Uitslagenlijst RunVisonloop

Winterswijk Huppel - Zondag 6 maart 2016

800M, 800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Meinen
AVA '70
3:00
2
Duke Pepelinkhausen
Doetinchem
3:17
3
Finn Lampio
Lichtenvoorde
3:17
4
lars Meinen
AVA '70
3:32
5
Floris ter Haar
Aalten
3:35
6
Koen Hoopman
AVA '70
3:36
7
Timme Onnink
Winterswijk Woold
3:39
8
Leonardo Pereira Fernandes
Winterswijk
3:44
9
Jurre van Alst
Winterswijk
3:44
10
Delany Reurink
Archeus
3:49
11
Wessel te Bokkel
Archeus
3:55
12
Twan Roerdink
Winterswijk
3:56
13
Thom Raben
Aalten
4:22
14
Mart ten Brinke
Zuthpen
4:26
15
Liam Prinsen
Winterswijk
4:27
16
Timo Duistermaat
Winterswijk
6:03
800V, 800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aalbers
Zevenaar
3:34
2
Nin Somers
Archeus
3:38
3
Reesa Bot
Winterswijk
3:39
4
Vera Roters
Elten
3:46
5
Romée Wilterdink
Archeus
3:47
6
Sofie Aalbers
Zevenaar
3:48
7
Danique Damkot
Archeus
3:57
8
Eva Horstink
Archeus
3:57
9
Pleun Horstink
Winterswijk
3:59
10
Femke Nijrolder
Winterswijk
4:09
11
Sophie ten Brinke
Zutphen
4:23
12
Fabienne Bentsink
Archeus
4:27
13
Liv Kolsté
Winterswijk
4:33
14
Kyra Lampio
Lichtenvoorde
4:48
15
Michelle Bentsink
Archeus
5:20
1500M, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ezra Somers
Archeus
5:43
2
Douwe Bentsink
Archeus
5:46
3
Twan Meinen
Lintelo
5:48
4
Luka Piek
Aalten
5:49
5
Luke Hiddink
Archeus
6:10
6
Noah Lampio
AVA '70
6:14
7
Rens Peters
Winterswijk
6:16
8
Bram Roters
Ellen (dtsld)
6:18
9
Tim ten Brinke
Winterswijk
6:22
10
Twan Berg
Winteswijk
6:59
11
Senne Ernst
Aalten
7:17
12
Niek te Brummelstroete
Archeus
7:25
1500V, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maren de Koning
Winterswijk
6:21
2
Dewi Nijrolder
Archeus
6:51
3
Nynke van Dam
Archeus
6:51
4
Cozia Hoffman
Archeus
6:53
5
Jill Reessink
Winterswijk
7:38
6
Jinte Kusters
Archeus
7:48
7
Juul Onnink
Winterswijk Woold
7:56
8
Lotte Maarse
Archeus
8:13
5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dinant Huurneman
Archeus
17:51
2
Thomas Konings
Archeus
18:14
3
Connor Kluivers
Voshaar Outdoor SEC
18:51
4
Arjan Eenink
Winterswijk
18:57
5
Ewout ten Pas
Archeus
18:59
6
Rik Reijers
Atletico '73
19:08
7
Ferdi Ubbing
Archeus
19:19
8
Roel Verwer
AV Haaksbergen
19:28
9
Jelmer Geerdink
Winterswijk
20:32
10
Rinke ter Haar
AVA '70
20:38
11
Remon te Boome
Argo
20:41
12
Jesse Nijmeijer
Archeus
20:52
13
Robin van Wenum
Arnhem
20:58
14
Ad Som
Atletico '73
21:10
15
Herman Fransen
Atletico '73
21:11
16
Jan Ruesink
Archeus
21:48
17
Peter Kobes
Winterswijk
21:50
18
André Balke
AVA '70
21:52
19
Rob Berkelder
AVA '70
22:08
20
Martin Houben
Winterswijk
22:43
21
Jelle Leusink
ASV
22:53
22
Martin Stemerdink
Winterswijk
22:56
23
Erwin Elschot
Archeus
23:04
24
Wim Ruesink
Archeus
23:10
25
Bram ten Brinke
Winterswijk
23:25
26
Dirk-Jan Robbe
AVA '70
23:29
27
Tom Mengers
Loopgroep De Zandloper
23:30
28
Rob Schuurman
Varsseveld
23:31
29
Wieger Wamelink
Wageningen
24:32
30
Milan Froom
Winterswijk
24:33
31
Rob te Brummelstroete
Archeus
24:35
32
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
24:50
33
Maarten Breij
Haaksbergen
25:46
34
Lucas de Groot
Archeus
26:41
35
Harm Keetels
