Uitslagenlijst Crosscompetitie voorronde Zuid

Soest - Zaterdag 29 november 2014

JJUNA, START 1 12.00
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kalid Amin
Triathlon
9:08
2
Tom de Leeuw
Almere '81
9:23
3
Bart Roes
Clytoneus
10:24
4
Vincent Bosboom
Altis
11:26
5
Wietse Folkers
AV Zeewolde
12:47
JJUNB, START 1 12.00
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gian Oerlemans
Triathlon
9:25
2
Justin Lam
Almere '81
9:28
3
Cain Rutgers
Almere '81
9:33
4
Jasper van der Elst
Hellas
9:40
5
Reinder Prince
Triathlon
9:42
6
Him de Looper
AV Zeewolde
9:58
7
Menno Dieke
Triathlon
10:04
8
Tijmen Brand
Altis
10:32
9
Yannick Tourne
Triathlon
10:37
10
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
10:40
11
Juras Huijben
Phoenix
10:45
12
Daniël Bos
Triathlon
11:16
13
Stefan Zondervan
Triathlon
11:17
14
Luc van Wessel
Pijnenburg
11:29
15
Jelle Bos
AV Zeewolde
11:48
16
Jochem de Kruijff
Clytoneus
11:56
17
Boris Sierink
AV Zeewolde
12:18
18
Clifton Martendorp
Spirit Lelystad
12:19
19
Jonathan van Dongen
Phoenix
12:24
20
Pascal Munniks
Almere '81
12:32
21
Patrick van Oostrom
Triathlon
15:29
MJUNA, START 2 12.15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Triathlon
7:17
2
Tess Wegman
Triathlon
7:59
3
Roos Hughes
Triathlon
9:07
4
Nina van Eijk
Phoenix
9:14
5
Shirley van der Voort
BAV
10:07
MJUNB, START 2 12.15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Triathlon
7:22
2
Annemarie Slangewal
Triathlon
7:45
3
Naomi Renssen
U-Track
8:03
4
Lotte de Jong
BAV
8:21
5
Kelly Agterberg
Hellas
8:29
6
Sandra van de Grift
Pijnenburg
8:29
7
Merel Blommaert
Pijnenburg
8:30
8
Odile Verzantvoort
Triathlon
8:38
9
Nida Huijben
Phoenix
8:50
10
Fieke Witte
Phoenix
9:06
11
Nienke Heida
Clytoneus
9:08
12
Maria Onassis
Hellas
9:36
13
Janna Nijssen
Hellas
9:40
14
Femke Jansen
Pijnenburg
10:16
15
Coosje Veldhuis
Spirit Lelystad
10:18
16
Nienke Streekstra
Spirit Lelystad
10:44
17
Carmen van de Waterbeemd
Pijnenburg
11:02
JJUNC, START 3 12.30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelvin Baartwijk
Almere '81
9:02
2
Henrik Kok
Atverni
9:05
3
Ok de Kiefte
Phoenix
9:06
4
Marc Roes
Clytoneus
9:07
5
Stan van Nieuwburg
Atverni
9:28
6
Justin Barnar
Clytoneus
9:32
7
Chaske van Rijnsoever
Hellas
9:36
8
Pepijn Borremans
Altis
9:41
9
Niels Berning
Altis
9:46
10
Tjerk Homma
OSM '75
9:49
11
Pelle van de Bor
AV Nijkerk
9:54
12
Bart Kraaij
AV Nijkerk
9:56
13
Nial van der Steeg
Atverni
10:10
14
Sven Jansons
Triathlon
10:14
15
Lucas Stolk
Pijnenburg
10:17
16
Lars van Vught
Altis
10:21
17
Enno Braaksma
Pijnenburg
10:25
18
Ciske Latour
Triathlon
10:34
19
Wessel Terpstra
BAV
10:37
20
Daan Blokland
Altis
10:41
21
Niek Smit
AV Zeewolde
10:44
22
Timo Klabbers
Triathlon
10:52
23
Kjell Hoogendoorn
Clytoneus
10:53
24
Stef Ploeg
Pijnenburg
10:53
25
Koen Roskamp
BAV
10:56
26
Joost Blommaert
Pijnenburg
10:56
27
Lars Hogendoorn
Altis
10:59
28
Sybren Kiewiet
Hellas
11:01
29
Mink van Kooten
Altis
11:04
30
Daan Kothman
Altis
11:04
31
Joppe van Oorschot
Hellas
11:07
32
Luc Dijkman
Altis
11:24
33
Jelle van Miltenburg
BAV
11:26
34
Martin Schuilenburg
Pijnenburg
