Uitslagenlijst Huttenkloasloop

Oldenzaal - Zondag 5 oktober 2014

M-SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joshua Kipchumba
Hengelo
1:11:59
1:11:59
2
Sam Landman
Hengelo Ov
1:12:15
1:12:14
3
Casper Koelma
1:13:14
1:13:13
4
Gerold Hartger
Neuenhaus
1:13:39
1:13:39
5
Leon Sanderman
Rijssen
1:13:47
1:13:47
6
Arnold Klieverik
Deurningen
1:15:41
1:15:40
7
Rik Spijkerman
Delden
1:16:37
1:16:37
8
Thijs Theunissen
1:17:04
1:17:04
9
Maik Voppen
Ootmarsum
1:17:38
1:17:38
10
Michiel Snuverink
1:18:15
1:18:14
11
Richard Loendersloot
Enschede
1:21:01
1:21:00
12
Joost Fortkamp
1:21:33
1:21:31
13
Carsten Böttick
Nordhorn (GER)
1:23:05
1:22:58
14
Rik Eertman
Ootmarsum
1:23:54
1:23:54
15
Harald Derks
Denekamp
1:24:17
1:24:12
16
Thijs Aarninkhof
1:24:18
1:24:15
17
Vincent Bloemen
Enschede
1:25:36
1:25:15
18
Niels Hollander
Hengelo Ov
1:26:11
1:26:10
19
R. Sligman
Markelo
1:27:41
1:27:37
20
Wim Westerveld
's-Hertogenbosch
1:28:37
1:28:36
21
Robin Veldboer
Ootmarsum
1:28:39
1:28:38
22
Marc Kokkelink
Ootmarsum
1:28:40
1:28:39
23
Rob Lanting
1:28:46
1:28:44
24
Thomas Wigger
Tubbergen
1:31:04
1:30:02
25
Maarten Roord
Oldenzaal
1:33:40
1:33:38
26
Jeroen Laarveld
Haaksbergen
1:34:08
1:34:05
27
Wouter Voorhorst
Ootmarsum
1:34:31
1:34:30
28
Dennis Strikker
Hengelo Ov
1:34:40
1:34:06
29
Sven Mulder
Oldenzaal
1:35:43
1:35:28
30
Rick Nijmeijer
Denekamp
1:36:03
1:35:46
31
Ruud ter Huurne
Oldenzaal
1:37:39
1:37:14
32
Micha Peters
Enschede
1:38:24
1:37:25
33
Thomas Nijhuis
Best
1:38:41
1:37:36
34
Tom Oude Nijhuis
Losser
1:39:15
1:38:53
35
Ronald van Diemen
Denekamp
1:40:46
1:40:29
36
Sjoerd Reekers
Oldenzaal
1:40:53
1:40:48
37
Rob Bosman
Enschede
1:41:48
1:41:01
38
Guus Vaanholt
Oldenzaal
1:42:21
1:41:34
39
Coen Hartendorp
1:42:42
1:42:29
40
Wouter Oostingh
Enschede
1:42:53
1:42:41
41
Sjoerd Franck
Nijverdal
1:43:15
1:41:52
42
Thijs Tonis
Oldenzaal
1:44:46
1:43:27
43
Richard Evering
Enschede
1:44:46
1:43:27
44
Arjan Kamphuis
Losser
1:44:49
1:44:26
45
Erik Peter Meijer
Oldenzaal
1:44:55
1:44:37
46
Tom Meuleman
Haaksbergen
1:46:34
1:46:10
47
Dennis Tolhuis
Hengelo
1:48:42
1:48:04
48
Rob Berenschot
's-Gravenhage
1:50:01
1:48:40
49
Niek Velthuis
Oldenzaal
1:50:18
1:50:10
50
Marco Arkes
Goor
1:50:26
1:49:18
51
Stephan Emmerich
Enschede
1:50:27
1:49:49
52
Pieter Algra
1:50:50
1:50:50
53
Bob Leussink
Oldenzaal
1:50:54
1:50:06
54
Michel Nijland
Enschede
1:51:53
1:51:19
55
Thijs ter Horst
Hengelo Ov
1:53:24
1:52:40
56
Rik Schulte
Enschede
1:54:10
1:53:00
57
Joey Bloemendal
Hengelo Ov
1:54:28
1:53:08
58
Edo van Apeldoorn
Enschede
1:55:19
1:55:00
59
Dirk Eidhof
Utrecht
1:56:52
1:56:05
60
Sander Handstede
Velp Gld
1:56:58
1:55:58
61
Stefan Oosterik
Goor
1:57:13
1:56:45
62
Bram Eidhof
Denekamp
1:57:36
1:56:49
63
Ralf Maathuis
Oldenzaal
1:58:23
1:57:15
64
Thomas Bokdam
Groningen
1:59:18
1:58:49
65
Sybren Bouwsma
1:59:46
1:58:42
66
Christian Mensink
Oldenzaal
2:01:30
2:00:08
67
Jan Marc Kok
Coevorden
2:04:22
2:03:28
68
Bjorn Lukkien
Haaksbergen
2:06:29
2:04:58
69
Jerker Wouters
Enschede
2:07:18
2:06:39
70
Joost Visschedijk
Denekamp
2:08:42
2:07:58
M-40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Paalman
Rijssen
1:15:12
1:15:12
2
Peter Bruinsma
Hellendoorn
1:16:53
1:16:52
3
Bjorn Geerdink
1:17:32
1:17:32
4
Edwin Veenstra
Enschede
1:21:30
1:21:30
5
Tom Hoefnagels
1:22:07
1:22:07
6
Simon Engelberts
Enschede
1:23:50
1:23:50
7
Joop Vriend
Enschede
1:24:59
1:24:58
8
Bas Nordkamp
Ootmarsum
1:26:51
1:26:47
9
Roy te Lintelo
Enschede
1:27:25
1:27:21
10
Andre Oude Elferink
Denekamp
1:27:40
1:26:24
11
Martijn van Nieuwkuijk
Losser
1:28:15
1:28:13
12
Christian Hollanders
Hengelo Ov
1:28:48
1:28:47
13
Jeroen loskamp
Glane
1:29:06
1:29:05
14
Andre Leunk
Markelo
1:29:24
1:29:19
15
Gerwin Jansen
Oldenzaal
1:30:24
1:30:08
16
Clemens Meuleman
Hengelo Ov
1:31:43
1:31:13
17
Arthur de Bruijn
Oldenzaal
1:32:12
1:31:54
18
Jeroen Hulst
Lonneker
1:32:16
1:31:54
19
Rob Knaap
Oldenzaal
1:32:32
1:31:51
20
Rene Wisselo
Delft
1:32:41
1:32:33
21
Jan-Bert Oostenenk
Enschede
1:33:06
1:32:43
22
Henry Bergman
Enschede
1:33:09
1:32:18
23
Peter Wissink
Oldenzaal
1:33:13
1:33:00
24
Marcel van Wilpe
Enschede
1:33:16
1:32:49
25
Hans Gerritsen
Enschede
1:33:17
1:32:51
26
Harrie Reinders
Oldenzaal
1:33:45
1:33:28
27
Harald Wiggers
1:33:50
1:33:43
28
Ronald Stinenbosch
Enschede
1:34:16
1:33:50
29
Theo Masselink
Beuningen
1:34:58
1:34:41
30
Eddie Vaanholt
Enschede
1:35:09
1:34:47
31
Bart Vos
Borne
1:35:24
1:35:19
32
Wim Diepeveen
Enschede
1:35:57
1:35:36
33
Stefan van Ommen
Denekamp
1:36:08
1:35:45
34
Gert Nijland
Enschede
1:37:24
1:37:13
35
Ahmed Ali Hashi
Gronau (GER)
1:37:28
1:37:07
36
Bart Freriks
Borne
1:37:51
1:37:35
37
Koen Meinders
Denekamp
1:38:23
1:38:06
38
Wim Peters
Amersfoort
1:39:27
1:39:10
39
Joost Meijers
Goor
1:39:41
1:39:37
40
René Hoff
Holten
1:39:50
1:39:18
41
Rene Kuiper
Oldenzaal
1:40:09
1:40:02
42
Stefan Aalbers
Denekamp
1:40:23
1:40:09
43
Dirk Nijmeijer
Winterswijk
1:40:37
1:39:44
44
Laurens Groothuis
Geesteren
1:40:38
1:40:37
45
Gerald Meijerink
Holten
1:41:34
1:41:02
46
Wim op den Dries
Holten
1:41:36
1:41:03
47
Dennis Gellekink
Ootmarsum
1:41:41
1:41:14
48
Jeroen Heerink
Oldenzaal
1:41:43
1:41:09
49
Maarten Veen
Reeuwijk
1:41:49
1:40:57
50
Peter Brouwer
Enschede
1:41:53
1:41:20
51
Leo Belshof
1:42:08
1:42:06
52
Erik Boertien
Almelo
1:42:09
1:42:02
53
Koert Klos
Westerhaar-Vriezenv
1:42:09
1:42:01
54
Dick van Zutphen
Oldenzaal
1:42:17
1:41:27
55
Barend van der Aa
Almelo
1:42:20
1:41:44
56
Arno Wilbers
Denekamp
1:42:21
1:42:01
57
Frank van der Hoeven
Oldenzaal
1:42:40
1:42:06
58
Wim Kuiper
Enschede
1:42:47
1:42:20
59
Rob Philip
Deventer
1:42:59
1:42:35
60
Riekus Lensen
Losser
1:43:13
1:42:36
61
Michiel Geurtse
Denekamp
1:43:18
1:43:08
62
Roy Scholten
Deurningen
1:43:25
1:43:02
63
Hugo ter Doest
Hengelo Ov
1:43:52
1:43:35
64
A Poorthuis
De Lutte
1:43:53
1:42:55
65
Herman Bruins
Kampen
1:44:04
1:42:50
66
Eduard Vossebeld
Holten
1:44:28
1:44:24
67
Marco Haanstra
's Heerenberg
1:44:37
1:44:01
68
Marco Platvoet
Enschede
1:44:48
1:44:36
69
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
1:44:52
1:43:46
70
Mark Vos
Ootmarsum
1:44:53
1:43:39
71
Jan-Paul Klein Poelhui
Haaksbergen
1:44:56
1:43:20
72
Henk-Willem Nijmeijer
Borne
1:44:59
1:44:06
73
Marco Lockhorst
Oldenzaal
1:45:06
1:44:43
74
Jeroen Gubbels
Emmen
1:45:18
1:44:40
75
Clemens Pot
Kampen
1:45:30
1:44:14
76
Ron Koehorst
Denekamp
1:45:48
1:45:24
77
Marco Wisselo
Oldenzaal
1:45:49
1:45:41
78
Eddy Nieuwhuis
Denekamp
1:45:52
1:45:27
79
Mohammed
Oldenzaal
1:45:58
1:45:09
80
Wijnand Zoutendijk
Almelo
1:46:00
1:45:56
81
Pieter Meijberg
Kampen
1:46:04
1:44:49
82
Martin Boerrigter
Hellendoorn
1:46:07
1:45:47
83
Wim ter Horst
Oldenzaal
1:46:44
1:46:00
84
Marc olde Scholtenhuis
Oldenzaal
1:47:43
1:47:24
85
Frank ter Woerds
Haaksbergen
1:48:11
1:47:47
86
Richard Folkers
Enschede
1:48:30
1:47:11
87
Mathijs Grote Beverbor
Culemborg
1:48:45
1:48:29
88
Richard Nijhuis
Hengelo Ov
1:48:58
1:48:15
89
Ger van der A
Hengelo Ov
1:49:35
1:48:13
90
Alex Buurlage
Hengelo Ov
1:49:39
1:48:15
91
Rene Hampsink
Oldenzaal
1:50:33
1:49:58
92
Gert-Jan Kootstra
Enschede
1:50:42
1:49:52
93
Jeroen Verspuij
Bad Bentheim (GER)
1:50:44
1:49:59
94
Sander Smit
Oldenzaal
1:50:46
1:50:10
95
Ivo Dierselhuis
Denekamp
1:51:07
1:51:01
96
Mark Groenen
Enschede
1:52:00
1:50:35
97
Ruud Kousman
Hengelo Ov
1:52:09
1:51:26
98
Paul Poorthuis
Oldenzaal
1:52:39
1:51:55
99
Mark Nijmeijer
Enschede
1:53:07
1:52:25
100
Stephan Leijssenaar
Enschede
1:53:18
1:53:06
101
Patrick Schasfoort
Oldenzaal
1:53:26
1:52:01
102
B.J. Bons
Tubbergen
1:53:32
1:52:56
103
Alexander Spaans
's-Gravenhage
1:53:41
1:52:27
104
Gerrit Kluvers
Denekamp
1:54:03
1:53:27
105
Gerard Heskamp
Oldenzaal
1:54:06
1:53:28
106
Wouter Meijer
Oldenzaal
1:54:25
1:53:46
107
Jochen Hermeling
Weerselo
1:54:28
1:53:50
108
Mark Gerritsen
Hengelo Ov
1:57:09
1:56:41
109
Fabian Leus
Oldenzaal
1:57:37
1:56:11
110
Roberto Verleun
Hengelo Ov
1:58:47
1:58:21
111
Andre Gottemaker
Nijverdal
1:59:29
1:57:57
112
Hans Beumers
Enschede
1:59:56
1:59:24
113
Peter Spit
Ootmarsum
2:01:58
2:00:46
114
Martin Gerkes
Nijverdal
2:02:51
2:01:19
115
Jan Jaap Mook
Hengelo
2:03:39
2:02:17
116
Daniel Visscher
Oldenzaal
2:04:33
2:03:45
117
Arij Lambo
Samern (GER)
2:05:34
2:04:17
118
Norbert Molenkamp
Haaksbergen
2:06:29
2:04:58
119
Peter Nijhuis
Best
2:18:33
2:17:26
120
Bart Sachse
Enschede
2:29:30
2:27:59
M-50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Nyhoff
Veldhausen (GER)
1:20:42
1:20:42
2
Dirk Hoekman
Bathmen
1:25:31
1:25:29
3
Larbi El Ouahbi
Deventer
1:25:58
1:25:58
4
Tonnie Bruns
Ootmarsum
1:26:09
1:26:02
5
Hans Rawee
Amersfoort
1:27:16
1:27:14
6
Andre Smink
1:28:45
1:28:44
7
Dirk Platjes
Sibculo
1:29:31
1:29:29
8
Andre Oude Vrielink
Vasse
1:29:45
1:29:36
9
Ronnie wargers
De Lutte
1:30:53
1:30:51
10
Frans Koevoets
Enschede
1:31:04
1:31:01
11
Paul van der Vegt
Enschede
1:31:47
1:31:44
12
Gerard Visschedijk
de Lutte
1:32:09
1:32:01
13
Jan Pieter de Vries
1:33:14
1:33:08
14
Egbert Meilink
Hardenberg
1:33:41
1:33:16
15
Ben Keizers
Oldenzaal
1:33:45
1:33:29
16
Rene Heerink
Beuningen Ov
1:36:10
1:35:54
17
Nico Kok
Oldenzaal
1:36:19
1:35:58
18
Henri Timmerhuis
Almelo
1:36:35
1:36:30
19
Jan Boerman
Rijssen
1:37:15
1:36:53
20
Bas van der Schaaf
1:37:15
1:37:07
21
Rene Korte
Almelo
1:37:43
1:37:31
22
Klaas Poortema
Hengelo Ov
1:37:50
1:37:20
23
Vincent Kosse
Geerdijk
1:39:20
1:38:57
24
Patrick Goossens
Enschede
1:39:51
1:39:22
25
Gerard Veger
1:39:55
1:39:38
26
Alfons Kruiper
Heeten
1:42:02
1:41:53
27
Titus Olthof
Enschede
1:42:04
1:41:32
28
Gerard Roelofs
Borne
1:42:39
1:42:01
29
Lutje Wagelaar Benno
Hengelo Ov
1:42:52
1:42:22
30
Henrie Denneboom
1:43:02
1:42:54
31
Toon Eppink
Oldenzaal
1:43:18
1:43:12
32
Henk Smidt
Bad Bentheim (GER)
1:43:36
1:43:28
33
Peter Olde Nordkamp
Enschede
1:43:57
1:43:08
34
Heiner Papenbaum
Melle (GER)
1:44:32
1:44:09
35
Jan Busstra
Hengelo Ov
1:44:38
1:43:47
36
Rob Rouwers
Ootmarsum
1:44:56
1:43:39
37
Cor Kuiper
Enschede
1:44:58
1:44:27
38
Hermy Meenderink
Rossum Ov
1:45:03
1:44:51
39
Dennis de Vries
Oldenzaal
1:45:18
1:44:40
40
Ron Hofte
Borne
1:45:27
1:45:00
41
Frank Konings
Hengelo Ov
1:45:28
1:44:58
42
Rein de Boer
Manderveen
1:46:10
1:44:54
43
Rutger Tan
Delden
1:46:11
1:45:46
44
Jos Oude Hengel
Ootmarsum
1:46:38
1:46:28
45
Jos Groeneveld
Oldenzaal
1:46:51
1:46:03
46
Jan Logtenberg
Ootmarsum
1:47:06
1:45:52
47
Tokichi Suzuki
Rotterdam
1:47:07
1:45:50
48
Ronald Kraaijenvanger
Oegstgeest
1:47:40
1:46:30
49
Rudy Weppelman
Oldenzaal
1:48:16
1:47:25
50
Hans Bos
Doetinchem
1:48:38
1:47:42
51
Jos van Beusekom
Duiven
1:48:53
1:47:44
52
Ruud te Marvelde
Hengelo Ov
1:49:02
1:48:06
53
Rinus Leistra
Goor
1:49:06
1:48:23
54
Ludwig Olde Riekerink
De Lutte
1:49:15
1:49:03
55
Nico Hoeben
Oldenzaal
1:49:20
1:48:23
56
Paul Slot
Enschede
1:49:25
1:48:34
57
Theo Geerdink
1:50:47
1:50:08
58
Ton Lammerts
Oldenzaal
1:52:37
1:52:00
59
Jos Kolner
Denekamp
1:52:54
1:52:20
60
Marcel Tijkorte
Denekamp
1:53:15
1:52:36
61
Jeroen Schreuder
Almelo
1:53:16
1:51:55
62
Vincent Peters
Oldenzaal
1:53:28
1:52:23
63
Andre Dunnewind
Dalfsen
1:53:34
1:53:21
64
Richard Claus
Borne
1:54:24
1:53:44
65
Egbert Kroese
1:54:45
1:54:27
66
Leo Hofste
Oldenzaal
1:55:41
1:54:17
67
Peter Lage Venterink
Nijverdal
1:56:09
1:55:23
68
Jan Kamp
Hengelo Ov
1:56:14
1:55:47
69
Frank van Dam
Zoetermeer
1:58:06
1:57:06
70
Tonny Punt
De Lutte
1:58:07
1:56:55
71
Henny van Wezel
Hengelo
1:58:22
1:57:49
72
Hubert Rickhoff
Oldenzaal
1:59:18
1:57:55
73
Berry van den Berg
Enschede
1:59:18
1:58:00
74
Gert-Jan Jacobs
Almelo
1:59:57
1:59:23
75
Jos ter Woerds
Enschede
2:00:29
1:59:46
76
Bert Koster
Almelo
2:00:57
1:59:35
77
Jos Oude Booyink
Deurningen
2:01:04
1:59:35
78
Nico Langeslag
Oldenzaal
2:01:04
2:00:08
79
Jon Severijn
Hengelo Ov
2:01:44
2:01:15
80
Rene Danel
Oldenzaal
2:01:46
2:01:05
81
Michel de Haas
Hengelo Ov
2:01:57
2:00:46
82
Fred Hilvers
Rijswijk Zh
2:03:28
2:02:19
83
Peter van Goor
Bussum
2:05:34
2:04:17
84
Robert Mekkelholt
Eibergen
2:05:59
2:05:13
85
Frits Daatselaar
2:06:33
2:05:43
86
Eddy Keupink
Ootmarsum
2:06:41
2:05:18
87
Henk van Geldrop
2:07:21
2:06:29
88
Alex Vat
2:07:51
2:06:59
89
Hans Breuker
Hengelo
2:10:27
2:09:45
90
Peter Vedder
Hengelo Ov
2:13:32
2:12:13
91
Gert Veldhuis
Ahaus (GER)
2:19:23
2:18:30
M-60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Drikus Haalboom
Bennekom
1:27:35
1:27:28
2
Wim Elshout
Hillegom
1:32:58
1:32:53
3
Jan Holterman
