Uitslagenlijst Boekeldercross Comp. (1-4)

Aalten - Zaterdag 1 november 2014

4-5V, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eowyn Oosterink
Aalten
6:31
2
Suus Fukkink
Aalten
6:48
4-5M, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Meinen
Aalten
5:51
2
Giel te Brake
Aalten
6:01
3
Tijn Wildenbeest
Aalten
7:31
4
Stijn Esselink
Borculo
7:31
5
Luuk Esselink
Borculo
7:57
6
Jan Epping
LAZ Rhede
8:34
6-7V, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Westerveld
Aalten
5:09
2
Flore Posthumus
AVA'70
5:14
3
Enya Peukert
LAZ Rhede
5:14
4
Tesse Piek
AVA'70
5:31
5
Arwen Oosterink
Aalten
5:33
6
Pia Uebbing
LAZ Rhede
5:36
7
Femke Nijrolder
Archeus
5:37
8
Sam Hoftijzer
AVA'70
5:39
9
Fenne Rademaker
AVA'70
5:45
10
Dani Hiddink
Archeus
5:50
11
Nina Somers
Archeus
5:55
12
Marieke Epping
LAZ Rhede
5:58
13
Evie Scholten
AVA'70
6:05
14
Lieke Legters
Aalten
6:13
15
Nikki ten Dam
AVA'70
6:51
6-7M, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Houwers
AVA'70
4:40
2
Mart Mucheru
AVA70
4:43
3
Julian van Erkelens
AVA'70
4:45
4
Bas Jansen
AVA70
4:46
5
Duke Peppelinkhausen
Doetichem
4:57
6
Joost Kleinbussink
AVA'70
5:03
7
Thom Berkelder
AVA70
5:09
8
Erik Nutzeblum
LAZ Rhede
5:23
9
Mika Westerveld
AVA'70
5:24
10
Roy Vaags
AVA'70
5:29
11
Siem Piest
Varsseveld
5:35
12
Ferran
AVA'70
5:41
13
Jochem Kobus
Barlo
5:46
14
Wessel Kochl
AVA'70
6:04
15
Willem Wamelink
Aalten
6:11
8-9V, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norah Rusink
AVA'70
4:20
2
Lidewij Lensink
AVA'70
4:25
3
Thea Tekaath
LAZ Rhede
4:37
4
Ella Bastians
LAZ Rhede
4:47
5
Mirthe Luiten
Aalten
4:50
6
Marie Kurz
LAZ Rhede
4:54
7
Naomi Gerrits
Aalten
4:59
8
Jet Wildenbeest
AVA'70
5:02
9
Róbin Vaags
AVA'70
5:04
10
Sam Bluiminck
AVA'70
5:05
11
Lieke de Boer
Aalten
5:08
12
Loes Demkes
AVA'70
5:17
13
Rieke Middendorf
LAZ Rhede
5:22
14
Joelle van Dijk
AVA70
6:09
15
Danique Gerrits
Aalten
6:29
8-9M, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Westerveld
AVA'70
4:02
2
Wouter Weenink
AVA'70
4:08
3
Lucas Schleuter
LAZ Rhede
4:11
4
Fynn Uebbing
LAZ Rhede
4:13
5
Rutger Temming
AZSV
4:14
6
Janne Uffing
LAZ Rhede
4:17
7
Tijn Piest
AVA'70
4:23
8
Robbe Graven
AVA'70
4:24
9
Tim Weijers
AVA'70
4:26
10
Lennard Hüls
LAZ Rhede
4:29
11
Linus Emmerich
LAZ Rhede
4:31
12
Stefan Kobus
AVA'70
4:33
13
Jop Hoftijzer
AVA'70
4:36
14
Ryan Gemmink
AVA'70
4:41
15
Ruben Jansen
AVA'70
4:44
16
Dirk Hoftijzer
AVA'70
4:48
17
Sven Meinen
AZSV
4:51
18
Lars Rossel
AVA'70
4:52
19
Jonathan Cramer
Ropes-Running
4:55
20
Julian Heusinkveld
AVA'70
4:56
21
Niclas Schenk
LAZ Rhede
5:21
22
Konraad Cramer
AVA'70
5:30
23
Lucas Schenk
Aalten
5:32
24
Lucas van Aalst
AVA70
5:39
25
Luca Wevers
AVA'70
5:54
26
Thijn Lettink
AVA70
6:26
