Uitslagenlijst Koningsloop Raamsdonksveer

Raamsdonksveer - Dinsdag 26 april 2016

J 1-8, JEUGD 1 T/M 8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mitchell Scherpenisse
Raamsdonksveer
4:16
2
Rafael Smeets
Raamsdonksveer
4:34
3
Rens Gulickx
Baarle-Hartog
4:34
4
Fedde De Nijs
4:35
5
Mees Geerlings
Raamsdonksveer
5:34
6
Guus van der Pluym
Raamsdonksveer
5:47
7
Jelle Jansen
Raamsdonksveer
6:19
8
Thom Pelkmans
Bavel
8:20
M 1-8, JEUGD 1 T/M 8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caitlin Rietveldt
Spijkenisse
4:18
2
Julia de Ronde
Dorst
4:33
3
Lynn de Ronde
Dorst
6:00
4
Eva Kuipers
Raamsdonksveer
6:41
J9-12, JEUGD 9 T/M 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Pelkmans
Sprint
6:32
2
Luuk Pelkmans
Sprint
6:50
3
Cas van Gorp
7:03
4
Tim Biemans
Raamsdonksveer
7:11
5
Martijn Gulickx
Baarle-Hertog
7:12
6
Micha Kooistra
7:15
7
Joep Legten
8:05
8
Tobey van de Pluijm
8:06
9
Tom Pieterse
Raamsdonksveer
8:12
10
Michiel Gulickx
Baarle-Hertog
8:12
11
Simon de Jongh
8:28
12
Juul van den Berg
Den Hout Nb
8:40
13
Teun Rompa
8:55
14
Luuk van Tilborg
9:08
15
Vinnie Snijders
9:32
16
Pieter Peters
9:34
M9-12, JEUGD 9 T/M 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bieke Schipperen
Dussen
6:51
2
Soo Gin van Noordloos
Wijk en Aalburg
7:39
3
Bibiënne Suijkerbuijk
THOR
8:08
4
Lotte van Beijnen
Raamsdonksveer
10:46
5
Lotte Siemerink
Raamsdonksveer
11:18
6
Amber Mos
Raamsdonksveer
11:32
H 5KM, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Van De Heijden
16:49
2
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
17:10
3
Pawel Wojcik
Oosterhout Nb
17:37
4
Gerard Lensvelt
Spiridon
17:44
5
Corne Verhoeven
Werkendam
17:51
6
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
19:19
7
Bas Barten
Rijen
19:22
8
Dolf Willemen
Spiridon
19:34
9
Rutger Norbart
Boxmeer
19:43
10
Ibrahim Negro
Oosterhout Nb
19:49
11
Sven Kerst
20:03
12
Biam Maas
Tilburg
20:08
13
Jasper van Laarhoven
ACW '66
20:57
14
Bervoets
21:20
15
Ruben Ottevanger
21:25
16
Otto Verbruggen
21:55
17
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
22:27
18
Maurice van der Steen
DAK
22:29
19
Jack Vissers
Prinsenbeek
22:30
20
Emiel Smits
22:36
21
Matthijs van de Bank
Raamsdonksveer
23:52
22
Onbekend
24:17
23
Mats Martens
24:45
24
Peter Van Oosterhout
Geertruidenberg
26:47
25
Jaber Azdad
Oosterhout Nb
28:29
26
Frans Siemerink
Raamsdonksveer
28:42
27
Rob Simons
28:59
28
Peter Vermonden
29:00
29
Gerard Bosser
29:03
30
Gerard Rekkers
29:36
31
Stafano Sweep
29:39
32
Xander van der Westen
Raamsdonksveer
29:53
33
Emiel Rooijackers
Terheijden
30:39
34
Peter Van Oosterhout
Geertruidenberg
54:09
D 5KM, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Schipperen
Dussen
22:31
2
Monica Dekker
Breda
23:05
3
Mireille de Korte
Dongen
23:44
4
Dayenne Koreman
Breda
24:16
5
Fabienne Peters
26:07
6
Virgenie vd Bank
Raamsdonksveer
26:12
7
Michelle Stoop
26:21
8
Thamar Geerlings
26:30
9
Floor Pasier
26:58
10
Lotte van DeVen
Raamsdonksveer
27:05
11
Imme de Kuijper
Raamsdonksveer
27:08
12
Leonie Leeggangers
Raamsdonksveer
28:20
13
Jeannette de Ronde
Raamsdonksveer
28:28
14
Carla Bouwens
Raamsdonk
28:32
15
Brigiet Siemerink
28:44
16
Sandra Fijneman
29:01
17
Linda van Es
Raamsdonksveer
29:35
18
Kathyri Verscheuren
Raamsdonksveer
29:41
19
Anita Rietidd
Sprang-Capelle
30:03
20
Mirjam Beirnaert
ACW '66
30:07
21
Carla Van Boxel
30:08
22
Bianca Quint
31:01
23
Elvera Kaijen
Raamsdonksveer
31:02
24
Mireille van Reyen
31:28
25
Joyce Gijsbers
Gemert
31:32
26
Natalie van Pas
Waspik
31:34
27
Dione Tetelaar
Raamsdonk
32:05
28
