Uitslagenlijst Fiat Winkelhorst Walfortloop

Aalten - Dinsdag 21 juli 2015

MEIS, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naëll Huijsmans
ASV Atletics Nijverdal
4:16
2
Mirthe Luiten
AVA'70
4:28
3
Emma de Koning
FC Trias
4:40
4
Charlotte Den Haag
Doetinchem
4:55
5
Annefleur Schoemaker
Sinderen
5:04
6
Sam Hoftijzer
AVA '70
5:25
7
Fenne Rademaker
AVA '70
5:26
8
Julynn Huijsmans
ASV Atletics Nijverdal
5:27
9
Kyra Lampio
5:51
10
Jasmijn Schoemaker
Sinderen
5:54
11
Linde Wikkerink
Aalten
5:58
12
Eline Jansen
Aalten
6:41
JONGS, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvo van den IJssel
De Liemers
3:45
2
Tim Weijers
AVA '70
3:46
3
Tim Houwers
Ava '70
4:10
4
Tijn Piest
AVA '70
4:11
5
Julian van Erkelens
AVA '70
4:14
6
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
4:19
7
Joost Kleinbussink
AVA '70
4:24
8
Finn Lampio
Lopersgroep '90
4:25
9
Thom Berkelder
AVA '70
4:30
10
Jop Hoftijzer
AVA '70
4:36
11
Tim Geertsema
Dinxperlo
4:45
12
Sten Wikkerink
AVA '70
5:01
13
Tom Kuvener
Bredevoort
5:02
14
Jur Rademaker
Aalten
6:56
MEIS, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
7:44
2
Rosa ter Hedde
AD '69
8:05
3
Evi Nijman
AAA
8:07
4
Marit Kleinbussink
AVA '70
8:28
5
Norah Rusink
AVA '70
8:35
6
Linde Klein Nibbelink
AVA '70
8:36
7
Maren de Koning
FC Trias
8:55
8
Pumika Kugathasan
AVA '70
9:07
9
Sophie Den Haag
Doetinchem
9:49
10
Laura Bomers
ASV Eibergen
9:52
11
Eline Rossel
Sinderen
10:12
JONG, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Wiecherink
ARGO
7:22
2
Daan Winkelhorst
Bredevoort
7:29
3
Michiel Wellink
AVA '70
7:34
4
Tijmen Wisselink
Argo
7:43
5
Amed Brinks
AVA '70
7:46
6
Douwe kleinbussink
AVA '70
8:02
7
Sem Balke
AVA '70
8:04
8
Wouter Weenink
AVA '70
8:09
9
Mick Peppelinkhausen
Doetinchem
8:18
10
Lars Rossel
AVA'70
8:41
11
Mick Wagener
AVA'70
8:48
12
Ruben Weijers
AVA '70
8:54
13
Noah Lampio
Lopersgroep '90
9:16
14
Joppe Roos
AVA '70
9:43
15
Joran Lankveld
Gaanderen
10:21
VROUW, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline de Jong
AV de Liemers
23:01
2
Lisa te Molder
AVA '70
23:18
3
Wendy Sasse
Harreveld
24:20
4
Judith Westervelt
AVA '70
24:41
5
Cindy Brussé
Ropes en Running
24:51
6
Annelies van Smaalen
Argo
26:54
7
Nathalie Demkes
AVA'70
26:57
8
Suzan Hulzink
Lopersgroep '90
27:16
9
Ineke Visser
ASV
28:08
10
Corrie Nusselder
Argo
29:03
11
Karin Wantia
ASV
29:23
12
Susanne Scheffer
AVA '70
29:41
13
Lucie Schuurman
Varsseveld
29:56
14
Rianne Vossers
LAAC Twente
29:56
15
Anky Bruil
AVA'70
29:57
16
Judith Boomkamp
Aalten
30:04
17
Miranda Domhof
LVG
30:30
18
Wanda Fles
De Zandloper
30:31
19
Hedwig Nijland
ASV
30:32
20
Tessa van den Ham
Aalten
30:48
21
Lotte van Egmond
Aalten
30:49
22
Marijke Minkhorst
Argo
30:55
23
Hendrien Vriezen
Loopgroep De Zandloper
31:06
24
Angelique Vrijdag
AVA'70
31:31
25
Daphne de Koning
AV Archeus
31:54
26
Judith Schutte
Loopgroep De Zandloper
32:02
27
Mirjam Hoefman
AVA'70
32:04
28
Lilian Guelen
AVA '70
32:06
29
Marloes Wensink
Aalten
32:48
30
Veronique Schulingkamp
AVA '70
33:22
31
Annemarie Hijink
Loopgroep De Zandloper
33:23
32
Ellen Vierwind
Didam
33:25
33
Ingrid Kok
Didam
33:26
34
Ans Assink
AVA'70
33:30
35
Marieke Peppelinkhausen
Doetinchem
34:57
36
Yvonne Roes
de Zandloper
35:34
37
Renata van Lochem
AVA '70
35:35
38
Aafke Lammers
Atletico
36:29
39
Bernadine Luiten- S.