10+V, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Huls
AVA'70
8:32
2
Janneke Gelderblom
AVA'70
8:51
3
Noa Luijmes
Aalten
9:05
4
Jasmijn Huls
AVA'70
9:16
5
Maud Hengeveld
AVA'70
9:20
6
Pumika Kugathasan
AVA'70
9:50
7
Lisa te Brake
Archeus
9:54
8
Annelot Posthumus
AVA'70
9:57
9
Lara Putto
Archeus
10:34
10
Noor Fukkink
AVA70
10:45
11
Dewi Nijrolder
Archeus
11:27
12
Linda Vaags
AVA'70
11:35
13
Ellis Jansen Eupe
AVA'70
11:36
10+M, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenn Posthumus
AVA70
8:27
2
Michiel wellink
AVA'70
8:30
3
Pieter Temming
AZSV
8:31
4
Ezra Somers
Archeus
8:41
5
Bram Berkelder
AVA'70
8:44
6
Niels Temming
AZSV
8:49
7
Mo Nakotte
LAZ Rhede
8:52
8
Jan-Luca Klaudt
LAZ Rhede
8:55
9
Mick Peppelinkhausen
Argo
8:57
10
Twan Meinen
AZSV
8:59
11
Indy Haverkamp
AVA70
9:06
12
Jurre Huls
AVA'70
9:06
13
Samuel Roths
LAZ Rhede
9:11
14
Luka Piek
AZSV
9:23
15
Luke Hiddink
Archeus
9:24
16
Ruben Weijers
AVA'70
9:31
17
Thijs Nijman
AVA 70
9:56
18
Erik Epping
Rhede
9:56
19
Freek Dorresteijn
AVA'70
10:02
20
Thijn Rademaker
Aalten
10:05
21
Tjibbe de Boer
Aalten
10:09
22
Deon Piek
AVA'70
10:19
23
Robin te Winkel
AVA'70
10:22
24
Jarno Duenk
AVA70
10:25
12+V, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nike Dangelmaier
LAZ Rhede
8:16
2
Elena Epping
LAZ Rhede
8:32
3
Antonia Ciroth
LAZ Rhede
8:48
4
Maud Centen
Doetinchem
9:07
5
Daantje Mekel
Phoenix
9:30
6
Janne Stockhausen
LAZ Rhede
10:04
7
Kris Demkes
AVA'70
10:06
8
Dieuwertje Jansen
Archeus
10:13
9
Marie Harbers
LAZ Rhede
10:42
10
Senna Piek
AVA'70
11:23
12+M, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Björn Rossel
AVA'70
7:32
2
Jonas Arnold
LAZ Rhede
7:49
3
Ties Centen
av Argo
7:50
4
Jan Siebert
LAZ Rhede
8:02
5
Mees Prinsen
AVA70
8:08
6
Douwe Kleinbussink
AVA'70
8:34
7
Diederik Lensink
AVA'70
8:39
8
Fabian Baten
LAZ Rhede
8:47
9
Rick Boekelder
AVA'70
9:07
10
Nick Steinrücke
LAZ Rhede
9:14
11
Cas Hartskeerl
AV ARGO
9:22
12
Tim Steinrücke
LAZ Rhede
9:28
13
Fabian Ridder
LAZ Rhede
9:42
14
Nathan Posthumus
AVA70
9:45
15
Denzel Haverkamp
AVA70
9:55
16
Joppe Roos
AVA'70
10:11
17
Ivo Luijmes
Aalten
10:23
14+V, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Bruil
AVA'70
7:46
2
Margo Putto
Archeus
8:29
3
Hannah Bußkönning
LAZ Rhede
8:37
4
Linde Klein Nibbelink
AVA'70
8:39
5
Meret Steinzen
LAZ Rhede
8:43
6
Vera Saalmink
AVA70
9:08
7
Danique Scholten
AVA'70
9:57
8
Tess Wieggerinck
Archeus
10:03
9
Stéphanie Kok
AV Argo
10:41
10
Marlies Houwers
Archeus
11:21
14+M, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-David Ridder
LAZ Rhede
6:49
2
Stan Prinsen
AVA70
6:53
3
Joep Tolkamp
AVA70
7:48
4
Amed Brinks
AVA'70
8:35
5
Huub Dorresteijn
Aalten
11:18
VROUW, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmin Nieland
