Uitslagenlijst 30e Spijkenisse Politietriathlon

Spijkenisse - Zaterdag 12 september 2015

SJUNH, SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hidde Weersma
TVS '90
1:07:00
2
Tim den Braber
av Clytoneus
1:08:15
3
Simon den Braber
Zoetermeer
1:13:56
4
Jeroen van Waardenburg
's-Gravendeel
1:20:32
SJUND, SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenda Zwarthoed
Uitgeest
1:15:54
2
Jitske Weersma
TVS '90
1:18:49
3
Suzanne Knigge
Rijswijk Zh
1:28:30
SSENH, SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hielke Schurer
Energie
1:02:36
2
René Vosters
Reusel
1:03:08
3
Leo Gödde
Zwijndrecht
1:04:20
4
Wim Korving
Veenendaal
1:06:43
5
Alejandro Olveira
Delft
1:09:26
6
Daniël Hordijk
Hellevoetsluis
1:12:58
7
Thijs Riep
's-Gravenhage
1:15:00
8
Mark Kraaijeveld
Sliedrecht
1:15:22
9
Gerben van Alphen
Sliedrecht
1:16:26
10
Barend de Wit
Rotterdam
1:17:08
11
Koen Hemink
Utrecht
1:17:15
12
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
1:17:31
13
Ricardo Dierickx
Spijkenisse
1:18:24
14
Bas van Delft
Spijkenisse
1:19:08
15
Albert van Marrewijk
Rhoon
1:19:26
16
Peter Plune
Hellevoetsluis
1:20:36
17
Robbie Paas
Voorburg
1:22:33
18
Rolf van Lieshout
Rotterdam
1:22:51
19
Niels Oosterwijk
Rotterdam
1:23:28
20
Scott Everwijn
's-Gravenhage
1:24:16
21
Michiel van der Burg
Voorburg
1:24:35
22
Pascal Frenay
Spijkenisse
1:26:11
23
Casper Visser
Brielle
1:27:37
24
Wessel Both
Breda
1:27:46
25
Jaap Jan Nugteren
Rotterdam
1:27:54
26
Niels Schell
Spijkenisse
1:28:54
27
Hanno Nugeteren
Hendrik-Ido-Ambacht
1:28:54
28
Martijn Leonard
Delft
1:29:06
29
Micha de Vries
Hellevoetsluis
1:29:21
30
Peter Groenendijk
Heenvliet
1:29:45
31
Robert van der Nap
Rotterdam
1:29:45
32
Frank Henselmans
Valkenswaard
1:30:37
33
Roel van Veen
Wageningen
1:31:50
34
Frank van Schie
Delft
1:32:52
35
Cees de Groot
Ridderkerk
1:33:09
36
Wijnand de Vries
Vlaardingen
1:33:27
37
Robin Vermeulen
Voorburg
1:34:09
38
Dave van Emmerik
Goirle
1:34:37
39
Michel den Ouden
Barendrecht
1:38:49
40
Jelle Brouwer
Utrecht
1:39:23
41
Jay Biharie
Rotterdam
1:39:54
42
Jose Guillen Clement
Spijkenisse
1:40:03
43
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
1:41:35
44
Rick Houtenbos
Waarland
1:41:39
45
Jeroen van den Berg
Monster
1:44:56
46
Fokkejan Meijer
Breda
1:47:38
SSEND, SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loena Bank
TVS '90
1:12:03
2
Jody Slikboer
Heerjansdam
1:18:07
3
Maaike Weersma
TVS '90
1:19:40
4
Marieke Prince
Maasdam
1:20:02
5
Chantal Koole
adsv Dynamica
1:20:31
6
Melissa Post
Spijkenisse
1:23:28
7
Joyce van Spengen
Abcoude
1:25:53
8
Michelle Buskermolen
Noordwijkerhout
1:27:04
9
Janet Zijlmans
Spijkenisse
1:27:08
10
Suzanne van den Heuvel
Rotterdam
1:27:25
11
Gerdien Misbeek
Hoogvliet Rotterdam
1:28:44
12
Saskia van Bodegom
Geervliet
1:28:53
13
Eva van Boven
Rotterdam
1:29:47
14
Laura Koelink-Post
Spijkenisse
1:33:01
15
Susanne Ormel
Rotterdam
1:33:53
16
