Uitslagenlijst 31e AVW DijkgatbosCross (CrossCircuit.nl)

Wieringerwerf - Zondag 8 november 2015

JONG, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aaron Ponne
SAV
4:00
2
Senna Giling
Hollandia
4:19
3
Zeb Tesselaar
Hera
4:21
4
Bram Steur
SAV
4:29
5
Ymme van Komen
Wieringermeer
4:30
6
Bjorn Krikke
4:35
7
Rick Schirrman
Wognum
5:07
8
Martijn van der Meijden
Hylas
5:15
9
Milan Dupon
Blokker
5:18
10
Lars Schook
5:22
11
Pepijn van der Meijden
Hylas
5:24
12
Crijn Beense
DOKEV
5:33
13
Maarten Gijsbers
Wieringermeer
5:39
14
Ruben Nicolina
Wieringermeer
6:21
15
Dio Harlaar
SAV
6:23
16
Ben Krikke
8:00
MEIS, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lana Broers
Hera
3:50
2
Jinte Braas
SAV
3:55
3
Yara de Boer
Horror
4:03
4
Noa de Boer
Horror
4:09
5
Kailijn van Dongeren
SAV
4:21
6
Jill Hoeve
Hollandia
4:37
7
Carice van Delft
Hollandia
4:38
8
Esm Gooijers
Hollandia
4:40
9
Kim Donker
DOKEV
4:47
10
Chiméne Ooms
Wieringermeer
4:49
11
Anouk Krikke
4:57
12
Amber Adriaansen
Noordkop
4:57
13
Marieke Vermaat
Wieringermeer
4:57
14
Simone van Enkhuizen
Wieringermeer
4:58
15
Eline Zwagemaker
SAV
4:59
16
Elin Scholten
Wieringermeer
5:10
17
Tess Bijl
5:17
18
Rosalie ten Bruggencate
Hera
5:17
19
Floor van Minnen
Wieringermeer
5:43
20
Yara Harlaar
SAV
7:03
21
Lizz de Vries
Wieringermeer
7:11
ME-12, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Mast
NEA Volharding
4:54
2
Fee Mok
SAV
4:55
3
Ella Mosselman
SAV
5:04
4
Nina Kruijer
Oudorp (NH)
5:22
5
Isa Kollé
Noordkop
5:41
6
Ciara Coffey - van Dongeren
SAV
5:46
7
Veronique Bruin
Wieringermeer
5:49
8
Noah Verduin
TAS '82
5:55
9
Damanja Reus
SAV
6:08
10
Tess van Dalen
SV Sportlust
6:09
11
Angelique Vermaat
Wieringermeer
6:11
12
Tara Koemen
SAV
6:16
13
Isa Baardse
Hollandia
6:27
14
Mila Kauwoh
SV Sportlust
6:29
15
Eefje Dam
6:35
16
Abigail Klaver
6:35
17
Sanne Schraal
Wieringermeer
6:54
18
Marit Schoenmaker
ARO '88
7:00
19
Rianne Kramer
Wieringermeer
7:40
20
Nikita Ooms
Wieringermeer
7:43
JO-12, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca van Diepen
Hylas
6:32
2
Rein Elings
6:37
3
Jeff Tesselaar
Hera
7:06
4
Ioann Lobles
Noordkop
7:20
5
Niek Kollé
Noordkop
7:58
6
Robin Wijnker
Hollandia
8:03
7
David Ponn
8:14
8
Sicco Deurloo
8:15
9
Dylan Adriaansen
Noordkop
8:27
10
Finn Braas
8:31
11
Thijm van Logchem
DOKEV
8:32
12
Cas van der Veen
DOKEV
9:07
13
Olivier Dam
9:15
14
Thijs ten Bruggencate
Hera
9:19
15
Joost van Oers
Wieringermeer
9:25
16
Leandro Ouwehand
AV Edam
9:28
17
Jelle Schirrmann
Wognum
9:28
18
Twan Steur
SAV
9:44
19
Julian Nicolina
Wieringermeer
10:19
20
Ingmar Visser
Wieringermeer
10:27
21
Angelo Jansen
Wieringermeer
10:33
22
Ramon Prins
Wieringermeer
11:48
ME-15, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van Diepen
Hylas
7:10
2
Gwen Feenstra
Hera
7:21
3
Manon Verdonck
AV Edam
7:38
4
Eline Runderkamp
AV Edam
7:40
5
Ilse Kamphuis
AV Castricum
7:44
6
Cheryl Konijn
AV Castricum
7:44
7
Vere Tavenier
