Uitslagenlijst Peter Rusmanloop

Oirsbeek-Schinnen - Maandag 21 april 2014

M-9, 800 M JUMBO JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Bremers
Unitas
2:50
2
Meike Bliek
Achilles-Top
2:53
3
Jonne Huveneers
Unitas
3:03
4
Ninke Huveneers
Unitas
3:37
5
Nine Aspers
Sittard
3:40
6
Emma Aarts
Bunde
3:45
7
Janine Vrehen
Echt
3:50
8
Dione Wehrung
Maastricht
3:52
9
Janou Debets
Hoensbroek
3:53
10
Cato Wehzung
Cham (SUI)
4:04
11
Emke Franssen
Unitas
4:08
12
Lobke Franssen
Unitas
4:11
J-9, 800 M JUMBO JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Bunde
2:34
2
Geert Houtvast
Puth
2:51
3
Tristan Wehrung
Maastricht
2:55
4
Jip Keiren
Unitas
2:58
5
Karsten Debets
Hoensbroek
3:01
6
Raun Vinje
Stein
3:02
7
Daniël van der Schoor
Obbicht
3:08
8
Jari Vootz
Unitas
3:09
9
Merijn Bremers
Geleen
3:15
10
Collin Krauweel
Unitas
3:16
11
Lukas Rose
Berlijn (GER)
3:37
12
Mike Gräper
Geleen
3:55
13
Daan van Galen
Brunssum
4:00
14
Chanon Smeets
Stein
4:01
15
Pepijn Stassen
Nederland
4:07
M1012, 1600 M JUMBO JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Habets
Caesar
5:38
2
Kirsten Maes
Unitas
5:48
3
Lieke Wehzung
Cham (SUI)
5:49
4
Iris D.A. van den Heuv
Atletiek Maastricht
5:59
5
Senna Beaumont
Spaubeek
6:10
6
Macime Visser
Maastricht
6:34
7
Cynthia Kugler
Stein
6:40
8
Danielle kugler
Stein
7:07
9
Sien Keiren
Unitas
7:12
10
Dorien Lemmens
GrootGenhout
7:27
11
Veerle Aarts
Bunde
7:37
J1012, 1600 M JUMBO JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs P.J. van den Heu
Atletiek Maastricht
5:30
2
Jip A.l. van den Heuve
Atletiek Maastricht
6:23
3
Stijn Vootz
Unitas
6:44
M-9, 800 M JUMBO SCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos van der Zijden
Oirsbeek
3:02
2
Lynn gielkens
Puth
3:03
3
Lotta Volkers
Oirsbeek
3:04
4
Lois Cantelberg
Schinnen
3:05
5
Sara Langenveld
Puth
3:05
6
Floor Goessens
Schinnen
3:14
7
Liv Pisters
Oirsbeek
3:22
8
Imke Prevos
Doenrade
3:26
9
Bente Proost
Puth
3:27
10
Jasmijn Wolters
Oirsbeek
3:33
11
Arwen Mertens
Oirsbeek
3:35
12
Meagan Thielens
Oirsbeek
3:36
13
Fé Hoevenaars
Brunssum
3:38
14
Fleur Schevers
Schinnen
3:39
15
Stella Wilbrink
Doenrade
3:43
16
Imke Baas
Oirsbeek
3:48
17
Loes Goessens
Schinnen
3:49
18
Femke Vleugels
Oirsbeek
3:55
19
Britt Hanssen
Puth
3:57
20
Sophie Janssen
Puth
4:04
21
Lieve v.d. Weijer
Oirsbeek
4:15
22
Miriam van der Horst
Oirsbeek
6:15
J-9, 800 M JUMBO SCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Vaessen
Oirsbeek
2:50
2
Raf Lenssen
Puth
2:58
3
Yves Meulenberg
oirsbeek
3:06
4
Tuur Henderickx
Schinnen
3:07
5
Raf Chiaradia
Doenrade
3:11
6
Fedde Meijers
Amstenrade
3:14
7
Sten Naberhuis
Oirsbeek
3:26
8
Fedde Vaessen
Oirsbeek
3:26
9
Thies van Meegen
Oirsbeek
3:30
10
Floris Boesten
Oirsbeek
3:31
11
Dirk Ridderbeks
Oirsbeek
3:35
12
Robin van Loon
Schinnen
3:36
13
Finn Cliaradia
Doenrade
3:43
14
Lars Schevers
Schinnen
3:45
15
Pim Valentijn
Puth
3:49
16
Nathan Chiparauche
3:52
17
Thimo Prevos
Doenrade
3:53
18
Kaori Pons Martinez
Oirsbeek
3:55
19
Kjell Mertens
Oirsbeek
3:57
20
