Uitslagenlijst STAPloop

Brunssum - Zaterdag 26 september 2015

MJGDL, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Schmeits
Trevianum A1e
15:51
2
Jari Vootz
Bingelrade
16:15
3
Erik van den Berg
Echterbosch
17:10
4
Renco Coenen
Hoensbroek
18:21
5
Lars Elfering
Trevianum A1e
19:55
6
Mike Eisermann
Trevianum a1e
21:02
7
Feran Harrer
Trevianum H1e
22:47
8
Sam Lamerichs
Trevianum A1g
24:26
VJGDL, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fe Hoevenaars
De Meuffels
18:03
2
Mees Hoevenaars
De Meuffels
18:12
3
Sara Wieser
Trevianum H1e
21:21
VGL, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celien Janssen
Catharina
26:46
MJLSA, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika Marchal
Zutendaal
12:44
2
Remy Marchal
As
13:40
3
Noëll de Bree
Catharina
13:59
4
Marco Grassère
Sittard
15:21
5
Louis Frissen
Trevianum G3C
16:13
6
Gijs de Kever
Trevianum h3h
17:49
7
Robert Schmitz
Munstergeleen
19:03
8
Milan Deriks
Trevianum G3C
20:42
9
Tycho Wetzels
Trevianum A3F
20:47
10
Tygo Gerrits
Trevianum h3h
20:49
VJLSA, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Theunissen
Trevianum H3G
14:08
2
Laurie Anedda
Trevianum A3e
16:04
3
Gini Van Ool
Trevianum A2c
16:21
4
Maartje Smits
Trevianum A3c
17:56
5
Sjuul Niesen
Trevianum A3C
17:56
6
Tessa Bronneberg
Trevianum A3c
18:49
7
Eline Wijnen
Trevianum H3A
19:09
8
Jennifer Offermans
Trevianum H3A
19:10
9
Cayley-Joe Pfaff
Trevianum H2C
23:22
MJLSB, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Higgs
Trevianum H1A
13:00
2
Emiel van den Berg
Trevianum G2a
13:15
3
Danièl Castro
Trevianum G1A
13:56
4
Sem Hoevenaars
De Meuffels
14:05
5
Jordy Dols
Stein
14:11
6
Quinn Cox
Trevianum H2g
14:22
7
Maxime Martinez
Trevianum G2a
15:13
8
Keo Meulenberg
Trevianum A1B
15:29
9
Casper Kunowski
Trevianum G1a
15:54
10
Ruben Raeven
Trevianum H1A
16:58
11
Biko Senden
Trevianum H1E
17:20
12
Sidney Dohmen
Trevianum A1e
17:30
13
Mike Wintraecken
Doenrade
19:13
14
David Metz
Trevianum H1A
19:31
15
Leon Peters
Trevianum H1e
20:33
16
Rick Westra
Trevianum A2G
20:55
17
Justin Lenselink
Trevianum H2b
20:59
18
Youri Last
Trevianum A1c
21:47
19
Sake Hamstra
Trevianum H1E
25:52
20
Winston Zuiddam
Trevianum H2b
29:20
VJLSB, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maike Jetten
Trevianum A2g
13:43
2
Kirzten Maes
Geleen
14:11
3
Viënna Willems
Trevianum H1A
15:41
4
Sarah Hayen
Trevianum G3C
15:56
5
Joelle de Vaan
Sittard
17:01
6
Alicia Dickinson
Trevianum H2g
17:15
7
Gwen Partouns
Trevianum h1h
17:17
8
Maud Lemmens
Born
17:58
9
Marianna Lednicka
Einighausen
18:08
10
Lieke Schmeitz
Trevianum A1b
19:36
11
Mirte Van Oord
Trevianum A2a
19:40
12
Zoë Cheng
Trevianum A2a
19:41
13
Kayleigh Teijken
Trevianum A2A
19:43
14
Tessa Feller
Trevianum H1A
19:57
15
Eva Cox
Trevianum a2d
20:52
16
Eliza Redzepi
Trevianum A2d
21:25
17
Nadia Wetzels
Trevianum H2C
23:23
18
Romy Rauschen
Trevianum h1a
27:03
MTRJA, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit van der Raadt
Schinveld
16:40
2
Robin Hoofwijk
Unitas
22:20
3
Bas
Brunssum
24:58
MTRJB, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Vootz
Bingelrade
26:11
M20, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley Basten
Hoensbroek
22:13
2
Mathijs Oostdijk
Heerlen
26:43
3
Sven Bindels
BRunssum
28:42
M30, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Holger Lengersdorf
Linnich
20:09
2
Jelle Lendemeijer
Hoensbroek
20:11
3
Jurjen Knarren
AVON
20:29
4
Davy van de Laarschot
Hoensbroek
32:15
M35, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Pierik
AVON
18:12
2
Rola Deumens
Brussel
18:40
3
Alex Gelissen
AVON
24:24
