Uitslagenlijst 48e Horaloop.nl

Ede Gld - Zaterdag 28 november 2015

J-6, JEUGD T/M 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijn van Caulil
Arnhem
3:27
3:26
2
Jarno Gerritsen
Ede Gld
3:29
3:28
3
Silvijn Laarhoven
Ede Gld
3:41
3:39
4
Riley Praster
Arnhem
3:49
3:50
5
Mees van Caulil
Arnhem
4:08
4:05
6
Bart van Beusekom
Veenendaal
4:20
4:19
7
Lukas van den Arend
Ede Gld
4:25
4:23
8
Bart Jansen
Bennekom
4:27
4:26
9
Daan Huting
Duiven
4:30
4:30
10
Storm Griesheimer
Wadenoijen
4:45
4:41
11
Siem van As
Climax
4:51
4:48
12
Joël van Beusekom
Veenendaal
5:08
5:07
13
Julian van den Arend
Ede Gld
5:19
5:17
14
Jake van Herp
Ede Gld
6:28
6:26
15
Marc van den Arend
Ede Gld
6:41
6:38
16
Jace van Mierle
Ede Gld
6:51
6:48
M-6, JEUGD T/M 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Larissa Middelhoven
Climax
3:36
3:35
2
Roos van Unen
3:44
3:44
3
Madelief Geerink
Ede Gld
3:50
3:49
4
Bente van Zoelen
Berneau
3:53
3:51
5
Lorena Jonkers
Ede Gld
4:03
4:02
6
Femke Groot Kormelink
Ede Gld
4:17
4:15
7
Sanne van der Jagt
Ede Gld
4:25
4:24
8
Annika Neelen
Ede Gld
4:31
4:29
9
Thirza Gerritsen
Ede Gld
4:56
4:55
10
Linde van Mechelen
Ede Gld
5:11
5:10
11
Robin van de Bospoort
Ede Gld
5:15
5:14
12
Marit van de Bospoort
Ede Gld
5:50
5:50
13
Elise van den Ameele
Ede Gld
6:28
6:24
J 7-9, JEUGD 7 T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maikel Potkamp
Heerde
4:19
4:18
2
Ruben Schussler
Climax
4:28
4:27
3
Lucas Middelhoven
Climax
4:45
4:44
4
Jesse van der Jagt
Climax
4:45
4:43
5
Thomas Arp
Pallas '67
4:58
4:56
6
Lucas Groot Kormelink
Climax
5:01
4:59
7
Stijn van der Spoel
Climax
5:09
5:09
8
Wim van As
Climax
5:10
5:09
9
Tim Roodbeen
Climax
5:10
5:08
10
Bjarne Weijers
Rheden
5:11
5:08
11
Reinier Dijksma
Climax
5:13
5:13
12
Yvo van den IJssel
De Liemers
5:14
5:13
13
Stijn Vroegh
Climax
5:14
5:13
14
Daniel Luchies
Climax
5:16
5:15
15
Tim van Mechelen
Climax
5:18
5:16
16
Hessel Quak
Pallas '67
5:19
5:18
17
Jelle Frdrikze
Climax
5:19
5:17
18
Ruben Vonk
Climax
5:21
5:19
19
Mark van Voorst
Climax
5:23
5:22
20
Sam Roodbeen
Ede Gld
5:27
5:25
21
Jelle van Peursem
Climax
5:28
5:26
22
Hans Griesheimer
Astylos
5:31
5:29
23
Giel van As
Climax
5:32
5:30
24
Lukas van der Linde
Zeist
5:45
5:43
25
Tim Jansen
Bennekom
5:52
5:50
26
Darryl Aartsen
Arnhem
5:56
5:55
M 7-9, JEUGD 7 T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mare Versluis
Duiven
4:41
4:40
2
Lisa Navarro
Climax
4:51
4:51
3
Eline Gerritsen
Climax
5:20
5:19
4
Dagmar Huibers
Climax
5:33
5:32
5
Nienke de Jong
Climax
5:58
5:57
6
Roselinn van Kempen
Climax
6:22
6:21
7
Lieke Neelen
Ede Gld
6:44
6:43
8
Lotte Pol
Climax
6:53
6:51
9
Christine van den Ameele
Climax
6:56
6:53
10
Lina Schennink
Bennekom
7:02
6:59
J10+, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle van der Veer
Climax
5:01
5:00
2
Stefan Beukers
Pallas '67
5:10
5:09
3
Melle de Graaf
Achilles
5:29
5:28
4
Emiel Reesink
Climax
5:39
5:37
5
Jesse Haak
Climax
5:46
5:45
6
Tim van de Pol
Ede Gld
5:50
5:48
7
Tygo Hulsebos
VAV
5:51
5:50
8
Rowdy Aartsen
Arnhem
5:51
5:50
9
Sven Wildeboer
VAV
5:54
5:53
10
Menno Jonker
Climax
5:54
5:53
11
Sjoerd van Roekel
Climax
5:57
5:55
12
Martijn de Jong
Climax
6:01
5:59
13
Ian Pennock
Climax
6:08
6:07
14
Roan de Rooij
Ede Gld
6:11
6:09
15
Tim Pol
Ede Gld
6:15
6:13
16
Robert Jan van der Made
Climax
6:27
6:25
17
Anthony Beukhof
Ede Gld
6:28
6:26
18
Twan Hoogveld
Climax
6:33
6:32
19
Gijs Koeken
Climax
6:39
6:36
20
Stefan Arp
Pallas '67
6:45
6:42
M10+, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Celine van Heerikhuize
Climax
5:12
5:10
2
Meertje Weijers
Gelre
5:30
5:28
3
Jisze Diemer
Climax
5:46
5:44
4
Floor Ignatius
Climax
5:49
5:48
5
Veerle van Ittersum
Climax
6:00
5:58
6
Evelyn Navarro
Climax
6:18
6:17
7
Iris Koevoets
Climax
6:26
6:24
8
Dorine van Leeuwen
Climax
6:27
6:25
9
Anouk van Starrenburg
Climax
6:32
6:30
10
Rachel Boeder
Climax
6:40
6:38
11
Ruth Blankestijn
Climax
6:45
6:43
12
Deborah van Buren
Climax
7:33
7:30
M-35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Sansom
Pallas '67
16:29
16:29
2
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
16:53
16:52
3
Thomas Cremers
Elst Gld
17:00
16:59
4
Chris Krijgsman
Bennekom
17:33
17:33
5
Remco Wieskamp
Nijmegen Atletiek
18:28
18:27
6
Joost de Kleuver
Climax
18:28
18:28
7
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
18:44
18:43
8
Jeroen van Kesteren
VAV
18:55
18:51
9
Marijn Pleijsant
Climax
19:02
19:02
10
Mike van Beek
Ede Gld
19:06
19:04
11
Arris van Deelen jr
Climax
19:09
19:08
12
Ferry van Dipten
AAV '36
19:11
19:10
13
Joey Novak
Stein Lb
19:21
19:21
14
Jelle Hanswijk
Climax
19:27
19:27
15
Rick van Voorst
Climax
19:41
19:40
16
Wijnand Jelier
