Uitslagenlijst Midwinterloop

Den Ham Ov - Donderdag 31 december 2015

J-6, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ryan Laarman
Vroomshoop
2:27
2:26
2
Daan van der Sluis
Zwolle
2:33
2:32
3
Jan Stokreef
De Smithoek
2:42
2:41
4
Corné Bouwhuis
Rijssen
2:53
2:52
5
Luuk Drees
De Smithoek
2:57
2:56
6
Douk Oosterveen
De Smithoek
2:58
2:57
7
Aron Jurjens
De Maten
2:59
2:58
8
Stijn van Buren
De Smithoek
3:00
2:59
9
Jasper van de Voet
De Maten
3:02
3:01
10
Kyan van Haarst
De Smithoek
3:11
3:09
11
Florian v.d. Heuven
Vriezenveen
3:15
3:13
12
Jurre Soepenberg
Den Ham Ov
3:16
3:14
13
Thijs Bouwhuis
Rijssen
3:21
3:19
14
Noud Samsen
De Smithoek
3:32
3:30
15
Thijs van der Sluis
Zwolle
4:52
4:49
16
Maro Fokke
Vroomshoop
5:17
5:15
M-6, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Takens
Zwolle
2:29
2:28
2
Carmen Bruinsma
Nijverdal
2:31
2:30
3
Florien Bouwhuis
Den Ham Ov
2:55
2:54
4
Lise Stokreef
De Smithoek
3:12
3:10
5
Bobbi Broekmate
De Smithoek
3:21
3:18
6
Norah Singerling
Warnsveld
6:14
6:14
7
Myrthe Dissel
Houten
6:14
6:14
J-9, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijn Marsman
De Maten
4:14
4:13
2
Bjorn Bruinsma
Nijverdal
4:22
4:21
3
Benjamin Tinselboer
De Smithoek
4:34
4:32
4
Jelle Brakert
De Smithoek
4:41
4:40
5
Nout Meijer
Witharen
4:43
4:41
6
Slot
Den Ham Ov
4:51
4:49
7
Hessel Weideman
De Maten
4:53
4:52
8
Milan v.d. Hoeven
Vriezenveen
4:57
4:55
9
Chiel Bakker
De Maten
5:07
5:05
10
Rick van de Voet
De Maten
5:18
5:16
11
Huub Voortman
De Smithoek
5:25
5:23
12
Tim Haanstra
De Maten
5:25
5:23
13
Bjarn Zandman
De Smithoek
5:26
5:24
14
Zeb Olsman
De Maten
5:26
5:25
15
Jesper
De Smithoek
5:26
5:25
16
Sander Makkinga
De Maten
5:30
5:28
17
Yaël Bosch
De Smithoek
5:33
5:29
18
Stef Laarman
Nijverdal
5:41
5:38
19
Lourens Bouwhuis
Den Ham Ov
5:41
5:40
20
Jur Holsappel
De Smithoek
5:41
5:40
21
Nick Scholten
Hellendoorn
6:06
6:05
22
Melle Hendriks
De Smithoek
6:06
6:04
23
Pim de Groot
De Smithoek
6:18
6:16
24
Niek ten Brinke
De Smithoek
7:21
7:18
M-9, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
4:36
4:34
2
Daantje Broekmate
De Smithoek
4:57
4:57
3
Sanne Scholten
De Smithoek
5:12
5:11
4
Joëlle Schutte
Ommen
5:13
5:12
5
Meike Haanstra
De Maten
5:16
5:15
6
Dewi Soepenberg
De Smithoek
5:27
5:24
7
Isa Voortman
De Smithoek
5:31
5:29
8
Rosa Straub
Delft
5:31
5:30
9
Elsha Soepenberg
De Smithoek
5:38
5:35
10
Babet Drees
De Smithoek
5:55
5:55
11
Nora Poelarends
De Smithoek
5:59
5:57
12
Julia Hoff
Vriezenveen
6:57
6:55
J-12, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kjell Zandman
OBS Nieuwebrug
6:48
6:47
2
Mikel Berenst
Vroomshoop
7:03
7:02
3
Vladik Smetania
Den Ham Ov
7:53
7:52
4
Sem Bos
Vroomshoop
8:07
8:06
5
Arseni Kovalenko
Den Ham Ov
8:09
8:07
6
Pieter van den Berg
Heerhugowaard
8:10
8:08
7
Justin Makkinga
Willibrordusschool
8:21
8:19