11:28
35
Thijs Straten
Hellas
11:29
36
Pim van de Fliert
Pijnenburg
11:30
37
Gabrielle Gigante
Spirit Lelystad
11:31
38
Camu Prins
Triathlon
11:31
39
Dave de Bruyn
Altis
11:32
40
Jannes Venema
Altis
11:41
41
Jannes Beckeringh
ATHLOI
11:57
42
Kay Witlam
Altis
12:04
43
Aron Scholtens
Clytoneus
12:05
44
Thijs van Miltenburg
BAV
12:07
45
Myron Hillebrandt
Altis
12:15
46
Luc Lamme
Pijnenburg
12:24
47
Jimmy Stewart
Triathlon
12:28
48
Frerik Does
Altis
12:47
49
Herman Lassche
AV Zeewolde
12:55
50
Sean Stewart
Triathlon
13:30
51
Timo Drijver
Pijnenburg
13:38
52
Tim Lamme
Pijnenburg
14:42
MJUNC, START 4 12.50
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelief Kok
Triathlon
7:57
2
Manon Stringa
Atverni
8:01
3
Aylan Menick
Atverni
8:14
4
Nanda Bousema
Hellas
8:22
5
Ynte Biemans
Atverni
8:25
6
Anne Geytenbeek
U-Track
8:27
7
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
8:31
8
Rosa Hulsman
Altis
8:33
9
Kira Landman
Altis
8:33
10
Loes Brand
Atverni
8:39
11
Sophie Berentsen
Altis
8:41
12
Bente Wagenveld
Atverni
8:43
13
Joy de Bruijne
Atverni
8:50
14
Femke Brouwer
Phoenix
8:55
15
Nadine de Vries
Clytoneus
8:59
16
Isabel van den Broek
BAV
9:00
17
Aniek de Wild
OSM '75
9:01
18
Nynke Hazewindus
Fit
9:02
19
Jorieke Slangewal
Altis
9:15
20
Jildou Postma
Altis
9:16
21
Aniek Barbier
Hellas
9:19
22
Sophie van der Burgh
BAV
9:19
23
Nielle Saly
Pijnenburg
9:23
24
Elise Stijger
BAV
9:25
25
Nadine de Leeuw
Almere '81
9:28
26
Talitha Bouwman
Triathlon
9:35
27
Nathalie Kormelink
Clytoneus
9:40
28
Liza van de Vooren
Hellas
9:42
29
Isa Koster
Triathlon
9:47
30
Anika Northausen
Pijnenburg
10:07
31
Esther Spruit
Phoenix
10:18
32
Pia Leurs
Altis
10:26
33
Elise Deen
Pijnenburg
10:31
34
Laura te Rijdt
Altis
10:40
35
Merel Meijer
Altis
10:59
36
Milou van 't Land
Pijnenburg
11:09
37
Jasmijn Seghrouchni
Altis
11:29
JJUD2, START 5 13.05
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Fokkenrood
Atverni
7:25
2
Viggo Parol
Atverni
7:39
3
Pablo Velt
Atverni
7:45
4
Camiel Colen
Hellas
7:59
5
Stijn van Essen
Altis
8:04
6
Joris van den Hoven
Triathlon
8:14
7
Ton van Mameren
Triathlon
8:22
8
Amadou Lodder
Clytoneus
8:27
9
Jitse Viersen
Hellas
8:28
10
Willem Veldpaus
Phoenix
8:28
11
Daan van de Coevering
Fit
8:30
12
Mathijs van Wessel
Pijnenburg
8:34
13
Marten Prince
Triathlon
8:46
14
Tijn Steenmetz
Altis
8:49
15
Olivier Voschezang
Atverni
8:56
16
Timo Mols
Altis
9:01
17
Bas Brouwer
Atverni
9:03
18
Brun Stöver
Triathlon
9:03
19
Tjitte van den Bedem
Altis
9:04
20
Thomas Bos
AV Zeewolde
9:08
21
Raul van Londen
Pijnenburg
9:10
22
Ivo van der Harst
Altis
9:12
23
Jasper Bertrand
Hellas
9:13
24
Rens Versnel
Triathlon
9:14
25
Leon Remkes
Altis
9:15
26
Floran Groot
BAV
9:18
27
Marcus Melenhorst
Altis
9:24
28
Alexander de Graaff
Fit
9:27
29
Gustaaf Jans
Altis
9:31
30
Joell Schaafsma
AV Nijkerk
9:34
31
Hugo Blokland
Altis
9:34
32
Pieter Joosten
Triathlon
9:37
33
Sjoerd de Haan
Spirit Lelystad
9:40
34
Benjamin Bakker
Altis
9:49
35
Remco Martens
BAV
9:51
36
Rik Mul
AV Zeewolde
9:52
37
Wouter Haitsma
Triathlon
10:00
38
Patrick Meskes
Triathlon
10:00
39
