| | | | | Uitslagenlijst Heldense Bossen Cross
Helden - Zondag 14 februari 2016
MKC, KORTE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Heijnen
Atletiek Helden
15:10
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
15:24
6
Teun Duisters
Eindhoven Atletiek
16:21
7
Luke Heijnen
Atletiek Helden
17:03
9
Joost Blokland
Atletiek Helden
17:27
12
Tadessa Woldemesekel
ATV Venray
18:20
16
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
19:17
22
Perry Peeters
Dutch Runners
20:59
23
Martin Struijk
Eindhoven Atletiek
21:16
24
Paul Lormans
Atletiek Helden
21:33
30
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
23:47
33
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
26:12
35
Luc Sicking
Lopersgroep Deurne
31:33
VSEN, KORTE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
17:35
2
Emmy Weekers
Prins Hendrik
17:59
5
Shelly van Els
Sint Anthonis
22:36
8
Tessa Peeters
Atletiek Helden
27:42
V35, KORTE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
19:57
2
Jozet Tomassen
Atletiek Leudal
21:34
3
Birgit Betrand
Achilles-Top
22:02
V45, KORTE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lilian van Rijt
Atletiek Helden
23:29
3
Judith de Bruin
Atletiek Helden
23:38
4
Natasja Marcellis
Overloon
24:53
VLC, LANGE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sabine Zelen
Atletiek Helden
41:53
13
Petra Gommans
Atletiek Helden
53:47
14
Annemarie van den Broek
Geldrop
54:40
MSEN, LANGE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
31:22
5
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:40
9
Ronald Langenhuizen
Roermond
36:12
12
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
38:55
15
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
40:33
21
Frans Bruijstens
't Jasper Sport
44:11
M40, LANGE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
36:35
4
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
37:17
5
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:11
6
David Leidelmeijer
De Grenslaupers
39:23
M45, LANGE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Maarten Manders
GAC Gemert
39:13
8
Harri van de Mortel
Sint Anthonis
40:39
12
Norbert Veringmeier
Waterweg
44:14
15
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
46:36
M50, LANGE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Janssen
Atletiek Helden
35:49
4
Anton van den Heuvel
GAC Gemert
38:38
5
Reinard Casparie
Eindhoven
39:36
7
Peter van den Hoef
Scopias
40:42
9
Hans Peeters
Atletiek Helden
42:33
M55, LANGE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
39:02
4
Kees Kompier
Atletiek Helden
41:29
6
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
44:05
7
Jan Meeuws
't Jasper Sport
45:18
8
Hay Driessen
Atletiek Helden
48:24
10
Lauran Bouwmans
't Jasper Sport
50:19
M60, LANGE CROSS MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Aben
Olympus Land van Cuijk
40:24
3
Wiel van Lier
Atletiek Helden
42:45
4
Piet Jaspers
't Jasper Sport
43:26
5
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigter
43:51
7
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
44:56
10
Luud Zeegers
't Jasper Sport
50:02
12
Herman van Melick
De Grenslaupers
53:04
JJUNB, JONGENS JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Guus Heijnen
Atletiek Helden
18:06
4
Niels Hendriks
Venloop Running Team
18:08
5
Youri Driessen
Venloop Running Team
18:15
6
Daniël van Tetering
Nijmegen Atletiek
18:49
7
Thijs Verrmeulen
ATV Venray
19:02
JJUNA, JONGENS JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rens Simons
Venloop Running Team
17:47
MJUNB, MEISJES JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn van Kersen
Atletiek Maastricht
10:39
3
Hannah Clercx
't Jasper Sport
11:43
4
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
11:47
MJUNA, MEISJES JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJUNC, JONGENS JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
9:40
8
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
11:25
9
Jurn Strik
Lopersgroep Deurne
11:38
12
Thijs van den Heuvel
Atletiek Maastricht
12:26
16
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
14:01
MJUNC, MEISJES JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
9:21
2
Fenne Janssen
Venloop Running Team
9:28
5
Channelyn Ambrosiussen
HAC
10:03
6
Anna Berkers
Lopersgroep Deurne
10:16
10
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
11:00
11
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
11:12
12
Schildkamp Fleur
Atletiek Helden
11:17
13
Resy van Iersel
't Jasper Sport
11:20
15
Meike Vermeulen
't Jasper Sport
11:44
17
Famke Hurkmans
't Jasper Sport
13:23
JJUND, JONGENS JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelman
't Jasper Sport
8:40
3
Jip Janissen
Venloop Running Team
9:09
5
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
9:32
7
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
9:38
13
Teun Nagel
't Jasper Sport
10:13
14
Luc van Veldhoven
AV Weert
10:43
16
Wouter op het Veld
AV Weert
10:45
17
Mik van der Hulst
AV Weert
10:53
19
Jip van den Heuvel
Atletiek Maastricht
11:00
20
Teun v Dijk
't Jasper Sport
11:02
23
Everaars Sydney
Atletiek Helden
11:51
26
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
11:52
28
Loek Peute
Atletiek Helden
12:14
29
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
12:29
33
Wouter van Asten
't Jasper Sport
14:19
MJUND, MEISJES JUNIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
4:59
3
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
5:09
4
Iris van den Heuvel
Atletiek Maastricht
5:12
11
Marijn van Dooren
AV Weert
5:57
12
Marit Joris
Atletiek Leudal
6:01
14
Lisa roumen
Atletiek Leudal
6:11
15
Sleeuwen van Lynn
Atletiek Helden
6:29
16
Anke van Rooijen
Atletiek Leudal
6:32
19
Mo Hermans
Atletiek Leudal
6:56
20
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
7:01
JPUPA, JONGENS PUPILLE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Guus van Riel
Atletiek Helden
5:14
9
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
5:24
12
John Linders
Lopersgroep Deurne
5:37
16
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
6:00
18
Wessel Janssen
Lopersgroep Deurne
6:02
19
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
6:03
21
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
6:09
25
Boaz van Lieshout
Atletiek Maastricht
6:17
35
Sjors Peeters
Atletiek Helden
7:18
36
Bram van der Hulst
AV Weert
7:31
37
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
7:36
38
Roel Fransen
Lopersgroep Deurne
8:21
MPUPA, MEISJES PUPILLE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
5:53
8
Riel van Floor
Atletiek Helden
6:11
9
Sophie van den Boogaart
HAC
6:13
12
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
6:20
19
Evanna Welten
Lopersgroep Deurne
6:50
22
Merlijne Billekens
AV Weert
7:01
24
Daphne van der Laan
AV Weert
7:12
27
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
8:30
MPUPB, MEISJES EN JONG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
5:52
4
Eva Rooijackers
GAC Gemert
6:09
8
Aina van Lieshout
Atletiek Maastricht
7:19
JPUPB, MEISJES EN JONG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Sillekens Nate
Atletiek Helden
6:50
13
Vissers Levi
Atletiek Helden
7:05
14
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
7:08
15
Rens Vermazeren
Lopersgroep Deurne
7:16
MPUPC, (MINI)PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Amina Dillmann
Achilles-Top
3:38
4
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
3:47
6
Dorinda Welten
Lopersgroep Deurne
4:13
JPUPC, (MINI)PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
3:31
6
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
4:16
7
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
4:18
MPUPM, (MINI)PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Leenders
ATV Venray
3:58
10
Nina Flipsen
Lopersgroep Deurne
5:30
JPUPM, (MINI)PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
14-02-2016 20:11