| | | | | Uitslagenlijst Kruidenloop
Wapenveld - Zaterdag 21 maart 2015
J-8, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
3:05
M-8, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Britt van der Linden
Zwolle
1:58
9
Carice van Arken
De Gemzen
2:36
10
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
2:39
12
Tess van der Linden
Zwolle
3:18
13
Charlie Schoenman
Wapenveld
3:20
J9-12, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M9-12, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Elodie van Arken
De Gemzen
4:26
7
Suusje Berkenbosch
De Gemzen
4:34
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Verdaasdonk
Loopgroep Jan Strijker
16:41
16:40
7
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
18:26
18:26
8
Daniël van den Esschert
De Gemzen
18:39
18:38
13
Eric Kloosterziel
PEC 1910
19:26
19:25
19
Laurend Ypma
Koninklijke Euroma
20:03
19:55
20
Christiaan van Putten
Cialfo
20:11
20:06
23
Jan-Maarten Lubbers
Rijssen
20:35
20:27
24
Timo Bomhof
Koninklijke Euroma
20:43
20:40
27
Jan-Maarten Bomhof
Koninklijke Euroma
20:55
20:53
30
Freek van de Graaf
De Gemzen
21:14
21:10
37
Willem Speksnijder
Isala '96
21:53
21:44
42
Marc Bomhof
Koninklijke Euroma
23:26
23:20
44
Martijn van der Beek
Koninklijke Euroma
23:47
23:40
49
Dennis Borgmeier
Nieuwleusen
24:50
24:46
51
Henk-Jan Schonewille
Zwolle
25:09
25:02
55
Ruben van Amersfoort
Wapenveld
25:32
25:28
59
Eildert H. Delger
De Gemzen
26:44
26:39
61
Ruben van den Brink
Doornspijk
26:54
26:38
62
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
27:00
26:47
63
Niels Wessels
Koninklijke Euroma
27:11
27:04
64
Rolf Tempelman
Nieuwleusen
27:27
27:18
65
Alfred van de Beerecamp
Heerde
27:30
27:18
69
Theo van den Berg
Vorchten
27:53
27:33
74
Paul Veltkamp
Nieuw-Vennep
28:30
28:16
78
Arnout Oldenburger
Enschede
30:02
29:43
79
Henk Tiemens
Scherpenzeel Gld
30:04
29:55
84
Robert Bosch
Koninklijke Euroma
30:20
30:05
86
Steef van Alphen
Apeldoorn
32:09
31:56
89
Wilco Liefers
Koninklijke Euroma
32:38
32:22
90
Arjan van Hoorn
Koninklijke Euroma
32:44
32:29
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Monique de Ruijter
Ciko '66
22:12
22:08
17
Paulien van Boven
De Gemzen
24:25
24:10
21
Mariëlle Eghuizen
Apeldoorn
25:04
24:57
24
Rianne Schonewille
PEC 1910
25:35
25:29
25
Fleur van der Scheer
Zwolle
25:37
25:27
26
Lieke Overgoor
Koninklijke Euroma
25:46
25:42
31
Esther Kamphof
Nieuwleusen
26:26
26:16
39
Amber Ton
't Loo Oldebroek
27:19
27:09
41
Maike Smeenk
Koninklijke Euroma
27:32
27:26
44
An van den Brink
Wapenveld
28:03
26:04
47
Jannet ter Wijlen
Koninklijke Euroma
28:14
28:07
48
Ellen de Graaf-Brummel
Heerde
28:24
28:07
49
Lisa Aartsen
Koninklijke Euroma
28:30
28:13
50
Johanne Ros
Koninklijke Euroma
28:30
28:13
52
Christel Tuinman
Genemuiden
28:52
28:32
65
Marielle Huisman
De Gemzen
29:46
29:35
68
Willemien Beekhuis
De Gemzen
29:54
29:41
69
Zoë Kroon
Koninklijke Euroma
29:58
29:42
70
Anneloes van Amersfoort
Epe
30:03
29:58
74
Valerie van Westerhuis
Epe
30:14
30:10
77
Lisette Leijenhorst
Zwolle
30:20
29:59
82
Fennandy Veltkamp
Nieuw-Vennep
30:45
30:34
83
Mariske van der Wall
Koninklijke Euroma
30:58
30:39
84
Gerieke van der Wal
Hattem
31:16
30:57
94
Gerola van Benthem
Koninklijke Euroma
32:35
32:18
98
Daniëlle Praas
De Sprinter
33:08
32:53
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Rob Deiert Oude Weme
Veluwe
33:40
33:40
12
Leon Kiekebosch
Koninklijke Euroma
37:30
37:28
15
Retse van der Berg
BB lopers
37:54
37:51
16
Christian Rothuijsen
Zwolle
38:21
38:18
17
Sjoerd van Westerop
BB lopers
38:27
38:23
19
Harald Huijssoon
Atletics Nijverdal
38:39
38:38
21
Joël Timmerman
Dedemsvaart
38:59
38:56
23
Marcel de Ruiter
BB lopers
39:57
39:52
25
Rutger Jan Lusseveld
BB lopers
40:23
40:20
27
Jeffrey ter Steege
PEC 1910