Yannis Wilbrink
Doenrade
3:57
21
Rune Proost
Puth
4:00
M1012, 1600 M JUMBO SC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J.M.K. van der Sluis
Oirsbeek
6:29
2
Jill Cantelberg
Schinnen
6:44
3
Len Hendrix
Oirsbeek
6:45
4
Mette Proost
Puth
6:57
5
Lisa Goessens
Schinnen
7:35
J1012, 1600 M JUMBO SC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van der Horst
Oirsbeek
5:30
2
Jasper Schlenter
Oirsbeek
5:41
3
Sem Hoevenaars
Brunssum
5:46
4
Robin Feron
Oirsbeek
6:09
5
Pim Visser
Oirsbeek
6:21
6
Kian Pisters
Oirsbeek
6:25
7
Chris van der Helm
Oirsbeek
6:29
8
Tim Erkens
Oirsbeek
6:52
9
Sean vd Helm
Oirsbeek
7:42
VJUN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dominique Claessens
Caesar
26:05
2
Cathlijne Kam
Hoensbroek
27:14
3
Dionne Claessens
Caesar
27:44
4
Evy Paulussen
Elsloo
31:03
5
Lisa Dulfer
Oss
32:03
6
Estelle Legerstee
Oirsbeek
33:59
7
Valerie Leerssen
Oirsbeek
38:01
8
Roanne Cals
Oirsbeek
41:04
VSEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Korten
AV Weert
20:03
2
Rianne de Croock
Unitas
23:29
3
Anne Balter
Hoensbroek
23:48
4
Sharon Trienes
Unitas
24:16
5
Eline Zaad
Brunssum
25:08
6
Shelley van der Ven
Heerlen
25:15
7
Gwen Ketting
Buchten
25:52
8
Rian Worms
Schinnen
26:19
9
Maren Lemmens
Genk (BEL)
27:16
10
Maike van der Weiden
Sittard
27:20
11
Alexandra Tudor
Oirsbeek
27:31
12
Wiebke Coort
Oirsbeek
27:31
13
Lianne Janssen
Geleen
27:34
14
Manouk Janssen
Oirsbeek
28:06
15
Elles van Mulken
Genhout
28:15
16
Stephanie van de Broek
Oirsbeek
28:33
17
Suzanne Hensen
Oirsbeek
28:40
18
Elly Wolters
Oirsbeek
28:45
19
Claudia Lodde
Geleen
29:18
20
Anne Lubberdink
Oirsbeek
29:28
21
Sharon Penners
Amstenrade
29:40
22
Anouk Roberts
Amstenrade
30:16
23
Nicole van der Linden
Amstenrade
30:16
24
Eline Huits
Enschede
30:39
25
Mirthe Kleinjans
Nieuwstadt
31:03
26
Linsey Zabawa
Oirsbeek
31:57
27
Sanne Hensen
Sittard
32:06
28
Desiree Widdershoven
Puth
32:12
29
Claudia Steskens
Unitas
33:11
30
Simone Broens
Born
34:26
31
Bianca quadvlieg
Brunssum
34:37
32
Clara de Snoo
Sittard
35:05
33
Ingrid Diederen
Geleen
35:27
34
Danielle Roberts
Oirsbeek
37:38
35
Esther Evers
Brunssum
38:41
36
Maud Kramer
Oirsbeek
40:35
37
Shanice Florentinus
Brunssum
40:37
V35, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy gelissen
Brunssum
25:18
2
Laura Frijns-Landré
Brunssum
25:23
3
Sandra Frenken
Weert
27:29
4
Peggy Hagedoren
Nuth
27:41
5
Suzanne Vreuls
Puth
27:45
6
Audrey de Wijs
STB
28:39
7
Dorine Kusters
Geleen
28:45
8
Anke Drielsma
Hoensbroek
29:09
9
Saskia Wijshoff
Ulestraten
29:18
10
Ati Smulders
Ulestraten
29:29
11
Inge Adriaens
Bunde
29:47
12
Sandra Hanssen
Puth
29:50
13
Nicole Wielders
Sittard
29:55
14
Nicole Reintjes
Meerssen
31:18
15
Wendy Pierik
Jabeek
31:20
16
Marleen Bus
Hoensbroek
31:26
17
Diana pisters
Oirsbeek
31:34
18
Nathalie Vermeulen
Ulestraten
32:09
19
Olga Severens
AVON
32:17
20
Tine Jonker
Unitas
32:20
21
Jacqueline Furness
Amstenrade
32:22
22
Petra Geurst
Voerendaal
32:36
23
Saskia Webbers
Bingelrade
32:40
24
Jet peeters
