Uitslagenlijst Internationale Zwinstedenloop

Sluis - Zondag 20 maart 2016

J-12, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vic Vanhaecke
avi
4:08
4:05
2
Lukas Lamont
Kruishoutem
4:20
4:17
3
Jarne Buyse
AVI Ingelmunster
4:24
4:22
4
Noah Lernout
VAD
4:34
4:31
5
Kay Basting
Sluis
4:55
4:52
6
Jesper Simonse
Goes
4:58
4:54
7
Finn Vandecapelle
Sluis
5:08
5:05
8
Yordi Van Liere
Sluis
5:11
5:07
9
Jins Wanjon
Sluis
5:14
5:10
10
Robbe D'hose
JC Brakel
5:16
5:11
11
Victor Vermeersch
Olympic Brugge
5:20
5:17
12
Brian Defour
AV Molenland
5:27
5:22
13
Bas de Croock
Sluis
5:33
5:31
14
Jayde Hoogesteger
Sluis
5:42
5:37
15
Denzel Bentley
Sluis
5:50
5:47
16
Ike Vanlenhove
Knokke-Heist23
5:59
5:55
17
Louis Deslee
Moen
6:03
5:57
18
Bengt Debou
Steenkerke (W.-Vl.)
6:03
5:59
19
Floris Vermue
Sluis
6:21
6:17
20
Maurits Vermue
Sluis
6:26
6:23
21
Fender Schram
terneuzen
6:29
6:24
22
Devon Bentley
Sluis
6:29
6:24
M-12, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel Angillis
avi
4:17
4:15
2
Maud Angillis
avi
4:22
4:18
3
Laura Lernout
VAD
4:51
4:47
4
Marit Simonse
AV '56
5:01
4:58
5
Ayco Buyse
AVI Ingelmunster
5:06
5:02
6
Naomi Clinckemaillie
avi
5:07
5:03
7
Saartje van Mol
Sluis
5:30
5:28
8
Sayenna Hilleman
Sluis
5:36
5:32
9
Vienna Verplancke
Sluis
5:39
5:35
10
Pien Schilders
IJzendijke
5:40
5:36
11
Auke D'hose
JC Brakel
5:41
5:36
12
Anouk Vandepitte
Sluis
5:51
5:47
13
Kyra Basting
Sluis
6:27
6:25
14
Alexia Vermersch
Olympic Brugge
6:41
6:37
MAN, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Verkaemer
Waregem
15:45
15:43
2
Bert Deschoot
Harelbeke
15:53
15:51
3
Daan Dhondt
Kruishoutem
15:54
15:52
4
Bart Maene
Sijsele
16:09
16:07
5
Sergio Harinck
Oost-Souburg
16:28
16:26
6
Fabrice Laga
KAA Gent
16:44
16:42
7
Renzo Vanhoorelbeke
Harelbeke
16:57
16:55
8
Hamish Maertens
No Limit Team (NLT)
17:18
17:16
9
Niels Van Loo
Moerkerke
17:23
17:20
10
Marnick Missiaen
Sluis
17:23
17:21
11
Kevin van Loo
Moerkerke
17:27
17:25
12
Matti Buysse
Tillit smsbox
17:48
17:46
13
Michiel Paermentier
Sint-Andries
18:00
17:57
14
Matthias Serrano
Wondelgem
18:05
18:04
15
Arthon Valcke
No Limit Team (NLT)
18:06
18:03
16
Arno van Haverbeke
Adegem
18:07
18:05
17
Floris Huigh
AV De Wielingen
18:10
18:08
18
Galliand Schoonbaert
Sint-Kruis (Brugge)
18:10
18:08
19
Arjen Grootaert
Maldegem
18:40
18:36
20
Maxim Van Loo
Moerkerke
18:41
18:38
21
Dieter van Lierde
KAA Gent
18:55
18:53
22
Tom Erpelinck
Hengstdijk
18:56
18:50
23
Sam Riemens
Waterland-Oudeman
18:56
18:55
24
Peter van Waes
Aardenburg
19:21
19:18
25
Alex Cocquyt
De Krekenlopers
19:26
19:23
26
Wesley Goossens
Seven Fit
19:38
19:29
27
Thomas Cornilly
Damme
19:47
19:38
28
Peter De Decker
Maldegem
19:48
19:45
29
Wim Deduytsche
Blankenberge
20:04
19:58
30
Sem Serrano
Wondelgem
20:07
20:06
31
Rune Defour
AV Molenland
20:53
20:47
32
Yves Kerckhove
Damme
21:01
20:56
33
Inder Munoz
Sluis
21:21
21:18
34
Stijn Cozijns
KAA Gent
21:26
21:24
35
Seppe Vandekerckhove
Avelgem
21:38
21:34
36
Ruben Ares
No Limit Team (NLT)
21:47
21:43
37
Tjorven Expeels
Tieltse renners
21:51
21:48
38
Dimmy Ivens
Schoondijke
22:08
21:59
39
Kurt De Muyt
Damme
22:12
22:03
40
Jacques Goedgebeur
Damme
22:19
22:10
41
Yves Maertens
No Limit Team (NLT)
22:29
22:25
42
Tom Tanghe
No Limit Team (NLT)
22:33
22:29
43
Ivan Verbeke
De Krekenlopers
22:39
22:32
44
Guus de Smit
Schoondijke
22:47
22:42
45
Jarne Minnebo
No Limit Team (NLT)
22:58
22:52
46
Luc De Valck
alva (Atl. Land van Aalst
23:22
23:15
47
Erik Cappon
Zuidzande
23:46
23:32
48
Christof Deslee
Moen
23:56
23:50
49
Bas van Melle
Sluis
24:20
24:07
50
Jarne Buyse
AVI Ingelmunster
24:41
24:38
51
Vic Vanhaecke
Izegem
24:41
24:39
52
Mark Groosman
Hoek
26:07
26:02
53
Thibault Van Bruggen
3TK
26:19
26:06
54
Ben Van Bruggen
Emmeloord
26:20
26:06
55
Kevin vermeulen
Aardenburg
26:22
26:09
56
Jan Jennes
Lokomotief-runners
26:56
26:45
57
Wouter van Broekhoven
Tilburg
27:08
26:53
58
Jannick Coppens
Brakel
27:14
27:03
59
Nico Verheul
Oostburg
27:23
27:16
60
Din Vandendriessche
Aalst
27:25
27:11
61
Bram Dees
Philippine
27:44
27:31
62
Lennaert Verheul
Oostburg
27:45
27:38
63
LUCA BUONO
Ophain-Bois-Seigneur-Isaac
28:08
27:59
64
Sven Baas
Sluis
28:09
27:56
65
Philippe Mous
Groot-Bijgaarden
28:17
28:04
66
Danny Van Geel
Bergen op Zoom
28:20
28:05
67
Luc Van Den Neucker
De Krekenlopers
28:29
28:18
68
joffrey Decock
Sint-Kruis (Brugge)
28:41
28:27
69
Vanhoecke Jensy
Lokomotief-runners
28:42
28:31
70
Couchez Johan
Lokomotief-runners
28:43
28:32
71
Frederick De Keyzer
Sint-Laureins
29:07
28:57
72
Marty de Jonge
Goes
29:40
29:29
73
Thielen Johan
Sint-Niklaas
30:04
29:52
74
Daan De Wilde
De Krekenlopers
30:08
30:02
75
Firmin versluys
De Krekenlopers
30:37
30:24
76
Walter Vanrenterghem
Lokomotief-runners
34:45
34:33
VROUW, VIJF VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dendoncker Veerle
KAA Gent
16:59
16:59
2
Hannelore Willen
NLT
17:51
17:48
3
Stien van Tieghem
Assebroek (Brugge)
18:35
18:32
4
Cato Cassiers
No Limit Team (NLT)
18:40
18:35
5
Josesphine Rondelée
HC Oostende
18:58
18:57
6
Sara Coulembier
No Limit Team (NLT)
19:07
19:02
7
Lotte Vandekerckhove
Waarmaarde
20:23
20:19
8
Louise Le Coq
Breskens
20:27
20:21
9
Marina Steppe
Spiridon Aalst
20:37
20:32
10
Linda Coppens
Spiridon Aalst
20:52
20:48
11
Katrien Persoons
vita
20:54
20:49
12
Esther Verhaegen
Sluis
21:20
21:18
13
Jasmijn Geldof
Dynamica-Vlissingen
22:09
22:06
14
Roos de Smit
Schoondijke
22:17
22:12
15
Anse Debaere
No Limit Team (NLT)
22:32
22:27
16
Laura Tanghe
No Limit Team (NLT)
22:40
22:36
17
Leonie Cornilly
Damme
23:07
22:57
18
Laerke Expeels
Tieltse renners
23:13
23:12
19
Laura Deleersnyder
No Limit Team (NLT)
23:37
23:33
20
Charlotte Ranson
No Limit Team (NLT)
23:38
23:34
21
Lara Debaere
No Limit Team (NLT)
24:42
24:37
22
Britt Louagie
Olympic Brugge
25:05
25:00
23
Chabelyn Moreno Y Delgado
Gent
25:10
25:03
24
Annemi DePreitere
Moerkerke
25:15
25:06
25
Elsbeth Scholing
Sluis
25:23
25:17
26
Ilse Spriet
Moen
25:26
25:21
27
Amber Louagie
Olympic Brugge
25:33
25:28
28
Marijke Vanparys
3TK
25:39
25:34
29
Hélène De Cleer
WTDT
25:42
25:34
30
Katrien Vervarcke
Oostkerke (Damme)
25:48
25:39
31
Tineke Vanhaecke
Tillit smsbox
25:57
25:49
32
Maud van Leening
