Uitslagenlijst Jubileumloop 50 jaar AV. Spartacus

Franeker - Zaterdag 17 oktober 2015

M4-7, KIDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louise de Jong
5:04
2
Astrid Miedema
Franeker
7:07
J 4-7, KIDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marten Hofstra
Spartacus
3:42
2
Thomas Plat
Franeker
3:51
3
Luca Breidenbuch
Franeker
4:09
M8-11, KIDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Ruige
Leeuwarden
3:06
2
Wietske v d Wey
Weidum
3:12
3
Femke Hofstra
Spartacus
3:32
4
Mayke Ruige
Leeuwarden
3:50
5
Mariska Prins
Spartacus
3:52
6
Aimee v dijk
Dokkum
4:36
7
Qinq Ronner
Franeker
4:52
J8-11, KIDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan v Lunzen
Franeker
2:53
2
Yelmer Vellinga
Franeker/spartacus
3:16
3
Jelte Bouma
Kimswerd
3:23
4
Jasper v dijk
Dokkum
3:49
M-JUN, JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Kerkhof
Franeker
17:02
2
Kirsten Kerkhof
Franeker
20:04
J-JUN, JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen v Dijk
Dokkum
12:07
2
Fernando Gosliga
Spartacus
16:26
3
Ricardo Gosliga
Spartacus
19:00
V-3, SEN/MAS 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christien Krol-zijlstra
Mantgum
19:32
2
Margriet Noordhuis
Bolsward
23:07
3
Afke Geurtin
Franeker/Sart to Run
26:05
4
Alie Langerak
Franeker/Start to Run
26:07
5
Alida Amels-Poelstra
Dongjum/start to run
26:07
6
Anne Marie v Wijk d Schoenmaeker
Franeker/Start to Run
26:09
7
Yvonne van Setten
Oosterbierum/Start to run
26:15
8
Christien ten Hoeve
Franeker/Start to Run
26:55
9
Marjolein Fekkes
Franeker/Start to run
31:20
10
Rinske Abma -de Vries
Franeker/Start to run
31:20
M-3, SEN/MAS 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Douwe Jan Krol
Mantgum
13:38
2
Nanning Stornebring
Franeker
20:21
3
Wouter Brugmans
Franeker/Start to run
24:28
4
Pieter Krol
Franeker/Start to run
29:08
V-6, SEN/MAS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deborah Peter
Leeuwarden
24:55
2
Jelly v d Velde
Franeker
29:54
3
linda Ploeg
Harlingen
30:31
4
Irene Elteren
Leeuwarden
33:21
5
Corrie klat
menaam
33:46
6
Titia Galema
Lollum
34:51
7
Anne v d berg
Franeker
35:03
8
Pytsje Reinderink
Bolsward
35:39
9
Sylvia Witteveen
Dronryp
35:59
10
Feykje Algra
Arum
37:23
11
Georgine Oele
Franeker
37:23
12
Marian meyering
Franeker
37:23
13
Taetske Hiemstra
Drongryp
38:52
14
Petra Brandsma
Drongryp
38:52
15
E Smeding
Drongryp
38:52
16
Greetje Bijlsma
Leeuwarden
40:56
17
Christien Sarchosaluis-veldman
Dronryp
46:28
M-6, SEN/MAS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marten v Gosliga
Franeker
24:39
2
Wiebe Palstra
Bolsward
24:53
3
Rinke v d werf
Franeker
25:37
4
Jaap Ypma
Hartwerd
26:30
5
Henk Reinderink
Bolsward
26:30
6
Henk v d Werf
Franeker
27:43
7
Jan Feenstra
Workum
29:55
8
Friso v d Berg
Franeker
32:29
9
Fred v Elteren
Leeuwarden
33:21
10
Gerke Boekema
Franeker
35:18
11
Thijs Hofstra
Wijsgaard
35:44
12
Johan Zijlstra
franeker
35:59
13
Gerrit Fokkema
Franeker
41:39
V-12, SEN/MAS 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy Kersbergen
Wommels
48:30
2
Judith v d Meer
Drongryp
49:08
3
A v d Wall
Harlingen
1:01:08
4
Tjitske Hemstra
Leeuwarden
1:02:58
5
Marcella Ypma
Sneek
1:03:45
6
Klaske Veenstra
Franeker
1:04:24
7
Jeannemiek Miltenburg
Hilaard
1:05:21
8
Corrie v d Veen
Franeker
1:07:12
9
Afke Punter
Franeker
1:07:13
10
R Segerink
Franeker
1:07:38
11
Inge Helder
Heerenveen
1:07:38
12
Marieke Postma
Schalsum
1:08:01
13
Oord Minke
Joure
1:12:51
14
Klaske Bonnema
Franeker
1:13:38
15
Anneke v d Veen
Franeker
1:13:38
16
Larissa Spijkema
Franeker
1:17:09
17
Anneke d Ruyter
Franeker
1:17:09
M-12, SEN/MAS 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Sneek
39:19
2
Erik Bouma
43:29
3
Albert v d Ziel
Belsum
45:29
4
Foekert Visser
Burgum
45:43
5
Melchior Ram
Harlingen
48:42
6
M Cramer
leeuwarden
48:57
7
Andre Ydema
Drongrijp
49:01
8
Johan v d Meulen
Franeker
51:42
9
Aise Bouma
Kimswert
52:09
10
Cor v Sluis
Franeker
52:45
11
K Visser
Franeker
54:02
12
K Jager
Dongrijp
55:37
13
Klaas jan Dijkstra
Makkum
55:37
14
Bauke v d Loon
Franeker
55:43
15
Marcel Hoekstra
Harlingen
58:43
16
Wieger v Keulen
Leeuwarden
59:07
17
Pim Rasing
59:27
18
Herman Wassenaar
menaam
59:49
19
Mulder
Joure
1:00:47
20
Siebe Gerritsma
Franeker
1:00:56
21
Hein Riauld
1:01:19
22
Frans v d Molen
Herbayum
1:02:30
23
Jan Volbeda
Franeker
1:02:30
24
Jelle d Wit
Harlingen
1:03:24
25
W Abdi
Franeker
1:03:38
26
Ed v d Berg
Franeker
1:04:46
27
Aad v d Burg
Oosterlittens
1:06:50
28
Jan Haar
Franeker
1:07:08
29
Gerard Houbein
Franeker
1:07:55
30
Jan Harm Dijkstra
Franeker
1:08:01
31
Henk Brijker
Franeker
1:10:24
32
Johannes Koster
Franeker
1:11:03
33
Harry d Ruyter
Franeker
1:17:09
Uitslagen.nl
18-10-2015 19:52