
1:39:54
1:39:03
18
Henk Heeringa
Eelderwolde
1:40:24
1:39:59
19
Jeroen Schuur
Groningen
1:40:49
1:40:46
20
Benz Heerwaare
Assen
1:41:17
1:40:24
21
Marinus Janssen
Uithuizermeeden
1:41:19
1:41:02
22
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
1:41:19
1:41:02
23
Oscar van der Meulen
Winsum Gn
1:41:47
1:40:15
24
Mathieu van Linde
Glimmen
1:42:01
1:41:49
25
Richard van der Werff
Usquert
1:43:31
1:42:31
26
Peter Stokje
Groningen
1:43:31
1:43:31
27
Rodney Kartoidjojo
Veendam
1:44:03
1:43:04
28
Harmen Bos
Veendam
1:44:15
1:44:07
29
Robert van der Ende
Assen
1:44:24
1:44:14
30
Bertil Westers
Groningen
1:45:13
1:43:43
31
Jan Willem van Dijk
Groningen
1:45:14
1:44:17
32
Erik Koops
Assen
1:45:51
1:45:43
33
Peter Dijkstra
SV Veendam
1:45:51
1:45:44
34
Danny Diallo
Groningen
1:46:14
1:44:48
35
Roel Binsma
Groningen
1:46:34
1:45:29
36
Rob Hoogeveen
Haren Gn
1:46:59
1:45:44
37
Remco Visser
Oudega gem Smallinge
1:47:09
1:45:53
38
Hubert Lanting
Lelystad
1:48:11
1:47:37
39
Jerry Wolda
Groningen
1:48:27
1:48:23
40
Rolf Molema
Meeden
1:48:59
1:48:42
41
Ronald Beijma
Groningen
1:49:16
1:48:41
42
Frank Jansen
Bunne
1:49:55
1:48:46
43
Andre Timmermans
Delfzijl
1:50:22
1:50:16
44
Dennie Oosterbaan
Eelderwolde
1:50:59
1:49:55
45
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
1:51:26
1:50:52
46
Jos van Kempen
Groningen
1:51:55
1:50:27
47
Peter Gerbes
Groningen
1:51:57
1:51:04
48
Alex Bloemsma
Winsum Gn
1:51:58
1:51:07
49
Richard Terburg
Loopgroep De Drentsc
1:52:15
1:51:21
50
Carlo van der wiel
ATC '75
1:52:56
1:52:34
51
Marco Weijers
Groningen
1:52:56
1:51:54
52
Sybo Glas
Eelderwolde
1:54:13
1:53:38
53
Martijn van der Werf
Groningen
1:54:41
1:53:13
54
Jan Pilon
Garrelsweer
1:54:46
1:53:43
55
Pascal Kruijs
Heiligerlee
1:55:12
1:54:57
56
Anco de Boer
Loopgroep Zuidhorn
1:55:50
1:55:24
57
Erik Terpstra
Winsum Gn
1:56:55
1:55:25
58
Ricardo van oeveren
Blauwestad
1:57:06
1:56:11
59
Carel plas
Onnen
1:57:20
1:56:31
60
Edde van de Vosse
Groningen
1:59:01
1:57:16
61
Erwin Mulder
Wildervank
1:59:18
1:57:52
62
Cor Buttema
Oldekerk
1:59:23
1:57:54
63
Theo Luursen
Eelderwolde
1:59:30
1:58:40
64
Paul Gosselink
Loopsport Groningen
1:59:52
1:59:17
65
Carsten Rose
Delfzijl
2:00:01
1:58:53
66
Edwin Hovius
Groningen Atletiek
2:00:25
1:59:23
67
Harmon Nieuwland
Opende
2:02:30
2:01:44
68
Joop van den Akker
Leeuwarden
2:03:09
2:01:38
69
Gerjan Cats
Groningen
2:03:25
2:02:28
70
Edwin Weber
Soesterberg
2:06:05
2:05:23
71
Edwin den Dunnen
Groningen
2:06:34
2:05:30
72
Richard de Weerd
Kolham
2:07:15
2:07:03
73
Rick van Tol
Groningen
2:08:05
2:07:49
74
Nils Nijhof
Eexterveenschekanaal
2:08:44
2:07:43
75
J Carrot
Groningen
2:09:51
2:09:13
76
Riny van der Zanden
Assen
2:09:53
2:09:26
77
Jan van der Tuin
Tolbert
2:09:58
2:08:37
78
Abel Brondijk
Winsum Gn
2:10:05
2:09:27
79
Bob Knuijver
Loopgroep gRUNN
2:11:25
2:10:46
80
Wolter de Jong
Franeker
2:13:12
2:12:46
81
Marcel Sagel
Haren Gn
2:13:17
2:12:48
82
Dimitri Koelewijn
Haren Gn
2:15:00
2:14:42
83
James Huddleston Slate
Haren
2:17:41
2:16:31
84
Jan van der Laan
Groningen
2:27:00
2:25:39
M45, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
SV Veendam
1:13:13
1:13:13
2
Walberto Almeida
Groningen Atletiek
1:21:59
1:21:56
3
Emile Nales
Groningen Atletiek
1:23:40
1:23:34
4
Frank Marks
Groningen Atletiek
1:24:29
1:24:25
5
Robert-jan oosterling
Groningen
1:25:15
1:25:07
6
Wietze de Vries
1:26:09
1:26:06
7
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:28:01
1:27:59
8
Bert Busman
Spurt '88
1:28:55
1:28:52
9
Chris Gerlagh
ATC '75
1:29:08
1:29:07
10
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:30:32
1:30:29
11
Siske Klaassens
Haren Gn
1:31:32
1:31:23
12
Remco Riswick
Dutch Runners
1:33:12
1:33:07
13
Herre van Brug
Groningen Atletiek
1:34:26
1:34:20
14
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
1:34:27
1:34:17
15
Marco den Hollander
Assen
1:36:29
1:36:25
16
Willem Biemolt
Friesland
1:36:50
1:35:56
17
Dick de Boer
Kolham
1:37:17
1:37:10
18
Arjan van Asselt
Pallas '67
1:37:20
1:37:05
19
Pieter Veenstra
Groningen
1:37:22
1:36:56
20
Jan Koert Schipper
Hunzerunners Loopgro
1:37:37
1:37:28
21
Lourens Dijkstra
AAC '61
1:37:55
1:37:40
22
Mario Oomkens
Dutch Runners
1:38:22
1:38:08
23
Ftank Ottema
Beilen
1:38:43
1:38:38
24
Gerard dietvorst
Groningen
1:38:55
1:37:56
25
Richard Beishuizen
Groningen
1:39:50
1:39:34
26
Jan Bijl
Groningen
1:40:28
1:39:02
27
Chris Zielstra
Groningen
1:40:31
1:38:44
28
Jaap Smith
Artemis
1:41:29
1:40:57
29
Rogier Braak
ATC '75
1:41:31
1:41:13
30
Frans Alting
Hunzerunners Loopgro
1:41:44
1:41:36
31
Bert Marskamp
Rolde
1:41:55
1:41:00
32
Eddi Ottens
Winde
1:42:01
1:41:45
33
Cees Hoekstra
Loopgroep De Drentsc
1:42:27
1:42:22
34
Harry Vos
Dutch Runners
1:42:46
1:42:27
35
Vincent Fraiquin
Froombosch
1:43:04
1:42:25
36
Bert Wind
Hardloopclub Onstwed
1:43:19
1:43:19
37
Jan Mik
Haren Gn
1:44:09
1:43:55
38
Hidzer Lautenbach
Haren Gn
1:45:18
1:44:15
39
Leo Brakel
Groningen Atletiek
1:45:26
1:44:48
40
Hayo Schultink
Haren Gn
1:46:05
1:45:36
41
Bert Leegte
Winsum Gn
1:46:06
1:44:34
42
Tjeerd Meijer
Stadskanaal
1:46:12
1:45:57
43
Rene Mulder
Franeker
1:46:29
1:46:04
44
Maurits Sietsma
Haren Gn
1:46:52
1:46:40
45
Koen Tillema
Artemis
1:47:01
1:46:39
46
Harm Bos
Sappemeer
1:47:05
1:47:00
47
Bert Sijtsma
Groningen
1:47:40
1:46:57
