Uitslagenlijst 4e AVW Wierholt zomeravondloopje 2014

Wieringerwerf - Woensdag 2 juli 2014

JONG, 1 ENG MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Oers
Wieringermeer
8:09
2
Bo de Vries
Wieringermeer
8:11
3
Derk Lebbink
Wieringermeer
8:45
MEISJ, 1 ENG MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chiméne Ooms
Wieringermeer
9:24
2
Nikita Ooms
Wieringermeer
9:52
3
Lizz de Vries
Wieringermeer
10:49
H 3, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Iliohan
Wieringermeer
14:27
D 3, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaimy Meyer
Wieringermeer
16:47
2
Marit Lebbink
Wieringermeer
17:51
H 4, 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald van Etten
Wieringermeer
17:10
2
Coen van der Geest
Wieringermeer
19:13
3
Michiel Ooms
Wieringerwerf
20:14
4
Teun Rooks
Wieringermeer
26:00
D 4, 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elles Wagenaar-Van Dor
Wieringermeer
20:42
2
Wendy Sanders
Wieringermeer
21:58
3
Maria Meijerink
Wieringermeer
24:45
4
Linda Tromp
Wieringermeer
24:46
5
Monique Ooms Abbekerk
Wieringerwerf
24:59
6
Danielle Stoffer - Roe
Wieringermeer
25:00
7
Kirsten Francis
28:54
8
Romay Bok
Wieringerwerf
30:54
9
AQnnemiek Wiersma
31:31
H 6, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Post
Wieringermeer
27:35
2
Dick Meyer
Wieringermeer
32:13
3
Rowan Lebbink
Wieringerwerf
35:17
4
Nico Zeinstra
Slootdorp
35:19
5
Hans Appel
Loopgroep Hoorn
55:04
6
Pieter Buijsman
55:05
D 6, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nel Zuidhof
Middenmeer
33:37
H 8, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond Swart
34:03
2
Kevin de Bruin
Slootdorp
40:22
3
Albert Bobeldijk
40:26
4
Herman Hommen
Wieringermeer
42:48
5
Johan Brandhof
43:01
6
Gerard Beerepoot
43:11
7
Peter Miltenburg
Wieringermeer
43:55
8
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
44:42
9
lion Bok
Wieringerwerf
45:31
10
Raymond Spekking
45:57
11
Dave van Zijl
46:19
12
Theo van Vliet
Loopgroep Hoorn
46:36
13
Hans Folkers
Wieringermeer
47:21
14
Jan van Oers
Wieringerwerf
47:38
15
Jasper Rooks
Wieringerwer
48:05
16
Johan Bok
Wieringermeer
48:06
17
Jaap Wit
Hera
52:28
18
Gijs Honing
1:04:15
19
Fred Goveia
Wormer
1:04:16
D 8, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen van den Elsen
45:19
2
Christel Brandhoff
45:50
3
Anneke Peterson
Friesland
52:27
4
judith Quax
58:01
D 12, 12 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja van Zeelt
Wormerveer
1:07:32
Volgende loop 1e woensdagavond augustus start 19.30 uur
Uitslagen.nl
03-07-2014 19:26