4
Pieter Bas
Born
25:38
5
Bob de Kort
Brunssum
27:16
M40, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Debets
AVON
17:36
2
Ramon van Dun
Brunssum
20:37
3
P. Steengraver
Brunssum
22:00
4
Leon Jaminon
Achilles-Top
23:33
5
Frank Vootz
Selfkant-Hillensberg
26:12
M45, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Thomas
Landgraaf
19:28
2
Frank Rheinfelder
Geilenkirchen
20:40
3
Ulrich Greuel
SC Komet Steckenborn
22:37
4
Willem Spelthan
Brunssum
23:33
5
Frank Schmidt
Aachen
25:06
6
Holger Schüttrumpf
Baesweiler
26:56
7
Raymond van Loorbeek
Kerkrade
30:18
M50, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Bongard
Roetgen
22:35
2
Mark Jacobs
Nuth
23:12
3
Burkhard Pütz
Eschweiler
24:15
4
Ron Hoevenaars
De Meuffels
24:37
5
Andreas Duda
Mönchengladbach
26:16
6
Cor koreman
Achilles-Top
28:16
M55, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van Zandvoort
Schimmert
22:23
2
Erwin Schuchmann
Bergheim
23:20
3
Hendrik-Jan Hool
Kerkrade
23:23
4
Artur Kreus
Stolberg
24:05
5
René Coenen
Heerlen
25:52
6
Kurt Schröder
Geilenkirchen
26:03
7
Theo van Herk
Brunssum
27:11
8
John Coenen
Hoensbroek
32:01
M60, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Kempen
Achilles-Top
23:23
2
Peter Kleuters
Merkelbeek
30:15
3
Harry Hamers
Simpelveld
30:50
M65, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans-Jakob Bendlage
Kaldenkirchen
24:39
2
Joseph Boursie
ERTK -Kelmis
24:54
3
Bernd Hensgens
Würselen
26:19
4
Jo Pfeifer
Stein Lb
27:49
5
Jan van den Oever
Sittard
29:16
6
Peter Claassen
Hoensbroek
29:24
7
Valentin Bündgens
Aachen
33:15
M70, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Pierik
AVON
30:28
V20, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martina Görlich
Skikeller Kaulard
21:34
2
Sabine Kutzner
Jülich
29:09
3
Stéphanie van Zandvoort
Schimmert
37:40
V30, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja Klietzing
Nideggen
27:09
2
Annika Hoischen
SC Komet Steckenborn
27:19
3
Anja Maul
Nideggen
32:16
V35, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Debbie van Engeland
Brunssum
25:17
2
Cheryl Roumen
Eys
27:13
3
Ingrid Keulers
Sittard
27:44
V40, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Kocyrska
Int. Atlectic Club
24:25
2
Barbara Mergelsberg
Kelmis
26:51
3
Dajana Gemheden
Gangelt
27:47
4
Daniela Hensgens
Gangelt
29:20
V45, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvette Florie
Brunssum
26:31
2
Gabi Bongard
Roetgen
28:41
3
Gudrun Winter
Simmerath
30:22
4
Josiane Mergelsberg
Amel
31:01
5
Annika Schüttrumpf
Baesweiler
31:13
6
Desiree van Puijvelde
AVON
33:57
7
Judith Pütz
Eschweiler
44:54
V50, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca de Winter
STB
35:09
V55, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlene Kleypaß
Jülich
29:12
2
Marion Wenders
Gulpen
33:57
3
Petra Geurst
Voerendaal
35:59
V60, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Schuchmann
Bergheim
29:56
V70, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Moonen
Landgraaf
33:12
M20, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Agten
Hechtel
34:29
2
Pascual Soto
Monschau
54:22
3
Maurice Gilissen
Brunssum
54:31
M30, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Deumens
Heerlen
38:06
2
Dennis Kroon
Maastricht
39:37
3
Bas Utens
Maastricht
40:45
4
Holger Lengersdorf
Linnich
44:26
5
David Fredriksz
Heerlen
50:21
6
Kai Krycki
Nideggen
54:59
M35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van Herk
Brunssum
37:41
2
Raymond Ritzen
Brunssum
52:44
3
Pieter Bas
Born
55:53
4
Jeroen Verbeek
Brunssum
1:02:57
5
Enzo Masius
Brunssum
1:02:57