Sluis
26:06
25:59
33
Mariëlle Simonse
Goes
26:06
26:01
34
Ann Delvoye
Zwevegem
26:10
26:04
35
Nancy Maerten
Eeklo
26:32
26:24
36
Skrällan De Neve
Sint-Laureins
26:34
26:24
37
Janneke Boutens
Middelburg
26:36
26:31
38
Vera Van Damme
Haaltert
27:20
27:10
39
Franca Hoff
's-Gravenhage
27:24
27:16
40
Ina de Pauw
Erpe-Mere
27:25
27:11
41
Daphne Huigh
Rotterdam
27:25
27:19
42
Addy Focke-Beun
Sluis
27:37
27:31
43
Caroline De Buck
Sint-Kruis (Brugge)
27:39
27:27
44
Priscilla provo
Sluis
27:40
27:27
45
Daisy van de Velde
De Wielingen
27:46
27:40
46
Mia vanBelle
Vlissingen
27:48
27:38
47
Lara Besard
Drongen
28:10
28:00
48
Noa Kuster
Sluis
28:11
27:59
49
Jenipher Moens
Sluis
28:11
27:59
50
Martens Claire
De Krekenlopers
28:22
28:12
51
Mireille Hirdes
Kapelle
28:51
28:41
52
Slabbynck Rita
vita
29:00
28:56
53
Catherine Vanspeybroeck
Vinderhoute
29:08
28:59
54
Delphine Vanspeybroeck
Vinderhoute
29:25
29:14
55
Katrien Lefever
Zeebrugge (Brugge)
29:31
29:19
56
Helmie de Groot
AV De Wielingen
29:49
29:42
57
Anemoon Spitaels
Brakel
29:49
29:37
58
Katja Madou
Sluis
30:02
29:49
59
Krista van der Slikke
Groede
30:26
30:14
60
Emilie Lagasse
Sluis
30:35
30:24
61
Colette Moerman
Barendrecht
30:50
30:36
62
Esther Tas
3TK
30:53
30:45
63
Judith Tas
Sluis
30:53
30:45
64
Ilse Dierickx
Sint-Andries
30:57
30:48
65
Muniz Narciandi Dulce
RCB
30:58
30:48
66
Vera Rappé
Knokke- Heist
32:04
31:50
67
Carina Moreno Muniz
Ophain
33:05
32:56
68
Nacy Koentges
Oostkamp
34:06
33:54
69
Barbara De Brauwer
Flycos Runningfriends
34:06
33:54
70
Bianca de Pooter
Terneuzen
34:14
34:01
71
Maaike Decock
Brakel
34:54
34:42
72
Greetje Rappé
Heist-aan-Zee
35:42
35:28
73
An De Ceukelaire
alva (Atl. Land van Aalst
36:02
35:48
MAN, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
BEHO
31:12
31:09
2
Nico Viaene
Olympic Brugge
31:40
31:37
3
Bert Deloene
NLT
34:05
34:02
4
Gunter d'Hondt
Ronse/Renaix
34:13
34:10
5
Bram Vandenbossche
sodibrug
35:00
34:57
6
Chris de Smit
RK HAV
35:38
35:34
7
Dieter Dhont
Oudenaarde
35:39
35:32
8
Jurgen Vandaele
Maarkedal
35:44
35:39
9
Stijn Boury
WTDT
36:36
36:34
10
Hendrik Vandewaetere
AC Deinze
36:50
36:46
11
Ruben Boutens
The Dutch Value
37:34
37:28
12
Frederic de Bruijne
Knokke-heist
37:34
37:31
13
Dennis De Troyer
Eendr. Aalst (EA)
37:55
37:51
14
Patryk Serafinski
AC Geraardsbergen
37:58
37:53
15
Frederik Van Overbeke
Zomergem
38:14
38:09
16
Brecht Slabbinck
Knokke-Heist
38:44
38:24
17
Maarten Wanders
sodibrug
38:47
38:43
18
Philippe De windt
De Krekenlopers
39:00
38:52
19
Bart Vanluchene
AVI Ingelmunster
39:11
39:05
20
Jeroen Verminck
Evergem
39:22
39:13
21
Defour David
AV Molenland
39:28
39:22
22
François van de Broecke
AV De Wielingen
39:47
39:43
23
Jasper Maes
Sint-Kruis (Brugge)
39:50
39:40
24
Gies Vandenberghe
ktdc kortrijk
40:05
40:01
25
Bart Hubreght
Damme
40:36
40:28
26
Paul Haertjens
De Krekenlopers
40:56
40:48
27
Simon Arnould
Brussel
41:33
41:26
28
Mitch Leys
Eeklo
41:41
41:27
29
Rudi de Caluwe
De Krekenlopers
42:00
41:53
30
Steven Merlier
NLT
42:04
41:56
31
Geert de Wever
Spiridon Aalst
42:34
42:22
32
Kristof Saron
Brugge
42:44
42:35
33
Pascal Koppejan
Ritthem
42:50
42:37
34
Jos Goossens
Seven Fit
42:55
42:46
35
Player Sander Engels
Eeklo
43:24
43:10
36
Peter Van Hecke
SMO
43:43
43:39
37
Lucien Vermaeren
Spiridon Aalst
43:51
43:40
38
Jerry Kotseir
Kleit
44:02
43:47
39
Jeroen De Langhe
Beukenhoflopers
44:04
44:04
40
Corneillie Frank
AVI Ingelmunster
44:17
44:10
41
Marc van der Werf
Lembeke
44:26
44:19
42
Johan Huigh
AV De Wielingen
44:31
44:17
43
Bjorn Baselet
Kaulille
44:50
44:38
44
Niek Rijnberg
Zuidzande
44:55
44:40
45
Luc Markey
De Krekenlopers
45:00
44:50
46
Philippe Vanrysselberghe
TTA -triatlon team aalter
45:09
45:00
47
Alain Janssens
BEHO
45:12
45:00
48
Bjorn Secember
ktdc kortrijk
45:12
45:06
49
Filip Van Dooren
AVI Ingelmunster
45:32
45:23
50
Antoine Gijzel
Kapelle
45:42
45:25
51
Gino Gruyaert
KAV Roeselare (AVR)
45:51
45:34
52
Claus Brusselle
Sluis
45:57
45:45
53
Marc Angillis
avi
46:03
45:56
54
Fred Vermeire
AV De Wielingen
46:15
45:59
55
Koen Ameye
Waregem
46:28
46:17
56
Kurt van Achter
JC Brakel
46:38
46:20
57
Marnix Clevers
sodibrug
46:42
46:39
58
Jordy Engelaar
AV De Wielingen
46:50
46:42
59
Hannes Casselman
Oostkerke (Damme)
47:03
46:49
60
Guus Picavet
Oostburg
47:33
47:17
61
Amor Maertens
AV De Wielingen
47:35
47:22
62
Eddy Vankerckhoven
Brussel
47:37
47:30
63
Jan Strymes
De Krekenlopers
47:46
47:24
64
Stefan Vandenheuvel
Knokke-Heist
47:48
47:25
65
Peter Claerhoudt
Ter Aar
47:56
47:34
66
Bart Seys
HC Oostende
47:56
47:43
67
Brecht Deketele
Beukenhoflopers
48:03
47:52
68
Gerben van Hal
Sluis
48:03
47:55
69
Robert Rutjes
Sluis
48:09
47:58
70
Freddy Bogaard
Sluis
48:09
48:05
71
Bart Van de Putte
alva (Atl. Land van Aalst
48:27
48:02
72
Steven Beerens
Sint-Amandsberg (Gent)
48:34
48:27
73
Pascal van Hulle
De Krekenlopers
48:34
48:12
74
Jona Debacker
Maldegem
48:38
48:24
75
Ronny Versluijs
AV De Wielingen
48:43
48:29
76
Patrick steenbeke
De Krekenlopers
48:46
48:36
77
Norbert Schollaert
Erpe-Mere
48:49
48:35
78
Niko Van Kemseke
Biezekes
48:51
48:36
79
Matthias Casselman
Damme
48:56
48:40
80
Michel Van de Putte
alva (Atl. Land van Aalst
49:30
49:02
81
Thomaes Vermeulen
Aartselaar
50:04
49:36
82
Sammy Coulembier
No Limit Team (NLT)
50:09
49:50
83
Arne Vander Plaetsen
Moerbrugge
50:19
49:12
84
Wouter Coppens
Beukenhoflopers
50:22
50:10
85
Stefan Vermue
Sluis
50:37
50:31
86
Jelle Pauwels
Harelbeke
51:43
51:31
87
Maarten Thomaes
Hoofdplaat
51:44
51:30
88
Danny de Turck
AC Geraardsbergen
51:46
51:38
89
Didier Vermeulen
Sint-Lievens-Houtem
51:59
51:41
90
Henk de Kater
Rotterdam Atletiek
52:00
51:38
91
Pieter Coppens
Beukenhoflopers
52:04
51:51
92
Willy de Milliano
Bavel
52:08
51:44
93
Ruben Van de Velde
RTKH - DTC
52:24
52:06
94
Daan Dieleman
Zaamslag
53:03
52:53
95
Angelo Focke
Sluis
53:03
52:51
96
Geert Utterwulghe
Knokke-Heist
53:11
52:52
97
Bram Moerman
Sluis
53:19
53:14
98
Michel de Meijer
AV De Wielingen
53:42
53:27
99
Frederik Buffel
Lostri Amigos
53:46
53:28
100
Janpiet Flikweert
AV De Wielingen
53:59
53:45
101
Freddy Verdoolaege
Veurne
54:03
53:44
102
Kris GEVAERT
Brugge
54:11
53:50
103
Petro Debou
Steenkerke (W.-Vl.)