Emmen
1:34:50
1:34:42
4
Anton Bolhaar
Oldenzaal
1:37:39
1:37:35
5
Henk van Duuren
Hardenberg
1:39:40
1:39:37
6
Marcel oldenkortte
Hengelo Ov
1:40:45
1:40:03
7
Harry Dessens
Delden
1:44:24
1:44:20
8
F. Wilbers
Ootmarsum
1:44:54
1:43:38
9
Bob Looijenstijn
1:47:32
1:47:17
10
Henk Suelmann
1:47:33
1:47:17
11
Matthieu Raeven
Hengelo Ov
1:47:56
1:47:54
12
Cor Berenschot
Haaksbergen
1:48:33
1:47:30
13
Cees van Reemst
Enschede
1:48:47
1:48:15
14
Martin Hufschmidt
Rheine
1:48:55
1:48:07
15
Hans van Rooijen
Amersfoort
1:52:03
1:50:57
16
Jan Hollak
Heino
1:52:13
1:51:28
17
Theo Sanders
Losser
1:53:07
1:52:59
18
Wim Welberg
Goor
1:53:27
1:52:20
19
Theo Gomis
Enschede
1:53:35
1:52:55
20
Fons Krabbe
Weerselo
1:54:10
1:53:33
21
Harry Bossink
Oldenzaal
1:55:57
1:54:47
22
Bert Siemerink
Oldenzaal
1:56:15
1:55:28
23
Kees Glas
Enschede
2:00:41
1:59:57
24
Bart Peeters
Hengelo Ov
2:00:50
1:59:46
25
Henk Wessels
Hengelo Ov
2:02:25
2:01:17
26
Jos Brandhoff
2:03:31
2:02:40
27
Ton van Nieuwenhuijzen
Hengelo Ov
2:03:34
2:02:11
28
Spiller Mavro
Enschede
2:05:38
2:04:58
29
Gerrit de Klein
Oldenzaal
2:07:23
2:07:17
30
Ton Leeuwenkuijl
Ootmarsum
2:30:42
2:29:12
V-SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Ruinemans
Beuningen Ov
1:30:39
1:30:38
2
Lucie Godfroid
Neede
1:40:36
1:39:49
3
Evelien Bosman
Enschede
1:41:57
1:41:11
4
Bianca Menderink
Hengelo Ov
1:43:26
1:43:02
5
Pleuni de Boer
Zwolle
1:45:31
1:44:16
6
Marleen Bezant
Denekamp
1:46:06
1:45:43
7
Mijke Pleijhuis
Denekamp
1:46:07
1:45:45
8
Susan Siemerink
Oldenzaal
1:46:40
1:46:33
9
Nicole Haarman
Winterswijk
1:47:40
1:46:47
10
Dirkje Pril
1:48:35
1:48:22
11
Loes Kok
Beuningen Ov
1:50:23
1:49:59
12
Rian Ottenhof
Oldenzaal
1:50:39
1:50:33
13
Martine Withag
Enschede
1:50:56
1:50:34
14
Jesie Leusink
Nijmegen
1:51:20
1:50:44
15
Melanie Veelders
Denekamp
1:52:05
1:51:43
16
Maria Haagsma
Enschede
1:52:08
1:50:57
17
Katrijn Steenbreker
Hengelo Ov
1:54:05
1:53:42
18
Harijati Rademaker
Enschede
1:54:09
1:52:59
19
Elke Grunder
Denekamp
1:54:10
1:53:47
20
Mariët Olde Dubbelink
Denekamp
1:54:10
1:53:47
21
Jacqueline oude Bennin
Hengelo Ov
1:55:21
1:54:47
22
Renate Leunk-Nijland
Markelo
1:56:53
1:56:04
23
Wendy Sander
1:57:11
1:56:49
24
Corinne van Regteren
1:57:57
1:57:01
25
Marloes Zengerink
Hengelo
1:58:42
1:58:18
26
Anouk Berenschot
Amersfoort
2:01:23
2:00:02
27
Danielle Busscher
Ootmarsum
2:01:56
2:01:08
28
Yvonne Busscher
Ootmarsum
2:01:57
2:01:08
29
Lisa Wiegink
Ootmarsum
2:01:59
2:01:55
30
Chantal klieverik
Deurningen
2:02:37
2:01:30
31
Anne-Marie Heimerink
Hengelo Ov
2:02:37
2:01:30
32
Esther Rikken
Oldenzaal
2:04:40
2:03:38
33
Marjolein Haarman
Heino
2:04:56
2:03:56
34
Evelien Sikkema
Gorredijk
2:07:04
2:05:55
35
Elly Koning
Enschede
2:07:04
2:05:56
36
Lionne damhuis
Hengelo Ov
2:07:28
2:06:36
37
Marloes Velthuis
Denekamp
2:10:05
2:08:55
38
Alice van Alst
Denekamp
2:10:06
2:08:55
39
Mascha van de Weer
Oldenzaal
2:11:05
2:10:17
40
Anne-Katrin van Spall
Oldenzaal
2:19:32
2:18:08
41
Cynthia Marsman
Rossum
2:20:14
2:19:29
42
Ingeborg Bikker
Enschede
2:21:08
2:20:37
43
Esther van Berkum
Oldenzaal
2:27:40
2:26:44
V-45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadja Wijenberg
Limburg
1:24:26
1:24:24
2
Ingrid Prigge
Borne
1:25:44
1:25:41
3
Gerry Visser
Borne
1:36:25
1:36:22
4
Alien Kruize
Enschede
1:36:34
1:36:29
5
Hedwig Wiggers
1:39:20
1:39:10
6
Elly Buijvoets
Oldenzaal
1:45:27
1:45:00
7
Attje Boom
1:46:37
1:46:15
8
Annet Werger
Ootmarsum
1:46:51
1:46:03
9
Anja Ligthart
Enschede
1:47:19
1:46:54
10
Manon Oude Wolbers
1:50:11
1:49:00
11
Marian Mensink
Tubbergen
1:51:37
1:51:11
12
Aly Hendriksen
Oldenzaal
1:51:41
1:51:31
13
Renate Jansen
Oldenzaal
1:53:42
1:53:23
14
Christine van Pareren
Ahaus-Alstätte (GER)
1:54:12
1:52:46
15
Irma Dunnewind
Dalfsen
1:54:40
1:54:26
16
Ellen Zuur
Hengelo Ov
1:55:00
1:54:32
17
Gerda Scholten
Weerselo
1:55:31
1:54:46
18
Dorien Horenberg
Marienheem
1:56:24
1:55:25
19
Annemieke Haarman
Raalte
1:56:25
1:55:25
20
Lydia Haverkort
Hengelo Ov
1:57:10
1:56:41
21
Gerda Koedijk-Paus
Deurningen
2:00:15
1:59:11
22
Rita Doesburg
Rekken
2:01:07
2:00:19
23
Renate Pietersma
Hengelo Ov
2:02:12
2:02:05
24
Marieke Rorink
Ootmarsum
2:02:39
2:02:36
25
Gerda Bonenkamp
2:03:15
2:02:56
26
Ria Kruiper
Heeten
2:03:48
2:03:27
27
Ivonne Bels
Oldenzaal
2:04:49
2:04:25
28
Jose Harmelink
Oldenzaal
2:06:58
2:05:54
29
Lies van Langen
2:08:24
2:08:16
30
Cilia Wennink
Hengelo Ov
2:08:33
2:07:27
31
Jeannet Ordelman
Nijverdal
2:11:32
2:10:18
32
Jacqueline Visser
Hengelo Ov
2:13:15
2:12:28
33
Saskia Stemerdink
Borne
2:14:20
2:13:29
34
Diane Halsbee
Denekamp
2:20:14
2:19:26
35
Karen Wever
Nijverdal
2:20:46
2:19:16
36
Onbekend
2:21:08
2:20:37
M, 10.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Werner Wessels
Markelo
34:56
34:56
2
Danny Paalman
Holten
35:38
35:37
3
Tim Jongman
Enschede
36:01
36:00
4
Vincent Maalderink
Warnsveld
36:01
36:00
5
Marcel Klamer
Beuningen Ov
37:18
37:18
6
Michel van der Heide
Goor
37:39
37:37
7
Maarten Nijland
Rossum
38:44
38:37
8
Guido Gosselink
Ahaus
39:03
38:55
9
Niels te Pas
Woningcorporatie Dom
39:04
39:01
10
Harald Huijssoon
Nijverdal
39:25
39:24
11
Peter Reef
HP Valves B.V.
39:58
39:56
12
Ties Lammerink
HP Valves B.V.
39:59
39:57
13
Bereket Moes
Oldenzaal
40:04
40:02
14
Kevin Klos
Westerhaar-Vriezenv
40:06
40:02
15
Henk Helder
Hengelo Ov
40:08
40:02
16
Kevin Voss
Hengelo Ov
40:45
40:42
17
Ewald Oude Lashof
Oldenzaal
40:46
40:45
18
René Weezep
Nijverdal
40:50
40:49
19
Jeroen Olde Benneker
Enschede
41:03
40:59
20
Raymond Zeeman
Losser
41:04
41:01
21
Michiel Derksen
Siers Groep Oldenzaa
41:08
41:07
22
Hilko Doesburg
Rekken
41:09
41:08
23
Herbert Wijnberg
Oldenzaal
41:17
41:12
24
Andres Ewert
Borgholzhausen
41:29
41:29
25
Wouter Nijlant
Oldenzaal
43:15
42:14
26
Herman ten Hove
Goor
43:29
43:27
27
Rick Gal
Zutphen
43:42
43:35
28
Henk van Benthem
Oldenzaal
43:45
43:23
29
Mathijs van der meer
Oldenzaal
43:51
43:23
30
Pawel Stadnik
Oldenzaal
43:52
43:12
31
Guillaume van Vossen
Oldenzaal
43:52
43:26
32
Marcel IJland
Denekamp
43:53
43:50
33
Hans Uittenhout
Enschede
43:53
43:45
34
Koen Brinkerink
Haaksbergen
43:54
43:49
35
Erik de vries
Zwartemeer
44:00
43:52
36
Maurice Kruse
Oldenzaal
44:05
43:39
37
Martijn Wieberdink
Borne
44:18
43:38
38
Coen Schilderman
Borne
44:28
44:13
39
Willem-Jan Tanck
Enschede
44:31
44:25
40
Robert Aalders
44:38
44:37
41
Pascal Fisscher
Hengelo Ov
44:52
44:50
42
Edo ten Thije
Hengevelde
44:52
44:48
43
Robert koekkoek
Enschede
45:06
45:02
44
Remy Leeflang
Hengelo Ov
45:08
44:37
45
Danny Vreriks
Aluminium Gieterij O
45:12
45:07
46
Bert Nijkamp
Almelo
45:13
45:04
47
Cristian Hermelink
Hengelo Ov
45:21
45:10
48
Ronny Busscher
Oud Ootmarsum
45:22
45:07
49
Jan Brandehof
Ootmarsum
45:31
45:30
50
Tim Ruelmann
Nordhorn (GER)
45:32
45:04
51
Jeroen Bosch
Hengelo
45:36
45:26
52
Harold Punte
Lonneker
45:37
45:16
53
Peter Wrekenhorst
HP Valves B.V.
45:42
45:36
54
Erwin Hondebrink
Enschede
45:43
45:22
55
Eddy Borggreve
Nijmegen
45:50
45:09
56
Bastiaan Eekhout
Reef Infra
45:50
45:38
57
Michel Oonk
Reef Infra
45:52
45:42
58
Marco Lansink
Oldenzaal
45:54
45:36
59
Frank Rekers
Albergen
45:55
45:40
60
Geert Berkhof
Westerhaar
45:55
45:32
61
Herben Konink
Bentelo
45:57
45:52
62
John Norda
Goor
46:03
45:57
63
Coen Bakker
Enschede
46:14
46:06
64
Michael sijbom
Losser
46:16
46:04
65
Emile van der Zande
Losser
46:18
46:08
66
Bas Schunselaar
Vernay Europa B.V.
46:25
45:29
67
Dirk Meyer
Nordhorn (GER)
46:27
45:59
68
Rutger-Jan Gelink
Oldenzaal
46:31
46:04
69
Nick Hans
Pré Pain B.V.
46:36
45:27
70
Bart Leferink
Enschede
47:14
47:08
71
Chris Hendriks
Lochem
47:17
46:52
72
Fred Meierkord
Duitsland
47:19
47:13
73
Herman oude Nijeweme
Vernay Europa B.V.
47:27
47:16
74
Jörgen de Vries
Enschede
47:43
47:41
75
Henri Mulder
Losser
47:46
47:29
76
Kees Knol
Enschede
48:02
47:35
77
Niels Bent
Borne
48:07
47:03
78
Jouke Bakker
Enschede
48:16
48:07
79
Cas Mulder
Losser
48:17
48:00
80
Patrick wekking
Oldenzaal
48:20
47:38
81
Andre Haafkes
Denekamp
48:22
48:18
82
Jan Hakkers
Van Gelder K.L.M. B
48:23
48:08
83
Marcel Benneker
Oldenzaal
48:30
48:18
84
Ron Beyerink
Oldenzaal
48:31
47:28
85
Bas Heuvelmans
48:33
48:16
86
Jop Hofste
48:34
48:15
87
Driussi Luis
Gildehaus
48:59
48:50
88
Tonny Eulderink
Vernay Europa B.V.
49:01
48:50
89
Larry Gabriel
Hengelo Ov
49:05
48:53
90
Herman Schult
Denekamp
49:06
47:59
91
Peter Vlaanderen
Enschede
49:09
49:01
92
Raymond van Stein Call
Hengelo
49:11
48:58
93
Ruud Wolbers
49:13
48:55
94
Bas Damink
Siers Groep Oldenzaa
49:15
48:07
95
Frans Holsink
Ootmarsum
49:16
49:16
96
Freek Dokter
Enschede
49:18
48:55
97
Robbie Bell
49:20
48:44
98
Olaf Hoomans
Enschede
49:21
48:03
99
Thomas Westgeest
Hengelo Ov
49:23
48:53
100
Frank Wiebus
Pré Pain B.V.
49:26
49:24
101
René Roelofs
Oldenzaal
49:28
48:12
102
Michel Olde Benneker
Enschede
49:29
48:56
103
Bert-jan Bekhuis
Oldenzaal
49:30
48:49
104
Aert Bakker
Enschede
49:32
49:21
105
Han Snoeijink
Denekamp
49:34
48:51
106
Johan Vegter
Vernay Europa B.V.
49:35
48:07
107
Peter Wolders
Oldenzaal
49:40
48:59
108
Hans Hevink
Twentse Weg- en Wate
49:44
49:05
109
Antheunis Berg
Boekelo
49:47
48:36
110
Peter Dorman
HP Valves B.V.
49:53
49:51
111
Marco Nijhuis
Oldenzaal
49:54
49:51
112
Ronald Hanstede
49:56
49:37
113
Robert de Beauvesier W
Enschede
49:57
49:46
114
Robbin Kraaijvanger
Arnhem
50:00
49:44
115
Stefan Sandker
50:00
49:39
116
W. Schoterman
Goor
50:02
49:36
117
Bart Olde Monninckhoff
Reef Infra
50:04
49:53
118
Maarten Jansen
Nijverdal
50:04
48:59
119
Eric Gort
Oldenzaal
50:09
49:42
120
Jasper Arnoldy
Zwolle
50:15
49:00
121
Alfred Atta
Oldenzaal
50:18
50:15
122
Robert Brunink
Oldenzaal
50:19
49:00
123
Bert Schepers
Overdinkel
50:21
50:06
124
Erwin Hoving
Enter
50:24
49:09
125
Thijs Westerbeek
Oldenzaal
50:27
49:36
126
Niels Krake
Almelo
50:29
50:26
127
Rob Westerhof
Denekamp
50:30
50:11
128
Rick Olthof
Woningcorporatie Dom
50:31
49:09
129
Eddy Sieverink
Borne
50:31
49:17
130
Edwin IJland
Oldenzaal
50:41
50:35
131
Sasha Boers
Oldenzaal
50:43
49:46
132
Niels Poorthuis
Hengelo Ov
50:45
50:32
133
Richard Bult
Pré Pain B.V.
50:47
49:37
134
Mathieu Jaspers Faijer
Enschede
50:48
49:45
135
Michie Ruell
Lattrop-Breklenkamp
50:49
50:04
136
Rikko Wielink
Enschede
50:53
50:30
137
Ronalsd Rumawatine
Hengelo
50:56
50:54
138
Niels van Leuteren
Borne
50:57
50:19
139
Jeffrey Muller
Hengelo Ov
50:59
50:40
140
Erik Klieverik
Oldenzaal
51:03
49:30
141
René Mensink
Oldenzaal
51:06
50:03
142
Mark Boerrigter
Oldenzaal
51:09
49:48
143
Gerard Kap
Vernay Europa B.V.
51:10
49:43
144
Henri Overweg
Wierden
51:15
50:55
145
Bastiaan Koopmans
Enschede
51:16
50:46
146
Paul Render
Hengelo Ov
51:18
50:07
147
Karrie Veldhuis
HP Valves B.V.
51:22
51:13
148
Martijn raanhuis
Delden
51:23
50:54
149
Eus Christoffel
Oldenzaal
51:24
50:39
150
Jacques Frederiks
Woningcorporatie Dom
51:28
50:21
151
Christian Slot
Enschede
51:31
50:36
152
Wim Buijvoets
Oldenzaal
51:38
51:14
153
Roland Cremer
Enschede
51:39
50:21
154
Vincent Kappert
Almelo
51:40
51:35
155
Bert Hommes
Pentair
51:44
51:38
156
Huub Lansink
Reef Infra
51:46
51:37
157
Jurgen Bos
Hengevelde
51:47
51:31
158
Huub Mensink
Denekamp
51:48
50:57
159
Ivan Kuipers
Saasveld
51:57
50:55
160
Theo Weegerink
Oldenzaal
52:02
51:56
161
Bart Rikhof
Oldenzaal
52:04
51:04
162
Kees van Drunen
Eibergen
52:04
51:50
163
Wim Bijsterbosch
Oldenzaal
52:07
50:43
164
Wouter Sieverink
Hengelo Ov
52:11
51:58
165
Harry Wielinga
Enschede
52:14
51:49
166
Mark Jorna
Oldenzaal
52:15
51:32
167
Robert Joosten
Denekamp
52:15
51:24
168
Gerrit Vixseboxse
Oldenzaal
52:16
51:22
169
Marcel te Braak
Oldenzaal
52:19
51:42
170
Rob Damink
Siers Groep Oldenzaa
52:20
51:09
171
Gerrit Bultman
Delden
52:22
51:13
172
Rik van der Vegt
Borne
52:24
51:56
173
John Brand
Oldenzaal
52:24
52:05
174
Wim van der Vegt
Borne
52:25
51:55
175
Jörgen de Vries
Enschede
52:28
52:04
176
Rick Wouda
Zwolle
52:31
51:47
177
Niels van Rozen
Enschede
52:35
52:04
178
Jos Visschedijk
Denekamp
52:35
51:57
179
Martijn Steghuis
Oldenzaal
52:37
51:37
180
Hans Broeks
Haarlem
52:38
52:27
181
Eggy Voorneman
52:38
52:22
182
Cas Bos
Oldenzaal
52:52
52:04
183
Matthias Franke
Quendorf (GER)
52:52
52:34
184
Hans de Lange
Hengelo Ov
52:55
52:29
185
Peter Oude Groeneger
Twentse Weg- en Wate
53:08
52:26
186
Bas Hudepohl
Oldenzaal
53:09
52:10
187
Wim Cobbenhagen
Oldenzaal
53:11
52:32
188
Richard ter Braak
Oldenzaal
53:14
52:56
189
Herman Zandhuis
Oldenzaal
53:16
52:27
190
Mauric hansté
Pré Pain B.V.