48
Han Peter Kelder
Haren Gn
1:47:57
1:47:43
49
Syb van der PLoeg
Jorwert
1:48:19
1:48:16
50
Sierd Moll
AV Heerenveen
1:48:31
1:48:10
51
Sjaak Rekker
Haren Gn
1:48:38
1:47:35
52
Andries Welles
Friesland
1:49:26
1:49:00
53
Jan Kees Winters
Zuidlaren
1:49:27
1:49:10
54
John Meppelink
Westerbork
1:49:39
1:49:19
55
Hans Westra
Haren Gn
1:50:20
1:49:40
56
Donald Staal
Haren Gn
1:50:29
1:50:05
57
Harm Breman
Leek
1:51:30
1:50:23
58
Meine Geert Alserda
Marum
1:51:41
1:50:58
59
Albert Godeke
Ruinerwold
1:52:14
1:51:26
60
Hans Popken
Assen
1:52:17
1:51:23
61
Gooitzen Tjoelker
Loopgroep Grootegast
1:52:18
1:52:08
62
Cees Beukema
Groningen Atletiek
1:52:28
1:51:49
63
Stian Mars
Loopgroep De Drentsc
1:52:29
1:51:21
64
Bernd de Nijs
Eelderwolde
1:52:36
1:51:55
65
Antonie Grootenhuis
Groningen
1:53:02
1:51:41
66
Johan Franken
Assen
1:53:49
1:53:21
67
Ronald Verbree
Leek
1:54:05
1:53:32
68
Wietze de Jager
Leek
1:54:07
1:54:04
69
Ronald Hof
Zuidlaren
1:54:22
1:54:17
70
Rik Versteegen
Groningen
1:54:34
1:53:38
71
Leon Dols
Groningen
1:55:05
1:53:36
72
Nick de Haan
Groningen
1:55:07
1:54:11
73
Andre Nijdam
Groningen
1:55:10
1:54:54
74
Paul van Linde
Groningen
1:55:26
1:55:13
75
Jan Koster
Paterswolde
1:55:30
1:54:44
76
Camera Pino
1:56:48
1:55:26
77
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsc
1:57:05
1:55:48
78
Marc Wijkstra
AV Heerenveen
1:57:18
1:56:11
79
Arjan de Vries
Loopgroep Nienoord
1:58:34
1:57:22
80
Henk Weggemans
Loopgroep Nienoord
1:58:34
1:57:23
81
AnneBart ( A.B.) Bolt
ATC '75
1:58:35
1:58:13
82
Ronald Kunstman
Assen
1:58:41
1:58:03
83
Siard Aal
Beetsterzwaag
1:59:24
1:58:08
84
Waling Meijer
Groningen
1:59:57
1:59:16
85
Edmond Varwijk
ATC '75
2:00:06
1:59:10
86
René Meijer
Running2000
2:00:28
1:59:40
87
Johan Sagel
Peize
2:00:46
2:00:27
88
Koos de Vries
Noordhorn
2:00:55
1:59:18
89
Ido van Veen
Loopgroep Zuidhorn
2:01:35
1:59:59
90
Geert Droogsma
Appingedam
2:01:39
2:00:14
91
Jan-Willem Sakko
Onnen
2:02:27
2:01:38
92
Gert Bulstra
Haren Gn
2:02:59
2:01:53
93
Ruud van der Meer
Groningen
2:03:04
2:01:52
94
Arthur Hilberdink
Winschoten
2:03:05
2:02:10
95
Rob Vinke
Annen
2:03:20
2:03:12
96
Frans van Urk
Assen
2:06:31
2:05:24
97
Johan Smit
Loopgroep Groningen
2:08:48
2:08:37
98
Frank ter Elst
Groningen
2:09:13
2:08:47
99
Peter Boon
Groningen
2:12:43
2:12:26
100
Philip Wisse
Froombosch
2:16:18
2:14:14
101
Roelf Tuinman
Zuidlaren
2:16:56
2:15:24
102
Peter van der Werk
Hoogezand
2:18:09
2:17:52
103
Henk Heemskerk
De Gemzen
2:18:18
2:18:09
104
Hinke Vredenborg
Haren Gn
2:18:28
2:16:36
M50, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van Ravenswaaij
avVN
1:22:12
1:22:09
2
Groenendijk
ATC '75
1:24:52
1:24:51
3
Bertus Pettinga
AAC '61
1:25:14
1:25:09
4
Ronald Stolk
Haren Gn
1:27:18
1:27:14
5
Arnold Spanninga
Groningen Atletiek
1:28:36
1:28:29
6
Dick Heslinga
Crolles (FRA)
1:30:16
1:30:09
7
Henk van der Meer
Aquilo
1:31:33
1:31:25
8
Sjirk Overal
Kiel-Windeweer
1:31:44
1:31:35
9
Robert Springer
Hunzerunners Loopgro
1:31:59
1:31:55
10
Maarten Hoeksema
Groningen
1:32:02
1:32:00
11
Jan Roeles
Beilen
1:32:09
1:32:04
12
Wim Loos
Groningen Atletiek
1:33:45
1:33:39
13
Marcel kloet
AAC '61
1:34:03
1:33:59
14
Jan Horenga
Loopgroep Nienoord
1:34:52
1:34:02
15
Kamel Kemmoun
Groningen
1:34:52
1:34:43
16
Jurrien Super
Delfzijl
1:34:54
1:34:48
17
Hans Unger
Groningen
1:35:33
1:35:22
18
Jack Brondsema
Delfzijl
1:35:54
1:35:27
19
Willem-Jan Wakelkamp
Zevenhuizen Gn
1:36:19
1:36:07
20
Rob Beks
Groningen
1:36:21
1:36:19
21
Jan Doorduin
ATC '75
1:37:36
1:37:32
22
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:37:50
1:37:38
23
Dick Post
Onnen
1:39:09
1:39:02
24
Aede Bakker
Kiel-Windeweer
1:39:28
1:39:19
25
H Koning
Froombosch
1:39:42
1:39:25
26
Jacco van der Merwe
Glimmen
1:39:50
1:39:18
27
Bram Luteijn
Groningen
1:40:30
1:39:13
28
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:41:41
1:41:34
29
Fred Hulsebos
SV Veendam
1:42:20
1:41:57
30
Peter Kampman
Haren Gn
1:42:27
1:41:23
31
K Stadlander
Nieuweschans
1:42:47
1:42:22
32
D Iedema
ATC '75
1:43:26
1:43:22
33
Peter van der Hulst
Zuidwolde Dr
1:43:44
1:43:39
34
John Wachtmeester
Loopgroep Astrea
1:43:46
1:43:27
35
Vincent Fennis
Annen
1:43:51
1:43:18
36
Huib Matthijsse
Loopgroep Nienoord
1:44:02
1:43:06
37
Fred Timmerman
Haren Gn
1:44:07
1:42:57
38
Klaas Notenbomer
AAC '61
1:44:10
1:43:33
39
Rob van Goor
Uplengen (GER)
1:44:11
1:43:56
40
Bé Eikens
Wildervank
1:44:15
1:44:07
41
Hans Biemans
Groningen
1:44:49
1:44:36
42
Klaas Wildeboer
Loopgroep De Drentsc
1:45:11
1:45:01
43
Ger Coster
Loopgroep Bedum
1:45:17
1:44:46
44
Tonnie Pruis
Hoogezand
1:45:24
1:44:48
45
Gerard Meijers
Norg
1:45:41
1:45:04
46
Andries Neutel
Fivelstreek
1:45:52
1:45:28
47
Cornelis Alberts
Groningen
1:45:55
1:44:50
48
Menco van der Berg
Thesinge
1:46:36
1:46:12
49
Jan Vos
Artemis
1:46:48
1:46:20
50
Marten van der Steeg
Aalden
1:46:55
1:46:18
51
Harrie Venhuizen
Harkstede
1:47:37
1:47:04
52
Doeije van der Weerd
PEC 1910
1:48:50
1:48:34
53
Richard van der Weide
Assen
1:49:01
1:48:31
54
Wim Ubels
1:49:03
1:48:47
55
Egge-Jan Krijthe
Loopgroep Astrea
1:49:17
1:46:25
56
Philip Elsinga
Aduard
1:49:29
1:48:48
57
Wijnand Helfrich
Loopgroep Zuidhorn
1:49:44
1:49:08
58
Lucas Lambers
Onnen
1:50:00
1:49:51
59
Chris Buijtenhuijs
Dutch Runners
1:50:07
1:50:05
60
