| | | | | Uitslagenlijst Zuidlaardermarktloop
Zuidlaren - Zaterdag 18 oktober 2014
J6-8, 2.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Wesley Kornelius
Schuthoek
10:07
9:57
7
Stein de Kruijf
Jong Laren
10:50
10:43
11
Valentijn Calis
Zuidwester
11:16
11:07
19
Nathan Peschier
Noordwijk Zh
11:41
11:29
24
Kasper Hillenga
Zuidwester
11:59
11:50
32
Florian Biesterbos
Schuthoek
12:43
12:31
35
Renze Stegewans
De Lichtkring
12:53
12:45
36
Senne de Jong
Schuilingsoord
12:54
12:43
37
Luc Vogelaar
De Lichtkring
12:58
12:49
39
Daan van der Meulen
Jong Laren
13:10
13:04
41
Niels Schoonveld
Schuthoek
13:18
13:07
43
Manuel Schipper
Schuilingsoord
13:31
13:17
44
Sjors Kruisselbrink
Schuilingsoord
13:48
13:34
48
Tobe Bruinsma
OBS Tynaarlo
13:53
13:44
49
Daan Jonge Poerink
Schuthoek
13:53
13:43
51
Niels Westerhof
Schuilingsoord
13:57
13:49
52
Ruben Vogelaar
De Lichtkring
14:11
14:03
54
Niek van der Helm
Stroomdal
14:30
14:23
56
Merlijn Boneschansker
Schuilingsoord
15:11
14:56
59
Marthijs Goelema
Schuilingsoord
16:18
16:03
61
Cas Stokker
Schuilingsoord
16:25
16:14
M6-8, 2.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Suze Meijeringh
OBS Tynaarlo
12:06
12:00
19
Brit Fontein
Schuilingsoord
14:01
13:53
20
Lara Anakotta
Schuilingsoord
14:01
13:54
22
Florien Neij
Schuilingsoord
14:24
14:16
24
Cathelijn Molenaar
Schuilingsoord
14:31
14:24
25
Britt Geers
Schuilingsoord
14:33
14:25
27
Menke Klein
Schuilingsoord
15:20
15:12
28
Jessy Immink
Schuilingsoord
15:21
15:12
29
Mirthe Boneschansker
Schuilingsoord
15:21
15:08
30
Nadine Kokmeijer
Schuilingsoord
15:33
15:21
32
Laure van Berkel
Schuilingsoord
15:41
15:28
33
Jasmijn van Leeuwen
Zuidlaren
15:43
15:29
36
Naa Adei Dsane
Schuilingsoord
15:51
15:39
37
Lotte Hasper
Schuilingsoord
15:58
15:51
38
Suzanne Eppens
Schuilingsoord
16:22
16:09
39
Daniëlle Boon
Schuilingsoord
16:23
16:15
40
Danielle Zonderman
Schuilingsoord
16:49
16:37
43
Myrthe Nieswaag
Jong Laren
17:21
17:08
44
Loes van der Broek
Jong Laren
17:21
17:10
45
Denzelle Van der Schoo
Jong Laren
17:22
17:10
48
Katoo de Keyzer
Zuidwester
17:58
17:49
J9-12, 2.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
René Schultinga
AV Heerenveen
8:29
8:28
6
Thijs van der Meulen
Jong Laren
8:53
8:50
12
Gezienus jr Van Iren
Schuilingsoord
9:10
9:09
13
Jelle Van der Steege
De Tol
9:13
9:12
14
Wisse Folkertsma
Zuidlaren
9:14
9:13
20
Quinten Donkersloot
Stroomdal
9:31
9:29
23
Milan van Wijngaarden
Groningen
9:33
9:29
24
Jurian Hovenkamp
Schuilingsoord
9:36
9:36
27
Maarten Veenvliet
Coevorden
9:42
9:41
32
Sebastiaan Hasper
Schuilingsoord
9:59
9:58
35
Mika Sikkens
Schuilingsoord
10:08
10:05
36
Jesse Leiting
Schuilingsoord
10:08
10:07
37
Nick Schadenberg
Jong Laren
10:08
10:05
38
Simon Klein
Schuilingsoord
10:09
10:09
41
Joost Schadenberg
Jong Laren
10:23
10:20
46
Bram Goulmy
Schuilingsoord
10:26
10:25
47
Luuk Oosterveld
Jong Laren
10:27
10:24
49
Bjorn Jonge Poerink
Schuthoek
10:28
10:26
55
Bas Fontein
Schuilingsoord
10:43
10:41
57
Maaren Wiegersma
OBS Tynaarlo
10:48
10:44
58
Yorrick Kruize
Schildwolde
10:49
10:46
63
Bart Heller
Schuilingsoord
11:24
11:21
74