Maartje van de Lindeloof
Oud Gastel
1:33:54
17
Laura Veerman
Soest
1:34:40
18
Melissa Moest
Rotterdam
1:38:44
19
Denise Bonte
Schiedam
1:39:03
20
Nadine Doorduin
Brielle
1:39:41
21
Brenda van Broekhuisen
Waarland
1:41:39
22
Aryanna Herscheid
Brielle
1:53:46
SMASH, SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Teijn
TVS '90
1:05:17
2
Ron Schop
Dordrecht
1:12:12
3
Richard Gouw
TVS '90
1:12:50
4
Onno Dekker
Leiderdorp
1:15:58
5
Sander Eggenhuizen
Energie
1:16:37
6
Gerard Oomen
Rijnmond
1:17:51
7
Leendert de Heer
Krimpenerwaard
1:18:40
8
Richard Nusteling
Dordrecht
1:19:19
9
Rien Scholten
TVS '90
1:19:59
10
Dick Sangers
Geldermalsen
1:20:29
11
Corne Moerland
Barendrecht
1:20:47
12
Wim Driessen
De Punderman
1:21:08
13
Erik Tuk
Brielle
1:21:31
14
Willem-Jan Brands
Lieshout
1:21:58
15
Jaap Bakker
TVS '90
1:22:25
16
Koos de Vos
Rijnmond
1:23:05
17
Arie Kweekel
TVS '90
1:23:13
18
Noel van Peij
Delfgauw
1:24:14
19
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:25:40
20
Hiro Asakura
Nw.kerk ad IJssel
1:26:56
21
Cor van Leuven
Dordrecht
1:29:28
22
Eric Joosten
De Punderman
1:30:01
23
Rene Naudts
Waddinxveen
1:31:40
24
Krimo Maadi
Rotterdam
1:31:49
25
Aart Duijzer
Gorinchem
1:33:29
26
Paul van Gils
Brielle
1:34:17
27
Jan Maarten Dank
Heinenoord
1:34:45
28
Vincent Moonen
Rotterdam
1:35:19
29
Rob Metheuver
Berkel & Rodenrijs
1:36:39
30
Jos Meeuws
De Punderman
1:36:54
31
Ruurd Tolman
Spijkenisse
1:39:33
32
Jos Verberne
De Punderman
1:39:48
33
Maarten Ros
Haarlem
1:40:08
34
Geert Ravenshorst
Delfgauw
1:44:44
35
Wim Bakker
Hellevoetsluis
1:45:13
36
Koen den Hartigh
Poortugaal
1:47:12
37
Bas Houweling
Brielle
2:00:03
SMASD, SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Muijzer-vd Meijden
Puttershoek
1:18:19
2
Lorette van Leuven
Dordrecht
1:23:07
3
Sandra Dank
Heinenoord
1:25:44
4
Claudia Martin
TGV
1:28:10
5
Anne-Marie Vervaet
Rijswijk Zh
1:31:57
6
Gerda van de Klundert
Melissant
1:32:40
7
Els de Vries
Lierop
1:32:46
8
Paula van Veen
Geervliet
1:39:02
9
Ellen Kloesmeijer-van Vught
's-Gravenhage
1:42:33
10
Karin D´Silva
Rotterdam
1:45:10
11
Daphne Woudenberg
Rotterdam
1:45:52
12
Marleen Klinkert
Brielle
1:46:53
13
Karen Eijgenstein
Wateringen
1:47:22
14
Monique Spoelstra
Maassluis
1:57:52
3EDIV, 3E DIVISIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Timmers
EDOsports 2
2:03:07
2
Wouter Dijkshoorn
Amsterdamse Sportuni '11
2:03:34
3
Robert de Korte
EDOsports 2
2:05:26
4
Nico Verkade
De Bollenstreek
2:05:39
5
Alex Schelvis
De Bollenstreek
2:07:05
6
Ruben van Zeijl
RTC
2:07:07
7
Michael Oudijn
RTC
2:07:46
8
Robert van der Toorn
TV Rijnmond 2
2:08:06
9
Mark de Haan
Trip 1
2:08:42
10
Martin Vermeer
RTC
2:09:03
11
Matt Warnock
ATAC
2:09:16
12
Jisk Hoogervorst
De Bollenstreek
2:09:34
13
Stach Aarts
De Dolfijn
2:09:56
14
Jan/Peter Simons
TV Breda 2
2:10:53
15
Ron Noordergraaf
TTB
2:11:20
16
Bjorn van Vliet
TV Rijnmond 2
2:12:14
17
Cees van Dunnen
TV Rijnmond 2
