| | | | | Uitslagenlijst Atledo Cross
Dongen - Zondag 28 februari 2016
JPUPC, JPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
5:36
13
Shane van IJzendoorn
Atledo
6:14
MPUPC, MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPUPB, JPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
5:06
MPUPB, MPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPUPA, JPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
3:55
7
Mete van der Schoot
Tilburg Road Runners
4:02
10
Tim Meuwissen
Tilburg Road Runners
4:08
23
Reinier van der Linden
Atledo
4:39
24
Gael Rietveld Saloma
Passaat
4:40
33
Scott van IJzendoorn
Atledo
5:29
MPUPA, MPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJUND, MJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Safira den Oudsten
Spiridon
3:44
6
Lotte van Lieshout
Energie
4:03
15
Loes van der Pennen
Spiridon
4:31
VB/LB, VB/LB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:11
14
Isabelle van Onzenoort
Atledo
6:52
16
Leonoor van der Linden
Atledo
7:07
JJUND, JJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
7:33
10
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
8:20
13
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
8:32
14
Lucas Geerts
Taxandria Atletiek
8:32
17
Christian Maas
Taxandria Atletiek
8:47
23
Thijmen van Alphen
ACW '66
9:37
25
Boudewijn van der Linden
Atledo
9:50
JJUNC, JJC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Brik van Dusseldorp
Typhoon
10:23
7
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
11:03
9
Tobias Martinot
De Langstraat
11:54
13
Jasper van Laarhoven
ACW '66
12:12
MJUNC, MJC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
8:11
4
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
8:31
MJUNB, MJB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
13:29
MJUNA, MJA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, VSEN KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
11:33
V35, VMAS KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJUNB, JJB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
12:08
5
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
14:58
6
Gijs Pijnenburg
Tilburg Road Runners
17:53
JJUNA, JJA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSEN, MSEN KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
6:37
M35, MMAS KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V35, V35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
23:55
5
Nicole Sweens
Tilburg Road Runners
25:25
7
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
26:16
11
Neeltje Olieslagers
Gloria
29:54
V45, V45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Vingerhoets
Tilburg Road Runners
25:29
4
Moniek Kingma Schippers
avVN
29:58
MSEN, MSEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:18
2
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
30:35
6
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
31:25
8
Bart Candel
Atletiek Maastricht
32:14
9
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
32:28
11
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
33:24
12
Robert de Korte
Rozenburg Zh
33:50
15
Erwin Schuurbiers
Bergen op Zoom
35:02
22
Bas van Wingerden
NSAV 't Haasje
41:57
M35, M35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
31:59
3
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:10
5
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
35:36
6
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
35:52
10
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
38:18
M45, M45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Marrewijk
Scorpio
26:59
3
Ad Peeters
Eindhoven Atletiek
27:27
4
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
28:31
5
Ruud Louer
Tilburg Road Runners
29:30
6
Louis van den Dungen
Spiridon
29:37
9
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
30:55
24
Frank Van Den Oetelaar
Loopgroep Aart Stigter
35:47
M55, M55
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
33:41
14
Frits van der Velden
Atledo
36:25
M65, M65
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
TRIM, TRIMMERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Harry Verkuil
Extrarunners Gorinchem
18:11
11
John van Mersbergen
Eethen
31:47
18
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
33:36
25
Marianne Eestermans
Dongen
34:22
29
Aranka d'Obredan
Nederland
35:26
38
Ingrid den Oudsten
Spiridon
37:48
44
Walter in 't Groen
De Langstraat
39:46
47
Ineke Peters
De Langstraat
42:16
50
Oskar Baijens
Baarle-Nassau
43:28
VSEN, VSEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
19:52
2
Marjon van der Wansem
De Langstraat
20:03
4
Lonneke Elzerman
De Langstraat
26:04
Uitslagen.nl
05-03-2016 08:35