Uitslagenlijst Peter Rusmanloop

Oirsbeek-Schinnen - Maandag 6 april 2015

M-9, 800 M JUMBO JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Haagmans
Nuth
2:40
2
Meike Bliek
Achilles-Top
2:41
3
Jonne Huveneers
Unitas
3:11
4
Dione Wehrung
Maastricht
3:34
5
Nina Minis
Geleen
3:35
6
Cato Wehrung
Cham
3:37
7
Alysha Evers
Caesar
3:38
J-9, 800 M JUMBO JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse van Dijk
Brunssum
2:39
2
Jip Keiren
Bingelrade
2:48
3
Karsten Debets
Hoensbroek
2:50
4
iann Vlasveld
Heerlen
2:56
5
Noud Crijns
Utrecht
3:02
6
Beau Pronk
Den Bosch
3:21
7
Sem Arts
Sittard
3:25
8
Niek Crijns
Utrecht
3:26
M1012, 1600 M JUMBO JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Goessens
Caesar
5:46
2
Lieke Wehrung
Cham
5:47
3
Jasmijn Gielen
Elsloo Lb
5:52
4
Cynthia Kugler
Stein
6:00
5
Dorien Lemmens
Groot genhout
6:23
6
Jleeta van der Sluis
Oirsbeek
6:36
7
Sien Keiren
Bingelrade
6:39
8
Esther Irrk
Landgraaf
12:08
J1012, 1600 M JUMBO JE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Cuijpers
Beek
5:20
2
Ryan Vlasveld
Heerlen
5:50
3
Geert Houtvast
Puth
5:50
4
Tristan Wehrung
Maastricht
6:12
5
Pieter Gielen
Caesar
6:25
6
Koen klijnen
Sittard
6:31
7
Bo van Driel
Echt
6:41
M-9, 800 M JUMBO SCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miriam van der Horst
Oirsbeek
2:58
2
Lois Canteberg
Schinnen
2:59
3
Demy kok
Puth
3:04
4
Floor Goessens
Schinnen
3:09
5
Imke Baas
Oirsbeek
3:10
6
Fleur Schevers
Schinnen
3:11
7
Imke Prevos
Doenrade
3:16
8
Rosanne Houtvast
Puth
3:17
9
Liv Pisters
Oirsbeek
3:18
10
Meagan Thielens
Oirsbeek
3:22
11
Bente Proost
Puth
3:23
12
Stella Wilbrink
Doenrade
3:24
13
Britt Hanssen
Puth
3:27
14
Roosje Hermans
Schinnen
3:49
15
Jill Crutzen
Oirsbeek
3:50
J-9, 800 M JUMBO SCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten Naberhuis
Oirsbeek
2:53
2
Mac Crutzen
Oirsbeek
2:58
3
Thies van Meegen
Oirsbeek
3:03
4
Mees Hoevenaars
Brunssum
3:03
5
Fedde Vaessen
Oirsbeek
3:05
6
Tom kok
Puth
3:07
7
Floris Boesten
Oirsbeek
3:09
8
Gennaro van der Sluis
Oirsbeek
3:11
9
Lars Schevers
Schinnen
3:15
10
Yannis Wilbrink
Doenrade
3:20
11
Jort Brepols
Oirsbeek
3:21
12
Thimo Prevos
Doenrade
3:21
13
Enzo Otten
Amstenrade
3:21
14
Dirk Ridderbeks
Oirsbeek
3:22
15
Ryan de Groot
Oirsbeek
3:24
16
Rune Proost
Puth
3:38
17
Kjell Mertens
Oirsbeek
3:55
18
Tygo Oort
Puth
4:04
M1012, 1600 M JUMBO SC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn gielkens
Puth
6:37
2
Veerle Boesten
Unitas
6:40
3
Mette Proost
Puth
6:52
4
Lisa Goessens
Schinnen
7:05
5
Dana de Groot
Oirsbeek
8:07
J1012, 1600 M JUMBO SC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van der Horst