Jan Jelle Renkema
Loopgroep Nienoord
1:50:31
1:49:46
61
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:50:51
1:50:25
62
George de Roo
Friesland
1:51:17
1:50:42
63
Henk-Jan Kooke
Haren
1:51:19
1:50:20
64
Sander van Hoorn
Loopgroep De Drentsc
1:51:39
1:51:09
65
Danny Olinga
De Sprinter
1:51:43
1:50:58
66
Bart van der Veere
Loopgroep Groningen
1:52:04
1:51:54
67
Janko Bouma
Loopgroep Groningen
1:52:35
1:52:26
68
Jogchum Oosterhof
Loopgroep Bedum
1:52:52
1:51:29
69
Herre Zwart
Lelystad
1:53:06
1:52:32
70
Roelof Eltingh
Warffum
1:53:12
1:52:51
71
Willem van Dijken
Groningen
1:53:17
1:53:17
72
Ton Vries
Groningen
1:53:25
1:53:10
73
Roelof Jager
ATC '75
1:53:37
1:53:14
74
Reinder Tel
Surhuizum
1:53:40
1:53:30
75
Bart Hulshof
Assen
1:53:55
1:52:44
76
Wim van Geel
Haren Gn
1:54:09
1:53:04
77
Marc Kolvenbag
Dutch Runners
1:54:14
1:53:00
78
Ton Mosch
Edam
1:54:22
1:53:23
79
Ferry Ernst
HAC '63
1:54:34
1:54:25
80
Derek Strothmann
Glimmen
1:54:58
1:54:29
81
Henk Rozema
Losser
1:55:27
1:54:13
82
Garrelt Rosenboom
Sauwerd
1:55:28
1:54:34
83
Koos van Koldam
Farmsum
1:55:33
1:55:05
84
Hans van der Noordaa
Huizen
1:55:35
1:54:09
85
Klaas Bijl
Assen
1:56:09
1:55:22
86
Piet van Olst
Groningen
1:56:12
1:55:16
87
Jaap Willemsen
Groningen
1:56:44
1:55:59
88
Jans Oeben
Groningen
1:56:57
1:56:17
89
Fré van Rein
ATC '75
1:57:30
1:56:53
90
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
1:57:53
1:56:55
91
Gert - Jan Alberts
Groningen
1:57:58
1:56:33
92
S Havinga
Thesinge
1:58:27
1:57:19
93
Kor Tillema
Loopgroep Kameleon
1:58:36
1:57:29
94
Tjeert Ybema
Assen
1:58:58
1:58:28
95
Geert Kwant
Haren Gn
1:59:03
1:58:16
96
Theo Weinans
Loopgroep De Drentsc
1:59:16
1:58:06
97
Martin Nijenhuis
Haren Gn
1:59:52
1:59:08
98
Henk Talens
Loopgroep gRUNN
2:00:05
1:59:29
99
Harry Kuipers
ASSEN
2:00:16
1:59:11
100
Ronald Kuipers
Groningen
2:00:20
1:59:58
101
Bert Bloemendal
Groningen
2:00:27
1:59:15
102
Ike Bisschop
Uithuizen
2:00:34
1:59:20
103
Thomas Scheeren
Groningen
2:00:58
2:00:41
104
Martin Houwen
Blijham
2:01:06
1:59:41
105
Thijs Helfrich
Zuidhorn
2:01:10
2:00:34
106
Jan Dijk
Tynaarlo
2:02:02
2:01:30
107
Paul Claessens
Dutch Runners
2:02:04
2:01:43
108
Jan van Marum
Loopgroep De Drentsc
2:02:28
2:01:18
109
Weit Roelof Hamersma
Loopgroep Nienoord
2:02:29
2:01:17
110
Chris Alfons
Groningen
2:03:01
2:01:10
111
Harry de Boer
Assen
2:03:02
2:01:21
112
Henk Kamstra
Winsum Gn
2:03:57
2:03:13
113
Gerard Tros
Groningen
2:04:11
2:03:30
114
Wiebe Gorter
Onnen
2:04:57
2:04:51
115
Peter Dallinga
Schoonebeek
2:05:32
2:04:43
116
Jef Vandermaelen
Assen
2:05:56
2:04:14
117
Ben van der Bij
Loopgroep Groningen
2:06:31
2:06:07
118
Hendrik Topper
2:06:33
2:04:49
119
Jaap Molema
SV Veendam
2:07:31
2:06:38
120
Aat van den Berg
Loopgroep Astrea
2:08:41
2:07:14
121
Johan Koster
Loopgroep Bedum
2:09:28
2:08:05
122
John Brinker
Groningen Atletiek
2:09:54
2:09:34
123
Steve Mayle
Groningen
2:09:55
2:08:46
124
Geert Woltjer
Spier
2:10:46
2:10:17
125
André Bakema
SV Veendam
2:12:52
2:11:58
126
Martin Waslander
Groningen
2:13:53
2:13:35
127
Arthur Kruize
Paterswolde
2:20:14
2:19:41
128
Jakob Roorda
Bedum
2:28:00
2:27:06
M55, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van der Steen
Lionitas
1:28:59
1:28:57
2
Teddy Bezuijen
Westerbork
1:34:17
1:33:58
3
Roelof Berends
Oudeschip
1:34:37
1:34:37
4
Raymund Prins
Groningen
1:35:05
1:35:00
5
Piet den Boer
Leiden
1:35:47
1:35:00
6
Titus Hensen
ATC '75
1:38:18
1:38:14
7
Henk Smit
Groningen
1:39:38
1:39:30
8
Rob van der Horst
Runners Stadskanaal
1:40:27
1:39:42
9
Jack Paassen
Assen
1:40:31
1:40:28
10
Klaas Bijsterveld
Loopgroep RaitdaipRu
1:42:25
1:41:59
11
Dick van den Berg
Stedum
1:43:29
1:42:35
12
Benno Leferink
Loopgroep Groningen
1:43:35
1:43:25
13
John Wallker
Artemis
1:45:52
1:45:21
14
Tjerk Muller
Haren Gn
1:45:58
1:45:37
15
Peter Medema
Loopgroep De Drentsc
1:46:41
1:45:34
16
Altjo Weessies
Hoogezand
1:47:27
1:46:34
17
Han Braakhuis
Haren Gn
1:48:41
1:47:36
18
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
1:48:53
1:48:29
19
Zweers Wijnholds
Westerbork
1:49:39
1:49:19
20
Jos Schalkwijk
NOVA
1:49:46
1:49:05
21
Gert Zeevat
Midsland
1:50:41
1:50:09
22
Hans van der Werff
Haren Gn
1:51:54
1:50:59
23
Jenne Klasens
AAC '61
1:52:30
1:51:30
24
Hans Eijkelenkamp
ATC '75
1:53:57
1:52:54
25
Auke de Jong
Loopgroep Zuidhorn
1:54:14
1:53:52
26
Ton van Arnhem
Groningen
1:54:18
1:54:00
27
Tjerk Dambrink
Loopgroep gRUNN
1:54:50
1:54:14
28
Jack van Rozen
LSV Invictus
1:55:25
1:54:50
29
Bertus Kuiper
Groningen
1:55:39
1:55:19
30
Henk Keen
Loopgroep Aart Stigt
1:56:21
1:55:56
31
Pieter van den Bosch
Loopgroep Sneek
1:56:25
1:56:16
32
Abdellah Ait Tami
Loopgroep Astrea
1:57:16
1:56:27
33
Frank Hoiting
Glimmen
1:57:43
1:57:14
34
Jos Arends
Bedum
1:58:08
1:56:44
35
An(ton)ius de Ridder
Groningen
1:58:49
1:57:43
36
Lieuwe van Welie
ATC '75
1:59:10
1:58:49
37
Herman Middel
Runners Stadskanaal
2:00:30
1:59:47
38
Jos van der Maat
Delfzijl
2:00:31
1:59:53
39
Jan Derk Jansen
Zuidwolde Gn
2:01:03
2:00:04
40
Cees de Haan
Loopgroep Groningen
2:03:19
2:03:09
41
Henk Haarman
Runners Stadskanaal
2:03:46
2:03:21
42
Herman Smit
Anloo
2:04:31
2:03:33
43
Bert Koopman
Blijham
2:04:57
2:04:51
44
Kees Rietberg
Groningen Atletiek
2:08:03
2:07:03
45
Lammert Meijer
Dutch Runners
2:08:26
2:07:55
46
Jan Middel.