54:16
54:07
104
Nick Cornelis
Zwijnaarde
54:19
53:52
105
Jan Bruynooghe
triatlon Damme
54:31
54:25
106
Kim van Calster
JC Brakel
54:32
54:14
107
Rik van Schuur
Oostburg
54:50
54:31
108
Tom Van Overbeke
Knesselare
55:16
54:50
109
Wim Vanbrabant
Waregem
55:16
54:51
110
Albert Goense
's-Gravenhage
55:39
55:30
111
Rene Coppens
Koksijde
55:44
55:24
112
Luc Wille
Zomergem
55:59
55:38
113
Matthien Nootens
Hoeilaart
56:00
55:38
114
Sven Longueville
Maldegem
56:24
56:11
115
Leander de Smedt
Waardamme
56:33
56:22
116
Kjell de Clercq
Wingene
56:34
56:07
117
Jerry vanden Broele
Zeebrugge (Brugge)
56:38
56:38
118
Bertrand Cuyvers
Harelbeke
57:18
57:12
119
Johan de Wispelaere
De Krekenlopers
57:23
57:14
120
Willy Schaepdrijver
Knokke-Heist
57:36
57:12
121
Marc Dekeyser
Moerbeke-waas
57:43
57:27
122
Piet Sonck
Aalst
57:47
57:23
123
Michael Joos
alva (Atl. Land van Aalst
57:47
57:22
124
Jo De Jonghe
Oudenaarde
57:58
57:35
125
Freddy Maertens
Ichtegem
58:01
57:34
126
De Boeck Hugo
alva (Atl. Land van Aalst
58:08
57:40
127
Carlos de Willemacker
JC Aalter
58:24
57:57
128
Paul kreps
Knokke-Heist
58:28
58:09
129
Wim Eggermont
Sluis
58:48
58:31
130
Rombaut martens
JC Brakel
59:17
58:58
131
Antoine Mathys
JC Aalter
59:54
59:29
132
Bruno De Bruyn
Sluis
1:00:16
1:00:11
133
Stijn De Roose
Beukenhoflopers
1:00:16
1:00:05
134
Paul Hermans
AV De Wielingen
1:00:32
1:00:32
135
Cornelis Zeger
Sluis
1:00:41
1:00:35
136
Stephen Lernout
Boezinge
1:00:41
1:00:31
137
Martin Kievits
Delta Sport
1:01:52
1:01:34
138
Ben van Vlierden
Wilrijk (Antwerpen)
1:02:14
1:02:04
139
Philip van de Graaf
Barendrecht
1:02:38
1:02:31
140
Henk Pater
Sluis
1:03:00
1:02:45
141
André Pieters
Terneuzen
1:05:12
1:05:03
142
Emiel Lathouwers
Knokke
1:06:17
1:05:49
VROUW, TIEN VAN SLUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Verschuure
Yerseke
37:25
37:22
2
Lies Deruddere
Wevelgem
38:55
38:51
3
Femke vande Driesche
Aalst
39:39
39:29
4
Nel Deman
ktdc kortrijk
40:05
40:00
5
Clara Sanchez-Maldonado
Malaga
43:24
43:20
6
Jana Van Liefferinge
AC Geraardsbergen
45:18
45:13
7
Joke D'haeyere
Harelbeke
45:31
45:27
8
Damienne Blomme
Alg. Brugse AV
46:17
46:08
9
Caroline Van Ransbeeck
Zottegem
46:22
46:22
10
Ann Vandenberghe
AVI Ingelmunster
47:08
47:00
11
Elke Vynckier
Harelbeke
47:27
47:22
12
Corinne Maertens-Haeck
De Wielingen
47:35
47:22
13
Jacqueline Maas
AV De Wielingen
47:36
47:22
14
Tamara van Respaille
WTDT
47:47
47:39
15
Lore Coulon
AB Marke
47:52
47:44
16
Linda pille
De Krekenlopers
47:53
47:43
17
Melanie Bode
Aardenburg
48:01
47:53
18
Aafje van Remoortere
Biervliet
48:28
48:11
19
Sandra de Loore
Drongen
48:42
48:21
20
Cindy Baekeland
Anzegem
49:07
49:00
21
Veronique Vasseur
Maastricht
49:19
49:19
22
Tamara martens
TCD
50:33
50:12
23
Karin van Hal
Sint Kruis
50:35
50:28
24
Camille Hensaert
Bredene
50:54
50:44
25
Astrid de Ridder
alva (Atl. Land van Aalst
51:03
50:40
26
Lut Vandenbosch
ZATEAM Overijse
51:13
51:02
27
Symoens Nadia
Sint-Niklaas
51:16
51:06
28
Marleen van Heghe
AC Geraardsbergen
51:46
51:39
29
Ann Slos
BEHO
52:00
51:46
30
Lutgard Vermeir
Zele
52:01
51:50
31
Axelle De Lobelle
Escanaffles
52:03
51:57
32
Petra Van Daele
BEHO
52:04
51:51
33
Natalie Coomans
WTDT
52:07
52:00
34
Nele Vandeputte
KAA Gent
52:08
51:50
35
Stéphanie Lagache
Lokomotief-runners
52:26
52:15
36
Martine Clybouw
Ichtegem
52:35
52:11
37
Dagmar Van Eesvelde
JC Aalter
52:36
52:15
38
Veerle van Leemput
Rumst
52:39
52:25
39
Marjan Mistiaen- de Groot
AV De Wielingen
52:41
52:26
40
Krista Laridon
Running Team Knokke
52:43
52:27
41
Annemieke Rijnberg
AV De Wielingen
52:49
52:35
42
Tamara Uyttendaele
Burst
53:07
53:00
43
Sandra Janssoone
Blankenberge
53:17
53:07
44
Tianda Donker Curtius
AV De Wielingen
53:18
53:11
45
Stephanie Lefevre
Kieldrecht (Beveren)
53:41
53:29
46
Machteld Desimpel
Waregem
54:00
53:53
47
Kathleen Heyvaert
Spiridon Aalst
54:02
53:45
48
Angelique Denijs
Brakel
54:06
53:49
49
Monica Schram
Sluis
54:14
53:59
50
Cindy Dijkers
Biervliet
54:15
54:00
51
Cecile Mullaert-Kinds
Biervliet
54:17
54:00
52
Anne Duclos
sodibrug
54:30
54:25
53
Stefanie Bauters
Runners Maarkedaal
54:54
54:34
54
Isabel Snauwaert
Knokke-Heist
54:59
54:43
55
Annic Vansteenkiste
Knokke-Heist
55:00
54:45
56
Emanuela Bracke
Axel
55:05
54:52
57
Rozane Corten
alva (Atl. Land van Aalst
55:07
54:41
58
Sofie de groeve
Sportjoy
55:07
54:44
59
Marijke de Milliano
Rotterdam
55:29
55:05
60
Carla Bruggeman
Lokomotief-runners
55:44
55:31
61
Verkain kizzy
Lichtervelde
55:45
55:26
62
Paulien Peeters
Gent
56:00
55:46
63
Ineke van Morrelgem
Sluis
56:03
55:54
64
Isabelle Crombez
Shorttrack club
56:05
55:49
65
Jolijn Radix
Schoondijke
56:05
55:44
66
Evelien Audenaerd
Terneuzen
56:05
55:43
67
Marianne Declerck
Waregem
56:06
55:40
68
Nathalie Clauwaert
Waregem
56:06
55:39
69
Delphine Grandsart
Gent Loopt
56:40
56:25
70
Marie-Astrid Decoster
Ledeberg (Gent)
56:46
56:40
71
Ria Fredriks
AV '56
56:50
56:34
72
Nicole Deconinck
De Krekenlopers
56:59
56:38
73
Chanel de keuninck
Knokke
57:40
57:20
74
Jacqueline Meijers
Hoedekenskerke
57:44
57:39
75
Sabine van Duyse
Moerbeke-Waas
57:46
57:30
76
Lieselot Cornand
alva (Atl. Land van Aalst
57:48
57:23
77
Wendy Seghers
Hasselt
57:48
57:26
78
Jozian Zonnevijlle
Oostburg
58:21
58:01
79
Erna Lefevre
Sint-Joris(Beernem)
58:25
58:17
80
Véronique PHILIPS
Veurne
58:31
58:12
81
Deborah Serpieters
Adinkerke
58:31
58:13
82
Diane Arijs
alva (Atl. Land van Aalst
58:53
58:28
83
Myriam Stroobant
Geraardsbergen
59:18
59:02
84
Michelle Callebaut
alva (Atl. Land van Aalst
1:00:20
59:52
85
Dorien Vasseur
Oostburg
1:00:49
1:00:29
86
Mirelle van den Bergh
Scheldesport
1:00:54
1:00:43
87
Stephanie De Geyter
Eeklo
1:01:01
1:00:37
88
Gerda De Jaeger- Braet
De Krekenlopers
1:01:03
1:00:42
89
Yolanda Kievits
Delta Sport
1:01:52
1:01:35
90
Laura Pintelon
Hoeilaart
1:02:55
1:02:41
91
Aleida Evers
Sluis
1:02:57
1:02:41
92
Kathleen Vlietinck
Knokke- Heist
1:02:58
1:02:38
93
Justa van Hermon
Eede Zld
1:02:59
1:02:39
94
Elvira Becu
Schoondijke
1:03:20
1:03:08
95
Nicole Goethals
De Krekenlopers
1:04:18
1:03:57
96
Anna de Wolff-De Smet
Scheldesport
1:05:13
1:05:04
97
Greet Verleysen
alva (Atl. Land van Aalst
1:05:31
1:05:03
98
Annick De Coninck
alva (Atl. Land van Aalst
1:05:31
1:05:04
99