Bingelrade
32:40
25
Chantal Janssen
Puth
32:49
26
Monika van der Helm
Oirsbeek
33:21
27
Marlène Ruijpers
Geleen
33:27
28
Karin Overtoom
Oirsbeek
33:34
29
Rosie Kleinjans
Sittard
34:02
30
Diane de Bruijn
Geleen
34:03
31
Anika Heyne
Geleen
34:06
32
Helmie Schlenter
Brunssum
34:18
33
Jolan Henssen
Doenrade
35:46
34
Nicole Vrehen
Echt
36:42
35
Francien van Haaren
STB
37:35
36
Francine Schoenman
Sittard
37:38
37
Cecile Leerssen
Oirsbeek
38:00
38
Mirjam Kuipers
Oirsbeek
38:03
39
Lily de Koster
Oirsbeek
38:05
40
Marjan Slot
Zoetermeer
40:32
41
Ineke Damhuis
AVON
40:47
42
Marielle Lotz
Oirsbeek
41:18
MJUN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sybout Jonkman
Heerlen
19:34
2
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
20:30
3
Youri Keulen
Spaubeek
20:34
4
Jelle graat
Unitas
21:02
5
Milan Scheepers
Unitas
21:06
6
Marinus Coort
Brunssum
22:32
7
Tymo Janssen
Unitas
23:00
8
Rowan Beun
Unitas
23:30
9
Pieter Kam
Hoensbroek
24:13
10
Max Langenveld
Puth
24:42
11
Ralph Boer
Puth
24:51
12
Menno Peeters
Nuth
24:51
13
Sander Kuipers
Oirsbeek
25:00
14
Arthur Kolenburg
Eijsden
25:14
15
Job Dikmans
Geleen
25:46
16
Marijn Meijers
Brunssum
27:39
17
Kyro Debeij
Geleen
27:47
18
Chris Smeets
Echt
29:16
19
Figo de Bruijn
Unitas
30:42
20
Jard Kuijpers
Bingelrade
31:20
MSEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Acampo
Brunssum
18:45
2
Crifven Frenken
Unitas
18:58
3
Didier Frambach
Atletiek Maastricht
19:20
4
Deafvon Frenken
Unitas
19:37
5
Bart Pepels
Elsloo
20:14
6
Wim van Hameren
Atletiek Maastricht
20:39
7
Koen Frolichs
Maastricht
20:41
8
Rik Schulpen
Sittard
21:35
9
Timo Wouters
Nuth
22:09
10
Jeroen Meerveld
Heerlen
22:10
11
Roger Jung
Landgraaf
22:21
12
Thijs Huiskens
Oirsbeek
22:22
13
John Pantus
Stein
23:04
14
Tim Roks
Heerlen
23:06
15
Tim Schlenter
Brunssum
23:18
16
Bob Fox
Oirsbeek
23:39
17
Bart Loog
Heerlen
23:59
18
Niels Hermans
Landgraaf
24:20
19
Ramon van Wersch
Oirsbeek
24:25
20
Luc Heerkens
Geleen
24:27
21
Twan Cals
Sittard
24:42
22
Lesley Basten
Hoensbroek
25:18
23
Djaro Leinders
Brunssum
25:24
24
Joas Leinders
Unitas
25:36
25
David Doek
Hoensbroek
25:37
26
Roy Janssen
Eijsden
25:58
27
Dirk Wünsche
Grossschirma (GER)
26:32
28
Marvin Boss
Geleen
26:33
29
Ruben Loock
Budel
26:39
30
Jaimy Debeij
Geleen
27:14
31
Rajko Pagen
Eygelshoven
27:18
32
Oliver Scarrott
Maastricht
28:26
33
Joeri Sobczak
Maastricht
28:37
34
Thimo Pagen
Kerkrade
29:37
35
Danny Hofman
Valkenburg aan de ge
29:45
36
Guido Hensen
Sittard
30:14
37
Mike Bertrand
Geleen
30:14
38
Bob Dautzenberg
Oirsbeek
31:51
39
Mark Zabawa
Oirsbeek
31:57
40
Dennis Dokter
Hoensbroek
33:16
41
Rob Overtoom
Oirsbeek
33:34
42
Lars Moormann
Amstenrade
33:58
43
Jesse Kuipers
Oirsbeek
40:37
M35, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van Puijvelde
Unitas
20:59
2
Michiel Deckers
Maastricht
21:33
3
Bas Wehrunt
Cham (SUI)
21:35
4
Nico van de Water
Turnhooi (BEL)
21:39
5
Roel Hendriks
Urmond
21:48
6
Fred Pierik
Jabeek
22:32
7
John Pluis
Catsop
22:35
8
Pierre Weerts
Oirsbeek
