Uitslagenlijst Eemsmondloop Uithuizermeeden

Uithuizermeeden - Zaterdag 4 oktober 2014

H10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dries Ameling
Stedum
34:26
34:24
2
Jetze Genee
Makkum
36:26
36:25
3
Piet Wiersma
Wildervank
37:05
37:03
4
Gerard Vos
Appingedam
37:10
37:08
5
Jochem Slijkhuis
Groningen
37:15
37:12
6
Jasha Norder
Groningen
38:21
38:20
7
Ricardo Damminga
Baflo
38:33
38:30
8
Remco Oost
Kantens
39:32
39:31
9
Wesley Danes
Groningen
40:20
40:16
10
Jesper Bergsma
Uithuizermeeden
43:28
43:24
11
Andreas van der Veen
Baflo
43:43
43:39
12
Ronald Meier
Groningen
44:10
44:05
13
Eric Swijghuizen
Spijk
44:12
44:11
14
Dennis van der Wal
Roden
44:34
44:12
15
Bas Koopman
Bedum
44:44
44:35
16
Ferdie Witvoet
Groningen
45:30
45:28
17
Martijn Meier
Appingedam
46:05
46:00
18
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
46:21
46:15
19
Robert Santema
Warfstermolen
48:06
47:54
20
Mark Schoonveld
Appingedam
48:28
48:14
21
Robert Ytsma
Spijk
48:40
48:37
22
Robert Werkman
Uithuizen
49:44
49:23
23
N. Woltman
Eenrum
49:52
49:38
24
Roy Hefting
Uithuizermeeden
50:10
50:00
25
Stefan van der Wal
Appingedam
51:22
51:11
26
Hein Kooi
Westernieland
54:49
54:38
27
Arnoud Rop
Enschede
55:19
54:51
28
K.J. Zijlstra
Bedum
55:27
55:14
29
Jeroen de Winter
Oosternieland
57:03
56:45
30
Aldo Vos
Winsum
59:09
58:58
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:06
39:04
2
Mark Spruit
Groningen
39:34
39:32
3
Frank Marks
Groningen
39:46
39:43
4
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
39:49
39:45
5
Frank Berghuis
Groningen
40:49
40:44
6
Garco v.d. Berg
Uithuizen
40:51
40:47
7
Wietze de Vries
Appingedam
41:33
41:31
8
Pieter Jan Kooi
Loppersum
41:45
41:43
9
Aris Pestman
Spijk
42:15
42:13
10
Arjen Kwint
Loppersum
42:18
42:14
11
Marinus Janssen
Uithuizermeeden
43:10
43:05
12
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
43:35
43:31
13
Eric Helmantel
Eelde
44:00
43:57
14
Gert ter Haar
Groningen
44:30
44:21
15
Adem Karaaslan
Uithuizen
44:31
44:22
16
Eduard Heine
Groningen
47:02
46:56
17
Robert van der Ende
Assen
47:39
47:29
18
Dick Pluim
Groningen
48:23
48:17
19
René van der Wal
Uithuizen
49:21
49:14
20
Jurgen Stiekema
Uithuizen
51:11
51:02
21
Izzet Bom
Groningen
51:31
51:22
22
Rene Rijploeg
Uithuizermeeden
52:52
52:41
23
Hans Veenhuis
Appingedam
53:38
53:23
24
J.P. Rop
Zwolle
55:22
54:54
25
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
59:12
58:48
26
Nanco Dijk
Uithuizermeeden
59:46
59:19
27
Richard van der Werff
Usquert
59:55
59:32
28
Jouke de Vries
Delfzijl
1:06:08
1:05:58
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert van der Ziel
Berlikum
36:31
36:29
2
Naanko Drent
Heiligerlee
37:34
37:33
3
Carel Opten
Assen
39:00
38:59
4
Kees Groenendijk
Haren
39:45
39:43
5
Maarten Hoeksema
Groningen
41:32
41:30
6
Peter Hoving
Kantens
42:23
42:18
7
Peter de Boer
Groningen
43:08
43:05
8
Jan Vos
Uithuizen
44:22
44:17
9
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
45:07
45:01
