Uitslagenlijst FC Trias Nieuwjaarsloop

Winterswijk - Zondag 3 januari 2016

1250M, 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joey Pleiter
Team E
5:29
5:29
2
Friso F.J. Schepers
Team E
6:24
6:23
3
Rens te Brummelstroete
Tijgers
6:39
6:39
4
Gijs Holweg
Team E
7:55
7:54
5
Huub Krabben
Team Tijgers
8:11
8:09
6
Jorrit Ubbink
Team Tijgers
8:22
8:16
7
Erik ten Hagen
Team H
8:42
8:40
8
Johan Ros
Team H
8:46
8:43
9
Chris Krabben
Team Gast
9:10
9:07
1250V, 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma de Koning
Team F
6:32
6:30
2
Ella Ubbink
Team Gast
7:32
7:27
3
Jiska Verheij
Team F
8:22
8:19
4
Evi ten Hagen
Team Mini.s
8:43
8:41
5
Odette Krabben
Team F
9:09
9:08
2500M, 2500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luca Colstee
Team E
12:43
12:42
2
Luuk Mulder
Team E
12:45
12:43
3
Tristan Ubbink
Team E
12:59
12:59
4
Jochem Meekes
Team E
13:00
13:00
5
Milan Hoftijzer
Team E
13:18
13:18
6
Jesper Vreman
Team E
13:39
13:38
7
Rutger Dijkstra
Team D
13:47
13:45
8
Noud te Kortschot
Team F
14:05
14:05
9
Brian Post
Team D
14:31
14:31
10
Stijn te Brummelstroete
Team E
14:34
14:34
11
Daan Smolders
Team E
14:38
14:37
12
Vincent Hoitink
Team H
14:42
14:42
13
Niels Wiggers
Team D
14:48
14:48
14
Bram Berenschot
Team D
14:49
14:49
15
Elie Raterink
Team D
14:52
14:52
16
Lars Wassink
Team D
14:52
14:52
17
Bart Aarnink
Team E
14:52
14:52
18
Daniel van Tol
Team D
15:09
15:09
19
Wout Beskers
Team E
15:12
15:12
20
Sem Oonk
Team D
15:16
15:15
21
Tijn Smolders
Team F
15:19
15:17
22
Jort Dijkstra
Team D
15:22
15:20
23
Sieb ten Damme
Team E
15:24
15:24
24
Klaas Dijkstra
Leider D
15:25
15:23
25
Sven Duistermaat
Team Mini.s
16:37
16:36
26
Jonathan van Kooten
Team F
19:18
19:15
27
Dave Lasker
Team E
19:59
19:55
28
Bert Lasker
Team Gast
19:59
19:55
2500V, 2500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maren de Koning
Team MD
11:52
11:52
2
Mirthe te Kortschot
Team ME
14:06
14:06
3
Amber Kobus
Team MD
14:06
14:06
4
Renske Oonk
Team MD
14:25
14:25
5
Sanne Schreurs
Team MD
15:32
15:31
6
Kaya Selker
Team MD
17:19
17:19
7
Jet Oonk
Team ME
17:36
17:36
8
Isa Oonk
Team ME
17:36
17:36
9
Jette Speelberg
Team ME
17:36
17:35
10
Carolien Steintjes
Team Gast
24:12
24:12
4500M, 4500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Meulman
Team Gast
17:14
17:12
2
Maarten van Swigchem
Team H
18:31
18:31
3
Werner Menkehorst
Leider B1
18:40
18:37
4
Marcel Bos
Team Gast
18:41
18:40
5
Bram ter Bocht
Team A
19:07
19:04
6
Wilfred Vreeman
Team H
19:47
19:46
7
Jeffrey Houwers
Team H
19:51
19:46
8
Dennis Teunissen
Leider B1
19:54
19:51
9
Nick te Kronnie
Team B
19:59
19:56
10
Jeroen Vredeberg
Team H
20:18
20:13
11
Erik ten Hagen
Team H
20:20
20:09
12
Rolf Honderslo
Team H
20:28
20:15
13
Wessel ten Damme
Team B
20:32
20:29
14
Sam Mankehorst
Team B
20:32
20:29
15
Tom Stemerdink
Team H
20:38
20:32
16
Stan Houwers