VAV
19:57
19:54
17
Casper De Groot
Rhenen
19:59
19:57
18
Kristian van Keulen
VAV
20:13
20:10
19
Paco van Beckhoven
Climax
20:15
20:13
20
Harm Roseboom
Climax
20:25
20:10
21
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
20:27
20:25
22
Lars Huibers
Climax
20:27
20:27
23
Tom van Daalen
Veenendaal
20:31
20:29
24
Jaap Bakker
Wageningen
21:12
21:01
25
Remco van Ommering
Scherpenzeel Gld
21:40
20:55
26
Ronald Lissenberg
Veenendaal
21:44
21:37
27
Wouter Steenbergen
Lunteren
21:53
21:29
28
Dave Stolwijk
Alphen aan den Rijn
21:58
21:56
29
Gertjan van Ginkel
Apeldoorn
22:06
21:59
30
Davey Beuving
Climax
22:13
22:11
31
Marien Koenders
Opheusden
22:18
22:07
32
Rob van Beusekom
Veenendaal
22:33
22:30
33
Arie van der Klift
Ede Gld
23:03
22:59
34
Senne Grift
Climax
23:18
23:15
35
Sven Huibers
Climax
23:22
23:21
36
Klaas Quak
Bennekom
23:23
23:18
37
Marinus van Toor
Amersfoort
23:26
22:57
38
Tije Kleijn
Climax
23:28
23:27
39
Lars Keizer
Veenendaal
23:34
23:29
40
Pieter van Toor
's-Gravenhage
23:54
23:25
41
Tim van Ommering
Renswoude
24:42
23:54
42
Stijn Grift
Ede Gld
24:49
24:46
43
Benny Bouwman
Climax
24:53
24:44
44
Christian van Beusekom
Veenendaal
24:54
24:51
45
Fabian de Kort
Arnhem
25:21
24:39
46
Scott Dobbelmann
Ede Gld
25:28
25:14
47
Fred Roodbeen
Veenendaal
25:30
25:18
48
Jan Anne van Ginkel
Bennekom
25:44
25:07
49
Tom Baas
Utrecht
26:21
25:52
50
Eelco van Donkelaar
Ede Gld
26:44
26:09
51
Marco Janssen
Climax
26:57
26:56
52
Pascal Snijder
Zwolle
27:00
26:47
53
Antonie van Ginkel
Klarenbeek
27:06
26:58
54
Jon-Ruben van Rhijn
Ede Gld
27:37
27:24
55
Frank van Toor
Ede Gld
28:15
27:46
56
Douwe de Neef
Utrecht
28:17
27:44
57
Stefan Buter
Climax
28:55
28:39
58
Conner Kauffman
Ede Gld
29:08
28:51
59
Ramon Hendriks
Veenendaal
30:42
30:21
60
Lars Veldhuis
Rheden
30:58
30:27
61
Thomas de Jong
Ede Gld
32:04
31:55
62
Pim Gerritsen
Ede Gld
32:38
32:20
63
Brian Alma
Otterlo
37:30
36:54
M35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Mulders
Arnhem
17:24
17:24
2
Tycho Schol
Pallas '67
18:08
18:07
3
Simon van den Enden
Phoenix
18:08
18:08
4
Marco Davelaar
Veenendaal
18:27
18:25
5
Henk Faas
Ede Gld
18:55
18:55
6
Frank van de Weerd
Ede Gld
20:07
20:05
7
Manfred Vels
Argo
20:12
20:11
8
Hans van Drunen
Veenendaal
20:17
20:14
9
Sjouke Venema
Wageningen
20:33
20:31
10
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
20:47
20:45
11
Theo van der Veer
Climax
20:58
20:55
12
Marco Weening
Climax
21:02
20:57
13
Johan Kaspers
Dijkrunners
21:43
21:39
14
Frederik Geerink
Ede Gld
21:59
21:52
15
Henk-Jan van Hasselaar
Veenendaal
22:02
21:57
16
Diederik Heij
Oosterbeek
22:03
21:59
17
Jan Groot
Spurt '88
22:14
22:14
18
Reijer Demoet
Veenendaal
22:34
22:28
19
Ron van der Giessen
Oosterbeek
22:59
22:52
20
Jan Maarten Persyn
Ede Gld
23:26
23:11
21
Albert de Vries
Climax
23:44
23:35
22
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
24:14
24:12
23
Gert Welvaart
Renkum
24:35
24:29
24
Edwin Laagland Winder
Ede Gld
24:58
24:48
25
John Sawor
Wageningen
25:11
25:07
26
Wieger Wamelink
Wageningen
25:51
25:46
27
Henk Kerbof
Veenendaal
25:58
25:47
28
Gijs van der Meijden
VAV
26:02
25:58
29
Marius van Zoelen
Ede Gld
26:06
26:02
30
Jan_Willem Doove
Ede Gld
26:09
25:43
31
Robert Sevenier
Wageningen
26:19
25:59
32
Frank van Asch
Ede Gld
26:27
26:10
33
Nico Becx
Ede Gld
26:55
26:42
34
Kees Heije
Ede Gld
27:23
27:07
35
Robin van Leerdam
Wageningen
27:24
27:03
36
Eric van Voorthuizen
Climax
27:25
26:53
37
Jan van Wijgerden
Bennekom
27:36
27:14
38
Adrie van Bijsterveldt
Climax
27:53
27:44
39
Maarten van Toor
Amersfoort
27:56
27:28
40
Erik van Eldik
Ede Gld
28:22
28:09
41
Sander Lemmens
Nijmegen
28:34
27:58
42
André Wierenga
Culemborg
28:38
28:15
43
Jan van de Kolk
Ede Gld
28:41
28:21
44
Nico Cornelisse
Lienden
29:05
28:47
45
Fedor Kauffman
Ede Gld
29:09
28:51
46
Jos Koeken
Pallas '67
29:27
29:06
47
Jan Nooteboom
Apeldoorn
29:31
29:14
48
Raoul Gerrist
Duiven
29:37
29:26
49
Erik Middelman
Utrecht
29:37
29:07
50
Herman G Drenth
Climax
29:39
29:07
51
Henk Juffer
Nunspeet
29:42
29:38
52
Erik Keij
Ede Gld
29:55
29:22
53
Bertus van Kommer
avVN
30:10
29:58
54
Andreas Roodbeen
Ede Gld
30:14
29:46
55
Wim van Jaarsveld
avVN
30:17
29:51
56
Hans Lucassen
Ede Gld
30:24
29:59
57
Jan Kees Schipper
Ede Gld
30:31
29:56
58
Jaap Wisserhof
Randwijk
31:03
30:41
59
Ad van der Heijden
Climax
31:48
31:34
60
Jos Janssen
Climax
31:56
31:48
61
Jeroen van Delden
Bennekom
31:57
31:20
62
Johan van Santen
avVN
32:32
32:19
63
Ton van der Meijden
Climax
33:01
32:29
64
Wim Verhaaf
Ede Gld
34:25
33:49
65
Marcel Gosselink
Ede Gld
34:27
33:52
66
Anthonie Jacobsen
Climax
36:39
36:06
V-35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolein Frietman