Thom van der Wouden
BAV
10:03
40
Marijn IJzinga
Altis
10:05
41
Jeroen Steenkamer
Pijnenburg
10:10
42
Merijn Kerens
Pijnenburg
10:17
43
Jarno Krikken
BAV
10:26
44
Jesse Strijker
Triathlon
10:55
45
Jochem Houtveen
Altis
10:58
46
Marijn van Maanen
BAV
11:23
47
Arman Yildiz
BAV
11:23
48
Youp de Groot
Pijnenburg
11:43
49
Milan Serlui
Pijnenburg
12:51
JJUD1, START 6 13.20
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maël Plasschaert
Almere '81
8:05
2
Tim de Wild
OSM '75
8:06
3
Max van Liempdt
Almere '81
8:30
4
Tim Weber
Almere '81
8:37
5
Joey Daselaar
Pijnenburg
8:38
6
Djimon Groot
Almere '81
8:41
7
Joel Hoeve
Spirit Lelystad
8:42
8
Pepijn de Groot
Pijnenburg
8:43
9
Sander Schijf
Hellas
8:44
10
Aaron Hoogenboom
Atverni
8:57
11
Ivo Stolk
Pijnenburg
8:58
12
Guido Groenescheij
Hellas
9:08
13
Eric Glas
Spirit Lelystad
9:11
14
Lucas Broekroelofs
Triathlon
9:13
15
Tycho Vink
Altis
9:13
16
Ruben Meijer
Pijnenburg
9:14
17
Xander Haack
OSM '75
9:14
18
Redouan Goumid
Altis
9:22
19
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
9:23
20
Yves van der Meer
BAV
9:28
21
Mark Hollestelle
Triathlon
9:31
22
Anton van Triest
Clytoneus
9:31
23
Nathan Oerlemans
Altis
9:35
24
Hidde van Kooten
Altis
9:37
25
Sam Relyveld
Atverni
9:38
26
Geert Uljee
Triathlon
9:39
27
Alexander Ridderikhoff
Altis
9:53
28
Wiebe van den Brink
Hellas
9:56
29
Merijn Dekker
AV Zeewolde
9:57
30
Lennert Berentsen
Altis
10:04
31
Redlef Kok
Altis
10:04
32
Pepijn van Diggelen
Clytoneus
10:06
33
Ivo Straten
Hellas
10:07
34
Jeroen Visser
Atverni
10:07
35
Tim Consemulder
Hellas
10:08
36
Jorrit van der Tol
Clytoneus
10:13
37
Nemo Oostergetel
Altis
10:18
38
Jelle Swaanen
Altis
10:22
39
Walt Kraeger
Triathlon
10:24
40
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
10:40
41
Bart Huizinga
Altis
10:42
42
Luka de Vrij
BAV
11:01
43
Ties van Bakel
Triathlon
11:11
44
Sam Feijen
Pijnenburg
11:12
45
Marijn Buddendorf
Altis
11:14
46
Wout Hogenkamp
Pijnenburg
11:18
47
Wesley Franken
Almere '81
12:31
MJUD2, START 7 13.35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nine Immink
Triathlon
5:41
2
Lotte van Schaik
Atverni
5:48
3
Sophie Praas
Triathlon
5:52
4
Manon de Bruin
Altis
5:55
5
Tessa Verweij
Atverni
5:55
6
Maud Kaarsgaren
Fit
5:56
7
Elisa Mul
AV Zeewolde
5:57
8
Esra Zijderlaan
Atverni
6:05
9
Guusje van der Vorst
Hellas
6:08
10
Noor Schepers
Altis
6:11
11
Emma van de Beek
BAV
6:18
12
Hieke van Rijnsoever
Hellas
6:19
13
Lotte Bleijerveld
BAV
6:20
14
Sabien Hilhorst
BAV
6:21
15
Mirjam Hollestelle
Triathlon
6:29
16
Isabel Cola
Triathlon
6:31
17
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
6:32
18
Lisa Stolk
Altis
6:33
19
Rosalie Mutgeert
Pijnenburg
6:34
20
Amy Walraven
Altis
6:35
21
Kirsten Medema
Altis
6:38
22
Franca de Leeuw
Altis
6:40
23
Ines van den Berg
Phoenix
6:42
24
Lieke Borremans
Altis
6:43
25
Anemoon Edelbroek
Pijnenburg
6:48
26
Fleur Bakker Schut
Triathlon
6:48
27
Roos Prins
Triathlon
6:48
28
Marit Zaal
Altis
6:51
29
Joanne van der Poel
Phoenix
6:52
30
Trijntje Annema
U-Track
6:52
31
Jeske Wiemans
Pijnenburg
6:53
32
Ilse Kooijman
Altis
6:55
33
Maaike Heida