Oirsbeek
5:22
2
Sem Hoevenaars
Brunssum
5:37
3
Koen Schlenter
Oirsbeek
5:45
4
Jasper Chlenter
Oirsbeek
5:51
5
Gerben Vaessen
Oirsbeek
5:59
6
Pim Visser
Oirsbeek
6:10
7
Kian Pisters
Oirsbeek
6:16
8
Robin Feron
Oirsbeek
6:22
9
Robin Dautzenberg
Oirsbeek
6:27
10
Tuur Henderickx
Schinnen
6:30
11
Siem Henderickx
Schinnen
6:40
12
Raf Lenssen
Puth
6:40
VJUN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dominique Claessens
Caesar
24:58
2
Cathelijne kam
hoensbroek
25:30
3
Berbel Boymans
Oirsbeek
26:21
4
Dionne Claessens
Caesar
26:53
5
Maud Vleeming
Geulle
27:53
6
Bibi Ettema
Voerendaal
32:19
7
Nicole Hamakers
geleen
32:54
8
Eveline Jorissen
Atletiek Maastricht
33:34
9
Simone Dulfer
Oss
36:13
VSEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shelley van der Ven
AVON
23:07
2
Gwen Ketting
Buchten
23:25
3
Christianne Bergmans
Elsloo
23:46
4
Eline Zaad
Brunssum
24:50
5
Wendy Gelissen
Brunssum
25:51
6
Michelle Roberts
Oirsbeek
26:08
7
Laura Frijns-Landré
Brunssum
26:17
8
Lauke Knoop
Hoensbroek
26:48
9
Monique Roberts
AVON
27:01
10
Astrid Kampert
Bocholtz
27:06
11
Esther Heijblom
Gulpen
27:24
12
Jany Pijpers
Arnhem
27:41
13
Suzanne Hensen
Oirsbeek
27:43
14
Peggy Hagedoren
Nuth
27:52
15
Stephanie van den Broek
Oirsbeek
28:02
16
Tessa Arnoldussen
Oirsbeek
28:15
17
Eline Huits
Enschede
28:20
18
Judith Beentjes
Geleen
28:22
19
Renée Ubachs
Brunssum
28:26
20
Manouk Janssen
Oirsbeek
28:56
21
Ati Smulders
Ulestraten
29:03
22
Saskia Wijshoff
Ulestraten
29:34
23
Karen de Wolf
Nijmegen
30:23
24
Constance Debats
Oirsbeek
30:26
25
Marij Smeets
Ulestraten
30:45
26
Nicole Reintjens
Meerssen
30:56
27
Nathalie Vermeulen
Ulestraten
31:08
28
Marjolein Engels
Amsterdam
31:17
29
Claudia Steskens
Susteren
31:31
30
Daphne Eijkenboom
Susteren
31:31
31
Marleen Bus
Hoensbroek
31:43
32
Esther Haagmans
Nuth
32:20
33
Afranina Lissone
Nuth
32:20
34
Wendy houtvast
Nuth
32:34
35
Maaike Sanders
Oirsbeek
32:45
36
Sanne Hensen
Sittard
32:55
37
Marlene Ruijpers
Unitas
33:33
38
Kim de Wilde
Meerssen
33:41
39
Janneke Soogelee
Nuth
33:45
40
Xandra Vaessch
Kerkrade
33:48
41
Marjo Damoiseaux
Puth
34:04
42
Yvonne
Janssen
34:29
43
Aniek Pijls
Puth
34:30
44
Olga Severens
Heerlen
34:31
45
Marion Wenders
Gulpen
34:51
46
Petra van Hoof
Heerlen
35:07
47
Danielle Roberts
Oirsbeek
35:47
48
Desiree Widdershoven
Puth
36:13
49
Susan Vervoordeldonk
Oss '78
36:13
50
Ellen vd Poel - Hartsteen
Heerlen
37:03
51
Esther Evers
Brunssum
37:08
52
Ineke Damhuis
AVON
37:30
53
Lia Schormans
Landgraaf
37:32
54
Jolijn Vlasveld
Heerlen
37:42
55
Marjan Slot
Zoetermeer
38:04
56