Atletico '73
36:30
40
Jacqueline Florissen
Didam
36:49
41
Annie Buesink
AVA '70
38:29
42
Jannelien Magis
Aalten
39:09
43
Beau Rosier
Atletico
39:10
44
Sandra Onstein
Ateletico
39:14
45
Ingrid Lukassen
Atletico
39:23
46
Esther Hagenaar
Atletico
40:36
47
Carine Eelderink
Atletico
41:22
48
Karmen Garritsen
Atletico
42:01
49
Chantal Keurentjes
Atletico
42:31
50
Claudia Beijer
Atletico
42:32
51
Mireille Sessink
Atletico
43:53
52
Ineke Groot Jebbink
Atletico
44:15
53
Sabine Niehaus
Gronau
44:46
54
Rio Molenbroek
Atletico
46:28
55
Jennifer Demeijer
Atletico '73
46:30
MAN, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Wissema
De Liemers
19:20
2
Koen Vossers
AV Hanzesport
19:29
3
Remi Rondeel
Argo topteam
20:14
4
Ibrahim Abdi Ali
Hanzesport Zutphen
20:31
5
Geordie Klein
Loopgroep Aart Stigter
20:33
6
Björn Demkes
AVA '70
20:58
7
Tom Baak
Archeus
21:19
8
Freddy Dekker
Lopersgroep '90
21:27
9
Bart Besselink
Hanzesport
21:28
10
Luuk Nusselder
Argo topteam
21:29
11
Stijn Elferink
SSH Lichtenvoorde
21:52
12
Jos Sasse
Harreveld
21:54
13
Klaus Schlüter
ASV Ellewick
22:03
14
Rens Houwer
Argo topteam
22:12
15
Miel Heusinkveld
AVA '70
22:23
16
Gerrit Dijkslag
AVA '70
22:27
17
Joost Somsen
ASV
22:34
18
Gerton Prinsen
Eibergen
22:41
19
Jan Hendrik Oldenhave
Arnhem
22:45
20
Tim te Brake
AVA'70
22:51
21
Nieck Jan Gal
Argo
22:53
22
Bram Vrieze
Lichtenvoorde
22:54
23
Gerrit te Grotenhuis
Ropes en Running
23:05
24
Freek Heinsbroek
Lichtenvoorde
23:07
25
Jeroen Harmsen
Argo
23:09
26
Bernd Depenbrock
ASV Ellewick
23:14
27
Stefan Scanu
ARGO
23:16
28
Ad Buijs
AV Phoenix
23:19
29
Rudi Spekschoor
Marienvelde
23:20
30
Roel Verwer
AV Haaksbergen
23:23
31
Christian van Haselen
Doetinchem
23:25
32
Geertjan van Erkelens
Varsseveld
23:27
33
Dennis Woeltjes
AVA'70
23:33
34
Wytse Kaastra
Dinxperlo
23:40
35
Andre Neerlaar
Beltrum
23:52
36
Thijs van Bronkhorst
Stapje Vooruit
23:56
37
Erwin Wamelink
AVA '70
23:57
38
Robin Wubbels
AVA '70
24:04
39
Patrick Dantuma
Zaandam
24:09
40
Robert Woordes
Winterswijk Miste
24:12
41
Wim Jentink
AVA '70
24:14
42
Pascal Kolkman
Winterswijk
24:17
43
Jeroen Lanters
Argo
24:18
44
Gerrit-Jan Jansen
AVA '70
24:29
45
Herman Domhof
Harreveld
24:35
46
Wouter Hofkes
Winterswijk
24:39
47
Wim Brinkman
AVA '70
24:45
48
Nick Assinck
Marathon Pim Mulier
24:47
49
Martin Hengevelt
Dinxperlo
24:48
50
Ger de Jong
AV de Liemers
24:50
51
Erik Vink
Atletico '73
24:53
52
Hans Georg Verwohlt
ASV Ellewick
24:57
53
Kay Kranenburg
AZSV
24:59
54
Dorus Domhof
Harreveld
25:05
55
Jelle Obbink
Lichtenvoorde
25:11
56
André Bleumink
AVA '70
25:14
57
Paul Meekes
LVG
25:16
58
Tom Grotenhuis
de Zandloper
25:18
59
Hans Geerdink
AV Archeus
25:26
60
Marnix Wubbels
AD '69
25:28
61
Hans Winkelhorst
AVA '70
25:41
62
Rick Stroet
Dinxperlo
25:50
63
Marcel Domhof
Harreveld
25:53
64
Jelmer Zwarts
Argo
25:54
65
Rinke ter Haar
AVA '70
25:58
66
Dylan Spekschoor
Marienvelde
26:00
67