53:22
52:24
191
Ruud Leusenkamp
Denekamp
53:31
52:02
192
Herbert Wesselink
Albergen
53:33
52:17
193
Paul Kiewik
Siers Groep Oldenzaa
53:40
52:34
194
Pascal van Wezel
53:44
53:27
195
Patrick Eekers
Aluminium Gieterij O
53:48
53:42
196
Dennis Evertman
Oldenzaal
53:52
53:33
197
John Wiggemans
Oldenzaal
53:55
53:05
198
Arno Krupers
Oldenzaal
53:58
53:34
199
Eric Vos
Pentair
54:02
53:07
200
Nic Bovenius
Pré Pain B.V.
54:10
53:00
201
Henk Dijksterhuis
54:14
53:20
202
Richard Kocken
Woningcorporatie Dom
54:24
53:04
203
Guido de Vries
Goor
54:25
53:50
204
Norbert Poort
Oldenzaal
54:28
53:25
205
Hans Velthausz
Oldenzaal
54:31
54:08
206
Raymond Berning
Denekamp
54:32
53:35
207
Erwin Bramer
Oldenzaal
54:32
54:32
208
Maikel Schipper
Hengelo Ov
54:36
53:51
209
Maurice Arnoldy
Emmeloord
54:39
53:22
210
Marcel Veldhuis
Oldenzaal
54:43
53:42
211
Johan Roolvink
Oldenzaal
54:47
54:34
212
Rene Groot Ulen
Hengelo Ov
54:48
53:52
213
Vincent van het Reve
Oldenzaal
54:56
53:58
214
René Kroeze
Overdinkel
55:11
54:45
215
Onbekend
55:18
53:56
216
Nicky Brouwer
Pré Pain B.V.
55:26
54:14
217
Frank Korpershoek
Nootdorp
55:36
55:25
218
Arjan Bijkerk
Enschede
55:37
55:02
219
Ronald verbeek
Enschede
55:37
54:58
220
Marcel Hulsman
Heel
55:38
54:18
221
Kevin van Lith
Buren Gld
55:38
54:11
222
Frank Mulder
Vernay Europa B.V.
55:43
55:17
223
Ron Wind
Pré Pain B.V.
55:47
54:35
224
Willie Olde Scholtenhu
55:48
54:51
225
André Smit
Pré Pain B.V.
55:48
54:37
226
Henk Bossink
Oldenzaal
55:49
54:51
227
Gerard van der Wal
Woningcorporatie Dom
55:51
54:21
228
Bram Zwiers
Oldenzaal
55:54
54:55
229
Frank Hekman
55:54
55:34
230
John Van 't Hul
Hengelo Ov
55:59
55:50
231
Edwin Groeneveld
Oldenzaal
56:00
55:50
232
Jan Willem Mulder
Oldenzaal
56:07
55:20
233
Marinus Jasper
Siers Groep Oldenzaa
56:10
55:29
234
Gert Nijen Twilhaar
Nijverdal
56:17
56:06
235
Erik ten broeke
Nijverdal
56:22
55:26
236
Job Hoogerboom
Enschede
56:24
55:09
237
Frits Bruinink
Oldenzaal
56:24
56:02
238
Rob van Oeveren
Markelo
56:27
55:16
239
Andre Beuving
Almelo
56:28
55:06
240
Marius Vastert
Oldenzaal
56:31
55:26
241
Wim Assink
Steenwijk
56:37
55:28
242
Johannes Klos
Enschede
56:44
56:29
243
Arno Weppel
Woningcorporatie Dom
56:45
55:22
244
Rene Snijders
56:48
56:28
245
Ronald Woldering
Enschede
56:56
56:23
246
Niels Kijl
Enschede
56:57
55:39
247
Kees Witziers
ROSEN Europe
57:01
56:22
248
Ben Buiting
Lochem
57:10
55:44
249
Ruud Klieverik
Hengelo Ov
57:10
55:57
250
Ard Wesselink
Reutum
57:15
56:01
251
Jeffrey van Geene
Enschede
57:19
56:03
252
Bertus Bouwmeester
Apeldoorn
57:32
56:32
253
Jason Goldsworthy
Duitsland
57:33
57:18
254
Jeroen Pleijhuis
Oldenzaal
57:36
56:42
255
Jan Engelbertink
Woningcorporatie Dom
57:44
56:15
256
Elko Levinga
Enschede
57:44
56:47
257
Koen Naafs
Reef Infra
58:25
58:12
258
Bart Boomars
Oldenzaal
58:25
57:26
259
Sander van Assen
Oldenzaal
58:27
57:59
260
Kok
Oldenzaal
58:28
57:45
261
Sander Naberman
Oldenzaal
58:35
57:27
262
Erik Borghuis
Nijverdal
58:38
57:43
263
Ivo Siemerink
Oldenzaal
58:39
57:37
264
Frans Raanhuis
Losser
58:41
57:55
265
Dennis Gerritsen
Maarssen
58:45
58:45
266
EC Degen
Oldenzaal
58:49
57:22
267
Bart Breukink
Hoevelaken
58:49
57:41
268
Anne Brouwer
Hengelo Ov
59:04
58:06
269
Johan Rademaker
Denekamp
59:13
58:08
270
Sander Haas
Gronau-Epe (GER)
59:19
58:23
271
Eddy Wagelaar
Oldenzaal
59:26
58:50
272
Martin Moredo
ROSEN Europe
59:31
58:51
273
Bert Hoveling
Oldenzaal
59:33
58:20
274
Matthijs Meinders
Oldenzaal
59:34
58:21
275
Marc Brandsma
Haaksbergen
59:36
58:46
276
JP Rooze
Oldenzaal
59:45
58:43
277
Dirk Kissing
Almelo
59:49
59:23
278
Theo Valkering
Oldenzaal
59:54
58:45
279
HJJ ten Hove
Apeldoorn
59:59
59:38
280
Edwin Timmerman
Siers Groep Oldenzaa
59:59
59:08
281
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:00:00
59:06
282
Arie Bijl
Enschede
1:00:00
59:06
283
Jos Ekelhof
Enschede
1:00:14
59:40
284
Eric Nederlof
Hengelo Ov
1:00:14
59:02
285
Bert van Zutphen
Oldenzaal
1:00:22
59:05
286
Robbie van Mierlo
Borne
1:00:23
59:09
287
Maurice Govers
Aluminium Gieterij O
1:00:23
1:00:16
288
Michel Klinknagel
Oldenzaal
1:00:27
59:23
289
Henny Christenhusz
Woningcorporatie Dom
1:00:32
59:04
290
Hans Kroeze
Weerselo
1:00:33
59:20
291
Patrick Boelens
Hengelo Ov
1:00:33
59:01
292
Paul Leusink
Oldenzaal
1:00:44
1:00:04
293
Reinder Jacobi
Goor
1:00:49
1:00:15
294
Jelle Bakker
Enschede
1:00:50
1:00:01
295
Ben hooge Venterink
Oldenzaal
1:00:57
59:33
296
Peter de Jonge
Oldenzaal
1:00:58
59:41
297
Harm Medema
Oldenzaal
1:01:01
59:48
298
Gilbert de Haas
Oldenzaal
1:01:11
59:58
299
Jeroen Immink
De Lutte
1:01:12
1:00:05
300
Frans Bruins
Enschede
1:01:17
1:00:21
301
Rudi Welhuis
Oldenzaal
1:01:28
1:00:34
302
John Bergink
Oldenzaal
1:01:32
1:00:48
303
Fons Stege
Rossum Ov
1:01:33
1:01:18
304
Jan Willem Pol
Pré Pain B.V.
1:01:36
1:00:37
305
Klaas Bent
Borne
1:01:38
1:00:35
306
Martin Hobbenschot
Oldenzaal
1:01:53
1:00:24
307
Juud de Lange
Enschede
1:01:57
1:01:40
308
Dick Aanstoot
Hengelo
1:02:05
1:01:12
309
Studio Sport - Ronny M
Ootmarsum
1:02:17
1:00:58
310
Jos Brand
Twentse Weg- en Wate
1:02:22
1:01:41
311
Bauke van Lith
Buren Gld
1:02:30
1:01:01
312
Hennie Steebeke
Oldenzaal
1:02:42
1:01:50
313
Laurens broenink
Denekamp
1:02:50
1:01:47
314
Nico Heijnen
Zaandijk
1:02:55
1:02:05
315
Herbert Kremer
Losser
1:03:01
1:01:38
316
Henri Engeman
Pentair
1:04:40
1:03:42
317
Ab Koetsier
Holten
1:05:02
1:04:36
318
Stian Vogelsang
Oldenzaal
1:05:07
1:04:03
319
Henry Hekkert
Almelo
1:05:21
1:04:45
320
P. Zijlstra
Oldenzaal
1:05:27
1:05:00
321
Han Koning ter Heege
Woningcorporatie Dom
1:05:28
1:03:58
322
Stef Rens
Van Gelder K.L.M. B
1:05:45
1:05:30
323
Roy Burink
Aluminium Gieterij O
1:05:49
1:05:41
324
Studio Sport - Patrick
Ootmarsum
1:05:49
1:04:27
325
Henro Veijer
Hengelo Ov
1:06:08
1:04:42
326
Jos Lotgerink-Bruinenb
1:06:55
1:06:34
327
Max van Beurden
Vroomshoop
1:07:06
1:06:13
328
Hans Slot
Daarlerveen
1:12:19
1:11:25
329
Sake Oost
Oldenzaal
1:12:23
1:11:30
330
Jessy Wulff
Enschede
1:16:20
1:15:33
331
Alec van den Essenburg
Van Gelder K.L.M. B
1:19:09
1:18:56
332
Martin Rensen
Almelo
1:54:18
1:53:23
333
Ferrald Dunnink
Voorburg
1:56:21
1:55:55
334
Marc Salamat
ROSEN Europe
2:10:02
2:10:02
V, 10.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Pfeiffer
Dissen
40:07
40:06
2
Monique Nijkamp
Nijmegen
41:17
41:15
3
Henrieke Krommendijk
Nijverdal
41:52
41:51
4
Karin Klamer
Beuningen Ov
45:55
45:52
5
Bibi Rodel
Delden
46:07
45:36
6
Kim Verbeek
Oldenzaal
47:12
47:02
7
Astrid Boudrie
Oldenzaal
47:31
47:22
8
Hedy Pol
Hengelo Ov
48:30
47:12
9
Marina van den Dolder
Enschede
48:30
47:12
10
Bianca Fortkamp
49:24
48:54
11
Marit te Braak
Oldenzaal
49:34
48:58
12
Annelies Goedhart
Enschede
50:00
49:50
13
Marlies de Vries
Hengelo Ov
50:15
49:31
14
S. Oude Veldhuis
Oldenzaal
50:21
49:03
15
Monique van Benthem
Oldenzaal
50:33
49:41
16
Jolien van Uden
Enschede
50:44
50:29
17
Elsemiek Bartelink
Oldenzaal
50:49
50:14
18
Willemijn Lucassen
Enschede
50:57
50:54
19
Wendy Knigge
Enschede
50:58
50:51
20
Doortje Scholing
51:02
50:52
21
Merel Kok
Oldenzaal
51:03
50:57
22
Marleen Knaap
Aluminium Gieterij O
51:16
51:13
23
Ulrike Eekers
Aluminium Gieterij O
51:17
51:13
24
Karin van Gils-Lubbers
Twentse Weg- en Wate
51:46
51:06
25
Bernadet Grundel
Reutum
51:54
50:53
26
Jonne Groeneveld
Oldenzaal
52:26
52:17
27
Petra Muller
Oldenzaal
52:31
51:56
28
Nicolette Nijhuis
Aluminium Gieterij O
52:31
52:22
29
Nicole Teunissen
Oldenzaal
52:32
51:56
30
Lotte van Graas
Maarn
52:34
51:43
31
Nina Oude Bos
Oldenzaal
52:35
51:38
32
Paulien van Bruggen
Enschede
52:36
52:04
33
Aafke Averink
Enschede
52:43
51:55
34
Annemiek Wiefferink
Oldenzaal
52:46
51:56
35
Shanice Levering
Oldenzaal
52:58
52:10
36
Karin Geuke
Tubbergen
53:21
52:17
37
Moed-Snoek
Hengelo
53:27
52:52
38
Manon Dik
Almelo
53:38
53:31
39
Kristel Vreeswijk
Weerselo
53:51
53:20
40
Eva Arnoldy
Delden
53:54
52:36
41
Nicole Timmerman
Hengelo Ov
53:57
52:46
42
Mathilde Groot Rouwen
Oldenzaal
54:01
53:11
43
Laura-Lisa Hellwig
Enschede
54:02
53:47
44
Mariël Leemhuis
Tubbergen
54:12
53:07
45
Anita Kamphuis
Reutum
54:29
53:28
46
Lieke Beijen
Hengelo Ov
54:34
54:20
47
Monique van Olffen
Oldenzaal
54:47
53:57
48
Mariët Roolvink
Oldenzaal
54:47
54:31
49
Marloes van Langen
Oldenzaal
54:57
54:05
50
Carolien Boersma
Losser
55:03
54:35
51
Leandra Geurtse
Albergen
55:05
54:45
52
Renate van Ommen-Bruns
Denekamp
55:12
54:41
53
Annemarie Smellink
Hengelo
55:13
54:39
54
Bianca oude Lashof
Oldenzaal
55:13
54:21
55
Sandra de Vries Veen
Enschede
55:13
54:48
56
Inge Bonnes
Hengelo Ov
55:47
55:29
57
Marieke Franke
Hengelo Ov
55:57
55:20
58
Annette Luhen
Oldenzaal
55:59
55:09
59
Mariska Leijdekkers
Hengelo Ov
56:00
55:23
60
Ilse Weiden
Weerselo
56:01
55:31
61
Myra van den Maagdenbe
Oldenzaal
56:10
55:04
62
Emmy Olde Monnikhof
Utrecht
56:12
54:52
63
Marije Kroeze
Woningcorporatie Dom
56:13
55:03
64
Lotte Homan
Hengelo Ov
56:16
55:45
65
Carin Roeleveld
Hengelo Ov
56:17
55:59
66
Marieke Oosterveen
Losser
56:23
56:15
67
Loes Hutjes
Oldenzaal
56:24
56:19
68
José Wielinga
Enschede
56:28
56:03
69
Elly Sprangers
Enschede
56:28
56:03
70
Manon Post
Lemele
56:33
56:24
71
Edine ten Hartog
Wierden
56:33
56:24
72
Lieset Hofland
Denekamp
56:41
56:23
73
Annelies Veldman-Klos
Enschede
56:44
56:30
74
Erna Jasper
Siers Groep Oldenzaa
56:45
56:03
75
Monigue Dijksterhuis
56:49
55:57
76
Tessa Geerts
Denekamp
56:53
56:20
77
Mirjam Kremer
Denekamp
56:53
56:20
78
Ivanka Zuijdendorp
Denekamp
56:53
56:19
79
Leonie Kok
Denekamp
56:53
56:19
80
Bernadette Nijenhuis
Deurningen
56:58
55:52
81
Odette Hanstede
57:06
56:49
82
Esther Koops
Enschede
57:06
56:48
83
Wilma Wagenvoort
Apeldoorn
57:07
56:08
84
Anke Huttenhuis
Oldenzaal
57:10
56:09
85
Laura Smidt
Oldenzaal
57:19
56:02
86
Chantal te Wierik
Almelo
57:27
56:30
87
Marjolein Bergman
Enschede
57:34
56:19
88
Corry Kroondijk
Olst
57:37
57:25
89
Chantal Brunink
Oldenzaal
57:40
57:15
90
Tijske blankestijn
Hengelo Ov
57:46
56:48
91
Cynthia Bruins
Enschede
57:58
57:02
92
Boukje Broekman
Vernay Europa B.V.