Chrisje Ivo
Knokke
1:06:19
1:05:50
100
Anna Claeys
Oostkamp
1:06:57
1:06:37
101
Carine Lemmens
Gent
1:07:05
1:06:47
102
Willems Lieve
Knokke-Heist
1:07:34
1:07:20
103
Stefanie Verstappen
Sint-Job-in-'t-Goor
1:08:20
1:08:04
104
Kathy vogels
Sportjoy
1:09:31
1:09:06
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mohamed Oumaarir
Baarn
1:06:03
1:06:01
2
Stijn De Vulder
AC Geraardsbergen
1:08:01
1:08:00
3
Mathias Becquaert
Eendr. Aalst (EA)
1:09:31
1:09:29
4
Ward Oosterlinck
Eendr. Aalst (EA)
1:10:17
1:10:15
5
Francis van Steenbrugge
KAA Gent
1:10:44
1:10:42
6
Gerd Devos
dac
1:11:14
1:11:11
7
Lucas Moray
VACBL
1:11:14
1:11:12
8
Erwin Harmes
gonzalez runningteam
1:11:39
1:11:37
9
Nico Serroen
KAA Gent
1:12:09
1:12:07
10
David van den Broeck
Eendr. Aalst (EA)
1:12:28
1:12:25
11
Elias Schack
Eendr. Aalst (EA)
1:12:31
1:12:29
12
Karel Moerman
MAC Westhoek
1:12:33
1:12:31
13
Juliaan van Lierde
AC Geraardsbergen
1:12:35
1:12:32
14
Philip Van Lierde
Eendr. Aalst (EA)
1:13:13
1:13:11
15
Wazo de Rouck
AC Geraardsbergen
1:13:22
1:13:19
16
Jonas Colyns
AC Geraardsbergen
1:13:33
1:13:31
17
Patrick van Petegem
Herzele
1:13:36
1:13:35
18
Tom Voet
Bjokkesteam
1:13:56
1:13:53
19
Bart de Turck
AC Geraardsbergen
1:14:11
1:14:08
20
Ansgar Carlier
Wondelgem
1:15:35
1:15:32
21
Dries Lernout
Geluwe
1:15:40
1:15:40
22
Stijn Vermeersch
Dollar running team
1:15:52
1:15:48
23
Jeroen Debaveye
KAA Gent
1:16:03
1:15:58
24
Stijn De Blander
Eendr. Aalst (EA)
1:16:10
1:16:06
25
Dimitri Delombaerde
sporting dewaele
1:16:10
1:16:05
26
Wim De Coene
Zottegem
1:16:34
1:16:31
27
Henk Vandermeersch
KAV Roeselare (AVR)
1:16:58
1:16:56
28
Kevin D'Hondt
Oudenaarde
1:16:59
1:16:55
29
Kristof Verstraete
Runners Evergem
1:17:02
1:16:59
30
Glenn Vaermander
Dadizele
1:17:05
1:16:59
31
Neal De Schrijver
Eendr. Aalst (EA)
1:17:19
1:17:16
32
Koen Van Hamme
AB Marke
1:17:33
1:17:27
33
Pieter Geens
Itegem
1:17:35
1:17:33
34
Frederik Boussy
Damme
1:17:37
1:17:34
35
Bart verbeke
Abmarke
1:17:38
1:17:33
36
Frederik Christiaans
Berlare
1:17:42
1:17:42
37
Jan Vijverman
Eendr. Aalst (EA)
1:18:45
1:18:41
38
Mike Verbeke
De Krekenlopers
1:18:52
1:18:45
39
Jimmy Baert
EFC-ITC
1:18:56
1:18:51
40
Jeroen Kins
Team Chas Patat
1:19:34
1:19:28
41
Kurt Valle
KAV Roeselare (AVR)
1:20:36
1:20:30
42
Davy Vanderroost
Dollar running team
1:20:47
1:20:43
43
Johan Mathijs
Zemst
1:21:47
1:21:33
44
Frederic Gennart
Knokke-Heist
1:21:58
1:21:36
45
Jurrie Van Waeyenberghe
MTV
1:22:06
1:21:53
46
Frederic De Coster
Flycos Runningfriends
1:22:21
1:22:15
47
Bjorn Van den Berghe
Erpe - mere
1:22:46
1:22:35
48
Joris Haeck
Gent
1:23:01
1:22:56
49
Sven Vermeulen
Dynamica-Vlissingen
1:23:04
1:22:59
50
Jens Ketels
Gistel
1:23:16
1:23:11
51
Tom Weber
Antwerpen
1:23:18
1:23:13
52
Guillaume Perneel
Cycling Support
1:23:20
1:23:16
53
Bjorn Ringoot
MAC Westhoek
1:23:20
1:23:11
54
Mathieu Lazou
KAA Gent
1:24:12
1:24:10
55
Peter Lernout
VAD
1:24:19
1:24:09
56
Tijs Lust
Drongen
1:24:54
1:24:40
57
Kristof Vereecke
Tillit smsbox
1:25:09
1:24:57
58
De Bilde Jorn
3MD
1:25:15
1:25:07
59
Jan van Bellinghen
Halle
1:25:59
1:25:45
60
Wouter Georges
Runners Evergem
1:26:10
1:25:51
61
Giovanni Van Lokeren
LDT zele
1:26:24
1:26:20
62
Nick Verstraete
MAC Westhoek
1:26:32
1:26:28
63
David Claeys
We.All.Love.Running
1:27:00
1:26:48
64
Jelmer Debaeke
TCD
1:27:08
1:26:32
65
Bram Laevens
No Limit Team (NLT)
1:27:10
1:27:01
66
Kurt Marchand
Anzegem
1:27:10
1:27:01
67
Giovanni Alossery
Ledegem
1:27:19
1:27:10
68
Klaas Dellaert
Eeklo
1:27:38
1:27:30
69
Tim Buysse
Tillit smsbox
1:27:51
1:27:41
70
Ben Desnouck
ktdc kortrijk
1:27:59
1:27:33
71
Bart Cornelis
De Krekenlopers
1:28:33
1:28:26
72
Jeremy Spileers
Ronse/Renaix
1:28:35
1:28:06
73
Bert Verbeke
De Krekenlopers
1:28:37
1:28:28
74
Ward Goethals
Adegem
1:28:44
1:28:22
75
Kenneth Ally
We.All.Love.Running
1:29:02
1:28:51
76
Chris Deleersnyder
No Limit Team (NLT)
1:29:18
1:28:49
77
Olivier Verhaege
Zomergem
1:29:39
1:29:27
78
Bruno De Rynck
FLAC
1:29:47
1:29:39
79
Kristof La Heyne
Lokeren
1:29:52
1:29:27
80
Ruben Callens
Oudenaarde
1:30:14
1:29:20
81
Bruno Maes
Lokeren
1:30:17
1:30:04
82
Mathieu Decock
Eke
1:30:24
1:30:17
83
Alex Anthonisse
Waterlandkerkje
1:31:10
1:30:27
84
Pieter Verbeke
FLAC
1:31:17
1:31:01
85
Wouter Wolfcarius
Deinze
1:31:17
1:30:56
86
Bjorn Declercq
No Limit Team (NLT)
1:31:21
1:31:10
87
Kevin clarisse
Ieper
1:31:26
1:31:11
88
Martijn Broekaaert
Graauw
1:32:23
1:32:06
89
Stijn Debleecker
Lauwe
1:32:50
1:32:38
90
Glenn Christiaans
Zele
1:33:21
1:33:12
91
Jeroen van Dijk
Kloosterzande
1:33:43
1:33:30
92
De meester gerdi
Nieuwerkerken
1:33:49
1:33:30
93
Dave Pierson
Edegem
1:33:50
1:33:46
94
Edwin Huigh
AV De Wielingen
1:33:55
1:33:24
95
Renaud Verscheure
KAV Roeselare (AVR)
1:34:44
1:34:31
96
Michaël de Moor
SMO
1:34:52
1:34:38
97
Samuel Moyson
Eendr. Aalst (EA)
1:35:01
1:34:50
98
Valentino Aledda
Brussel
1:35:20
1:34:29
99
Maarten Ost
SMO
1:35:28
1:35:13
100
Jochem Bargeman
Loopgroep Zeeland
1:35:40
1:35:25
101
Pieter van Bellingen
ADESSO
1:35:48
1:35:48
102
Koen Cosijns
ADESSO
1:36:06
1:35:33
103
Pieter Noe
JC Moerbeke
1:36:14
1:35:53
104
Andy Cocquyt
De Krekenlopers
1:36:15
1:36:02
105
Robin van Hal
Groede
1:36:16
1:35:54
106
Wannes Wylin
Landegem
1:36:29
1:36:29
107
Brechtel Wancour
JC Brakel
1:36:37
1:36:27
108
Bart Vandewiele
JC Aalter
1:36:42
1:36:29
109
Michael Vanneste
Marke (Kortrijk)
1:37:00
1:36:38
110
Noah Ryckeboer
Eendr. Aalst (EA)
1:37:09
1:36:59
111
Nico Meerpoel
Bambrugge
1:37:25
1:37:06
112
Jens Verriest
Beernem
1:37:29
1:37:15
113
Steven Van Damme
Aalst
1:37:35
1:36:50
114
Kristof Melsens
Olsene
1:38:20
1:37:37
115
Cedric Verschueren
Laarne
1:38:35
1:38:05
116
Pieter G. Devriese
Lostri Amigos
1:38:54
1:38:19
117
Jurgen Provo
Sluis
1:38:58
1:38:17
118
Davy vandenbussche
Z-runners
1:39:07
1:38:59
119
Christophe Morbee
Knokke-Heist
1:39:22
1:38:55
120
Timothy Buyst
Berlare
1:39:37
1:38:41
121
Bjorn Vernaeve
SMO
1:39:45
1:39:23
122
Mathias Van Acker
Eeklo
1:40:04
1:39:25
123
Yannick Vastenhout
Terneuzen
1:40:09
1:39:46
124
Coen Kaijser
Terneuzen
1:40:12
1:39:50
125
Timothy de Praeter
Ertvelde
1:40:13
1:40:00
126
Cappelle Brecht
Ardooie
1:40:18
1:40:04
127
Filip van Vaerenbergh
Sint-Niklaas
1:41:03
1:40:24
128
