Uitslagenlijst 4e Sport2000 Ten Miles

Zierikzee - Zaterdag 13 december 2014

MSEN, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Harmes
Dynamica
54:05
2
Jeroen de Nood
Middelburg
1:08:39
M35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Dekker
Dynamica
1:08:45
2
Leon Bal
Delta Sport
1:08:56
3
Michel Velkers
AV '56
1:13:33
4
Kempe M
Delta Sport
1:17:27
5
Serge Wijers
Delta Sport
1:26:12
M45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Geldof
Loopgroep Aart Stigt
59:51
2
Niels Goudswaard
Delta Sport
1:01:18
3
Wilko de Vos
Kattendijke
1:02:40
4
Gilles Geschiere
Meliskerke
1:02:52
5
Wim Douw
Diomedon
1:03:19
6
Edward de Leng
Dynamica
1:03:38
7
Peter Slits
De Wielingen
1:04:00
8
Piet van Mouirik
Delta Sport
1:06:39
9
Richard van ASt
AV '56
1:11:17
10
Co de Feijter
Delta Sport
1:13:56
11
Hans Minnaard
Yerseke
1:16:54
12
Rene Kramer
Delta Sport
1:22:53
13
Leon de munnik
Delta Sport
1:25:20
M55, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan de Wilde
Nisse
1:06:00
2
Jan Zuidweg
Melissant
1:06:44
3
Piet Abma
Loopgroep Aart Stigt
1:07:50
4
Jos geluk
Delta Sport
1:11:37
5
Piet Hopmans
Bergen op Zoom
1:11:48
6
Arie van Dijk
Flakkee
1:11:54
7
Ruud Fredriks
AV '56
1:13:47
8
Ruud Geldof
Dynamica
1:15:43
9
Adri Koole
Dynamica
1:16:11
10
Herman Abbink
AV '56
1:17:31
11
John Guequierre
Dynamica
1:21:03
M65, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim de Jonge
AV '56
1:19:40
2
Aad van Poppel
Delta Sport
1:23:02
3
Piet Beijer
Middelburg
1:25:33
4
Chris de Koe
avVN
1:26:09
5
Gillis Bosman
THOR
1:31:04
V35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Delta Sport
1:08:58
2
Paola van Gilst
AV '56
1:13:35
3
Esther van Sluijs-Kole
AV '56
1:28:14
V45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Geschiere
Dynamica
1:21:28
2
Petra Verhulst
Westkapelle
1:21:52
V55, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Digna de Boer
Delta Sport
1:20:02
2
Jannie de Vries
Dynamica
1:21:59
3
Joke de Koster-Hoogerh
Delta Sport
1:24:51
4
Ria Fredriks
AV '56
1:35:16
5
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
1:40:32
MAN, TRIMLOOP 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1:03:25
2
Jeroen van der Meide
Vlissingen
1:05:25
3
Ramon van de Grift
Vlissingen
1:05:32
4
Sven vermeulen
Vlissingen
1:05:44
5
Jaap Hoek
Goedereede
1:07:03
6
Joost Bekkers
Eindhoven Atletiek
1:13:59
7
Peter Verhagen
Ouddorp Zh
1:15:39
8
Marco v t Westeinde
Arnemuiden
1:16:35
9
R van Iperen
Kapelle
1:17:04
10
Bjorn Boot
Zierikzee
1:18:08
11
Martin van 't Veer
Zierikzee
1:18:41
12
Pierre Hooimeijer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:18:51
13
Patrick Giljam
Zierikzee
1:20:49
14
Michael Doove
Tilburg
1:20:58
15
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:21:30
16
Leon Goedegebuur
Dirksland
1:22:05
17
Nico Bertels
Colijnsplaat
1:23:17
18
Ernst-Jan van Unen
Attila
1:24:48
19
Jacco van Dam
Flakkee
1:24:49
20
Lucien de Boer
Delta Sport
1:25:51
21
Jeroen van Hooijdonk
Zierikzee
1:27:07
22
Jules van den Doel
Zierikzee
1:27:54
23
Arjan van den Berge
Bruinisse
1:30:31
24
Arthur Stijns
Oudelande
1:31:02
25
Koos Guijt
Kapelle
1:34:30
26
Jan Boot
Zierikzee
1:39:06
VROUW, TRIMLOOP 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Bokhove
Zierikzee
1:20:39
2
Sandra van der Zande
Delta Sport
1:32:23
3
Inge Heuff
Delta Sport
1:35:20
4
Eline Aerts
Middelburg
1:37:50
5
Naomi Geuze
Bruinisse
1:39:41
MAN, TRIMLOOP 5 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Brouwer
Dynamica
31:58
2
Michel Ridderhof
Middelburg
34:50
3
Maurice Steketee
Middelburg
35:05
4
Henkjan Tieleman
Flakkee
35:09
5
Peter Noordijke
Goes
35:55
6
Eric Berrevoets
Burgh haamstede
37:02
7
Jeroen Kranendonk
Zierikzee
38:25
8
Arwin Schot
Delta Sport
39:43
9
Kobus Botman
Dynamica
40:22
10
Henk Sandee
Kamperland
41:58
11
Adrie van Bavel
Delta Sport
42:42
12
Hans de Jong
avVN
42:44
13
Eric van Gilst
Kapelle
43:00
14
Thomas Lang
Zierikzee
43:35
15
Carel van Putten
Kerkwerve
43:43
16
Herman Kreeft
Gilze
47:24
VROUW, TRIMLOOP 5 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van Mourik
Delta Sport
36:33
2
Brigitte de Graaf
AV '56
38:27
3
Evelien Capello
s Heerenhoek
39:49
4
Annemarie Verschuure
Kruiningen
40:12
5
Krista Voorham
Delta Sport
41:46
6
Stephanie Vermeulen
Vlissingen
43:02
7
Petra van den Doel
Zierikzee
46:10
8
Sandra v Leeuwen
Burgh haamstede
48:23
9
Judith den Boer
Middelburg
49:16
10
Martine van Giels
Hoogerheide
49:22
11
Nicole Joly
Berchem (BEL)
50:19
12
Angela Kallewaard
Zierikzee
56:40
JONGE, JEUGD 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert de Graaf
AV '56
2:25
2
Jesper Simonse
Goes
3:28
3
Rinze van der Bijl
Delta Sport
3:28
MEISJ, JEUGD 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruchama Houtzager
Delta Sport
2:34
2
Amy de Graaf
AV '56
2:50
3
Ilse Goudswaard
Delta Sport
2:58
4
Mirthe Kommer
Zierikzee
3:06
5
Fleur Leenheer
Delta Sport
3:11
6
Anouk Leenheer
Delta Sport
3:26
7
Isabella Hulsken
Zierikzee
3:26
8
Marit Simonse
AV '56
3:31
9
Lieke Goudswaard
Delta Sport
3:37
Uitslagen.nl
15-12-2014 20:12