Gijsje van Keulen
Raamsdonksveer
32:20
29
Nelleke Oort
ACW '66
32:21
30
Pien Van De Ven
33:18
31
Linda Romeijn
Breda
33:57
32
Petra Jager
Raamsdonksveer
34:00
33
Ilse van Haren
Raamsdonksveer
34:01
34
Mascha van der Voet
Breda
34:07
35
Leona de Nijs
Raamsdonksveer
34:19
36
Sophie Emmen
Raamsdonksveer
34:42
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
33:27
2
Luuk Maas
Tilburg
33:55
3
Henk van der Stelt
Hank
36:15
4
Byron Anderson
Gorinchem
37:36
5
Ron de Vaan
Drunen
38:05
6
Bart Balemans
Geertruidenberg
38:20
7
Sebastian de Beer
38:38
8
Bas van Gestel
Tilburg
39:06
9
Francois Nooten
Oosterhout Nb
39:52
10
Marcel Jansen
Geertruidenberg
40:14
11
Berry Bouwens
Raamsdonk
40:24
12
Tom van den Berg
Geertruidenberg
41:41
13
Martijn Bleikertz
41:52
14
Eli Smits
41:55
15
Dirk Snijder
42:05
16
Mark Zoon
Waspik
42:23
17
Berry Blankers
42:29
18
Wim Zijlmans
Raamsdonksveer
42:32
19
Michiel de Been
Raamsdonk
42:43
20
Joep van Gorp
Udenhout
42:53
21
Peter van der Ark
42:58
22
Robert Hagen
43:02
23
Niels Rutte
43:26
24
Dirk Schoenmakers
Raamsdonksveer
43:45
25
Bas Rijk
43:55
26
Richard Broeders
44:21
27
Jochem Westerlaken
Almkerk
44:43
28
Barry Luijbregts
Raamsdonksveer
44:50
29
Bert Jansen
Scorpio
45:36
30
Erwin Gulickx
Baarle-Hertog
45:49
31
Patrick Braat
Raamsdonksveer
46:39
32
Peter de Been
Raamsdonk
46:40
33
Joost van Beek
Bavel
46:42
34
Martijn Bouwens
Geertruidenberg
46:43
35
Carst Van Den Bosch
46:44
36
Ivar Krols
Raamsdonksveer
46:47
37
Jan van Merrienboer
46:48
38
Angelo Leeggangers
Raamsdonksveer
47:34
39
Tom Jansen
Raamsdonksveer
47:49
40
Martie Reuvers
Atledo
47:53
41
Aad van Vliet
Scorpio
48:05
42
Hans Biemans
Raamsdonksveer
48:48
43
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
49:14
44
John Verhoeven
49:17
45
John de Bont
Raamsdonksveer
49:23
46
Jos Bleijlevens
Scorpio
49:24
47
Bernd Struijs
Scorpio
49:27
48
Michel Linschoten
Altena Road Runners
49:33
49
Jan van Meer
Scorpio
49:52
50
Paul Seelen
50:52
51
Joost Rompa
Raamsdonksveer
51:18
52
NielsBakker
Wernhout
51:27
53
Jelle van de Kieboom
Raamsdonksveer
52:18
54
Mark Boonman
52:50
55
Marc Schippers
Sprang-Capelle
52:52
56
Jos Backx
Oosterhout Nb
53:12
57
Gert Hofkens
Raamsdonksveer
53:39
58
Johan Jaspers
Made
53:46
59
Maurick Hommel
Raamsdonksveer
54:23
60
Gertjan Blaas
Raamsdonksveer
54:42
61
Cees Sins
55:48
62
Cor Schoenmakers
Waspik
56:52
63
Bram Postma
Geertruidenberg
57:00
64
Paul de Jary
58:00
65
Mark van den Elshout
Roomsdonkveer
58:05
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Vromans
44:05
2
Sascha Welten
44:28
3
Anita Beekers
Teteringen
45:03
4
Debora Koreman
Geertruidenberg
46:07
5
Lian Kuijten
Scorpio
47:59
6
Margie van Seeters
Scorpio
48:00
7
Caroline Neyens
Raamsdonksveer
49:15
8
Marjan Leusink
Raamsdonksveer
53:55
9
Miranda Kuipers
Raamsdonksveer
55:20
10
Annemarie van de Kieboom
Raamsdonksveer
55:20
11
Anne Zijlmans
Geertruidenberg
56:43
H10KM, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Björn Koreman
Tilburg Road Runners
31:41
2
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
34:11
3
Paul Visser
Tilburg Road Runners
34:12
4
Lucas van der Veen
Typhoon
36:02
5
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
36:22
6
Johan Roozemond
36:57
7
Corne Peters
Raamsdonksveer
37:54
8
Cees den Boer
Raamsdonksveer
38:47
9
Johan Verweij
Achil '87
39:57
10
Frank Siemerink
Raamsdonksveer
40:52
11
Bert van Dal
DAK
42:16
12
Ed van der Jagt
Scorpio
42:25
D10KM, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne Ivens
ACW '66
45:54
TLV De Langstraat
Uitslagen.nl
09-05-2016 18:01