2:12:38
18
Paul Langelaan
Saton optiek / De zijl 4
2:13:33
19
Jeroen Robbers
Saton optiek / De zijl 4
2:13:50
20
Sander van Eggelen
Trioss 2
2:13:50
21
David Eitelberg
ATAC
2:14:02
22
Jordi Caspers
De Bollenstreek
2:14:31
23
Koen van de Weijenberg
De Dolfijn
2:14:56
24
Frank Huisman
Tri-Experience / Triathlon Team HOPE
2:15:22
25
Bas Haaring
Grinvo TTL
2:15:26
26
Jetse Scholma
Trioss 2
2:15:52
27
Ton Elie
TZC Vahalis 3
2:16:04
28
Frank Bouwkamp
TV Breda 2
2:16:19
29
Franco Bitonti
EDOsports 2
2:16:24
30
Andre Veldman
TTB
2:16:52
31
Marlo Moedig
EuroZaken / Tri-Fa 2
2:16:56
32
Roel Kwaaitaal
Davilex 2
2:17:05
33
Thijs Kafer
TV Rijnmond 2
2:17:15
34
Han Boselie
TZC Vahalis 3
2:17:43
35
Karl Snoek
TVS '90 2 Spijkenisse
2:17:48
36
Michael Gommeren
TV Breda 2
2:17:50
37
Wesley Bouman
Tri-Experience / Triathlon Team HOPE
2:17:56
38
Niels Koster
Davilex 2
2:18:11
39
Michel Siep
TVS '90 2 Spijkenisse
2:18:32
40
Moul Kaewkokua
RTC
2:18:55
41
Luis Montero
ATAC
2:19:09
42
Bas van de Valk
MSTV Ferro Mosae 2
2:19:48
43
Stefan van den Berg
TZC Vahalis 3
2:19:54
44
Siebold Klasen
Kennispraktijk/Cerberus 4
2:20:02
45
Bastiaan Adams
De Dolfijn
2:20:14
46
Rene Hillebrink
Kennispraktijk/Cerberus 4
2:20:32
47
marcel Bergwerff
TV Rijnmond 3
2:20:42
48
Koen van Elteren
TOGA 2
2:21:17
49
Bas Veldhuis
Amsterdamse Sportuni '11
2:21:28
50
Henk Ruijssenaars
Belasting Advies Groep Punderman 2
2:21:43
51
Pedro van Vliet
TV Weert
2:21:59
52
Thijmen Klompmaker
Amsterdamse Sportuni '11
2:22:10
53
laurens Voogt
TVS '90 2 Spijkenisse
2:22:13
54
Ron van den Berg
EuroZaken / Tri-Fa 2
2:22:19
55
Gaston Vogel
MSTV Ferro Mosae 2
2:23:02
56
Rene Wijnen
Belasting Advies Groep Punderman 2
2:23:03
57
Dennis Noordzij
EuroZaken / Tri-Fa 2
2:23:59
58
Niels van Dijk
TV Breda 2
2:25:12
59
Alan van Dam
TZC Vahalis 3
2:25:17
60
Ed Arbman
TOGA 2
2:25:33
61
Freek Kwant
Kennispraktijk/Cerberus 4
2:26:03
62
Ruben Jongkind
Davilex 2
2:26:11
63
Jeffrey van Haasteren
TVS '90 2 Spijkenisse
2:26:39
64
Hans Jeronimus
Belasting Advies Groep Punderman 2
2:26:43
65
Eric van Buuren
Team Maaspoort / TGV
2:26:50
66
michel IJskes
Trip 1
2:27:33
67
John Lens
TZC Vahalis 2
2:28:03
68
Oscar Sebel
Grinvo TTL
2:28:13
69
Ton Kruiswijk
Trip 1
2:28:26
70
Virgill Mighorst
Tri-Experience / Triathlon Team HOPE
2:29:02
71
Toon Timmermans
TV Weert
2:29:03
72
Rien Buurstee
TOGA 2
2:29:05
73
Tom Hogewind
MSTV Ferro Mosae 2
2:29:05
74
GertJan Pingen
Kennispraktijk/Cerberus 4
2:29:09
75
Theo van Vliet
EuroZaken / Tri-Fa 2
2:29:25
76
Hans Houps
Team Maaspoort / TGV
2:29:40
77
Ronald van der Kraan
TTB
2:29:44
78
Gideon Komen
Grinvo TTL
2:29:52
79
Jeroen Ulijn
Trioss 2
2:30:36
80
Marcel van Mourik
Trip 2
2:30:44
81
Bram de Roos
ATAC
2:31:08
82
Sander Geerlings
Grinvo TTL
2:31:12
83
Bert IJszenga
Trip 1
2:31:42
84
Eddy janssen
TV Weert
2:32:05
85
Ton van Empel
Belasting Advies Groep Punderman 1
2:32:47
86
Justus Candido
Saton optiek / De zijl 4