Phoenix
18:35
18:34
2
Irene Bijman
Isala '96
20:41
20:40
3
Gerrieke Grootemarsink
Phoenix
20:55
20:54
4
Maud van Lent
Arnhem
21:10
21:06
5
Saskia Uittenbosch
Veenendaal
21:51
21:50
6
Tia Roordink
Pallas '67
22:10
22:04
7
Esther Hoezen
Veenendaal
22:20
22:18
8
Sanne Heymann
Veenendaal
22:20
22:16
9
Christel Heuseveldt
Climax
22:36
22:36
10
Anniek Hylkema
Rhenen
23:27
23:25
11
Willine van den Berg
Veenendaal
23:46
23:39
12
Femke Kazemier
VAV
24:43
24:37
13
Jocelyn Bolluijt
Bennekom
24:55
24:41
14
Marjolein Schotman
Utrecht
25:05
24:33
15
Rosa Wormgoor
Ede Gld
26:11
26:03
16
Heleen Heije
Ede Gld
26:23
26:15
17
Rianne Verweij
Elst Ut
26:24
26:21
18
Lisa Schutte
Ede Gld
26:30
25:49
19
Mirja Vink
Ede Gld
26:56
26:43
20
Jorine Lokkerbol
Ede Gld
26:57
26:44
21
Anne van Schaijk
Zetten
27:09
27:04
22
Laura Sroyer
Utrecht
27:21
26:55
23
Marize Bolderman
Ede Gld
27:24
26:43
24
Joanne Drost
Veenendaal
27:46
27:25
25
Melissa van Houwelingen
Veenendaal
27:57
27:51
26
Mariëtte Stouthamer
Ede Gld
28:08
27:59
27
Carolien van Steijn
Ede Gld
28:27
28:11
28
Imke Driessen
Steenderen
28:29
28:26
29
Maryse Trapman
Zevenaar
28:50
28:27
30
Jeske Laagland Winder
Nijmegen
28:54
28:44
31
Jolanda Methorst - van Rhee
Lunteren
29:01
28:50
32
Anita Marks
Climax
29:45
29:25
33
Marcella van Soolingen
Ede Gld
29:57
29:52
34
Karlijn van Bemmel
Nijmegen
30:00
29:46
35
Margriet Driessen
Ede Gld
30:00
29:45
36
Marije de Kleuver
Climax
30:03
29:56
37
Ester Engelhard
Ede Gld
30:04
29:28
38
Lieke Rozeboom
Wageningen
30:31
30:12
39
Kevser Cakir
Veenendaal
30:33
30:17
40
Annet de Wit
Wageningen
30:38
30:21
41
Joyce van de Merwe
Veenendaal
30:49
30:27
42
Jolanda Reede
Amerongen
30:54
30:32
43
Femke van Rhijn
Ede Gld
31:04
30:51
44
Deniz Havenaar
Vorden
31:10
31:07
45
Isa Wijdenes
Climax
31:13
31:08
46
Hester van Wezep
Veenendaal
31:15
31:09
47
Linda Steller
Waddinxveen
31:25
30:55
48
Jolanda van Ginkel
Climax
31:31
31:16
49
Dineke Souman
Climax
32:38
32:26
50
Caroline Paauw
Ede Gld
32:45
32:27
51
Sandra Heikamp
Ede Gld
32:53
32:41
52
Isabelle Weijman
Wageningen
32:55
32:30
53
Jeanette van Lynden
Wageningen
33:08
33:02
54
Annalies van Leeuwen
Wageningen
33:15
33:06
55
Felicia Alma
Wekerom
33:35
32:59
56
Anne-Fleur van der Hoff
Ede Gld
33:45
33:26
57
Nu-An de Frel
Arnhem
33:45
33:14
58
Linda van den Brink
Climax
34:25
34:16
59
Alice Metzelaar
Bennekom
34:36
34:18
60
Julia Heezen
Apeldoorn
35:04
34:30
61
Belinda Gosselink
Eerbeek
35:16
34:42
62
Agnes van Harten
Lunteren
35:16
35:03
63
Alida Hagen
Ede Gld
35:38
35:01
64
Carin van der Kolk
Bennekom
35:52
35:22
65
Annefleur Stomphorst
Ede Gld
35:55
35:37
66
Annabel Sawor
Wageningen
39:31
39:00
67
Fleur Spitman
Oosterbeek
40:14
39:44
68
Greaty's Windesi
Wageningen
44:22
43:55
V35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Spurt '88
21:31
21:29
2
Emma Bijnen
Oosterbeek
22:41
22:37
3
Gea Lagerweij
Kootwijkerbroek
23:16
23:13
4
Ingrid Kleiberg
Bennekom
23:30
23:27
5
Corina Siccama-Nap
Bennekom
23:46
23:43
6
Toni van Dinter
Tiel
24:01
23:59
7
Leo Logisch
Renkum
24:35
24:29
8
Andrea van der Meer
Ugchelen
25:01
24:57
9
Erika van Deelen
Ede Gld
25:12
25:10
10
Alike van Leersum
Bennekom
25:24
25:19
11
Mirjam Geerink
Ede Gld
26:28
26:21
12
Corine De Boer
Social Mile
26:45
26:35
13
Marloes Springer
Ede Gld
26:49
26:13
14
Hetty Doove
Ede Gld
26:51
26:24
15
Astrid Adriaanse
Climax
26:55
26:45
16
Vien Sawor
Utrecht
27:18
26:50
17
Petra van Bekkum
Wageningen
27:30
26:59
18
Ineke Heije
Ede Gld
27:44
27:28
19
Janneke Elderson
Pallas '67
27:44
27:33
20
Jacomijn Appeldoorn
Dijkrunners
27:49
27:26
21
Marieke Grift
Climax
27:59
27:56
22
Jeltje van Hardeveld
Veenendaal
28:22
27:51
23
Daphne Klees
Wageningen
28:25
27:59
24
Ingrid Quak
Bennekom
28:30
28:23
25
Marjan Bohte
Ede Gld
28:34
28:24
26
Marianne van de Kolk
Ede Gld
28:40
28:21
27
Marijke Steenbergen
Lunteren
28:48
28:25
28
Karin Groenevet
Ede Gld
28:57
28:29
29
Carmen Gieltjes
Wageningen
28:57
28:47
30
Geerdien van der Hijden
Ede Gld
29:12
29:04
31
Roos Sawor
Pallas '67
29:20
28:55
32
Jolanda van Bijsterveldt
Climax
29:25
29:17
33
Jeannette Hellegering
Wageningen
29:27
29:16
34
Marieke Knol-Gijsbers
Bennekom
29:28
29:10
35
Tineke Bosma
Ede Gld
29:44
29:23
36
Krishna Mohan
Climax
29:56
29:47
37
Mirjam Wieleman
Bennekom
29:59
29:53
38
Kitty Lamaker
Wageningen
30:14
29:46
39
Jantina Roodbeen
Ede Gld
30:15
29:47
40
Esther van Jaarsveld
Ede Gld
30:17
29:51
41
Tina Beem
Bennekom
30:21
29:55
42
Jolanda Snellings
Loopgroep Bunnik
30:34
30:28
43
Marianne van Leeuwen
Loopgroep Bunnik
30:38
30:32
44
Colien Noorlander
Ede Gld
30:40
30:20
45
Nicole Burgersdijk
Bennekom
30:43
30:24
46
Danielle Griesheimer