Jesper Hadders
Schuilingsoord
12:05
12:01
80
Bart Stegewans
De Lichtkring
12:52
12:48
82
Sem van der Broek
Jong Laren
13:30
13:29
83
Matthijs van der Veen
De Tol
14:20
14:15
M9-12, 2.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Danara Stoppels
Fivelstreek
9:29
9:28
7
Mila Peschier
Noordwijk Zh
10:07
10:05
10
Nienke Mulder
Schuilingsoord
10:29
10:25
11
Suzanne van der Velden
Zuidlaren
10:29
10:26
14
Eliana Matta
Schuilingsoord
10:59
10:53
15
Evelien Hovenkamp
Schuilingsoord
10:59
10:59
17
Nynke Hadders
Schuilingsoord
11:00
10:56
20
Emma van Rein
OBS Tynaarlo
11:36
11:32
22
Rosalie van Schoonhove
Schuilingsoord
11:37
11:32
29
Tess van der Woude
Schuilingsoord
11:57
11:55
30
Sandra Goelema
Schuilingsoord
11:59
11:53
35
Simone van Schoonhoven
Schuilingsoord
12:55
12:49
39
Joline Venema
Schuilingsoord
13:10
13:06
43
Marit Liemburg
Schuilingsoord
13:20
13:16
44
Alyssa Boon
Schuilingsoord
13:23
13:22
45
Roos Collewijn
Schuilingsoord
13:30
13:25
46
Nienke Leiting
Schuilingsoord
13:31
13:26
49
Sosha Dijkstra
Schuilingsoord
13:51
13:47
55
Michelle Zonderman
Schuilingsoord
14:55
14:49
57
Jinte Bruinsma
OBS Tynaarlo
15:57
15:53
58
Charissa Eissens
Schuthoek
16:00
15:59
MAN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
16:07
16:07
8
Wiigwas Geertsema
Groningen
17:33
17:33
10
Maarten Nieuwenhuis
Zwolle
17:45
17:45
11
Bert Bos
Loopgroep Nienoord
17:51
17:47
12
Jacco Joustra
LSV Invictus
17:55
17:52
19
Thomas IJspeert
Vollenhove
19:33
19:33
25
Sven Boersma
Hunzerunners Loopgro
19:55
19:52
27
Jens van der Woude
Zuidlaren
20:33
20:31
28
Sander Eefting
Amsterdam Zuidoost
20:43
20:40
29
Martin Boersma
Hunzerunners Loopgro
20:51
20:46
31
Klaas Vrieling
Hunzerunners Loopgro
20:58
20:52
33
Frank Hoogestegel
Groningen
21:17
20:54
38
Arnoud Bossewinkel
Noordlaren
21:46
21:33
42
Marcel Kornelius
Zuidlaren
22:02
22:00
47
Julian Boijenga
Schuilingsoord
22:14
22:03
66
Marnix van den Berg
Zuidlaren
23:41
23:24
73
Cors van den Brink
ATC '75
24:02
23:46
82
Jeroen Spekschate
Zuidlaren
24:16
23:40
94
Ben Vroom
Groningen Atletiek
24:59
24:26
95
Thijs Nieuwenhuis
Zuidlaren
25:07
24:54
97
Jan Willem jr Klein Wi
Borne
25:14
24:59
114
Patrick Herremans
Zuidlaren
26:04
25:15
119
Martin Oosterveld
Zuidlaren
26:20
25:58
120
Laurens Kruize
Schildwolde
26:23
25:43
123
Harrie Kornelius
Groningen Atletiek
26:27
26:03
136
Roel ten Donkelaar
Groningen
27:35
26:48
138
Lunsing Casemier
Zuidlaren
27:40
27:01
142
Fred Kamminga
Loopgroep De Drentsc
27:46
27:07
145
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
27:52
27:28
147
Thomas Woldendorp
Groningen
27:55
27:21
157
Evert van den Berg
Zuidlaren
28:53
28:07
161
Herman Hemmen
Nieuw-Amsterdam
29:26
28:40
162
Cor van der Veen
Zuidlaren
29:27
28:58
164
Michiel Wolthers
Hoogeveen
29:56
29:36
166
Tristan van der Vecht
Schuthoek
30:05
29:13
173
Pieter Schilstra
Zuidlaren
30:37
29:41
179
Wim Gerdes
Loopgroep De Drentsc
31:29
31:01
VROUW, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Trooster
Groningen Atletiek
19:50
19:49
4
Inez Trechsel
Groningen Atletiek
21:52
21:49
5
Marieke van den Brink
ATC '75
21:54
21:45
6