Hera
7:48
8
Noa Zoon
Noordkop
7:57
9
Annika Boogaard
SAV
8:02
10
Anouk Hellingh
AV Castricum
8:12
11
Maaike Bakker
AV Castricum
8:15
12
Febora Ridder
AV Castricum
8:20
13
Shauna Coffey- van Dongeren
SAV
8:26
14
Mirte Jansen
DOKEV
8:28
15
Joelle Wagemaker
SAV
8:34
16
Isabel Wijnker
Hollandia
8:39
17
Rikkie Kelle
Noordkop
8:43
18
Leonie Keppel
Hera
8:57
19
Amber vd Putten
Hera
9:06
20
Jaimy Meyer
Wieringermeer
9:09
21
Mirjam van Enkhuizen
Wieringermeer
9:14
22
Alisia Bruin
Wieringermeer
9:27
23
Bloeme de Boer
Wieringermeer
10:12
24
Zola Assargia
SV Sportlust
10:16
25
Marit Lebbink
Wieringermeer
10:18
26
Samantha Hiemstra
Wieringermeer
11:41
JO-15, 3000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
10:37
2
Djoao Lobles
Noordkop
10:58
3
Mats Heine
Lycurgus
11:18
4
Duncan Steenbakker
Lycurgus
11:40
5
Jordi Ouwehand
AV Edam
11:52
6
Casper Aarnts
AV Castricum
11:56
7
Koen Grandiek
AV Castricum
12:08
8
Noah Baltus
Hollandia
12:13
9
Jochem van Dijk
DOKEV
12:16
10
Nick Beerepoot
Spanbroek
12:20
11
Ralph Iliohan
Wieringermeer
12:22
12
Tristan de Jong
Alkmaar
12:37
13
Dean Niesten
Hera
12:38
14
Tijmen Hoedjes
AV Castricum
12:49
15
Luuk Bruins
Hollandia
12:50
16
Jeroen van het Hof
AV Edam
12:51
17
Hidde Heertraten
AV Castricum
12:51
18
Lars Philipsen
Hera
12:52
19
Timo Stegerink
AV Castricum
13:08
20
Quinten van Delft
Hollandia
13:28
21
Jens Beerepoot
Hera
14:26
22
Leander Schraal
Wieringermeer
15:32
23
Lukas Laufenberg
15:34
24
Gijs Buwalda
Wieringermeer
15:42
ME-19, 3000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
11:38
2
Laura Boekel
NOVA
11:46
3
Femke Hooijberg
AV Edam
12:02
4
Floortje van Kampen
Hylas
12:22
5
Nina Baltus
Hollandia
12:29
6
Mariska Poel
DEM
12:42
7
Esmee Bakker
DEM
12:58
8
Dianne Conijn
DOKEV
14:14
9
Laura Leyen
DOKEV
15:50
10
Marit Uitterdijk
Wieringermeer
16:04
11
Melanie Meyer
Wieringermeer
16:26
12
Juliette Bruin
Wieringermeer
16:49
13
Inge Portegijs
DOKEV
17:41
JO-19, 5000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Pormes
DOKEV
17:35
2
Rutger Keet
Noordkop
17:43
3
Loek Janmaat
AKU
17:50
4
Jesper Verbruggen
AV Castricum
17:54
5
Yorick Konijn
AV Castricum
18:34
6
Tam Brommer
DOKEV
19:04
7
Steven Feenstra
AV Castricum
19:07
8
Emile Lammers
Noordkop
19:14
9
Stijn Waltman
Noordkop
19:39
10
Twan Noordhoek
Noordkop
19:43
11
Sem Jongewaard
SV Sportlust
20:35
12
Peranavan Balasupramaniam
DOKEV
21:28
13
Jens Wingelaar
AV Castricum
22:03
14
Rick Keppel
Hera
22:10
15
Kevin Post
Wieringermeer
22:58
16
Jeffry Wasemaar
SV Sportlust
23:15
17
Joey Alders
DOKEV
26:18
18
Gideon Komen
Wieringermeer
27:06
D SEN, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Nieman
NOVA
24:08
2
Margriet Berkhout
NOVA
24:31
3
Tanya ten Velden
Alkmaar
24:41
4
Talisa van der Fluit
Hylas
24:51
5
Geranne Molenaar
24:57
6
Danielle van Dorth
Hylas
25:11
7
Linda Reus-Bakker
SAV
26:49
8
Eline Rampen
NOVA
27:09
9
Annet Roest
Heerhugowaard
27:18
10
Veerle van Balen
AV '23