10
Bobby Broersma
Groningen
45:42
45:39
11
Eeuwe Schot
Groningen
45:44
45:40
12
John Walker
Uithuizen
45:53
45:48
13
Henk Kamstra
Winsum
46:18
46:18
14
Henk Smit
Groningen
46:49
46:47
15
Roelof Roffel
Bedum
47:07
47:06
16
Martieu Wienke
Sauwerd
47:08
47:00
17
Stoffer Havinga
Thesinge
48:15
48:01
18
Albert Hazenberg
Loppersum
48:49
48:42
19
Wouter Meerman
Ten Boer
49:55
49:44
20
Bert Holsteijn
Uithuizen
50:09
50:01
21
D.J. Roelfsema
Delfzijl
50:54
50:29
22
Henk Balkema
Uithuizen
51:34
51:25
23
Johan Koster
Bedum
52:07
51:33
24
Joost Kerkhoff
Loppersum
53:02
52:43
25
Bram Noordhuis
Appingedam
55:10
55:07
26
Johan Betsema
Ten Boer
55:50
55:17
27
Dirk Franssens
Saaksum
56:09
55:55
28
Wouter Wieringa
Westernieland
58:01
57:42
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Krans
Delfzijl
42:33
42:31
2
Albert Zijlstra
Elsloo
43:05
43:01
3
Dirk Heun
Appingedam
46:53
46:47
4
Henk Schuitema
Zuidwolde
47:47
47:42
5
Jan Berends
Einighausen
48:36
48:30
6
Ger van Dam
Adorp
49:41
49:33
7
Thomas Pruim
Adorp
49:47
49:36
8
Sebe Klevering
Spijk
49:55
49:53
9
Nico Vierkant
Bedum
50:10
49:59
10
Jan Adema
Groningen
50:35
50:28
11
Piet Kerstholt
Groningen
51:51
51:43
12
T. Kroeze
Appingedam
52:20
52:12
13
Henk van Til
Aduard
52:28
52:17
14
Jan Helmantel
Ten Boer
53:11
52:52
15
Jan Langeland
Zuidlaren
53:42
53:34
16
Fokko Dijkstra
Usquert
54:45
54:39
17
Harrie Veldman
Kloosterburen
55:26
55:20
18
Hans Hol
Usquert
58:57
58:40
19
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
1:04:30
1:04:12
20
Gerard Bakker
Holwierde
1:07:56
1:07:39
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Graciëlle Evertsz
Delfzijl
46:49
46:43
2
Sariena Evertsz
Delfzijl
48:22
48:16
3
Charlotte Kneefer
Assen
48:26
48:20
4
Elise van Dam
Uithuizermeeden
49:00
48:53
5
Miranda Ytsma
Spijk
52:52
52:49
6
Jolien Kooi
Uithuizermeeden
56:05
55:49
7
Yvonne Kuis
Groningen
56:44
56:32
8
Emmy Klein
Garsthuizen
1:00:31
1:00:06
9
Larissa Huizinga
Bedum
1:02:13
1:02:00
10
Saskia van Swam
Eenrum
1:04:00
1:03:41
11
Marita Klein
Warffum
1:04:14
1:03:50
V40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
42:42
42:39
2
Christien Koning
Groningen
44:22
44:20
3
Simone Binnema
Eenrum
45:10
45:06
4
Aleida Groothoff
Winsum
46:24
46:15
5
Elise Kool
Loppersum
46:52
46:46
6
Riëtte Danhof
Baflo
54:05
53:50
7
Marian Danhof
Baflo
54:43
54:28
8
Linda Noordhuis
Appingedam
55:10
55:00
9
Anita Vos
Uithuizen
59:15
58:55
10
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
59:57
59:33
11
Harma Kooi
Usquert
1:00:27
1:00:02
12
Erna Veening
Noordwolde
1:00:36
1:00:11
13
Maria Oosten
Roodeschool
1:00:56
1:00:32
14
Siegrit Bisschop
Uithuizen
1:01:23
1:00:57
15
Karina Uil
Uithuizermeeden
1:05:33
1:05:10
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Broekhuijzen
Winsum
46:37
46:28
2
Magriet Taselaar
Uithuizen
50:55
50:42
3
Tini Visker
Oosternieland
51:50
51:41
4
Sabina Oudman
Bedum
55:28
55:22
5
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