2:33:04
87
Ramon van der Knaap
Team Maaspoort / TGV
2:33:34
88
Michiel Grootegoed
De Dolfijn
2:33:59
89
Rudolf de Jong
TOGA 2
2:34:04
90
Jeroen Jansen
Trioss 3
2:34:18
91
Frans Snel
TTB
2:34:59
92
Jaap Meijers
Trip 2
2:35:13
93
Frank van Rest
TV Rijnmond 3
2:35:39
94
Peter Takken
TZC Vahalis 2
2:36:01
95
Peter Spoelstra
TV Rijnmond 3
2:36:08
96
Bas Rikken
Trioss 3
2:36:10
97
Harco Schaafsma
Saton optiek / De zijl 4
2:36:18
98
Peter Maas
Belasting Advies Groep Punderman 1
2:37:42
99
Mark Schoonhoven
Team Maaspoort / TGV
2:37:47
100
Wim Breugelmans
Belasting Advies Groep Punderman 1
2:38:08
101
Ed van Hillo
TV Rijnmond 3
2:38:17
102
Rene Pichot du Plessis
TZC Vahalis 2
2:39:53
103
Falco Wijnhoven
TV Weert
2:40:59
104
Ronald van Leeuwen
Trip 2
2:43:07
105
Paul Quelle
Trioss 3
2:43:14
106
Henri Koolen
Belasting Advies Groep Punderman 2
2:45:46
107
Paul Turion
Trip 2
2:47:19
108
Martijn van Helmond
Belasting Advies Groep Punderman 1
2:53:34
SENH, OLYMPISCHE AFST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander de Bart
TVB
2:01:08
2
Martin Nieuwstraten
TVS '90
2:05:56
3
Lous Wondergem
adsv Dynamica
2:09:57
4
Paul Nieuwenhuizen
Oude Veer
2:12:02
5
Marijn Abbenhuijs
Delfgauw
2:12:52
6
Christian Monna
TVS '90
2:13:52
7
Max de Vries
av Triathlon
2:14:01
8
David Bakker
Helmond
2:14:35
9
Frank van der Burgt
Eindhoven
2:14:42
10
Luis Faymann
RTC
2:18:24
11
Maarten Borg
Utrecht
2:19:10
12
Jorn Knops
Deventer
2:20:33
13
Robert Jan Groen
Leiden
2:21:39
14
Michiel Hoeben
Ommel
2:21:46
15
Erik Hendriks
Energie
2:24:49
16
Norbert Mollers
Hellas
2:28:57
17
Pim van Mensch
's-Gravenzande
2:29:10
18
Jeroen Seesink
Rotterdam
2:29:18
19
Miguel Israel
's-Gravenhage
2:31:05
20
Mario Blom
Amsterdam
2:32:40
21
Jan-Willem Moest
Rotterdam
2:32:50
22
Erik Vermeulen
Rotterdam
2:35:10
23
Marcel Hulspas
's-Gravenzande
2:35:31
24
Stefan van Dongen
Waalre
2:37:11
25
Michael Ouwerling
Rotterdam
2:39:17
26
Gasner Benoit
's-Gravenhage
2:40:57
27
Dave van Dijk
Rotterdam
2:43:00
28
Remco Palm
TGV
2:49:33
29
Paul van Leeuwen
Voorschoten
2:49:49
30
Michael Zaanen
Spijkenisse
2:55:11
31
Roeland Teeuwen
Capelle aan den IJssel
3:02:22
32
Lars Hoving
Uden
3:04:29
33
Joost Modderman
Rotterdam
3:08:27
SEND, OLYMPISCHE AFST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Honkoop
Sliedrecht
2:07:54
2
Esther van Eijk
De Zijl - LGB
2:28:35
3
Nikki Borgman
De Zijl - LGB
2:28:42
4
Annemiek Willemze
De Zijl - LGB
2:31:14
5
Diana Molenaar
IZGS
2:33:52
6
Nicole Wondergem
Middelburg
2:37:33
7
Laura Kervezee
Amsterdam
2:38:53
8
Claudia Schoen
De Zijl - LGB
2:54:25
MASH, OLYMPISCHE AFST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard de Groot
Rijnmond
1:59:50
2
Carlo van den Bergh
Rijnmond
2:02:46
3
Leon de Wilde
Rijnmond
2:04:46
4
Niels Koole
adsv Dynamica
2:06:31
5
Peter Koedood
Krimpenerwaard
2:08:46
6
Dennis van der Worp
Maasland
2:09:01
7
Mark Wilson
Duursport Rotterdam e.o.