Wadenoijen
30:45
30:29
47
Saskia Maarse-Wolters
Ede Gld
30:49
30:27
48
Barbara Donker
Zeist
30:51
30:49
49
Marian Koevoets
Climax
30:55
30:50
50
Diana Berends
Climax
31:10
31:00
51
Sandra Wijdenes
Climax
31:15
31:09
52
Manon de Groot
Climax
31:23
31:09
53
Marianne van Ginkel
Climax
31:31
31:16
54
Renette Drost
Climax
31:32
31:00
55
Renske Mutsaers
Wageningen
31:46
31:18
56
Joke Kardol
Oosterbeek
31:59
31:53
57
Sandra Lensink
Climax
32:00
31:51
58
Annelies Baars
Wageningen
32:46
32:20
59
Marijke van der Linde
Zeist
32:49
32:24
60
Marian de Kleuver
Climax
32:57
32:45
61
Annemarie Dresen
Ede Gld
33:06
32:42
62
Margreet Wierenga
Ede Gld
33:06
32:43
63
Ina van Lambalgen
Ede Gld
33:07
32:42
64
Marja van Lynden
Wageningen
33:17
33:10
65
Anneloes Knuf
Lelystad
33:32
33:24
66
Jenita Gardebroek
Ede Gld
33:34
33:10
67
Linda van der Veeke
Barneveld
33:45
33:04
68
Caroline Hendriksen
Ede Gld
33:45
33:05
69
Melissa Ouwehand
Climax
34:17
34:08
70
Jeanet Veenvliet
Ede Gld
34:23
34:09
71
Doetie Uhl
Ede Gld
34:37
34:10
72
Petra Lubbe
Ede Gld
34:38
34:01
73
Jannie van der Veen
Ede Gld
34:39
34:30
74
Anna Diepeveen
Veenendaal
34:58
34:25
75
Elly van Delden
Bennekom
35:02
34:21
76
Ada van de Kamp
Bennekom
35:02
34:22
77
Judith Versantvoort
Bennekom
35:03
34:51
78
Francis Roseboom
Veenendaal
35:08
34:34
79
Wilma Paauw
Ede Gld
35:38
35:01
80
Vief Joosten
Wageningen
36:05
35:37
81
Lenie Arts
avVN
36:29
36:06
82
Corry Huffels
Amersfoort
36:30
36:07
83
Laura Vink
Beneden-Leeuwen
36:36
36:14
84
Susan Roodbeen
Veenendaal
36:44
36:15
85
Piroschka Houweling-Okhui
Ede Gld
37:55
37:17
86
Joyce van Mierle
37:55
37:17
87
Ingrid Donkervliet
Climax
37:56
37:24
88
Aline van Ginkel
Ede Gld
38:12
37:55
89
Krista van Riel
Climax
38:15
38:06
90
Alie Wemmi
Climax
38:24
38:12
91
Hettie van Zalinge
Ede Gld
39:13
38:44
92
Patricia Spitman
Oosterbeek
40:15
39:45
M-35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
33:23
33:23
2
Bernard van Harn
VAV
34:39
34:39
3
Albert Meijer
Climax
35:20
35:19
4
Thomas Reddering
Amsterdam
35:55
35:54
5
Melvin Laport
Ede Gld
36:07
36:06
6
Rienk Davelaar
Voorthuizen
36:41
36:40
7
Jonathan Goijert
Altis
38:07
38:06
8
Tjibbe Westerterp
Nijmegen
38:28
38:26
9
Wiebe Westerterp
Veenendaal
38:34
38:32
10
Bart Zomer
Utrecht
39:17
38:53
11
Vincent van den Berg
Ede Gld
39:23
39:20
12
Koen Bleijenberg
Utrecht
39:44
39:40
13
Roel Timmer
Ede Gld
40:08
40:03
14
Milan Verheugen
Arnhem
40:25
40:23
15
Francis Schaefers
Zetten
41:02
41:02
16
Jannes de Groot
Veenendaal
41:31
41:21
17
Eric Weekamp
Utrecht
41:39
41:14
18
Evert Dirksen
Veenendaal
41:42
41:40
19
Mark Timmer
Ede Gld
42:23
42:17
20
Peter Guiljam
2BFit*
42:40
42:37
21
Anton Snellen
Ede Gld
42:51
42:49
22
Gerdo van der Kuur
Ede Gld
43:42
43:13
23
Daniël Beeuwkens
Ede Gld
44:18
43:27
24
Ruben Kuperus
Dordrecht
44:50
44:43
25
Chris Smit
Ede Gld
45:03
44:58
26
Elmer Evers
Veenendaal
45:07
45:03
27
Anne ten Hoor
Isala '96
45:12
45:03
28
Bob van der Plas
Veenendaal
45:14
45:10
29
Friso Schuring
Ede Gld
45:25
44:35
30
Max Dekhuyzen
Ede Gld
45:55
45:46
31
Peter Kleiberg
Ede Gld
45:57
45:53
32
Paul Rotering
Climax
46:29
46:10
33
Johan van Engelenburg
Ede Gld
46:32
46:27
34
Sietse Bakker
Ede Gld
46:42
46:32
35
Gertjan Annot
Ede Gld
47:06
46:39
36
Roeland Vreeswijk
Nijkerk Gld
47:08
46:52
37
Rik Brand
Ede Gld
47:43
47:33
38
Daan Vreeswijk
Nijkerk Gld
48:18
48:02
39
Rick Folsche
Ede Gld
48:44
48:12
40
Stephen McConnell
Barneveld
49:07
48:29
41
Christiaan Jelsma
Apeldoorn
49:24
49:14
42
Gido Donker
Ede Gld
49:36
49:15
43
Arjan van Mierle
Ede Gld
49:46
49:33
44
Barend van Aggelen
Ede Gld
50:43
50:38
45
Jan-Willem van der Meer
Utrecht
50:43
50:36
46
Rik Bakker
Climax
51:01
50:38
47
Benjamin Hoddenbagh
Ede Gld
52:04
51:52
48
Martin Verschuur
Wageningen
53:08
52:30
49
Arjan Elbertsen
Ede Gld
54:23
53:50
50
Jos van Gent
Bennekom
54:35
53:58
51
Bram Gardien
Bemmel
56:41
55:52
52
Tim Vaessen
Arnhem
57:33
57:00
53
Maarten de Vries
Bunnik
59:34
58:56
54
Jouke Wijnstra
Climax
59:59
59:26
M35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gaby van Caulil
Ciko '66
34:11
34:10
2
Martijn Kleiberg
Kesteren
36:00
35:58
3
Michael Woerden
Mijdrecht
37:00
36:59
4
Jan Verbakel
Leiden Road Runners Club
39:30
39:28
5
Jeroen Luckers
Dutch Runners
40:15
40:13
6
Peter van Capel
Woerden
40:49
40:42
7
Patrick Fontijn
Ede Gld
41:33
41:24
8
Frederik te Hennepe
Wageningen
41:41
41:39
9
Ferry Pitlo
Driebergen-Rijsenburg
43:07
42:02
10
Edgar Dobbelmann
Ede Gld
43:14
43:00
11
Wiljo Florijn
Climax
43:33
43:30
12
Edwin Remans
Amerongen
44:04
44:02
13
Ton Eikmans
Velp Gld
44:25
44:19
14
Achir Pangat
Ede Gld
44:28
44:25
15
Lambert den Hartog
Culemborg
45:02
