Uitslagenlijst Boekeldercross Comp. (2-4)
Aalten - Zaterdag 8 november 2014
4-5V, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4-5M, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6-7V, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6-7M, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Duke Peppelinkhausen
Doetichem
4:55
8-9V, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Rieke Middendorf
LAZ Rhede
5:16
8-9M, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Julian van Erkelens
AVA'70
4:32
21
Jonathan Cramer
Ropes-Running
5:03
29
Jayden Fischer
Isselburger
5:47
10+V, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Lotte Kleinnibbelink
AVA'70
9:46
10+M, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12+V, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nike Dangelmaier
LAZ Rhede
8:10
6
Janne Stockhausen
LAZ Rhede
10:17
12+M, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
16
Niek te Brummelstroete
Archeus
10:56
14+V, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Linde Klein Nibbelink
AVA'70
8:23
5
Hannah Bußkönning
LAZ Rhede
9:00
14+M, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-David Ridder
LAZ Rhede
6:51
VROUW, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Weinans
Performance Runners
18:41
5
Kim-Melina Bomkamp
LAZ Rhede
24:12
6
Marie Steldermann
LAZ Rhede
24:30
11
Hendrien Vriezen
De Zandloper
25:37
13
Marieke Krabbenborg
Zieuwent
25:56
15
Bianca van den Berg
IJzerlo
26:13
23
Judith Schutte
De Zandloper
27:31
28
Gerdien Hoftijzer
Zandloper
28:28
34
Merle Kleine Schaars
De Zandloper
29:10
39
Jeannette Hopfner
LAZ Rhede
30:36
43
Esther Schulingkamp
AVA'70
31:49
49
Anja Hoogerbrug
De Zandloper
34:45
V45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Doris Bruns-Boedk
LAZ Rhede
25:57
19
Bibiana Kleine Schaars
De Zandloper
30:55
20
Joke Klein Molekamp
WK-Metaal
30:57
24
Bente Klein Elhorst
Zandloper
33:58
MAN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael van der Kroon
Craftrun .nl
16:13
4
Malte Stockhausen
LAZ Rhede
17:27
7
Oliver Haltermann
LAZ Rhede
18:28
12
Hans Brunsveld
Ropes Running
19:27
13
Michael Nienhaus
LAZ Rhede
19:37
15
Sander Arink
Lichtenvoorde
19:47
16
Andreas Caninenburg
Isselburger TV
20:04
21
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
20:56
25
Christhoph Schmitt
LAZ Rhede
21:25
36
Jurgen Kleileider
Isselburger TV
22:52
45
Dirk Gross-Heijnck
Team Erdinger
23:54
48
Manus Peppelinkhausen
Doetinchem
24:56
50
Darius Cramer
Ropes-Running
25:31
52
Michiel te Beest
Zandloper
25:46
54
Koen Beerten
Lichtenvoorde
26:37
M45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudi Spekschoor
Marienvelde
18:53
4
Friedhelm Betting
LAZ Rhede
19:32
8
Patrick Temming
De Peddelaars
20:26
12
Erik Schokkin
Lichtenvoorde
21:39
18
Ard Heinen
Ropes & Running
23:44
VROUW, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Reusen
Ropes en Running
47:17
3
Mariska van den Berg
AVA70
55:12
V45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Weijenborg
De Koplopers Delft
36:27
3
Martijn Groot Wassink
AVA'70
38:16
16
Maarten Angenent
Breedenbroek
43:17
22
Domenique Schreurs
Archeus
47:39
M45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Herman te Lindert
Dinxperlo
46:23
12
Bauke van der Hem
Zevenaar
55:16
VROUW, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V45+, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Stroick
W+F Munster
56:28
2
Gerton Prinsen
ASV Eibergen
57:56
M45+, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Eric Klein Holkenborg
Aalten
1:12:38
7
Peter van den Hooff
Aalten
1:15:55
8
Alfons Wormskamp
Varsseveld
1:16:28
9
Adreas Stockhausen
RT Backfieldrunners
1:17:51
10
Cyric Seesing
AV de Liemers
1:22:39
Grote deelname! bedankt deelnemers, vrijwilligers.
Uitslagen.nl
09-12-2014 23:09