Emardo de Rijck
Sint Jansteen
1:41:11
1:40:49
129
Kenny Demeulenaere
Lichtervelde
1:41:18
1:40:53
130
Stefan de Weerdt
Wolphaartsdijk
1:41:19
1:40:58
131
Grehory Cool
Otegem
1:41:22
1:40:53
132
Kris Vandewalle
Lauwe
1:41:24
1:41:07
133
Nicolas Holvoet
Munte
1:41:37
1:41:28
134
Yannick Van Haver
Zuienkerke
1:41:45
1:41:13
135
Chris Maenhout
Voorburg
1:41:52
1:41:07
136
Chris Decadt
Gent
1:42:06
1:41:17
137
Christof De Windt
Sportjoy
1:42:31
1:41:56
138
Hiki Cassiers
Knokke-Heist
1:43:38
1:43:06
139
Frederic Furniere
Tiegem
1:43:46
1:43:36
140
Stieven Van de Velde
Running Team Knokke
1:43:47
1:43:02
141
Hans Gijzel
's-Heer Arendskerke
1:43:48
1:43:27
142
David Depuydt
SMO
1:44:18
1:43:53
143
Tom du Puy
IJzendijke
1:44:40
1:44:10
144
Mike Brandeburg
Sluis
1:44:52
1:44:10
145
Michael Verstraeten
JC Moerbeke
1:45:12
1:44:52
146
Bart De Saedeleer
alva (Atl. Land van Aalst
1:45:17
1:44:29
147
Gerben Soethaert
Terneuzen
1:45:55
1:45:23
148
Filip Pollin
Torhout
1:46:13
1:45:39
149
Dries Verplanken
TRIATHLONTEAM IEPER
1:46:14
1:45:59
150
Penninck Hendrik
ASVO
1:46:54
1:46:37
151
De Spiegeleire Jonas
Hooglede
1:46:55
1:46:43
152
Germund Vandewiele
NIET deva marathonteam
1:47:04
1:46:35
153
Erik Dietvorst
GSF
1:47:43
1:47:09
154
Wim de Moyter
Petit-Enghien/Lettelingen
1:48:28
1:47:33
155
Patrick van Morrelgem
Sluis
1:48:37
1:47:55
156
Jeremy De Brauwer
Dufffel
1:49:40
1:49:18
157
Steven Dufour
Houtave
1:49:54
1:49:25
158
Harry Elaut
Burst
1:50:14
1:49:55
159
Jochem Voet
Zaamslag
1:51:00
1:50:02
160
Adriaan Rijk
Kruiningen
1:51:25
1:50:41
161
Jeroen Damman
Middelburg
1:52:28
1:51:29
162
Nico
Kruishoutem
1:52:42
1:51:47
163
Ovaere Axel
Zwevegem
1:53:04
1:52:56
164
Kristof De Vrieze
SMO
1:53:16
1:53:04
165
Bart Dumez
Dudzele
1:54:32
1:53:46
166
Wouter Naert
Knokke- Heist
1:54:41
1:54:14
167
Michaël Vercaemer
Tielt
1:55:00
1:54:02
168
Hon Yen Siu
Kortrijk
1:55:41
1:54:43
169
Ovaere Maxim
Zwevegem
1:56:12
1:56:04
170
Corne van Lomwel
Oost-Souburg
1:56:17
1:56:01
171
Jan-Jaap van Pepterstraten
Vogelenzang
1:57:33
1:56:42
172
Tom Lampaert
Eeklo
1:57:51
1:57:12
173
Pascal Roelandt
Knokke
1:58:35
1:58:03
174
Stefan van Damme
Scheldesport
1:59:06
1:58:17
175
Benoit Bailyu
Knokke
1:59:18
1:58:31
176
Alexandre Donck
Beersel
2:00:21
1:59:26
177
Vic Duynslaeger
VAD
2:02:10
2:01:27
178
Wesly van Vooren
Sint-Laureins
2:02:40
2:02:01
179
Saelens Michaël
VAD
2:04:43
2:04:01
180
John Liefferinckx
Knokke
2:08:43
2:07:54
181
Johan Rosiers
Hoboken
2:10:25
2:10:00
182
Marie-Laurence Janssens
Knokke-Heist
2:14:14
2:13:39
183
Tim Verbeke
De Krekenlopers
2:16:12
2:15:16
184
Ludovic Desmet
VAD
2:17:19
2:16:35
185
Christophe naudts
Sleidinge
2:21:17
2:20:36
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dominique alleman
MAC Westhoek
1:13:23
1:13:20
2
Wim Smets
alva (Atl. Land van Aalst
1:13:24
1:13:22
3
Wim Vlieghe
Roeselare
1:14:16
1:14:13
4
Tom van Driessche
LDT zele
1:14:31
1:14:28
5
Didier Verstraete
MAC Westhoek
1:14:42
1:14:39
6
Stefan Rens
Bjokkesteam
1:16:26
1:16:22
7
Frederic Vandenheede
sporting dewaele
1:17:02
1:16:58
8
Felix Timperman
KAV Roeselare (AVR)
1:17:15
1:17:09
9
Yves Vandemeulebroucke
KAA Gent
1:18:35
1:18:32
10
Hendrik Derck
MAC Westhoek
1:18:54
1:18:51
11
Maro Geldof
Loopgroep Aart Stigter
1:18:56
1:18:52
12
Krisy Vandesteene
Waregem
1:19:10
1:19:05
13
Christophe Colpaert
sporting dewaele
1:19:17
1:19:11
14
Kristof Huyghe
KAV Roeselare (AVR)
1:19:51
1:19:47
15
Marnix Vandewattijne
AC Geraardsbergen
1:20:25
1:20:22
16
Edwin de jaeger
RK HAV
1:20:27
1:20:23
17
Johan Deramoudt
Lombardsijde
1:20:39
1:20:34
18
Loopgids Maarten
Tillit smsbox
1:21:54
1:21:54
19
Jan De Dobbelaere
SMO
1:21:55
1:21:51
20
Frederik Heyman
Zomergem
1:22:21
1:22:15
21
Dominique Coulon
AB Marke
1:22:41
1:22:35
22
Bernard Brouckaert
Gits
1:22:42
1:22:37
23
Filip Florizone
AC Geraardsbergen
1:22:47
1:22:36
24
Edwin Strobbe
We.All.Love.Running
1:22:49
1:22:36
25
JanLeers
Nederename
1:22:52
1:22:41
26
Kris Meganck
Sint-Lievens-Houtem
1:22:59
1:22:54
27
Geert Waelput
Tillit smsbox
1:23:16
1:23:07
28
Pascal Dhalluin
Bissegem
1:23:37
1:23:31
29
Christ Viaene
HC Oostende
1:24:15
1:24:09
30
Maik Nellen
Leren Lopen met Lamett
1:24:33
1:24:22
31
Ivo De Ridder
Spiridon Aalst
1:25:04
1:24:46
32
Wim de Vreese
Gent
1:25:19
1:25:05
33
Nico Vekeman
Zottegem
1:25:29
1:25:22
34
Pauwel Joos
De Krekenlopers
1:25:30
1:25:27
35
Vandenbussche Steven
StressKikkers
1:25:31
1:25:24
36
Koen Landuyt
We.All.Love.Running
1:25:32
1:25:19
37
Olivier Goedertier
Merelbeke
1:25:37
1:25:28
38
Tom Hoornaert
KAV Roeselare (AVR)
1:25:43
1:25:37
39
Johan Cobbaert
SMO
1:25:52
1:25:42
40
Dries Sypre
BEHO
1:26:03
1:25:48
41
Wim Denolf
Gavertrimmers
1:26:16
1:26:06
42
Sebastiano Pistolesi
Knokke-Heist
1:26:49
1:26:36
43
Ewald Provoost
Biggekerke
1:27:09
1:26:53
44
Tom Decorte
MAC Westhoek
1:27:29
1:27:20
45
Jan Seynaeve
RC Gent
1:27:32
1:27:32
46
Roald Leijnen
Waarschoot
1:27:46
1:27:39
47
Dieter Debacker
Wingene
1:28:25
1:28:22
48
Peter Jan van de Poel
Lede
1:28:26
1:28:16
49
Joffrey Defour
sodibrug
1:28:47
1:28:41
50
Erwin De Hon
SMO
1:28:58
1:28:49
51
Kris Cornelis
LDT zele
1:29:01
1:28:56
52
Bosman Paul
Tillit smsbox
1:30:17
1:30:06
53
Marco Riemens
AV De Wielingen
1:30:18
1:30:10
54
Stefaan Faingnaert
Wetteren
1:30:20
1:30:09
55
Wolter Vos
Dynamica
1:30:27
1:30:13
56
Leo de Bruijn
Dynamica
1:30:57
1:30:44
57
Robert Vroon
AV De Wielingen
1:31:14
1:31:08
58
Vercaigne Andy
DVB
1:31:21
1:31:06
59
Danny Versluys
De Krekenlopers
1:31:32
1:31:27
60
Rudy Bruyninck
Spiridon Aalst
1:31:35
1:31:15
61
Filip Deuwez
Woesten
1:31:43
1:31:37
62
Gino De Clercq
De Krekenlopers
1:31:50
1:31:36
63
Marco de Feijter
Schoondijke
1:32:26
1:32:05
64
Gunther Mattens
Spiridon Aalst
1:32:37
1:32:09
65
Hans Verhaagen
AV '56
1:32:42
1:32:30
66
Allan van Alten
RK HAV
1:32:43
1:32:37
67
Berry Simonse
AV '56
1:32:46
1:32:46
68
Bart Van Hauwermeiren
Wetteren
1:33:22
1:33:02
69
Stefan Verbrugge
KAV Roeselare (AVR)
1:33:22
1:33:09
70
Devriese Jimmy
Knokke-heist
1:33:58
1:33:53
71
Guy Van Driessche
Graauw
1:34:03
1:33:46
72
Wim Van Nieuwenhuize
Oudenaarde
1:34:15
1:34:09
73
Pascal Porreye
Oostvleteren
1:34:25
1:34:12
74
Tom Vandevelde
Keep on running
1:34:29
1:33:56
75
Mario Hast
Loop Je Fit