Wanda Dohmen
Maastricht
39:20
57
Marike Schols
Eindhoven
39:46
58
Anke Briels
Brunssum
40:02
59
Annyck Nelissen
Brunssum
40:08
MJUN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sybout Jonkman
Heerlen
18:47
2
Youri Keulen
Spaubeek
19:11
3
Niels van Herwijnen
Elsloo Lb
19:50
4
Milan Scheepers
Oirsbeek
21:01
5
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
21:17
6
Tymo Janssen
Unitas
21:54
7
Fabrice Brandts
Elsloo
22:38
8
Pieter max kam
Hoensbroek
22:58
9
Rowan Beun
Unitas
23:16
10
Niels Verhooren
Doenrade
23:32
11
Arthur Kolenburg
Eijsden
25:14
12
Robin Vlasveld
Heerlen
28:02
13
Sebastian Nyrup
Unitas
29:05
14
Aaron Damoiseaux
Puth
29:33
MSEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zerom Ghebrihiwet
Unitas
17:29
2
Crifven Frenken
Unitas
18:38
3
Didier Frambach
Atletiek Maastricht
18:39
4
Huruy Gebregergs
Unitas
18:40
5
Ben Açampo
AMsterdam
19:11
6
Wim van Hameren
Mmaastricht
19:30
7
Rick Wishaupt
Maastricht
19:44
8
Rola Deumens
Brussel
19:45
9
Wil Pepels
Elsloo
19:55
10
Deafvon Frenken
Unitas
20:13
11
Dennis Heemskerk
AVON
20:23
12
Krisztian szücs
Heerlen
20:32
13
Rik Schulpen
Sittard
20:46
14
Jan-Willem Housmans
Echt
20:57
15
Robin Lemmens
Beek
21:07
16
Perry Ubachs
Elsloo
21:39
17
Rob Janssen
Maastricht
21:40
18
Bas Wehrung
Cham
21:41
19
Chorus Berg
Aachen
22:00
20
Jack de Wilde
Valkenburg
22:35
21
Johan Jorissen
Maastricht
22:44
22
Maurice Brandts
Elsloo
22:46
23
Patrick Janssen
Amsterdam
23:08
24
Jos Aarts
Atletiek Maastricht
23:22
25
Mark Offermans
Brunssum
23:23
26
Ronald Dols
Stein
23:53
27
Hans Kam
Hoensbroek
23:59
28
Roel Dauwerse
Oirsbeek
24:09
29
Lesley Basten
Hoensbroek
24:11
30
Rick Novak
Elsloo
24:21
31
Ronald Hoogeboom
Heerlen
24:24
32
Bob Roberts
Hoensbroek
24:41
33
Armand Denis
Beek Lb
24:48
34
Jochen Urlings
Breda
25:16
35
Ed Sabel
Beek
25:22
36
John Paulssen
Heerlen
25:22
37
Raymon Buijsen
Landgraaf
25:25
38
Roel Curfs
Heerlen
25:36
39
Bert Pelt
Oirsbeek
25:38
40
Glenn Mesting
Schinveld
25:41
41
Roger Kolenburg
Eijsden
25:49
42
Boaz Bertrams
Landgraaf
25:57
43
Peter Offermans
Oirsbeek
26:03
44
Sander Schreurs
Achilles-Top
26:18
45
Ruud Baselmans
Eindhoven
26:25
46
Joris Moonen
Geleen
26:29
47
Gido van Kooten
Hoensbroek
26:35
48
Ruud Guyt
Sittard
27:01
49
Raymond de Blaey
Maastricht
27:04
50
Sam Hellebrekers
Heerlen
27:11
51
Kevin de Graaf
Heerlen
27:21
52
Jo Smeets
Ulestraten
27:22
53
Dave Vlasveld
Heerlen
27:34
54
Marc Moonen
geleen
27:35
55
Hans Gijsbers
Deurne
27:37
56
Patrick de Boer
Oirsbeek
27:40
57
Henk Close
Oirsbeek
27:42
58
Ton Bus
AVON
27:46
59
Frank Machiels
Geleen
27:50
60
Theo Lemmens
Geleen