M-12, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nikita Hammink
Almelo
6:52
6:51
2
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:05
7:04
3
Lena Nijhof
Hengelo Ov
7:17
7:17
4
Britt Dankelman
Arrien
7:33
7:33
5
Tara van Haarst
Den Ham Ov
8:51
8:49
J-16, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Giorgis Kampman
Ommen
5:07
5:06
2
Pim Bakker
Rijssen
5:16
5:15
3
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
5:46
5:45
4
Marc Jansen
Vroomshoop
6:11
6:10
5
Sam Nazloomian
Den Ham Ov
6:18
6:17
6
Bram van den Berg
Heerhugowaard
6:24
6:22
M-16, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Dankelman
Arrien
6:58
6:57
2
Femke Bisschop
Delft
7:19
7:17
HSEN, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
Ommen
17:52
17:51
2
William van Eeken
Wielen (Dui)
18:37
18:36
3
Timo Bomhof
Heino
20:05
20:03
4
Jasper Visserman
Nieuwleusen
20:28
20:25
5
Remco Groot Beumer
Raalte
20:30
20:27
6
Jan Jansen
Vroomshoop
22:01
21:59
7
Patrick Kelder
Vriezenveen
23:17
23:10
8
Jorn
Vroomshoop
23:20
23:16
9
Tomas Bisschop
Delft
23:23
23:21
10
Marc Jansen
Vroomshoop
23:48
23:42
11
Wouter Post
Vriezenveen
24:03
23:51
12
Sjoerd Mulder
Daarlerveen
24:27
24:24
13
John Jansen
Vriezenveen
24:52
24:41
14
Rolf Abbink
Vriezenveen
24:57
24:46
15
Johan Bolman
Den Ham Ov
25:52
25:38
16
Bart Singerling
Warnsveld
27:21
27:02
17
Michiel Dissel
Houten
27:40
27:22
18
Chris Tieman
Ommen
30:29
30:18
19
Niels Laarman
Nijverdal
33:03
32:43
H40, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
16:51
16:50
2
John Blankhorst
Raalte
20:15
20:13
3
Gert Berenst
Vroomshoop
20:35
20:32
4
Bert Luchies
Vroomshoop
20:50
20:46
5
Alex Wermink
Wierden
21:40
21:37
6
Gert van Veen
Vroomshoop
22:07
21:59
7
Harry Jurjens
Den Ham Ov
22:28
22:25
8
Harold Heuvels
Vroomshoop
23:02
22:56
9
Jan Schutte
Sibculo
24:09
24:04
10
Kees Timmerman
Den Ham Ov
24:17
24:04
11
Gé Bak
Sibculo
24:36
24:26
12
Marcel Kerskes
Den Ham Ov
25:38
25:18
13
Allard Olsman
Den Ham Ov
27:39
27:28
14
Edwin Marsman
Den Ham Ov
27:39
27:25
15
Derk Hendriks
Sibculo
27:49
27:43
16
Johan Blekkenhorst
Den Ham Ov
28:02
27:41
17
Michiel van Haarst
Den Ham Ov
29:37
29:19
18
Rick Schreur
Den Ham Ov
33:34
33:12
H50, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
19:08
19:08
2
Marco Kuipers
Nijverdal
19:17
19:16
3
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
22:23
22:19
4
Aaldert Zomer
Nijverdal
22:53
22:48
5
Henkjan Meier
Hardenberg
23:12
23:08
6
Arnold van der Kraan
Delft
23:43
23:38
7
Gert Jansen
Vroomshoop
24:07
24:01
8
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv Wijk
24:34
24:22
9
Gert Staarman
Vroomshoop
24:36
24:30
10
Gerrit Mulder
Harderwijk
25:13
25:11
11
Harry Kunst
Den Ham
25:40
25:26
12
Ben Binnenmars
Den Ham Ov
26:01
25:47
13
Rein Tuininga
Zwolle
27:13
27:02
14
Koos Sijtsema
Wierden
27:20
27:10
15