Team H
21:08
21:04
17
Matthew Gernaat
Team H
21:25
21:13
18
Ferdi Lammers
Team H
21:25
21:19
19
Tieme Carlier
Team A
21:37
21:35
20
Thijs ten Hagen
Team H
21:42
21:39
21
Lars Pelgrim
Team H
21:43
21:39
22
Nick Houwers
Team H
21:48
21:44
23
Daan Swildens
Team H
21:48
21:44
24
Danny de Man
Team H
21:49
21:44
25
Mart Meeusen
Team H
21:49
21:45
26
Rens Heinen
Team A
21:52
21:49
27
Jasper te Winkel
Team A
21:52
21:50
28
Tristan Raterink
Team B
22:25
22:25
29
Loic den Hollander
Team H
22:26
22:21
30
Maik Klanderman
Team H
22:32
22:24
31
Tom Berendsen
Team H
22:38
22:32
32
Ronald Ubbink
Team H
22:52
22:46
33
Chiem Kortschot
Team C
22:58
22:51
34
Mart ten Dolle
Team C
22:59
22:52
35
Nick Leuyerink
Team H
23:10
23:04
36
Ernstjan Luiten
Team H
23:55
23:54
37
Alexander van Koot
C
24:04
24:04
38
Jan de Man
Team Gast
24:47
24:40
39
Hugo Ophof
Team H
24:53
24:47
40
Ivo Schurink
Team C
24:54
24:49
41
Jerry van de Vorle
Team H
24:56
24:43
42
Rens Heesen
Team D
25:48
24:50
43
Robert Wiegerink
Team H
25:49
25:41
44
Freddie van Ditshuizen
Team H
25:50
25:41
45
Geert Lobeek
Team H
26:02
25:52
46
Gert Hoitink
Team H
26:12
25:59
47
Willy Stemerdink
Team H
26:13
26:00
48
Ronald ten Hagen
Team H
26:13
26:02
49
Veron Slotboom
Team D
27:24
27:18
50
Sjoerd Piepers
C
27:54
27:48
51
Joost ten Damme
Team D
28:13
27:15
52
Max van Toon
C
28:17
28:08
53
Bram Vreman
Team C
28:17
28:07
54
Thom Schröer
Team C
28:17
28:08
55
Yannick Frenken
C
28:48
28:41
56
Jasper Mentink
C
28:49
28:42
57
Lars Dijksta
B
29:30
29:26
58
Jorrit Bemers
B
29:30
29:27
59
Joris Kremer
Team C
29:35
29:35
60
Jarnick Raterink
Team C
30:40
30:32
61
Maurin te Bogt
Team C
30:41
30:33
62
Naut Kruisselbrink
Team C
30:43
30:35
63
Tijmen Schuur
Team C
30:46
30:36
64
Lars Roerdink
Team D
30:56
29:59
65
Ruben Carleer
Team D
30:56
29:57
66
Merijn Stolte
Team C
30:57
29:59
67
Thijmen Stolte
Team D
30:57
30:02
68
Roan de Ridder
C
31:03
31:03
69
Niek Toebes
Team C
31:37
31:28
70
Tijn Damkont
C
31:57
31:47
4500V, 4500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne de Koning
Team Gast
21:51
21:49
2
Anja Wiggers
Team Gast
29:47
29:37
3
Regien Belksema
V
29:56
29:53
9K_M, 9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Baak
Team Gast
35:20
35:19
2
Theo Schreurs
Team H
39:02
39:02
3
Ewout ten Pas
Team H
39:20
39:20
4
Frank ten Hagen
Team H
40:02
39:58
5
Mark Smit
Rec
42:38
42:36
6
Frank de Vries
Team H
43:32
43:27
7
Jan Pleiter
Team Gast
43:56
43:55
8
Twan de Roos
Team H
44:28
44:28
9
Sules van der Rest
Leider D4
45:21
45:19
10
Carl Horstink
Team H
47:35
47:34
11
George Schurink
Team H
50:01
49:56
12
Chris Kruisselbrink
Team Gast
50:49
50:45
9K_V, 9KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Siebelink
Team Gast
54:06
54:04
2
Naomi Höfkes
Team VR
1:02:29
1:02:29
3
Tanja Klanderman
Team VR
1:02:30
1:02:29
www.uitslagen.nl
03-01-2016 15:09