27:52
61
Maurice Janssen
Heerlen
27:54
62
Herman Bruns
Sittard
28:01
63
Ger Arnoldussen
Amstenrade
28:15
64
Maroin Boss
Geleen
28:23
65
RW Janssen
Beek Lb
28:38
66
Hub Speetjens
Nuth
29:26
67
John van Eys
Nuth
29:26
68
Jos Knoop
Hoensbroek
29:34
69
Hans Koning
Sittard
29:38
70
Bas de Scheemaker
Tilburg Road Runners
29:43
71
Pieter Volleberg
Meerssen
29:47
72
jACK zAUTSEN
Lnadgraaf
29:54
73
Cor Koreman
Achilles-Top
30:13
74
Martijn Hookes
Sittard
30:27
75
Albert van Dijk
Brussum
30:27
76
Ron de Groot
Sittard
30:38
77
Justin Bremers
Geleen
30:43
78
Jeroen Goessens
Holtum
30:58
79
Pascal Belleflame
Amstenrade
31:05
80
Ongky Smit
Heerlen
31:06
81
Frans Dulfers
Oss
31:07
82
Cees van der Oord
Ulestraten
31:08
83
Herman Visser
Oirsbeek
31:19
84
Jos Leentjens
Sittard
31:28
85
Harold Kleijnen
Meerssen
31:37
86
Rene Chappin
Beek Lb
31:42
87
Marcel Meyers
Beek
31:54
88
Joas Leinders
Sittard
32:45
89
Jan de Laat
Weert
33:22
90
Clive Schonewille
Nuth
33:45
91
Jos Smeets
De Grenslaupers
34:54
92
Randy de rooij
Sittard
34:54
93
Ramon Pol
Hoensbroek
35:01
94
Louis Maesen
Heerlen
35:18
95
Ralph van de Laarschot
Hoensbroek
37:28
96
Danny Roufs
Heerlen
43:06
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadja Wijenberg
Unitas
1:04:21
2
Ellis Jacobs
STB
1:04:45
3
Heleen Zandstra
Maastricht
1:09:58
4
Suzan Speeltjens
Oirsbeek
1:13:15
5
Anne Laumann
Thorn
1:13:30
6
Venetia Berk
Geleen
1:13:40
7
Lisbeth Evers
Atletiek Maastricht
1:14:28
8
Wendy Pierik-Luijten
Jabeek
1:14:30
9
Clemie Duchateau
Atletiek Maastricht
1:16:13
10
Diana Cols
Sittard
1:16:14
11
Chantal Kramer
Roermond
1:16:17
12
Myrthe Meex
Kanne
1:16:42
13
Anke Trafas
Oirsbeek
1:18:34
14
Edith Meijs
Simpelveld
1:18:34
15
Mandy Veetman
Oirsbeek
1:18:59
16
Nicole Spaargaren
Unitas
1:19:02
17
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
1:20:10
18
Annelies Kamphuis
Achilles-Top
1:20:30
19
Miranda Lemeer-Hendriks
Meerssen
1:20:44
20
Maaike Berbée
Maastricht
1:20:58
21
Rian Worms
Schinnen
1:21:15
22
Lenie Jacobs
STB
1:22:48
23
Dana Arts
Sittard
1:24:42
24
Willemien Gijsbers
Deurne
1:24:46
25
Cindy Ribeiro
Geleen
1:24:55
26
Inge van Driel
Echt
1:25:08
27
Astrid Toftkaer
Roermond
1:28:11
28
Ina Körver
Brunssum
1:28:29
29
Michelle Powell
Maasrunners
1:29:39
30
Jennifer Ritt
Heerlen
1:29:44
31
Sandra Kranenbroek
Sittard
1:30:05
32
Linsey Zabawa Denessen
Oirsbeek
1:31:06
33
Josée Stienen
Grathem
1:31:41
34
Sharina Proost
Puth
1:32:15
35
Juliette Hensgens
Landgraaf
1:34:07
36
Dana Zelis
Simpelveld
1:34:19
37
Renée Stalling
Wittem
1:34:20
38
Jilly Beyazdogun
Grevenbroich
1:37:01
39
Quila Schlundt Bodien