Clytoneus
6:56
34
Sterre de Vries
Hellas
6:58
35
Aylin Rink
Altis
6:58
36
Rianne de Leeuw
Altis
6:58
37
Nuriya Mets
Pijnenburg
7:00
38
Famke Terpstra
BAV
7:04
39
Katelijne van den Brink
Triathlon
7:07
40
Cerique Rijerkerk
AV Nijkerk
7:07
41
Juno Bakker
BAV
7:07
42
Isa Immink
Triathlon
7:09
43
Catharina van Lange
BAV
7:16
44
Marloes Kerstholt
Altis
7:18
45
Rinske den Heijer
Pijnenburg
7:23
46
Mette Roex
Triathlon
7:47
47
Amber Pieterse
BAV
7:49
48
Iris van Gisbergen
BAV
8:00
MJUD1, START 8 13.45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke van Hofslot
Altis
5:42
2
Sara Schouten
Atverni
5:47
3
Tamar Veltman
Almere '81
5:53
4
Sarah van Tuijl
Almere '81
6:05
5
Carmen Huikeshoven
Altis
6:15
6
Rixt Vos
ATHLOI
6:34
7
Diede van Oorschot
Hellas
6:34
8
Amara Nnadi
Altis
6:36
9
Chaja Plochg
Triathlon
6:38
10
Nienke Overgoor
Hellas
6:40
11
Loïs Kok
Altis
6:48
12
Ellis de Vries
Altis
6:51
13
Marleen van Beers
Altis
6:51
14
Nadia de Keijzer
BAV
6:53
15
Hadassah van Olst
Hellas
6:56
16
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
6:58
17
Sanne Bakker Schut
Triathlon
6:59
18
Kim Lutgendorp
Almere '81
7:04
19
Kendra Limburg
Triathlon
7:07
20
Samara van Regteren
Triathlon
7:08
21
Jasmijn Adam
Altis
7:14
22
Pien Kempe
Altis
7:17
23
Emma te Winkel
Triathlon
7:17
24
Yara Janssen
BAV
7:18
25
Sanne Berning
Altis
7:20
26
Marit Jansons
Triathlon
7:21
27
Bowy Kramers
Triathlon
7:24
28
Aafke van Roon
Triathlon
7:26
29
Kaixin Tensen
Triathlon
7:27
30
Debora Delhez
Altis
7:28
31
Valerie Bernasco
Triathlon
7:30
32
Sofia Cola
Triathlon
7:31
33
Marit van Gageldonk
Altis
7:32
34
Lise Mayer
Triathlon
8:24
JPUPD, START 9 14.00
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kasper van Aalst
Clytoneus
2:59
2
Mike van de Vooren
Hellas
2:59
3
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
3:00
4
Niels Karel
Altis
3:03
5
Luc Breton
Fit
3:10
6
Thomas Daselaar
Pijnenburg
3:13
7
Tijs Hierck
Phoenix
3:16
8
Nodin Schoonderwoerd
Pijnenburg
3:18
9
Pieter van der Zee
Hellas
3:19
10
Ralph Schulting
AV Zeewolde
3:21
11
Chiel Brouwer
BAV
3:23
12
Thijs Stoter
Triathlon
3:26
13
Luuk van Burgsteden
Triathlon
3:29
14
Lars Beijk
Phoenix
3:31
15
Floris Kamer
Hellas
3:34
16
Maarten van Heusden
Pijnenburg
3:43
17
Jop van den Hoorn
Triathlon
3:58
MPUPD, START 9 14.00
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske van der Maas
Fit
3:07
2
Mayke van Lieshout
Triathlon
3:10
3
Inaya Yahyaoui
Almere '81
3:20
4
Babette van Oijen
AV Zeewolde
3:32
5
Marit Kleijnen
Pijnenburg
3:36
6
Nikki Vroemen
Triathlon
3:36
7
Marieke Pos
Hellas
3:40
8
Maaike Alofs
AV Zeewolde
3:47
9
Jade Grootveld
Pijnenburg
4:06
10
Anouk Bakker
Triathlon
4:11
JPUPC, START 10 14.10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William van Triest
Clytoneus
4:43
2
Roemer de Jong
Triathlon
4:57
3
Yvar Riphagen
BAV
5:09
4
Rens Kelder
Triathlon
5:13
5
Rens Feringa
Phoenix
5:16
6
Bram Houtveen
Altis
5:20
7
Sytse van den Brink
Hellas
5:22
8
Thijs Kempe
Altis
5:23
9
Felix Bosschaart
Phoenix
5:23
10
Maarten Arnoldus
BAV
5:24
11
Floris van Tuijl
Almere '81
5:30
12
Jerom Schussler
Fit