Milou de Vries
Gehandicapten Sportc
22:23
22:14
13
Nanke van den Brink
ATC '75
23:46
23:32
15
Tjitske Hartstra
Zuidlaren
24:18
23:52
20
Sigrid Bossewinkel
Noordlaren
24:32
24:20
28
Jente Drewes
Loopgroep De Drentsc
25:15
25:11
35
Marleen Oosterhuis
Groningen
25:56
25:33
42
Miriam van der Velden
Zuidlaren
26:30
25:34
47
Dominique Cirkel
Groningen
26:47
26:40
61
Docine Stavasius
Groningen
27:18
26:20
64
Hadewych Hanssen
Zuidlaren
27:32
27:17
65
Jakolien Oosting
De Groeve
27:41
27:14
66
Linda van Leeuwen
Loopgroep De Drentsc
27:47
27:37
69
Akky van der Goot
Zuidwester
27:52
27:32
70
Jannet Bolhuis
Loopgroep Zuidhorn
27:52
27:28
71
Karin Koorenhof
Groningen Atletiek
27:56
27:50
75
Gea Westra-Spieringhs
Nieuw Annerveen
28:05
27:27
78
Rianne Kombrink
Gieterveen
28:13
27:17
79
Anja Kruimink-Vis
Harkstede
28:14
28:08
80
Jacquelien Oldenzeel
Peize
28:15
27:53
86
Floor van der Ploeg
Zuidlaren
28:33
27:37
87
Gertine de Gunst
Kropswolde
28:33
28:23
92
Emmie van der Wal
Hoogeveen
28:50
28:30
102
Corrie Vonk-Randsdorp
Munnekezijl
29:16
28:36
110
Anouk Hamminga
Schuilingsoord
29:29
29:05
111
Marjolein Linstra
Groningen
29:30
29:14
113
Jackelien Schuringa
Zuidlaren
29:34
28:39
115
Anneke Batterman
Zuidlaren
29:35
28:37
117
Mariëtte Kranenburg
De Groeve
29:37
29:25
118
Yvonne Rosema
Gasselternijveensche
29:39
28:45
119
Ina Boer
Hunzerunners Loopgro
29:40
29:01
121
Henriette Malissen
Hunzerunners Loopgro
29:41
28:59
125
Monica Knol
Hunzerunners Loopgro
29:59
29:19
126
Petra Van der Laan
Hoogezand
29:59
29:13
129
Jennie Melinga
Hunzerunners Loopgro
30:09
29:16
131
Jamie Esmée Staats
Zuidlaren
30:10
29:27
134
Mariëlle Mellens
Zuidlaren
30:12
29:16
148
Renée Herremans
Schuilingsoord
30:53
30:04
149
Paula van Bulken
Groningen
30:55
30:05
150
Mareen Groenewegen
ATC '75
30:56
30:38
155
Natascha Gaasendam
Muntendam
31:20
30:17
157
Sylvana Oldenburger
Groningen
31:36
30:48
159
Wilma Hartstra-Philips
Zuidlaren
31:42
31:15
160
Ilona van der Borgh
Wildervank
31:46
31:19
162
Helga Ruben-Dragtsma
LoopgroepGieten
31:49
31:01
163
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsc
31:55
30:49
171
Anne van der Veen
Zuidlaren
32:31
31:48
172
Marjan Westerhoek
Westerbork
32:31
32:29
173
Gerta Christians
Norden (GER)
32:37
31:26
176
Margreet van Halewijn
Veendam
32:56
31:56
177
Elles Kamping
Loopgroep De Drentsc
33:00
32:06
178
Gonnie Apeldoorn
's-Hertogenbosch
33:02
32:28
181
Evelyn Bethlehem
Loopgroep Zuidhorn
33:05
32:40
182
Liesbeth Stuifzand-de
Zuidlaren
33:10
32:50
188
Dineke Boxem-Spriensma
Rabobank
33:39
33:24
189
Jolanda de Jong
Loopgroep De Drentsc
33:40
33:05
190
Evelyne Salari
Dutch Runners
33:41
32:53
193
Tessa van den Berg
Zuidlaren
33:47
33:12
195
Aletta Tuinstra
Grootegast
33:49
32:48
198
Annelies Rijstenberg
Zwolle
33:54
33:04
202
Zusje van Schöll
Schuilingsoord
34:15
33:24
208
Albertje Middeljans
Rabobank
34:53
34:12
211
Hanneke Bruinsma
Hunzerunners Loopgro
35:29
34:47
212
Leonie ten Donkelaar
Groningen
35:30
34:44
213
Janka Slotegraaf
Zuidlaren
35:30
34:35
214
Agnes Spanhoff-Bos
Zuidlaren
35:30
34:36
220
Téja Venema
Zuidlaarderveen
36:21
35:59
223
