Uitslagenlijst Runnersworld Beeckestijn Cross

Velsen-Zuid - Zondag 25 januari 2015

J-10, 1.6 KM PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioann Lobles
Noordkop
5:01
2
Eyoël HIensch
Phanos
5:01
3
Yohannes Hiensch
Phanos
5:07
4
Sven Tesselaar
Suomi
5:26
5
Tijn Voetelink
santpoort
5:32
6
Jip de Vreugd
Suomi
5:34
7
Sam Collingham
AV Haarlem
5:39
8
Rink Rewijk
AV Aalsmeer
5:40
9
Wesley Steenbakker
Lycurgus
5:41
10
Willem van Leeuwen
KAV Holland
5:47
11
Toon van Vuuren
DEM
5:53
12
Leon Heijman
zaandam
5:56
13
Ezequiel Bolsman
Phanos
5:56
14
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
5:57
15
Sebastiaan Bruggen
Suomi
5:57
16
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
5:58
17
Luuk Wolthers
Suomi
6:11
18
Samuel Vestering
Suomi
6:12
19
Adriaan Fornerod
KAV Holland
6:16
20
Maas Gijzen
Haarlemmermeer
6:22
21
Sepp Vonk
Suomi
6:22
22
Abel Vestering
Suomi
6:23
23
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
6:24
24
Rens Denneman
Heemskerk
6:26
25
Teun van Leeuwen
KAV Holland
6:30
26
Seb Voetelink
Santpoort
6:30
27
Koen de Jong
Suomi
6:32
28
Xavi Kousemaker
Suomi
6:35
29
Tygo Witteveen
AV Aalsmeer
6:35
30
Jelte Osinga
Suomi
6:36
31
Taygel Bolsman
Phanos
6:36
32
Teun Kloosterman
Suomi
6:37
33
Iloy Buffink
Startbaan
6:37
34
Wouter Betjes
DEM
6:45
35
Dante Sprengers
Suomi
6:50
36
Loek Vonk
santpoort
6:53
37
Jurre Fonck
Suomi
6:54
38
Gijs de Vreugd
Suomi
7:00
39
Rens Bant
Suomi
7:01
40
Leon Thomasse
Limmen
7:05
41
Myron Sprengers
ijmuiden
7:12
42
Sam van Ooijen
DEM
7:14
43
Jonah Kuipers
Phanos
7:24
44
Mike de Jong
Heemskerk
8:04
45
Boudewijn Fornerod
KAV Holland
8:28
46
Jello Kok
IJmuiden
8:39
M-10, 1.6 KM PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa van Herp
Lycurgus
5:24
2
Danique Schram
DEM
5:33
3
Zoë Lammertink
DEM
5:39
4
Maria Kuipers
Phanos
5:44
5
Mayra Balm
Suomi
5:58
6
Katie Thyne
Suomi
6:03
7
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
6:11
8
Isa Schram
DEM
6:12
9
Julie Witteveen
AV Aalsmeer
6:20
10
Arwen Butting
Startbaan
6:21
11
Sien van Vuuren
DEM
6:29
12
Veerle Bosma
Suomi
6:49
13
Arwen Tieman
Suomi
6:49
14
Amy Pots
Suomi
6:53
15
Zoe vd Slik
IJmuiden
6:54
16
Dominique Barens
Suomi
6:59
17
Marije van der Giesen
Suomi
7:08
18
Cecilia Kuipers
Phanos
7:21
19
Veronica de Werd
Velserbroek
7:28
20
Sophie van Kaam
IJmuiden
8:26
J1114, 3.3 KM CD JUNIO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Handgraaf
Santpoort-Noord
11:44
2
Djoao Lobles
Noordkop
11:45
3
Rick Thomasse
Limmen
12:28
4
Nathan Mulders
Hoofddorp
12:49
5
Marcus Thomasse
Limmen
13:02
6
David Maarleveld
Phanos
13:12
7
Maarten van der Linde
Spurt '88
13:12
8
Bram Klap
Lycurgus
13:46
9