55:59
55:46
6
Anneke Bos
Bedum
56:06
56:01
7
Grietje Dijkmans
Winsum
58:57
58:46
8
Corrie Bijmolt
Bedum
1:00:26
1:00:13
9
Truus Bakker
Holwierde
1:07:55
1:07:38
4MIJL, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Jansen
Bedum
29:36
29:24
2
Patrick van der Hul
Groningen
29:38
29:27
3
Paul Rop
Uithuizen
30:15
30:04
4
Annet Haaksma
Groningen
31:01
30:52
5
J. Bijmolt
Bedum
31:40
31:32
6
Stephan Loonstra
Uithuizen
32:55
32:43
7
Hans Arling
Siddeburen
33:09
33:01
8
Rudolf Oudman
Bedum
33:23
33:15
9
Peter Kwant
Appingedam
33:26
33:21
10
Mark Braaksma
Appingedam
33:56
33:42
11
Hedzer Rozeboom
Usquert
34:11
33:57
12
Han te Winkel
Slochteren
34:50
34:34
13
Bianca Boerema
Appingedam
34:55
34:50
14
Gerben Feenstra
Zandeweer
35:38
35:17
15
Fred Wieringa
Uithuizen
36:11
35:55
16
Erik van der Spek
Leens
36:16
36:02
17
R. Dijkstra
Bedum
36:18
36:10
18
Melissa van Dijk
Appingedam
36:20
36:06
19
L. Hagelvlag-Huizinga
Appingedam
36:22
36:08
20
Geert Hagelvlag
Appingedam
36:23
36:08
21
Erik Bakker
Uithuizermeeden
36:49
36:43
22
S. Scheper
Slochteren
37:05
36:50
23
Marten Wieringa
Usquert
37:27
37:12
24
Jurgen de Vries
Bedum
37:30
37:05
25
Berry Haan
Uithuizermeeden
37:39
37:31
26
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
38:10
38:04
27
Lydeke Bakker
Aduard
39:04
38:47
28
Herman Rouppé
Appingedam
39:11
38:44
29
Eltjo Kooi
Usquert
40:50
40:20
30
Henriëtte de Boer
Groningen
41:11
40:51
31
H. Pol
Uithuizen
41:34
41:25
32
Ans de Vries
Delfzijl
42:20
41:49
33
Rianne van der Spek
Leens
44:09
43:35
34
Thom Snijder
Bedum
44:36
44:14
35
Jilke Snijder
Bedum
44:36
44:14
36
Hetty van der Molen
Ten Post
44:40
44:14
37
Karla Woldhuis
Ten Post
44:44
44:19
38
Alie Klei
Wirdum
45:49
45:32
39
Ben Begeman
Uithuizermeeden
57:01
56:55
TRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald Kiewiet
Winschoten
17:54
17:53
2
Roelof Berends
Oudeschip
19:24
19:20
3
Jefrey Diederik
Uithuizen
21:06
20:58
4
Jesse Vink
Uithuizermeeden
21:43
21:20
5
Ayzo Wiertsema
Uithuizen
21:45
21:37
6
Rutger Aalders
Roodeschool
22:14
21:51
7
R. Nihof
Leek
22:31
22:27
8
Maud Visscher
Holwierde
22:58
22:56
9
Olaf Groenbroek
Groningen
23:09
23:04
10
Sietze Wierda
Groningen
23:24
23:11
11
Philip Meijer
Bedum
23:27
23:19
12
Jesse Kwint
Loppersum
23:33
23:12
13
Bert Hulsing
Groningen
24:16
24:06
14
Roel Danhof
Baflo
24:33
24:17
15
Jeroen Doornbos
Uithuizermeeden
24:36
24:13
16
Marcel de Haan
Spijk
24:39
24:37
17
Hendrik Schollema
Uithuizen
24:52
24:36
18
Marnix van den Brink
Groningen
24:58
24:26
19
Tjerk Bos
Ùithuizermeeden
25:09
25:07
20
Maurice Bakker
Uithuizermeeden
25:12
24:55
21
Arno van der Heijden
Uithuizermeeden
25:17
25:09
22
Theo Vegter
Uithuizen
25:47
25:30
23
Koen Douma
Uithuizermeeden
25:48
25:26
24
Dirk de Weert
Uithuizen
26:36
26:09
25
Jos Hoekstra
Groningen
26:43
26:30
26
R. Rijpma
Uithuizermeeden
26:51
26:21
27
Richard Stegmeijer
Delfzijl
26:51
26:21
28
Britt Kwint
Loppersum
27:10
26:48
29
Yvan Zomerdijk
Middelstum
27:13
26:40