22:41
9
Marc Werrij
Oirsbeek
23:03
10
Mark Offermans
Brunssum
23:23
11
Arthur Stufken
Landgraaf
23:54
12
Louis Kooymans
23:55
13
Wouter Hofkens
Sittard
24:13
14
Philippe Wolters
Hulsberg
24:29
15
Jo Wielders
Sittard
24:34
16
Arno zuylen
Nieuwstadt
24:48
17
Maurice Kellenbrand
Heerlen
25:00
18
Mark Meulenbroeks
GVAC
25:06
19
Ron Hoevenaars
Brunssum
25:21
20
Jos Hoefnagels
Heerlen
25:23
21
Roger Kolenburg
Eijsden
25:27
22
Roger Gillissende
STB
25:42
23
Jean Joosten
Merkelbeek
25:44
24
Denis Lintzen
Schimmert
25:47
25
Tjen Hintzen
Echt
26:27
26
Alex Gelissen
Brunssum
26:35
27
Wilgert vd Helm
Oirsbeek
26:37
28
Marcel Spork
Landgraaf
26:57
29
Maurice Offermans
Oirsbeek
26:57
30
Freek bouwman
Limbricht
27:15
31
Hohannes John Heerkens
Geleen
27:32
32
Hans Kam
Hoensbroek
27:36
33
Rob Janssen
Beek Lb
27:37
34
John Dikmans
Geleen
27:51
35
Frank Stollman
Brunssum
27:54
36
Jan Hermans
Oirsbeek
28:25
37
Theo Lemmens
Geleen
28:29
38
Ed Hoen
Oirsbeek
28:34
39
Mark van der Horst
Oirsbeek
28:34
40
Sander Schreurs
Achilles-Top
28:40
41
Rene Widdershoven
Puth
28:51
42
Ton Bus
AVON
29:24
43
François Lardinois
Unitas
29:44
44
Pascal Belleflame
Amstenrade
29:44
45
Richard Dassen
Geleen
29:54
46
Ongky Smit
Heerlen
30:04
47
Maurice Janssen
Heerlen
30:08
48
Ralph van Stokkum
Maastricht
30:12
49
Ad Wolters
Oirsbeek
30:21
50
Charles Coort
Oirsbeek
30:21
51
Jos Leentjens
Sittard
30:37
52
Guus Creusen
Unitas
31:16
53
Sjaak Veldman
Brunssum
31:21
54
Maurice Jessen
Unitas
31:30
55
Karel Mom
Amstenrade
31:33
56
Jan de Laat
De Grenslaupers
31:36
57
Ton Mauders
Guttecoven
31:39
58
Cees van der Oord
Ulestraten
32:08
59
Gerhard Heusinkveld
Sittard
32:25
60
Jan Pillaerds
Nuth
32:52
61
Maurice Toussaint
AVON
33:22
62
Harold Kleijnen
Meerssen
33:39
63
Jos smeets
De Grenslaupers
34:04
64
Levin de Koster
Oirsbeek
34:10
65
Hendrik Marwa
Spaubeek
34:14
66
Frans Nijsten
Limbricht
34:30
67
Roy Janssen
Born
34:46
68
Alwin Graat
Schimmert
34:47
69
Jos Wilhelm
Oirsbeek
34:51
70
Frans Dulfer
Oss
34:52
71
Danjo Wertz
Sittard
35:10
72
Jos Hegmen
Beek
37:22
73
Theo Kleiweg
Hoensbroek
37:35
74
Paul Kooij
Oirsbeek
38:42
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadja Weijenberg
Unitas
1:01:19
2
Loraine homminga
STB
1:06:14
3
Mirte Schmeetz
Achilles-Top
1:08:32
4
Anne Laumann
Thorn
1:09:04
5
Suzan Speetjens
Oirsbeek
1:13:11
6
Diana Petit
Ulestratren
1:15:48
7
Melitta Krasznai
Brunssum
1:16:22
8
Sibilla Eymael
Kerkrade
1:16:35
9
Ellis Burgers
Hoensbroek
1:16:39
10
Nicole Spaargaren
Unitas
1:19:15
11
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cui
1:19:47
12
Suzanne van Schijndel
Atletiek Maastricht
1:20:04
13
Clemie Duchateau
Atletiek Maastricht
1:20:51
14
Thea van Welt
Maasmechelen (BEL)
1:21:32
15
Myrthe Meex
Kanne (BEL)
1:21:32
16
Michelle van den Broek
Oirsbeek
1:21:59
17
Sandra Penders
Neerbeek
1:22:17
18
Lenie Jacobs
STB
1:22:31
19
Anjolie Deguelle
Heerlen
1:22:43
20
Chantal Kramer
Roermond
1:23:36
21
Claudia Steinbusch
STB
1:23:40
22
Sylvia Kuipers
De Grenslaupers