44:45
16
Michiel Zumbrink
Woudenberg
45:09
44:51
17
Henk Gerritsen
Elst Ut
45:13
45:02
18
Anko van der Kolk
Ede Gld
45:14
44:59
19
Rene Vergouwe
Ede Gld
45:15
45:06
20
Jeroen Degen
Ede Gld
45:21
45:12
21
Alwin de Lijster
Loopgroep Aart Stigter
45:23
45:21
22
Danny Lindewegen
Nijmegen
45:38
44:55
23
Arno Kuijt
Putten
45:57
45:28
24
Hans Prenger
Dutch Runners
46:10
46:01
25
Jeroen Doldersum
Putten
46:12
45:45
26
Dirk-Jan Meijer
Veenendaal
46:13
46:07
27
Roland Blijleven
Climax
46:31
46:22
28
Leks van der Horst
avVN
46:52
46:49
29
Arie Kuperus
Dordrecht
47:01
46:54
30
Rob Schotman
Ede Gld
47:23
47:15
31
Jan Willem Hazeleger
Ede Gld
47:25
46:51
32
Michel Buijsman
Wageningen
47:25
46:44
33
Marcel Meijer
Putten
47:32
47:04
34
Guus van Reenen
Veenendaal
47:32
47:26
35
Rob Peters
Oosterbeek
47:36
46:54
36
Eric Schussler
Ede Gld
47:53
47:51
37
Melle Leutscher
Ede Gld
47:55
47:20
38
Geert-Jan Vogel
Bennekom
47:58
47:46
39
Ronald Swaen
Ede Gld
48:00
47:43
40
Edwin Borgers
Ede Gld
48:08
47:39
41
Ron Fortman
Leersum
48:12
48:00
42
Bjorn Laurentzen
Velp Gld
48:14
48:10
43
Joshua Bello
Velp Gld
48:16
48:13
44
Leo Lubbe
Ede Gld
48:33
47:59
45
Maas Folsche
Ede Gld
48:44
48:12
46
Antoon Blom
Veenendaal
48:45
48:40
47
Arie Huibers
Ede Gld
49:07
48:52
48
Helmut van Velthoven
Valburg
49:11
48:29
49
Martijn den Dekker
Duiven
49:21
49:05
50
Dirk Kop
avVN
49:22
48:59
51
Dennis Melgers
Nijkerk Gld
49:25
49:22
52
Paul Kooijmans
Ede Gld
49:26
48:55
53
Marco Nieuwenhuis
Ede Gld
49:32
49:18
54
Frans Cobben
Wageningen
49:55
49:39
55
Vincent Vos
Ciko '66
49:59
49:50
56
Jan Ruiter
Delfzijl
50:07
50:01
57
Bjorn Kloosterman
Arnhem
50:19
49:49
58
Fred ter Heide
Ede Gld
50:22
50:08
59
Koert Meijs
Elst Gld
50:23
50:05
60
Arjen Barten
Bennekom
50:25
50:06
61
Ger de Zeeuw
Ede Gld
50:27
49:51
62
Rik Vollebregt
Utrecht
50:32
50:26
63
Hans van Daalen
Bennekom
50:33
49:40
64
Rob Groendijk
Pallas '67
50:35
50:28
65
Ruud van Hattum
Ede Gld
50:43
50:38
66
Auke Bos
Ede Gld
51:00
50:34
67
Peter Holtsema
AV '34
51:05
50:50
68
Evert Jan Slootweg
Bennekom
51:06
50:39
69
Gert Jan van Sierenberg de Boer
Ede Gld
51:09
51:05
70
Frank Boogers
Veenendaal
51:26
50:52
71
Johan Cobben
Wageningen
51:32
51:18
72
Egbert van der Stouw
Climax
51:33
50:54
73
Leo de Man
Ede Gld
51:52
51:04
74
Arnold Gosselink
Eerbeek
52:01
51:45
75
Jeroen Moraal
Barneveld
52:10
51:47
76
Haroldinio Abauna
Eindhoven
52:19
52:19
77
Jan Visser
Climax
52:33
52:22
78
Wido Kelderman
Ede Gld
52:35
51:54
79
Wouter Cats
Bennekom
52:45
52:04
80
Geert Ramakes
Loopgroep Bunnik
53:11
52:37
81
Eric van Dijk
Bennekom
53:17
52:59
82
David Gerrits
Ede Gld
53:22
52:34
83
Willem Niesing
Ede Gld
53:22
52:35
84
Christiaan de Lange
Dijkrunners
53:58
53:47
85
Jaap Wilbrink
Ede Gld
54:03
53:37
86
John Smits
Climax
54:03
53:25
87
Pieter Slootweg
Ede Gld
54:11
53:45
88
Jaap Doornenbal
Veenendaal
54:13
53:37
89
Anders van der Velden
Arnhem
54:15
53:45
90
Bert Lam
Ederveen
54:20
53:36
91
Henk Donkelaar
Ede Gld
54:27
54:23
92
Bert van Egdom
Ederveen
54:31
53:46
93
Frank Bakker
Climax
54:33
54:09
94
Han Schipper
Ede Gld
54:40
54:10
95
Marius van Andel
Leusden
54:50
54:02
96
Mark van der Veen
Ede Gld
54:56
54:54
97
Peter van Westering
Ede Gld
55:04
54:49
98
Dick van Dam
Ede Gld
55:07
54:21
99
Koos Walrave
Loopgroep Bunnik
55:09
54:34
100
Arthur van der Meer
Arnhem
55:43
55:24
101
Jan Bossema
Bennekom
55:52
55:15
102
Peter Martowidjojo
Ede Gld
55:53
55:45
103
Mike van den Ameele
Ede Gld
56:01
55:37
104
Martin Wierink
Soest
56:03
55:16
105
Michel Bilstra
Ede Gld
56:10
55:53
106
Eelco van der Toorn
Nijmegen
56:18
55:34
107
Gerard van der Laan
Bennekom
56:21
56:07
108
Martien Gerritsen
Ede Gld
56:35
55:49
109
Peter Brouwer
Climax
56:41
55:40
110
Gerrit Jan Oosterhuis
Heteren
57:04
56:39
111
Dick Vlaming
Lienden
57:32
57:20
112
Kjel Postema
Climax
57:38
57:25
113
Stefan van Domselaar
Duiven
57:46
57:30
114
Jan van Donkelaar
Ederveen
57:48
57:05
115
Erik-Jan Beuzenberg
De Kieviten
57:52
57:01
116
Mark van de Beek
Ede Gld
57:54
57:26
117
Geurt van Roekel
Bennekom
57:56
57:19
118
Jos Woudenberg
Ede Gld
57:58
57:27
119
Gertjan van Holland
Ede Gld
57:59
57:22
120
Ronald Ruiter
Climax
58:08
57:45
121
Ton Veldhuizen
Barneveld
58:09
57:23
122
Jan van 't Wout
Climax
58:11
57:59
123
Kees van Voorthuizen
Veenendaal
58:36
58:03
124
Bert Schut
Ede Gld
58:48
58:35
125
Marco Harms
Climax
58:49
58:28
126
Kees Dekker
Ede Gld
58:53
58:25
127
Piet Wintermans
Climax
58:55
58:44
128
Harrie Stempher
avVN
58:59
58:36
129
John Jansen
Bennekom
59:07
58:11
130
Michael Berkel
Zoetermeer
59:14
58:34
131
Hans Bakker
's-Gravenhage
59:34
59:13
132
Tom Smit
Climax
1:00:00
59:49
133
Gerrit Kerkhof
Climax