1:34:35
1:34:13
76
Koen Maertens
Snellegem
1:35:09
1:34:38
77
Nico Schelstraete
JC Aalter
1:35:21
1:34:54
78
Boris Stockman
RC Gent
1:35:24
1:34:54
79
Lion Baas
Vlissingen
1:35:26
1:35:14
80
Kristof Gillis
Wingene
1:35:56
1:35:28
81
Gunther Segers
alva (Atl. Land van Aalst
1:36:19
1:35:29
82
Yves van Cromphaut
Spiridon Aalst
1:36:25
1:36:05
83
Davy Spiessens
Ardooie
1:36:25
1:36:10
84
Kurt Taghon
JC Aalter
1:36:28
1:36:02
85
Kris Vannieuwenhuyse
Kortrijk
1:36:30
1:36:20
86
Jan Willems
Drongen
1:36:46
1:36:38
87
Wim Depoorter
AC Staden
1:36:50
1:36:33
88
Yvan vanden berghe
JC Scheldevallei Melsen
1:37:25
1:36:48
89
Michel Praet
Kieldrecht (Beveren)
1:37:26
1:37:05
90
Peter Vannerom
AC Deinze
1:37:33
1:37:15
91
Miguel Minnebo
AZW
1:37:53
1:37:31
92
Vladimir Revijn
RAT RACE TEAM (triatlon)
1:37:57
1:37:37
93
Gino Sesselle
De Krekenlopers
1:38:01
1:37:29
94
Gert Schoors
De Krekenlopers
1:38:06
1:37:34
95
Dirk Spysschaert
Knokke Heist
1:38:06
1:37:19
96
Joost Polderdijk
Goes
1:38:07
1:37:33
97
Nico Lauwers
AC Geraardsbergen
1:38:09
1:37:48
98
rENE AMELINK
Zaamslag
1:38:35
1:38:00
99
Danmar Dees
AV '56
1:38:55
1:38:39
100
Pierre Moerenhout
Serskamp
1:39:16
1:39:04
101
Peter Coen
Brugge
1:39:32
1:38:38
102
Kurt D'hoore
We.All.Love.Running
1:39:54
1:39:41
103
Carlo Nobus
Eede Zld
1:40:30
1:40:00
104
Erik Vermote
Torhout
1:40:36
1:40:02
105
Joeri Schepers
De Krekenlopers
1:40:38
1:40:10
106
Krist De Wilde
De Krekenlopers
1:40:38
1:39:54
107
Gerald Monteyne
Runners Evergem
1:41:12
1:40:49
108
Jean-Pierre Nolet
IGA Axel
1:41:26
1:41:11
109
Tatian Decancq
KAV Roeselare (AVR)
1:42:08
1:42:08
110
Joris De Neve
De Krekenlopers
1:42:15
1:41:59
111
Noco Pandelaere
Balegem
1:42:18
1:42:10
112
Frederick Perneel
Deinze
1:43:09
1:42:28
113
Christophe Claeys
Lostri Amigos
1:43:39
1:43:39
114
Lieven de Paepe
JC Aalter
1:43:42
1:43:15
115
Frederik De Schrijver
Roosdaal
1:44:00
1:43:33
116
Jochen Nini
World Runners Belgium
1:44:04
1:43:33
117
Jim Vandeputte
JC Aalter
1:44:16
1:43:50
118
Van de Walle Mario
JC Aalter
1:44:50
1:44:42
119
Ronny Baele
Sportjoy
1:44:58
1:44:22
120
Luc Meurisse
No Limit Team (NLT)
1:45:00
1:44:13
121
Bart Missant
Gent Loopt
1:45:57
1:45:20
122
Dirk De Sutter
Run for Fun Zwalm
1:46:00
1:45:34
123
Matthew Shawkey Shawkey
Gent
1:46:39
1:46:06
124
Eddy Myngheer
Nieuwpoort
1:46:53
1:46:29
125
Jean-Luc Vermeersch
Sint-Denijs
1:47:02
1:46:12
126
Marc Corijn
Kapellebrug
1:47:09
1:46:48
127
Eddy Rammeloo
Deva marathon team
1:47:10
1:46:25
128
Daniel Thylys
AC Beverhout
1:47:15
1:46:25
129
Burt Nelissen
Hasselt
1:47:16
1:46:50
130
Marco de Grauw
Hellas
1:47:22
1:46:42
131
David Van Vooren
De Krekenlopers
1:47:45
1:46:47
132
Bart Lievens
JC Scheldevallei Melsen
1:48:11
1:47:35
133
Benito Bostelaar
Middelburg
1:48:17
1:48:05
134
De Baets Philippe
AC Boslopers
1:48:31
1:47:31
135
Ovaere Franky
Zwevegem
1:49:52
1:49:44
136
Nick Dewilde
AC Beverhout
1:50:12
1:49:26
137
Meul Patrick
GSF
1:50:36
1:50:03
138
Said Harrak
Knokke-Heist
1:50:40
1:49:53
139
Gunther Eeckhaut
Nieuwpoort
1:50:43
1:50:43
140
Kurt leyman
JC Scheldevallei Melsen
1:51:12
1:50:33
141
Wim Marin
Kieldrecht
1:51:16
1:50:46
142
Alain Vermeulen
JC Scheldevallei Melsen
1:51:21
1:50:45
143
D. Colpaert
Mariakerke (Gent)
1:51:31
1:50:53
144
Mario Van Assche
Gent Loopt
1:51:48
1:51:24
145
Kristof Van Damme
Merelbeke
1:51:51
1:51:13
146
Luc De Maerteleere
3TK
1:51:54
1:50:57
147
Gino Deceuninck
3TK
1:51:59
1:51:00
148
Toon Deschepper
We.All.Love.Running
1:52:11
1:51:59
149
Filip van Laere
Sint-Niklaas
1:52:45
1:52:28
150
Tony Misman
Watervliet
1:52:50
1:52:38
151
Jan Engelaar
AV De Wielingen
1:53:06
1:52:43
152
Reggie Blondeel
SMO
1:53:21
1:53:11
153
Jurgen Buyse
AVI Ingelmunster
1:53:31
1:53:16
154
Henk Vanhaesebroeck
Zulte
1:54:38
1:54:20
155
Nicolaas Koentges
Flycos Runningfriends
1:54:41
1:54:14
156
Lieven Willems
Gent Loopt
1:55:31
1:54:51
157
Gerry Stijlemans
EPIC3
1:56:06
1:55:36
158
Dirk Weyn
GSF
1:57:00
1:56:27
159
Koen de Koker
Zottegem
1:57:12
1:57:03
160
Ronny de Maertelaere
Philippine
1:57:20
1:56:58
161
Michel verstappen
Sint-job
1:57:49
1:56:53
162
Gerwin Goeminne
Spiridon Aalst
1:57:55
1:56:55
163
Marc Cornelissen
Terneuzen
1:58:05
1:57:56
164
Simon Harinck
Scheldesport
1:58:11
1:57:20
165
Pascal Thienpondt
Beernem
1:58:39
1:57:59
166
Jack Folkersma
Terneuzen
1:59:06
1:58:12
167
Peter Minne
BEHO
1:59:08
1:58:21
168
Alex Gheerolfs
Ronse
1:59:20
1:58:25
169
Jean Deloddere
Jumpers
1:59:22
1:58:34
170
Peter Vlerinck
Heusden (O.-Vl.)
1:59:29
1:58:35
171
Johan de Feijter
Oostburg
1:59:30
1:58:46
172
Thomas van Hoeteghem
Adegem
1:59:33
1:59:18
173
Christophe Lesschaeve
Geraardsbergen
2:00:18
1:59:27
174
Jack de Jonge
Scheldesport
2:03:31
2:02:38
175
Emmanuel Mattelé
Beisbroeklopers
2:05:06
2:04:37
176
Koenraad Maes
stax
2:05:32
2:04:32
177
Alain Bruylandt
Gent Loopt
2:11:30
2:10:49
178
Boudewijn Van Autreve
Gent Loopt
2:11:46
2:11:05
179
Jurgen Zohlandt
Westdorpe
2:12:00
2:11:30
180
Kurt Parmentier
Wevelgem
2:14:53
2:14:27
181
Dirk Ballyn
Sint-Michiels
2:16:10
2:15:16
182
Marcel Vrijhof
Berkel en Rodenrijs
2:19:35
2:18:45
183
Marc Dezutter
Knokke Heist
2:22:03
2:21:07
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luc van Asbroeck
KAA Gent
1:15:09
1:15:07
2
Ronny De Cocker
KAA Gent
1:19:15
1:19:11
3
Gino Puystjens
HC Oostende
1:21:28
1:21:23
4
Carlo Verleyen
sporting dewaele
1:22:31
1:22:26
5
Lucien Taelman
Leren Lopen met Lamett
1:24:34
1:24:22
6
Philip Braem
Tillit smsbox
1:25:15
1:25:04
7
Henk de Brauwer
MTV
1:25:25
1:25:17
8
Jan De Wilde
AV '56
1:25:29
1:25:18
9
Jan Henderickx
Spiridon Aalst
1:26:25
1:26:17
10
Dellobel Hein
MAC Westhoek
1:26:56
1:26:51
11
Dirk de Gols
Spiridon Aalst
1:27:47
1:27:38
12
Alain Bogaerts
Edegem
1:27:47
1:27:34
13
Patrick Catteeuw
Roeselare
1:28:40
1:28:36
14
Roberto Giusti
Westkapelle
1:28:46
1:28:37
15
Frank Herregodts
KAA Gent
1:29:12
1:29:04
16
Dirk Mechelaere
Sint-Kruis (Brugge)
1:29:27
1:29:07
17
Patrick de Boevere
Aardenburg
1:30:03
1:29:46
18
Paul Rosseel
Veurne
1:30:08
1:29:54
19
Patrick Vermaeren
Spiridon Aalst
1:31:05
1:30:46
20
Marc Roels
Spiridon Aalst
1:32:30
1:32:10
21
Paul Rogiers
Loop Je Fit
1:34:20
1:34:03
22
John Joseph Birch
Breskens
1:34:32
1:34:17
23
Jonckheere Patrick