5:31
13
Jente van Geest
Altis
5:31
14
Tim Verhagen
Hellas
5:33
15
Menno Hoornstra
ATHLOI
5:35
16
Ming Tensen
Triathlon
5:35
17
Stijn Wink
Altis
5:37
18
Lars Bergmann
Triathlon
5:38
19
Zowie Stuifbergen
BAV
5:38
20
Thorsten Berghegen
BAV
5:41
21
Floren Hagmolen of ten Have
Pijnenburg
5:44
22
Yuri Vink
Phoenix
5:46
23
Wessel Adelaar
Fit
5:46
24
Arvin Bronder
Altis
5:51
25
Illias Hamdaoui
Triathlon
5:55
26
Benjamin Gotte
Triathlon
5:55
27
Ruben Immerzeel
Phoenix
5:56
28
Kyan Grootveld
Pijnenburg
6:03
29
Ravi Snoek
BAV
6:07
30
Brett van Zijtveld
Altis
6:10
31
Jochem van den Berg
AV Zeewolde
6:12
32
Sarwen Perdeciyan
BAV
6:15
33
Bart Jansen
Altis
6:33
34
Thijs Schukken
Altis
6:34
35
Franklin Landskroon
Altis
6:38
36
Sven Matlung
Altis
6:43
37
Satria Jansen
Triathlon
6:45
38
Sam Muller
Altis
6:46
39
Wessel Schuller
Triathlon
7:22
MPUPC, START 11 14.20
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Atverni
4:54
2
Madelief van Leur
Altis
5:10
3
Berrit Roex
Triathlon
5:13
4
Evie de Roos
Fit
5:18
5
Bente Rutten
Altis
5:27
6
Nynke Glas
Spirit Lelystad
5:29
7
Tirza Streppel
Fit
5:30
8
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
5:31
9
Fenna van der Kooij
Altis
5:33
10
Benthe Martens
Altis
5:44
11
Felien Wibbelink
Atverni
5:44
12
Kyra van der Meer
Triathlon
5:54
13
Jinte Jonker
Triathlon
6:03
14
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
6:10
15
Imke van der Spoel
Altis
6:11
16
Linde Pannekoek
Fit
6:12
17
Myrthe Vangangel
Atverni
6:14
18
Indy Broer
Triathlon
6:16
19
Sara Buitenkamp
Altis
6:18
20
Hanna Favier
Altis
6:20
21
Rosalie Franken
Almere '81
6:20
22
Rachel de Geijter
Altis
6:21
23
Kim van der Wal
Altis
6:21
24
Meike Muntendam
Hellas
6:24
25
Liselotte ter Huurne
Hellas
6:26
26
Carmen Lijzinga
Triathlon
6:28
27
Sasha Smink
Triathlon
6:29
28
Tes Harmsen
Phoenix
6:38
29
Sofia Peptine
Fit
6:41
30
Kirsha Wennekes
Fit
6:56
31
Emma de Wit
Altis
6:58
32
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
7:19
33
Noor Lassing
Triathlon
7:20
34
Claudi Mutombo
Fit
7:43
35
Carmen Schipper
Pijnenburg
7:52
JPUPB, START 12 14.30
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam de Wild
OSM '75
4:22
2
Harm Welleweerd
Hellas
4:30
3
Finn van Ek
Hellas
4:34
4
Gijs Bomer
Hellas
4:36
5
Rick Scherrenburg
Pijnenburg
4:40
6
Silas Hoeve
Spirit Lelystad
4:41
7
Teije van der Kooij
Fit
4:46
8
Thibo Werts
Triathlon
4:46
9
Julian Kwakman
Triathlon
4:56
10
Rick Snijder
Triathlon
4:58
11
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
4:59
12
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
5:01
13
Ties Meeuwissen
Phoenix
5:02
14
Willem van Veenendaal
Hellas
5:02
15
Quint Bosman
Altis
5:02
16
Sebastiaan Muller
Triathlon
5:03
17
Theun Blommers
Pijnenburg
5:05
18
Philip Walraven
Altis
5:08
19
Maurice Cox
Hellas
5:10
20
Zinedine Brandenburg
Triathlon
5:12
21
Matthijs Nagel
Fit
5:15
22
Yorn van Oijen
BAV
5:16
23
Jim Bernasco
Triathlon
5:16
24
Luc de Wit
Pijnenburg
5:16
25
Mees van Lier
Triathlon
5:17
26
Max van As
Pijnenburg
5:17
27
Senna Fransen
AV Zeewolde
5:19
28
Thom van der Leest
Altis
5:19
29
Levi Relyveld
Atverni