1:24:41
23
Bianca Lucas
Spaubeek
1:24:44
24
Floor Kengen
Beek Lb
1:25:10
25
Ilse de Vent
Delft
1:25:16
26
Christina Ruijzendaal
Amstenrade
1:26:18
27
Willeke Brouwers
Bunde
1:27:24
28
Irma huis in t veld
Sittard
1:30:19
29
Esther Lunter
Born
1:30:35
30
Mandy Veetman
Oirsbeek
1:30:42
31
Lea van Wersch
Maastricht
1:31:59
32
Sandra van Hooff
Sittard
1:32:08
33
Muis Mücher
Atletiek Maastricht
1:32:10
34
Michelle Kox
Echt
1:32:38
35
Susan Vervoordeldonk
Oss '78
1:33:49
36
Tanja Hermans
Born
1:33:56
37
Judith Lenaers
Weert
1:34:20
38
Rose-marie Jetten
1:34:39
39
Britt Mekel
Geleen
1:34:53
40
Ria van der Linden
Schinnen
1:35:10
41
Veroniek Gevers
Atletiek Maastricht
1:36:55
42
Anke Trafas
Oirsbeek
1:37:10
43
Sonja Kragten
Neerbeek
1:38:17
44
Saskia Doek-De Rooij
Weert
1:38:38
45
Verona Janssen
1:38:59
46
Marjo Timmermans-Bruek
AV Weert
1:39:07
47
Wietske Postma
Sweikhuizen
1:42:26
V55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lilo Hellenbrand
Gangelt (GER)
1:13:57
2
Bertie Peters
Urmond
1:21:09
3
Willemien Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:24:30
4
Wilma van Muijen
De Grenslaupers
1:37:01
5
Lizette Geelen
Susteren
1:49:27
MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bryan de Kraker
Sittard
53:24
2
Mahadi Abdiali
Stein
55:00
3
Gizachew Keny
Echt
55:02
4
Martijn Dekker
Geleen
55:13
5
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
57:03
6
Remco Snippe
Geleen
57:33
7
Patrick Helgers
Merkelbeek
57:45
8
Jean-Pierre Dieteren
Meerssen
1:00:07
9
Fons de Bie
Unitas
1:00:32
10
Bas Pierik
Aachen (GER)
1:01:11
11
Maurice Cleven
Nieuwstadt
1:01:20
12
Maurice Eberson
Roosteren
1:01:30
13
Rob Riksen
Nuth
1:01:51
14
Nick Bocken
Caesar
1:02:18
15
Joël Geurts
Sprint
1:02:22
16
Michael van Dijck
Bree (BEL)
1:02:30
17
Marin Dumsulin
Schinnen
1:02:36
18
Bas Utens
Maastricht
1:02:38
19
Erik Haakma
Heerlen
1:02:51
20
Luc van den Beuken
Amstenrade
1:03:15
21
Dennis Heemskerk
Schinveld
1:04:21
22
Vincent van Lieshout
Beek
1:04:31
23
Hugo Nijssen
Baarlo
1:04:33
24
Johan van den eertsegh
Venlo
1:04:33
25
Peter Verreussel
Susteren
1:04:41
26
Maurice Ruwette
Heerlen
1:04:42
27
Paul Steskens
Susteren
1:04:46
28
Hans Martens
Elsloo
1:04:58
29
Bart Mennink
Susteren
1:04:59
30
Ralph Jacobs
Elsloo
1:05:07
31
Leon Dodemont
Landgraaf
1:05:07
32
John Cantelberg
Schinnen
1:05:07
33
Dolf Gregoire
Unitas
1:05:07
34
Ger Cruts
Beek
1:05:08
35
Chris Jansen
Limbricht
1:05:15
36
Ceriel Huijnen
Schinveld
1:05:16
37
Marcel Huveneers
Unitas
1:05:25
38
Raymond Feron
Beek
1:06:14
39
Marco Zinken
Heerlen
1:06:16
40
Sebas Poublon
Amsterdam
1:06:30
41
Cor Bos
Geleen
1:06:35
42
Walter ten Boske
Sittard
1:06:57
43
Frans Hool
Merkelbeek
1:07:03
44
Robin Kessels
Sittard
1:07:16
45
Maurice Quaedvlieg
Heerlen
1:07:26
46
Jos Muijen
Kerkrade
1:07:39
47
Tom Niekamp
Amsterdam
1:08:06
48
Richard Voorter
Born
1:08:06
49
Henk Kuijpers
Bingelrade
1:08:08
50
Bert Rietrae
Amstenrade
1:08:12
51
John van Eys
Nuth
1:08:38
52
Bart Kerkhof
Doenrade
1:08:45
53
Maurice Paulussen