1:00:00
59:45
134
Marco Jonkers
Ede Gld
1:00:58
1:00:31
135
Berend de Jonge
Leusden
1:02:25
1:02:01
136
Wim Dekker
GVAC
1:02:37
1:01:48
137
Rasit Gorgulu
Ede Gld
1:03:18
1:02:43
138
Guido de Kok
Ede Gld
1:03:20
1:02:57
139
Ad Vermeulen
Hellas
1:03:30
1:03:03
140
Rieks van den Berg
Veldhoven
1:04:06
1:03:32
141
Bertus van Kommer
avVN
1:05:49
1:05:01
142
Bert de Graaf
Apeldoorn
1:07:25
1:06:49
143
Leendert Baris
Ochten
1:07:31
1:06:45
144
Abe Stienstra
Apeldoorn
1:10:17
1:09:39
145
Marco van Zuidam
Utrecht
1:16:04
1:15:40
V-35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marit van Arendonk
Bennekom
45:18
45:09
2
Fleur van Dijk
Climax
50:58
50:58
3
Anke de Cock
Ede Gld
51:11
50:43
4
Rianne Veerman
Amsterdam
52:13
51:57
5
Renske Rutgers
Ede Gld
52:21
51:48
6
Janine de Zeeuw
Ede Gld
52:50
52:43
7
Carolien Steyn
Ede Gld
53:26
52:50
8
Hanne Carlsen
Bennekom
54:54
54:43
9
Estelle Vermeulen
Wageningen
55:42
54:53
10
Karin ter Sluijsen
Nijmegen
55:45
55:42
11
Nathalie Geijtenbeek
Lunteren
55:55
55:24
12
Kelly Grifhorst
Culemborg
56:42
56:23
13
Ushakiran Ellis
Ede Gld
57:35
56:54
14
Manon van Homoet
Barneveld
57:47
57:13
15
Chantal van Engelenhoven
Ede Gld
58:13
57:34
16
Leonie Scheerder
Ede Gld
58:17
57:50
17
Margreet Kloeze
Utrecht
59:07
58:13
18
Lotte Krijnsen
Nijmegen
59:38
59:07
19
Marijke van de Beek
Wijhe
1:00:01
59:20
20
Joke van der Boon
Barneveld
1:00:43
59:51
21
Aartine Mulder
Barneveld
1:00:43
59:51
22
Laura Broekhuizen
Wekerom
1:01:54
1:01:23
23
Marianne den Hartog
Culemborg
1:02:15
1:01:57
24
Laura de BOer
Culemborg
1:02:15
1:01:55
25
Marieke Dekker
Wageningen
1:02:37
1:01:48
26
Tea Hekking
Ede Gld
1:02:44
1:02:21
27
Carina Geertsema
Ede Gld
1:03:59
1:03:31
28
Mirjam van de Beek
Ede Gld
1:08:08
1:07:40
29
Jildau van den Berg
Utrecht
1:11:17
1:02:20
30
Vera van Ginkel
Ede Gld
1:11:21
1:02:25
31
Martine Scheerder
Ede Gld
1:11:33
1:11:33
V35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rossy Raikova
Ede Gld
42:45
42:44
2
Moniek Verbeek
Pallas '67
44:48
44:47
3
Isabella Oosting
Climax
47:18
47:15
4
Laurence Maes
Utrecht
48:05
47:59
5
Aukje Steijvers
Maasbree
48:12
48:05
6
Bianca van Vugt
Reek
48:45
48:12
7
Annemieke Tijsseling
Climax
49:31
49:22
8
Aafke van der Velden
Ede Gld
49:42
49:29
9
Keete Voerman
Bennekom
50:03
49:34
10
Saskia Aarninkhof
Wageningen
50:58
50:45
11
Brigitte van Sierenberg de Boer
Arnhem
50:58
50:54
12
Ria Perfors
Elst Ut
51:03
50:56
13
Cora Mulder
avVN
51:16
51:11
14
Renate Degen
Ede Gld
51:46
51:37
15
Marije Eleveld
Ede Gld
52:28
51:54
16
Petra van Dijk
Climax
52:33
52:06
17
Dorien Vach
Utrecht
52:50
52:43
18
Claudia Hoekx
Nijmegen
53:06
52:26
19
Nicolette de Jong
Loopgroep Bunnik
53:11
52:36
20
Sylvia Hootsen
Climax
53:17
52:56
21
Liesbeth Hijmans
Ede Gld
54:03
53:46
22
Ellen van Dijk- vd Meulen
Loopgroep Aart Stigter
54:14
54:03
23
Ciska de Zeeeuw
Ede Gld
54:19
54:11
24
Gerrie Kurris
Ede Gld
54:23
54:04
25
Yvonne Janssen
Climax
54:37
54:16
26
Georgina van Veldhuizen
Climax
54:37
54:17
27
Monique Heijmans
Loopgroep De Zoomlopers
54:43
54:28
28
Ria Harmens
Climax
54:43
54:27
29
Gerda van der Neut
Climax
54:51
54:32
30
Danny Jonkman
Arnhem
54:59
54:19
31
Elisabeth Huisman
Bennekom
55:09
54:51
32
Chantal van Velthoven
Valburg
55:19
54:37
33
Willemien van den Broek
Bennekom
55:20
54:34
34
Glenn Blaney Davidson
Ede Gld
55:43
55:20
35
Pauline Hoppenreijs
Ede Gld
55:46
55:32
36
Ingeborg Wever
Tiel
56:01
55:31
37
Iet van der Sluijs
Loopgroep De Zoomlopers
56:43
56:29
38
Helma van Doorn
Veenendaal
56:44
56:38
39
Christel Verkuyten
U-Track
56:52
56:21
40
Tessa Goosen
Wageningen
57:11
56:30
41
Ercolie Bossema
Ede Gld
57:13
56:51
42
Edith Wolswinkel
Barneveld
57:20
56:34
43
Van Barneveld
Ede Gld
57:25
57:07
44
Sabine Vogel
Bussum
57:28
56:48
45
Nancy Steenkuijl
Climax
57:34
57:14
46
Renate Lagerweij
Renswoude
57:49
57:07
47
Jacqueline Brehen
Ede Gld
57:49
57:14
48
Berber van Turnhout
Ede Gld
58:21
57:42
49
Hennie van Dijk
Woudenberg
58:23
57:57
50
Caroline Gerressen
Ede Gld
58:24
58:04
51
Gerda Meijer
Climax
58:26
58:19
52
Marian Hazeleger
Climax
58:48
58:28
53
Alice Lenting
Climax
58:48
58:28
54
Claudia Mulder
Amsterdam
58:57
58:38
55
Gerda van Voorst
Bennekom
59:03
58:57
56
Willemijn Ridderbos
Climax
59:08
58:23
57
Monica van den Engel
Climax
59:16
58:31
58
Christien Verhoef
Climax
59:17
58:56
59
Lily Stunnenberg
Climax
59:17
58:33
60
Marjon van Egmond
Loopgroep Bunnik
59:34
58:55
61
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
59:34
58:55
62
Marja van 't Hoff
Ede Gld
59:52
59:39
63
Ingrid van Os
Pallas '67
1:00:25
59:59
64
Anke van der Ploeg
Bennekom
1:00:28
1:00:06
65
Kathrin Poser
Bennekom
1:01:24
1:00:41
66
Aa Cozijnsen