5:19
30
Lars Mulder
Altis
5:22
31
Boris Hermsen
Atverni
5:23
32
Boet van Bakel
Triathlon
5:24
33
Merijn Couperus
Phoenix
5:25
34
Aaron Grul
Phoenix
5:27
35
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
5:31
36
Just Huckriede
AV Zeewolde
5:37
37
Ralph Vangangel
Atverni
5:38
38
David Dettling
Triathlon
5:42
39
Niels Hulsman
Altis
5:43
40
Timo Laseur
Altis
5:45
41
Sven Karel
Altis
5:47
42
Alexi Michielse
Pijnenburg
5:49
43
Stijn Beverwijk
Triathlon
5:50
44
Guus Roskamp
BAV
5:50
45
Sven van der Leij
Altis
5:53
46
Erik Vogel
Altis
5:54
47
An Tian Verlaan
Triathlon
5:55
48
Rasmus van Werkhoven
AV Zeewolde
5:55
49
Daan van Bruggen
Altis
5:56
50
Sven Huijnen
Altis
5:57
51
Mathijs de Winter
AV Zeewolde
5:58
52
Max Rijkers
Triathlon
5:59
53
David de Vente-Peters
Spirit Lelystad
6:06
54
Marijn Keswiel
Pijnenburg
6:08
55
Tobias Boxman
Hellas
6:09
56
Adam van Werkhoven
AV Zeewolde
6:27
57
Olaf van de Kamp
AV Zeewolde
6:38
MPUPB, START 13 14.40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
4:47
2
Jelke Steenbeek
Altis
4:51
3
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
4:51
4
Laila Yahyaoui
Almere '81
4:54
5
Anouk Leguit
Almere '81
5:03
6
Evelien van de Grift
Almere '81
5:04
7
Elena Slagt
Altis
5:07
8
Noralie Schuurman
Altis
5:09
9
Britt van Westerlaak
Altis
5:11
10
Olivie van der Linden
Hellas
5:12
11
Noor Tewes
Fit
5:14
12
Annemijn Kerstholt
Altis
5:15
13
Indy Kortman
Altis
5:17
14
Vera Lutgendorp
Almere '81
5:18
15
Annemijn Beijer
Altis
5:20
16
Ariane Elkenbracht
Phoenix
5:22
17
Liva Hofste
Altis
5:25
18
Pien de Vooght
BAV
5:25
19
Ireen Stoter
Triathlon
5:26
20
Bente Wiggers
Fit
5:34
21
Sterre Schoonderbeek
Altis
5:34
22
Tess Jagersma
Atverni
5:41
23
Mirthe Kemper
Altis
5:43
24
Marlieke Castelein
Triathlon
5:43
25
Enique van der Meer
BAV
5:45
26
Vera Walgers
Pijnenburg
5:47
27
Floor van Lieshout
Triathlon
5:48
28
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
5:50
29
Rosa Janse de Jonge
Altis
5:51
30
Louise Elkhuizen
Clytoneus
6:00
31
Roos Northausen
Pijnenburg
6:02
32
Valerie Dorland
Altis
6:04
33
Ereza Plochg
Triathlon
6:05
34
Karlijn Rinsema
Altis
6:05
35
Liselot Dekkers
Pijnenburg
6:05
36
Maureen Baartmans
Altis
6:09
37
Alina Yildiz
BAV
6:13
38
Vera Pot
Phoenix
6:15
39
Zara Boekema
Pijnenburg
6:16
40
Kyana Richards
Altis
6:21
41
Anouk van Dalen
Altis
6:23
42
Jasmijn van de Vinne
Triathlon
6:28
43
Imme Kleijne
Fit
6:30
44
Jet Stoker
Fit
6:40
45
Kiki Lamers
Triathlon
6:44
46
Lutein Bisschop
Triathlon
6:46
JPUA1, START 14 14.50
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meije Bosma
OSM '75
4:13
2
Senna Kampinga
AV Zeewolde
4:22
3
Lars Molenkamp
Almere '81
4:26
4
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
4:27
5
Yuri Stolk
Pijnenburg
4:28
6
Julian Hogenkamp
BAV
4:29
7
Tijmen van Diggelen
Clytoneus
4:34
8
Reinier van Aalst
Clytoneus
4:41
9
Marijn van der Harst
Altis
4:42
10
Julian van Aalst
Clytoneus
4:43
11
Arvid Jansons
Triathlon
4:43
12
Djorden Andrea
Triathlon
4:47
13
Finn van der Maas
Fit
4:48
14
Julis Adam
Altis
4:50
15
Tim Lauterslager
BAV
4:52
16
Tobias Favier
Altis
4:53
17