Roel Gaasbeek
Ommen
27:29
27:18
16
Bertus Schutte
Ommen
27:46
27:39
17
Johan Nijland
IJhorst
27:50
27:45
18
Jos Reinders
Hoge Hexel
28:07
27:22
19
Hilbert Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
32:10
31:48
20
Ab Koetsier
Holten
33:10
32:56
21
Gerrit Koers
Den Ham Ov
33:14
33:06
DSEN, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Dankelman
Arrien
21:08
21:07
2
Wendy Albada
Groningen
24:21
24:17
3
Anna vd Schors
Houten
25:27
25:10
4
Jolien Roeterdink
Warnsveld
28:08
27:50
5
Marianka vd Hoeven
Den Ham Ov
30:08
29:52
6
Sanne Wijermars
Lemelerveld
30:29
30:19
7
Antoinette Grondman
Den Ham Ov
30:35
30:19
8
Helen Vuurboom
Den Ham Ov
31:20
31:06
9
José Aalbers
Den Ham Ov
32:09
31:56
10
Karen Laarman
Den Ham Ov
33:14
33:00
D35, 5.3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roos Soepenberg
Den Ham Ov
24:58
24:45
2
Gerda Willems
Ommen
25:03
25:01
3
Maaike Sijtsema
Wierden
25:35
25:32
4
Rini Sunder
Delft
25:46
25:42
5
Stella van de Velden
Nijverdal
26:13
26:10
6
Lyzet Groot Beumer
Raalte
27:38
27:31
7
Gea Singerling
Warnsveld
27:41
27:23
8
Irma Smilde
Den Ham Ov
28:10
28:02
9
Margot van der Kemp
Heerhugowaard
28:35
28:22
10
Janneke Schutmaat
Den Ham Ov
28:46
28:25
11
Sandra Berenst
Vroomshoop
28:59
28:52
12
Erna Jurjens
Den Ham Ov
29:35
29:26
13
Wendy Stokvis
Den Ham Ov
29:38
29:23
14
Sandra van Til
Raalte
29:53
29:39
15
Christel Braakman
Den Ham Ov
29:55
29:42
16
Gerry Meier
Hardenberg
30:00
29:48
17
Hester Marsman
Den Ham Ov
30:01
29:49
18
Gerdien Geerdink
Hoge Hexel
30:04
29:41
19
Janneke Boertien
Den Ham Ov
30:19
29:58
20
Janny Kuiper
Den Ham Ov
30:32
30:17
21
Annemiek Laarman
Nijverdal
33:10
32:49
22
Tanja van Beurden
Vriezenveen
33:11
32:52
23
Loes Ottens
Geerdijk
33:34
33:13
24
Annie Warmelink-Kottier
Giethmen
36:09
35:55
25
Bianca Bijlstra
Den Ham Ov
39:57
39:41
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
32:48
32:48
2
Frank Meijer
Hellendoorn
37:44
37:42
3
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
38:12
38:10
4
Mark Spang
Vroomshoop
38:29
38:28
5
Harold van Goor
Vroomshoop
38:44
38:43
6
Jelmer Jongsma
's-Gravenhage
40:06
40:02
7
René de Jager
Sibculo
40:20
40:18
8
Jeroen van Duijn
Den Ham Ov
40:57
40:51
9
Atte Anema
Ommen
41:54
41:35
10
Edwin Visserman
Vroomshoop
42:01
41:58
11
Erik Fokke
Vroomshoop
43:49
43:45
12
Martin Staman
Hellendoorn
45:16
45:11
13
Hans Lukas
Vroomshoop
45:40
45:24
14
Johan Aalbers
Den Ham Ov
46:08
45:56
15
Harald Maneschijn
Den Ham Ov
46:09
45:56
16
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
47:05
47:02
17
Ferry van Laar
Meppel
48:57
48:51
18
Jeroen Hesselink
Vriezenveen
51:48
51:37
19
Gerjan Kamermans
Vroomshoop
51:48
51:37
20
Immanuël van Dijk
Daarle
56:22
56:07
H40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Hellendoorn
35:08
35:07
2
Bert Kelder
Den Ham Ov
36:20
36:19