Haren Gn
2:09:15
2:08:09
47
Lunsing Cazemier
Zuidlaren
2:09:28
2:08:21
48
Willem Meffert
Aquilo
2:11:01
2:09:58
49
Robbert Cool
Groningen
2:13:06
2:11:51
50
Henk Veldhuis
Onstwedde
2:16:08
2:14:41
51
Jack Ploeger
Stadskanaal
2:16:09
2:14:41
52
Erik luters
De Wilp Gn
2:17:37
2:16:55
M60, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
1:23:14
1:23:10
2
Henk Olijve
Haren Gn
1:24:23
1:24:21
3
Menno Fritsma
Groningen
1:28:25
1:28:23
4
Wim Elshout
avVN
1:32:23
1:32:20
5
Koen Kiestra
Lionitas
1:34:13
1:34:01
6
Henk Aalders
Hunzerunners Loopgro
1:34:41
1:34:38
7
Arie van der Ham
avVN
1:35:01
1:34:59
8
Peter Wolters
Nieuw-Roden
1:40:58
1:40:14
9
Ad Peltenburg
Zoetermeer
1:41:43
1:41:36
10
Henk Otter
Stadskanaal
1:41:50
1:41:06
11
Wietze Kuipers
Loopgroep Bedum
1:43:23
1:43:10
12
Jan Henderik Rijnberg
Gasselte
1:45:10
1:44:57
13
Henk Bos
Loopgroep Astrea
1:45:22
1:43:53
14
A van de Noord
Haren Gn
1:45:44
1:45:06
15
Henk Nijland
Zuidlaren
1:46:10
1:45:58
16
Jan Adema
Groningen
1:47:31
1:47:20
17
Leo Scholte ter Horst
Achilles
1:47:57
1:47:14
18
Jan Hein van Dijk
Vries
1:48:25
1:47:44
19
K van Ham
Groningen
1:48:47
1:45:55
20
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:50:47
1:49:51
21
Henk Klunder
Groningen
1:51:18
1:50:31
22
Jan Pols
Groningen Atletiek
1:51:40
1:51:32
23
Wim Bouwsema
Scharmer
1:52:13
1:51:32
24
Luud Pijl
Noordwolde Gn
1:52:25
1:52:05
25
Klaas Schutter
Aquilo
1:54:09
1:53:34
26
Jos Niks
Gasselte
1:55:20
1:55:10
27
Henk Koetje
Groningen
1:55:39
1:55:17
28
Hugo Hendriks
Groningen
1:56:42
1:56:30
29
Hyacinth Richardson
Groningen
1:57:53
1:56:55
30
Wouter Smid
Emmen
2:00:09
1:59:50
31
Jan de Heer
Loppersum
2:01:04
2:00:18
32
S Houwen
Zuidbroek
2:01:06
1:59:43
33
Andries Ruiter
Zuidhorn
2:01:12
2:00:47
34
Thomas Pruim
Adorp
2:01:57
2:01:44
35
Jos van den Nieuwenhof
Ravenswoud
2:02:25
2:02:04
36
Johan Martena
Bedum
2:03:24
2:02:36
37
Willem Duitemeijer
Kollum
2:05:37
2:03:58
38
Anne Heemstra
Groningen
2:06:29
2:05:17
39
Anjo Zeven
Aquilo
2:11:01
2:09:59
40
Jan Hendrik Jansen
Glimmen
2:12:00
2:11:28
41
Jan Vos
Tynaarlo
2:12:09
2:11:22
42
Kars Bodde
Winschoten
2:14:17
2:12:53
43
Dirk de Weert
Loopgroep Kameleon
2:15:02
2:13:43
44
Gert Rietveld
Assen
2:16:00
2:14:18
45
Henk Meijer
Roden
2:17:34
2:16:43
46
Augustinus de Jonge
Loopgroep De Drentsc
2:18:20
2:17:36
47
Remy Geerts
Paterswolde
2:22:53
2:21:34
VSEN, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte de Hosson
Groningen Atletiek
1:26:08
1:26:04
2
Renate Kramer
Aquilo
1:32:17
1:32:11
3
Marieke Lokhorst
Zuidlaren
1:37:12
1:37:08
4
Linda Jansema
Groningen
1:38:35
1:37:23
5
Mariken Tjakkes
Leek
1:42:47
1:41:36
6
Eva Evertse
Groningen Atletiek
1:43:18
1:42:16
7
Inez Trechsel
Groningen
1:44:37
1:44:24
8
Bertine de Vries
Groningen
1:44:40
1:44:33
9
Mariska Bosch-Kasper
Fivelstreek
1:45:14
1:44:48
10
Sandra Ruissen
Groningen Atletiek
1:45:15
1:44:36
11
Nicole de Jong
Groningen
1:48:35
1:48:00
12
Sela Bekker
Groningen
1:49:05
1:48:07
13
Djoeke Brons
Paterswolde
1:49:47
1:49:28
14
Jaqueline Peeringa
Assen
1:51:08
1:50:43
15
Ellen van der Werff
Groningen
1:52:10
1:51:31
16
Athalie Bosma
SV Veendam
1:52:35
1:51:32
17
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:53:16
1:51:51
18
Merel Nienhuis
Groningen
1:54:13
1:53:36
19
Griëlla de Haan
Amsterdam
1:54:44
1:53:29
20
Nynke Jacobs
Groningen
1:54:50
1:54:14
21
Esther Zelders
LoopgroepGieten
1:55:26
1:55:16
22
Rianna Lugtenborg
Vitalis
1:55:47
1:55:00
23
Marlies van der Born
Haren Gn
1:55:59
1:55:10
24
Yvonne Weesjes
Kropswolde
1:56:03
1:55:15
25
Bianca Swarts
Harkstede
1:56:16
1:55:02
26
Anna Strating
Loopgroep Groningen
1:57:14
1:57:03
27
Hilde Tent
Haren Gn
1:57:32
1:56:58
28
Dominique Dinkla
Groningen
1:57:38
1:56:30
29
Roos Boelen
Groningen
1:57:47
1:57:17
30
Angela Heida
Wijnjewoude
1:59:27
1:59:27
31
Renate Neimeijer
Groningen
1:59:34
1:59:14
32
Karla Schipper
Groningen
1:59:40
1:58:58
33
Karin Brouwer
SV Veendam
1:59:49
1:59:06
34
Saffira Davids
Veendam
2:00:20
1:58:59
35
Maria Redder
Groningen
2:00:31
1:59:33
36
Djai van de Vondervoor
Groningen
2:01:00
2:00:17
37
Sandra Jansema
Veendam
2:01:07
1:59:53
38
Jasmijn Bloemert
Groningen
2:02:02
2:01:11
39
Liset de Groot
Loopgroep Nienoord
2:02:30
2:01:21
40
Laura Roon
Groningen
2:02:41
2:01:16
41
Britta van Boven
Groningen
2:03:02
2:01:47
42
Katherina Ballmann
Groningen
2:03:02
2:01:49
43
Hanny ten Brink
Groningen
2:04:09
2:03:36
44
Marloes Wallis de Vrie
Groningen
2:04:15
2:02:50
45
Karen Polman
Eelderwolde
2:04:41
2:03:37
46
Karen van Nugteren
Groningen
2:04:52
2:03:29
47
Calliste Kraak
Harkstede
2:05:05
2:03:56
48
Jorinde Joosten
Groningen Atletiek
2:05:13
2:05:13
49
Karen Jansen
Groningen Atletiek
2:05:13
2:04:11
50
Eline Stoffels
Broek Fr
2:05:22
2:05:08
51
Ciska Reisiger
Veendam
2:05:34
2:04:14
52
Lianne Frankruijter
Loopgroep Bedum
2:05:37
2:04:43
53
Michèle Seton