58:08
56:42
93
Sophie olde Scholtenhu
Oldenzaal
58:13
57:40
94
Judith Moraal
Enschede
58:14
57:15
95
Studio Sport - Ellis
Ootmarsum
58:17
56:55
96
Sandra esmeijer
Enschede
58:22
57:15
97
Ria meijerink
Oldenzaal
58:24
57:19
98
Marloes Kleine
Hengelo Ov
58:27
57:29
99
Floor Beckmann
Utrecht
58:38
57:11
100
Monique Peters
Ootmarsum
58:39
58:07
101
Maureen Onclin
Oldenzaal
58:45
58:45
102
Sandra Keizer
Holten
58:45
57:59
103
Leonie oude avenhuis
Hengelo Ov
58:46
58:05
104
Rebecca Snijders
58:54
58:36
105
Irene Rutten
Hengelo Ov
58:55
58:42
106
Maria Rutten
Losser
58:55
58:10
107
Studio Sport - Denise
Ootmarsum
58:57
57:37
108
Anke Vos
Oldenzaal
59:09
58:39
109
Fenna Tetteroo
Oldenzaal
59:09
58:34
110
Debby Vastert
Oldenzaal
59:11
57:57
111
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
59:21
58:34
112
Ingrid Oude Egbrink
De Lutte
59:21
58:31
113
Mariet Lubbers
Hengelo
59:24
58:51
114
Studio Sport - Bianca
Ootmarsum
59:26
58:05
115
Marlijn meinders-Hovel
Oldenzaal
59:33
58:20
116
Odette Tulp-ter Braak
Oldenzaal
59:34
59:03
117
Petra Oldenhof
Nijverdal
59:40
58:28
118
Celine Tomas
Weerselo
59:41
58:57
119
Rosalie Laarhuis
Amersfoort
59:46
58:21
120
Wendelien van Daal
Amersfoort
59:54
58:47
121
Susanne Jongepier
Oldenzaal
59:55
59:19
122
Elke Tijhuis
Harbrinkhoek
1:00:09
59:39
123
Studio Sport - Dymphie
Tilligte
1:00:10
58:48
124
Inge ten Velde
Harbrinkhoek
1:00:13
59:45
125
Evelien Peters - van Z
Oldenzaal
1:00:21
59:03
126
Gaby Groeneveld
ROSEN Europe
1:00:25
59:44
127
Marjan Kienhuis-Peters
Denekamp
1:00:28
59:11
128
Lorette Suelmann
1:00:29
1:00:14
129
Britt Suelmann
1:00:29
1:00:16
130
Mariëlle van der Meché
Rossum Ov
1:00:34
1:00:17
131
Rianne Rutten
Hengelo Ov
1:00:50
1:00:36
132
Hanne Drost
's-Gravenhage
1:00:54
1:00:48
133
Monique Blokhuis
Losser
1:00:54
59:45
134
Ilon van Benthem
Aluminium Gieterij O
1:00:57
1:00:52
135
Manon Wilschut
Oldenzaal
1:00:58
1:00:35
136
Erna Olde Dubbelink
Beuningen Ov
1:01:00
59:45
137
Geziena Medema- Glas
Oldenzaal
1:01:00
59:47
138
Sandra Vaupell
Oldenzaal
1:01:10
1:00:34
139
Ellen Hesselink
Hengelo
1:01:28
1:00:33
140
Suze Oude Weernink
1:01:29
1:00:34
141
Nikki Heerink
Oldenzaal
1:01:32
1:00:49
142
Merlinn van Nieuwkuijk
Losser
1:01:34
1:00:13
143
Judith Lansink
Heel
1:01:34
1:00:13
144
Inge Companje
Nijverdal
1:01:42
1:00:48
145
Susan Broekhuis
ROSEN Europe
1:01:42
1:01:01
146
Loes Reuver
Oldenzaal
1:01:49
1:00:42
147
Nieke Reuver
Oldenzaal
1:01:49
1:00:42
148
Christel Russchenkamp
Weerselo
1:01:56
1:01:24
149
Suzanne Wannée
Enschede
1:01:56
1:00:49
150
Marjolein Bent
Borne
1:01:58
1:00:55
151
Jasmijn Jansen
Denekamp
1:01:59
1:00:45
152
Hetty Verboom
Maarn
1:02:01
1:01:09
153
Carla kotter
Oldenzaal
1:02:03
1:01:31
154
Ilse Masselink
Albergen
1:02:11
1:01:32
155
Silvia Kemperink
Albergen
1:02:11
1:01:32
156
Marielle Hondebrink
Almelo
1:02:11
1:01:18
157
Els van Zutphen
Oldenzaal
1:02:12
1:01:21
158
Herma Olde Keizer
Van Gelder K.L.M. B
1:02:12
1:01:59
159
Denise Rooze
Oldenzaal
1:02:13
1:01:11
160
Noortje Lubben
Denekamp
1:02:16
1:01:01
161
Monique Hutterd
Van Gelder K.L.M. B
1:02:17
1:02:03
162
Annette van Geldrop
1:02:20
1:01:37
163
Toos Benneker
Siers Groep Oldenzaa
1:02:21
1:01:13
164
Esther Gasthuis
Almelo
1:02:24
1:01:29
165
Monique Greftenhuis
De Lutte
1:02:32
1:01:05
166
Ine Bonke
Siers Groep Oldenzaa
1:02:35
1:01:28
167
Renate Wilbers
Denekamp
1:02:39
1:01:37
168
Monique Steghuis
Denekamp
1:02:41
1:01:38
169
Jolanda Nijhuis-Vermeu
Denekamp
1:02:58
1:01:56
170
Maureen Oude Luttikhui
Denekamp
1:02:58
1:01:55
171
Floor Kremer
Losser
1:03:00
1:01:38
172
Tanja Eidhof
Oldenzaal
1:03:10
1:02:07
173
Ans Waleczek
Oldenzaal
1:03:42
1:02:55
174
Judith Bauhuis
Oldenzaal
1:03:57
1:02:53
175
Esther Olde Meule
Weerselo
1:03:59
1:03:27
176
Wendy Knippers
Denekamp
1:04:04
1:03:02
177
Sandra Lentfert
Oldenzaal
1:04:17
1:03:32
178
Wilmien Haverkamp
Overdinkel
1:04:19
1:03:19
179
Danielle Struik
Almelo
1:04:21
1:02:58
180
Lies van Engelen
Hengelo
1:04:22
1:04:22
181
Milja Kleijzen
Lattrop
1:04:37
1:03:24
182
Marijke Egbers
Oldenzaal
1:04:57
1:03:34
183
Angelique Wolters
Oldenzaal
1:05:02
1:03:50
184
Mirjam Geisink
Oldenzaal
1:05:06
1:04:36
185
Petra Vogelsang
Oldenzaal
1:05:07
1:04:03
186
Berlinda Bolinic
Oldenzaal
1:05:45
1:04:41
187
Antoinette Galje
Enschede
1:05:52
1:04:52
188
Isabelle Mensink
Ootmarsum
1:05:57
1:04:57
189
Agnes Oude Luttikhuis
Oldenzaal
1:05:59
1:05:27
190
Malou Loohuis
Oldenzaal
1:06:29
1:05:02
191
Inge Lotgerink-Bruinen
1:06:55
1:06:35
192
Andrea van Schoot
Weerselo
1:07:20
1:06:19
193
Marleen Rijke
Hengelo Ov
1:07:54
1:06:26
194
Patricia Scheffer
Oldenzaal
1:08:25
1:07:19
195
Debbie Molhuizen
Maarn
1:10:43
1:09:51
196
Marion Weegerink
Hengelo Ov
1:10:43
1:09:50
197
Monika Grutter
Hengelo Ov
1:10:43
1:09:51
198
Carien Oude Lashof
Agelo
1:10:45
1:09:25
199
Studio Sport - Ellen
Ootmarsum
1:10:45
1:09:26
200
Monique-Pascale Müller
Enschede
1:11:24
1:10:49
201
Susan Keizers
Amsterdam
1:11:57
1:10:32
202
Bertie Keizers
Oldenzaal
1:11:57
1:10:34
203
Studio Sport -Trijntje
Ootmarsum
1:12:25
1:11:06
204
Studio Sport - Willeke
Ootmarsum
1:12:32
1:11:11
205
Miranda Rensen
Almelo
1:13:04
1:12:11
206
Hetty Bertelink
Enschede
1:16:20
1:15:35
207
Jessica van Haren
Oldenzaal
1:18:25
1:16:59
208
Agnes Davina
Oldenzaal
1:19:58
1:18:32
M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Doesburg
Rekken
16:44
16:43
2
Robin Klamer
Beuningen Ov
17:19
17:19
3
E[hrem Kuiper
Enschede
17:30
17:29
4
Guido van Olffen
VIRO Hengelo
17:36
17:35
5
Tom van Beusekom
Duiven
17:37
17:36
6
Boike Damhuis
Ootmarsum
17:42
17:39
7
Julian Kumle
Enschede (GER)
18:25
18:24
8
Rob Benerink
18:53
18:52
9
Anton ter Elst
Hengelo Ov
19:15
19:13
10
René Bos
Hengelo Ov
19:15
19:13
11
Hein Oude Hesselink
Azelo
19:17
19:15
12
Erik Maartens
Enschede
19:19
19:17
13
Anatoly Palyanov
Hengelo Ov
19:30
19:28
14
G Strik
Nijverdal
19:32
19:30
15
Andre Moes
VIRO Hengelo
19:36
19:35
16
Ben Platier
Oldenzaal
19:41
19:39
17
Ruben Bonte
Siers Groep Oldenzaa
19:47
19:45
18
Peter Donker
Oldenzaal
19:56
19:52
19
Ruben Benter
Siers Groep Oldenzaa
19:56
19:55
20
Gair Pot
Oldenzaal
19:57
19:55
21
Pavel Palyanov
Hengelo Ov
20:06
20:03
22
Haico Groote Haar
Hengelo
20:14
20:13
23
Maarten Vaneker
Losser
20:27
20:24
24
Guus Benneker
Siers Groep Oldenzaa
20:33
20:27
25
Casper Vossebeld
Holten
20:37
20:35
26
Rene Wennink
Oldenzaal
20:39
20:36
27
Niels Haverkate
Ambt Delden
20:43
20:43
28
Marcel Kloosterman
VIRO Hengelo
20:45
20:40
29
Marc Volker
20:48
20:45
30
Peter Pols
Siers Groep Oldenzaa
20:51
20:48
31
Lars Maseland
Hekman Suelmann Acco
20:52
20:50
32
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
20:58
20:52
33
Jens Hoeben
20:59
20:57
34
Huub Kottink
VIRO Hengelo
21:02
21:01
35
Antonio Walstra
Stichting Carmelcoll
21:05
21:01
36
Tim Meinders
Stichting Carmelcoll
21:06
21:01
37
Albert v.d. Smissen
Enschede
21:28
21:22
38
Sander van Kalsbeek
Hengelo Ov
21:32
21:22
39
Rik Hulshof
VIRO Hengelo
21:59
21:56
40
Emiel Voorhuis
Hengelo
22:04
22:01
41
Niels Wessels
oOTMARSUM
22:07
22:07
42
Michel Wind
VIRO Hengelo
22:08
22:05
43
Andre Koehorst
VIRO Hengelo
22:08
22:04
44
Theo Oude Hesselink
Reef Infra
22:17
22:14
45
Paul Meulenbroek
Deurningen
22:32
22:28
46
Daan Stegge
22:39
22:37
47
Wilco Grote Ganseij
Siers Groep Oldenzaa
22:42
22:38
48
Martijn Hommels
Enschede
22:44
22:40
49
Peter-Paul Heideman
Reef Infra
22:44
22:41
50
Erwin van Asselt
22:46
22:40
51
Clemens Volker
22:52
22:49
52
Stijn Hans
Tubbergen
22:53
22:52
53
Erwin Hamer
Siers Groep Oldenzaa
22:56
22:50
54
Jeroen Janssen
Stichting Carmelcoll
22:57
22:50
55
Niels Mulder
Oldenzaal
23:03
22:35
56
Jurgen Rouing
Hekman Suelmann Acco
23:04
23:03
57
Bulthuis Paul
Oldenzaal
23:06
22:36
58
Joris van Kempen
Enschede
23:10
22:51
59
Jop Bruins
Oldenzaal
23:12
23:08
60
Rene Niessen
Delden
23:18
23:13
61
Leroy Hendriks
Siers Groep Oldenzaa
23:20
23:13
62
Jesper Mensink
Oldenzaal
23:25
23:16
63
Jos Ten Brink
Almelo
23:26
23:17
64
Mathijs Roelofs
Tubbergen
23:27
23:19
65
Jord Loohuis
Oldenzaal
23:27
23:09
66
Jeroen Maatman
Hengelo Ov
23:34
23:17
67
Joost Brookhuis
Oldenzaal
23:37
23:23
68
Hette de Boer
Siers Groep Oldenzaa
23:38
23:32
69
Kay Meulenbroek
Oldenzaal
23:42
23:15
70
Tom Nordkamp
Siers Groep Oldenzaa
23:52
23:45
71
Nick Visschedijk
Overdinkel
23:53
23:40
72
Ruud Kotte
Ootmarsum
23:54
23:33
73
Ivo Boone
Hengelo Ov
23:56
23:53
74
Joost Lenselink
Oldenzaal
23:57
23:36
75
Dave Hoffmann
Oldenzaal
23:58
23:42
76
Ewoud Bijker
Almelo
24:00
23:53
77
Maurice Dijkstra
Enschede
24:01
23:47
78
Jesper Kotte
Oldenzaal
24:02
23:47
79
Thomas Doeschot
HP Valves B.V.
24:04
23:50
80
Erik Deppenbroek
Oldenzaal
24:05
23:44
81
Jef van Bentem
Hekman Suelmann Acco
24:18
24:15
82
Dennis Mol
HP Valves B.V.
24:20
24:07
83
Arthur Gerritsjans
Enschede
24:21
24:10
84
Frank Scholten
Oldenzaal
24:29
24:21
85
Henk Haverkate
Ambt Delden
24:31
24:29
86
Thijmen Pots
HP Valves B.V.
24:41
24:28
87
Henk Pril
Oldenzaal
24:46
24:42
88
Jurgen Schiphorst
Oldenzaal
24:46
24:30
89
Jeroen van Bentem
Hekman Suelmann Acco
24:49
24:48
90
Bob Roza
Hengelo
24:49
24:31
91
Benno Benneker
Siers Groep Oldenzaa
24:52
24:46
92
Mick Oude Engberink
Oldenzaal
24:53
24:37
93
Dominique Heuvels
Oldenzaal
24:55
24:26
94
Pim Goossens
HP Valves B.V.
24:56
24:43
95
Piet Mol
Oldenzaal
24:58
24:49
96
Thijs Tijman op Smeije
Oldenzaal
25:01
24:47
97
Tim Fieten
Siers Groep Oldenzaa
25:06
25:00
98
Ruud van der Maaten
Zoetermeer
25:08
24:53
99
Sylvester Niemeyer
Hengelo
25:10
24:52
100
Michiel van Kalsbeek
Hengelo Ov
25:10
25:02
101
Emiel Bonke
Siers Groep Oldenzaa
25:20
24:59
102
Job te Riet
Oldenzaal
25:21
25:04
103
Olaf Bos
Oldenzaal
25:23
25:07
104
Laurens Geurtz
Hengelo Ov
25:28
25:11
105
Remco Keizers
Almelo
25:33
25:01
106
Eloy de Koning
Siers Groep Oldenzaa
25:35
25:28
107
Jacco Bennes
Oldenzaal
25:48
25:41
108
Jan Smidt
Goor
25:55
25:40
109
Marten Hinsenveld
HP Valves B.V.
26:11
25:59
110
Ewout Piepers
Vernay Europa B.V.
26:15
25:53
111
Anton Scholten
Oldenzaal
26:25
26:09
112
Pim Benneker
Siers Groep Oldenzaa
26:30
26:05
113
Gijs Kamphuis
Weersele
26:35
26:04
114
Tieme Vogelsang
Oldenzaal
26:39
26:09
115
Wes Segerink
Oldenzaal
26:40
26:04
116
William Segerink
Oldenzaal
26:42
26:07
117
Laurens Brink
Vriezenveen
26:43
26:19
118
Harm Schepers
Oldenzaal
26:46
26:13
119
Onbekend
26:55
26:44
120
Bram Eenjes
Oldenzaal
26:56
26:26
121
Erik Maseland
27:02
26:59
122
Colinn Haverkate
Ambt Delden
27:03
27:02
123
Jan Sonder
Deurningen
27:03
26:35
124
Hans Nekkers
Oldenzaal
27:05
26:52
125
Jurgen Loohuis
Siers Groep Oldenzaa
27:09
27:03
126
Hiere Kamphuis
27:10
26:51
127
Ben smudde
Overdinkel
27:12
26:54
128
Tom Olde Boerrigter
27:12
27:01
129
Klaas Kole
ROSEN Europe
27:15
26:45
130
Willem Oude Voshaar
Oldenzaal
27:17
27:01
131
Henk Groote Haar
27:22
27:15
132
Maarten Kollen
Enschede
27:23
27:10
133
Pim Loohuis
Oldenzaal
27:23
27:07
134
Bert Loohuis
Oldenzaal
27:24
27:04
135
Jan List
Goor
27:25
27:17
136
Jaap van Asselt
27:26
27:04
137
Umit Ceran
Vernay Europa B.V.