Oirsbeek
1:37:57
40
Wilma van Muijen
De Grenslaupers
1:39:45
41
Verona Janssen
Geleen
1:46:44
MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mahadi Abdi Ali
Unitas
51:46
2
Roel Wijmenga
Unitas
51:54
3
Shewit Andebrehen
Unitas
52:05
4
Vincent Nardozza
Lanaken
53:13
5
Imo Muller
Utrecht
53:48
6
Roger Rousseau
Maastricht
55:02
7
Patrick Franken
Sittard
56:04
8
Terrence Olaria
Siitard
56:28
9
Martijn Dekker
Geleen
56:49
10
Roy Ploum
STB
58:27
11
Patrick Deumens
Heerlen
59:11
12
John Reijnen
Achilles-Top
59:20
13
Michael van Dijk
Bree
59:35
14
Rob Laenen
Beek
1:01:25
15
Jules Crouzen
Bassenge
1:02:18
16
Yves Wijnen
Maasmechelen
1:02:34
17
René van Uum
Maastricht
1:02:37
18
Patrick Geelen
Bilzen
1:02:41
19
Roland Ettema
1:03:00
20
Dennis Lymandt
STB
1:03:03
21
Gaston Huijnen
Berg en Terblijt
1:03:27
22
Raymond Feron
Beek
1:03:32
23
Maurice Cleven
Nieuwstadt
1:04:01
24
Bart Nelemans
Spaubeek
1:04:09
25
Bas Utens
Maastricht
1:04:11
26
Hendrik Spijker
Unitas
1:04:14
27
Dolf Gregoire
Unitas
1:04:15
28
Sebastiaan Pouslow
Amsterdam
1:04:24
29
Henny Geelen
Susteren
1:04:25
30
Peter van Elsacker
PAC
1:04:27
31
Thijs Janssen
Bingelrade
1:04:52
32
Harry Kamphuis
Achilles-Top
1:04:54
33
Gerben Hameren
Atletiek Maastricht
1:05:15
34
Robin Kessels
Geleen
1:05:41
35
Ron van Es
Stein
1:05:53
36
Paul Steskens
Susteren
1:06:17
37
Ronald Bastian
Lanaken
1:06:25
38
Luc van den Beuken
Amstenrade
1:06:28
39
Dave Houben
Zoetermeer
1:06:33
40
Marc Quadflieg
Maasmechelen
1:06:39
41
Robert Blokzijl
Unitas
1:06:45
42
Henk Kuijpers
1:07:13
43
Jos Hanssen
Schinveld
1:07:13
44
Richard Voorter
Born
1:07:30
45
John Franssen
Merkelbeek
1:07:30
46
Mark Hamaekers
Vijlen
1:07:37
47
Bart Kerkhof
Doenrade
1:07:53
48
Paul Fredrix
Sittard
1:08:02
49
Nils Meesters
Vijlen
1:08:07
50
Niels Smeets
Eys
1:08:07
51
Leo Wauben
Doenrade
1:08:26
52
Michael Berkers
Heerlen
1:08:29
53
Bert Kuhl
Geleen
1:08:32
54
Rudie Scholten
AVON
1:08:42
55
Jan van de Worp
Sittard
1:09:18
56
Andre Postema
Atletiek Maastricht
1:09:23
57
Jeff Thiele
Stein
1:09:48
58
René Daemen
's-Gravenzande
1:10:00
59
Charles van Hooff
Sittard
1:10:10
60
Paul Jacobs
STB
1:10:23
61
Joeri Verboord
Limbricht
1:10:25
62
Ralph Boer
Puth
1:10:43
63
Marcel van Herwijnen
Elsloo Lb
1:10:43
64
Peter Körver
Brunssum
1:10:51
65
Edwin Ubachs
Puth
1:11:00
66
Roger Cals
Sittard
1:11:06
67
Bram Bronsveld
Den Haag
1:11:15
68
Rene Theunissen
Brunssum
1:11:23
69
Jürgen Schroll
Elsloo
1:11:28
70
JP Fraussen
Urmond
1:11:37
71
Guus Cals
Utrecht
1:11:39
72
Simon van der Zon
Den Bosch
1:11:47
73
Michael Evers
Beek
1:11:52
74
Enrico Toffoli
Sittard