Casper Pieterse
Trias
14:00
10
Mike van Sleeuwen
Suomi
14:03
11
Piet van Vuuren
DEM
14:25
12
Twan Denneman
Heemskerk
14:57
13
Koen Kroep
Suomi
16:08
14
Polle Höngens
Haarlemmermeer
18:37
15
Christiaan Bareus
Suomi
18:38
M1114, 3.3 KM CD JUNIO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lydia van Dijk
KAV Holland
13:13
2
Merel van Herp
Lycurgus
14:30
3
Luna de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
15:26
J1518, 3.3 KM AB JUNIO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Vessies
DEM
12:15
2
Sietse van der Pal
Zaanland
12:23
3
Rafael Gridelli
Phanos
12:26
4
Basile Wieser
Phanos
13:01
5
Thijs de Moes
Haarlemmermeer
13:09
6
Jeroen Gehrels
Haarlemmermeer
13:17
7
Jelle de Moes
Haarlemmermeer
15:47
M1518, 3.3 KM AB JUNIO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
11:28
2
Emma Kok
Phanos
12:30
3
Lotte Pröpper
Phanos
12:52
4
Mariska Poel
DEM
13:01
5
Jeske van der Pal
Zaanland
13:05
6
Esméé Mulders
Haarlemmermeer
13:29
7
Esmee Bakker
DEM
13:36
8
Giulia Kuhn
Phanos
14:06
JNEO, 3.3 KM AB JUNIO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Lewis
Phanos
10:13
2
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
10:13
3
Luuk Wagenaar
Phanos
10:21
4
Lars Remijn
DEM
10:56
5
Djurre den Heeten
Phanos
10:58
6
Remco Kramer
Lycurgus
11:08
7
Tom Kleist
Phanos
11:11
8
Lars Rademaker
Haarlemmermeer
11:18
9
Remco van der Kroon
Lycurgus
11:20
10
Houd Benyahya
Suomi
11:27
VSEN, 6.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Pal
Zaanland
25:03
2
Josien Scheepens
KAV Holland
25:10
3
Suzanne Timmer
Running Holland vereniging
27:04
4
Nienke Kluft
AV Castricum
27:14
5
Cindy Teeven
AV '23
27:34
6
Felica Los
DEM
27:39
7
Eileen Groenland
Trias
28:11
8
Nienke van der Zee
Suomi
28:12
9
Ghyta Denz
AV '23
29:06
10
Marianne Klanker
Phanos
31:26
11
Maron Dekker
Suomi
36:49
12
Afke Boll
Zaandam
42:31
V35, 6.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien Schaub
Phanos
27:21
2
Linda Valent
Loopgroep Aart Stigter
28:16
3
Suzanne Wiertsema
AV Aalsmeer
28:34
4
Chantal Pleune
Phanos
30:01
5
Marja Klijn
AV '23
30:51
6
Michelle Collingham
AV Haarlem
31:13
7
Rosemarie
Teunissen
34:36
8
Dafne Sprengers
IJmuiden
38:12
V45, 6.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Sistermans
Zaanland
27:25
2
Susanne Boer
KAV Holland
27:57
3
Ineke Kosse
Phanos
29:05
4
Tonneke van Leeuwen-Schoe
KAV Holland
29:44
5
Yvonne Jansen
KAV Holland
29:44
6
Edith Koelewijn
31:10
7
Nicolet Zwaan
Suomi
31:37
8
Julia Hagoort
Velserbroek
31:39
9
Judith Boer
Haarlem
33:31
10
Mirjam van Hal-v d Haar
Haarlemmermeer
34:01
11
Marijke Denz
AV '23
34:58
12
Annemarie van Rookhuizen-
DEM
35:06
13
Hella Noorlander
AV '23
