Uitslagenlijst 5e Westfriese RunBikeRun 2016
Hoorn Nh - Zondag 3 april 2016
D20, START 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Talisa van der Fluit
DTC Heerhugowaard
1:12:46
2
Eline Lute-Kuin
DTC Heerhugowaard
1:12:49
3
Marieke van Lierop
Oude veer
1:15:55
4
Jolien Teunissen
AMSTERDAM
1:23:02
7
Linda Schwering
VOLLENHOVE
1:29:18
8
Marleen Stroomer
DTC Heerhugowaard
1:29:59
9
Iris van der Scheer
AMSTERDAM
1:34:41
10
Monique Ooms-Abbekerk
WIERINGERWERF
1:42:27
D40, START 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Claudia van Tellingen
SLEEN
1:24:22
3
Saskia Verijzer-Sleking
DEN HELDER
1:30:15
4
Gerritte Mein Ruizendaal
EMMELOORD
1:33:27
5
Anne-Marie van Doorn
AMSTERDAM
1:33:40
6
Mirjam van der Eijk
MIDWOUD
1:34:47
7
Iris van der Meij
DEN HELDER
1:35:36
8
Barbara Van DeSande
ABBEKERK
1:36:11
D50, START 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
BOVENKARSPEL
1:23:31
6
Jessica Bustos-Soza
TV Hollandia
1:35:15
7
Ans Duin-Schweitzer
BEVERWIJK
1:49:45
HANDB, START 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
H50, START 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Bader
DTC Heerhugowaard
1:06:59
2
Ruud Kuipers
DTC Heerhugowaard
1:08:42
3
Remco Geltink
TV Hollandia
1:14:18
8
Edwin Aardenburg
HEEMSKERK
1:17:10
13
Egbert van Wezenbeek
HOORN
1:17:52
18
Henk van der Meiden
Purmerend
1:21:07
24
Bert-Jan Moll
DTC Heerhugowaard
1:23:00
27
Helmus de Kruijff
Purmerend
1:30:18
31
Gerrit Walraven
BODEGRAVEN
1:38:20
33
Jacques Beemsterboer
HOORN
1:45:38
DUO, START 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Argos-VanScheijndelWielersport
Honselersdijk
1:07:55
3
Hurdrinne MaiHendrik
Heerenveen
1:12:34
5
De DrougheHuijgh
Wervershoof
1:14:47
H20, START 2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel van Tongerlo
Oude veer
1:05:03
3
Jeroen Lute
DTC Heerhugowaard
1:05:32
10
Niels-Peter Foppen
UTRECHT
1:08:34
12
Jeffrey Monshouwer
MIDDENMEER
1:09:50
15
Casper Koopmans
TV Hollandia
1:10:45
16
Ivar Ottenbros
DTC Heerhugowaard
1:11:19
18
Paul Nieuwenhuizen
Oude veer
1:11:35
21
Hidde Timmermans
TV Hollandia
1:14:03
22
Sander Koning Labadie
DIEMEN
1:14:43
25
Jordy van der Rijst
Oude veer
1:17:22
26
Jasper Eschweiler
DTC Heerhugowaard
1:17:33
27
Siebren van der Harst
HOORN
1:17:45
29
Michel van der Park
PURMEREND
1:19:12
H40, START 2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
HOOGKARSPEL
1:04:41
4
Roland Besselink
Aquapoldro afd. Triathlon
1:05:53
7
Michael Krijnen
DTC Heerhugowaard
1:07:06
9
Martin van Baekel
DRIEHUIS
1:10:13
13
Richard Geijteman
PURMEREND
1:13:40
14
Joep van Beekveld
Oude veer
1:14:47
16
Gerben van der Weij
Zweflo
1:15:31
19
Paul van der Werff
TV Hollandia
1:16:06
21
Leon Huisman
DTC Heerhugowaard
1:16:19
24
Maikel Smit
DTC Heerhugowaard
1:16:58
26
Erwin Le Blansch
TV Hollandia
1:17:37
27
Tom van der Eng
HEERHUGOWAARD
1:17:46
28
Wim Opdam
DTC Heerhugowaard
1:18:03
29
Vincent Broekkamp
DTC Heerhugowaard
1:19:00
30
Martin de Groot
MONNICKENDAM
1:19:08
33
Piet-Hein Schröder
HEEMSTEDE
1:20:10
34
Peter van Doorn
DEN HELDER
1:20:34
35
Michiel Ooms
WIERINGERWERF
1:20:53
38
Valentijn van der Neut
Wognum
1:23:58
41
Alan Simmonds
BARSINGERHORN
1:24:35
44
Maiko Rummens
DTC Heerhugowaard
1:26:54
45
Martijn Muller
Nieuw-Vennep
1:27:25
46
Charles de Grefte
PURMEREND
1:30:40
Een wedstrijd van Stichting Sportief
West-Friesland. 26 juni De dertiede Stoomtramloop!
Uitslagen.nl
05-04-2016 23:07