40:35
40:32
30
Gert-Jan Oosterveen
Utrecht
41:42
41:35
32
Iwan Brink (Warmlopers)
Zwolle
42:04
41:57
35
Guido Bakker
Koninklijke Euroma
42:44
42:22
38
Jurian Onderdijk
De Gemzen
43:26
43:19
41
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
43:42
43:36
42
Sander van den Tillaart
Twello
43:53
43:44
51
Edwin van Dommelen
Koninklijke Euroma
46:14
45:47
52
Mark Timmerman
Dedemsvaart
46:19
46:14
54
IJsbrand Reijnevild
BB lopers
46:53
46:42
58
Roy Bruggeman
Koninklijke Euroma
47:33
47:00
59
Dennie Meijberg
Koninklijke Euroma
47:43
47:10
61
Ernst Zwijnenberg
Koninklijke Euroma
48:18
47:45
71
Albert Jan van Olst
Nunspeet
50:58
50:41
72
Patrick Hanekamp
Wapenveld
51:23
51:14
73
Andre de Zwaan
Loopgroep PK
51:33
51:12
77
Marco van putten
Wapenveld
53:31
53:31
M40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Martijn Schakelaar
BB lopers
35:53
35:52
7
Jeroen Eektimmerman
Raalte
38:52
38:51
9
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
40:20
40:13
12
Henri Plender
't Loo Oldebroek
41:41
41:37
13
Dennis van Lohuizen
Veluwe
41:50
41:46
16
Dirk Jan Middelkoop
De Gemzen
42:25
42:20
17
Edwin Middelveld
BB lopers
42:28
42:24
24
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
44:52
44:43
28
Bart Steenbergen
KAV Holland
47:05
47:01
30
Hans Eibrink
Hattemerbroek
47:30
47:17
31
Peter van Grootheest
Zwolle
47:37
47:26
33
Michel Blaauwgeers
BB lopers
47:55
47:51
37
Richard Everhardus
Dedemsvaart
49:22
48:58
41
Joost van den Brink
Heerde
50:54
50:25
47
Ben Pol
Koninklijke Euroma
52:29
52:19
59
Herman Hobbelink
Apeldoorn
59:33
59:13
61
Menno Heukels
Koninklijke Euroma
1:03:53
1:03:39
M50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Pieter Mondria
De Gemzen
35:55
35:54
6
Hans Bronsink
Loopgroep PK
39:22
39:21
13
Tom van de Groep
Bunschoten-Spakenburg
41:29
41:28
26
Henk Jan Kamerbeek
Triathlon
47:57
47:53
31
Christiaan Sangers
Vaassen
48:24
48:00
39
Jan Kroon
Koninklijke Euroma
51:17
51:03
44
Peter L. van Heerde
Zwolle
52:24
52:01
51
Frans van de Ridder
Apeldoorn
53:40
53:20
53
Willem j Zijlstra
Wapenveld
54:00
53:53
71
Edwin de Haan
Koninklijke Euroma
1:03:53
1:03:40
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Marlies Groenewold
BB lopers
41:48
41:47
8
Krista van Os-Middel
BB lopers
44:57
44:53
10
Harriet van ´t Oever
IJsselmuiden
47:55
47:50
11
Mariët van Petersen
Isala '96
48:12
48:02
13
Marlou Koopman
Flevo Delta
49:43
49:30
15
Cornelie van der Most
Amsterdam
51:02
50:50
16
Hester van oene
Hattemerbroek
52:41
52:28
20
Nataicha van Enk
De Gemzen
54:02
53:36
22
Dorethe Gijsbertsen
Zwolle
56:07
55:32
25
Jessica van Putten
Wapenveld
57:44
57:44
26
Marriël van der Most
Heerde
58:04
57:52
27
Esther van 't Ende
Hattemerbroek
58:11
57:50
28
Jolien Kleis
Hattemerbroek
1:00:15
59:47
29
Eline Gerrits-Groothuis
Epe
1:01:04
1:00:37
V40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
38:53
38:52
5
Jeannet Leppink-de Haan
PEC 1910
46:19
46:09
10
Geertruida Brommer
Hattemerbroek
50:19
49:59
11
Marjorie van den Brink
De Gemzen
50:55
50:26
12
Annet Buitenhuis
De Gemzen
51:34
51:10
14
Ingrid Pronk
Koninklijke Euroma
52:43
52:24
23
Jantina van den Bosch
Wezep
59:46
59:31
26
Mirjam Braakensiek
Veessen
1:01:03
1:00:34
V50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jolanda Hogenhuis
Isala '96
47:30
47:20
4
Henny Puttenstein
De Gemzen
50:46
50:28
6
Gerda van 't Ende
De Gemzen
52:44
52:26
10
Jeannet van den Berg
De Gemzen
55:51
55:41
13
Evelien Ossendrijver
Wezep
57:13
57:00
14
Adelien van Beek
De Gemzen
57:16
56:50
17
Anneke den Bouwmeester
Dalfsen
57:46
57:15
19
Janny Reezigt-ponsteen
De Gemzen
1:00:21
59:55
20
Bertine Tijdhof
Koninklijke Euroma
1:00:56
1:00:26
21
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
1:03:00
1:02:28
Uitslagen.nl
01-04-2015 21:51