Winterswijk
26:59
36
Kavoos Yousefi
Archeus
27:18
37
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
28:58
38
Marcel ten Brinke
Zutphen
29:00
39
Pascal Oortgiese
Archeus
29:10
40
Jeroen Buitink
Winterswijk
29:57
41
Emiel Bonnink
Winterswijk
30:21
42
Henri ten Brinke
Soest
30:43
43
Stijn Schurink
Archeus
32:58
44
Bram Schurink
Winterswijk
33:02
45
Frank Jansen
Archeus
34:04
46
Nicolàs Kempers
Winterswijk
34:23
47
Henk van Duinen
Archeus
36:06
48
Boreas Pegel
Enschede
37:28
5KV, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Aarnink
TION
19:56
2
Chantal Oortgiese
Archeus
20:23
3
Kimley Sanders
Silvolde
20:41
4
Gerdy Hoornenborg
AVA '70
21:24
5
Ieneke Voets
Elst
21:45
6
Renske Harmelink
Lichtenvoorde
22:13
7
Nicole Nijmeijer
Archeus
22:55
8
Petra Meinen
Archeus
23:07
9
Carine te Walvaart
Archeus
23:13
10
Janneke Gelderblom
AVA '70
24:23
11
Linda Stronks
Loopgroep De Zandloper
24:34
12
Julia Roos
AVA '70
25:15
13
Diede Horning
Aalten
25:23
14
Yvonne Roes
Loopgroep De Zandloper
25:46
15
Tess Wieggerinck
Archeus
25:56
16
Christine van Pareren
Ahaus
26:15
17
Dienke Nijboer
Archeus
27:05
18
Anouk Westendorp
Dinxperlo
27:05
19
Aleid Grevers
Winterswijk
27:06
20
Daniëlle Wiggers
Archeus
27:07
21
Annemarie Hijink
Loopgroep De Zandloper
27:15
22
Ingrid Maarse
Archeus
27:32
23
Marieke Peppelinkhausen
Doetinchem
27:42
24
Henriette Ruessink
Archeus
27:49
25
Ellen Hesselink
Winterswijk
27:50
26
Marjo Karakoc
Archeus
28:00
27
Anja Ruesink
Archeus
28:19
28
Sien Meinen
AVA '70
28:29
29
Enid Peters
Archeus
28:32
30
Riefke ten Dolle
Winterswijk
29:01
31
Mellany Elsinghorst
Archeus
29:04
32
Anouk Schreurs
Winterswijk Brinkheurne
29:15
33
Karin Drenthel
Dinxperlo
29:27
34
Leny Duursma
Archeus
30:18
35
Erna Lammers
Archeus
32:12
36
Mmiranda
Loopgroep De Zandloper
33:31
37
Leoni Haeke
Archeus
33:32
38
Nicol Oonk
Loopgroep De Zandloper
33:32
39
Jacqueline Bugter
Archeus
34:05
40
Mariska Piek
Winterswijk
34:14
41
Susan Kusters
Archeus
34:49
42
Michèle Spijkstra
Archeus
34:49
43
Wendy Krosenbrink
Archeus
35:37
44
Sabine Verwendel
Borken (dtsld)
36:01
45
Saskia Reurink
Neede
36:19
46
Linda Rohof
ASV
36:19
47
Hanny Lammers
ASV
36:34
48
Miranda van Druten
Winterswijk
37:41
49
Mariska Kreunen
Winterswijk
37:42
50
Anita Boschman
Archeus
38:35
51
Annemarie Wieberdink
Eibergen
43:44
52
Lian Acda
ASV
50:42
53
Lieke Kompagne
Eibergen
50:43
10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Duistermaat
Archeus
33:42
33:42
2
Tom Baak
Archeus
36:43
36:42
3
Robert Leussenkamp
ASV
39:07
39:05
4
Andrej Kubani
Borken
39:28
39:25
5
Wijtze Kaastra
Dinxperlo
39:39
39:37
6
Wilco Dunnewold
Archeus
40:37
40:36
7
Marcel Kuenen
Winterswijk
40:48
40:46
8
Ben Saalmink
Aalten
41:13
41:12
9
Robbin Elsinghorst
Lichtenvoorde
42:05
42:01
10
Brian Bent
Enschede
43:18
43:17
11
Arjan Dunnewold
Archeus
44:15
44:13
12
Ronald Wormskamp
Winterswijk
44:17
44:13
13
Henri Gelderblom
Aalten
44:40
44:36
14
Oscar Hanselman
Lichtenvoorde
45:11
45:09
15
Luuk Kolste
Winterswijk
45:13
45:08
16
Henk Huitink
Bredevoort
45:50
45:45
17
Gertjan Aarnink
ASV
46:12
46:08
18
Luc ten Have
Lichtenvoorde
46:16
46:10
19
Laurens van Druten
Archeus
