| | | | | Uitslagenlijst STAPloop
Brunssum - Zaterdag 27 september 2014
MJGDL, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VJGDL, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MGL, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antonie Kirpenstein
Catharinaschool
28:12
VGL, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annika Janssen
Catharinaschool
20:19
2
Esther Irik
Catharinaschool
29:42
MJLSA, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VJLSA, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJLSB, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Wouter Beurskens
Trevianum
14:24
21
Douwe van Gelderen
onbekend
19:28
VJLSB, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
38
Georgina Waart van der
A2d
23:43
MTRJA, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon van der Schaft
STAP BRUNSSUM
18:59
VTRJA, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MTRJB, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit van der Raadt
STAP BRUNSSUM
17:04
2
Jannick Smeets
Parelloop Runners
21:41
VTRJB, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Cathelijne Kam
Parellooprunners
22:29
M20, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Herve Mbongo
Team Aachener Engel
21:15
M30, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Holger Lengersdorf
LG Ameln-Linnich (GE
19:48
M35, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Achim Tholen
Gangelt Plani Geilen
18:44
2
Robert Thönnissen
VfR Unterbruch LG (G
19:59
3
Patrick Kahnert
Inden (GER)
20:46
5
Michael Gerstackes
Ubach Palenberg (GER
24:57
M40, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Maubach
Heinsberg (GER)
21:36
5
Friedbert Kirsch
VfR Unterbruch LG (G
32:18
M45, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Hartmut
DJKJS Herzogenraht (
18:50
2
Theo van Puijvelde
AV Untas
19:31
4
Frank Schmidt
Team Aachener Engel
22:54
5
Bellussie Flaviano
Heerlen
23:42
6
Günter Leinders
VfR Unterbruch LG (G
24:33
9
Lucien Vievermanns
Brunssum
30:29
M50, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kurt - Koll
Simmerath (GER)
20:57
3
Gerd Kremer
Herzogenrath (GER)
23:39
6
Erwin Schuchmann
Bergheim (GER)
25:43
7
Andreas Duda
Mönchengladbach (GER
26:12
M55, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ger Arnoldussen
Amstenrade
21:45
2
Artur Kreus
Stolberg (GER)
23:06
4
Kurt Schröder
Geilenkirchen (GER)
25:15
5
Hans Schäfer
Simmerath (GER)
27:43
6
Bernd Dohlen
Geilenkirchen (GER)
28:00
M60, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Kempen
Achilles-Top
22:35
2
Norbert Hanf
Stolberg (GER)
28:01
M65, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans-Jakob Bendlage
Nettetal (GER)
23:49
2
Jürgen Freymuth
Berndorf (GER)
26:40
4
Ormanns Bernhard
Heinsberg (GER)
28:10
6
Valentin Bündgens
Aachen (GER)
30:07
M70, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Günter Pütz
DLC Aachen (GER)
33:35
V20, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V30, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Kennerknecht
Hückelhoven (GER)
26:14
2
Tessa Arnoldussen
OIrsbeek
26:30
3
Annika Hoischen
SC Komet Steckenborn
29:53
V35, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cordula Bendlage
Nettetal (GER)
25:15
2
Debbie van Engeland
Brunssum
25:48
3
Carola Baburek
Achilles TOP
25:52
V40, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Fuchs
Erkelenz (GER)
21:44
2
Claudia Polis
Roetgen (GER)
26:45
3
Jaqueline Fuchs
Simmerath (GER)
28:31
4
Bianca Schoeters-Sluis
Achilles-Top
29:38
V45, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susann Cygon
Heinsberg (GER)
24:54
3
Miranda Vroemen
Bingelrade
32:30
V50, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V55, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlene Kleypaß
TV Huchem-Stammeln (
27:45
V60, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Schuchmann
Bergheim (GER)
30:22
V70, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M20, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Agten
Vabco Mol (BEL)
34:16
M30, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Schmitz
SC Komet Steckenborn
41:34
3
Holger Lengersdorf
LG Ameln-Linnich (GE
43:03
M35, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Achim Tholen
Gangelt Plani Geilen
35:07
3
Dirk Jeunissen
Wassenberg (GER)
52:32
4
Michael Gerstacker
Ubach Palenberg (GER
55:34
M40, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Rousseau
Loperscompany Maastr
35:18
2
DavidJohn Williams
PTSV Aachen (GER)
45:10
4
Guido Beckers
Gangelt (GER)
52:00
7
Martijn Houkes
Sittard Meuffels adv
55:03
8
Friedbert Kirsch
VfR Unterbruch LG (G
1:05:02
M45, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Quaedvlieg
Heerlen
41:14
6
Frank Schmidt
Team Aachener Engel
51:11
8
Patriek van der Sluijs
Born
57:04
9
Rainer Vondenhoff
Roetgen / Rott (GER)
1:00:29
10
Günter Leinders
VfR Unterbruch LG (G
1:03:51
M50, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marc Heusschen
AV Maasrunners
44:59
5
Udo Krieger
Eschweiler (GER)
52:32
11
Andreas Duda
Mönchengladbach (GER
1:00:10
M55, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Hans de Jongh
Atletiek Maastricht
50:30
5
Harald Schumacher
WOF Aachen (GER)
51:10
7
Willy Berendsen
IJsselmuiden
52:51
9
Kurt Schröder
Geilenkirchen (GER)
56:29
M60, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernd Hensgens
Würselen (GER)
51:42
M65, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ormanns Bernhard
Heinsberg (GER)
57:35
2
Jürgen Freymuth
Berndorf (GER)
1:05:26
3
Rolf Bertram
Baesweiler (GER)
1:05:57
V20, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Schouten
Vabco Mol (BEL)
40:49
2
Martina Görlich
Hückelhoven (GER)
46:25
V30, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Offerman
DJK Herzogenrath (GE
41:47
3
Petra Bertram
Baesweiler (GER)
56:19
4
Nadine Schroders
Waldfeucht (GER)
1:01:05
5
Nicole Kennerknecht
Hückelhoven (GER)
1:05:02
V35, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Simone Karl
Roetgen / Rott (GER)
1:08:43
V40, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Fuchs
Erkelenz (GER)
46:46
2
Lisbeth Evers
Atletiek Maastricht
47:46
3
Claudia Polis
Roetgen (GER)
1:00:33
4
Sabine Plummen v. Lier
Stein Lb
1:04:32
5
Dajana Gemheden
Gangelt (GER)
1:05:47
V45, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gisela Casanas
Aachen (GER)
53:20
2
Susann Cygon
Heinsberg (GER)
1:03:50
V50, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Karin Pauly-Heinrichs
Heinsberg (GER)
57:23
V55, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Hillebrand
Aachen (GER)
47:11
2
Beate Königs
Heinsberg (GER)
1:14:30
V65, HOOFDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
57:57
2
Bertram Maria
Baesweiler (GER)
1:04:47
TEAM, TEAMESTAFETTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Bingelder Boys 2003
Bingelrade
59:18
Uitslagen.nl
28-09-2014 15:39