Haarlem
2:06:31
2:05:45
54
Lydia van Hes
Peize
2:06:52
2:06:34
55
Sanne Molenkamp
Groningen
2:07:06
2:06:47
56
Annelien Coenraads
Groningen
2:08:24
2:06:26
57
Jose Zomer
Groningen
2:08:56
2:08:38
58
Mirjam de Vries
Eelderwolde
2:08:56
2:08:38
59
Leonie Venhoeven
Groningen
2:09:49
2:09:12
60
Trudy Reinders
Ten Post
2:10:19
2:09:22
61
Eva Klat
Groningen
2:10:42
2:09:26
62
Elisabeth Duursma
Groningen
2:11:47
2:11:23
63
Manjusha Nuijen
Emmen
2:11:59
2:11:17
64
Marlies Walters
Groningen Atletiek
2:12:06
2:10:58
65
Linda Rutkens-Oudman
Groningen
2:12:07
2:10:40
66
Marjan oldenburger
Groningen
2:12:14
2:10:24
67
Anne Schoonen
Loopgroep Groningen
2:12:43
2:12:18
68
Irene Ellen
Erica
2:13:48
2:13:08
69
Gonda de Jonge
Groningen
2:13:49
2:13:36
70
Annemarie Spa
Groningen
2:15:11
2:14:25
71
Ellen Wit
Groningen
2:17:28
2:16:49
72
Leonie Meijer
Nieuw-Roden
2:17:34
2:16:43
73
Marleen Aasman
Erica
2:18:18
2:17:01
74
Karin Smit
Annerveenschekanaal
2:18:19
2:17:04
75
Margriet Timmermans
Haren Gn
2:18:24
2:16:32
76
Anke Kraster
Finsterwolde
2:20:39
2:20:17
77
Menja Mollema
Loopgroep RaitdaipRu
2:24:32
2:23:10
V40, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
1:31:00
1:30:55
2
Theresia Bijl
Stadskanaal
1:32:48
1:32:45
3
Laura Batterink
Westerbork
1:34:33
1:34:13
4
Christien Koning
Dutch Runners
1:36:11
1:36:08
5
Hiltje Venema
Loopgroep De Drentsc
1:41:49
1:41:45
6
Jarna Lanjouw
Eext
1:42:08
1:41:41
7
Wilma Jansen
Groningen
1:44:43
1:43:56
8
Anette Koops
Groningen
1:45:14
1:44:40
9
Francine Werners
ATC '75
1:46:54
1:45:52
10
Liesbeth Hoekstra
Groningen
1:47:17
1:46:44
11
Inge Wulffelé
Lionitas
1:48:00
1:47:46
12
Greetje Buist
ATC '75
1:48:37
1:48:18
13
Gina Lamberts
Uplengen
1:48:51
1:48:02
14
Lotus van Nes
Groningen
1:48:53
1:47:56
15
Froukje Ubels
1:49:03
1:48:47
16
Elza Bulstra
Loopgroep Groningen
1:49:24
1:49:16
17
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
1:51:26
1:50:52
18
Greet Haarsma
Ureterp
1:51:36
1:51:09
19
Krista Bouma
1:52:06
1:51:29
20
Tanny Dobbelaar
Loopgroep Astrea
1:52:11
1:51:38
21
Elly Rooda-Voogd
Loopgroep Nienoord
1:52:37
1:52:35
22
Ina van der Laan
Aquilo
1:53:42
1:52:40
23
Heidi van den Berg
Loopgroep Zuidhorn
1:53:55
1:53:20
24
Hilda Boorsma
Loopgroep Astrea
1:54:31
1:54:16
25
Desiree Kaauw
1:54:50
1:54:33
26
Hilda Hiemstra
Harkema
1:56:13
1:55:30
27
Yvonne Boers
AAC '61
1:57:01
1:56:17
28
Jolanda de Winter
Appingedam
1:57:10
1:55:46
29
Aukje de Vries
Zevenhuizen Gn
1:57:12
1:56:48
30
Ariane Stolle
Groningen
1:57:16
1:56:51
31
Jose eisses
Onnen
1:57:24
1:56:35
32
Betty Buist
Zuidlaren
1:57:31
1:56:39
33
Anita Hegen
Westerbork
1:57:53
1:57:14
34
Gretta Zigterman-Ottem
Loopgroep Nienoord
1:58:33
1:57:22
35
Tamara Klarenbeek
ATC '75
1:59:01
1:57:40
36
Laury de Vries
SV Veendam
1:59:17
1:57:52
37
Ingrid Boelen
Westerbork
1:59:18
1:58:39
38
Elham Kral
SV Veendam
1:59:26
1:58:33
39
Petra Moll
AV Heerenveen
1:59:31
1:59:08
40
Jozina Ernst
HAC '63
2:00:10
2:00:01
41
Els Muller
Groningen
2:00:26
2:00:01
42
Evelien Kuntz
AAC '61
2:01:13
2:00:30
43
Ellen Pieters
Groningen Atletiek
2:01:20
2:00:52
44
Denice Roelfs
SV Veendam
2:01:20
2:00:28
45
Hennie van Beek
ATC '75
2:01:25
2:00:11
46
Tini Huisma
Loopgroep Nienoord
2:02:05
2:00:56
47
Annette Stikkelorum
Loopgroep Groningen
2:02:05
2:01:54
48
Marieke Abbink
Grijpskerk
2:03:22
2:03:07
49
Annemieke Hemmer
ATC '75
2:04:12
2:02:52
50
Christel Ganzeboer
Onnen
2:04:25
2:03:33
51
Hilda Oosterkamp
Pieterburen
2:04:49
2:04:05
52
Gerjanne Wortelboer
Hoogezand
2:05:23
2:04:40
53
Natascha Wagenborg
Peize
2:05:49
2:04:56
54
Rika Minderman
Loopsport Groningen
2:05:55
2:05:22
55
Yvonne Mackenzie
Groningen
2:05:56
2:05:06
56
Zwaantje Prins
Assen
2:05:59
2:05:00
57
Tineke Droogsma
Appingedam
2:06:28
2:05:05
58
Barbara van Bemmel
Haren Gn
2:08:16
2:07:25
59
Elisa Kruit
Appingedam
2:08:17
2:07:46
60
Sjoukje Brouwer
Groningen Atletiek
2:08:31
2:08:11
61
Annet Popken
Assen
2:08:44
2:07:42
62
Harriët Hulst-Drenth
Assen
2:09:32
2:08:50
63
Alice Vloet
Donkerbroek
2:09:37
2:08:28
64
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:09:54
2:09:33
65
Martina Mak
Groningen
2:09:54
2:09:08
66
Jana Knot-Dickscheit
Groningen
2:10:22
2:10:07
67
Willeke Buiter
Delfzijl
2:10:24
2:09:17
68
Mirjam Mulder
ATC '75
2:10:43
2:09:24
69
Jacqueline van Wijk
Loopgroep Astrea
2:11:25
2:10:26
70
Maureen Grotenboer
Groningen
2:11:32
2:11:08
71
Esther Plas
Appingedam
2:11:58
2:10:52
72
Marleen de Jonge
Groningen
2:12:07
2:10:40
73
Dorothée de Vries
Eelderwolde
2:12:20
2:10:57
74
Eza Niehof
Groningen
2:12:46
2:11:28
75
J. Wolf
Onnen
2:12:55
2:12:02
76
Petra Buist - Bijma
Loopgroep RaitdaipRu
2:12:55
2:11:37
77
Mirjam Biesterbosch
Harkstede
2:13:58
2:12:42
78
Nicole Boschman
Loopgroep Kameleon
2:15:02
2:13:44
79
Thecla Brakel
Groningen
2:15:11
2:14:25
80
Helma Post
2:16:46
2:15:03
81
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsc
2:16:56
2:15:23
82
Andrea de Klerk
Groningen
2:17:10
2:15:55
83
Marleen de Jonge
Haren Gn
2:17:18
2:16:07
84
Johanna de Bruin
Groningen
2:17:42
2:16:53
85
Heleen de Jonge
Annerveenschekanaal
2:18:19
2:17:03
86
Ester Westenbrink
ATC '75
2:18:40
2:17:19
87
Carina Doesburg
Loopgroep RaitdaipRu
2:19:54
2:18:33
88
Mignon Hekkema
Middelstum
2:20:08
2:18:40
89
Claudine Tomatala
Assen
2:20:39
2:19:51
90
Ineke Berends Draisma
Assen
2:21:05
2:19:59
91
Hilda Knol
2:23:02
2:21:42
92
Ria Tuinstra
Loopgroep gRUNN
2:23:43
2:23:04
93
Lineke Ham
Loopgroep Kameleon
2:24:35
2:23:17
94
Anita van Roon
Donkerbroek
2:25:38
2:24:30
95
Gerda Klijn
Delfzijl
2:27:01
2:25:36
96
Debby Muis
Zuidhorn
2:27:49
2:26:35
97
Irene strating
ATC '75
2:28:04
2:26:44
98
Sibylle van der Meulen
Haren Gn
2:29:39
2:29:27
V50, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanneke Verheul
AAC '61
1:43:53
1:43:45
2
Nynke Hoogland
Groningen
1:49:48
1:49:28
3
Annemarie Wieman
Zuidlaren
1:49:53
1:49:20
4
Aleid Busser
ATC '75
1:50:02
1:49:46
5
Annette Leeuwerink
Haren Gn
1:50:02
1:49:47
6
Clara Klinkers
Hunzerunners Loopgro
1:50:23
1:49:49
7
Gerrie Drenth
Hijken
1:52:19
1:51:39
8
Marijke van der Leij
AAC '61
1:52:33
1:51:42
9
Marianne Zwolsman
Groningen
1:53:28
1:53:13
10
Sietske Weide
Glimmen
1:54:03
1:52:59
11
Bettina Claassen
Dalen
1:55:54
1:55:23
12
Wilma Velema
Loopgroep Astrea
1:55:57
1:55:27
13
Elly Abbink
Loopgroep Surhuister
1:57:14
1:55:45
14
Alie Wassenaar
Groningen
1:58:00
1:57:24
15
Janny Dekker
Groningen Atletiek
1:58:12
1:57:32
16
Sieta van de Weg
Groningen
1:58:19
1:57:52
17
Ineke Scheffer
Friesland
1:58:25
1:57:38
18
Carla Damink
Loopsport Groningen
1:58:34
1:58:01
19
Joke Stulp
Onnen
1:59:04
1:58:12
20
Betty Bos-Otten
HAC '63
2:00:10
2:00:00
21
Joke Kuntz
AAC '61
2:01:13
2:00:31
22
Marjo Fleuren
Garmerwolde
2:01:33
2:00:32
23
Riekie van den Berg
Stedum
2:01:34
2:00:42
24
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
2:01:43
2:01:03
25
Anja Tuinstra
Kolham
2:01:59
2:01:27
26
clariene de leve
Rolde
2:02:19
2:01:36
27
Berthe Verstappen-Dumo
Loopsport Groningen
2:02:25
2:01:54
28
Ali Veenstra
Triathlon
2:04:37
2:04:23
29
Herma Mittendorff
Loopgroep Astrea
2:04:43
2:03:14
30
Janny Luursema
Appingedam
2:04:45
2:03:20
31
Heleen Bierling
Groningen
2:05:02
2:03:39
32
Marianne Eggermont
Groningen
2:07:37
2:06:34
33
Dietje Noordhof
Sappemeer
2:08:17
2:07:45
34
Rita te Stroete
AAC '61
2:08:43
2:07:54
35
Marian Mourits
Glimmen
2:09:46
2:08:27
36
Aukje Woltjer-Veenstra
Fivelstreek
2:09:50
2:09:36
37
An van der Leij
Loopgroep Astrea
2:10:07
2:08:59
38
Berta van der Molen
Gym vr Door Sport to
2:10:08
2:09:09
39
Ina Krijgsveld
ATC '75
2:10:36
2:09:16
40
Marian Ovengaauw
Eelde
2:10:43
2:10:02
41
Annet Boekel
ATC '75
2:10:43
2:09:24
42
José Hattink-blom
Diepenveen
2:11:46
2:10:28
43
Hanna Halma
Groningen
2:13:57
2:13:38
44
Corien Weyland
Groningen
2:14:08
2:13:45
45
Ellen van der Kley
ATC '75
2:14:36
2:13:18
46
Ria Haarbosch
ATC '75
2:15:34
2:14:13
47
Anna Veldhuis
Onstwedde
2:16:08
2:14:40
48
Jolanda Gaastra
Stadskanaal
2:16:09
2:14:40
49
Yvonne Heller
Noordhorn
2:17:21
2:15:44
50
Marlou nivard
De Wilp Gn
2:17:38
2:16:57
51
Annemie Hanssen
Loopgroep Groningen
2:17:46
2:17:25
52
Dineke Growig
Appingedam
2:18:01
2:16:35
53
Agnes Bugel
Eelderwolde
2:18:33
2:17:31
54
Fenna Wester
Monster
2:19:11
2:18:44
55
Susanne Hartwig
Haren Gn
2:21:55
2:20:50
56
Reinie Heerema-Kremer
Loopgroep Kameleon
2:23:42
2:22:22
57
Jeanine Abbingh
Loopgroep gRUNN
2:23:44
2:23:06
58
Hilda Oosterbeek-kamps
ATC '75
2:24:31
2:23:10
59
Willeke Sprenger
ATC '75
2:26:35
2:25:12
60
Ellis Mackenzie
Groningen
2:29:21
2:28:31
MRECR, 12.3 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Vermeulen
Amstelveen
45:06
45:06
2
Sjoerd Rep
Groningen
49:20
49:17
3
Arnoud van Waardenburg
Loopgroep Groningen
49:45
49:43
4
Ron Hofman
Groningen
51:20
51:18
5
Kevin van Ravenswaaij
Groningen
54:25
54:24
6
Jochem Smits van Oyen
Amsterdam
55:11
55:05
7
Erich Ohlsen
Groningen
56:00
55:57
8
Alexander Witt
Groningen
56:54
56:49
9
Stefan Hoek
Groningen
57:06
57:05
10
Gerard Renardel
Haren Gn
57:08
56:57
11
Klaas Pieter Dijksterh
Groningen
57:12
56:58
12
Victor Martens
Dusseldorf (GER)
58:44
58:40
13
Arjan van der Schaft
Groningen
58:58
58:47
14
Johan Tiemersma
Loopgroep Astrea
59:00
58:57
15
Douwe Stelpstra
Harderwijk
59:28
59:23
16
Erik Beuker
Sappemeer
59:31
59:28
17
Bart Gerlagh
Donderen
59:42
59:36
18
Hans Meijer
Groningen
59:46
59:27
19
Michel Doornkamp
Tolbert
59:56
59:53
20
Jack Haaijer
Fivelstreek
1:00:06
59:54
21
Philip Pruim
Loopgroep Groningen
1:00:31
1:00:28
22
Jeroen de Vries
Groningen
1:01:18
1:01:10
23
Joost de Jong
Groningen
1:01:19
1:01:13
24
Wim Winthorst
ATC '75
1:01:25
1:01:09
25
Louwrens Wemekamp
Groningen
1:01:36
1:01:27
26
Peter van den Belt
Groningen
1:01:47
1:01:29
27
Bauke Buwalda