Catsop
1:09:16
54
Armand Denis
Sittard
1:09:34
55
Guy Schrooten
Geleen
1:09:35
56
Gregor Notten
Elsloo
1:09:47
57
Jos Hanssen
Schinveld
1:09:56
58
Ralph Dolmans
Brunssum
1:10:06
59
Lars Senden
Voerendaal
1:10:07
60
Denis Pfeifer
gangelt (GER)
1:10:13
61
Ivo Hanssen
Stramproy
1:10:15
62
Dirk Isaac
Aachen (GER)
1:10:23
63
Harry Kamphuis
Achilles-Top
1:10:33
64
Dave Houben
Zoetermeer
1:10:39
65
Charles van Hooff
Sittard
1:10:51
66
Hendrik Spijker
Unitas
1:10:57
67
Johan Jorissen
Maastricht
1:11:05
68
Peter Bus
Heerd
1:11:26
69
Martijn Vranken
Maasmechelen (BEL)
1:11:34
70
Ger Zeegers
Ulestraten
1:11:41
71
Rene Theunissen
Brunssum
1:12:06
72
Simon van der Zon
's-Hertogenbosch
1:12:07
73
Ralph Soons
Munstergeleen
1:12:09
74
Lennard Vandewall
Unitas
1:12:27
75
Michael Berkers
Heerlen
1:12:42
76
Paolo Frenda
Heusden (BEL)
1:12:48
77
Wim Stekens
Ulestraten
1:12:57
78
Rene van de Zijde
Oirsbeek
1:13:02
79
Enrico Toffoli
Sittard
1:13:13
80
Nico Weijts
Heerlen
1:13:26
81
Maurice Peters
Elsloo
1:14:01
82
Leo Quaedflieg
STB
1:14:06
83
Jürgen Schroll
Elsloo
1:14:20
84
Wim Smeets
Echt
1:14:22
85
John Vreuls
Achilles-Top
1:14:36
86
Ronald Hoogeboom
STB
1:14:39
87
Frank Nijholt
Simpelveld
1:14:41
88
Rene homminga
STB
1:14:41
89
Kosrat Dauwed
Achilles-Top
1:14:46
90
Roger Cals
Sittard
1:14:50
91
Guido Roszkamp
Waldfeucht (GER)
1:14:51
92
Paul Eymael
Kerkrade
1:14:55
93
Charles Schaap
Wijnandsrade
1:14:57
94
Jan van de worp
Sittard
1:15:01
95
Paul Jacobs
STB
1:15:07
96
Matthi Rietrae
Beuningen Gld
1:15:33
97
Luc Speck
AVON
1:15:39
98
Tim van den Berg
Maastricht
1:15:45
99
Erik Jeurissen
Süsterseel (GER)
1:15:49
100
Michiel Thielens
Oirsbeek
1:15:54
101
Michael Ahrens
AVON
1:16:00
102
Erwin Kerstges
Geleen
1:16:04
103
Jos van der Vorst
AV Weert
1:16:05
104
Rob-Jan Venhuizen
Unitas
1:16:14
105
Hubert Daniels
Sittard
1:16:15
106
Peter van lierop
AV Weert
1:16:20
107
Harvey Salden
Maastricht
1:16:25
108
Heinz Penners
Amstenrade
1:16:25
109
Roger Kierkels
Munstergeleen
1:16:28
110
Willem Speltman
Brunssum
1:16:34
111
Peter van Buggenum
Heerlen
1:16:53
112
Wim Dohmen
Sittard
1:16:54
113
Rob Bisscheroux
Utrecht
1:17:04
114
Norbert Mimpen
Helmond
1:17:09
115
René Solberg
Spaubeek
1:17:21
116
Kris Wiktorowicz
Sittard
1:17:31
117
Marcel van Aggel
Weert
1:17:37
118
Marc Ubaghs
Munstergeleen
1:17:45
119
Hans Zantman
Jirnsum
1:18:06
120
Wim Hacking
Caesar
1:18:21
121
Léon Fransen
Geleen
1:18:29
122
Colan van der Neut
Achilles-Top
1:18:36
123
Guus Cals
Utrecht
1:18:38
124
Bart Nelemans
Spaubeek
1:18:43
125
Vincent Bos
Oirsbeek
1:18:45
126
Mikel Noblesse
Heerlen
1:18:50
127
Edwin Ubachs
Puth
1:18:56
128
Marco Duckers
Dutch Runners
1:18:57
129
Mark Mekel
Amsterdam
1:19:08
130
Igor van Hoesel
Sittard
1:19:18
131
René van den Bosch
Munstergeleen
1:19:24
132
Jochem Lahaije
Bunde
1:19:44
133
Danny Jongen
Bunde
1:19:47
134
Edwin Daamen
Born
1:19:53
135
Leon Heuts
Sittard
1:20:31
136
Theo Schroijen
Bocholtz
1:20:52
137
Marcel Geelen
Susteren
1:20:54
138
Pieter Roberts
