Uitslagenlijst Wantijparkloop
Dordrecht - Zaterdag 26 september 2015
MEIS1, 1 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JONG1, 1 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Max van der Spek
Parthenon
3:31
MEIS2, 2 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JONG2, 2 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Rik van der Spek
Parthenon
8:02
VR10, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Hannie Soeters
Triathlon Ver. Dordrecht
49:05
MAN10, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
33:12
2
Greg van der Velde
Hercules
35:51
3
Robert Verschoor
Zwijndrecht
37:50
4
Henrik Barendregt
Parthenon
38:22
8
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
39:26
9
Lennaert den Hoed
Parthenon
40:00
12
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
41:04
15
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
42:00
16
Matthijs van Almen
Hercules
42:26
17
Maurice Collignon
's-Gravendeel
44:02
18
Gerben van Alphen
Sliedrecht
44:23
19
Chris den Hartog
Parthenon
44:41
21
Willem Engelhart
Dordrecht
45:53
24
Peter van Delden
Dordrecht
46:38
25
Ernstjan Overduin
Dordrecht
46:46
28
Leo Van Meeteren
Giessendam
47:30
29
Willem de Jong
Barendrecht
48:06
30
Huib Kortenhoeven
Giessendam
48:08
35
Jan Rimmelzwaan
Alblasserdam
50:24
41
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
53:04
44
Stephan van Well
Dordrecht
56:56
47
Jeroen Heutink
Zwijndrecht
57:56
VR5, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marjolein Sipma
Alblasserdam
26:16
4
Ellen Verzijl
s'Gravendeel
26:18
5
Julia Kortenhoeven
Giessendam
26:33
6
Bo-Démi de Breij
Dordrecht
27:09
7
Corina van den Berg
Klundert
27:29
8
Esther de Breij
Zwijndrecht
28:06
9
Erika Laurijssen
Dordrecht
28:10
10
Sylvana Berkhof
Papendrecht
28:33
11
Marjolein Dekker
Papendrecht
28:33
12
Mirjam Hoogerduijn
Dordrecht
28:46
13
Vanessa Groenenberg
Dordrecht
28:52
15
Ingrid Vaartmans
Dordrecht
33:42
16
Caroline Hoofwijk
Dordrecht
34:33
17
Janine Van der Laan
Papendrecht
35:36
18
Henriëtte El Mokhtari
Dordrecht
35:39
19
Iris van Dortmont
Dordrecht
35:50
22
Natasja Vermeulen
Sliedrecht
36:20
23
Lydia Koolstra-Bras
Parthenon
38:47
25
Nathalie Keizer
Zwijndrecht
42:02
26
Anita den Ottelander
Sliedrecht
42:18
MAN5, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Scheurwater
Parthenon
17:47
2
Pieter Kodde
Capelle a/d IJssel
18:45
5
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
20:32
10
Richard van Holsteijn
Dordrecht
21:23
11
Frank van Hilten
Dordrecht
22:33
16
Robert - Jan Koolstra
Parthenon
24:11
24
Frank Steenvoorden
Hendrik Ido Ambacht
26:16
Werkelijke afstand 1 km loop: 990 m
Werkelijke afstand 2 km loop: 2000 m
Werkelijke afstand 5 km loop: 4990 m
Werkelijke afstand 10 km loop: 9975 m
Uitslagen.nl
01-10-2015 22:44