1:12:04
75
Raymond Szostek
Maasmechelen
1:12:18
76
Maurice Quaedvlieg
Heerlen
1:12:33
77
Peter Gorissen
Maasrunners
1:12:35
78
Noël Jaminon
Atletiek Maastricht
1:12:41
79
Harrie Alberti
Sittard
1:12:47
80
Guy Schrooten
Geleen
1:12:58
81
Michiel Thielens
Oirsbeek
1:13:02
82
Jan Geraedts
Echt
1:13:05
83
Luc Speck
AVON
1:13:08
84
Jef Schillings
Caesar
1:13:09
85
Frank Nijholt
Simpelveld
1:13:14
86
Benny Vaessen
Oirsbeek
1:13:41
87
Ralph Soons
Munstergeleen
1:13:49
88
Gust Lathouwers
Zutendaal
1:13:51
89
Erwin Kerstges
Geleen
1:13:55
90
Tim van den Berg
Maastricht
1:14:12
91
Jan Muijrers
Voerendaal
1:14:36
92
Marco Duckers
Dutch Runners
1:14:37
93
Jochem Lahaije
Bunde
1:14:43
94
Chris Dubois
Atletiek Maastricht
1:14:47
95
Jean Hermans
Lanaken
1:14:59
96
Peter Mevissen
Brunssum
1:14:59
97
Raymond Offermans
Dutch Runners
1:15:13
98
Anthony Linckens
Vaesrade
1:15:22
99
Toine J
Elsloo
1:15:23
100
Stefan Outjers
Schinveld
1:15:42
101
Marc van Elven
Roermond
1:15:47
102
Marcel Raats
Brunssum
1:15:53
103
Ton Vermeulen
Unitas
1:16:01
104
Guido Roßkamp
Waldfeucht
1:16:06
105
Ronald Martens
Elsloo
1:16:06
106
Ton van der Honing
Roermond
1:16:11
107
Bram Coenen
Heerlen
1:16:12
108
Floris van Erve
Kerkrade
1:16:13
109
René Clement
Voerendaal
1:16:23
110
Leo Quaedflieg
Landgraaf
1:16:34
111
Frank Joosten
Heerlen
1:16:37
112
Raymond Bergmans
Maastricht
1:16:42
113
Eric Tummers
Sittard
1:16:44
114
Patrick Snijders
Heerlen
1:16:49
115
Michel Visschers
Amstenrade
1:16:50
116
Robert Diederen
Beek Lb
1:17:00
117
Hein Bodelier
MarathonPlus
1:17:07
118
Eric Brunenberg
De Grenslaupers
1:17:19
119
Marcel Ludwig
Brunssum
1:17:20
120
Ron Kuipers
Kerkrade
1:17:21
121
Theo Goessens
Reymerstok
1:17:25
122
Wim Hacking
Geleen
1:17:27
123
Ruud Mullenders
Elsloo
1:17:27
124
Frank Wintraecken
Doenrade
1:17:36
125
Fred Pierik
Jabeek
1:17:42
126
Huub Grein
Roermond
1:17:54
127
Jan Staal
Atletiek Maastricht
1:18:00
128
Dennis Wijten
Grathem
1:18:07
129
Roy Karstenberg
Heerlen
1:18:09
130
Manuel Nelissen
Stein Lb
1:18:14
131
Paul Jehoul
Geleen
1:18:15
132
Heinz Penners
Amstenrade
1:18:18
133
Antoine Thielens
Oirsbeek
1:18:24
134
Bert Moerbeek
Sittard
1:18:32
135
Paul Jansen
Schinnen
1:18:34
136
George van Hooff
Simpelveld
1:18:35
137
Juri Verschoor
Landgraaf
1:18:37
138
Noël Roumans
Maasmechelen
1:18:42
139
Huub Schmits
Kerkrade
1:18:49
140
Marcel Geelen
Susteren
1:18:51
141
Michael Boer
Puth
1:18:56
142
Herman van Asselt
Maastricht
1:19:16
143
Raymond Rutten
Elsloo
1:19:28
144
Ferno Thijssen
Oirsbeek
1:19:29
145
Hans van Dooren
De Grenslaupers
1:19:37
146
Raymond Haagmans
Nuth
1:19:48