LAZ Rhede
18:56
2
Alicia Südholt
LAZ Rhede
20:35
3
Cindy Brusse
Ropes en Running
22:00
4
Eline Kuenen
Sinderen
22:58
5
Nathalie Demkes
AVA'70
23:28
6
Kim-Melina Bomkamp
LAZ Rhede
24:57
7
Heidi Jentink
AVA'70
25:00
8
Marie Steldermann
LAZ Rhede
25:05
9
Anouk Knufing
Zandloper
25:17
10
Susan Waalders
AVA70
25:38
11
Greta Boeck
LAZ Rhede
25:42
12
Melanie Hoves
LAZ Rhede
25:46
13
Tessa van den Ham
Aalten
25:51
14
Romy van Rijs
AVA70
26:06
15
Mireille Theissen
AVA'70
26:09
16
Anne Jentink
Utrecht
26:27
17
Lilian Guelen
AVA'70
26:28
18
Elise te Brinke
AVA70
26:29
19
Bianca van den Berg
IJzerlo
26:38
20
Aleike Pothof
Zandloper
26:41
21
Anouk Hubers
AVA'70
26:42
22
Arja te Brake
AVA'70
26:46
23
Odette Verheij
AVA70
26:49
24
Anita Roos
AVA'70
27:03
25
Geraldien Ormel
Aalten
27:14
26
Ellen Koskamp
AVA70
27:28
27
Judith Schutte
De Zandloper
28:00
28
Daphne van Woudenberg
Silvolde
28:06
29
Amarja Peppelman
Argo
28:36
30
Linda Wensink
AVA'70
28:56
31
Jeannette Hopfner
LAZ Rhede
29:17
32
Esther Bulsink
AVA70
29:24
33
Cindy Klompenhouwer
Zandloper
29:31
34
Marieke Krabbenborg
Zieuwent
29:59
35
Madelief Hoijtink
Archeus
30:02
36
Sandra Wassink
AVA'70
30:15
37
Marieke Peppelinkhause
Doetinchem
30:39
38
Miranda ter Haar
Aalten
30:40
39
Gonnie Hofs
Zandloper
31:52
40
Esther Schulingkamp
AVA'70
32:02
41
Maartje Pastoors
AVA'70
33:38
42
Nienke Rewinkel
Atletico 73
34:35
43
Hester Gussinklo
AVA70
36:20
44
Sandra de Groot
AVA70
36:20
45
Miranda Klein Geltink
AVA'70
37:08
V45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Griffioen
AVA'70
23:51
2
Mariska wagener
AVA'70
26:11
3
Doris Bruns-Boedk
LAZ Rhede
26:26
4
Henriette Schutten
Zandloper
26:41
5
Rianne Fokkers
AVA'70
27:02
6
Ellen Dankbaar
Zandloper
27:37
7
Ingrid Luiten
Aalten
27:53
8
Sien Meinen
AVA'70
28:05
9
Ina Wevers
AVA'70
28:25
10
Bianca Saalmink
AVA70
29:00
11
Belinda Everink Ikink
Zandloper
29:25
12
Nardie Grosselink
Zandloper
29:32
13
Ellen Bauhuis
AVA70
30:03
14
Karina Corts
Aalten
30:27
15
Willy Wassink
Bredevoort
30:47
16
Lenie Wamelink
AVA'70
30:48
17
Jacqueline Bengenvoet
AVA'70
31:23
18
Joke Klein Molekamp
WK-Metaal
31:44
19
Nikki Fisher
Archeus
33:02
MAN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonathan Kolks
LAZ Rhede
16:01
2
Stefan Ritte
LAZ Rhede
16:14
3
Janek Betting
LAZ Rhede
17:22
4
Malte Stockhausen
LAZ Rhede
17:30
5
Tim te Brake
AVA'70
18:21
6
Marcel Eckers
LAZ Rhede
18:23
7
Barend Westervelt
Ropes en Running
18:29
8
Erik Höpfner
LAZ Rhede
18:32
9
Rudi Bolwerk
Aalten
19:25
10
Hans Brunsveld
Ropes Running
19:54
11
Erwin Rack
AVA'70
19:56
12
Roel Schreurs
AVA'70
19:57
13
Andreas Caninenburg
Isselburger TV
19:59
14
Sander Arink
Lichtenvoorde
20:13
15