35:21
14
Gieneke van Veenen
Suomi
36:02
15
Barry Smit
Phanos
36:05
16
Judith van der Laken
Phanos
37:31
17
Karin van Kesteren
AV '23
37:46
VRECR, 6.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Wezenberg
AV '23
28:00
2
Ramona de Wolff
Velserbroek
31:12
3
Lisette Pieters
Velserbroek
33:06
4
Lina Bulovaite
Hoofddorp
33:11
5
Jane van Heteren
Haarlem
34:03
6
Annelies van Bentum
Assendelft
34:04
7
Saskia van der Heijden
Santpoort-Zuid
34:17
8
Dieuwer Spaander
Haarlem
34:27
9
Christien Klaufus
santpoort-zuid
34:37
10
Monique Al
Haarlem
34:57
11
Donate Vonk
Suomi
35:05
12
Monique Kool-Engeringh
Suomi
35:47
13
Helena Lutz
Suomi
36:03
14
Annemiek de Jeu
Heemskerk
36:06
15
Karin Prudon
Haarlem
36:07
16
Manja van Dongen
Haarlem
36:09
17
Melinda Leurs
Velserbroek
36:23
18
Josien van Zomeren
TATA Steel Runners
36:37
19
Helen van Duuren
Haarlem
36:51
20
Esther Assendelft
Hoofddorp
37:35
21
Hadewey Schoonheim
Aerdenhout
37:44
22
Linda Offerman
IJmuiden
38:00
23
Jacqueline van Leeuwen
Vogelenzang
38:36
24
Karen Reuver
TATA Steel Runners
39:17
25
Eleonora Basstra
TATA Steel Runners
39:26
26
Anouk Nijssen
Haarlem
39:32
27
Anja Poorter
TATA Steel Runners
39:33
28
Irma Neele
Haarlem
40:04
29
Nienke Visser
Haarlem
40:09
30
Brenda Alkemade
IJmuiden
40:14
31
Suzanne Rutte
Santpoort-Zuid
40:18
32
Joce Gankema
haarlem
42:34
33
Linda Douw
Amsterdam
42:52
34
Karin Scholten
TATA Steel Runners
43:15
35
Gemma Gulickx
santpoort-noord
45:15
36
Mirella van Hooff
TATA Steel Runners
46:56
37
Joke van der Ende
TATA Steel Runners
46:56
38
Elise Wit
IJmuiden
47:11
39
Joke Sieraad
IJmuiden
47:13
MRECR, 6.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin Balm
Suomi
27:48
2
Vinnie Zandee
Dutch Runners
27:56
3
Arno vd Slik
IJmuiden
28:29
4
Rob Verweij
Suomi
33:06
5
Jordy Blesgraaf
Suomi
33:52
6
Steven de Ruig
Driehuis Nh
34:43
7
Bert Boesten
AV Haarlem
35:59
8
Jeroen de Wolff
Velserbroek
36:35
9
Cor Eichhorn
IJmuiden
41:04
10
Danny Burger
Spaarndam
47:53
11
Kees Kraaijenbosch
Spaarndam
47:54
MSEN, 9.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Niesten
DEM
31:38
2
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
32:28
3
Ralph Apeldoorn
DEM
32:44
4
Ronald Poel
DEM
33:55
5
Erik van Warmerdam
KAV Holland
34:18
6
Sander Assendelft
Dutch Runners
35:10
7
Guido Klaassen
Lycurgus
35:17
8
Emiel Pieterse
avVN
35:58
9
Norbert Vis
Phanos
36:13
10
Eddy Wagner
Suomi
36:14
11
Jitse Jager
Phanos
39:57
12
Erik-Jan Wilderom
Suomi
40:46
13
Martin van den Bogaard
Haarlem
42:44
14
Toer van den Berg
AV '23
43:48
15
Leon Emmel
Oegstgeest
45:11
M40, 9.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
35:03
2
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