30
Sander Brouwer
Roodeschool
27:15
26:48
31
Izebrand Hoek
Uithuizen
27:15
26:57
32
Sander de Vries
Bedum
27:17
26:53
33
Herman Wassink
Kantens
27:21
27:03
34
Henk Bakker
Uithuizen
27:56
27:41
35
Corry Conen
Groningen
27:57
27:34
36
Sandra Bakker
Uithuizen
28:17
27:52
37
Daphne Tammenga
Bedum
28:21
28:06
38
Nicole Boschman
Rottum
28:22
27:56
39
Bert Jansen
Usquert
28:22
28:04
40
Leonie Hofman
Appingedam
28:28
28:13
41
Arjan Jansen
Zwolle
28:35
28:17
42
David van Diepen
Groningen
28:46
28:21
43
E. Hartman
Uithuizermeeden
28:59
28:42
44
Jeanine v.d. Heijden
Uithuizermeeden
28:59
28:52
45
Julia Aalders
Roodeschool
29:00
28:38
46
Ellen Staal
Vierhuizen
29:01
28:41
47
Esther Erelman
Uithuizen
29:06
28:40
48
Dorithé List
Zandeweer
29:10
28:50
49
Myreille Tammenga
Bedum
29:22
29:07
50
Jesse Doornbos
Uithuizen
29:26
29:14
51
Huub Coenen
Nieuwstadt
29:27
28:56
52
Sjoerd Rozeboom
Zandweer
29:36
29:34
53
Nicky Bonnema
Zandeweer
29:41
29:21
54
Jan Wieringa
Usquert
29:45
29:16
55
Lisa Bergsma
Uithuizermeeden
29:52
29:35
56
Judith de Winter
Oosternieland
29:53
29:35
57
Griet Rozeboom
Zandeweer
29:59
29:38
58
Hanneke List
Uithuizen
29:59
29:39
59
A. Zuidema
Uithuizen
30:05
29:46
60
Piet Blaauw
Delfzijl
30:11
29:44
61
Jannes Nijboer
Ten Boer
30:11
29:53
62
Jenny van der Veen
Uithuizen
30:13
29:47
63
Anita Vermue
Zandeweer
30:13
29:45
64
Gea Slob
Roodeschool
30:25
29:55
65
Marita Pijper
Uithuizermeeden
30:26
29:57
66
Mignon Hekkema
Uithuizermeeden
30:34
30:01
67
Marleen van der Molen
Uithuizermeeden
30:49
30:20
68
Ida van der Ploeg
Uithuizen
30:58
30:31
69
Sil Tromp
Uithuizen
31:23
30:57
70
N. Venema
Ten Boer
31:33
31:24
71
Wouter Kruit
Zandeweer
32:01
31:58
72
Ramon van der Heijden
Uithuizermeeden
32:01
31:41
73
Lineke Ham
Warffum
32:13
31:45
74
Korinne Bos
Uithuizen
32:20
32:00
75
Harriët Wassing
Kantens
32:44
32:16
76
Annelies Schaaphok
Uithuizen
32:49
32:28
77
Nathalie Kalma
Uithuizen
32:50
32:29
78
Ike Bisschop
Uithuizen
32:50
32:29
79
Meliha Hodzic
Uithuizermeeden
32:51
32:22
80
Luuk Tel
Uithuizermeeden
33:01
32:40
81
Susan Werkman
Uithuizermeeden
33:12
32:42
82
Esther Luider
Uithuizen
33:31
33:01
83
Mart Bakker
Uithuizermeeden
33:47
33:30
84
Hilda Meijerhof
Appingedam
33:57
33:26
85
Paulina van Zuijlen
Delfzijl
34:07
33:37
86
Niels Hoogstra
Uithuizen
34:14
34:01
87
Diana Landman
Delfzijl
34:30
34:01
88
Carolien Zuidema
Appingedam
34:30
34:02
89
Marijke Holwerda
Roodeschool
34:40
34:07
90
Natasja van Benthem
Delfzijl
34:57
34:27
91
José Spijk
Roodeschool
36:04
35:32
92
Nynke Knol
Uithuizen
36:05
35:32
93
Lucy Bakker
Delfzijl
36:34
36:09
94
Edwine Zanen
Westernieland
36:43
36:30
95
Josien Lanting
Groningen
36:44
36:32
96
Jopie Rozeboom
Usquert
37:27
37:11
97
Corry Hofland
GRONINGEN
37:27
36:55
98
Tjitske Hofstee
Roodeschool
37:43
37:13
99
S. Hillenga
Delfzijl
39:30
39:13
uitslagen, fotos, verslag na afloop z.s.m. op www.buurcontactloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
05-10-2014 11:41