Bennekom
1:01:29
1:00:46
67
Marion Ringnalde
Ede Gld
1:01:33
1:01:01
68
Sylvia Hanegraaf
Ede Gld
1:01:45
1:01:01
69
Judith Klostermann
Climax
1:02:20
1:01:55
70
Audrey Edelman-Slotboom
Wageningen
1:02:40
1:02:32
71
Judith van Schaik
Ede Gld
1:02:44
1:02:23
72
Petra Verbakel
Oss
1:02:47
1:02:18
73
Sigrid van Manen
Ede Gld
1:03:08
1:02:25
74
Anneke Visser
Veluwe
1:03:13
1:02:50
75
Eveline van Stuijvenberg
Climax
1:03:30
1:02:49
76
Karin Bijl
Ede Gld
1:03:40
1:03:05
77
Hanneke Elema
Pallas '67
1:03:48
1:03:20
78
Hennie Herbers
Loopgroep Bunnik
1:04:15
1:03:36
79
Jolanda van Zalinge
Ede Gld
1:05:30
1:04:46
80
Annet Moor
Bennekom
1:05:39
1:04:58
81
Hester Durand
Climax
1:06:51
1:06:26
82
Thea Jansen
Climax
1:07:22
1:07:02
83
Annet Baris
Ochten
1:07:31
1:06:45
84
Corine van Steenbeek
Ede Gld
1:10:00
1:09:13
85
Ninette van den Berg
Lunteren
1:18:44
1:18:12
86
Renée Shortz
Arnhem
1:59:57
1:44:50
M-35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yoshi Groen
Amsterdam
56:53
56:52
2
Alexander Castanon Regler
Utrecht
59:40
59:39
3
Aschwin Wijnands
Phanos
1:00:38
1:00:37
4
Habtit Berhe
Odijk
1:00:46
1:00:43
5
Jannik Klumpenaar
VAV
1:02:30
1:02:26
6
Thomas Ettes
Amsterdam
1:04:09
1:04:08
7
Martijn Verwoerd
Zwijndrecht
1:05:35
1:05:34
8
Wiebe Strick
Amsterdam
1:05:51
1:05:50
9
Patrick van Beek
Ede Gld
1:07:58
1:07:44
10
Jan Willem van de Weert
Veenendaal
1:09:58
1:09:45
11
Seth Profet
Amsterdam
1:10:33
1:10:28
12
Mark Slotboom
Ede Gld
1:10:47
1:10:35
13
Lars Spans
Ede Gld
1:10:52
1:10:38
14
Maarten Smulders
Climax
1:11:17
1:11:03
15
Vincent Hardeman
Ede Gld
1:12:09
1:12:02
16
Niels de Sonnaville
Amersfoort
1:15:17
1:14:57
17
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
1:15:52
1:15:47
18
Dima Weikum
Ede Gld
1:18:00
1:17:55
19
Johan Wisgerhof
Ede Gld
1:19:01
1:18:46
20
Albert Jan van Olst
Nunspeet
1:22:14
1:22:09
21
Pim de Korte
Utrecht
1:24:15
1:23:42
22
Martijn den Besten
Ede Gld
1:34:37
1:34:20
M35+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Wiersma
Climax
1:00:58
1:00:57
2
Marco van Nek
Loopgroep PK
1:01:19
1:01:17
3
Ronald Dercksen
Arena Atletiek
1:01:48
1:02:17
4
Ewout Middelburg
Athlos
1:02:31
1:02:29
5
Jasper van der Linden
Wageningen
1:03:05
1:02:52
6
Jan van Voorst
Bennekom
1:03:16
1:03:13
7
Keesjan Rietveld
Dordrecht
1:03:51
1:03:47
8
Gerben van der Jagt
Ede Gld
1:04:37
1:04:34
9
Kennard Hofland
Pallas '67
1:04:44
1:04:41
10
Drikus Haalboom
avVN
1:06:03
1:06:01
11
Jeroen van Zoelen
Berneau
1:07:14
1:07:12
12
Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigter
1:07:21
1:07:20
13
Jeroen Oudenhoven
Pallas '67
1:07:36
1:07:34
14
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
1:07:46
1:07:41
15
Gerwin Donkers
Wageningen
1:08:25
1:08:24
16
Arjan van Asselt
Pallas '67
1:08:31
1:08:28
17
René van der Linde
Zeist
1:08:40
1:08:37
18
Ewout den Ouden
De Meern
1:09:01
1:08:55
19
Paul van Os
Climax
1:09:22
1:09:19
20
Sjaak de Visser
Leusden
1:09:23
1:09:20
21
Ron Gerrist
Social Mile
1:09:54
1:09:52
22
Karel Weijkamp
OSS-VOLO
1:10:08
1:10:06
23
Gino Lambert
Climax
1:10:12
1:09:51
24
Hans Wilmink
Pallas '67
1:10:21
1:10:18
25
Erik Seebus
Renkum
1:10:28
1:10:27
26
Erik Brandsema
Loopgroep PK
1:10:43
1:10:30
27
Albert Blotenburg
Bennekom
1:10:49
1:10:35
28
Gerard van Silfhout
Lunteren
1:10:56
1:10:41
29
Eric de Fluiter
Veenendaal
1:11:11
1:11:05
30
Frans Woerden
Mijdrecht
1:11:16
1:11:14
31
Edwin van der Poel
Utrecht
1:11:36
1:11:32
32
Stefan Hiemstra
Amsterdam
1:11:37
1:11:34
33
Wilbert van Leijen
Amsterdam
1:11:50
1:11:45
34
Jurgen van der Meer
AV '34
1:11:55
1:11:52
35
Peter Hamersma
Veenendaal
1:12:01
1:11:54
36
Theo Schennink
Bennekom
1:12:05
1:12:03
37
Hans Kamperman
Nieuwegein
1:12:06
1:12:02
38
Jacco van Haveren
Ede Gld
1:12:06
1:11:56
39
Arjo van Hardeveld
Rhenen
1:12:17
1:12:11
40
Kees van Dooren
Ederveen
1:12:20
1:12:12
41
Ronald Jansen
Climax
1:12:22
1:12:12
42
Casper Doldersum
Putten
1:12:25
1:12:11
43
Dirk de Wit
Dalem
1:12:28
1:12:23
44
Dennis de Jong
Amsterdam
1:12:42
1:12:39
45
Henry Hooyer
Voorthuizen
1:13:29
1:13:05
46
Henk Hokse
Staphorst
1:13:46
1:13:42
47
Hans van Ginkel
Ederveen
1:14:06
1:13:58
48
Herbert Koerhuis
Algemene Bathmense SV
1:14:13
1:14:07
49
Mart van de Kamp
AV Gouda
1:14:26
1:14:20
50
Henk van Roekel
Veenendaal
1:14:28
1:14:15
51
Remmy Schaap
Climax
1:14:47
1:14:36
52
Thomas de Haan
Naarden
1:15:22
1:15:01
53
Arie van der Ham
avVN
1:15:24
1:15:22
54
Roeland van Middendorp
Voorthuizen
1:15:42
1:15:24
55
Frans van Heerdt
Ederveen
1:15:55
1:15:39
56
Adam Koziol
Tiel
1:16:11
1:15:56
57
Arjan Roelofs
Ede Gld
1:16:13
1:16:02
58
Michel van Dalen
Bennekom
1:16:45
1:16:26
59
Pieter de Jong
Bennekom
1:17:20