27:35
27:13
138
Ruben Bos
Oldenzaal
27:39
27:20
139
Kees Rodel
Oldenzaal
27:43
27:27
140
Stef Wolsink
Oldenzaal
28:04
28:00
141
Bennie Oude Heuvel
Delden
28:04
27:46
142
Antoon Koehorst
Oldenzaal
28:17
27:58
143
Bart van den Eijnde
Oldenzaal
28:18
27:49
144
Gerard Journee
Siers Groep Oldenzaa
28:19
27:51
145
Ton Oude Hampsink
Reef Infra
28:21
28:16
146
Erik Kotte
Oldenzaal
28:22
28:03
147
Robert Oude Engberink
Oldenzaal
28:30
28:08
148
Davina
Oldenzaal
28:32
28:06
149
Paul Vaneker
Losser
28:37
28:17
150
Paul Kienhuis
28:37
28:26
151
John Lubberding
Siers Groep Oldenzaa
28:38
28:14
152
Richard te Riet
Oldenzaal
28:44
28:27
153
Huib te Riet
Oldenzaal
29:06
28:52
154
Tom Boensma
Delden
29:07
28:43
155
Onbekend
29:13
29:02
156
Eddij Frenaij
Boekelo
29:20
29:09
157
Roy Beernink
Enschede
29:20
28:52
158
Ahmed Aleyd
Reef Infra
29:25
29:20
159
Lucas Ronner
Delft
29:29
29:13
160
Bas olde Juninck
Ootmarsum
29:35
29:27
161
Marcel Eenjes
Oldenzaal
29:38
29:04
162
Ties Hamer
Siers Groep Oldenzaa
29:43
29:38
163
Matheus Heezen
Enschede
29:49
29:13
164
Frank Lauwers
Oldenzaal
30:00
29:53
165
A. Tiehuis
Enschede
30:01
29:25
166
Antoine Pannen
Tilburg
30:03
29:39
167
Jeroen Voogsgeerd
Enschede
30:07
29:58
168
Peter Telgenkamp
Siers Groep Oldenzaa
30:29
30:05
169
Louis Bokdam
Bornerbroek
30:41
30:13
170
Jos Breuker
Oldenzaal
30:53
30:18
171
Bennie Mulder
Oldenzaal
30:53
30:41
172
Ronny Weusthof
Oldenzaal
31:09
30:34
173
Tonnie Hillebrand
Delden
31:22
31:02
174
Jord Kooijman
Borne
31:29
31:03
175
Robin Roelofs
Albergen
31:38
31:29
176
Harm Visser
Enter
31:46
31:12
177
Olaf Kessels
Bedum
32:25
32:00
178
Philip Lucassen
Oldenzaal
32:25
32:00
179
Jeroen Remers
32:42
32:15
180
Arthur Ronner
Delft
32:48
32:31
181
Arjen Ronner
Haarlem
32:48
32:31
182
Tom Vomer
Oldenzaal
34:10
33:49
183
Tom Franken
Oldenzaal
34:46
34:18
184
Eelke Blaauwbroek
Oldenzaal
37:37
37:04
185
Nick Mackaay
Deurningen
39:02
38:30
186
Wim Guleij
Hengelo Ov
41:28
41:07
187
H Paalman
Borne
44:06
43:58
188
Jan Meulenkamp
Oldenzaal
44:06
43:58
189
Bert Gerrits
Nijverdal
46:14
45:40
190
Paul Nolman
Enschedes
1:23:36
1:23:06
V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisanne Meuleman
Enschede
19:26
19:24
2
Lisanne Wiggers
19:37
19:37
3
Nikki Olde Monnikhof
Oldenzaal
19:55
19:54
4
Rianne Aarnink
Enschede
20:03
20:02
5
Chantal Wiggers
21:25
21:23
6
Marleen Stoel
Enschede
21:40
21:40
7
Sophie Lingelbach
Enschede
21:52
21:51
8
Marije Wessels
Markelo
21:58
21:55
9
Laurien te Nijenhuis
22:22
22:21
10
Jinthe Damhuis
Ootmarsum
22:29
22:28
11
Miranda Bruins
Siers Groep Oldenzaa
22:41
22:37
12
Lisa Sanderink
Amsterdam
22:56
22:53
13
Femke Rödel
Oldenzaal
23:16
23:01
14
Corine Hassink
Oldenzaal
23:21
23:17
15
Adele Smits
Oldenzaal
23:24
23:19
16
Helene Boerekamps
Wierden
23:35
23:18
17
Feline Klamer
Beuningen Ov
24:00
23:56
18
Sabine Selbach
VIRO Hengelo
24:05
23:58
19
Meike Vos
Borne
24:16
24:10
20
Anne Lippinkhoff
Enschede
24:20
24:16
21
Sanne Bauhuis
Hengelo Ov
24:30
24:02
22
Aletta Berkhof
Westerhaar
24:50
24:48
23
Nienke Westerhof
Borne
24:58
24:28
24
Anny Vaneker
Losser
25:03
24:59
25
Marijke Kenkhuis
Enschede
25:11
25:06
26
Inge Franke
Tandartspraktijk Bru
25:21
25:08
27
Susan Steinmeijer
Oldenzaal
25:36
25:26
28
Elise Brummer
Hengelo Ov
25:40
25:35
29
Wies Buiting
Enschede
25:51
25:40
30
Manon Milner
Delden
26:10
25:50
31
Marieke klein Nibbelin
Oldenzaal
26:12
25:59
32
Marije de jonge
Almelo
26:19
25:45
33
Evelien van Nieuwkuijk
Losser
26:42
26:28
34
Maureen Hekkemar
VIRO Hengelo
26:44
26:37
35
Anke van Ritbergen
Tandartspraktijk Bru
26:50
26:36
36
Marga Reuvers
Oldenzaal
26:59
26:39
37
Patty Wind
Hengelo Ov
27:04
26:42
38
Ilse Meulenbroek
Deurningen
27:06
27:01
39
Anouk Veldhuis
VIRO Hengelo
27:07
26:45
40
Nathalie Ginter
27:13
26:54
41
Amanda Hekkert
ROSEN Europe
27:15
26:46
42
Ellis Sanders
Oldenzaal
27:21
27:11
43
Annemiek Bonke
Siers Groep Oldenzaa
27:21
27:00
44
Anna Wolsink
Oldenzaal
27:22
27:19
45
Marell Arts
Albergen
27:40
27:31
46
Agnes van der Tol
Hengelo
27:49
27:42
47
Rachčl Dijk
Oldenzaal
27:50
27:40
48
Anneloes Hak
Enschede
27:55
27:34
49
Marieke Deppenbroek
Enschede
28:03
27:42
50
Sanne Buiting
Enschede
28:07
27:55
51
Jacqueline Rödel
Tandartspraktijk Bru
28:13
27:59
52
Marielle Stegge
Hekman Suelmann Acco
28:14
27:49
53
Leonie Brummer
Almelo
28:14
28:10
54
Chantal Derksen
Oldenzaal
28:15
27:45
55
Joyce Leidelmeijer
28:24
28:17
56
Els Schook
Delden
28:28
28:09
57
Anouk Blaak
Goor
28:29
28:03
58
Ellen Diepeveen
Enschede
28:32
28:06
59
Sophie Lansink
Oldenzaal
28:36
27:59
60
Astrid Atta
Oldenzaal
28:53
28:50
61
Esther van Gils
Oldenzaal
28:55
28:26
62
Christie Withag
Deurningen
28:58
28:29
63
Anne-Marie Bolscher
Oldenzaal
29:03
28:52
64
Anneke Koebrugge
Goor
29:10
29:00
65
J. Analbers
Oldenzaal
29:19
28:53
66
Jorien van Leeuwen
Siers Groep Oldenzaa
29:21
28:58
67
Patricia Veenstra
Stichting Carmelcoll
29:23
28:59
68
Charlotte van der Wiel
Enschede
29:30
38:02
69
Saskia Blokhuis
Weerselo
29:37
29:12
70
Carla Bokdam
Bornerbroek
29:41
29:14
71
Henrike ten Brink
Oldenzaal
29:42
29:31
72
Lisette Hekman
Oldenzaal
29:42
29:17
73
Hannie Kattier
Oldenzaal
29:45
29:41
74
Esther Reuver
Oldenzaal
29:45
29:29
75
Corine Bos
Enschede
29:49
29:13
76
Dagmar Boersma
Enschede
29:55
29:46
77
Ivonne Bekhuis
Weerselo
29:58
29:33
78
Marieke Veldhuizen
Almelo
30:08
29:35
79
Ellen Blokhuis
Oldenzaal
30:09
29:48
80
Puck Hilverink
Oldenzaal
30:13
29:45
81
Ina Stoter
Ambt Delden
30:13
29:50
82
Judith Versteeg
Bentelo
30:14
29:56
83
Dize Vennegoor op Nijh
Oldenzaal
30:18
30:08
84
Kirsten Mekenkamp
Borne
30:22
30:03
85
Miranda Dijkmans
Delden
30:24
30:05
86
Iris Breuker
Borne
30:27
30:11
87
Edith Steenbeeke
Stichting Carmelcoll
30:33
30:08
88
Karolien Boerrigter
Oldenzaal
30:36
30:17
89
Jacqueline van der Wal
Almelo
30:38
30:06
90
Ellen Millner
Delden
30:43
30:20
91
Joyce kleine
Enschede
30:43
30:22
92
Manon oude Spraaksté
Oldenzaal
30:49
30:28
93
Patricia Winberg
Enschede
30:50
30:38
94
Marjolein Bossink
Oldenzaal
30:51
30:32
95
Loes Turpijn
Almelo
30:52
30:32
96
Jeanine de Kruyk
Enschede
31:00
30:31
97
Nikky lindemann
Enschede
31:00
30:31
98
Jody Hollow
Oldenzaal
31:01
30:59
99
Sanne Niehuis
Borne
31:12
30:57
100
Francisca Hoogenboom
Voorburg
31:13
30:58
101
Loes Klieverik
Oldenzaal
31:20
31:00
102
Maaike van Praag
Overdinkel
31:20
30:47
103
Elisabeth Sawaryn
Tubbergen
31:23
31:12
104
Alina Zweers-Hamberg
Goor
31:26
31:17
105
Marije Wessels
Enschede
31:27
30:58
106
Patricia Breemen
Borne
31:29
31:02
107
Hannah Munoz Martinez
Goor
31:34
31:22
108
Henriette Vossebeld
Goor
31:34
31:25
109
Dagmar Ottenhof
Tandartspraktijk Bru
31:47
31:32
110
Marien Munster
Deurningen
31:48
31:21
111
Juriska Vrielink
Vriezenveen
31:49
31:39
112
Elsbeth Mooi
Hengelo Ov
31:58
31:26
113
Kim de Klein
Oldenzaal
31:59
31:43
114
Kim Oude Nijhuis-Molná
Oldenzaal
31:59
31:44
115
Anita Hobbenschot
Oldenzaal
32:24
32:03
116
Esther Vos
Oldenzaal
32:39
32:12
117
Margreeth Bennink
Almelo
32:42
32:35
118
Marielle Hammer
Bad Bentheim (GER)
32:42
32:33
119
Karin Muller
Almelo
32:42
32:27
120
Janneke Schlepers
Oldenzaal
32:46
32:28
121
Loes Molenaar
ROSEN Europe
32:48
32:17
122
Anne-Marie Schepers
Oldenzaal
32:48
32:15
123
Hester Gervink
VIRO Hengelo
32:54
32:31
124
Lobke Hoekstra
Hengelo Ov
32:55
32:27
125
Marjolein Klok
Tandartspraktijk Bru
32:56
32:40
126
Tineke heuten
Goor
32:57
32:43
127
Joyce Day
Vernay Europa B.V.
33:06
32:43
128
Marijke de Ruyter
Vernay Europa B.V.
33:06
32:44
129
Lisette Posthuma
Haaksbergen
33:19
33:01
130
Lucinda Weusthof
Oldenzaal
33:22
32:47
131
Marloes Haarhuis
Geesteren Ov
33:24
33:14
132
Xandra Heitink
Goor
33:27
33:12
133
Debby Oude Blenke
Tandartspraktijk Bru
33:29
33:13
134
Claudia Kuiper-Nijhuis
Enschede
33:58
33:35
135
Deborah Dieperink
Haaksbergen
35:34
35:17
136
Lisa Windhager
ROSEN Europe
35:36
35:05
137
Sjan van Beusekom
Duiven
36:00
35:40
138
Saskia Lucassen
Oldenzaal
36:04
35:39
139
Jacqueline Dunnink
Deventer
36:29
36:14
140
Heleen Ronner
Haarlem
36:30
36:11
141
Marlies Korpershoek
Nootdorp
36:31
36:13
142
Joyce Nijmeijer
Siers Groep Oldenzaa
36:31
36:05
143
Vera Draaijer
Wierden
36:52
36:31
144
Ria ter Braak
Oldenzaal
38:00
37:35
145
Patricia Kamphuis
Oldenzaal
38:28
37:59
146
Esther Risseeuw
Deurningen
39:02
38:30
147
Eva de Brabander
's-Gravenhage
39:52
39:25
148
Tessa Breukers
Rijssen
46:14
45:40
J-18, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Len ten Broeke
Carmel College
10:17
10:17
2
Mart Blokhuis
Carmel College
10:54
10:53
3
Wout Steenbeeke
Carmel College
11:52
11:50
4
Jort Pot
Carmel College
11:57
11:55
5
Mart Busscher
Carmel College
13:01
13:01
6
Omar Abdirahman
Thij College
13:08
13:01
7
Lex van Benthem
Carmel College
13:18
13:14
8
Emiel Westland
Carmel College
14:06
14:05
9
Sjors Hoogendijk
Carmel College
14:15
13:58
10
Ralph Brandehof
Carmel College
14:36
14:20
11
Max van Lier
Carmel College
15:24
15:12
12
Joep ter Laak
Carmel College
16:43
16:42
M-18, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan Wouda
Goor
12:43
12:43
2
Noah Mesdag
Thij College
14:09
14:05
3
Britt Scholte Lubberin
Carmel College
15:05
15:03
4
Danique Oosterik
Carmel College
16:04
15:52
5
Danieke Damink
Carmel College
16:43
16:38
J-14, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesse Nijmeijer
Winterswijk
10:54
10:54
2
Bodhi Gerard
Thij College
11:23
11:22
3
Guus Ribberink
Carmel College
11:23
11:22
4
Floor Sueters
Carmel College
11:33
11:32
5
Niek ter Haar
Carmel College
11:45
11:41
6
Jim Velthuis
Thij College
11:47
11:45
7
Teun Swennenhuis
Thij College
11:58
11:57
8
Pim Oude Elferink
Oldenzaal
12:03
12:02
9
Sil van den Eijnde
Oldenzaal
12:06
11:58
10
Gijs
Oldenzaal
12:07
12:05
11
Petter Veldhuis
De Lutte
12:08
12:07
12
Maikel Bloemen
Losser
12:18
12:17
13
Pieter Harink
Thij College
12:20
12:16
14
Teun Naafs
Carmel College
12:22
12:22
15
Tristan Wissink
Thij College
12:23
12:22
16
Joep Alink
Thij College
12:24
12:21
17
Philip Borggreve
Thij College
12:29
12:26
18
Jesse Kip
Thij College
12:31
12:23
19
Tim Kamphuis
Thij College
12:31
12:30
20
Kai Benneker
Thij College
12:32
12:32
21
Bjorn Tulp
Thij College
12:33
12:31
22
Daan Bosch
Carmel College
12:40
12:24
23
Dirk Huusken
Thij College
12:42
12:41
24
Gijs Oortman
Carmel College
12:42
12:33
25
Martijn Hoogeslag
Thij College
12:47
12:37
26
Joost Brokelman
Thij College
12:52
12:50
27
Job Oude Roelink
Thij College
12:52
12:51
28
David Yap
Carmel College
12:54
12:45
29
Jurre Dorenbusch
Oldenzaal
12:54
12:46
30
Mees Mensink
Carmel College
12:58
12:54
31
Sam ten Oever
Thij College
13:00
12:50
32
Joep Bartelink
Thij College
13:02
12:58
33
Pierre Leusink
Thij College
13:03
13:03
34
Rogier Oldekamp
Carmel College
13:04
13:01
35
Kevin Tijink
Carmel College
13:06
13:04
36
Bram Veldscholten
Thij College
13:07
13:06
37
Eloy Sanchez Calvo
Carmel College
13:08
13:04
38
Ruben d' Hollosy
Carmel College
13:09
12:54
39
Mart Vennegoor
Carmel College
13:10
12:58
40
Bo Rouwen
Thij College
13:14
13:00
41
Jimmy Mei
Thij College
13:14
13:14
42
Sem Seyger
Thij College
13:16
13:13
43
Marijn Bijkerk
Carmel College
13:18
13:03
44
Adijan Coers
Thij College
13:20
13:15
45
Carlo Groothuizen
Carmel College
13:21
13:17
46
Teun IJland
Carmel College
13:22
13:06
47
Jarno Smit
Thij College
13:23
13:21
48
Pim Mulder
Thij College
13:23
13:17
49
Koen Weusthof
Thij College
13:25
13:23
50
Tom van Schoot
Thij College
13:25
13:25
51
Bas Wesseling
Thij College
13:27
13:26
52
Tijmen Nijland
Thij College
13:33
13:30
53
Guus Blokhuis
Carmel College
13:35
13:21
54
Maarten ten Hoff
Thij College
13:39
13:35
55
Naim Ongunyurt
Carmel College
13:46
13:31
56
Niek Veldscholten
Carmel College
13:49
13:34
57
Wout Velthuis
Thij College
13:52
13:49
58
Jarmo Veenhuis
Thij College
13:54
13:53
59
Daan Oude Luttikhuis
Thij College
13:58
13:44
60
Niels Wessels
Thij College
14:00
13:49
61
Sam Schukkink
Carmel College
14:03
13:53
62
Pim Alink
Thij College
14:03
14:01
63
Ramon Oude Nijhuis
Thij College
14:06
14:05
64
Teun Westerveld
Carmel College
14:08
13:53
65
Twan Bult
Carmel College
14:10
14:06
66
Jarno Rolink
Thij College
14:11
14:11
67
Bas Nijhuis
Thij College
14:13
14:12
68
Mart Koldemeule
Thij College
14:13
14:13
69
Nick Hofkamp
Thij College
14:18
14:12
70
Ted Brilhuis
Thij College
14:18
14:18
71
Hakan Tirsi
Thij College
14:19
14:09
72
Mika Buijvoets
Carmel College
14:23
14:09
73
Wouter Birkenhäger
Thij College
14:27
14:25
74
Jort Zeevat
Carmel College
14:28
14:23
75
Sam Pieters
Thij College
14:28
14:21
76
Kay Brunink
Oldenzaal
14:34
14:25
77
Ben Hüve
Thij College
14:35
14:30
78
Roel Nijhuis
Carmel College
14:36
14:20
79
Lars van Kempen
Enschede
14:38
14:29
80
Chiel Bonnes
Carmel College
14:39
14:22
81
Hugo Vrielink
Thij College
14:45
14:44
82
Simon Konijn
Hengelo
14:46
14:37
83
Jordy Klaas
Thij College
14:47
14:33
84
Pim Kamphuis
Thij College
14:49
14:46
85
Stan Jonker
Thij College
14:50
14:50
86
Victor van den Graven
Thij College
14:50
14:40
87
Rick Becker
Thij College
14:53
14:42
88
Jelle Maatkamp
Oldenzaal
14:55
14:39
89
Gijs Nijhuis
Thij College
15:01
14:55
90
Joris Sanderink
Thij College
15:02
14:52
91
Jim Bosselaar
Thij College
15:03
14:55
92
Aron Kattenpoel Oude H
Carmel College
15:15
14:59
93
Antoin Boer
Carmel College
15:17
15:01
94
Puk Plekenpol
Thij College
15:17
15:06
95
Rutger Bonte
Losser
15:19
15:06
96
Sem Nijmeijer
Borne
15:29
15:28
97
Levi Segerink
Franciscusschool
15:31
15:15
98
Jeroen de Gelder
Thij College
15:35
15:29
99
Doeke
Veenendaal
15:49
15:31
100
Mark Mulder
Thij College
15:52
15:42
101
Twan Stegge
Thij College
15:57
15:55
102
Max Nijhuis
Thij College
15:58
15:43
103
Bjorn Boerkamp
Thij College
16:07
16:00
104
Bart Tenniglo
Thij College
16:12
16:05
105
Wessel Hommels
Thij College
16:20
16:12
106
Guus Spiele
Thij College
16:21
16:14
107
Nino Italiaander
Thij College
16:26
16:16
108
Hijn Arens
Thij College
16:27
16:18
109
Jipp Janné
Thij College
16:28
16:17
110
Ben Bonnes
Denekamp
16:30
16:26
111
Detlef Rorink
Thij College
16:36
16:31
112
Bob Oude Nijhuis
Thij College
16:38
16:31
113
Wes Italiaander
Thij College
16:39
16:32
114
Bram Cageling
Thij College
16:41
16:35
115
Rick Vreeswijk
Carmel College
16:43
16:40
116
Hugo Otten
Thij College
16:43
16:42
117
Mats Hans
Tubbergen
16:56
16:53
118
Niels Vreeswijk
Thij College
16:57
16:52
119
Daan Ensink
Thij College
16:57
16:51
120
Sam Niehuis
Thij College
17:07
16:52
121
Max Hesselink
Thij College
17:09
16:54
122
Joep Egberink
Thij College
17:09
17:08
123
Enzo Boscu
Thij College
17:10
17:04
124
Stijn Weppel
Thij College
17:19
