Uitslagenlijst Beiler Koningsloop
Beilen - Zaterdag 26 april 2014
V-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lisa ten Kate
CBS Prinses Beatrix
4:12
3
Lotte Matthijssen
OBS GA de Ridder
4:15
4
Laura Sikkenga
CBS De Wegwijzer
4:39
5
Marit Kuik
CBS Prinses Beatrix
5:32
6
Lieke Zemering
OBS GA de Ridder
5:44
7
Mandy Steen
CBS Prinses Beatrix
5:55
8
Leanne Kuik
CBS Prinses Beatrix
5:56
9
Iris Oostra
OBS Harm Smeenge
5:57
10
Maud Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
7:06
11
Mara Lammerts v Bueren
Westerbork
7:45
J-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Christian Braam
OBS Harm Smeenge
3:44
5
Daan Meijering
OBS GA de Ridder
3:52
6
Roy van Ittersum
OBS GA de Ridder
4:04
7
Lorenz Lindemulder
OBS GA de Ridder
4:11
9
Daan Jager
OBS GA de Ridder
4:23
10
Daan Bruins
OBS GA de Ridder
4:26
11
Shane Oostra
OBS Harm Smeenge
4:55
13
Maurits van Zon
OBS GA de Ridder
5:31
14
Joris ten Kate
CBS Prinses Beatrix
5:37
15
Stijn Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
7:58
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Rishani Nagalingam
CBS De Schutkampen
5:44
6
Ellen de Boer
OBS GA de Ridder
5:55
8
Reneé Wever
OBS Harm Smeenge
6:02
9
Silvana Jager
OBS GA de Ridder
6:14
10
Hannah Gritter
OBS GA de Ridder
6:20
12
Jeske Nordholt
OBS GA de Ridder
6:32
15
Mieke Sikkenga
CBS De Wegwijzer
7:20
16
Roos Bijlsma
OBS Harm Smeenge
7:22
J8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nick Matthijssen
OBS GA de Ridder
5:17
6
Thomas van Zon
OBS GA de Ridder
5:21
8
Brent Paasman
OBS De Bosvlinder
5:39
9
Jelmer Rensing
OBS De Zuiderenk
5:45
10
Giel Kerssies
CBS De Eshorst
5:50
12
Mark Zemering
OBS GA de Ridder
6:07
13
Wesley Lunenborg
Hoogeveen
6:13
14
Olivier van Zon
OBS GA de Ridder
6:23
16
Gijs Nordholt
OBS GA de Ridder
6:27
17
Lars Oldenbeuiving
CBS Prinses Beatrix
6:33
18
Sander Schreur
OBS De Bosvlinder
6:44
19
Fabian Stobbe
OBS Harm Smeenge
7:08
V1113, JEUGDLOOP 1350M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Colet de Ruiter
CBS De Wingerd
5:13
6
Liset Haveman
OBS Harm Smeenge
5:43
8
Sascha Steen
CBS Prinses Beatrix
6:17
9
Sarmia Nagalingam
CBS De Schutkampen
6:17
10
Rachel van Ittersum
OBS GA de Ridder
6:41
J1113, JEUGDLOOP 1350M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
4:46
3
Julian Jager
OBS GA de Ridder
4:53
5
Mark Wanders
OBS Harm Smeenge
5:11
6
Boris de Vries
CBS De Wegwijzer
5:19
10
Dennis Lunenborg
Hoogeveen
6:22
11
Wyttse-Jan van der Koo
Burgum
8:15
V-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marieke van den Brink
Haren Gn
10:34
J-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Melvin Lunenborg
Hoogeveen
11:20
10
Aron Lammerts v Bueren
Westerbork
13:33
V SEN, KON. LOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
16:38
5
Joelle de Ruiter
Bovensmilde
20:11
6
Antien van der Vegt
HAC '63
20:20
19
Margriet Krikken
Hoogeveen
26:47
26
Marleen de Groot
Loopgroep Beilen
30:00
V 40, KON. LOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Laura Batterink
Westerbork
20:36
5
Geke van den Heuvel
Loopgroep Beilen
23:15
8
Wytske van der Kooi
Burgum
25:42
9
Ella van den Berg
LSV Invictus
25:44
11
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
26:22
16
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
29:06
17
Anne-Jet de Jonge-Krui
Hoogeveen
29:08
20
Marja van Stein
Hoogersmilde
29:38
23
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
31:45
25
Harriet Drenthen
Loopgroep Beilen
34:31
M SEN, KON. LOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Alfons Batterink
Hollandscheveld
17:56
8
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
18:00
16
Stan de Groot
Loopgroep Beilen
20:38
25
Jasper Wortelboer
Westerbork
23:47
M 40, KON. LOOP 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
19:18
7
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
19:46
8
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
19:48
10
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
20:02
11
Bert de Ruiter
Bovensmilde
20:16
20
Johnny Stoppels
Fivelstreek
21:41
23
Jack van Rozen
LSV Invictus
23:31
33
Alexander de Jong
Hoogeveen
26:52
V SEN, KON. LOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Thessa de Ruiter
Groningen
53:11
V 40, KON. LOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Marry Nederhoed-Heppin
Loopgroep Beilen
49:17
6
Adrie Hartholt
LSV Invictus
49:35
7
Jacqueline t Brummelhu
HAC '63
50:00
9
Rika Hoekstra
LSV Invictus
50:40
12
Jolanda de Melker-Oost
Loopgroep Beilen
52:51
13
Esther Kerssies
Loopgroep Beilen
53:31
15
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
55:03
16
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
1:00:53
M SEN, KON. LOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Frank Smid
Runners Stadskanaal
35:47
10
Martien Wubs
Runners Stadskanaal
38:05
14
Leroy Schnieders
Stadskanaal
42:53
15
Jeroen-Pieter van der
Hoogeveen
45:32
16
Casper van Luijk
Hoogezand
45:40
M 40, KON. LOOP 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
34:06
2
Arjen Driessen
Sint Jansklooster
34:34
3
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
35:19
6
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
39:18
7
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
39:40
8
Cor Schnieders
Stadskanaal
40:02
10
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
40:07
12
Jacco ten Zijthoff
HAC '63
40:57
14
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
41:45
15
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
41:53
16
René Lammerts v Bueren
Westerbork
42:32
20
Martin Speelman
Westerbork
42:44
21
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
43:01
22
Rolf Gritter
Loopgroep Beilen
43:08
23
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
43:34
25
Hendrikus Doorten
Westerbork
43:39
29
Pieter de Jong
Oosterwolde Fr
45:37
30
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
46:17
31
Gerrie Bijl
Runners Stadskanaal
46:44
32
Klaas Haveman
Loopgroep Beilen
46:54
33
Harmen Gelling
Groningen Atletiek
47:01
34
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
47:08
38
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
49:00
43
Jan Gritter
Loopgroep Beilen
49:58
Gem Midden-Drenthe, NAM, Univé Midden-Drenthe,
Oosting Makelaars, Inducon, Lasbedrijf HGB,
Jumbo Mulder, Bloemenpalet, AH Beilen, vd Windt,
Fysio Centrum Beilen, Run2Day Hoogeveen.
Uitslagen.nl
28-04-2014 22:41