1:17:16
60
Aalt Boonen
Veenendaal
1:17:27
1:17:21
61
Wilco Lammers
Ede Gld
1:17:40
1:17:37
62
Jorick Schram
Houten
1:17:46
1:17:13
63
Rob Perfors
Elst Ut
1:17:57
1:17:48
64
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
1:18:06
1:17:42
65
Tino Reijnders
Putten
1:18:08
1:17:57
66
Johann van der Kamp
De Liemers
1:18:12
1:18:05
67
Jan Willem Smit
Ede Gld
1:18:29
1:18:21
68
Jos van Damme
Bennekom
1:19:13
1:18:56
69
Ashok Jodha
Amsterdam
1:19:29
1:19:04
70
Jos Muyres
Driel
1:19:44
1:19:39
71
Ed van Steendelaar
Putten
1:19:52
1:19:27
72
Roland Nap
Rhenen
1:20:01
1:19:45
73
Joop Ernst
Pallas '67
1:20:07
1:20:03
74
Bert Koopmans
Arnhem
1:20:24
1:20:08
75
Pieter Smit
Ede Gld
1:20:41
1:20:32
76
Edward Jacobs
Wageningen
1:20:41
1:20:31
77
Riks Middelhoven
Ede Gld
1:20:56
1:20:37
78
Jakob Hartman
Veenendaal
1:20:57
1:20:40
79
Peter Boel
Putten
1:21:23
1:21:12
80
Mark-Peter de Haan
Ede Gld
1:21:39
1:21:16
81
Johan van Dijk
Scherpenzeel Gld
1:21:41
1:21:23
82
Dick Kamps
Amersfoort
1:21:53
1:21:40
83
Jan Overeem
Veenendaal
1:21:58
1:21:41
84
Dick Kers
Veenendaal
1:22:20
1:22:10
85
Marc Berghuis
Ermelo
1:22:57
1:22:38
86
Gerrit Koerting
Statina
1:23:01
1:22:50
87
Rob van Diermen
Ede Gld
1:23:29
1:23:11
88
Leo Missler
Climax
1:23:30
1:23:16
89
Rob Renes
Climax
1:23:39
1:23:29
90
Adrie Wichards
Bennekom
1:23:50
1:23:42
91
Erik van den Dikkenberg
VAV
1:23:51
1:23:25
92
Willem Zweerink
VAV
1:23:51
1:23:25
93
Henny de Vries
Veenendaal
1:24:05
1:23:48
94
Gerald van Dijk
Ederveen
1:24:52
1:24:34
95
Dick van Hilten
Climax
1:25:13
1:24:59
96
Henri Timmer
SV Putten
1:25:15
1:25:03
97
Henk Warris
Climax
1:25:21
1:24:58
98
Hans Moor
Bennekom
1:25:24
1:25:02
99
Johan Voorhorst
Veluwe
1:25:30
1:25:26
100
Mark Ringnalda
Ede Gld
1:25:40
1:25:29
101
Ron Santifort
Veenendaal
1:25:43
1:25:36
102
Hans Krijt
Ede Gld
1:25:52
1:25:43
103
Emiel Krijt
Ede Gld
1:25:53
1:25:43
104
Hans Wezendonk
Loopgroep Jan Strijker
1:25:57
1:25:47
105
Peter de Jong
Gorinchem
1:25:58
1:25:42
106
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:26:24
1:25:56
107
Luuk Schenk
Velp Gld
1:26:26
1:26:05
108
Gosé van der Meijde
Ede Gld
1:26:41
1:26:28
109
Tom Kersbergen
Climax
1:26:44
1:26:29
110
Mark Vonk
Ede Gld
1:27:50
1:27:24
111
Adriaan de Ruiter
Heelsum
1:28:59
1:28:35
112
Fred Janssen
Dolichos
1:29:34
1:29:05
113
Arend Minkman
De Liemers
1:29:44
1:29:36
114
HHM Blom
Bunnik
1:29:47
1:29:26
115
Harm van der Velde
Ede Gld
1:30:27
1:30:14
116
Erik Bakelaar
Ede Gld
1:30:28
1:30:04
117
Karel Heij
Pallas '67
1:30:32
1:30:28
118
René Vrösch
Ede Gld
1:31:35
1:31:18
119
Harry Schievink
Veenendaal
1:31:53
1:31:34
120
Jos Siereveld
Climax
1:32:08
1:31:43
121
Simon Maasland
Bennekom
1:32:08
1:31:43
122
Michel Brouwer
Dronten
1:34:51
1:34:44
123
Mark van Westerop
Ede Gld
1:36:25
1:36:12
124
Jack Crielaard
Veenendaal
1:39:08
1:38:49
125
John Lansbergen
Ede Gld
1:39:21
1:39:09
126
Gosse Douma
Bennekom
1:39:39
1:39:12
127
Tymen Reitsma
Leusden
1:43:27
1:43:20
128
Mustafa Belkadi
Nijmegen
1:47:02
1:46:07
V-35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Broxterman
Pallas '67
1:03:36
1:03:33
2
Marieke van Hunen
Climax
1:09:11
1:09:07
3
Judith Mulder
Utrecht
1:13:28
1:13:19
4
Judith Enting
Utrecht
1:19:19
1:19:12
5
Tessa Aukje Dekker
Ede Gld
1:20:49
1:20:29
6
Linde Essenburg
Ede Gld
1:21:19
1:21:04
7
Jelske van der Hoek
Groningen
1:22:42
1:22:32
8
Wilma Bruinekreeft
Veenendaal
1:23:51
1:23:42
9
Pascal van Doorm
Ede Gld
1:30:40
1:30:17
10
Deborah van Ginkel
Apeldoorn
1:34:45
1:34:23
11
Sophie Brouwer
Utrecht
1:34:51
1:34:43
V35+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bregje van der Meer
Ede Gld
1:18:13
1:18:05
2
Hester Leendertz
Bennekom
1:18:22
1:18:20
3
Marise van Ravenswaaij
Climax
1:21:58
1:21:58
4
Mona van Osnabrugge
Ede Gld
1:25:28
1:25:03
5
Karin van der Goot
Wageningen
1:26:19
1:26:12
6
Christa Schenk
Velp Gld
1:26:49
1:26:28
7
Conny Huizinga
Climax
1:27:30
1:27:08
8
Lucie Viet
Climax
1:28:02
1:27:47
9
Bertina Gerritsen
Lunteren
1:28:45
1:28:25
10
Marion van den Wittenboer
Hellas
1:30:35
1:30:14
11
Sramy van der Pol
Ede Gld
1:31:10
1:31:01
12
Julia Hilgersom
Barneveld
1:31:36
1:31:07
13
Anja Schimmel
Voorthuizen
1:31:36
1:31:07
14
Ingrid Koopman
Hellas
1:31:37
1:31:16
15
Coby van den Heuvel
Veenendaal
1:33:46
1:33:41
16
Linda Schuit
Barneveld
1:35:21
1:34:53
17
Nelke Schaap-Kamphorst
Climax
1:38:31
1:38:18
18
Erika Dijksma
VAV
1:39:30
1:39:03
19
Kitty Balint
Ede Gld
1:39:32
1:39:07
20
Marianne Aalbers
Veenendaal
1:39:44
1:39:37
21
Anneke Bos
Ede Gld
1:42:00
1:41:42
49e editie is op zaterdag 26 november 2016
Fouten of opmerkingen mailen naar info@horaloop.nl
www.uitslagen.nl
29-11-2015 18:00