Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden
Vorden - Zaterdag 27 december 2014
5KMH, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Vincent Maalderink
Warnsveld
17:20
17:19
4
Dennis Weijers
ARGO - Start to Run
18:19
18:16
5
Jack van der Walle
U-Track
18:51
18:49
13
Lennart van der lit
Daventria
21:03
21:00
16
Vincent Barink
Loopgroep Jan Strijk
21:12
21:10
19
Tom Grotenhuis
Loopgroep De Zandlop
21:54
21:51
20
Henk Mengers
Loopgroep De Zandlop
22:04
22:01
22
Mengers
Loopgroep De Zandlop
22:53
22:50
30
Rodney Huijbrechtse
Lochem
23:59
23:55
34
Jurgen Simmelink
ARGO - Start to Run
24:26
24:16
37
Andree Beekhuizen
Hengelo Gld
26:02
25:59
38
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
26:10
26:02
42
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
26:29
26:21
48
Maarten Bolhaar
Loopgroep De Zandlop
27:41
27:37
49
Bonny Holweg
Lichtenvoorde
27:44
27:36
59
William van der Veen
Vorden
29:01
28:33
68
Abe Haverkamp
ARGO - Start to Run
30:58
30:52
69
Marten Sluiman
ARGO - Start to Run
31:08
30:54
71
Willem Bianchi
ARGO - Start to Run
32:07
31:50
73
Hans Chevalking
Runners Vorden
32:52
32:42
74
Tijn Bergenhenegouwen
Vorden
33:16
33:15
80
Luuk van Aalst
ARGO - Start to Run
35:16
34:59
5KMD, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Aniek Bloemendaal
Doesburg
21:52
21:51
9
Charlotte Bekken
Hanzesport
26:20
26:15
10
Marja van der Werf
Haag Atletiek
26:36
26:28
14
Renée Sluiman
ARGO - Start to Run
28:04
27:50
19
Marion van Ditshuizen
vorden
28:29
28:17
21
Susan Ruesink-Gesink
ARGO - Start to Run
28:43
28:32
22
Marian Reinders
Hanzesport
28:52
28:31
23
Helga van Londen Meurs
ARGO - Start to Run
29:51
29:42
24
Christine Veldhorst
Varsseveld
30:03
29:49
25
Ingrid Schieven
Hanzesport
30:09
29:47
29
Diana Vredegoor
Steenderen
30:18
30:04
30
Carolien Schuttevaar
Varsseveld
30:23
30:08
33
Marjolein Brummelman
Dutch Runners
30:49
30:34
37
Dorien Stapelbroek
Fastfoot
31:25
31:13
39
Paulien Lemmens
ARGO - Start to Run
31:29
31:18
42
Bertine Schieven
Hanzesport
31:51
31:34
48
Danielle van Gijtenbee
Vorden
31:58
31:47
51
Carin Blom-van der Har
ARGO - Start to Run
32:06
31:50
53
Jill Siemens
ARGO - Start to Run
32:12
32:01
54
Renske Koedijk
ARGO - Start to Run
32:13
32:05
58
Froukje Zweers
ARGO - Start to Run
32:24
32:13
61
Saskia Teunissen
Warnsveld
32:42
32:16
64
Dineke Pelgrom
ARGO - Start to Run
32:58
32:41
68
Chantal Wisselink-Van
ARGO - Start to Run
33:27
33:12
69
Sonja de Kinkelder
AVA '70
33:31
33:26
72
Betty Rozenveld-Tiessi
Lochem
34:00
33:52
78
Susan Rexwinkel
ARGO - Start to Run
34:24
34:13
80
Fleur Kleinpenning
Doetinchem
34:41
34:15
81
Renske Halma
Loopgroep De Zandlop
34:53
34:48
85
Monique Mentink
Hengelo Gld
35:27
35:15
89
Jolanda van Beijnum Ki
Gelre
36:06
35:43
90
Mirjam Snelting
ARGO - Start to Run
36:09
35:53
91
Evelien Jansen
ARGO - Start to Run
36:10
36:00
93
Carole Vendrig
Loopgroep De Zandlop
36:26
36:21
94
Jarien van Dort
Hengelo Gld
36:50
36:27
95
Trudie Voortman
ARGO - Start to Run
37:10
37:00
96
Eggie Tijsse-Klasen
Zeddam
37:41
37:15
100
Thea van Dijk
ARGO - Start to Run
38:36
38:25
101
Adeline Keizer-Aalderi
ARGO - Start to Run
38:36
38:26
102
Carlijn Keizer
ARGO - Start to Run
39:44
39:32
103
Erna Teunissen
ARGO - Start to Run
40:35
40:24
104
Maria Hofstede
ARGO - Start to Run
41:33
41:24
105
Monique Mussies
Hanzesport
44:02
43:42