17:10
125
Job Veldhuis
Thij College
17:20
17:12
126
Maarten Duikersloot
Thij College
17:37
17:23
127
Chiel Bekhuis
Thij College
17:38
17:22
128
Fabio Meijerink
Thij College
17:42
17:33
129
Clemens Hartman
Thij College
17:43
17:33
130
Bas Meijerink
Thij College
17:43
17:33
131
Dick Mensink
Thij College
17:57
17:50
132
Stan Franke
Thij College
17:57
17:50
133
Niels Bakker
Thij College
18:12
18:03
134
Zoë Morsink
Thij College
18:37
18:24
135
Kris Borghuis
Thij College
18:52
18:40
136
Kenley Kraak
Thij College
18:56
18:47
137
Bekir Copoglu
Thij College
18:56
18:47
138
Noud Baalhuis
Thij College
18:57
18:46
139
Mark Schopman
Thij College
18:57
18:50
140
Bas Timmerman
Thij College
19:08
19:00
141
Jurre Stroot
Thij College
19:14
19:09
142
Twan de Graas
Thij College
19:43
19:37
143
Dante Jagers
Veenendaal
19:45
19:28
144
Stefan Budding
Thij College
22:06
21:54
145
Jelle Plegt
Thij College
22:23
22:18
146
Jarik Kortman
Thij College
22:54
22:50
147
Fabian Hanter
Thij College
22:57
22:39
M-14, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Deborah Vlok
Thij College
12:52
12:49
2
Amber Nijhuis
Carmel College
13:13
13:07
3
Lori Jansen
Carmel College
13:14
13:12
4
Sam Kotte
Thij College
13:28
13:25
5
Pien Blokhuis
Thij College
13:29
13:27
6
Jet Beuvink
Thij College
13:32
13:29
7
Elleke Visschedijk
Carmel College
13:34
13:29
8
Irla Pot
Oldenzaal
13:41
13:38
9
Kayleigh ter Laak
Thij College
13:46
13:43
10
Juliëtte van Benthem
Oldenzaal
13:50
13:49
11
Kelly Oude nijhuis
Thij College
14:04
14:02
12
Ilse Olde Hanter
Carmel College
14:14
13:59
13
Esmee den Drijver
Thij College
14:20
14:17
14
Rimke Westerveld
Thij College
14:25
14:22
15
Anne Heskamp
Carmel College
14:32
14:23
16
Myoki Bossink
Thij College
14:37
14:33
17
Puck Kemna
Carmel College
14:44
14:34
18
Demi Agterbos
Thij College
14:47
14:39
19
Danee Kamp
Thij College
14:50
14:47
20
Pien Vos
Thij College
14:51
14:47
21
Anna Wortelboer
Thij College
14:52
14:47
22
Maud Hekman
14:53
14:42
23
Tsehaynesh Spit
Thij College
14:54
14:48
24
Inge Hoogland
Oldenzaal
14:55
14:38
25
Leyne Esselink
Thij College
14:55
14:50
26
Fleur Anbergen
Thij College
14:57
14:53
27
Charlize dos Santos
Carmel College
15:05
14:51
28
Frederike Zwiers
Thij College
15:19
15:16
29
Lianne van der Kramer
Thij College
15:22
15:19
30
Lotte Hesselink
Thij College
15:28
15:26
31
Alissa van Gogh
Thij College
15:29
15:26
32
Babet Bekhuis
Thij College
15:35
15:31
33
Anna Sassen
Thij College
15:40
15:37
34
Eefje Nijenbanning
Thij College
15:41
15:35
35
Kyra Velner
Thij College
16:00
15:53
36
Evelien Exterkate
Thij College
16:02
15:56
37
Lizz Damhuis
Carmel College
16:05
15:54
38
Daphne Groenewold
Carmel College
16:06
15:55
39
Lisa Aalbers
Thij College
16:25
16:23
40
Tess Franken
Thij College
16:28
16:24
41
Lysette Scheepmaker
Thij College
16:31
16:24
42
Carlijn Leusenkamp
Thij College
16:35
16:23
43
Elsemieke Zeevat
Thij College
16:36
16:32
44
Fleur Huiskes
Thij College
16:36
16:34
45
Maud Wolbert
Thij College
16:37
16:25
46
Bente Blokhuis
Thij College
16:39
16:31
47
Margot Boerrigter
Carmel College
16:45
16:42
48
Merle Breukers
Thij College
17:05
17:01
49
Benthe Geerdink
Thij College
17:07
16:59
50
Rowčl Hagg
Thij College
17:10
17:06
51
Femke Willemsen
Oldenzaal
17:10
17:03
52
Pien Senger
Thij College
17:12
17:06
53
Fleur Bronswijk
Thij College
17:16
17:13
54
Isabel Kuipers
Thij College
17:21
17:15
55
Sanne Weusthof
Thij College
17:21
17:17
56
Jorieke ter Horst
Thij College
17:21
17:19
57
Josien Blokhuis
Thij College
17:21
17:17
58
Naomi Spee
Thij College
17:22
17:20
59
Floor Haarman
Thij College
17:23
17:21
60
Lonieke Huisman
Oldenzaal
17:28
17:21
61
Julia Frielinck
Carmel College
17:29
17:24
62
Lois Senger
Thij College
17:35
17:28
63
Silke Jansen
Thij College
17:36
17:31
64
Pien Schlepers
Thij College
17:36
17:32
65
Lynn Zwiep
Thij College
17:36
17:30
66
Indy Munster
Thij College
17:41
17:28
67
Emma Heskamp
Carmel College
17:46
17:39
68
Lauren van der Wel
Thij College
17:49
17:38
69
Marčl Teunissen
Thij College
17:50
17:36
70
Marjolein van Zutphen
Thij College
17:51
17:36
71
Laura Lesscher
Thij College
17:51
17:41
72
Maud Zwaferink
Thij College
17:52
17:39
73
Merel Rikhof
Thij College
18:05
17:56
74
Fleur Sanders
Thij College
18:06
17:59
75
Lisa Vos
Thij College
18:25
18:14
76
Elisa Warnaar
Thij College
18:37
18:24
77
Nina Kienhuis
Thij College
18:52
18:41
78
Alette Tijburg
Thij College
18:53
18:42
79
Jasmijn Grimberg
Thij College
19:13
18:59
80
Annelon Degger
Thij College
19:13
19:00
81
Noa Pisano
Thij College
19:16
19:02
82
Maaike Brügging
Thij College
19:17
19:03
83
Danoumée Kwintenberg
Thij College
19:17
19:14
84
Sophie Stevelink
Thij College
19:27
19:14
85
Alexandra Oostindjer
Thij College
19:40
19:28
86
Manon Ikink
Thij College
20:02
19:56
87
Mandy Terhürne
Thij College
20:05
19:53
88
Nina Zwiep
Thij College
20:14
20:03
89
Luna Loohuis
Thij College
20:50
20:47
90
Charlotte Oude nijhuis
Thij College
20:50
20:37
91
Lynn Stevelink
Thij College
20:54
20:40
92
Nina Leben
Thij College
20:54
20:40
93
Manouk Braamse
Thij College
21:29
21:25
94
Lisa van der Logt
Thij College
21:46
21:35
95
Emma Stege
Thij College
21:53
21:40
96
Linda Scholten
Thij College
22:07
21:54
97
Carlin Spanjer
Thij College
22:07
21:53
98
Romy Udink
Thij College
22:18
22:06
99
Anne Albers
Thij College
22:19
22:14
100
Pien Weierink
Thij College
22:23
22:11
101
Nina Kaptein
Thij College
22:24
22:11
102
Lynn Bruins
Thij College
22:26
22:15
103
Anne Gosemeijer
Thij College
24:06
23:54
J-11, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrik Lindstrot
Steinfurt (GER)
7:03
7:02
2
Joris Smellink
Franciscusschool
7:08
7:06
3
Tom Wesseling
De Bongerd
7:16
7:13
4
Stijn Donker
De Esch
7:17
7:16
5
Florian Kok (groep 7 )
De Linde
7:25
7:24
6
Twan Weghorst
De Bongerd
7:36
7:35
7
Lennart Lindstrot
Steinfurt (GER)
7:42
7:41
8
Rens Loohuis
De Bongerd
7:43
7:41
9
Guus Wolters
Drieeenheid
7:44
7:43
10
Emre Cekin
De Maten
7:44
7:40
11
Joost Vos
Drieeenheid
7:46
7:44
12
Jort ten Veldhuis
Drieeenheid
7:46
7:45
13
Jordi Kamps
Oldenzaal
7:46
7:45
14
Jip Meinders
De Esch
7:48
7:48
15
Luca Steenbeeke
Oldenzaal
7:54
7:53
16
Julian Korver
De Bongerd
8:02
8:02
17
Casper Vermaes
De Maten
8:03
8:02
18
Stan Boerrigter
Nutsschool
8:03
8:02
19
Naud Drost
Nutsschool
8:06
8:04
20
Teun Seinen
De Maten
8:09
8:07
21
Wout Oude Engberink
Drieeenheid
8:10
8:09
22
Daniel ten Bokum
De Maten
8:12
8:07
23
Yanniek de Lat
De Bongerd
8:12
8:05
24
Jord Oude Elferink
Oldenzaal
8:13
8:08
25
Gijs Wennink
Franciscusschool
8:13
8:10
26
Gijs Struik
De Bongerd
8:18
8:17
27
Bart Oude Egbrink
De Maten
8:20
8:18
28
Chiel Brummelhuis
Franciscusschool
8:22
8:20
29
Tom Schiphorst (groep
De Linde
8:22
8:17
30
Jelle Wuite
Nutsschool
8:23
8:15
31
Koen Boerkamp
De Maten
8:24
8:20
32
Lars Postma
De Bongerd
8:24
8:22
33
Daan Kalsbeek
Drieeenheid
8:26
8:15
34
Ivo Kolstee
Nutsschool
8:26
8:20
35
Elco
Oldenzaal
8:31
8:28
36
Jochem Leferink
Franciscusschool
8:31
8:30
37
Job Tenniglo
Oldenzaal
8:32
8:29
38
Wout Swaders
De Maten
8:32
8:31
39
Luuk Steinmeijer
De Bongerd
8:33
8:25
40
Wessel Jonker
De Maten
8:33
8:31
41
Nick Vos
Drieeenheid
8:33
8:33
42
Kars Weusthof
Drieeenheid
8:34
8:31
43
Rens Schasfoort
De Bongerd
8:34
8:31
44
Koen Swaders
De Maten
8:38
8:36
45
Reinout Olde Weghuis
De Maten
8:40
8:37
46
Wes de Louw
De Bongerd
8:41
8:36
47
Bram Eenjes
Nutsschool
8:41
8:33
48
Sil Wennink
Franciscusschool
8:42
8:30
49
Sam Velthuis
De Bongerd
8:44
8:42
50
Mink van Nederpelt
Franciscusschool
8:49
8:42
51
Kiet Zinkweg
Drieeenheid
8:50
8:50
52
Thijmen Bake
De Windroos
8:51
8:48
53
Diliyan Alberts
Oldenzaal
8:54
8:53
54
Thijs Peters
De Maten
8:55
8:49
55
Siebe Poort
Nutsschool
8:57
8:48
56
Dirk Kamphuis
De Bongerd
8:59
8:57
57
Ruud Oude Veldhuis
De Leemstee
9:00
8:58
58
Bjorn Kottink
Borne
9:04
8:59
59
Ruben Harberink (groep
De Linde
9:06
9:02
60
Wouter van der Weide
De Bongerd
9:08
8:54
61
Kai Weghorst
Oldenzaal
9:10
9:05
62
Twan te Riet
De Bongerd
9:10
9:02
63
Thijn Verbeek (groep 6
De Linde
9:11
9:11
64
Mike Benneker (groep 6
De Linde
9:12
9:07
65
Chiel Loohuis
De Maten
9:12
9:07
66
Mika Groot Rouwen
De Esch
9:15
9:14
67
Stein Bodde
Nutsschool
9:16
9:15
68
Julian Arends
De Bongerd
9:17
9:09
69
Rick Poorthuis
Drieeenheid
9:17
9:06
70
Kyan Olde Dubbelink
De Bongerd
9:18
9:18
71
Casper Blockhuis
De Bongerd
9:20
9:20
72
Tijn Timmers
Drieeenheid
9:21
9:10
73
Jitse Evers
De Linde
9:21
9:10
74
Pim Wiggers (groep 5)
De Linde
9:22
9:19
75
Dick Maathuis
Oldenzaal
9:23
9:22
76
Joep Christenhusz
Nutsschool
9:23
9:18
77
Mats Olde Kalter
Drieeenheid
9:24
9:21
78
Siep Luttikhuis
Drieeenheid
9:25
9:18
79
Wout Ziemerink
Franciscusschool
9:25
9:24
80
Sehabettin Kanyilmaz
De Linde
9:26
9:23
81
Siem van Olffen
Borne
9:27
9:21
82
Stan Eenjes
Nutsschool
9:28
9:14
83
Bram Peters
De Maten
9:29
9:25
84
Maarten Velthausz
De Bongerd
9:31
9:29
85
Jur Wolbert
Drieeenheid
9:31
9:28
86
Ravy Ruizenaar
Oldenzaal
9:32
9:21
87
Joris Nieland
De Maten
9:32
9:31
88
Sep Weierink
Franciscusschool
9:33
9:22
89
Kaj Jessurun
Nutsschool
9:34
9:28
90
Antoine Gort (groep 8)
De Linde
9:36
9:34
91
Jurre Bredschneijder (
De Linde
9:37
9:35
92
Mels Notenboom
Franciscusschool
9:37
9:25
93
Luuk Riesthuis
Oldenzaal
9:38
9:31
94
Arthus Luttikhuis
De Maten
9:39
9:38
95
Wouter Kip
De Maten
9:39
9:37
96
Jasper Bramer
Franciscusschool
9:39
9:23
97
Ramón van Regteren
De Bongerd
9:40
9:35
98
Lukas van den Maagdenb
Drieeenheid
9:41
9:26
99
Jochem Loohuis
Drieeenheid
9:42
9:42
100
Sven Post (groep 6)
De Linde
9:43
9:37
101
Luuk Nijhuis
De Wendakker
9:44
9:40
102
Sem Arends
De Windroos
9:44
9:35
103
Tommy Franken
De Bongerd
9:45
9:27
104
Sem oude Nijhuis
Franciscusschool
9:45
9:41
105
Niels Scholten
Drieeenheid
9:46
9:34
106
Thymen Wissink
De Bongerd
9:46
9:29
107
Tristan Wouda
Weerselo
9:46
9:36
108
Niels van Zuijlen
De Wendakker
9:47
9:47
109
Jort Eekers
Drieeenheid
9:47
9:40
110
Jens Nordkamp
Drieeenheid
9:48
9:35
111
Bram Ottink
Drieeenheid
9:50
9:45
112
Luc Zwiep
9:51
9:41
113
Gies van Herwijnen (gr
De Linde
9:52
9:48
114
Gijs Vos
Drieeenheid
9:52
9:46
115
Lucas Assen
Nutsschool
9:53
9:46
116
Huub Davina
Franciscusschool
9:53
9:51
117
Jurre Kamphuis
Nutsschool
10:00
9:53
118
Danny Mei
Franciscusschool
10:01
10:00
119
Jens Wissink
De Wendakker
10:06
9:49
120
Kas Oude Alink
De Bongerd
10:06
10:05
121
Loek Bulter
De Maten
10:07
10:05
122
Thijs Schiphorst
Nutsschool
10:08
9:58
123
Mika Klumper
Drieeenheid
10:08
10:08
124
Semir Herrlett
De Linde
10:11
9:58
125
Thijmen van't Veen
De Maten
10:11
10:06
126
Rick Hazewinkel
De Esch
10:11
10:06
127
Sam Ottink
Drieeenheid
10:14
10:01
128
Mats Ekelhof
Drieeenheid
10:15
10:04
129
Mick Broeks
Haarlem
10:20
10:07
130
Jelle Sanders
Drieeenheid
10:22
10:09
131
Casper Hommels
Drieeenheid
10:23
10:17
132
Lars Eekers
Drieeenheid
10:25
10:20
133
Thomas Vogelzang
Drieeenheid
10:25
10:16
134
Wout Bergboer
Oldenzaal
10:25
10:14
135
Thomas Blaak (groep 7)
De Linde
10:25
10:15
136
Thijs Wiggers
De Bongerd
10:27
10:22
137
Mel Bruins
De Esch
10:28
10:19
138
Olivier Meinders (groe
De Linde
10:29
10:14
139
Kees Zuurwelle
Drieeenheid
10:29
10:14
140
Stijn Lentfert
Franciscusschool
10:30
10:17
141
Tibbe Oude Engberink
Drieeenheid
10:30
10:28
142
Douwe Masseling
Drieeenheid
10:32
10:18
143
Jens ter Hofstede
Oldenzaal
10:35
10:24
144
Joris van der Sanden
Drieeenheid
10:44
10:31
145
Niels Brookhuis
Drieeenheid
10:47
10:35
146
Maurits Knaap
Drieeenheid
10:48
10:36
147
Mart Grunder
Drieeenheid
10:49
10:34
148
Marc Nijhuis
Drieeenheid
10:59
10:52
149
Micheal Shamoun
De Maten
10:59
10:55
150
Tijn Ensink
De Bongerd
11:00
10:54
151
Jop Nobbenhuis
De Linde
11:02
10:57
152
Jelte Poort
Nutsschool
11:03
10:49
153
Dirk Helthuis
De Wendakker
11:06
11:03
154
Abel Nordkamp (groep 7
De Linde
11:12
11:01
155
Teun Kloezen
Nutsschool
11:13
11:07
156
Olaf Kolstee
Nutsschool
11:18
11:04
157
Else Kristens
De Maten
11:24
11:16
158
Tim Kristens
De Maten
11:24
11:16
159
Conner Nijhuis
Franciscusschool
11:26
11:15
160
Foppe Delfsma
De Maten
11:27
11:23
161
Take Vogelsang
Nutsschool
11:29
11:15
162
Floris Kamp
De Bongerd
11:30
11:22
163
Thomas Senger
Drieeenheid
11:36
11:29
164
Wout Olde Weghuis
Drieeenheid
11:36
11:27
165
Vincent Ronner
11:40
11:27
166
Nick Iepma
De Linde
11:43
11:30
167
Thomas de Kroon
De Bongerd
11:43
11:33
168
Kyan Vrijkorte
Drieeenheid
11:46
11:39
169
Brandon Tönis
Drieeenheid
12:00
11:44
170
Teun Korte
De Bongerd
12:06
11:55
171
Pepper Yuttanet (groep
De Linde
12:07
12:02
172
Teun Brasz
De Linde
12:07
11:56
173
Sven Augustijn
De Windroos
12:13
12:00
174
Guus Nijenbanning
De Wendakker
12:18
12:07
175
Guus Kamst
De Wendakker
12:18
12:08
176
Niek Wiggemans
Drieeenheid
12:20
12:05
177
Melle Nieuwenhuis
De Bongerd
12:21
12:11
178
Lars Vos
Drieeenheid
12:21
12:10
179
Bjorn Steinmeijer
Drieeenheid
12:25
12:15
180
Bram van Kuik
De Bongerd
12:26
12:25
181
Thijs Olde Damink
De Bongerd
12:27
12:17
182
Niels Hofkamp
De Maten
12:32
12:27
183
Stan Hoffmann
Nutsschool
12:42
12:28
184
Bram Groot Rouwen
De Bongerd
12:43
12:28
185
Tijs Meenhuis
De Bongerd
12:43
12:28
186
Rochteaux Ooink
De Windroos
12:56
12:50
187
Senne Bruggink
De Linde
12:59
12:47
188
Jochem Esselink
De Wendakker
13:07
12:56
189
Renzo Bruggink
De Windroos
13:26
13:14
190
Dries Dammen
Oldenzaal
13:40
13:30
191
Joep Hasselerharm
Drieeenheid
13:52
13:44
192
Kay Beens
De Windroos
15:08
15:03
193
Teun Wolbert (groep 5)
De Linde
15:10
14:55
194
Lucas Kok (groep 5)
De Linde
15:10
14:55
195
Ellen Broenink
De Windroos
15:41
15:28
M-11, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Oplaat
Diepenheim
7:38
7:37
2
Milou Oplaat
Diepenheim
7:55
7:55
3
Sophie Burke
De Maten
8:01
8:00
4
Estelle ter Bekke
Nutsschool
8:07
8:05
5
Pien Brookhuis
Drieeenheid
8:17
8:14
6
Kari Ankone
De Wendakker
8:28
8:18
7
Annemarie Gosselink
Ahaus
8:36
8:34
8
Nienke oude Elberink
Franciscusschool
8:37
8:35
9
Lot Weusthof
Drieeenheid
8:37
8:37
10
Marre Tulp
Drieeenheid
8:39
8:38
11
Gwen Rouwhorst
Drieeenheid
8:42
8:41
12
Mila Nijhuis
De Bongerd
8:46
8:43
13
Marre oude Lashof
De Bongerd
9:01
8:56
14
Vera Nijhuis
Drieeenheid
9:17
9:14
15
Lieve van Vilsteren
Franciscusschool
9:22
9:21
16
Bente Kleinnibbelink
De Bongerd
9:24
9:16
17
Mette Olde Scholtenhui
Drieeenheid
9:27
9:11
18
Louise Hekman
9:30
9:14
19
Lisa ten Velthuis
Drieeenheid
9:31
9:28
20
Kiki Bosselaar
De Bongerd
9:32
9:26
21
Maaike Sleebos
De Bongerd
9:33
9:26
22
Nouk Zuurwelle
Drieeenheid
9:33
9:28
23
Maud Reuver
Nutsschool
9:35
9:21
24
Lise van Rijn
Franciscusschool
9:35
9:32
25
Malou Supryatna Ukon