Eelderwolde
1:01:52
1:01:39
28
Adrian Wadham
Haren Gn
1:02:00
1:01:53
29
Allard Polak
Loopgroep Astrea
1:02:04
1:02:01
30
Johan Kamps
Paterswolde
1:02:18
1:02:18
31
Bert Kunst
Peize
1:02:23
1:02:13
32
Klaas Jan de Hoop
Glimmen
1:02:42
1:02:38
33
Bart van Dijk
Norg
1:03:27
1:03:12
34
K. de Boer
Marum
1:03:43
1:03:39
35
Paul Philipsen
Sappemeer
1:04:00
1:03:45
36
Ivor Bosloper
Groningen
1:04:03
1:03:59
37
Bert Holsteijn
Uithuizen
1:04:17
1:04:17
38
Richard S.T. de Vries
Groningen
1:04:24
1:04:11
39
Wouter Bustin
Wildervank
1:04:25
1:04:21
40
Savio Broekhuijsen
AAC '61
1:04:32
1:04:28
41
Piet Bakker
Haren Gn
1:05:08
1:04:48
42
Dries Wilschut
Assen
1:05:24
1:05:07
43
Cees Werkhoven
Drachten
1:05:28
1:05:20
44
Ger van Dam
Loopgroep RaitdaipRu
1:05:31
1:05:21
45
Paul Hillebrand
Slochteren
1:05:42
1:05:28
46
Hein Bokern
Gasteren
1:05:48
1:05:32
47
Wim Kroeze
Assen
1:05:51
1:05:37
48
Peter Kern
Groningen
1:06:27
1:06:22
49
Bert Winter
Groningen
1:06:28
1:06:22
50
Melchior Oldenburger
Onnen
1:06:51
1:06:49
51
Jelle Vogelzang
Haren Gn
1:06:51
1:06:50
52
Jan Willem Seubers
Groningen
1:07:09
1:06:52
53
Jan la Crois
Loopgroep Bedum
1:07:30
1:07:28
54
Eddy Groenwold
Peize
1:07:50
1:07:50
55
Sebastiaan Jansen
Groningen
1:08:07
1:07:51
56
Jurgen de Vries
Bedum
1:08:24
1:08:12
57
Harrie Kornelius
Groningen
1:08:50
1:08:39
58
Cor Terlouw
Passaat
1:08:59
1:08:43
59
Johan Ruiter
Groningen
1:09:06
1:08:58
60
Lenard Wijnstekers
Groningen
1:09:07
1:08:58
61
Ewout Bos
Beetsterzwaag
1:09:12
1:08:58
62
Fabian ten Kate
Vitalis
1:09:18
1:09:18
63
Henk Bakker
Groningen Atletiek
1:09:25
1:09:25
64
Hendrik van Til
Loopgroep Bedum
1:09:26
1:09:16
65
Erwin Akkerman
HAC '63
1:09:37
1:09:37
66
Henk Dröge
HAREN GN
1:09:41
1:09:41
67
Vincent van Wolde
Haren Gn
1:09:51
1:09:37
68
Johan van Fessem
Loopgroep De Drentsc
1:10:37
1:10:21
69
Richard Smit
Bedum
1:10:42
1:10:24
70
Gerard de Vries
Aquilo
1:11:04
1:11:04
71
Jan Meijer
Groningen
1:11:10
1:11:01
72
Roelof Olthof
Dutch Runners
1:11:11
1:11:02
73
Patrick Boelens
Peize
1:11:11
1:11:02
74
Gerard Vos
Fivelstreek
1:11:18
1:11:18
75
Laurens Feitsma
Loopgroep Groningen
1:11:24
1:11:24
76
Carel Vedder
Groningen
1:11:31
1:11:31
77
Nico Geertsema
Winsum Gn
1:11:48
1:11:36
78
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
1:11:48
1:11:44
79
Thijs Eiten
Haren Gn
1:11:48
1:11:30
80
René Klinkhamer
Groningen
1:12:05
1:12:00
81
Gert Wijling
Groningen
1:12:07
1:11:44
82
Hans Bremer
Peize
1:12:45
1:12:45
83
Robert Velting
Bedum
1:12:49
1:12:31
84
Benne de Jong
Groningen
1:13:30
1:13:21
85
Joost Hammingh
Haren Gn
1:13:34
1:13:20
86
Richard Nieuwland
Eelderwolde
1:13:36
1:13:26
87
Bram Hartlief
Haren Gn
1:13:39
1:13:17
88
Kars schuiling
Uithuizermeeden
1:15:17
1:14:52
89
Toon de Vries
Groningen
1:15:37
1:15:33
90
Harm Vries
Haren Gn
1:15:44
1:15:37
91
Bert Janssen
Sappemeer
1:15:55
1:15:41
92
Dick Georg
Sappemeer
1:16:10
1:16:08
93
Philippe Petitiaux
Groningen
1:16:22
1:16:13
94
Peter Velthuis
Groningen
1:16:26
1:16:20
95
Marcel de Roo
Loopgroep Groningen
1:17:07
1:17:04
96
Jack Bolt
Haren Gn
1:17:08
1:16:54
97
Harry Klaassens
Groningen
1:17:11
1:16:58
98
Mert Kremer
Haren Gn
1:17:25
1:17:12
99
Roelof Meijer
Groningen
1:17:30
1:17:19
100
Pieter van der Borst
Wildervank
1:17:45
1:17:21
101
Luc Nijveen
Roden
1:17:59
1:17:57
102
Rene La Crois
Dutch Runners
1:18:25
1:18:00
103
Niels Panman
Groningen
1:18:57
1:18:42
104
Arjan Fokkens
Haren Gn
1:19:11
1:18:52
105
Wido van der Hoorn
Utrecht
1:19:46
1:19:28
106
Dirk Boddeus
Loopgroep Groningen
1:21:10
1:21:10
107
Wietze Baron
Hoogezand
1:21:27
1:21:24
108
Sander de Vries
Loopgroep Bedum
1:23:39
1:23:14
109
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:25:15
1:24:55
110
Bert Tent
Dutch Runners
1:26:51
1:26:51
111
Max Rosendahl
Groningen Atletiek
1:28:47
1:28:47
112
René Schiebergen
Loopsport Groningen
1:29:09
1:28:54
113
Bert Geerts
Groningen
2:03:04
2:02:46
VRECR, 12.3 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Ligthart
57:03
57:00
2
Gerrie Bijl
Stadskanaal
58:03
57:55
3
Leon van der Veen
Groningen
1:00:54
1:00:54
4
Rosine Molenaar
Sappemeer
1:01:54
1:01:52
5
Hannah Buiter
Haren Gn
1:02:09
1:02:00
6
Anje van Gijssel
Woudbloem
1:02:29
1:02:28
7
Marieke Oppewal
1:02:31
1:02:31
8
Agnes Woldhuis
Dutch Runners
1:02:51
1:02:51
9
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:03:30
1:03:21
10
Corien Kuiper
Groningen
1:03:35
1:03:21
11
Jenneke Hamminga
Groningen
1:04:15
1:03:54
12
Klazina Botke
Groningen
1:04:24
1:04:21
13
Chantall Takens
Haren Gn
1:04:30
1:04:28
14
Seija Schreuder
Groningen
1:04:33
1:04:26
15
Esther Wietzes
AAC '61
1:04:45
1:04:41
16
Yvonne Kuis
Loopgroep Astrea
1:06:13
1:06:02
17
Nienke Homan
Groningen
1:06:43
1:06:43
18
Hannah Plandsoen
Groningen
1:06:54
1:06:49
19
Margreet Winkelman
1:06:54
1:06:49
20
Inkje Ozinga
Haren Gn
1:07:19
1:07:08
21
Jeannet Bakema