2:09:23
8
Bas Bluyssen
Cerberus
2:09:58
9
Johan Meijndert
Energie
2:14:26
10
Ronald Kohn
TVS '90
2:15:07
11
Theo Kion
Krimpenerwaard
2:16:47
12
Arie van der Stel
TVHW
2:17:54
13
Santo Pancari
Krimpenerwaard
2:19:02
14
Albert Corveleijn
TVS '90
2:19:05
15
Jacco van Gils
TVB
2:19:18
16
Pieter Heggen
TVS '90
2:20:17
17
Adtiaan Coppoolse
Rhoon
2:20:36
18
Werner Urbanus
Rijnmond
2:21:01
19
Peter Sanders
Krimpenerwaard
2:21:25
20
Jan Verbakel
Leiden
2:21:52
21
Martin Rohleder
TGV
2:21:54
22
Olaf Henneveld
Rotterdam
2:22:02
23
Hans van Langen
's-Gravenhage
2:23:13
24
Sander van Vliet
Rijnmond
2:23:28
25
Bert Rijneveld
Krimpenerwaard
2:24:00
26
Thomas Heider
's-Gravenhage
2:24:05
27
Herman Beun
's-Gravenhage
2:24:10
28
Arie Heddema
RTC
2:24:45
29
John van Marrewijk
De Lier
2:25:11
30
Ronald Tijsseling
TGV
2:28:20
31
Johan van Steen
Zoersel
2:28:33
32
Ger van Mossel
Leiden
2:28:39
33
Berco Breugem
Rijnmond
2:29:59
34
Alex Elbers
TVHW
2:30:12
35
Ulli Hoogland
Bolsward
2:30:19
36
Frans Rijpers
WBTV
2:31:17
37
Cor Berrevoets
Rotterdam
2:31:31
38
Ger Vis
Rhoon
2:31:35
39
Theo van Vliet
Duursport Rotterdam e.o.
2:31:54
40
Huib van Damme
TGV
2:33:02
41
Henk Oosterhof
av Triathlon
2:33:48
42
Paul Jordaan
TGV
2:33:56
43
Ger van de Werken
TVHW
2:34:15
44
Albert van Bedum
Spijkenisse
2:34:27
45
René van Erk
Hellevoetsluis
2:35:02
46
Bart van Geel
Geel
2:35:18
47
Dennis Voogt
's-Gravenhage
2:36:05
48
Guillaume van Leest
Helmond
2:36:24
49
Edwin Diele
Rotterdam
2:36:41
50
Alexander Duyndam
Rotterdam
2:41:26
51
Michel Zwijnenburg
TVB
2:41:56
52
Hans Vermeer
Rijnmond
2:42:07
53
Aad Groenenboom
Rotterdam
2:42:59
54
Anton Pluijm
Atletiek vereniging Nijkerk
2:44:18
55
Luc Beerens
Gouda
2:45:02
56
Ed Stuut
TVS '90
2:45:49
57
Pim French
Rotterdam
2:46:10
58
Jean-Claude Pastour
Zoetermeer
2:46:57
59
Bartjan Oskam
Houten
2:49:51
60
Addy van Gils
Zoetermeer
2:50:01
61
Dominique Vergauwe
Oostduinkerke
2:52:58
62
Howard Pijpaert
Zoetermeer
2:54:14
63
Jacko van der Windt
Apeldoorn
2:55:41
64
Ruben van Tol
Rotterdam
2:58:02
65
Roald Hoope
Overveen
2:59:25
66
Jan Schippers
Deventer
3:00:45
67
Hans van Noort
Bollenstreek
3:05:21
68
Willem Boon
Spijkenisse
3:07:28
69
Frank Brugman
Trip
3:10:21
MASD, OLYMPISCHE AFST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Alblasserdam
2:12:48
2
Heleen van Keulen
TZC / Vahalis
2:24:04
3
Lorna Wilson
Amsterdam
2:28:55
4
Daniela Schellenberg
Rotterdam
2:32:54
5
Elly Maat
Rotterdam
2:39:26
6
Marieke Fleskens
Volkel
2:44:27
7
Ellen de Ruiter
Rijnmond
2:44:45
8
Ineke Halve
Rijnmond
2:52:06
9
Yvonne Hijdra
TVS '90
3:09:33
TRIO, TRIO'S
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rvp 2 0
Spijkenisse
1:51:53
2
Europol
's-Gravenhage
1:56:01
3
Beatsheren5
DSZ Wave
1:57:08
4
RPI Technical
's-Gravenhage
2:00:07
5
Team Brandaen
TVS '90
2:00:53
6
Bredca
Nieuw-Beijerland