Amstenrade
1:20:56
139
Jordy Redding
Schinnen
1:20:58
140
Ray Steijvers
Neerbeek
1:21:02
141
Raymond Offermans
Dutch Runners
1:21:13
142
Hub Houben
Heerlen
1:21:20
143
Leon Freens
Elsloo Lb
1:21:23
144
Eric van Theemsche
Eygelshoven
1:21:37
145
John Wolfs
Atletiek Maastricht
1:21:49
146
Raymond Bergmans
Atletiek Maastricht
1:21:50
147
Ed Immerzeel
Geleen
1:21:59
148
Michael Boer
Puth
1:22:08
149
Henk Vogels
Sittard
1:22:18
150
Raymond Rutten
Elsloo
1:22:39
151
Sven Coonen
Tuddern (GER)
1:23:07
152
André Nijboer
Amstenrade
1:23:08
153
Bert Vanthoor
Eygelshoven
1:23:19
154
Marc van Elven
Roermond
1:23:31
155
Michael Danker
Brunssum
1:23:35
156
Cor van Haaren
STB
1:23:40
157
John van Puijvelde
AVON
1:23:41
158
Arnold de Jonge
AVON
1:23:48
159
Huub Grein
Roermond
1:23:53
160
Alois Pilich
Landgraaf
1:24:11
161
Patrick Houben
Dutch Runners
1:24:14
162
Frank Bausch
Nieuwstadt
1:24:15
163
Otto Hermans
Schinnen
1:24:15
164
Tom vd Berg
Schinnen
1:25:00
165
Ivo Keijdener
Kerkrade
1:25:05
166
Bart Schollissen
Schinnen
1:25:31
167
Mike Furness
Amstenrade
1:26:04
168
Leo Kanters
Caesar
1:26:08
169
Ron Goessens
Schinnen
1:26:08
170
Rpy Proost
Puth
1:26:08
171
Marc Verhooren
Doenrade
1:26:13
172
Danny Ruijzendaal
Amstenrade
1:26:18
173
Robert Plum
Geilenkirchen (GER)
1:26:19
174
Herman Bruns
Sittard
1:26:20
175
Erick Geelen
Geleen
1:26:21
176
Steven v/d Elzen
Amstenrade
1:26:24
177
Piet Valkier
Sittard
1:26:32
178
Guido Kempen
Bunde
1:26:48
179
Ramond Meulenbeek
Geleen
1:26:51
180
Ruud van Lent
Geleen
1:26:51
181
Hans Wilbruk
Doenrade
1:26:58
182
Frank van Erve
Kerkrade
1:27:36
183
Paul Bergmans
Schinnen
1:27:56
184
Peter Vallinga
Oirsbeek
1:28:19
185
Harry Blom
Margraten
1:28:38
186
Roy Aussems
Hoensbroek
1:28:40
187
Jos Kegser
Unitas
1:28:52
188
Rogier van Staveren
Den Haag
1:29:00
189
Oeds-willem Miedema
Amersfoort
1:29:00
190
Paul Prevos
Doenrade
1:29:19
191
Bert Janssen
Munstergeleen
1:29:39
192
Ton Coenen
Bunde
1:29:39
193
Danny Penders
Puth
1:29:39
194
Roger Janssen
Puth
1:29:40
195
Erik Wolters
Oirsbeek
1:30:08
196
Rob Antes
Rotterdam
1:30:36
197
Ramon Hensels
Geleen
1:30:41
198
Patrick Wasserman
Nuth
1:30:41
199
Thijs Corstjens
Oirsbek
1:31:24
200
Johan Mak
Voerendaal
1:32:06
201
Max Hochstenbach
Maastricht
1:32:10
202
Brian van den Elzen
Oirsbeek
1:32:20
203
Roger Brands
Heerlen
1:32:43
204
Paul Daudeij
Brunssum
1:35:38
205
Rob Huyten
Sittard
1:36:32
206
Jozef Zwart
Caesar
1:37:35
M35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Heiligers
Beek
56:23
M55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Krist
STB
1:01:36
2
Wil Pepe;s
Elsloo
1:05:07
3
Henny Geelen
Susteren
1:05:08
4
Joep Drent
Atletiek Maastricht
1:08:34
5
Jeff Thiele
Stein
1:09:18
6
Rudie Scholten
AVON
1:12:16
7
Hans Meijer
Achilles-Top
1:12:54
8
Jan Muijrers
Achilles-Top
1:12:57
9
Harrie Alberti
Sittard
1:13:15
10
Frans Pustjens
Beek
1:13:19
11
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:13:22
12
Ronald Balter
Hoensbroek
1:14:29
13
Hay Halmans
Munstergeleen
1:15:59