M40, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Rousseau
Maastricht
35:50
2
Niek Stevelmans
Brunssum
44:23
3
Henk Berghs
Valkenswaard
46:03
M45, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
P. Korver
Brunssum
44:19
2
Harald Vranken
Weert
46:08
3
Eric Zijlstra
Brunssum
48:53
4
Frank Schmidt
Aachen
56:49
5
Loevenich Ludger
Duren
59:42
M50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Heusschen
Maastricht
41:51
2
Hermann Limburg
Triathlon Waldfeucht
42:07
3
Stefan Winter
Simmerath
42:52
4
John Oostdijk
Heerlen
44:34
5
Roger Schrijnemaekers
Heerlen
46:52
6
Jo Wielders
Sittard
48:14
7
Gert Bongard
Roetgen
49:10
8
Udo Jumpertz
SC Germania Durwiss
50:36
9
Andreas Duda
Mönchengladbach
57:31
M55, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Haakma
Heerlen
40:49
2
Henk Heijkers
AVON
44:50
3
Sjef Geitz
STAP
45:30
4
Paul Jacobs
STB
46:25
5
Co van den Bogert
Heerlen
49:14
6
Peter Mevissen
Brunssum
49:44
7
Egon Verbraak
STB
51:12
8
Artur Kreus
Stolberg
54:41
9
John van Puijvelde
AVON
55:03
10
Kurt Schröder
Geilenkirchen
59:30
11
René Coenen
Heerlen
1:08:25
M60, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joachim Sieber
VFR Unterbruch
1:00:14
2
Hans Dieter Schäfer
Simmerath
1:06:15
3
Harry Hamers
Simpelveld
1:08:23
M65, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Muijrers
Achilles-Top
48:24
2
Bernd Hensgens
Würselen
52:48
3
Bernhard Gormans
DJK Gilrath
57:59
M70, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathieu Simons
AVON
55:31
2
Wilfried Schmitz
Simmerath
57:04
3
Hartmut Haupt
DJK Gillrath
1:14:44
M75, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mergelsberg
Kelmis
1:09:40
V20, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Schouten
Peer
40:42
2
Aria Schouten
Peer
40:43
3
Martina Görlich
Skikeller Kaulard
44:08
4
Helitta Kraszwai
Brunssum
52:03
5
Helen Magiera
Düren
54:56
V30, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Jacobs
STB
49:42
V35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Looijs
Brunssum
1:00:47
V40, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascalle Dautzenberg
Schinveld
1:02:51
2
Silke Schüller
Erkelenz
1:05:03
3
Barbara Mergelsberg
Kelmis
1:06:05
4
Verona Janssen
Geleen
1:07:51
V45, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Kemper
DJK Elmar Kohlscheid
49:09
2
Birgit Kranz
Herzogenrath
49:11
3
Gabi Bongard
Roetgen
1:05:07
4
Josiane Mergelsberg
Amel
1:05:51
V50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karoline Jumpertz
Intersport Druchs
1:01:46
V65, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
57:25
TEAM, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
I Love Ballaton
45:14
2
Lopers Company Harry Driessen 2
48:00
3
Lopers Company Harry Driessen 1
51:58
4
Detron ICT Groep 1
52:12
5
Emma Safety Footwear 1
56:24
6
Zuyd Hogeschool 2
57:27
7
Meuffels Adviesgroep
58:27
8
V&O Fysio 3
1:00:20
9
Parellooprunners 6
1:00:30
10
Parellooprunners 13
1:00:41
11
Parellooprunners 3
1:00:43
12
TBC de Bikkels
1:00:52
13
Parellooprunners 12
1:01:30
14
Parellooprunners 7
1:02:08
15
Detron ICT Groep 2
1:02:46
16
Emma Safety Footwear 2
1:03:17
17
V&O Fysio 1
1:04:03
18
Parellooprunners 9
1:04:16
19
Gemeente Brunssum
1:04:40
20
Zuyd Hogeschool 1
1:06:09
21
V&O Fysio 2
1:06:09
22
LVO Parkstad
1:06:26
23
Emma Safety Footwear 3
1:06:59
24
Parellooprunners 14
1:07:24
25
Detron ICT Groep 1
1:08:01
26
Parellooprunners 11
1:08:06
27
LVO Parkstad
1:08:18
28
Parellooprunners 4
1:12:18
29
Parellooprunners 5
1:12:54
30
Parellooprunners 2
1:16:20
31
Parellooprunners 1
1:17:31
32
Parellooprunners 10
1:19:51
Uitslagen.nl
26-09-2015 19:48