35:54
3
Jan-Willemvan Winkel
Atos
37:45
4
Joris Ruhe
KAV Holland
39:15
5
Jeroen Kalf
Lycurgus
41:04
6
Richard Pootjes
Suomi
41:56
7
Erik van Loon
AV Haarlem
46:00
8
Jelle Rutte
Beverwijk
47:25
9
Menno de Roos
DEM
59:43
M45, 9.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Stam
AV Castricum
36:16
2
Dirk Klaassen
Lycurgus
36:19
3
Sierk Ybema
AV '23
36:42
4
Marco Bijtenhoorn
AV Haarlem
38:49
5
Robin Ouwerkerk
Leiden Atletiek
39:04
6
Raymond Witteveen
AV Aalsmeer
40:36
7
Cor Aarsen
AV Haarlem
40:46
8
Arjan Dekker
Lycurgus
42:15
9
Erik Langeler
Suomi
42:16
10
Johan Denneman
DEM
43:27
11
Tom Endstra
Dutch Runners
43:35
12
Harry Weijers
Haarlemmermeer
44:58
13
Marcel van Koningsbrugge
KAV Holland
45:03
14
Bart Kieftenbeld
Suomi
45:23
15
Jan Kees van der Leek
Suomi
45:55
16
Marco de Grauw
Hellas
46:13
17
Erwin de Werd
Suomi
46:16
18
Benjamin Go
Phanos
47:23
19
Berrie Vuist
Suomi
48:40
20
Fred Moolenaar
Phanos
49:22
21
Olof Glorie
Trias
50:09
22
Arno Beliën
Dutch Runners
55:06
M50, 9.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Aardenburg
DEM
35:37
2
Martijn Hiensch
Phanos
36:22
3
Hans Rijs
Trias
37:47
4
Marc Koopmanschap
Leiden Atletiek
39:06
5
Alwen Lobles
Den Helder
39:49
6
Peter Tauber
AV Haarlem
41:45
7
Christiaan Pfrommer
AV Haarlem
42:00
8
Henri Numan
DEM
42:10
9
Maarten Fornerod
Haarlem
45:45
10
Frank Peeters
AV Haarlem
46:21
11
Adrie Tol
AV Haarlem
47:29
12
Paul de Graaf
Suomi
52:34
13
Marc Plaisier
KAV Holland
53:04
M55, 9.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
37:23
2
Ger Kragten
Atos
38:42
3
Hans de Graaf
Suomi
39:29
4
Gerard van Lent
Suomi
41:47
5
Peter Zwart
Atos
44:04
6
Ruud Riksman
avVN
44:52
7
Rene Kops
Suomi
45:26
8
Siem Goede
AV '23
46:43
9
Peter Groen
AV '23
47:25
10
Chris Best
Suomi
48:54
11
Jan C J van Hout
DEM
48:56
12
P A van Amsterdam
Loopgroep PK
52:18
13
Kees van den Berg
AV '23
54:32
14
Bo Hogeboom
Phanos
54:45
MRECR, 9.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Petiet
Nieuwland
35:57
2
Rick vd Kamp
Hengelo Ov
36:52
3
Remco Vrijbloed
Halfweg
38:48
4
Paul Lalley
Haarlem
38:52
5
Sjors Keet
KAV Holland
39:50
6
Ferry Kreeuseler
Amsterdam
39:55
7
Jos Veenstra
Suomi
40:00
8
David Kerrard
Amsterdam
40:28
9
Simon Posseth
spaarndam
40:52
10
Paul Hopman
TATA Steel Runners
41:04
11
Maarten van Rijn
TATA Steel Runners
41:06
12
Jeroen Zeegers
Velserbroek
41:38
13
Michiel Deiman
ijmuiden
41:51
14
Dick van Winsum
TATA Steel Runners
41:57
15
Arno Verduin
IJmuiden
42:07
16
Robbert Thoolen
haarlem
42:13
17
Kees Polman
Haarlem
42:19
18
Thijs Spanjaard
Haarlem
42:38
19
Marcel van der Wurf
TATA Steel Runners
42:41
20
Thijs Eijking
beverwijk
43:19
