Uitslagenlijst Open N.K. Cross Duathlon

Valkenburg Lb - Zaterdag 7 november 2015

D12+, JEUGD 12+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shirin van Anrooij
Kapelle
30:42
2
Kim van 't Verlaat
Spijkenisse
33:18
3
Tamar Veldman
Almere
34:03
4
Kyra Kerkhoffs
Valkenburg Lb
40:04
5
Soo Yin van Noorloos
Wijk en Aalburg
41:35
H12+, JEUGD 12+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle van Lanen
Elst Gld
28:26
2
Ruben Slot
Dalfsen
30:23
3
Mika Sardina
Helmond
31:34
4
Thom Schijnen
Maastricht
33:25
5
Joris Abelen
Druten
33:34
6
Niels van Lanen
Elst Gld
36:46
D16+, JUN/SEN/MAS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy van Anrooij
Kapelle
1:57:54
D24, JUN/SEN/MAS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Golsteyn
Schalbruch
1:51:22
2
Linda van Vliet
Nijmegen
1:51:53
3
Laura Gorter
Utrecht
1:52:56
4
Heleen Zandstra
Maastricht
2:08:12
D40, JUN/SEN/MAS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Lubek
Hilversum
2:06:02
2
Marike Bremmer
Assen
2:41:21
D45, JUN/SEN/MAS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Vankoughnett
Wergea
2:13:41
H16+, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Youri Keulen
Spaubeek
1:39:02
2
Cis Bens
Geel
1:47:48
3
Niels te Pas
Enschede
1:48:53
4
Franklin van Anrooij
Kapelle
1:53:10
5
Ewout Buijs
Breda
1:54:54
6
Giel van Asten
Maastricht
2:08:12
H20, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Glenn Wesseling
Almere
1:39:24
H24, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Borghs
Retie
1:32:35
2
Paul Embrechts
Kasterlee
1:33:28
3
Frank Schotman
Gouda
1:34:51
4
Tibor Gijssen
Nijmegen
1:36:56
5
Hendrik Venema
Nijmegen
1:37:20
6
Joep Staps
Tilburg
1:40:13
7
Christiaan Solleveld
Hoek van Holland
1:44:12
8
Lars van der Eerden
Schalbruch
1:46:18
9
Tjeerd Popkema
Urk
1:46:55
10
Carlos Baltus
Nijmegen
1:48:46
11
Julien van Montfort
Eygelshoven
1:52:47
12
Eric van Oosten
Maassluis
1:52:55
13
Arno Nieuwenhuizen
Ter Aar
1:58:25
14
Niels Smeets
Eys
1:58:36
15
Jelrik Geurtz
Angeren
2:04:40
16
Jeroen van Zoelen
Berneau
2:12:04
17
Maarten van Delft
Hulsberg
2:27:35
H40, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Beute
Assen
1:42:29
2
Vincent van Lieshout
Beek Lb
1:44:19
3
Vincent Beijk
Odijk
1:45:15
4
Danny van Dam
Leiden
1:57:59
5
Fred van Zanten
Eerbeek
2:08:28
6
Pascal Kerssemakers
Maastricht
2:13:24
7
Ralph Aarts
Valkenburg Lb
2:14:01
H45, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Krijnen
Spanbroek
1:42:04
2
Rens Sterk
Barsingerhorn
1:47:20
3
Edwin Laurentzen
Bemmel
1:50:19
4
Huub Bots
Wergea
1:50:37
5
Koen Bens
Geel
1:51:59
6
Raymond Beeren
Teuven
1:53:26
7
Guido Vroemen
Leusden
2:02:21
8
Remy Meijers
Valkenburg Lb
2:08:13
9
Bart Mommers
Cadier en Keer
2:08:39
10
Frans Lipsch
Schin op Geul
2:08:52
11
Paul Slot
Dalfsen
2:18:30
H50, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Bader
Warmenhuizen
1:42:15
2
Ron Aardenburg
Heemskerk
1:50:21
3
John Aalbers
Nijmegen
1:51:03
4
Jos Broeren
Empel
1:52:24
5
Maurits van der Heijde
Onstwedde
1:59:16
6
Rense Veenstra
Haren Gn
2:04:35
7
Koen Nobels
Valkenburg Lb
2:11:40
H55, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van Zanten
Rijswijk Zh
1:57:38
2
Jan-Hendrik Hutten
Radewijk
1:59:11
3
Willem Derks
Dordrecht
2:00:21
4
Frank Hamelink
's-Gravenhage
2:03:55
5
Jack Peters
Selfkant
2:04:49
6
Jacques de Wilde
Valkenburg Lb
2:17:47
H60, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raul Veldhuizen
Ouderkerk aan de Amstel
1:59:41
2
Geert Vesper
Amersfoort
2:16:36
3
Cees Pasmans
Berkel-Enschot
2:28:13
H65, JUN/SEN/MAS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard van Wissen
Nieuw-Beijerland
2:08:56
2
Hans van Wijk
Beneden-Leeuwen
2:13:57
3
Harald ten Katen
's-Gravenhage
2:29:30
4
Koos Rademaker
Amersfoort
2:35:40
5
Jos Wilborts
Biest-Houtakker
2:47:22
6
Jan Stoop
Voorburg
3:02:50
Stichting Duursport Valkenburg aan de Geul
Uitslagen.nl
07-11-2015 19:17