10KMH, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Martijn groot Wassink
AVA '70
39:08
39:07
6
Bennie van Schaik
Loopgroep Jan Strijk
40:57
40:56
9
Harry Klein Brinke
Wichmond
45:12
45:08
21
Ja-Willem Arendsen
Hengelo (Gld)
47:17
47:12
29
Walter Arendsen
Hengelo (gld)
50:35
50:30
34
Eddy Pendavingh
Hanzesport
51:52
51:50
36
Martin Grootveld
Hanzesport
52:14
52:09
48
Jeroen Hermanns
Doetinchem
54:17
54:12
50
Gerrit Ruegebrink
Warnsveld
54:23
54:11
58
Evert van de Krol
Doetinchem
56:35
56:31
59
Jelmer van den Berg
Huissen
56:59
56:44
65
Rients van Wijngaarden
Hanzesport
58:35
58:24
66
Ron Sportel
Loopgroep Jan Strijk
58:42
58:31
67
Gerard de Visser
Doetinchem
58:53
58:41
73
Matthieu Schepers
Atletico '73
1:00:53
1:00:36
81
Henk Jansen
Loopgroep Jan Strijk
1:05:51
1:05:39
83
Siert Wieringa
Hoog-Keppel
1:06:53
1:06:35
10KMD, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Sarah Reijenga-Sinay
Warnsveld
53:08
52:57
11
Irma van der Steeg-Kaa
Apeldoorn
55:26
55:09
12
Diana ter Maat
Lichtenvoorde
55:35
55:27
16
Monique van ''t Erve
Hanzesport
58:31
58:21
23
Marjoke Eikelenboom
Start '78
59:04
58:48
24
Ingrid Zieverink
Runners Vorden
59:25
59:18
25
Gera Kaemingk
Runners Vorden
59:25
59:18
30
Marian Berenpas
Haag Atletiek
1:01:29
1:01:17
31
Marjoleine van Hal
Toldijk
1:01:53
1:01:39
32
L Willems
Loopgroep Jan Strijk
1:02:19
1:02:09
33
Nel van der Veen
Loopgroep Jan Strijk
1:02:19
1:02:08
36
Wendy Grave
Marathon Pim Mulier
1:03:38
1:03:23
40
Angélique Simon-Knoppe
Argo
1:04:44
1:04:35
43
Ineke Dekker
Loopgroep Jan Strijk
1:07:00
1:06:49
45
Astrid Sloot-Nengerman
Warnsveld
1:10:25
1:10:10
15KMH, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Thur Vondeling
Brussel - België
58:59
58:57
5
Adriaan van den Eelaar
Gorssel
59:22
59:19
13
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
1:07:06
1:07:02
14
Marchel Turnhout
Warnsveld
1:07:24
1:07:21
16
Marc van Meeteren
Hanzesport
1:08:48
1:08:42
30
Sander Saalmink
Hanzesport
1:12:27
1:12:23
31
Jan Strijker
Loopgroep Jan Strijk
1:12:30
1:12:25
38
Ron Wisselink
Lichtenvoorde
1:13:40
1:13:30
48
Vincent Messing
Varsseveld
1:15:05
1:14:54
51
Ronald van de Beeten
Zelhem
1:15:33
1:15:22
52
Peter van den Beuken
Brummen
1:16:13
1:15:59
61
Gerard van Gijtenbeek
Loopgroep Jan Strijk
1:19:31
1:19:21
67
Cor van der Hoek
Loopgroep Jan Strijk
1:21:40
1:21:30
71
Gerard de Ruiter
Hanzesport
1:23:40
1:23:25
73
Rene Vondeling
Belgie-Brussel
1:26:34
1:26:22
75
Hendrik-Jan Mensink
Winterswijk
1:28:04
1:27:49
77
Wil Oosterwegel
Loopgroep Jan Strijk
1:31:17
1:31:07
78
Jan van Lanen
Marathon Pim Mulier
1:33:37
1:33:26
15KMD, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Gerke Wunderink
Hanzesport
1:10:20
1:10:15
7
Sietske vd Meer
Hanzesport
1:17:42
1:17:36
8
Petra van den Beuken
Loopgroep Jan Strijk
1:18:14
1:18:00
11
Jacqueline Oosterwegel
Loopgroep Jan Strijk
1:19:06
1:18:56
13
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:21:27
1:21:20
14
Esther Strijker
Loopgroep Jan Strijk
1:23:41
1:23:31
15
Jacolien Vukkink Harbe
Teuge
1:23:45
1:23:34
18
Jolanda Schouten
Loopgroep Jan Strijk
1:25:27
1:25:17
20
Jolanda Kroes-Rutgers
Wenum-Wiesel
1:26:52
1:26:40
24
Dora Varhaniovschi
Hanzesport
1:34:35
1:34:28
25
Saskia Slomp-Vondeling
Belgie-Brussel
1:40:44
1:40:32
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2015 toe!
35e oudejaars Crossloop Vorden op 30 december 2015
Uitslagen.nl
29-12-2014 23:24