27:26
11
Charlotte Moes
Hollandia
28:05
12
Lisanne Keet
28:15
13
Sarah Wiebers
Hollandia
28:26
14
Patricia Glasius
Hera
28:29
15
Lisa Michelle Lensen
Hylas
29:32
16
Irene Deen
SAV
30:26
17
Sabina ten Velden
30:49
18
Silke Bink
31:35
19
Bianca Vermeer
Alkmaar
32:26
20
Suzanne Kuin
33:01
21
Deborah Wit
Hera
33:38
22
Sander Okkerse
33:41
23
Maaike Okkerse
Schagen
33:44
24
Dominika Zaremba
34:21
25
Frenchie de Kunder
35:54
26
Trineke de Jong
37:45
27
Ellen Bink
Wieringermeer
38:21
28
Ellen van Wieren
Wieringermeer
38:22
D -45, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
24:17
2
Gabrielle Rovers
Hera
26:12
3
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
26:40
4
Monique le Blansch-Paauw
Hollandia
27:57
5
Rita Quist-Kuip
Westwoud
28:18
6
Marleen Stroomer
Zwaag
28:39
7
Lilian Koelemeij-Jansen
Hera
28:59
8
Mirjam Ruijter
Oostwoud
29:39
9
Eva van Zelm
Heerhugowaard
30:15
10
N Jong
Hera
30:37
11
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
31:05
12
Cora Blankendaal
Sint Maarten
31:58
13
Margret Does
Hera
32:01
14
Lillian Hauwert
SAV
32:40
15
Linda Sijtsma
Loopgroep Medemblik
33:08
16
Monica Zuidberg
SV Sportlust
33:47
17
Jolanda Konijn
33:54
18
Yvette v Boxtel
34:45
19
Kelly Bais
SV Sportlust
34:50
20
Hélène Schilder
SAV
36:56
21
Brenda Sijnesael
Heerhugowaard
37:36
22
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
37:40
23
Gerda Holla
41:05
D -55, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
26:28
2
Lucienne Groenedijk
SV Sportlust
27:02
3
Audrey Breur
Noordkop
27:34
4
Margareth Smal
Hollandia
28:28
5
Jacoba Marinus
SV Sportlust
28:41
6
Sylvia Stahli-van Rijssen
29:10
7
Elles de Groot
NOVA
29:21
8
Elles Wagenaar
Wieringermeer
31:45
9
Marjo de Kooning
32:05
10
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
32:31
11
Jessica Bustos-Soza
Hollandia
32:39
12
Bea Sikkink
SAV
33:04
13
Petra van Dijk
DOKEV
34:06
14
Bianca Ligthart
34:19
15
Irene v Dalen
SV Sportlust
34:20
16
Anna Zaremba
34:21
17
Gerda Portegijs
DOKEV
36:33
18
Carla Zwart
Hollandia
36:49
19
Patty Karels
Barsingerhorn
42:58
20
Kitty Karels
Schagen
42:59
D 55+, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
27:08
2
Wilma van Wouw
Hollandia
29:07
3
Regina Homon
29:18
4
Marian Baas-Bakker
Hollandia
30:44
5
Marja Mulder
SV Sportlust
31:09
6
Mary Koenis
Hollandia
32:50
TRIM6, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jan Laverman
Hylas
22:30
2
Remco Bruin
Hylas
23:06
3
Jesper Beeldman
Hylas
25:16
4
Jacob vd Wulp
SV Sportlust
27:39
5
Ruud Barhorst
Hylas
27:47
6
Alex Vaars
DOKEV
28:44
7
Gerben Konijn
29:14
8
Chris Eijkelboom
DOKEV
29:19
9
Gert van Dorth
Hylas
29:53
10
Gerard Vermeulen
30:14
11
Vince van Dalen
SV Sportlust
30:17
12
Frans v Duin
30:41
13
Peter van Grieken
DOKEV
30:48
14
Ben Seekles
31:48
15
Dave Koster
SV Sportlust
32:15
16
Sjaak v Grieken
DOKEV
32:24
17
Peter Weel
33:02
18
J de Vries
34:09
19
Jan Douwe Borsch
SV Sportlust
35:31
20
Patrick Stahli