2:03:28
7
0-1 1
Rotterdam
2:03:29
8
Heren 5
Rijswijk Zh
2:09:40
9
Scalda
Zuidland
2:10:07
10
Team from Hell(Evoetsluis)
TVS '90
2:10:50
11
Pajoro
Berkenwoude
2:17:00
12
De Vitschertjes
TVS '90
2:18:01
13
De Snelle Zwaantjes
Maasland
2:18:09
14
De drie w'S
Nissewaard
2:20:19
15
Kww
Oostvoorne
2:24:28
16
Kleinduimpje EnDe2Reuzen
Pijnacker
2:24:45
17
Vrr 3
Rotterdam
2:26:48
18
Vrr 2
Rotterdam
2:27:55
19
Body Match International
Barendrecht
2:32:08
20
Vrr 1
Rotterdam
2:32:16
21
Trin-iT Voor
Rotterdam
2:38:08
22
Boni
Mortsel
3:08:21
NKPH, NK POLITIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arthur Bonenkamp
Varsselder
2:02:35
2
Peter van der Horst
Amsterdam
2:10:41
3
Arjan Baggerman
Sliedrecht
2:11:34
4
Peter Conijn
Noordbeemster
2:13:54
5
Marlo Moedig
Maasland
2:14:30
6
Bart Veelers
Rotterdam
2:14:37
7
Rein Kok
Ouderkerk a/d IJssel
2:15:15
8
Remko Veldkamp
Brielle
2:19:57
9
Carolus IJzerman
Giessenburg
2:23:39
10
Elmar Sturm
Nieuwdorp Zld
2:24:03
11
Paul Harland
's-Gravenhage
2:26:30
12
Tim Schilp
Wormerveer
2:29:56
13
Marcin Skowronek
's-Gravenhage
2:31:00
14
Thomas Wolters
Hillegom
2:36:53
15
Miguel Angel Villanueva
's-Gravenhage
2:37:05
NKPD, NK POLITIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Goijert-Hoogerbrugge
's-Gravenzande
2:11:29
2
Darinka Oslak
's-Gravenhage
2:20:08
NKBH, NK BRANDWEER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton van Tunen
Breukelen eo
2:07:40
2
Ardy Felius
Spijkenisse
2:18:49
3
Dik Kok
Rotterdam
2:33:40
4
Daan van Lieshout
Someren
2:33:50
5
Hans Sanders
Bergschenhoek
2:37:48
6
Hans Akershoek
Spijkenisse
2:39:35
NKBD, NK BRANDWEER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennifer Schroder
Willemstad Nb
2:32:15
RECH, RECREATIEF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van der Meijs
TVS '90
1:59:06
2
Matthijs Stam
Rotterdam
2:01:15
3
René Kleizen
DSZ Wave
2:04:27
4
Ruben van Dijk
TVS '90
2:06:46
5
Thijs Boogert
Rotterdam
2:07:12
6
John Rombouts
2:07:57
7
Diederich Cornelisse
Nw.kerk ad IJssel
2:07:59
8
Dennis van Elswijk
Wateringen
2:08:22
9
Toin Bastiaansen
TVB
2:08:36
10
Edwin van Straten
TVS '90
2:08:44
11
Arnold Schoneveld
Rijnsburg
2:09:30
12
Dennis Jansen
Sassenheim
2:09:34
13
Dick Scholtus
TZC / Vahalis
2:09:45
14
Rick van der Klugt
Voorburg
2:10:53
15
Danny Moerland
Leimuiden
2:11:04
16
Stephan van Vliet
TVA
2:11:06
17
Dennis Zijlmans
Spijkenisse
2:11:17
18
Lars Riegman
Spijkenisse
2:11:47
19
Chris van Trigt
DSZ Wave
2:11:57
20
Peter Hoogwerf
Rotterdam
2:12:09
21
Guido Sala
Wageningen
2:12:46
22
Kees Kerstens
Rotterdam
2:13:35
23
Elmer Rietveld
Rotterdam
2:13:45
24
Vincent Leonard
Delft
2:14:25
25
Aad Geluk
Rijnmond
2:14:52
26
Marcel de Jeu
Rotterdam
2:15:08
27
Eelco van Duijvenbode
Ridderkerk
2:15:17
28
Martin Oosters
Lelystad
2:15:18
29
Patrick van der Zande
Leiden
2:16:18
30
Jan-Pieter Borst