De Bongerd
9:36
9:29
26
Elise Ankone
De Wendakker
9:37
9:28
27
Emma van der Lied
De Linde
9:40
9:37
28
Isabel Koudijs
De Maten
9:44
9:43
29
Cheyenne
Denekamp
9:45
9:43
30
Noortje Koudijs
De Maten
9:46
9:43
31
Senne Drost
Nutsschool
9:50
9:37
32
Maartje Schothuis
Franciscusschool
9:50
9:47
33
Meike Bodde
Nutsschool
9:51
9:37
34
Mirthe Oude Booyink (g
De Linde
9:51
9:36
35
Marte Oude Lashof
De Esch
9:53
9:37
36
Maud Huusken
Oldenzaal
9:54
9:48
37
Chrissy de Vries
Drieeenheid
9:55
9:44
38
Sanne Hazewinkel
De Esch
9:59
9:51
39
Luc Liebrand
De Maten
9:59
9:59
40
Demi Christenhusz (gro
De Linde
10:01
10:00
41
Maartje dalhoeven
De Bongerd
10:02
9:54
42
Isa Elands
Drieeenheid
10:02
9:59
43
Joy de Jong
De Maten
10:03
9:52
44
Marit Lotgerink Bruine
Drieeenheid
10:03
10:02
45
Pien Loohuis
De Bongerd
10:03
9:57
46
Jet Weierink
Franciscusschool
10:07
9:58
47
Rachel Cameron
De Wendakker
10:08
10:03
48
Fabiënne Korver
De Bongerd
10:12
9:59
49
Meike Huitink
Drieeenheid
10:13
10:09
50
Ruby Grobben
Franciscusschool
10:16
10:08
51
Floortje Beek
Drieeenheid
10:16
10:08
52
Claire Grobben
Franciscusschool
10:17
10:07
53
Eline Liebrand
De Maten
10:22
10:18
54
Lot Schepers
De Maten
10:23
10:20
55
Annii O. Gr. Beverborg
De Bongerd
10:23
10:21
56
Fienne Schasfoort
Drieeenheid
10:25
10:22
57
Lauri Loohuis
De Bongerd
10:26
10:23
58
Maud Schaepers
De Wendakker
10:28
10:24
59
Emilia Onderweegs
Drieeenheid
10:31
10:27
60
Jonne moekotte
Drieeenheid
10:31
10:21
61
Lotte Nieland
Drieeenheid
10:35
10:26
62
Melissa Scheffer (groe
De Linde
10:35
10:20
63
Eva Reinders
De Esch
10:35
10:30
64
Cleo Plekenpol (groep
De Linde
10:36
10:25
65
Senne van der Lied
Drieeenheid
10:37
10:34
66
Ellis Kooiker
Drieeenheid
10:41
10:25
67
Iris Maathuis
De Bongerd
10:46
10:39
68
Demi Taher
De Wendakker
10:46
10:37
69
Maud Agterbos
De Bongerd
10:48
10:41
70
Tess
Oldenzaal
10:48
10:43
71
Wieke Schepers
De Esch
10:48
10:42
72
Susan Hasselerharm
Drieeenheid
10:49
10:34
73
Pien Visschedijk
Drieeenheid
10:50
10:34
74
Lisa Wisselo
De Maten
10:51
10:47
75
Maartje Wolters
Drieeenheid
10:52
10:36
76
Vivian Scheuten
Nutsschool
11:03
10:49
77
Kiki Schlepers
De Bongerd
11:06
11:04
78
Maud Punte
Lonneker
11:07
10:55
79
Hellen Oude Weme
Den Horn
11:07
11:00
80
Hanne Hoevers
Drieeenheid
11:08
10:53
81
Jeske Brookhuis
Drieeenheid
11:12
11:03
82
Emma Morselt
Franciscusschool
11:13
11:09
83
Imke van Olffen
Borne
11:14
11:04
84
Renske van olffen
Franciscusschool
11:14
11:04
85
Maud Nijhuis
De Esch
11:16
11:02
86
Chimene Kroeze
De Bongerd
11:16
11:08
87
Tibelya Tunc
Drieeenheid
11:16
11:13
88
Fleur Poorthuis
Drieeenheid
11:21
11:13
89
Silke Nijhuis
De Bongerd
11:24
11:21
90
Moise Steenkamp
De Linde
11:27
11:25
91
Aniek Beukers
De Wendakker
11:28
11:10
92
Phileine van Herwijnen
De Linde
11:28
11:17
93
Lynn Oude Alink
De Bongerd
11:30
11:16
94
Lisa Schiphorst (groep
De Linde
11:30
11:26
95
Emma Engelbertink
Franciscusschool
11:34
11:31
96
Lieke Wiggers
De Bongerd
11:34
11:25
97
Tess Wolbert
Drieeenheid
11:35
11:31
98
Marije van der Linde
De Bongerd
11:37
11:31
99
Jade Brookhuis
Drieeenheid
11:39
11:35
100
Biby Dijkhuis
Drieeenheid
11:45
11:39
101
Yfke Heideman
Drieeenheid
11:46
11:31
102
Jadé de Lat
De Bongerd
11:59
11:45
103
Isa Wiggers
De Bongerd
11:59
11:45
104
Julia Kok
De Wendakker
12:00
11:43
105
Eefke Velt hausz
De Bongerd
12:03
11:55
106
Sofia Bellucci (groep
De Linde
12:08
11:57
107
Frederique Engelbertin
Drieeenheid
12:12
11:56
108
Jasmijn Niehof
Oldenzaal
12:12
11:56
109
Irza Loohuis
De Linde
12:13
12:12
110
Emma Olde Weghuis
De Bongerd
12:16
12:03
111
Nienke Segerink
Oldenzaal
12:17
12:04
112
Tess Falkmann
De Windroos
12:20
12:08
113
Celina Kando
De Wendakker
12:22
12:04
114
Merel Wevers
Drieeenheid
12:23
12:15
115
Eva Pool (groep 5)
De Linde
12:23
12:08
116
Aimée Boers
De Bongerd
12:31
12:17
117
Lisa van Veldhoven
De Bongerd
12:35
12:34
118
Romy Aalbers
De Wendakker
12:37
12:27
119
Maud Ensink
De Maten
12:47
12:30
120
Bente Wagenaar
Drieeenheid
12:51
12:37
121
Jesme Kok (groep 6)
De Linde
12:57
12:46
122
Marit Nolten
Drieeenheid
13:01
12:53
123
Charlotte Schneumann
De Bongerd
13:04
12:55
124
Sterre van der meer
De Maten
13:16
13:12
125
Sjors Brunink
De Bongerd
13:17
13:01
126
Manuela Hoffman
De Windroos
13:18
13:05
127
Ilja Grobben
De Maten
13:20
13:08
128
Lynn Boevink
De Maten
13:25
13:12
129
Sophie Ekelhof
De Wendakker
13:27
13:09
130
Hieke Bruins
De Bongerd
13:27
13:18
131
Jip Hommels
De Bongerd
13:35
13:20
132
Pien Heijne
De Bongerd
13:37
13:21
133
Iris Korpershoek
Nootdorp
13:42
13:30
134
Lydia reerink
Franciscusschool
13:44
13:33
135
Anne Wissink
Franciscusschool
13:45
13:35
136
Misthy Vuijst
De Wendakker
13:45
13:28
137
Muanfhan Oude Holtkamp
De Maten
13:50
13:43
138
Noa Vloon
De Bongerd
13:52
13:39
139
Chardonnay Ooink
De Windroos
13:55
13:49
140
Nikki Kemna
Drieeenheid
13:57
13:47
141
Lieke Engelbertink
De Maten
14:06
13:59
142
Sophie Gilbers
Drieeenheid
14:11
14:01
143
Aafke Schroder
De Bongerd
15:40
15:36
144
Sharon van Benthem
De Windroos
15:42
15:33
J-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Florian Kok
Oldenzaal
3:32
3:32
2
Rens Gosselink
Ahaus
3:43
3:41
3
Stan Kooiker
Drieeenheid
3:57
3:55
4
Jur Lassche
Franciscusschool
3:59
3:58
5
Lucas Vennegoor of Hes
Drieeenheid
4:07
4:05
6
Brian Luttikhedde
Buurse
4:07
3:59
7
Mats Boerssen
De Bongerd
4:10
4:09
8
Lars Steinmeijer
Drieeenheid
4:11
4:05
9
Joris Assen
Nutsschool
4:12
4:01
10
Bas Knaap
Drieeenheid
4:13
4:08
11
Joran Alberts
De Bongerd
4:13
4:05
12
Wesley Teggeler
Drieeenheid
4:16
4:12
13
Kjel Veldhuis
Franciscusschool
4:17
4:10
14
Wisse Asbreuk
Nutsschool
4:17
4:10
15
Toon Hulsink
Drieeenheid
4:20
4:19
16
Friso Wuijster
De Bongerd
4:21
4:15
17
Lennart Olde Weghuis
De Maten
4:23
4:09
18
Koen Schaepers
De Wendakker
4:23
4:17
19
Keano Herrlett
De Linde
4:25
4:23
20
Floris Wesseling
De Bongerd
4:25
4:24
21
Maxime Korver
De Bongerd
4:26
4:16
22
Temuwani Mulder
Oldenzaal
4:26
4:23
23
Bram Fransen
Drieeenheid
4:26
4:24
24
Bickel Slijkhuis
Nutsschool
4:30
4:11
25
Jort Oude Lashof
De Esch
4:31
4:27
26
Pelle Huisken
Drieeenheid
4:32
4:30
27
Dylan Peters
Nutsschool
4:33
4:30
28
Wout Luttikhuis
De Bongerd
4:33
4:32
29
Luka Siemerink
De Bongerd
4:36
4:34
30
Stefan de Ruiter
De Bongerd
4:36
4:33
31
Guus van Leijenhorst
Oldenzaal
4:37
4:32
32
Totte Olde Kalter
Drieeenheid
4:37
4:33
33
Bram te Riet
De Wendakker
4:38
4:31
34
Cars Nordkamp
De Bongerd
4:38
4:31
35
Niek Tijdhof
De Linde
4:39
4:37
36
Milan Wesseling
De Bongerd
4:39
4:38
37
Cas Veenhuis
Oldenzaal
4:40
4:33
38
Stef van Olffen
Franciscusschool
4:42
4:36
39
Thom Maathuis
De Bongerd
4:42
4:40
40
Rubens Halink
Drieeenheid
4:43
4:42
41
Stijn Hulzink
Drieeenheid
4:43
4:40
42
Kai Lankamp
Drieeenheid
4:45
4:37
43
Kris Fictoor
De Wendakker
4:46
4:31
44
Jim Ikink 77
Nutsschool
4:46
4:36
45
Sandro Steenbeeke
Oldenzaal
4:46
4:40
46
Guus Ensink
De Bongerd
4:47
4:39
47
Viggo Ruiter
Drieeenheid
4:48
4:46
48
Dirk Seinen
De Maten
4:48
4:40
49
Stan oude Nijhuis
Franciscusschool
4:48
4:24
50
Glenn Wolters
De Bongerd
4:49
4:41
51
Luuk Kosters
Franciscusschool
4:49
4:25
52
Hugo Stegge
De Bongerd
4:50
4:42
53
Max Frijters
Drieeenheid
4:51
4:48
54
Dillen Brand
Drieeenheid
4:51
4:43
55
Marieke Wisselo
De Maten
4:52
4:52
56
Floris van Asperen
De Wendakker
4:53
4:41
57
Nick Nijmeijer
Nutsschool
4:53
4:45
58
Duuk Breukink
Oldenzaal
4:54
4:47
59
Morten van Hal
De Bongerd
4:55
4:46
60
Nout Boerssen
De Bongerd
4:55
4:53
61
Mats Bramer
Franciscusschool
4:55
4:41
62
Youri Post (groep 4)
De Linde
4:56
4:52
63
Tjeerd Vleggert
Drieeenheid
4:56
4:54
64
Lode Engelbertink
Franciscusschool
4:57
4:35
65
Friso van den Top
Drieeenheid
4:57
4:42
66
Lucas Christenhsz
De Windroos
4:58
4:55
67
Pepijn Bolscher
Drieeenheid
4:58
4:51
68
Job oude Veldhuis
Franciscusschool
5:00
4:46
69
Crijn Elzinga
Nutsschool
5:01
4:53
70
Daan Klievik
De Bongerd
5:01
4:53
71
Timo Hageman
Nutsschool
5:02
4:40
72
Arne van Gils
De Maten
5:02
4:58
73
Duuk Platvoet
Drieeenheid
5:02
4:59
74
Lars Frons
Drieeenheid
5:03
4:58
75
Jens Notenboom
Franciscusschool
5:04
4:49
76
Jurre van Nederpelt
Franciscusschool
5:04
4:52
77
Kas Damink
De Wendakker
5:04
4:46
78
Sep Asbreuk
Nutsschool
5:05
4:56
79
Jesse Bloemen (groep 4
De Linde
5:05
4:59
80
Quinten Beernink (groe
De Linde
5:05
4:58
81
Timo Wiggemans
Drieeenheid
5:05
4:57
82
Tim de Vries
Franciscusschool
5:07
4:51
83
Pim Hageman
Nutsschool
5:09
4:47
84
Ties Oude Nijhuis
De Bongerd
5:09
5:02
85
Luuk Geerlings (groep
De Linde
5:10
5:04
86
Ali Abdulahi
De Linde
5:11
5:09
87
Bram Egbers
Oldenzaal
5:11
4:57
88
Lenn Copeland
Drieeenheid
5:12
5:07
89
Goos van der Aa
Drieeenheid
5:13
5:10
90
Nikolay Palyanor
Hengelo
5:13
5:08
91
Joep Steinebach
Nutsschool
5:13
5:04
92
Ruben Kooistra
De Bongerd
5:14
5:09
93
Seth Wissink
Drieeenheid
5:15
5:09
94
Bas Achterweust
De Maten
5:15
5:05
95
Pepijn Kamphuis
De Bongerd
5:15
5:07
96
Loet Linderman
Franciscusschool
5:16
4:58
97
Teun Vogelsang
Nutsschool
5:16
4:53
98
Mees Horstman
De Maten
5:19
5:16
99
Lef Hoffmann
De Esch
5:19
5:16
100
Loek Slot
Nutsschool
5:19
5:18
101
Twan Oude Lashof
De Bongerd
5:21
5:10
102
Thijmen oude Elberink
Franciscusschool
5:23
5:12
103
Jesper Leus
De Esch
5:23
5:16
104
Stijn Wijbrands
De Esch
5:23
5:07
105
Norwin Elzinga
Nutsschool
5:23
4:57
106
Wout Visschedijk
De Wendakker
5:25
5:13
107
Joep Groeneveld
Drieeenheid
5:25
5:19
108
Luka Wouda
Weerselo
5:25
5:11
109
Tijn Schopman
De Maten
5:25
5:15
110
Pim Rijshouwer
De Linde
5:26
5:17
111
Naud oude Alink
De Bongerd
5:27
4:57
112
Tobias
Hengelo
5:27
5:15
113
Teun Donker
De Esch
5:28
4:56
114
Ferre Meinders
De Esch
5:28
5:13
115
Cas Oude Spraaksté
Drieeenheid
5:29
5:25
116
Teun Tigcheler
Nutsschool
5:30
5:10
117
Yoep Roes
De Maten
5:32
5:22
118
Julian Tanke
Drieeenheid
5:32
5:28
119
Daan Bennes
De Linde
5:32
5:30
120
Rowan Steenkamp
De Linde
5:33
5:24
121
Valentijn van der Lied
De Linde
5:33
5:26
122
Skip Vrijkorte
Drieeenheid
5:33
5:18
123
Arnoud van den Top
Drieeenheid
5:34
5:10
124
Nout Bennes
De Linde
5:34
5:31
125
Loet Hansté
De Bongerd
5:34
5:25
126
Benjamin Meinders (gro
De Linde
5:35
5:27
127
Jay Spoek
Nutsschool
5:35
5:11
128
Guus van Rijn
Franciscusschool
5:35
5:19
129
Ruben Kuis
Nutsschool
5:35
5:07
130
Sem Groenewold
De Bongerd
5:36
5:06
131
Sam Blokhuis
Nutsschool
5:37
5:13
132
Rinse Gervink
De Esch
5:38
5:07
133
Wesley van Domselaar
De Maten
5:39
5:28
134
Daan Schukkink
Nutsschool
5:39
5:20
135
Olav Meinders
Franciscusschool
5:39
5:27
136
Tygo Kroon
De Linde
5:39
5:16
137
Jelle Postma
Drieeenheid
5:40
5:14
138
Jelte Vrijkorte
Drieeenheid
5:40
5:26
139
Max Stenvers
Franciscusschool
5:41
5:27
140
Sen ter Laak
Drieeenheid
5:41
5:29
141
Tobias Wolfsteller
Weerselo
5:41
5:31
142
Bonne van Vilsteren
Franciscusschool
5:42
5:23
143
Noah Boers
De Linde
5:42
5:27
144
Lars Meijer
Nutsschool
5:42
5:22
145
Max Genang
Drieeenheid
5:42
5:36
146
Lars Nijhuis
De Wendakker
5:43
5:33
147
Malte Oonk
Drieeenheid
5:43
5:30
148
Moritz Postma
Oldenzaal
5:43
5:21
149
Juul Hoomans
Drieeenheid
5:43
5:30
150
Koen Korstanje
De Bongerd
5:44
5:37
151
Melle Busscher
De Wendakker
5:44
5:16
152
Jayden Evers
Nutsschool
5:44
5:19
153
Ferran Maseland
De Bongerd
5:45
5:36
154
Sep Wiggers (groep 3)
De Linde
5:45
5:38
155
Mauro Bredschneijder (
De Linde
5:45
5:37
156
Hidde van den Top
Drieeenheid
5:45
5:27
157
Sieb Lassche
Franciscusschool
5:46
5:39
158
Douwe Poort
Nutsschool
5:47
5:22
159
Max Tenfelde
De Wendakker
5:47
5:28
160
Thijmen Achttien
De Bongerd
5:47
5:38
161
Frans-Joseph
Drieeenheid
5:47
5:33
162
Tim Kok
Drieeenheid
5:47
5:27
163
Joep Hagemeier
De Wendakker
5:48
5:32
164
Rune Vrielink
Drieeenheid
5:49
5:38
165
Jip Davina
Franciscusschool
5:50
5:24
166
Enis Kitapci
De Linde
5:50
5:44
167
Tim Veltmaat
De Esch
5:51
5:21
168
Lenn Croes 9groep 4)
De Linde
5:52
5:43
169
Tijn Damen
De Bongerd
5:52
5:20
170
Cas Oude Booynk (groep
De Linde
5:54
5:50
171
Lars Benneker (groep 3
De Linde
5:54
5:50
172
Joep Spit
De Leemstee
5:56
5:27
173
Sam van den Maagdenber
Drieeenheid
5:57
5:40
174
Jesse Tijhuis
De Esch
5:57
5:42
175
Thomas Davids
Franciscusschool
5:59
5:34
176
Sven Evelo
Franciscusschool
5:59
5:48
177
Mik Kemna
Drieeenheid
6:00
5:40
178
Bryan van Benthem
De Linde
6:00
5:57
179
Max oude Engberink
Franciscusschool
6:00
5:43
180
Boet Koehorst
Franciscusschool
6:03
5:38
181
Sam Platvoet
De Bongerd
6:04
5:25
182
Milan Slim
De Wendakker
6:05
5:54
183
Fedde Gervink
De Esch
6:05
5:35
184
Tygo Eenink
De Esch
6:05
5:39
185
Marnix Boerrigter
Nutsschool
6:06
5:46
186
Buck Hilgenberg
Nutsschool
6:06
5:37
187
Niels Vos
Drieeenheid
6:07
5:49
188
Marijn oude Elberink
Franciscusschool
6:07
5:55
189
Thijn Eekers
Drieeenheid
6:10
5:50
190
Mart Elzinga
Nutsschool
6:11
5:43
191
Ties Jorna
Drieeenheid
6:12
5:50
192
Joep ter Riet
De Bongerd
6:12
6:03
193
Lucas van der Weide
De Bongerd
6:13
5:44
194
Siem de Zeeuw
De Maten
6:14
5:52
195
Jort Wilke (groep 3)
De Linde
6:14
5:54
196
Stijn Lenderink
De Bongerd
6:14
6:06
197
pim wolters
De Bongerd
6:15
5:58
198
Sander Harberink (groe
De Linde
6:16
5:57
199
Wout olde Daalhuis
De Esch
6:17
5:46
200
Rens Wilke (groep 3)
De Linde
6:19
5:59
201
Damon Rautle
De Windroos
6:19
5:46
202
Sep Huisken
Drieeenheid
6:20
6:06
203
Ids van der Meer
De Maten
6:21
6:04
204
Ricardo
De Maten
6:21
6:05
205
Mert Yildrim
Nutsschool
6:21
5:53
206
Duncan van der Meer
Oldenzaal
6:23
5:57
207
Stef Bult
Drieeenheid
6:23
6:12
208
Mart Bloemen (groep 2)
De Linde
6:25
6:20
209
Bas Engelbertink
De Maten
6:26
6:04
210
Naut Bazen
Drieeenheid
6:27
6:16
211
Oscar Jansen
De Maten
6:28
6:09
212
Sem Smidt
Nutsschool
6:29
6:05
213
Job Olde Daalhuis
Nutsschool
6:29
5:56
214
Cem Yildirim
Nutsschool
6:29
6:00
215
Thomas te Boekhorst
De Wendakker
6:30
6:06
216
Scout Bruins
De Esch
6:32
6:00
217
Ruben Kristens
Nutsschool
6:33
6:08
218
Siep Masseling
Drieeenheid
6:34
6:20
219
Jelle Kooistra
De Bongerd
6:35
6:16
220
Joep Scholten
Nutsschool
6:35
6:05
221
Pim Jonkers
Drieeenheid
6:35
6:21
222
Jesper Kip
De Leemstee
6:39
5:58
223
Lucas Alan
De Wendakker
6:43
6:21
224
Jesper van der Vijver
Oldenzaal
6:44
6:15
225
Sam Tenfelde
De Wendakker
6:44
6:19
226
Stijn van Bentheim
Franciscusschool
6:50
6:32
227
Bram van Kempen
Enschede
6:50
6:09
228
Chevayo Nijhuis
De Windroos
6:52
6:18
229
Wout Pötgens
De Bongerd
6:52
6:15
230
Teun Bult
De Bongerd
6:53
6:16
231
Roan Grote Beverborg
De Linde
6:54
6:42
232
Sebastian Grote Beverb
cULEMBORG
6:55
6:29
233
Diego Grote Beverborg
Culemborg
6:55
6:28
234
Huub Dammen
Oldenzaal
6:55
6:10
235
Noek Ekelhof (groep !)