36:48
21
Richard Hes
Heerhugowaard
37:39
22
Wim Dudink
SAV
42:58
H SEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
NOVA
33:03
2
Menno Schouten
Lycurgus
33:17
3
Niels Gersonius
AV Castricum
34:06
4
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
34:54
5
Jeroen Swinkels
Hylas
35:00
6
Edwin Sjerps
SAV
35:11
7
Eric van Santen
AV Edam
35:34
8
Thijs Mossel
AV Edam
35:56
9
Bouke Bouma
AV Edam
36:22
10
Sven Schoonebeek
Lycurgus
36:29
11
Ferdy vd Heide
Hylas
36:33
12
Arjen Hart
AAC
36:49
13
Johan Smit
AV Edam
37:04
14
Jelle van der Duim
Texel
37:09
15
Jim Kruiver
NOVA
37:25
16
Rene Hoep
DOKEV
37:26
17
Raymond Koen
Noordkop
37:50
18
Tim Tesselaar
Noordkop
37:53
19
Reinier Wardenaar
Hollandia
38:44
20
Robert de Boer
AV Edam
39:04
21
Nico Zwarthoed
AV Edam
39:32
22
Dennis Sjerps
SAV
39:53
23
Emiel Tongerlo
SV Sportlust
40:18
24
Jeffrey Monshouwer
40:22
25
Bart Tesselaar
Noordkop
40:34
26
Hugo Bakker
Hera
40:45
27
Colin Meijners
Abbekerk
40:46
28
Wim Schilder
Hollandia
40:57
29
Carlo Jonk
AV Edam
42:04
30
Pedro Compoete
Alkmaar
42:08
31
Arnaud van Kuijk
42:47
32
Rene Olij
43:43
33
Johan Baas
Hollandia
43:49
34
Ferry Pronk
Spanbroek
44:06
35
Sidney Kobé
Alkmaar
44:53
36
Frank Hollander
DOKEV
45:43
37
Erik Beudeker
Lycurgus
48:42
38
Jorick Quax
49:00
39
Maarten van Teulingen
TAS '82
50:52
40
Paul Homan
51:41
41
Jeroen Kok
Bovenkarspel
56:15
H -45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
SAV
36:24
2
Sven Hagen
Lycurgus
36:55
3
Sjaak Bakker
SAV
37:12
4
Walter Klanker
Hylas
37:21
5
Sander Groot
Hollandia
37:22
6
Martijn Jorritsma
NOVA
37:39
7
Bart Klaver
Hera
37:44
8
Toine Groot
SAV
38:13
9
Gerald Koeman
Hollandia
38:26
10
Daniel Spijker
Noordkop
38:40
11
Sander Collet
AV Edam
40:13
12
Alex Kok
Hollandia
41:28
13
Marco Collet
AV Edam
41:43
14
Jeroen Linting
TAS '82
42:12
15
Joram Kauwoh
SV Sportlust
42:20
16
Norbert Bijvoet
Hollandia
42:24
17
Richard Ippel
42:30
18
Ingmar Vink
Noordkop
42:54
19
Johan Bosman
42:55
20
Bart van Rijn
DOKEV
43:21
21
Do Tuan
TAS '82
43:42
22
Peter Slegtenhorst
Hera
43:52
23
Peter Borst
Sint Maarten
43:54
24
Dave Erents
Zwaag
43:58
25
Rob stavenuiter
44:04
26
Erwin le Blansch
Hollandia
44:10
27
Marco Bijl
Nibbixwoud
44:12
28
Martijn Lakerveld
Phanos
44:41
29
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
44:50
30
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
45:15
31
Arnold Gerritsen
45:26
32
Edwin de Wit
Noordkop
47:07
33
Mark Koning
Zwaag
47:25
34
Sander Schirrmann
Wognum
47:51
35
Bas Stuurman
48:11
36
Michiel Ooms
Wieringermeer
48:15
37
Arie Zalm
48:37
38
Edwin Steur
Alkmaar
49:03
39
Ernst Oppedijk
49:10
40
Jack Veldman
SV Sportlust
50:42
41
Jurgen Blankendaal
Hera
50:48
42
Jeroen Rijs
50:58
43
Niels Giling
Zwaagdijk-West
52:50
44
Martin Hoff
53:12
45
Johan Bijleveld
Enkhuizen
58:36
46
Peter de Jong
1:00:12
H -55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Hylas
34:31
2
Ruud Beerepoot
Hera
38:32