Oostvoorne
2:16:34
31
Pieter Mooiman
Delft
2:17:16
32
Tim Kraal
Haarlem
2:17:20
33
Jasper Tamboezer
Rotterdam
2:17:33
34
Joeri van Dijk
Rotterdam
2:19:08
35
Ilco van der Bie
Vlaardingen
2:19:23
36
Ewout Tamminga
Doetinchem
2:19:44
37
Ivo Poldervaart
Waddinxveen
2:20:35
38
Huub Nijs
Warmond
2:20:43
39
Arnold Hamerslag
Spijkenisse
2:21:14
40
Ynte Lemstra
Lemmer
2:21:28
41
Edwin Gulickx
Rotterdam
2:21:32
42
Frank Heusdens
TVS '90
2:22:01
43
Ruud van Oorschot
Someren
2:22:10
44
Dennis Stoppelenburg
Rotterdam
2:22:14
45
Jeroen Hoff
Maartensdijk
2:22:22
46
Edwin de Ruijter
Giessenburg
2:22:27
47
Mark van Reijn
Delft
2:22:29
48
Peter Verhoeff
RTC
2:22:29
49
Vincent de Vos
Spijkenisse
2:22:30
50
Sam van Goethem
Delft
2:22:34
51
Barend van der Giesen
Hendrik-Ido-Ambacht
2:22:39
52
Chiel Donkers
's-Gravenhage
2:22:49
53
Wijnand Paauwe
Hellevoetsluis
2:22:56
54
Jan Dijksman
Roelofarendsveen
2:23:00
55
Mark Augustinus
Rijswijk Zh
2:23:03
56
Henk Hage
TVS '90
2:23:24
57
Merijn Groenenboom
Amsterdam
2:23:26
58
Harm Jan Snoep
Krimpen aan den IJssel
2:24:08
59
Thijs van Zielst
Utrecht
2:25:40
60
Gerard Vos
Hellevoetsluis
2:25:40
61
Harm Hogeling
Rotterdam
2:25:42
62
Thijs van der Poel
Rotterdam
2:25:44
63
Ed Erkelens
Spijkenisse
2:25:52
64
Frank Olsthoorn
Schiedam
2:26:17
65
Bram van Velthoven
Rotterdam
2:26:45
66
Wilco Hoogendoorn
Schiedam
2:26:49
67
Bart Berkvens
De Punderman
2:26:53
68
Djien Tan
Rotterdam
2:27:02
69
Marcel Kloesmeijer
's-Gravenhage
2:27:07
70
Arntz Kho
Oudewater
2:27:23
71
Arwin Groenendijk
Ooltgensplaat
2:27:43
72
Andre Brouw
Dordrecht
2:28:02
73
Jeroen van den Tweel
Gouda
2:28:12
74
Patrick den Ridder
Bergen op Zoom
2:28:40
75
Frank Landheer
Rotterdam
2:29:05
76
Michiel van Schooten
Houten
2:29:36
77
Edwin Flooren
Barendrecht
2:29:55
78
Roeland van der Niet
Ammerstol
2:29:55
79
Robin Knook
Terheijden
2:30:13
80
Marc Verhoeven
Spijkenisse
2:30:22
81
Jaap Morgenstern
Epe
2:30:31
82
Tim Faase
Delft
2:30:42
83
Jac Gillis
Hulten
2:30:49
84
Walter Kranendonk
's-Gravendeel
2:30:53
85
Xuan Nio
Rotterdam
2:31:18
86
Joop Oskam
Spijkenisse
2:31:25
87
Kevin Snoeij
Spijkenisse
2:31:41
88
Martin van Assendelft
Hekelingen
2:31:52
89
Melle Brinkman
Amsterdam
2:31:55
90
Paul van der Hoeven
Rhoon
2:32:32
91
John Hoogstad
Hellevoetsluis
2:32:43
92
Arie de Ruiter
Spijkenisse
2:33:27
93
Robbert Boer
Rotterdam
2:33:27
94
Hugo van den Ochtend
Wateringen
2:33:30
95
Ted Schoneveld
Oegstgeest
2:33:48
96
Martin Verkleij
Rotterdam
2:34:13
97
Marco Nijhuis
Schaijk
2:34:19
98
Peter Nooijen
Deurne
2:35:11
99
Remko Strik
Naaldwijk
2:35:15
100
Rob Groenewegen
Naaldwijk
2:35:46
101
Beker Vries
Spijkenisse
2:35:51
102
Patrick Maas
Hekelingen
2:35:51
103
Rob van Rees
Rotterdam
2:36:02
104
Chan Kerste
Voorburg
2:36:22
105
Bart Donders
Brussel
2:36:29
106
Ron Herwijnen
Energie
2:36:45
107
Tim van Riessen