3
M. Saathof
Nijverdal
36:22
36:20
4
Bennie Thünker
Kampen
36:35
36:34
5
Udo Zwijnenberg
Lemelerveld
36:53
36:52
6
Dinant Kistemaker
Amsterdam
37:58
37:55
7
Bjørn van Til
Raalte
42:50
42:47
8
Ben Davenschot
Vroomshoop
43:07
43:05
9
Ad Straub
Delft
43:43
43:38
10
Arjan Timmerman
Den Ham Ov
44:01
43:43
11
René Verkade
Maassluis
45:19
45:03
12
Robert Terlouw
Hardenberg
46:04
45:54
13
Anne Marsman
Ommen
46:25
46:17
14
Paul Wekamp
Geerdijk
50:30
50:21
15
Gert Hekman
Vroomshoop
54:48
54:41
16
Martin Koggel
Ommen
56:58
56:47
H50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
37:03
37:02
2
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
38:26
38:25
3
Jerry de Jong
Vroomshoop
39:00
38:59
4
Tjibbe de Vries
Kampen
39:57
39:55
5
Erik Nijhof
Hengelo Ov
41:01
41:00
6
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
41:22
41:19
7
René van den Berg
Heerhugowaard
42:39
42:35
8
Dirk Platjes
Sibculo
43:12
43:09
9
Jan Baan
Nijverdal
43:55
43:48
10
John Visser
Wierden
45:01
44:56
11
Dick Dubbink
Vroomshoop
45:29
45:24
12
René Elzinga
Vroomshoop
45:42
45:33
13
Henk van Duuren
Hardenberg
45:52
45:40
14
Einte Elsinga
Gouda
46:22
46:17
15
Jasper Klein
Dedemsvaart
48:03
47:58
16
Gertjan Bosch
Den Ham Ov
48:19
48:14
17
Henk Kuhlman
Westzaan
48:19
48:17
18
S.R. Abma
Den Ham Ov
49:56
49:48
19
Henny Berends
Balkbrug
50:13
50:07
20
Mans Veldsink
Dedemsvaart
52:01
51:44
21
Johan Maris
Nijverdal
52:14
52:05
22
Tonny Holleboom
Broekland Ov
54:07
53:46
23
Tonny Kosse
Vroomshoop
54:40
54:24
24
Co van der Sluis
Dedemsvaart
57:22
57:06
25
Jan Schonewille
Vroomshoop
1:01:17
1:00:57
26
Frans Heering
Enter
1:03:31
1:03:14
27
Max van Beurden
Vroomshoop
1:05:08
1:04:51
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Bolks
Sibculo
43:45
43:43
2
Moniek van Buren
Den Ham Ov
46:08
46:05
3
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
52:40
52:32
4
Marlies Nevenzel
Den Ham Ov
52:40
52:31
5
Ilona Schonewille
Vriezenveen
1:01:16
1:00:57
D35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
Witharen
40:24
40:23
2
Saskia Berris
Zwolle
45:12
45:09
3
Jeanet Reekers
Daarlerveen
47:08
47:05
4
Gerda Kloek-Tusveld
Dedemsvaart
51:55
51:47
5
Eugenie ter Grote
Vroomshoop
53:47
53:43
6
Annette Bouwhuis
Rijssen
54:05
53:50
7
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
54:48
54:43
8
Bertine Olthof
Vroomshoop
54:58
54:53
9
Klazien van der Klis
Balkbrug
1:01:16
1:01:03
10
Antoinette Elsinga
Gouda
1:03:11
1:03:06
11
Aronne Vloedgraven
Den Ham Ov
1:12:26
1:12:16
12
Klaske de Vries
Den Ham Ov
1:12:26
1:12:16
Met dank aan: Bosma Vuurwerk,
Coop Den Ham, HOC,
Kraanverhuur Lenters Hardenberg.

De eerstvolgende door ons georganiseerde wedstrijd
is de 3e Zandstuve Bosloop op 9 januari.
Organisatie: Loopgroep De Zandstuve.
Uitslagen via www.sportlustvroomshoop.nl
Uitslagen.nl
31-12-2015 18:11