Artemis
1:07:19
1:07:07
22
Margriet Timmer
Groningen
1:07:24
1:07:14
23
Marieke Stigter
Ten Post
1:07:33
1:07:33
24
Fleur Veenstra
Woudbloem
1:07:47
1:07:45
25
Wietske van der Meulen
Eelderwolde
1:08:05
1:07:44
26
Geja Hesseling
Noordhorn
1:08:07
1:08:01
27
Kelly Sandys
Groningen
1:08:28
1:08:24
28
Heleen van der Klei
Groningen
1:08:37
1:08:31
29
Hermien Boomgaardt
Artemis
1:08:44
1:08:44
30
Ineke Wolters
Winsum Gn
1:08:45
1:08:45
31
Charlotte de Heer
Haren Gn
1:08:46
1:08:44
32
Lisanne Albers
Amsterdam
1:08:49
1:08:45
33
Annika Sporrel
Groningen
1:09:17
1:09:15
34
Eva Kleine
Groningen
1:10:05
1:10:05
35
Alida de Vroome
Westerbork
1:10:28
1:10:23
36
Grietje Dijkmans
1:10:30
1:10:30
37
Marjon Niessen
Groningen
1:10:46
1:10:36
38
Harmely Jongejan
Winneweer
1:10:59
1:10:59
39
Wilma Niezen
Groningen
1:11:11
1:11:01
40
Anneke Mesman
Groningen
1:11:17
1:10:56
41
Grijpskerk
1:11:19
1:11:09
42
Alma Haaijer
Westerbork
1:11:27
1:11:19
43
Rita Landeweerd
1:11:30
1:11:26
44
Tineke de Jong
Groningen
1:11:39
1:11:32
45
Marianne waterman
Artemis
1:11:54
1:11:54
46
Saskia Coenraads
Haren Gn
1:11:59
1:11:49
47
Irene van der Velde
Groningen
1:11:59
1:11:50
48
Marleen Oosterhuis
Groningen
1:11:59
1:11:45
49
Henriette Westerlaan
Groningen
1:12:04
1:11:57
50
Harma Steenbergen
Delfzijl
1:12:07
1:12:00
51
Meina Veenstra
Roden
1:12:10
1:12:00
52
Linda Geensen
Haren Gn
1:12:29
1:12:15
53
Margriet Stavasius
Delfzijl
1:12:38
1:12:30
54
Marian Stegink
Gasteren
1:12:41
1:12:25
55
Patricia Koops
Groningen Atletiek
1:12:43
1:12:30
56
Anneke van der Vegt
Winsum Gn
1:12:51
1:12:43
57
Erna Veening
Loopgroep RaitdaipRu
1:13:00
1:12:49
58
Astrid Kloosterman
ATC '75
1:13:00
1:12:42
59
Ilse Russcher
Loopgroep Groningen
1:13:17
1:13:09
60
Anita Huizinga
Groningen
1:13:25
1:13:22
61
Anne Vollbehr
Groningen
1:13:38
1:13:22
62
Francesca Slim
Groningen
1:13:38
1:13:38
63
Marike Soekias
Hoogezand
1:13:46
1:13:44
64
Sytske Poppinga
Bovensmilde
1:13:47
1:13:24
65
Fijona Hazelhoff
Groningen
1:13:52
1:13:43
66
Marjolein Lanting
Groningen Atletiek
1:14:02
1:13:42
67
Kitty Krijthe
Groningen Atletiek
1:14:09
1:14:09
68
Ietje Jacobs - Setz
Haren Gn
1:14:10
1:14:02
69
Loa Poppinga
Groningen
1:14:33
1:14:10
70
Suzan van Bergen
Groningen
1:14:37
1:14:35
71
Piety van der Molen
Assen
1:14:42
1:14:36
72
Ria de Munk
Eelderwolde
1:14:51
1:14:51
73
Anna Schipper
Zeist
1:14:58
1:14:45
74
Leontien Wilschut
Assen
1:16:05
1:15:51
75
Ditty Verveda
Noordlaren
1:16:06
1:16:00
76
Erna Klomp
1:16:09
1:15:46
77
Corrie Bijmolt
Loopgroep Bedum
1:16:09
1:15:47
78
Marja Franssens van de
Saaksum
1:16:41
1:16:41
79
Auktje Renkema
Oldekerk
1:16:49
1:16:34
80
Trijn Oosterhuis
Usquert
1:16:55
1:16:30
81
Annelies Schwartz
Groningen Atletiek
1:17:00
1:17:00
82
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
1:17:01
1:16:36
83
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:17:08
1:17:08
84
Anje Zeilstra
Oosternieland
1:17:12
1:16:47
85
Monique Tieben
Veendam
1:17:13
1:17:08
86
Emmy Klein
Garsthuizen
1:17:15
1:16:50
87
Diana schuiling-slagte
Uithuizermeeden
1:17:23
1:16:58
88
Nellie Bos
Uithuizermeeden
1:17:24
1:16:59
89
Janneke van Dijk
Norg
1:17:28
1:17:13
90
Sandra van der Borst
Groningen
1:17:45
1:17:20
91
Siegrit Bisschop-van W
Uithuizen
1:17:49
1:17:23
92
Danielle Kors
Ten Boer
1:17:56
1:17:30
93
Celine Bakker
Groningen
1:18:07
1:17:57
94
Corrie Klompien
Zuidhorn
1:18:16
1:17:59
95
Nanny Steenhuis
Westerbork
1:18:52
1:18:45
96
Marije Dubois
Groningen
1:19:12
1:18:43
97
Mirjam Enderle
Haren
1:19:16
1:18:57
98
Linda Engberts
Vries
1:19:25
1:19:20
99
Ingeborg Zeijlmans
Loopgroep Astrea
1:19:37
1:19:25
100
Moniek Westerman
Loopgroep Groningen
1:19:54
1:19:46
101
Mieke Trip
Wildervank
1:20:49
1:20:44
102
Gonny Wieffer
Groningen
1:20:56
1:20:51
103
Louise Dubois
Thesinge
1:21:37
1:21:08
104
Alwine Schipper-Stegem
Onnen
1:21:46
1:21:44
105
Angelique Berisha
Bedum
1:21:48
1:21:24
106
Marita Klein
1:22:34
1:22:08
107
Trijnie Doornbos-Oosti
Groningen
1:23:32
1:23:09
108
Sandra Atema
Assen
1:23:38
1:23:11
109
Sietske Mulder
1:23:57
1:23:57
110
Alie Klei
Loopgroep Kameleon
1:23:58
1:23:55
111
Klazien Korhorn
Winsum Gn
1:24:02
1:24:02
112
Erma dekkers van der G
Goirle
1:24:34
1:24:08
113
Martha Meijer
Winschoten
1:24:41
1:24:14
114
Maud Kluiter -van veen
Assen
1:24:43
1:24:22
115
Ieneke van der Gun
Groningen
1:25:07
1:24:40
116
Margriet Schuur
Loopgroep Groningen
1:27:07
1:27:00
117
Sijtske van der Tuin-M
Groningen
1:27:56
1:27:56
118
Frederike van Ouwerker
Rijswijk Zh
1:31:14
1:30:57
119
Frida Houwen Holwerda
Zuidbroek
1:32:56
1:32:29
120
Jitske Koops
Assen
1:33:33
1:33:06
121
Marjan Weijenberg
Uithuizermeeden
1:36:13
1:35:48
122
Sandra Strijk-Djoegan
Groningen
1:44:57
1:44:57
123
Jannie de Vries
Assen
1:45:20
1:44:54
124
Sieta Scholte-Zijlema
Loopgroep De Drentsc
1:47:57
1:47:57
www.uitslagen.nl
12-03-2014 22:58