Erik Souverein
AV Daventria
26:01
68
Victor Duurland
AVA'70
26:06
69
Jan te Brake
AVA'79
26:10
70
Robbert Heinen
Aalten
26:11
71
Theo Schootman
ASV Eibergen
26:13
72
Arend Oldenhave
ARNHEM
26:14
73
Joop Wevers
Dinxperlo
26:17
74
Mart Slotboom
AVA '70
26:21
75
Eric Klein Holkenborg
AVA '70
26:22
76
Patrick Weijers
AVA '70
26:24
77
Robert Frenken
Aalten
26:28
78
FrankHarmsen
AV Argo
26:29
79
Jos Tuinte
Vragender
26:32
80
Tim te Kronnie
Winterswijk
26:33
81
Henk Mengers
Loopgroep De Zandloper
26:33
82
Dirk Vreman
AVA '70
26:35
83
Herman te Lindert
Sinderen
26:40
84
Robin Steentjes
AV de Rappe Klomp
26:51
85
Patrick Dielen
Archeus
26:55
86
Niels Duistermaat
Winterswijk
26:58
87
Jelte Bosch
Archeus
27:03
88
Arnoud Wubbels
Aalten
27:09
89
Jerrel Balke
AVA '70
27:10
90
André Beernink
Aalten
27:12
91
Roy Kaldenhoven
Didam
27:14
92
Henkjan Wieberdink
AVA'70
27:19
93
Gerben Duenk
ava '70
27:23
94
Andre Balke
AVA70
27:30
95
Peter Kroesen
AVA'70
27:32
96
Martijn Obbink
AVA'70
27:33
97
Andre Bruil
AVA '70
27:34
98
Diederik Verbakel
Aalten
27:40
99
Gerrit te Lindert
AVA'70
27:41
100
Bart Hoenderboom
Aalten
27:49
101
Rik Hulshof
Terborg
27:51
102
Rob Bomers
Eibergen
28:06
103
Heinrich Baeumer
Vreden
28:10
104
Gerjo Wevers
Aalten
28:16
105
Nico Deunk
Winterswijk
28:27
106
Freek Deunk
vv MEC
28:27
107
Bram Berkelder
AVA '70
28:30
108
Henri Lankveld
ARGO
28:31
109
Wiljo Bussink
Loopgroep De Zandloper
28:33
110
Martin Knook
Winterswijk
28:35
111
Ulrich Münch
Emmerich
28:40
112
Marco Sprakel
Winterswijk
28:45
113
André Lensink
Aalten
28:56
114
Niels Volman
De Zandloper
29:06
115
Harald Boers
Emmerich
29:27
116
Dennis Wentink
Loopgroep De Zandloper
29:28
117
Gerrit Bultman
LAAC Twente
29:38
118
Peter Baten
AVA '70
29:44
119
Jos Rave
Ropes en Running
29:46
120
Teun van Amersfoort
Winterswijk
29:52
121
Gijs Vrieze
Winterswijk
29:53
122
Marcel Driessen
Aalten
29:55
123
Jeroen Klompenhouwer
Aalten
29:58
124
Rob Schuurman
Varsseveld
30:18
125
Erwin Hagenouw
Emmerich
30:24
126
Tom te Brinke
Aalten
30:26
127
Raimo te Kempel
Winterswijk
30:31
128
Wolfgang Schäfer
Emmerich
30:43
129
Henk Bol
AVA'70
30:50
130
Rob Elijzen
AVA '70
31:00
131
Gerwin Jansen Eupe
AVA'70
31:01
132
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
31:08
133
Kristian Heersink
Bredevoort
31:36
134
Tonnie Florissen
Didam
31:37
135
Charles Heuitink
Borculo
31:45
136
Hugo Rensink
Aalten
31:49
137
Peter van der Heide
Noordkop
31:55
138
Henk Koskamp
Loopgroep De Zandloper
31:56
139
Derk ter Horst
Bredevoort
32:01
140
Chris Kruiseselbrink
Winterswijk
32:18
141
Andre Konink
De Zandloper
33:05
142
Nico Rouwhorst
AVA '70
33:07
143
Ted Kok
Didam
33:12
144
Marchel Chevalking
Doetinchem
33:34
145
Jelle hubers
AVA '70
34:04
146
Bert Veldhuis
Dinxperlo
34:32
147
John Boom
Bredevoort
38:59
148
Ab Koetsier
AV Holten
40:34
Met dank aan Fiat Winkelhorst , alle Deelnemers en Vrijwilligers
Uitslagen.nl
22-07-2015 09:44