Kylian Klein Hesselink
AVA70
20:19
16
Michael Nienhaus
LAZ Rhede
20:24
17
Tom Wevers
AVA'70
20:44
18
Mark Vink
Ulft
20:50
19
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
21:12
20
Patrick Weijers
AVA'70
21:26
21
Rick Stroet
Ropes-Running
21:33
22
Rick Helmink
Winterswijk
21:45
23
Ruben Boekelder
Ava'70
21:46
24
Sam ter Haar
AVA'70
21:55
25
Roy Mengerink
Aalten
21:56
26
Rudi de Vries
SC Varsseveld
22:14
27
Arnoud Wubbels
AD69
22:29
28
Bart Elburg
AVA'70
22:31
29
Teun Houwers
AVA70
22:33
30
Mart Slotboom
AVA'70
22:40
31
Willem Heusinkveld
Aalten
22:50
32
Henkjan Wieberdink
Aalten
23:02
33
Rob Berkelder
AVA70
23:05
34
Pascal Veldboom
AVA'70
23:20
35
Arjan van Woudenberg
Silvolde
23:23
36
Walter Vaags
AVA'70
23:24
37
Jurgen Kleileider
Isselburger TV
23:34
38
Twan Geven
Dinxperlo
23:41
39
Christiaan Wolbrink
Doetinchem
23:50
40
Derk ter Horst
Bredevoort
23:57
41
Jeroen Westerveld
Dinxperlo
24:02
42
Andre Koskamp
Aalten
24:13
43
Michael Jansen
AVA'70
24:24
44
Manus Peppelinkhausen
Doetinchem
24:59
45
Gerwin Jansen Eupe
AVA'70
25:41
46
Kjell de Jong
Aalten
25:48
47
Arne Boeck
LAZ Rhede
25:52
48
Darius Cramer
Ropes-Running
26:48
49
Jeroen Jansen
AVA'70
27:43
50
Maarten Bolhaar
Zandloper
29:01
51
Jelle Hubers
AVA'70
29:20
52
Olaf Brethouwer
Zandloper
29:22
53
Martijn Mintjes
Ava'70
30:14
54
Tim Jentink
Varsseveld
35:46
M45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Clemens Wekenborg
De Loper
19:06
2
Wim Helmink
Archeus
19:11
3
Jan Wevers
AVA70
19:23
4
Wim Brinkman
AVA'70
19:35
5
Friedhelm Betting
LAZ Rhede
19:44
6
Geert Wevers
Ava'70
19:58
7
Patrick Temming
De Peddelaars
21:01
8
Paul Tebroke
Aalten
21:49
9
Dirk Jan Robbe
AVA'70
22:01
10
Wout Dankbaar
Zandloper
22:17
11
Henk Mengers
Zandloper
22:20
12
Jozo Vulic
LVG
22:44
13
Ben Wesselink
AVA70
22:54
14
Gerben Schepers
AVA70
23:18
15
Gerjo Wevers
Aalten
23:27
16
Wim Rensink
AVA'70
23:48
17
Frank Geven
Dinxperlo
24:08
18
Wim Vink
BVA
24:22
19
Gerben van Polen
AVA'70
24:25
20
Jan te Winkel
Zandloper
24:34
21
Harro Rijnsaardt
SC Varsseveld
24:39
22
Hermen Ligterink
Aalten
24:43
23
Ralf Wolbring
Isselburger TV
24:45
24
Erwin Hengeveld
Dinxperlo
25:02
25
Jos Rave
Ropes & Running
25:03
26
Marcel van Harm
Arnhem
25:10
27
Wilco Wisselink
Zandloper
25:11
28
Henk Bol
Ava'70
25:19
29
Tonny Baten
Ava'70
25:20
30
Jaap Dorresteijn
Aalten
25:54
31
Jan Wolbrink
Kilder Wilskracht
26:25
32
Jan Rademaker
AVA'70
26:35
33
Martin Litoth
LAZ Rhede
27:11
34
Johan van Eerden
Aalten
27:13
35
Jan Boom
Aalten
27:27
36
Peter van Asselt
AVA70
27:45
37
Wiljan
WK-Metaal
27:55
38
Han Arentsen
AVA'70
28:02
39
Bert Veldhuis
Dinxperlo
29:41
40
Gerrit ter Haar
AVA70
31:48
41
Jan Bulten
Doetinchem
31:54
42
Dick Lubbers
AVA'70
33:03