Igor Duim
Triathlon
4:54
18
Jesse Oud
Hellas
4:54
19
Mats Medema
Altis
4:56
20
Kasper Blok
Hellas
4:57
21
Mack Akkerman
Pijnenburg
4:58
22
Kenan van der Kooij
Altis
4:59
23
Jesse van de Beek
BAV
5:00
24
Nathan Houwaard
Triathlon
5:02
25
Luka Faase
Pijnenburg
5:03
26
Max van Zijtveld
Altis
5:04
27
Sam van Burgsteden
Triathlon
5:05
28
Tom Houtveen
Altis
5:05
29
Leon Jonker
Altis
5:06
30
Sydney Albertzoon
ATHLOI
5:06
31
Mathijs Haitsma
Triathlon
5:07
32
Tim Niezink
Pijnenburg
5:08
33
Ivo Rots
Altis
5:10
34
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
5:11
35
Jonathan Hueting
Hellas
5:14
36
Lars van Willigenburg
AV Nijkerk
5:16
37
Casper van Tuijl
Almere '81
5:17
38
Milan Emo
Atverni
5:18
39
Jona Willems
Pijnenburg
5:19
40
Jelmer Duffels
Hellas
5:19
41
Joris Hogerbrug
Triathlon
5:20
42
Sam Vroomman
BAV
5:21
43
Pelle Schmidt
BAV
5:21
44
Koen van den Berg
Spirit Lelystad
5:23
45
Ivo Zoomer
Triathlon
5:26
46
Tjade Smelt
AV Zeewolde
5:29
47
Thijs Brouwer
BAV
5:33
48
Menno Adelaar
Fit
5:35
49
Olaf van der Hidde
Hellas
5:35
50
Justin Fruitema
Hellas
5:37
51
Senna Kortman
Altis
5:43
52
Jorell Hep
Triathlon
5:44
53
Marten Krikken
BAV
5:45
54
Gido Duim
Triathlon
5:51
55
Thies Wibbelink
Atverni
5:54
56
Stef van de Brug
Altis
6:02
57
Simon Raat
Triathlon
6:05
MPUA1, START 15 15.00
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
Almere '81
4:31
2
Iza de Waal
Almere '81
4:39
3
Isa van Sintemaartensdijk
Triathlon
4:48
4
Mirthe Heinen
Pijnenburg
4:49
5
Janna van de Coevering
Fit
4:52
6
Loes Kempe
Altis
4:53
7
Tess van Seeters
OSM '75
4:54
8
Anniek Triest
Clytoneus
4:56
9
Jasmijn Post
Altis
4:57
10
Febe Bakker
BAV
4:59
11
Merel Veltman
Almere '81
4:59
12
Joyce Bakker Schut
Triathlon
5:01
13
Rosemijn Goldschmeding
Altis
5:02
14
Robin Bozuwa
Clytoneus
5:03
15
Floor Zijlstra
Altis
5:04
16
Iris Turksema
Spirit Lelystad
5:08
17
Sofie van Kooij
Altis
5:11
18
Tessa Klein Holte
Fit
5:12
19
Katya Stappers
Altis
5:14
20
Anouk Overgoor
Hellas
5:14
21
Floor Bottelier
Hellas
5:16
22
Emma Swaanen
Altis
5:16
23
Anouk Wegerif
Pijnenburg
5:19
24
Lotte Buitenkamp
Altis
5:19
25
Anissa Toumi
Triathlon
5:22
26
Selma Martens
Altis
5:23
27
Ilse van Veenendaal
Hellas
5:23
28
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
5:25
29
Renee van der Mast
Altis
5:28
30
Leah Slingerland
Pijnenburg
5:28
31
Annika Kerkhof
Phoenix
5:32
32
Senna Vroemen
Triathlon
5:33
33
Silke van de Grint
Triathlon
5:34
34
Anika van der Wolf
Altis
5:36
35
Lieke Bakker
Triathlon
5:37
36
Myla Legall Melendez
Pijnenburg
5:39
37
Anne van de Coterlet
Pijnenburg
5:39
38
Floor den Heijer
Pijnenburg
5:42
39
Koosje van der Molen
Phoenix
5:45
40
Isis Maessen
AV Nijkerk
5:47
41
Noortje Broekstra
Phoenix
5:49
42
Anna Versteden
Phoenix
5:49
43
Dionne Eichhorn
Pijnenburg
5:50
44
Tessa Punte
Triathlon
5:54
45
Elise Hamberg
Pijnenburg
6:09
46
Teuntje Vonk
Altis
6:12
47
Merel van Kooten
Triathlon
6:29
48
Danne Teeuwisse
Triathlon
6:43
JPUA2, START 16 15.10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William Knol
Hellas
4:10
2
Sem van Dijk
U-Track
4:12
3
Daniël van der Poel
Phoenix
4:12