46:39
46:34
20
Gerrie Reiring
Lichtenvoorde
46:40
46:37
21
Christof Funke
Heiden
47:03
46:51
22
Berto ten Brinke
Archeus
47:15
47:13
23
John Petersen
Enschede
47:15
47:10
24
Jorg Antvelink
Rekken
47:33
47:29
25
Chris van Adrichem
Winterswijk
48:02
47:54
26
Iwan Kempers
Winterswijk
50:14
50:06
27
Peter van Rijn
Winterswijk
50:19
50:14
28
Cliff Prinsen
Groenlo
50:26
50:22
29
Jos Rave
Dinxperlo
50:51
50:45
30
Carel Horstink
Winterswijk
51:41
51:27
31
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
52:11
51:59
32
Charles Heutink
ASV
52:57
52:53
33
Michel Geerdink
Lichtenvoorde
53:54
53:43
34
Werner Funke
Borken
54:32
54:20
35
Sander Stortelers
Winterswijk
54:36
54:32
36
Mark Heister
Archeus
55:02
54:53
37
Dieter Brämer
Borken
56:33
56:27
38
Mink Baak
Winterswijk
56:47
56:35
39
Michel Moos
Winterswijk
57:19
57:12
40
Edouard van Oene
Groenlo
57:20
57:14
41
Han te Winkel
Slochteren
57:32
57:25
42
Dirk Wezel
ASV
59:39
59:32
43
Chris Kruisselbrink
Winterswijk
59:54
59:41
44
Jaap Berndes
Nieeeeuwerkerk a/d Ijssel
1:03:39
45
Gert Welmerink
Winterswijk
1:07:34
10KV, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Wassink
Archeus
42:34
42:32
2
Sylvia Wassink
Winterswijk
49:20
49:16
3
Ilona Grevers
Archeus
49:49
49:46
4
Kimberly Kortschot
Winterswijk
53:39
53:36
5
Anne Gaasbeek
Utrecht
53:43
53:31
6
Marja Huiskamp
Phoenix
55:40
55:33
7
Esther ten Brinke
Zutphen
55:40
55:32
8
Suzan Jurjus
Archeus
55:49
55:37
9
Jacqueline Jurjus
Lichtenvoorde
56:44
56:31
10
Sylvia Witten
Winterswijk
56:46
56:36
11
Monique Weijkamp
Argo
57:49
57:40
12
Manon Lurvink
Winterswijk
57:56
57:44
13
Dian Schurink
Archeus
59:41
59:32
14
Nathalie Hondelink
Neede
59:49
59:44
15
Stephanie Kl Holkenborg
Lichtenvoorde
1:00:20
1:00:12
16
Manon Huinink
Lichtenvoorde
1:00:38
1:00:30
17
Anita Eeltink
Loopgroep De Zandloper
1:00:59
1:00:52
18
Miranda ter Haar
Loopgroep De Zandloper
1:01:05
1:00:57
19
Veronie Aalderink
Neede
1:01:49
1:01:44
20
Ans Lurvink
Winterswijk
1:02:36
21
Mirjam Sikking
Winterswijk
1:05:35
22
Marijke ter Avest
Rekken
1:06:35
15KM,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonathan Kolks
Bocholt (dtsld)
50:43
2
Stefan Ritte
Bocholt (dtsld)
51:57
3
Simon Janzen
Borken
55:19
4
Ronnie Leusink
ASV
59:14
5
Doné Nienhuis
LVG
1:02:40
6
Herbert Wienen
Heide (dtsld)
1:04:10
7
Theo Schreurs
Winterswijk
1:08:15
8
Kasper Zemann
Winterswijk
1:08:25
9
Hans Winkelhorst
AVA '70
1:10:10
10
Marcel Rinders
Winterswijk
1:10:18
11
Wouter Raben
Aalten
1:10:22
12
Eric Klein Holkenborg
AVA '70
1:10:40
13
Erwin Hekman
Archeus
1:11:26
14
Martijn van der Heden
Doetinchem
1:12:10
15
Marc Smit
Winterswijk
1:14:39
16
Armand Burgers
Winterswijk
1:15:53
17
Wilfried Keurentjes
Doetinchem
1:19:45
18
Wim Sikking
Winterswijk
1:27:00
19
Markus Uvermann
Borken
1:29:21
20
Olaf Kleine
Lichtenvoorde
1:29:21
15KV,
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Hendriksen
Wehl
1:20:59
2
Alexa Huck
Ahaus (dtsld)
1:22:48
3
Petra Tenhaken
Borken (dtsld)
1:22:53
4
Agnes Hölten
Heiden (dtsld)
1:22:54
5
Kelly Hesselink
Winterswijk
1:24:39
RunVision sportspeciaalzaak voor wandelaars en hardlopers
www.uitslagen.nl
10-03-2016 21:26