Aartrijke
1:35:03
1:34:28
24
Erik Claeys
Runners Evergem
1:35:19
1:35:02
25
Mensaert Johan
Oostende
1:35:54
1:35:25
26
Andy Vanhanneman
Lichtervelde
1:36:23
1:35:50
27
Hedwig van Beveren
JC Moerbeke
1:36:33
1:36:14
28
Kurt De Smet
De Krekenlopers
1:36:47
1:36:38
29
Johan de Vlieger
Dynamica-Vlissingen
1:37:17
1:37:10
30
Marc Moerman
AC Deinze
1:37:19
1:37:01
31
Werner Diestelmans
Tessenderlo
1:37:38
1:37:30
32
Ronny Ketels
Gistel
1:37:43
1:37:23
33
Luc De Commines
Aalst
1:37:51
1:37:23
34
Noël Ryckeboer
FLAC
1:37:58
1:37:42
35
Frank Verhoeven
Diilbeek
1:38:24
1:37:53
36
K. van Damme
AV '56
1:38:55
1:38:28
37
Goossens Piet
Kalken
1:39:49
1:39:23
38
Ludo Roegiers
We.All.Love.Running
1:39:54
1:39:42
39
Luc van de Ven
AC Geraardsbergen
1:40:00
1:39:53
40
Leo Bracke
Axel
1:40:08
1:39:45
41
Jan van Lierde
AC Geraardsbergen
1:40:41
1:40:22
42
Dirk van Puymbroeck
Rupelmonde
1:40:42
1:40:21
43
De Spiegeleire Willy
Eeklo
1:40:48
1:40:35
44
Frank Ocke
Oost-Souburg
1:40:55
1:40:34
45
Jos van der Weyden
KAV Roeselare (AVR)
1:41:16
1:40:25
46
Eric Wils
Borgerhout
1:41:20
1:41:04
47
Luc Haemerlinck
De Krekenlopers
1:42:05
1:41:37
48
Geert Buyse
Abmarke
1:42:22
1:41:59
49
Patrick Ongenae
De Molenlopers
1:42:32
1:41:57
50
Christiaan Rottiers
Spiridon Aalst
1:42:35
1:42:14
51
Simon de Feijter
AV De Wielingen
1:43:21
1:43:10
52
Alain Dejaeghere
3TK
1:43:21
1:43:14
53
Peter van den Berg
TC Heikant
1:43:22
1:43:02
54
Jan Mortier
Deva marathon team
1:43:24
1:43:07
55
Philip Geschier
Lostri Amigos
1:43:39
1:42:49
56
Philippe Moonen
Brugge
1:43:42
1:42:50
57
Christiaen de Wandel
RAT RACE TEAM (triatlon)
1:43:45
1:43:30
58
Luc Lens
De Haan
1:43:46
1:43:12
59
Jacques Danneels
Running Team Knokke
1:43:46
1:43:03
60
Peter van de Luijster
Knokke
1:44:00
1:43:00
61
Jo vander Trappen
AC Geraardsbergen
1:44:01
1:43:42
62
Bart De Metere
Eeklo
1:44:13
1:43:49
63
Wim De Lannoy
JC Aalter
1:44:17
1:43:49
64
Jacques Zaman
Scheldesport
1:44:35
1:43:54
65
Paul Herman
Oudenbosch
1:44:42
1:43:55
66
Danny Goyvaerts
De Haan
1:44:42
1:44:11
67
Marnix Deroo
Wingene
1:44:46
1:43:57
68
Andre Verstrynge
De Krekenlopers
1:44:46
1:44:20
69
Phil Delgouffe
Aalter
1:44:54
1:44:26
70
Luc Emaer
Oostkamp
1:45:27
1:44:58
71
Günter Gies
PSV Bonn Triathlon
1:45:36
1:45:05
72
Eric Van Haver
Zuienkerke
1:46:18
1:45:45
73
Peter Janssens
Knokke-Heist
1:47:41
1:47:41
74
Dirk Van De Vyver
Lokomotief-runners
1:48:58
1:48:41
75
Theo Roels
Kloosterzande
1:49:05
1:48:35
76
Pascal Van Breusegem
Gent Loopt
1:49:12
1:48:33
77
Stefan Lanssens
AC Blanco
1:49:21
1:48:54
78
Herman Vandensande
Gooik
1:49:22
1:48:36
79
Anthony de Muynck
JC Aalter
1:49:44
1:49:14
80
Frank Ranson
Gavertrimmers
1:50:52
1:50:23
81
Peter de Cock
AC Geraardsbergen
1:50:53
1:50:30
82
Jacky van Cuijck
AV De Wielingen
1:50:57
1:50:26
83
Toni Luteijn
Retranchement
1:50:58
1:50:29
84
Johan Michels
Zeebrugge
1:51:08
1:50:16
85
Ronny Savels
Knokke-Heist
1:51:14
1:50:22
86
Patrick Van De Veire
De Krekenlopers
1:51:56
1:51:56
87
Luc De Vriendt
Run for Fun Zwalm
1:52:56
1:52:32
88
Feddy Schollaert
Berlare
1:52:59
1:52:06
89
Ruud Geldof
Dynamica-Vlissingen
1:53:25
1:53:06
90
Leendert Nieuwenhuijze
's-Heer Arendskerke
1:54:01
1:53:16
91
Alain Versluys
Gent Loopt
1:55:02
1:54:24
92
Decreus Danny
Lokomotief-runners
1:55:03
1:54:15
93
Rini Fenijn
Nieuwvliet
1:55:05
1:54:29
94
Marnix Callewaert
Sint-Andries
1:55:08
1:54:10
95
Leo Goedegebure
's-Heer Arendskerke
1:55:26
1:54:42
96
Joost Couckuyt
Lauwe
1:55:42
1:54:44
97
Dirk Van Vaerenbergh
Sint-Niklaas
1:56:00
1:55:21
98
Koen Welleman
AC Geraardsbergen
1:56:42
1:56:16
99
Martin Billiau
Dendermonde
1:58:52
1:57:53
100
Frank Acke
Balk
1:58:56
1:58:30
101
Dirk Keukeleire
De Krekenlopers
2:00:46
2:00:19
102
Peter Constant
Ruddervoorde
2:01:07
2:00:12
103
Kint edwin
AV Molenland
2:01:15
2:00:56
104
Marnik van Damme
AC Geraardsbergen
2:01:38
2:01:14
105
Nic Verkinderen
Runners Evergem
2:02:04
2:01:14
106
Alex Dewart
Lokomotief-runners
2:03:14
2:02:14
107
Tony Vandendriessche
Loopclub Grijsloke
2:03:30
2:02:55
108
Jan Folkersma
Axel
2:03:44
2:02:56
109
Philip De Vroe
JC Moerbeke
2:04:28
2:04:01
110
Rudy Vande Velde
JC Moerbeke
2:04:40
2:04:18
111
Rafael Snauwaertat
Heist-aan-Zee
2:06:34
2:05:50
112
Dirk Ally
Hooglede
2:08:16
2:07:24
113
Micel Aelvoet
Ronse/Renaix
2:09:05
2:08:12
114
Rik de Slagmulder
alva (Atl. Land van Aalst
2:16:45
2:15:52
115
Ferry The
Rotterdam
2:19:12
2:18:23
116
Paul Reuse
Gent Loopt
2:22:44
2:22:08
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ivan De Muynck
De Krekenlopers
1:28:11
1:28:11
2
Ruud Fredriks
AV '56
1:37:28
1:37:10
3
Marc De Keersmaecker
Knokke-heist
1:37:48
1:37:30
4
Danny Degroote
De Krekenlopers
1:40:27
1:40:16
5
JUNKER Henry-Marc
Verviers
1:42:51
1:42:40
6
Ferdie de Klerk
Terneuzen
1:44:49
1:44:19
7
Fred de Bree
Zoutelande
1:46:35
1:45:41
8
Dirk Van Cuyck
Zomergem
1:47:38
1:46:59
9
Cyriel van Verdegem
Runners Evergem
1:50:00
1:49:43
10
Danny Ars
Ovezande
1:50:25
1:49:54
11
Odar Eeckhout
Oudenaarde
1:50:30
1:50:02
12
Arthur Stijns
Dynamica-Vlissingen
1:55:01
1:54:07
13
Mario Castagna
AC Geraardsbergen
1:56:41
1:56:17
14
Freddy Van Geyt
Burcht
1:57:34
1:56:45
15
Henk Decraecke
Run for Fun Zwalm
1:58:19
1:57:55
16
Raf Ide
Oedelem
1:58:37
1:57:49
17
Ad den Dekker
Achilles-Top
1:59:02
1:58:19
18
Paul adriaens
Sijsele
2:00:14
1:59:46
19
Christian herteleer
De Krekenlopers
2:00:34
1:59:46
20
Gilles Verschure
Loopgroep Heinkenszand
2:02:21
2:01:22
21
Eric Desmet
joggingteam de olifant
2:03:07
2:02:12
22
Dick van Beek
AV De Wielingen
2:04:31
2:03:56
23
Romain Bolssens
Kieldrecht (Beveren)
2:07:35
2:06:45
24
Hubert Roels
Kloosterzande
2:08:48
2:08:12
25
Jan de Jonge
De Wielingen
2:10:08
2:09:08
26
Flor Landuyt
BHAC Beernem
2:10:29
2:09:42
27
Paul FLORIN
Atl. Volharding
2:18:06
2:17:42
28
Ebe Blaauw
Scheldesport
2:20:38
2:19:40
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelies Deketelaere
Hooglede
1:21:09
1:21:06
2
Ann Sofiew Claeys
RCG
1:21:51
1:21:42
3
Veronique Coene
BEHO
1:24:37
1:24:32
4
Isabel vermeulen
AB Marke
1:29:27
1:29:12
5
Nathalie Michels
KAA Gent
1:30:11
1:30:03
6
Heidi De Poorter
RC Gent
1:31:10
1:31:06
7
Charlotte Mensaert
Oostende
1:31:41
1:31:11
8
Ulrika Debie
sporting dewaele
1:31:53