De Linde
6:56
6:21
236
Fabian de Jong
De Wendakker
6:57
6:35
237
Tijn Heithuis
De Bongerd
6:57
6:48
238
Nanne Busscher
De Wendakker
6:58
6:30
239
Julius Oge
De Maten
6:59
6:48
240
Mees Huiskes
De Wendakker
6:59
6:36
241
Joep Bloemen
De Maten
7:01
6:48
242
Lars Wigbels
De Wendakker
7:01
6:44
243
Toon Gosemeijer
De Bongerd
7:02
6:32
244
Gijs Tijink
De Maten
7:02
6:20
245
Stije Bijvank (groep 2
De Linde
7:03
6:37
246
Jorian Kuijpers
De Linde
7:03
6:30
247
Bas oude Griep
De Windroos
7:04
6:48
248
Floris Reenalda
Hengelo Ov
7:05
6:42
249
Wout Tijink
De Maten
7:06
6:24
250
Wes Velthuis
De Wendakker
7:08
6:49
251
Daan Jonkman
Hengelo Ov
7:10
6:55
252
Thomas Oost
Oldenzaal
7:13
6:35
253
Martijn van der Aa
Drieeenheid
7:13
6:48
254
Stan Reuver
Nutsschool
7:16
6:49
255
Stan Luyckx
De Linde
7:19
7:12
256
Rory Grote Beverborg
De Linde
7:19
6:53
257
Daan Groot Rouwen
De Bongerd
7:21
7:10
258
Tristan Sabido-Ponce
De Bongerd
7:24
7:23
259
Chiel oude Luttikhuis
De Maten
7:25
7:15
260
Wessel Alink
Drieeenheid
7:26
7:18
261
Cas Vrijkotte
Nutsschool
7:28
7:02
262
Tijn Fictoor
De Wendakker
7:32
7:02
263
Pim Van Kuik
De Bongerd
7:32
7:28
264
Marcel Sabido Ponce
Oldenzaal
7:39
7:16
265
Joris Scholten
Drieeenheid
7:48
6:54
266
Gijs Vastert (groep 2)
De Linde
7:52
7:18
267
kees van der vall
De Bongerd
7:55
7:39
268
Lukas van Spall (groep
De Linde
7:56
7:36
269
Nigel Ankone
De Maten
7:57
7:15
270
Nick Nijmeijer
Franciscusschool
8:02
7:51
271
Glenn
De Maten
8:06
7:50
272
Evert Jansma
Lonneker
8:07
7:40
273
omairon hadakoglu
De Bongerd
8:26
8:22
274
Stef Kosten (groep 2)
De Linde
8:32
8:00
275
Simon Landman
Hengelo
8:42
8:24
276
Orlando Hadakoglu
De Bongerd
8:46
8:45
M-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Celine Spinder
Eibergen
3:58
3:56
2
Maria Palyanova
Hengelo Ov
4:03
4:02
3
Eva oude Elberink
Franciscusschool
4:13
4:08
4
Renske Oude Egbrink
De Maten
4:18
4:17
5
Noes Weierink
Franciscusschool
4:20
4:17
6
Anne-Fleur van der Lie
De Linde
4:27
4:26
7
Carlijn Kotte
Drieeenheid
4:28
4:23
8
Cato Meenderink
De Bongerd
4:33
4:26
9
Kristina Palyanova
Hengelo Ov
4:41
4:39
10
Merle Engbers
Drieeenheid
4:45
4:42
11
Lieke Kok (groep 4)
De Linde
4:51
4:41
12
Senne Peters
Drieeenheid
4:59
4:57
13
Line Ankone
De Bongerd
5:02
5:00
14
Lisa Lenderink
De Bongerd
5:02
4:52
15
Benthe Heidkamp
De Bongerd
5:03
4:56
16
Nikki Spoek
Nutsschool
5:07
4:48
17
Marte Kotte
Drieeenheid
5:08
4:58
18
Mies Nijhuis
Drieeenheid
5:13
5:00
19
Silke Quank (groep 5)
De Linde
5:16
5:13
20
Suze Oude Damink (groe
De Linde
5:16
5:06
21
Iris Rijshouwer (groep
De Linde
5:17
5:14
22
Floor Immink
Drieeenheid
5:17
5:10
23
Mikki Zinkweg
Drieeenheid
5:18
5:05
24
Eline Grondman
Oldenzaal
5:19
5:18
25
Dido Nijhuis
De Esch
5:20
5:12
26
Emma Knaap
Drieeenheid
5:20
5:14
27
Maartje van der Weide
De Bongerd
5:22
4:54
28
Kiek Luttikhuis
Drieeenheid
5:24
5:14
29
Esmee Weldink
Drieeenheid
5:25
5:15
30
Fenne Tulp
Drieeenheid
5:26
5:22
31
Hinke Schuurman
De Maten
5:28
5:12
32
Luna Loohuis
De Wendakker
5:31
5:22
33
Emm Tenniglo
Oldenzaal
5:31
5:17
34
Merle Tijman op Smeije
Drieeenheid
5:32
5:13
35
Nynke Brunink
Drieeenheid
5:33
5:29
36
Mette Teunissen
De Maten
5:34
5:16
37
Wiep Ikink
Nutsschool
5:36
5:10
38
Sophie Leverink
Franciscusschool
5:37
5:30
39
Sofie Hulsink
Drieeenheid
5:39
5:29
40
Zillah Janssen
De Maten
5:43
5:26
41
Noortje Ziemerink
Franciscusschool
5:45
5:30
42
Mees Wevers
Drieeenheid
5:45
5:17
43
Fien de Zeeuw
De Maten
5:45
5:24
44
Lise Gerstenkorn (groe
De Linde
5:45
5:35
45
Sharon Weustink
Drieeenheid
5:47
5:39
46
Femke Frons
Drieeenheid
5:47
5:43
47
Bente Nijland
Drieeenheid
5:47
5:29
48
Emma Meijer
De Maten
5:48
5:31
49
Evi Weghorst
De Bongerd
5:48
5:47
50
Charlie Caunter
Nutsschool
5:49
5:29
51
Carlijn Roord
Nutsschool
5:52
5:22
52
Senna Ankone
Franciscusschool
5:52
5:27
53
Jade Loohuis
De Linde
5:52
5:25
54
Esmee Derksen
De Bongerd
5:53
5:27
55
Lisette Wilke
De Maten
5:54
5:35
56
Luisa Vennegoor of Hes
Drieeenheid
5:54
5:44
57
Taynah Halink
Drieeenheid
5:54
5:44
58
Yfke Wissink
De Wendakker
5:55
5:38
59
Sara Tijhuis
Oldenzaal
5:55
5:40
60
Suus Vogelzang
Drieeenheid
5:57
5:39
61
Iris Engelbertink
Drieeenheid
5:57
5:29
62
Anouk Wigbels
De Wendakker
5:57
5:40
63
Fien van der Aa
Drieeenheid
5:59
5:32
64
Isa Jansink
Oldenzaal
6:00
5:45
65
Sterre voost
Weerselo
6:00
5:51
66
Pleun Steinebach
Nutsschool
6:01
5:43
67
Milene Bolscher
Drieeenheid
6:02
5:34
68
Milou Olde Daalhuis
Nutsschool
6:02
5:43
69
Naomi Yarburg
De Bongerd
6:03
5:51
70
Tabea Budak
De Bongerd
6:04
5:52
71
Zoë Huisken
Drieeenheid
6:05
5:52
72
Merel ten Dam
Drieeenheid
6:06
5:54
73
Juliët Wolsink
De Bongerd
6:07
6:02
74
Saar Schepers
De Wendakker
6:07
5:44
75
Evelien Gosselink
Ahaus
6:08
6:03
76
Melinda de Boer
Drieeenheid
6:09
5:57
77
Lieke Steenbekke
De Maten
6:10
5:57
78
Lisanne Kruizinga
De Maten
6:12
6:08
79
Jade Ankone
Franciscusschool
6:14
5:49
80
Sarah Assen
Nutsschool
6:14
6:03
81
Eva Hemma
De Bongerd
6:14
5:54
82
Sam Reuver
De Bongerd
6:15
5:50
83
gijs kamphuis
De Bongerd
6:16
5:58
84
Isa oude Nijhuis
Franciscusschool
6:18
5:54
85
Maud Wargers
Nutsschool
6:18
5:59
86
Xanthe Janssen
De Maten
6:18
5:45
87
Sien Dalhoeven
De Maten
6:19
5:54
88
Anne Grönefeld
Franciscusschool
6:20
6:04
89
Amely Bolscher
Drieeenheid
6:22
6:17
90
Lynn Vastert (groep 4)
De Linde
6:24
5:51
91
Isa Oostendorp (groep
De Linde
6:24
5:49
92
Jet Dalhoeven
De Maten
6:24
6:02
93
Boukje Loohuis
Drieeenheid
6:25
6:18
94
Desi van Ierssel
Drieeenheid
6:27
5:52
95
Bridget Kroeze
Oldenzaal
6:27
6:19
96
Isa Brunink
Oldenzaal
6:27
6:00
97
Tess Bossink
Oldenzaal
6:28
6:15
98
Esther Vennegoor
De Wendakker
6:28
6:11
99
Lieke Vlutters (groep
De Linde
6:28
5:53
100
Eva Helthuis
De Wendakker
6:29
6:13
101
Pien olde Monnickhof
De Bongerd
6:29
6:01
102
Nouck Stroink
De Wendakker
6:31
6:14
103
Minthe Lentfert
Oldenzaal
6:31
6:10
104
Alize Liebrand
De Maten
6:31
6:20
105
Merel Kamp
De Bongerd
6:31
6:10
106
Sophie Nolten
Drieeenheid
6:31
6:17
107
Ank Wolbert
Drieeenheid
6:32
6:18
108
Pien Bakker
Drieeenheid
6:33
6:16
109
Pien Velthuis
Nutsschool
6:34
6:14
110
Maura Onderweegs
Drieeenheid
6:35
6:16
111
Merel Kamst
De Wendakker
6:36
6:05
112
Marleen van Gils
De Maten
6:36
6:18
113
Britt Engbers
Drieeenheid
6:36
6:15
114
tooske brunink
De Bongerd
6:36
6:08
115
Babet Steinebach
Drieeenheid
6:36
6:31
116
Marthe Shamoun
De Maten
6:37
6:15
117
Lynn Schasfoort
Drieeenheid
6:38
6:17
118
Liz Ekelhof (groep 3)
De Linde
6:38
6:03
119
Janneke Groot Rouwen
De Bongerd
6:38
6:27
120
Pien van der Lied
Drieeenheid
6:38
6:17
121
Merle Kip
De Leemstee
6:39
5:58
122
Alisha Frijters
Drieeenheid
6:39
6:27
123
Maud Notkamp
De Maten
6:39
6:26
124
Jhinty dos Santos (gro
De Linde
6:40
6:12
125
Anne Steinmeijer
Drieeenheid
6:40
6:21
126
Pien Vloon
De Bongerd
6:40
6:11
127
Indy Bijker
Almelo
6:40
6:12
128
Siz Hendriks
Drieeenheid
6:43
6:20
129
Merle Jansink
De Esch
6:43
6:12
130
Minke Roelofs
De Esch
6:44
6:14
131
Tess Spanjer
De Bongerd
6:46
6:37
132
Amke Luttikhuis
De Bongerd
6:47
6:37
133
Linde Kamst
De Wendakker
6:49
6:12
134
Anna Scholten
Drieeenheid
6:50
6:38
135
Anne Tijink
De Maten
6:50
6:09
136
Eline Riteco
Franciscusschool
6:51
6:15
137
Anouk Hekman
6:51
6:36
138
Lise Heithuis
De Bongerd
6:52
6:31
139
Cato van der Moolen
De Bongerd
6:53
6:32
140
Femke Hofste op Bruini
Nutsschool
6:54
6:38
141
Britt Nijhof (groep 3
De Linde
6:54
6:20
142
Julia Hofste op Bruini
Nutsschool
6:55
6:40
143
Lara Los
De Wendakker
6:57
6:35
144
Amber Entius
De Bongerd
6:57
6:33
145
Noa Druiventak
De Bongerd
6:58
6:34
146
Nikki Bönhke
Franciscusschool
6:58
6:51
147
Catalina Ramirez
De Esch
6:59
6:25
148
Meis Davina
Franciscusschool
6:59
6:37
149
Lori Wissink
Franciscusschool
7:00
6:33
150
Rowena Bakker
De Windroos
7:00
6:27
151
Laurie Huusken
De Esch
7:02
6:28
152
Femke Harmsen
Franciscusschool
7:02
6:35
153
Ellen van Spal (groep
De Linde
7:05
6:45
154
Lot Hommels
De Bongerd
7:06
6:39
155
sam heijne
De Bongerd
7:07
6:39
156
Lieke de Greef (groep
De Linde
7:07
6:47
157
Suus Damink
De Wendakker
7:07
6:55
158
Lisa Hoffmann
Nutsschool
7:08
6:47
159
Fiep Horsthuis
De Maten
7:09
6:39
160
Chimene schasfoort
De Maten
7:11
6:40
161
Esmeé Augustijn (groep
De Linde
7:12
6:55
162
Maud te Nijenhuis
De Wendakker
7:12
7:00
163
Myrthe Oude Ophuis
Oldenzaal
7:14
6:50
164
Anne Olde Weghuis
De Bongerd
7:14
6:46
165
Kim Riesthuis
De Esch
7:16
6:43
166
Pien Gerstenkorn (groe
De Linde
7:16
7:00
167
Isabelle van der Vijve
Oldenzaal
7:16
6:47
168
Julia van der Aa
Drieeenheid
7:17
6:52
169
Dieuwke Postma
Nutsschool
7:17
6:51
170
Maud Oude Hilbert
Oldenzaal
7:17
6:54
171
Hanne Verbeek (groep 4
De Linde
7:17
7:01
172
Laurie van der Linde
De Bongerd
7:20
6:50
173
Hielke van Benthem
De Esch
7:21
6:51
174
Lorelai Visscher
De Linde
7:22
6:59
175
Esmee Visscher
De Linde
7:22
6:59
176
Lotte Steinmeijer
Drieeenheid
7:22
7:13
177
Dewy Weustink
Drieeenheid
7:22
7:12
178
Laura Kuipers
Oldenzaal
7:25
6:53
179
Roos Scholten
Nutsschool
7:26
6:56
180
Pien Drosten
Almelo
7:26
6:56
181
Vera Kosten (groep 3)
De Linde
7:29
6:55
182
Sarah Barsom
De Maten
7:33
7:22
183
Sandee Kemerink op Sch
De Wendakker
7:34
7:16
184
Lynn Vlutters (groep 3
De Linde
7:34
6:56
185
Isabel Oude Hilbert (g
De Linde
7:34
6:56
186
Frederique Bik
Franciscusschool
7:34
7:11
187
Jolijn Olde Daalhuis
Nutsschool
7:35
7:09
188
Nina Brandenbarg
Nutsschool
7:35
7:10
189
Eva Oude Egbrink
De Maten
7:35
6:55
190
Lotti Vastert
Nutsschool
7:36
7:09
191
Kayleigh Cameron
De Wendakker
7:37
7:01
192
Tessy van Essen
De Wendakker
7:38
7:19
193
Elisa Marini
De Wendakker
7:39
7:17
194
Lot Veldhuis
De Wendakker
7:41
6:57
195
Fenne Velthuis
Oldenzaal
7:42
6:58
196
Sena Engin
De Maten
7:43
7:18
197
Evie Vos
Franciscusschool
7:43
7:07
198
Mary Piek
De Windroos
7:44
7:11
199
Fleur Zwerus
De Wendakker
7:45
7:00
200
Lisa Diepenmaat
Oldenzaal
7:45
7:15
201
Femke Rijsman
De Maten
7:46
7:29
202
Sanne Rensink
De Linde
7:48
7:30
203
Tessa Rensink
De Linde
7:48
7:30
204
Lotte Liedenbaum
De Bongerd
7:50
7:24
205
Ireen Horsthuis
De Wendakker
7:50
7:18
206
Elin Kok (groep 2)
De Linde
7:52
7:18
207
Vera Loohuis
De Wendakker
7:53
7:32
208
Mirthe Nomden
De Wendakker
7:54
7:31
209
Nienke Nijmeijer
Franciscusschool
7:54
7:32
210
Chiara Heurman (groep
De Linde
7:55
7:11
211
Cheyene in 't Veld
Nutsschool
7:58
7:42
212
Tinka Los
De Wendakker
7:58
7:37
213
Elin Steinebach
Drieeenheid
7:59
7:59
214
Marel Breukers
De Maten
7:59
7:26
215
Lot oude Elberink
Franciscusschool
8:01
7:38
216
Jolijn v/d Aa
De Wendakker
8:03
7:40
217
Sophie v/d Aa
De Wendakker
8:03
7:41
218
Pien Riemersma
De Wendakker
8:04
7:41
219
Lilou Bönhke
Franciscusschool
8:04
7:57
220
Lot Polman
De Maten
8:05
7:32
221
Lizette Scheffer (groe
De Linde
8:09
7:31
222
Leanne Alan
De Wendakker
8:10
7:44
223
Karlijn Wolters (groep
De Linde
8:10
7:32
224
Bibi ter Hofstede
Oldenzaal
8:10
7:25
225
Lois Snippers (groep !
De Linde
8:12
7:41
226
Demi Egberink (groep 1
De Linde
8:14
7:45
227
Chloë Schonewille (gro
De Linde
8:15
7:46
228
Noortje Platvoet
Drieeenheid
8:19
8:07
229
Selena Hilberink
De Wendakker
8:33
8:14
230
Renske Nijhuis
De Linde
8:42
8:07
231
Pip Oldescholten (groe
De Linde
8:49
8:13
232
Sacha Nijhuis
De Linde
9:03
8:27
233
Kay Broeks
Haarlem
9:50
9:18
234
Leah Nobbenhuis
Oldenzaal
10:24
9:43
www.uitslagen.nl
2014-10-12 09:46