Wilma Alkema
Loopgroep Zuidhorn
36:28
36:03
224
Carola Niemeijer
Wildervank
36:29
35:27
225
Lisa Trijssenaar
Groningen
36:50
36:16
229
Janneke Niemeijer
Wildervank
37:19
36:17
234
Corina Poldervaart
Rabobank
41:40
40:27
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Hindriks
Schoonebeek
17:21
17:21
4
Bastiaan Hollander
Zuidlaren
28:36
28:04
6
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
32:21
32:20
8
Wilfred van Holst
Groningen Atletiek
33:23
33:23
10
Meindert ter Veer
Loopgroep Zuidhorn
34:42
34:39
11
Raimond van der Boon
Loopgroep PK
34:58
34:58
13
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
36:15
36:13
17
Reinder Bergsma
Loopgroep Zuidhorn
38:05
38:02
19
Ad van Erp
Groningen Atletiek
39:07
39:05
20
Laurens van Kouwenhove
Vitalis
39:26
39:15
21
Maarten de Ruiter
Groningen
39:57
39:54
26
Leonard Hordijk
Noordlaren
42:49
42:44
27
Brady MCDonald
Sturgeon County (CAN
42:56
42:13
32
Jeroen van der Vlist
Eelde
43:24
43:16
34
Rutger van Hijum
Groningen
43:50
43:45
37
Jochem Smits van Oyen
Amsterdam
44:14
44:04
38
Ronald de Haan
Dutch Runners
44:19
44:06
39
Michel Berghuis
's-Gravenhage
44:41
44:14
43
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
45:14
44:49
44
Peter Peeters
Noordwijk Zh
45:18
45:13
45
Gerard de Muinck
Zuidlaren
45:49
45:45
48
Malte Gutt
Wennigsen (GER)
46:43
45:59
49
Reinder Van der Spek
Groningen
47:03
45:54
50
Peter Venhuizen
Tilburg Road Runners
47:06
46:58
51
Jan-Willem Koordes
Groningen
48:27
47:29
53
Aske Raaschou
Frederiksberg (DEN)
48:51
48:08
57
Dustin Dijkstra
Hunzerunners Loopgro
49:51
49:38
58
Ernst-Jan Jonkers
Linschoten
49:56
49:20
59
Dennis Klompmakers
Ter Apel
50:13
50:03
65
Gerben Wortelboer
Groningen
51:39
50:58
67
Ronald Strijker
Nieuw-Buinen
52:14
51:57
80
Danny Woppenkamp
Hoogezand
59:20
58:47
81
Adriaan Wortelboer
Groningen
59:44
59:03
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
35:13
35:12
4
Walberto Almeida
Groningen Atletiek
37:11
37:10
5
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
39:23
39:20
6
Martin Verbree
Hunzerunners Loopgro
40:27
40:21
11
Peter Stokje
Loopgroep Aart Stigt
43:44
43:43
13
Eildert Jager
Hunzerunners Loopgro
44:04
43:30
15
Roderik De Vries
Zuidlaren
44:27
44:25
16
Martijn Hilhorst
Groningen
44:41
44:34
17
Tom Hospes
Hunzerunners Loopgro
44:46
44:39
18
Richard van der Meij
Fivelstreek
44:50
44:38
26
Klaas Jan Kramer
AV Castricum
47:22
47:04
27
Laurens de Vries
Groningen
47:30
47:19
30
Jan Kees Winters
Zuidlaren
47:58
47:20
38
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsc
49:58
49:50
42
John Broekman
LoopgroepGieten
50:23
49:52
50
Diederik van Hees
Roosendaal
53:00
52:28
62
Gert Melinga
Hunzerunners Loopgro
55:16
54:24
63
Frank Broekveldt
De Groeve
55:18
54:42
64
Gertjan Westerhof
Zeewolde
55:38
55:15
69
Gerard Kloosterboer
Oostwold gem Oldambt
58:10
57:41
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Koos ten Hartog
Oude Pekela
30:26
29:25
4
Reinder de Jonge
Friesland
36:09
36:08
9
Henk Aalders
Hunzerunners Loopgro
42:21
42:18
12
Sjirk Overal
Kiel-Windeweer
43:24
43:11
13
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsc
44:33
44:31
19
Andries Neutel
Fivelstreek
46:19
45:47
22
Luigi Deiana
Hunzerunners Loopgro
47:08
46:50
23
Tjibbe Pebesma
Loopgroep De Drentsc
47:35
47:34
28
Ed de Sevren Jacquet
Dronten
48:54
48:36
30
Henk Prins
Loopgroep Nienoord
49:32
49:28
33
Jan Jelle Renkema
Oldekerk
50:29
50:25
38
Andries Faber
Loopgroep De Drentsc
51:36
50:47
42
Han Siero
Loopgroep De Drentsc
52:03
51:11
44
Herman Middel
Runners Stadskanaal
52:35
51:58
48
Henk Winter
Loopgroep Nienoord
53:00
52:11
49
Bouke van der Hem
Groningen
53:05
52:47
64
Wopke edze van den Bos
Zuidlaren
56:33
55:34
67
Jan Albert de Groot
Zuidlaren
57:03
55:57
68
Gustaaf von Pickartz
Borger
57:10
56:20
70
Jan van Marum
Loopgroep De Drentsc
57:41
56:49
71
Gerrit van de Werken
Vries
57:44
57:27
73
Gerrie Jan Warmink
Eexterveen
58:03
57:02
74
Mekke Been
Loopgroep Zuidhorn
58:50
58:33
81
Pieter den Hengst
Midlaren
1:03:00
1:01:54
82
Luc Nyveen
Groningen Atletiek
1:03:17
1:03:08
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yasmin Hillebrink
Loopgroep Aart Stigt
17:58
17:58
6
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
35:43
35:42
7
Marieke Lokhorst
Loopgroep De Drentsc
43:32
43:30
8
Eva Evertse
Groningen Atletiek
44:33
44:30
14
Afke Woudstra
Loopgroep Dokkum
52:12
51:18
16
Jannieke Scheeres
Zuidlaren
53:01
52:31
21
Rian Ruttchen
Loopgroep Bedum
56:54
56:42
22
Arianne Jonkers-Horden
Linschoten
57:29
56:51
24
Esmee Diemer
Hunzerunners Loopgro
58:20
58:00
25
Anne van Leeuwen
Amsterdam
58:32
57:54
27
Ellen Klompmakers
Ter Apel
59:59
59:49
28
Willemien Bouwers
Zuidlaren
1:00:03
59:24
30
Renate Groenewold
Groningen
1:01:22
1:00:54
32
Erika Broekema
Loopgroep Aart Stigt
1:11:56
1:11:54
33
Danielle Kors
Loopgroep Bedum
1:14:33
1:14:06
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rebecca Nieuwenhuis
Amsterdam
28:45
28:32
11
Ramona Mulder-Rengers
Veendam
55:26
54:21
13
Atty Moesker - van Loo
Borger
57:28
56:38
14
Willeke Schoonveld
Zuidlaren
57:37
56:32
15
Monique de Vries
Sappemeer
58:08
57:06
19
Johanna Jaspers
Loopgroep De Drentsc
1:02:14
1:01:12
21
Evelien Folkeringa
Dutch Runners
1:02:35
1:01:32
24
Carola Van der Velde
Zuidlaren
1:06:36
1:05:56
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
30:32
29:50
2
Marjan Penninga
Loopgroep De Drentsc
32:13
31:18
5
Aleida Groothoff
Winsum Gn
46:11
46:11
7
Hanneke Rijstenberg
Loopgroep De Drentsc
50:02
49:38
8
Mariken Jaspers
Loopgroep De Drentsc
50:11
50:03
9
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsc
50:27
50:02
10
Clara Klinkers
Hunzerunners Loopgro
50:51
50:03
11
Jantje Korthuis
Wildervank
51:46
51:43
18
Dini Kamphuis
Loopgroep De Drentsc
55:13
54:33
20
Jelda Panjer
Loopgroep De Drentsc
56:27
56:18
23
Elly Hoorn
Hunzerunners Loopgro
58:20
58:00
30
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsc
1:00:12
59:18
31
Willy Hof-Kitselaar
Loopgroep De Drentsc
1:00:12
59:18
34
Janny Buiten-Schuring
Zuidlaren
1:01:38
1:00:56
35
Jeanet Bakker
Loopgroep De Drentsc
1:02:06
1:01:04
37
Bonny Wendel -Schadenb
Leek
1:05:00
1:04:52
41
Caroline van der Laan
Annen
1:07:26
1:07:19
Uitslagen.nl
20-10-2014 13:07