1:31:41
9
Annet van der Linde
AV '56
1:32:42
1:32:29
10
Katrien Verschraegen
KAA Gent
1:35:15
1:35:08
11
Beryl otieno
Brugge
1:36:38
1:36:28
12
Myrthe Faro
AV De Wielingen
1:36:42
1:36:23
13
Lindsey De Grande
Beernem
1:37:29
1:37:14
14
Chris peeters
Blankenberge
1:37:35
1:37:25
15
Joke Lefief
AZW
1:37:45
1:37:19
16
Julie Mestdagh
Gent
1:38:28
1:37:59
17
Sofie Nissens
AC Geraardsbergen
1:41:52
1:41:33
18
Martine Boute
De Krekenlopers
1:42:04
1:41:51
19
Wendy van de Velde
AV De Wielingen
1:43:54
1:43:26
20
Hilde Eggermont
De Haan
1:44:47
1:44:14
21
Sofie Buysse
MTV
1:44:48
1:44:23
22
Myriam Vermaerke
Ouwegem
1:44:57
1:44:33
23
Marijke Taragola
Gent
1:45:31
1:44:58
24
Annick De Savoye
Knokke
1:45:32
1:44:39
25
Rita Delodder
AVMO
1:45:52
1:45:38
26
Els Polley
Ieper
1:46:13
1:45:57
27
Annick Dendooven
MAC Westhoek
1:47:21
1:47:21
28
Hilde Dhont
JC Aalter
1:47:39
1:46:49
29
Patricia Verschuere
De Krekenlopers
1:47:41
1:46:43
30
Kelly Thielens
GSF
1:47:48
1:47:15
31
Stine Foged
Gent Loopt
1:49:12
1:48:34
32
De Craene Petra
We.All.Love.Running
1:50:24
1:49:40
33
Chayenne Wiskerke
Kruiningen
1:50:31
1:50:09
34
Evelien de Coster
Berlare
1:50:37
1:49:43
35
Tjarda Omta
Atriac
1:50:48
1:49:55
36
Leen Vanderyse
AC Staden
1:51:06
1:50:14
37
Caroline Depyper
JC Scheldevallei Melsen
1:51:22
1:50:45
38
Stefanie Roseeuw
AC Beverhout
1:51:40
1:51:06
39
Cindy Vandecasteele
EPIC3
1:51:41
1:51:09
40
Dany Kerckhove
HC Oostende
1:51:53
1:50:55
41
Nancy Wieme
Wondelgem
1:51:53
1:51:15
42
Laura Lahti
Zeebrugge (Brugge)
1:52:02
1:51:31
43
Wanda Zegers
Scheldesport
1:52:13
1:51:43
44
Cathy Poppe
Scheldesport
1:52:14
1:51:34
45
Claudia van Sighem
Westkapelle
1:52:47
1:52:03
46
Sabrina Deschacht
RC Gent
1:52:49
1:52:30
47
Vandermeersch Dorine
StressKikkers
1:53:05
1:52:41
48
Daphne Blondeel
SMO
1:53:13
1:53:04
49
Vicky Destatsbader
AVI Ingelmunster
1:53:31
1:53:15
50
Katleen Adriaenssens
GSF
1:53:40
1:53:08
51
Sabine Rothier
GSF
1:53:46
1:53:14
52
Maartje Timmers
Middelburg
1:53:51
1:53:21
53
Esther Verstraten
Axel
1:54:06
1:53:58
54
Nathalie De Preester
Waregem
1:54:17
1:53:53
55
Stephanie Vermeulen
Dynamica-Vlissingen
1:54:24
1:54:10
56
Jinder de Zutter
Dudzele
1:54:32
1:53:45
57
Stephanie Moens
Brugge
1:54:32
1:53:36
58
Anniek de Rijck- Serrarens
Sint Jansteen
1:54:36
1:54:17
59
Tine Peeters
Sint-Gillis-Waas
1:54:52
1:54:18
60
Martine Devinck
3TK
1:55:03
1:54:07
61
Karin Van Noorden
Vlissingen
1:55:05
1:54:35
62
Ann Schacht
Gent Loopt
1:55:30
1:54:52
63
Ann Goeman
Spiridon Aalst
1:55:33
1:54:31
64
Isabel van Nieuwenhuyze
Kalken
1:56:05
1:55:13
65
Wendy Theune
Dynamica-Vlissingen
1:56:14
1:55:58
66
Martine Vandenberghe
Koksijde
1:56:41
1:56:41
67
rebecca de Winter
Ovezande
1:57:05
1:56:20
68
Els Zweistra
Terneuzen
1:57:26
1:57:09
69
Katrien Devoogt
Veldegem
1:57:32
1:56:47
70
Josa van der vliet
Terneuzen
1:57:50
1:57:50
71
Lia Dobbelaar
Heinkenszand
1:58:19
1:57:34
72
Annelies Strobbe
Beernem
1:58:38
1:57:58
73
Diana Valk
AV De Wielingen
1:58:50
1:58:06
74
Anne Marie Thomaes
Hoofdplaat
1:58:54
1:58:19
75
Saskia Vermeulen
Kalken
1:59:11
1:58:18
76
Catherine Noë
Son en Breugel
2:00:15
1:59:38
77
Martina Verstrynge
BEHO
2:00:36
1:59:48
78
Katrien Aspeslagh
Lombardsijde
2:00:51
2:00:25
79
Nathalie Vlietinck
Beisbroeklopers
2:01:11
2:00:42
80
Annelies Scheirlinckx
AC Geraardsbergen
2:02:05
2:01:41
81
Tracey Debruyne
VAD
2:02:09
2:01:27
82
Sofie sallet
alva (Atl. Land van Aalst
2:02:21
2:01:32
83
Katia Torck
alva (Atl. Land van Aalst
2:02:21
2:01:33
84
Jacquelien Smit
Heinkenszand
2:02:59
2:02:00
85
Petit Kathy
JC Zwalm
2:03:06
2:03:00
86
Stephanie De Rijcke
Runners Evergem
2:03:07
2:02:41
87
Linda Van Gool
JC Moerbeke
2:03:14
2:02:51
88
Chantal vande Vyvere
Koolskamp
2:03:16
2:02:23
89
Sabine Vermeire
Knokke-Heist
2:03:21
2:02:48
90
Nicolien van Bezu
Biervliet
2:03:25
2:02:50
91
Jeanet Verhaagen
Goes
2:03:28
2:02:44
92
Nancy Depoortere
Leren Lopen met Lamett
2:03:33
2:03:02
93
Martine Nijs
Loopclub Grijsloke
2:03:33
2:02:58
94
Cindy Delecluyse
Leren Lopen met Lamett
2:03:49
2:03:19
95
Emmy Clarysse
VAD
2:04:43
2:04:01
96
Charlotte Mattelé
Sint-Andries
2:05:06
2:04:37
97
Laura Dierick
Sint-Niklaas
2:05:13
2:04:33
98
COENE Annick
AV Molenland
2:05:25
2:05:06
99
Valery Audenaert
stax
2:05:32
2:04:32
100
Ursela Dillis
Kieldrecht (Beveren)
2:06:32
2:05:37
101
Ginette Lagrou
Knokke-Heist
2:06:35
2:05:52
102
Poppe sylvie
Knokke-heist
2:06:35
2:05:51
103
Katrien Boussery
Zele
2:06:50
2:06:11
104
Annick Cauwels
We.All.Love.Running
2:07:29
2:06:49
105
Sabrina Caeckaert
Watervliet
2:07:33
2:06:51
106
Christel van Boven
Sint-Niklaas
2:07:33
2:06:53
107
Sylvie De Vriendt
Eeklo
2:07:35
2:06:53
108
Eveline Scheers
Dynamica-Vlissingen
2:08:09
2:07:16
109
Sonja Semetier
AV Molenland
2:08:11
2:07:53
110
Jozien Janse
Goes
2:09:22
2:08:58
111
Justien Degry
Lokomotief-runners
2:09:43
2:08:54
112
Peggy Compenolle
Knokke-Heist
2:09:46
2:08:57
113
Cindy de Wasch
Kieldrecht (Beveren)
2:10:11
2:09:16
114
Kimberley D'Hoore
Sluis
2:10:21
2:09:30
115
Annelies Meuleman
Gent Loopt
2:11:28
2:10:49
116
Sofie Van de Perre
Sint-Niklaas
2:11:46
2:11:09
117
Liesbeth Pottie
Runners Maarkedaal
2:13:36
2:12:43
118
Linda Riemens
Breda
2:13:52
2:13:02
119
Els Kinnet
Brugge
2:14:14
2:13:39
120
Mawghan Mccabe
Ruiselede
2:15:31
2:14:35
121
Vandenbroucke Valerie
Brugge
2:15:35
2:14:40
122
Sarah Frih
St-Andries
2:16:09
2:15:14
123
Christa Maenhaut
We.All.Love.Running
2:16:09
2:15:26
124
Van Hecke Adèle
We.All.Love.Running
2:16:10
2:15:29
125
Joke Vanhaelewyn
VAD
2:17:19
2:16:36
126
Danielle van Wijngaarden
Rotterdam
2:19:35
2:18:45
127
Elvira Diederich Kaise
Grevenknapp
2:20:20
2:19:27
128
Mieke Vangaver
De Krekenlopers
2:20:38
2:19:52
129
Marianne De Baedts
De Krekenlopers
2:20:38
2:19:52
130
Daphne Verheijen-Blaauw
Zwijndrecht
2:20:38
2:19:40
131
Charlotte De Baere
De Krekenlopers
2:20:40
2:19:54
132
Werbrouck cynthia
Sleidinge
2:21:17
2:20:36
133
Idana Chirica
Adegem
2:22:29
2:21:52
134
Vannieuwenhuyse Dorine
Ardooie
2:23:13
2:22:20
135
Bianca Vandenberghe
Gent Loopt
2:24:36
2:23:58
Compagnie Het Zoute nv-Happiness Station-Iltom Graszaden-Sfeer & Interieur-
Maison Distinquee-Du Fossé Meubelen-Promo-Concept-Bedrijven Bakker
Uitslagen.nl
29-03-2016 09:17