VROUW, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa te Molder
AVA'70
41:55
2
Katja Demkes
AVA'70
43:20
3
Chantal Klein Gunnewie
Lopersgroep 90
45:55
4
Gerdy Hoornenborg
AVA'70
46:59
5
Evelien Hillen
AVA70
49:13
6
Yvonne Reusen
Ropes en Running
50:27
7
Bianca Tieltjes
Ropes & Running
51:06
8
Tracey Jewell
AVA'70
51:14
9
Susanne Scheffer
AVA'70
53:07
10
Tamara Brockotter
Ava'70
57:02
11
Nardie Reimes
AVA'70
59:07
12
Samantha Zegers
AVA70
1:00:08
13
Linda Scholten
AVA'70
1:01:02
14
Chantal Bohm
Aalten
1:01:56
V45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne Gijsbertsen
AVA70
57:57
2
Ans Assink
AVA70
59:05
3
Renata van Lochem
AVA70
1:01:56
4
Annie Buesink
AVA70
1:02:30
5
Sandra Jansen
AVA70
1:03:46
6
Carolien de Boer
AVA70
1:08:48
MAN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark te Brake
AVA'70
34:25
2
Arjan Weijenborg
De Koplopers Delft
37:49
3
Martijn Groot Wassink
AVA'70
38:30
4
Tom Waalder
Aalten
39:30
5
Raymond Schuurman
AVA'70
39:50
6
Thomas Konings
Archeus
40:57
7
Erwina Wamelink
AVA'70
40:59
8
Gijs Oosterholt
Aalten
42:21
9
Maarten Angenent
Breedenbroek
44:01
10
Robin Reusen
Dinxperlo
46:37
11
Martijn Melten
Dinxperlo
46:41
12
Dave Posthumus
AVA70
48:20
13
Herwin Wensink
Aalten
49:54
14
Domenique Schreurs
Archeus
50:08
15
Peter Baten
AVA'70
52:04
16
Martijn van Dijk
AVA'70
53:34
17
Jan Jaap
Beeks
53:49
18
Erik Prinsen
AVA'70
54:02
19
Nico Rouwhorst
Ava'70
54:17
20
Robert Piek
AVA70
57:42
M45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Saalmink
AVA'70
41:49
2
Gerard Bodde
's Heerenberg
45:41
3
Jan Ruesink
Archeus
46:25
4
William Mengerink
Aalten
47:20
5
Andre Balke
AVA70
47:35
6
Fons Nieuwenhuis
Wehl
47:44
7
Herman te Lindert
Dinxperlo
48:02
8
Jos Hartman
Aalten
50:41
9
Rob Elijzen
AVA70
51:08
10
Leo Temming
AVA'70
55:48
11
Bram Loman
Archeus
56:10
12
Edwin Bollen
Archeus
1:02:54
VROUW, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jana Gros-Hardt
LAZ Rhede
57:44
V45+, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariette ten Bokkel
Atletico 73
1:10:59
2
Susanne Jansen
AVA'70
1:18:25
3
Sylvia Uebbing
Bocholt
1:26:46
4
Marion van Drünen
Bocholt
1:26:48
MAN, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christoph Uphues
LAZ Rhede
49:58
2
Bjorn Demkes
AVA'70
57:09
3
Jaap Oberink
AVA70
1:06:37
4
Mark Geesink
Aalten
1:08:17
M45+, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Lammers
Archeus
1:08:28
2
Hans Winkelhorst
Bredevoort
1:10:36
3
Jürgen Sanders
Bocholt
1:11:20
4
Henri Gelderblom
Aalten
1:13:29
5
Alfons Wormskamp
Varsseveld
1:21:42
6
Adreas Stockhausen
RT Backfieldrunners
1:24:20
Grote deelname! bedankt deelnemers vrijwilligers.
Boekelder Betonboren BV Aalten
Uitslagen.nl
09-12-2014 23:09