21
Bas Commandeur
beverwijk
43:24
22
Michiel Hendriks
Beverwijk
43:28
23
Ruud Snoek
Velsen-Zuid
43:31
24
Paul Bellina
TATA Steel Runners
43:53
25
Evert Kassing
velserbroek
43:59
26
Tom Puts
Dutch Runners
44:10
27
Richard Kooijman
Velsen-Noord
44:30
28
Peter Mooij
TATA Steel Runners
44:31
29
Sivan van Gelder
Haarlem
44:46
30
Richard Warmerdam
Haarlem
45:05
31
Jaap Hordijk
Haarlem
45:12
32
Frank van Eldik
velserbroek
45:17
33
Remco Zwart
TATA Steel Runners
45:48
34
Sander van Bruggen
IJmuiden
46:28
35
John van der Aart
Bennebroek
46:29
36
Hans den Hollander
TATA Steel Runners
46:47
37
Edwin van den Haak
TATA Steel Runners
47:00
38
John van de Paverd
haarlem
47:06
39
Rogier Baneman
Beverwijk
47:11
40
Rolf Hoogenberk
Suomi
47:18
41
Frank Vermeeren
Velserbroek
47:32
42
Jop van Hout
beverwijk
47:37
43
Bas Groenland
leiderdorp
47:41
44
Otto Sluis
Santpoort Zuid
47:59
45
Raymond Rutte
Santpoort-Zuid
48:02
46
Henk van Roode
ijmuiden
48:45
47
Gijsbert Kelders
TATA Steel Runners
48:45
48
Cees Prins
TATA Steel Runners
48:50
49
Frank Freriks
IJmuiden
49:10
50
Simon Cross
Haarlem
49:25
51
Arnold van Velthoven
Haarlem
49:30
52
Jan Wolff
avVN
49:45
53
Daan Kassing
Velserbroek
49:56
54
Simon Heeremans
Suomi
49:56
55
Martijn de Groot
Velserbroek
50:02
56
Roel van Noort
TATA Steel Runners
50:09
57
Harry Kroon
TATA Steel Runners
50:19
58
Miquel Bolsman
amsterdam
50:49
59
Gerard Mooij
ijmuiden
51:13
60
Ron Dautzenberg
Santpoort-Zuid
51:16
61
Johan Wullink
TATA Steel Runners
51:20
62
Patrick van Bruggen
IJmuiden
51:27
63
Dave Groenland
Leiderdorp
51:50
64
Hendrik-Jan Rozemeijer
Santpoort Zuid
52:10
65
Andre Leering
TATA Steel Runners
52:15
66
Arno Schipper
Overveen
52:34
67
Evert Visser
Suomi
52:51
68
Tom Mol
Egmond aan Zee
52:58
69
Jan Nijssen
Suomi
52:58
70
Casper Plaisier
Driehuis Nh
53:07
71
Ed den Hollander
Haarlem
53:45
72
Jan Nol
IJmuiden
53:56
73
Niels Pabst
Haarlem
54:08
74
Marcel van Sleeuwen
IJmuiden
54:42
75
Nico van Kessel
TATA Steel Runners
55:54
76
Dennis Bol
IJmuiden
56:38
77
Gerard de Boer
Suomi
59:01
VRECR, 9.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Peterink
AV Castricum
41:01
2
Esther Kalkman
Loopgroep Aart Stigter
41:09
3
Hilda Grooters
Amsterdam
45:44
4
Karin ten Hoorn
Hengelo Ov
48:17
5
Erna Hopman-Koppes
Trias
50:24
6
Katja Meijer
IJmuiden
54:13
7
Jolanda van Velzen
MarathonPlus
56:32
MSEN, 3.3 KM SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maxim Moinat
Phanos
10:13
2
Daan Lips
Haarlemmermeer
11:20
3
Brian Vriend
Lycurgus
12:21
VSEN, 3.3 KM SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lida Daniels
Phanos
15:51
Met dank aan: De Timmerfabriek.com
Uitslagen.nl
26-01-2015 14:22