Utrecht
2:37:03
108
Peter Dohmen
Rotterdam
2:37:05
109
Wim Middelveld
Ridderkerk
2:37:54
110
Hans van Hattum
Nieuw-Lekkerland
2:38:15
111
Thomas Auping
Utrecht
2:38:18
112
Marcel Westerhout
Oostvoorne
2:38:46
113
Albert Briggeman
Oostvoorne
2:38:53
114
Vincent Rebers
Schiedam
2:39:57
115
Jurgen Klapwijk
Ridderkerk
2:40:37
116
Vincent Pluimakers
Utrecht
2:41:02
117
Rob Hunter
Rotterdam
2:41:09
118
Rick Wierenga
's-Hertogenbosch
2:42:01
119
Andre Kapel
Sleeuwijk
2:42:56
120
Erik Veelen
Rotterdam
2:43:47
121
Sandro Gordijn
Roelofarendsveen
2:43:49
122
Ben Zwijnenburg
Tholen
2:44:02
123
Mark van den Berg
Capelle a/d IJssel
2:44:11
124
Peter van Veen
Haarlem
2:44:13
125
Egbert Stolk
Spijkenisse
2:45:08
126
Pieter Koetsier
Papendrecht
2:45:12
127
Peter van Hulzen
Grathem
2:45:25
128
Arjan Sukel
Oostvoorne
2:46:22
129
Onno Meinen
Renesse
2:47:42
130
Thijmen Groenewegen
Oosterhout Nb
2:47:45
131
Thijs van de Winckel
's-Gravenhage
2:48:42
132
Niels Olsthoorn
Capelle aan den IJssel
2:49:07
133
Marcel van Kruining
Rotterdam
2:49:40
134
Martin Haanen
Utrecht
2:49:50
135
Elvis Stana
Leidschendam
2:50:16
136
Jurian Stevens
Amsterdam
2:50:24
137
Maurits Brandt
Leiden
2:51:04
138
Ed van der Stokket
Spijkenisse
2:51:17
139
Steven Kooijman
Rhoon
2:51:38
140
Jeroen Hermanns
Maassluis
2:51:47
141
Bart van Riessen
Rotterdam
2:51:51
142
Paco Perez Bernhardi
Zoetermeer
2:52:31
143
Sietse Bergstra
Best
2:53:44
144
Tom Naeijé
Barendrecht
2:54:13
145
Jan Slabbekoorn
Breda
2:54:28
146
Erik Ledeboer
Mijnsheerenland
2:59:18
147
Pedro Vieira
Rotterdam
3:00:05
148
Chester de Bruijne
Everdingen
3:01:29
149
Werner Bruning
Middelburg
3:04:32
150
Henk Herkelman
Zoetermeer
3:05:57
151
Martijn van Spelde
Roosendaal
3:12:22
152
Edwin Zoetemeijer
Oegstgeest
3:17:27
153
Mehmet Arslan
Gorinchem
3:20:08
RECD, RECREATIEF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel Heeregrave
Breda
2:20:20
2
Èsther Buurman
Krimpenerwaard
2:21:39
3
Hèlen van Bokhoven
Breda
2:23:24
4
Berdine Bakker
Rotterdam
2:26:44
5
Annemarie Spruijt
Culemborg
2:29:30
6
Elsje Benthem
Amsterdam
2:30:25
7
Guusje Vrehen
ZwemClub Valkenburg
2:31:28
8
Alexia de Monchy
Rotterdam
2:32:14
9
Elke Berger
Rotterdam
2:33:12
10
Alexandra Ruijters
Rotterdam
2:33:36
11
Jacqueline Spruijt
Honselersdijk
2:35:36
12
Ilse Naalden
Leiden
2:36:06
13
Marlin Boomkamp
Amsterdam
2:41:28
14
Lilian de Bruyn
Oudewater
2:41:48
15
Diana Asowata-Menheere
Capelle a/d IJssel
2:44:03
16
Annelouise Groen
Barendrecht
2:45:50
17
Yolanda Evenblij
De Zijl - LGB
2:52:32
18
Isabelle van Aarle
's-Hertogenbosch
2:53:25
19
Anouk Eikendal
Amsterdam
2:54:12
20
Ingrid Peters
De Zijl - LGB
2:54:19
21
Mandy Wunnink
Zoetermeer
2:55:20
22
Meike Schoonmade
Spijkenisse
2:59:32
23
Regine van Dodewaard
Sliedrecht
3:08:33
24
Katje Theunissen
Amsterdam
3:10:58
Uitslagen.nl
12-09-2015 18:51