4
Rick van der Meer
AV Zeewolde
4:15
5
Rens Ploeg
Pijnenburg
4:16
6
Liam de Bruijne
Altis
4:16
7
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
4:18
8
Lasse Klijn
U-Track
4:28
9
Gies Oude Brunink
Fit
4:30
10
Martijn Pos
Hellas
4:33
11
Lars Wijnholt
Hellas
4:34
12
Manuel Jimenez Zambrano
U-Track
4:34
13
Erik Cana
Spirit Lelystad
4:34
14
Dat de Kiefte
Phoenix
4:36
15
Arthur Peek
Triathlon
4:37
16
Jonah Broer
Triathlon
4:38
17
Wouter Gorcom
Hellas
4:40
18
Koen Bijlsma
Altis
4:41
19
Gijs Broere
Triathlon
4:41
20
Yoeri Karsowidjojo
Hellas
4:43
21
Meijne Viersen
Hellas
4:44
22
Antoni Elkenbracht
Phoenix
4:44
23
Nico Kalmeijer
Phoenix
4:46
24
Mats Roskamp
BAV
4:46
25
Coen de Haan
Spirit Lelystad
4:47
26
Dawi van den Boogert
AV Zeewolde
4:47
27
Timon Hoeve
Spirit Lelystad
4:48
28
Tijmen Hoogendoorn
BAV
4:52
29
Bas Koudijs
Spirit Lelystad
4:53
30
Sverre Meesters
Altis
4:55
31
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
4:57
32
Dinand te Pas
BAV
4:59
33
Koen van der Linde
Altis
5:00
34
Jip de Greef
Altis
5:01
35
Lars Bögels
Altis
5:01
36
Iker Bruggink
Phoenix
5:02
37
Rens van Rhijn
BAV
5:11
38
Nathan Grul
Phoenix
5:18
39
Mats Gerritsen
Pijnenburg
5:19
40
Jort Mol Lous
BAV
5:20
41
Floris van Schagen
Triathlon
5:21
42
Sem Kleijne
Fit
5:22
43
Tiziano de Kruijf
BAV
5:23
44
Jonas Kole
Altis
5:23
45
Hugo Voormolen
Phoenix
5:23
46
Imre Dekker
AV Zeewolde
5:25
47
Ysbrand Dekker
Triathlon
5:25
48
Pieter van Vloten
Pijnenburg
5:46
49
Aguado Koenders
Pijnenburg
5:56
50
Mick van der Wouden
BAV
6:02
51
Taran van Ess
Altis
6:02
52
Jesse van der Veen
Triathlon
6:17
53
Casper Zijderveld
Altis
6:25
54
Vincent Kok
Altis
6:43
MPUA2, START 17 15.20
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Streppel
Fit
4:18
2
Roos Wortel
Pijnenburg
4:25
3
Charlize Mamman
Altis
4:33
4
Marinka Schuurman
Altis
4:37
5
Julia Borst
Fit
4:38
6
Eva van Ieperen
Pijnenburg
4:39
7
Nina van der Vat
Triathlon
4:39
8
Meike Stoter
Triathlon
4:42
9
Noia Veenstra
Fit
4:45
10
Nora Kwakman
Triathlon
4:46
11
Emma Kamer
Hellas
4:47
12
Femke Leguit
Almere '81
4:51
13
Eva Kroon
Altis
4:53
14
Coos Veldpaus
Phoenix
4:54
15
Lena Broere
Triathlon
4:54
16
Naomie Höhn
Altis
4:57
17
Marlot Groeneweg
Altis
4:58
18
Isabel Kerstholt
Altis
4:59
19
Myrthe Martens
Altis
5:00
20
Elisa Couperus
Phoenix
5:01
21
Anne-Berthe Renes
AV Zeewolde
5:02
22
Imke Boersma
Phoenix
5:12
23
Jet Heck
Altis
5:15
24
Marit Kort
Pijnenburg
5:16
25
Daan Blijenberg
Triathlon
5:19
26
Ella Lommen
Altis
5:20
27
Naomi Post
Altis
5:22
28
Merel Hulshof
Pijnenburg
5:23
29
Minte Mentrop
Triathlon
5:24
30
Indira Hassen
Altis
5:27
31
Bente van de Spoel
Altis
5:33
32
Laetitia Mets
Pijnenburg
5:35
33
Ynske van de Poll
Altis
5:35
34
Eeske Roex
Triathlon
5:36
35
Dagmar Schepers
Altis
5:40
36
Emma van Werkhoven
AV Zeewolde
5:43
37
Nova Snoek
BAV
5:45
38
Veerle Dijkstra
Phoenix
5:46
39
Anne Zweers
Pijnenburg
5:47
40
Milou van Bekkum
Pijnenburg
5:47
41
Laura Trein
Triathlon
5:57
42
Annelou Praas
Triathlon
6:02
43
Sterre van der Zouw
Altis
6:26
44
Mirte Mul
AV Zeewolde
7:11
AV Pijnenburg
Uitslagen.nl
17-09-2015 20:13