3
Anko Top
Friesland
38:38
4
Ton Bosgoed
SAV
38:54
5
Rob Schilder
SAV
39:23
6
Kees Bot
Hollandia
39:42
7
Gombault
Trias
39:43
8
Hans Pater
Hera
39:44
9
Gerard Warnaar
Hera
40:20
10
Johan Slootweg
Loopgroep Aart Stigter
40:24
11
Sjaak Mettes
Hollandia
40:30
12
Coen vd Luytgaarden
40:31
13
Lourens Kalverdijk
Hylas
40:39
14
Willem Mulder
SV Sportlust
41:13
15
Danny Pormes
DOKEV
41:14
16
Jeroen Dodeman
SAV
41:15
17
Fred Smit
Dutch Runners
41:29
18
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
41:45
19
Aiwen Lobles
Noordkop
41:53
20
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
41:55
21
Mark Wester
ARO '88
42:17
22
Richard Geijteman
42:29
23
Aad Portgijs
DOKEV
42:34
24
Rober Stroet
SAV
42:41
25
Peter Plomp
Trias
43:07
26
Robbert Jak
SV Sportlust
43:36
27
Nico van Dalen
SV Sportlust
43:45
28
Menno Bakker
44:01
29
Peter Keet
DOKEV
44:16
30
Frank Ettes
Hollandia
44:37
31
Sjaak van Diepen
Hollandia
45:07
32
Ruud Kolle
Noordkop
45:11
33
Rene van den Berg
Hera
45:13
34
Ico Dam
45:41
35
Marcel Laan
45:51
36
Peter Koelenmeij
Hera
45:55
37
Johan v Splunter
45:56
38
Rob Donker
SV Sportlust
45:57
39
Edwin Bruin
46:43
40
Jan Runderkamp
AV Edam
46:48
41
Mark van Dijk
Zwaag
47:20
42
Michel Oerlemans
Loopgroep Medemblik
47:35
43
David Knol
Hylas
47:39
44
Aiko Pastoor
TAS '82
47:48
45
Paul Berbee
DOKEV
48:08
46
Josef Laufenberg
Noordkop
48:22
47
Rob Heuvel
49:22
48
Rob Kruijssen
ARO '88
50:07
49
Jilles de Wit
Den Helder
50:42
50
Johan de Vries
Hera
50:53
51
Marco Ooms
52:24
52
Hans Spek
Hera
53:18
53
Chris Vermeulen
Noordkop
54:30
54
Rene van Wijk
NEA Volharding
58:32
H 55+, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjerps
SAV
40:05
2
Bert Bouma
AV Edam
40:51
3
Jan-Willem Schutte
Noordkop
41:08
4
Frank Boon
SAV
42:00
5
Jan Kreuk
SAV
42:02
6
Jan Smit
Hollandia
42:27
7
Dick van Zalinge
AV Edam
42:56
8
Cees Meijer
SAV
43:33
9
Kees Mak
avVN
43:47
10
Theo Nieuweboer
AV Edam
44:09
11
Hans Koeman
Loopgroep Hoorn
44:59
12
Rene Bakker
TAS '82
45:46
13
Kees Bot
Hollandia
45:47
14
Koos v.d. Jagt
avVN
46:28
15
Anton Knijn
Hollandia
47:08
16
Adrie van der Wijk
Hera
47:33
17
Arie Kossen
NOVA
48:02
18
Sjaak Pronk
Spanbroek
48:07
19
Kik Huisman
Hollandia
48:50
20
Tom Delemario
49:02
21
Herman Bos
Hera
50:35
22
Simon Laan
Hollandia
50:37
23
Jan Dorland
AV Edam
51:11
24
Nico v Koningsbruggen
51:46
25
Ton Berkhout
TAS '82
53:05
26
Ton Overpelt
53:15
27
Piet Visser
Hollandia
53:43
28
Harry Kraak
Noordkop
54:07
29
Harry Scholten
55:04
30
Albert van Loon
Hera
55:32
31
Piet Baardse
Hollandia
56:31
32
Tim Veld
Hollandia
57:37
33
Hans Schipper
Hera
58:29
34
Jan van Oers
1:02:42
35
Theo Wester
Hera
1:04:29
36
Peter Hoedjes
Loopgroep Hoorn
1:08:06
TR 10, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura van den Heuvel
SV Sportlust
50:30

Foutje in uitslag? Mail: Herman@avwieringermeer.nl
Runnersworld, CAV Agrotheek bv, AV Wieringermeer vrijwilligers
Uitslagen.nl
10-11-2015 16:28