147
Ton Linssen
Voerendaal
1:20:00
148
Maurice Bastings
Atletiek Maastricht
1:20:04
149
Marc-Jan Kok
Puth
1:20:04
150
Hub Smeets
Geleen
1:20:10
151
Mitchel Theunissen
Schinnen
1:20:28
152
Steven De Boer
Maastricht
1:20:39
153
Johan Visschers
Elsloo
1:20:40
154
Bart Scholtissen
Schinnen
1:20:54
155
Harvey Salden
Maastricht
1:20:58
156
Vincent Bos
Oirsbeek
1:21:02
157
Jan Bessens
Wittem
1:21:03
158
Jan Rusman
Oirsbeek
1:21:05
159
Onne Haitsma
LAAC Twente
1:21:06
160
Dassen Richard
Geleen
1:21:13
161
Frand van Erve
Kerkrade
1:21:18
162
Zef Kleinjans
Nieuwstadt
1:21:23
163
Pieter Roberts
Amstenrade
1:21:31
164
Ruud van Lent
Geleen
1:21:38
165
Bart Bakker
Gangelt
1:21:39
166
Ron Goessens
Schinnen
1:21:43
167
Ralf Trafas
Oirsbeek
1:21:50
168
Guus Stauvermann
STB
1:21:54
169
Léon Heuts
Sittard
1:22:07
170
Rene Widdershoven
Puth
1:22:11
171
Peter Vallinga
Oirsbeek
1:22:13
172
William Krautscheid
Brunssum
1:22:15
173
Fred Lemmens
Hoensbroek
1:22:34
174
Mark Zabawa
Oirsbeek
1:22:43
175
Joost Swinkels
Best
1:22:50
176
Michel Hoeken
De Grenslaupers
1:22:57
177
John Kuster
Maastricht
1:23:10
178
Nico de Jong
Geleen
1:23:13
179
Hein Smeets
Voerendaal
1:23:32
180
Ramon Hensels
Geleen
1:23:38
181
Marc Verhooren
Doenrade
1:24:20
182
Otto Hermans
Schinnen
1:24:40
183
Oscar Keulen
Maastricht
1:25:06
184
Tom Lange
Maastricht
1:25:11
185
Maurice Lugger
Heerlen
1:25:22
186
John van Puijvelde
AVON
1:25:35
187
Louis Collaris
Nuth
1:25:40
188
Tom van de Berg
Schinnen
1:26:08
189
Frank Bausch
Nieuwstadt
1:26:43
190
Wiel Thielens
Oirsbeek
1:26:47
191
Mathieu Simons
AVON
1:26:51
192
Danny Thiele
Maastricht
1:26:55
193
Paul Habets
Oirsbeek
1:27:14
194
Ramond Meulenbeek
Geleen
1:27:38
195
Leon Dirix
Maastricht
1:27:38
196
Glenn Lugger
Heerlen
1:27:54
197
Roger Brands
Heerlen
1:28:09
198
Johan Mak
Voerendaal
1:28:10
199
Nico Bos
Unitas
1:28:14
200
John Pompl
Sittard
1:28:36
201
Peter Brugmans
Heerlen
1:29:00
202
Raymond Nix
Atletiek Maastricht
1:29:09
203
Eugène Habets
Unitas
1:29:11
204
Paul Daudeij
Brunssum
1:29:29
205
Paul Bergmans
Schinnen
1:30:00
206
Erik Geelen
Venray
1:30:12
207
Han Verbiesen
Oirsbeek
1:30:48
208
Henk Sillekens
Oirsbeek
1:30:56
209
John Walstock
Lanaken
1:31:15
210
Luc Panis
Neerharen - Lanaken
1:31:15
211
Henny Offermanns
De Grenslaupers
1:32:30
212
Wiel Volders
Oirsbeek
1:34:07
213
Paas Haas
Paaseiland
1:34:19
214
Dion Vanhommerig
Bocholtz
1:34:19
215
Thijs van Aubel
Landgraaf
1:34:24
216
Gerhard Heusinkveld
Sittard
1:35:03
217
John Kok
Geleen
1:37:07
218
Sjef Geelen
Puth
1:45:49
219
Martin Strijbos
Weert
1:47:18
www.uitslagen.nl
09-04-2015 08:00