14
Wiel Deguelle
Heerlen
1:16:15
15
Ruud Mullenders
Elsloo
1:16:22
16
Huub Göbbels
Atletiek Maastricht
1:16:24
17
Jean Hermans
Lanaken (BEL)
1:17:22
18
Carel Kammerer
Hoensbroek
1:17:28
19
Leo Wenmeckers
Obbicht
1:17:37
20
Noël Roumans
Maasmechelen (BEL)
1:17:50
21
Laurens Timmermans
AV Weert
1:18:56
22
Hub Heynen
Echt
1:19:13
23
Jan Rusman
Oirsbeek
1:19:37
24
Peter Mevissen
Brunssum
1:19:51
25
Charles Vincentie
Stein Lb
1:20:01
26
Leo Soffers
Amstenrade
1:20:38
27
Leon Schepers
Sittard
1:21:07
28
Bert Moersbeek
Sittard
1:21:41
29
Peter van den Bergh
Born
1:21:55
30
Jan Roberts
Amstenrade
1:21:55
31
Hein Bodelier
Landgraaf
1:21:57
32
Andre Roumen
STB
1:22:12
33
Jack Cleutjens
Oirsbeek
1:22:24
34
Johan Visschers
Elsloo Lb
1:23:16
35
Sjaak Dehing
Sittard
1:23:46
36
Fred Lemmens
Hoensbrak
1:23:59
37
Mathieu Simons
AVON
1:24:11
38
Ger Nieskens
Herten
1:24:24
39
Hans Gijsbers
Deurne
1:24:37
40
Chrit Peters
Unitas
1:25:29
41
Jaap Houkes
Brunssum
1:25:47
42
Pieter Zeijen
Caesar
1:25:58
43
Wil Moonen
Brunssum
1:26:10
44
Frans Verhoeve
Sittard
1:26:42
45
Michel Hoeken
De Grenslaupers
1:27:04
46
Nico Hermans
Sittard
1:27:56
47
Bierstekers Ad
Brunssum
1:28:06
48
Wil Schaekers
Oirsbeek
1:28:11
49
Ger Putters
Nieuwstadt
1:28:40
50
Eugène Habets
Oirsbeek
1:28:42
51
Hans van Dooren
De Grenslaupers
1:29:33
52
Wiel Thielens
Oirsbeek
1:29:55
53
Peter Brugmans
Heerlen
1:30:01
54
Math Pantus
Brunssum
1:31:40
55
Nico Bos
Unitas
1:31:55
56
Henk Hoebergen
Nederweert
1:32:08
57
Sjef Geelen
Puth
1:34:19
58
Aloys Klus
STAP
1:34:20
59
Danny Thiele
Maastricht
1:34:25
60
Ton hoop
Munstergeleen
1:34:29
61
Harry Zuidervaart
Unitas
1:34:29
62
Wiel Volders
Oirsbeek
1:35:22
63
Henk Weening
Limbricht
1:36:27
64
Henny Offermanns
De Grenslaupers
1:37:01
65
Martin Strijbos
De Grenslaupers
1:38:02
V35, CROSS SKATEN -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja Kleinveld
Gemonde
56:51
2
Martina Krug
Badwildungen (GER)
1:02:48
3
Sylce Heiber
Kamen (GER)
1:07:16
4
Gabrielle Magis
Vaux (BEL)
1:16:21
V55, CROSS SKATEN -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke van der Donk
Heeswijk-Dinther
1:06:39
MSEN, CROSS SKATEN -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Slotegraaf
Assen
1:05:15
M35, CROSS SKATEN -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steffen Kahl
Wuppertal (GER)
27:56
2
Oliver Borgs
mònchengladbach (GER
52:40
3
Edward Jacobs
Wageningen
53:52
4
Robert Wendler
Doenrade
54:08
5
Mart-Jan Schelhaas
Veenendaal
55:29
6
Bruno van Volsen
Mortsel (BEL)
55:37
7
Peter Aarden
Oosterhout
55:48
8
Matthias Scherg
Hamnikeln (GER)
58:23
9
Jurgen Onland
Deventer
1:01:05
10
Ruud Maas
Eijsden
1:01:17
11
Cornelius Jorg
Dortmund (GER)
1:07:16
M55, CROSS SKATEN -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henkie Raaijmakers
Amstenrade
29:33
2
Guido Bax
Geel (BEL)
55:37
3
John Meys
Geldrop
56:11
4
Ruud in 't Veld
Zevenbergen
57:05
5
Vermeulen Wim
Berg en Terblijt
1:17:20
6
Jules Brandts
Maastricht
1:20:50
www.uitslagen.nl
27-04-2014 09:21